Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Ρε κοριτσια γιατι;;;;...

εγω σκεφτομουν σοβαρα πως ισος να εκανα λαθος που δεν πηγα στην Αγγελικη...

μεσα στην καταθληψη που περνυσ ατοτες ελεγα πως ισος αν πηγαινα σε αυτη..τα πραγματα να ηταν διαφορετηκα..

Αλλα ΟΚ εγω δεν πολυσυμπαθησα ουτε τον μαμομουλο- γι ατην ακριβει ατον αντιπαθησα- ουτε τον Παπ..

και ΟΚ μπορει για τη δουλει απου τον ηθελα να ηταν καλος..αλλα δεν τον κρατησα σαν γυναικολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σιγουρα ειναι θεμα ανθρωπου και οχι φυλου ο γυναικολογος!εννοειται αυτο!

ο δικος μου ειναι πολυ υποστηρικτικος..τουλ. στον πρωτο τοκετο,γιατι τωρα απλα ακουει και δεχεται οτι του λεω! 8-)8-)

ας πουμε..εχω κανει συμφωνια οτι οξυτοκινη δε θα μου βαλει,κ οτι αν το κανει δε θα τον πληρωσω μετα! ;)8-)8-) και ξερει πως το εννοω!απλα μου ειπε..ωωχχχχ..ολο τον δεκαπενταυγουστο στην κλινικη θα τον φαμε..καλά που εχει κλιματισμο! 8-)8-)8-)

εννοειται πως του εχω απολυτη εμπιστοσυνη στο οτι ποτα μα ποτε δε θα εκανε αναιτια καισαρικη..βαζω το χερι μου στη φωτια..μου το απεδειξε περιτρανα οταν γεννουσα και ενω ολες οι μαιες του εδιναν ολα τα πατηματα..μεχρι και εγω ειχα πειστει :roll: και τριπλη περιτυλιξη στον λαιμο ο γιωργος,και με το κεφαλι να κοιτα πανω κατεβαινε και οταν εσπασαν τα νερα ηταν κεχρωσμενα τα υγρα και εχανε παλμους συχνα το μωρο..

και ουτε στιγμη δε με τρομαξε!μονο αυτη η οξυτοκινη μου την εσπασε..αλλα τωρα θα την αποφυγουμε! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μπραβο στον γιατρο σου..

αυτο σημαινει οτι ξερει τι κανει και εχει εμπιστοσυνη στον εαυτο του...

Πιστευω πως ειναι πολυ σπανιο για γιατρο..

καπως ετσι ειανι και ο Παπ..αναιτια καθολου παρεμβατηκος- τουλαχιστων στη δικη μου περιπτωση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Μαρία και Αφρο φαντάζεστε το καλοκαίρι στην παραλία.....οι Λαρισαίοι πάνε στις ίδιες παραλίες....πάει η Μαρία πάνε και αυτές με την παρέα τους, τη βλέπουν και αρχίζουν να σχολιάζουν το... τέτοιο της Μαρίας :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

συγνώμη αλλά το βρήκα πολύ αντιεπαγγελματικό!!! L-)L-)L-)

Kαλά αυτό μπορεί να γίνεται σε όλες τις περιπτώσεις και να μην το γνωρίζουμε έτσι κι αλλιώς, δεν έχει σημασία αν μιλησαν και μπροστά μου.

Έχω φίλη μου δουλεύει σε μαιευτική κλινική -δε θέλετε να ξέρετε- τι συζητούν γιατροί, μαίες, νοσηλεύτριες όταν δεν είναι μπροστά οι γυναίκες ασθενείς, αφήστε το, κόντεψαν να μου πέσουν τα μαλλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθα, πήγαμε φαρμακείο και μετα π;ιδική χαρα και σούπερ.

Έχει ανοίξει ενα καινούργιο εδω κοντά φαρμακείο και σήμερα πήγα πρώτη φορά, το τέλειο που δεν έχω ξανά δει είναι οτι έχει τραπεζάκι και παιχνίδια για τα παιδιά!!! Τέλειο!!

Το δαχτυλάκι του Π έχει μολινση και θα βάζω μια κρεμουλα και μετα τσιρότο.

ο Μ είδε στο σούπερ μάρκετ κατι μικρά παιχνιδάκια που ήθελε μαγκνομαν λέγονται είναι ανθρωπάκια με μαγνήτες Στ χέρια πόδια και κανει πολλούς σηνδιασμους ...με παρακαλούσε να του πάρω εδω και καιρό που τα έβλεπε στην τηλεωραση ...με παρακαλούσε και σήμερα του πήρα 2 (6 εύρω και τα 2) και απο την χαρα του οποίον έβλεπε μπροστά του του έλεγε να δει τι πήρε και τι κάνουν κτλ τι χαρούμενος και τι ευγενικοι όλοι τούς που τον άκουγαν και σμετεχαν στην χαρα του!!!

Εγω είχα γυναίκα γυναικολογο στην Καβάλα και ήταν τέλεια!!! Υπεροχή!!! Συμπονετική τα πάντα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο πετυχα μια δημοσιευση στο νετ γι ατα ρασμπερι κετον...

και λεω..να δει ςπου και η Αφρο αυτα παιρνει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα ρε συ..ειανι εντελως ηληθοι..αυτοι που υποτιθετε οτι γραφουν σχολια απο κατω ειναι φως φαναρι βαλτοι...

Το γλυκουλι μου το Μ..ποσο χαιρετε..

μια συναδελφος παντως εχασε πολλα κιλα σ επολυ μικρο χρονικο διαστημα..ενω τη βλεπω τρωει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχ

εγω χτες ειχα διαβασει και τη διαφυμησ τους το βραδυ..ειχα ληθει μιλαμε..

μοπνο καποιος χαζος δε θα το καταλαβαινε..

ελεος..εχασε ο αλλος 14 κιλα σ εενα μηνα τρογωντας τον αμπακο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ τι σχέση έχει το φύλο του γιατρού?? καλός να είναι και ό,τι να΄ναι, σιγά.... :!::!::!:

Αφρο τέτοιο φαρμακείο έχουμε και εμείς στην γειτονιά μας έχει τραπεζάκι με παιχνίγια και έχει και ένα τρενάκι πάνω στο τραπέζι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω φίλη μου δουλεύει σε μαιευτική κλινική -δε θέλετε να ξέρετε- τι συζητούν γιατροί, μαίες, νοσηλεύτριες όταν δεν είναι μπροστά οι γυναίκες ασθενείς, αφήστε το, κόντεψαν να μου πέσουν τα μαλλιά

μ@@@@@ες! :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι!

βρηκα φορεμα!

μα ανα ειναι συνατονβ ολα πρεπει να εχουν πουλιες επανω?

τωρα θελω παπουτσια για να μου το κοντυνουν!

καλε οι γιατροι ειναι πολυ αθυροστομοι....

επησις αν τα πραγματα ιεναι σοβαρα αλλαζουν οψη!

ο γυναικολογος μου...αν τον δεις θα πεις βαριεται και να μιλησει ...αλλα αταν χασαμε του παλμους του μικρου ειχε σκαρφαλωσει πανω στην κοιλια μου και αρχισε να βριζει...

αλλος ανθρωπος...αν τον ειζα ακουσει να ειναι ετσι γενικοτερα δεν αθ τον επελεγα για γιατρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.bayliy.gr/goods-6282-%CF%81% ... WftiKJSj4t

καπως ετσι...σε φουξοσαπιο μηλο με λαχανι ζωνη

και σκεφτομαι να παρω φουξια η λαχανι παπουτσια...αααα εχει μπολερο στο ιδιο χρωμα με το φορεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία 2 ερωτήσεις:

1. ποιό είναι το σάιτ που παραγγέλνεις συχνά για τα αθλητίκα? δεν το θυμάμαι και

2. η μαμά σου είχε κάποιο αποτέλεσμα πινοντας το κολαγόνο???

πάω να πάρω την Ρ.

συμπεθέρα μετά θα δω το φόρεμά σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν

www.sportsdirect.com

η μαμά το ήπιε για ενα μήνα

οι πόνοι στις αρθρώσεις νιώθει ότι έχουν υποχωρήσει, αλλά ίσως αυτό να οφέιλεται και στον καιρό καθότι η άνοιξη και το καλοκαίρι ευνοούν..Τι να σου πω σκέφτεται να το ξαναπάρει αν και η τιμή είναι τσουχτερή :roll:

Να φανταστείς σήμερα της είπαν πώς η σύνταξη που θα πάρει (μειωμένη) αν πάρει είναι 357 ευρω..από αυτά να δώσει τα 50 για το κολλαγόνο?? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Στο e-pharm το έχει 2 συσκευασίες νομίζω 88 ή 90 ευρω αλλά και πάλι είναι πολλά :roll:

Λέω να της το πάρω δώρο αν είναι να την ανακουφίζει όμως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ πώς και μακρύ?? Προτιμώ τα κοντά φορεματάκια :roll:

τώρα για παππούτσι :? φοβάμαι μήπως το φούξια παππούτσι μπερδέψει το μάτι (δλδ σαπιο μήλο, λαχανί και φούξια)

απ' την άλλη το λαχανί παππούτσι είναι κατι αναμενόμενο

:-? άσε με να το σκεφτω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχΑΧΧΑ ΓΙατι δεν ειμαι για κοντο!

δεν ειναι ακριβως φουξια το φορεμα..ειναι λιγο πιο σκουρο

δυσκολα να βρω παουτσι...βλεπω να καληγω σε ασημι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...