Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

ΧΑαχχαχα..αυχαριστω ηθελα να πω!!!!

Αφρο δεν πινω γαλα...

στο προινο εχω μουσλι με γιαουρτι το οποιο τροω με τα χιλια ζωρια γιατι δεν παω μια το γιαουρτι..

γαλα και μαλιστα με τα λιτσα επινα στην εγκυμοσυνη του Χ..οταν λεμε λιτρα..ανετα και 1,5 λιτρο την ημερα..

αλλα δεννικα δεν ειμαι του γαλακτος..

των διαφορων τυριων ναι εχω λατρεια μπορω να φαω κιλα..

δεν εχω ιδεα πως ειναι η περιμετρος της κοιλιας..δεν την εχω μετρισει ποτε

Ιουλιτσα ρε..μια χαρα θα τα καταφερεις!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα καλημέρααααααααααααα!!!!! :D:D:D

Αφρο περαστικα κοριτσαρα μου...πολλα φιλάκια. Ρε Θηριακη πηγες 55 κιλα;;;ΜΠΡΑΒΟ!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Και εγω παντως δε μπορω να κοψω τους υδατανθρακες... :?:?:? μπορω να τους περιορισω βεβαια...αλλα θελω μια φορα την εβδομαδα να φαω ας πουμε μακαρονια...

αααα αυτο με το γαλα ισχυει;;;γιατι το λεει και η μανα μου οτι φουσκωνει...εγω δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο παντως...ισχυει και για τα αλλα γαλακτομικα;;; :?:?

Λενακι..καταρχην συγχαρητηρια στον αντρα σου.Κατα δευτερον ευχομαι να μην εχει κατι σοβαρο το νεφρακι σου.Κατα τριτον δε συμφωνω καθολου με τον αποτομο αποθηλασμο...κριμα μωρε να κλαει ο Γιωργακης... :( Του εχεις δωσει αλλο γαλα;;;εγω και στους δυο ετσι αποθηλασα παντως..Αρχισαμε το φρεσκο γαλα και σιγα σιγα κοψαμε τον θηλασμο.

Χρυσα τελικα ποια βαπτιστηκα πηρες;;το λινο με το φουλαρι;;;

Εγω τη μπεμπουλα θα τη δω την Κυριακη. :x:x:x

Αργυρουλα τελικα τα πεθερικα θα ερθουν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε εχω ξαναπαει..αλλα με αλλο αμαξι μπροστα για καθοδηγηση!

και θυμαμαι οτι απο ενα σημειο και μετα ειναι ολο στενακια και μονοδρομοι..οιμε!!μου εδωσε και οδηγιες η θου..εεε...αν τα βρω σκουρα..θα παρκαρω καπου και θα παμε με τα ποδια με τον γιωργο!! 8-)8-)

φιλακια παναγιωτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ιουλια μια χαρα θα τα καταφερεις...Ποσο μεγαλη ειναι πια η Θερμη;;;; :lol::lol::lol:

Α αφρο οκ...με καλυψες... :lol::lol::lol::lol: Αντε και 55 ευχομαι χωρις κοπο!!!! :D:D

Εγω ειμαι 73.Απο περυσι που ειχα βαλει το τικερακι.... :lol::lol::lol: Παντως κοντοζυγωνει η ωρα του χασιματος... :mrgreen::mrgreen:

Γωγουλα χρονια Πολλα στην κορακλα σου!!!Να τη χαιρεστε!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα σας!!

Γιώτα εγώ θα έπαιρνα το γιατρό 4 μέρες με αντιβίωση και πυρετό??? Να τον πάρεις τηλ το συντομότερο..

Αφρο μπράβο για τα κιλά ;)

Χρύσα μεγεια σας, καλοφόρετα :D

Τι ωραίες μέρες έχουμε, πόση ζέστη!!!

Την Κυριακή λέμε να πάμε Βόλο να πιούμε καφέ στο νέο καφέ που άνιξαν οι φίλοι μας ΚΑΙεκεί :D:D:D

Θα έχει ζέστη μάλλον, τέλεια θα περάσουμε :D

Εγώ σήμερα έχω οφθαλμίατρο :roll: ίσως χρειαστώ γυαλιά. Αν χρειαστώ θα πάρω σαν του Λάκη του γλυκούλη :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα ναι καλέ τους κλείσαμε, θα έρθουν :?:?:roll::roll::roll:

Αφρο πάω να κάνω ένα ντουζάκι και να μετρήσω την περίμετρο της κοιλιάς μου :roll::roll::roll:

μα είπα και εγώ πότε έφτασες 55, σε μια εβδομάδα??? :roll::roll::roll:

Ιουλία καλή επιτυχία στην οδήγηση :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοίτα μην παρκάρεις μακρυά και έχεις περπάτημα 5χλμ :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία δε σου είπα

Πήγα για αποτρίχωση μπικίνι την Τετάρτη 8-)

:| και άρχισαν οι κοπέλες που ήταν εκεί (η μια μου την έκανε η άλλη ήταν έξω από το παραβάν) να με ρωτάνε για τα κορίτσια κι έλεγαν "πωπω πόσο αδύνατη και από που βγήκαν τα παιδιά και μπλα μπλα μπλα" και συμφωνούσε η άλλη κοπέλα απ'έξω που άκουγε και λεει ναι εγω σε είδα μόλις μπήκες και δε πίστευα :roll: και λέει αυτή που μου έκανε την αποτρίχωση (εγώ σε στάση καταλαβαίνεις ε να μην τα ξαναλέω) "καλέ σου λέω απίστευτο...εσύ την είδες με ρούχα εγώ εδώ το έχω live στη φυσική του κατάσταση :o " :o:shock::shock::shock:

σας σκεφτόμουν εκείνη την ώρα, να ήταν καμιά Γωγώ που ντρέπεται να τα άκουγε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Μαρία φόρα φακούς.....εγώ δεν μπορώ καθόλου με γυαλιά και ειδικά αν έχει ήλιο!!! 8-)8-)8-)

Μαρία :o:o:o:o:o:o:o

έλεος ρε δλδ πας για αποτρίχωση και σχολιάζουν έτσι??? :o:o:shock::shock::shock::shock:

πώς να μην ντραπείς μετά.....και κυρίως αυτές δεν ντρέπονται??? :evil::evil::evil::evil:

μετά μου τις συγκρίνετε με τους γυναικολόγους!!! :evil::evil::evil::evil:

μήπως σου ζήτησαν και τίποτα άλλο και δεν μας το λες? :geek::geek::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αργυρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol: μάλλον για την κοιλιά μου θα έλεγαν :lol::lol::lol:

ρωτούσαν αν κάνω διατροφή (ναι με γύρο και πίτσα), αν γυμνάζομαι (μπουχαχα) και καταλήξαμε στο συμπέρασμα ότι είναι το σκαρί..

καλά και σε γυναικολόγο εξαρτάται, από γυναίκα δε με πειράζει αλλά από γυναικολόγο με φέρνει σε δύσκολη θέση :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ γιατι σε σοκαρε!? Εγω πολύ αστείο το βρήκα ....ιδικά το "φυσική κατάσταση "

Χθές ο Π την ωρα που πηγεναμε για ύπνο έδειξε τον Μ ου κοιμότανε απο πάνω κατι ειπαι και μετα έδειξε το κρεβάτι του και ειπαι νάνι απο κάτω :D δε το πίστευα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω δοκιμασει τοναντιριτιδικο- πολυ ωραιος- τον λαμψης- επισης ΠΑΡΑ πολυ ωραιος..και τωρα εχω παρει τςη συσφυξης..ειναι λιγο περισσοτερο πηχτος απο τα αλλα.

Δοκιμασε αναλογα με το τι αναγκες εχεις.

Παναγιωτα εχω παρει αυτα τα ρουχα

http://www.rogoti.gr/product.php?produc ... 559&page=1

Αυτα τα παπουτσια

http://www.rogoti.gr/product.php?produc ... 557&page=3

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=12 ... stprice.gr

και μια βαλιτσα σαν αυτην

http://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=12 ... stprice.gr

λιγο τουλι θα εχει μονο η λαμπαδα ολα τα υπολοιπα θα εχουν κορδελες και κορδονια.

Λαδοπανα δεν πηρα με σψημα στρουμφακια..ηταν πολυ...φτυνο σαν κατασκευη..

και ετσι πηρα απλα χωρις σχεδια μονο με μια απλη καρο φασα σε διακρτικο γκρι μπλε

Οι φιγουρες στη βαλιτσα και στη λαμπαδα θα ειναι ξυλινα στρουμφακια οποτε αν θελει μετα μπορει να διακοσμισει το δοματιο με αυτα

Αλλα να σου πω τη αμαρτια μου ειχε κοριτσιστικα ρουχα πολυ τελεια..και σ επολυ καλες τιμες...

εγω ειχα ξετρελαθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε δεν παμε καλα! :evil::evil::evil:

πηγε ο χ. την αδεια μου,ολα ενταξει,αν και ξεψειρισαν και τοπαραμικρο χαρτι,κ στο τελος του λενε"ενταξει,αλλα τον αλλο μηνα πειτε στο γιατρο σας οτι θα πρεπει να νοσηλευτει καπου για 5 μερες η συζυγος"! :twisted::twisted::twisted:

λέει ο χ."τί εννοειτε";

κ απαντουν"πειτε εσεις ετσι στον γιατρο,ξερει αυτος" :twisted:

παιρνω τον γιατρο και φυσικα δεν ξερει τιποτα ο ανθρωπος..

πανε να κοψουν τις αδειες οι γελοιοι! :twisted::twisted:

λες καν αν αντως ειχα θεμα,αποκολληση π.χ.,δε θα καθομουν σπιτι,αλλα θα ετρεχα να νοσηλευτω..δεν εννοω για βαριες περιπτωσεις..

αλλα θα δουν αυτοι..τον αλλο μηνα θα παω να παρω την αδεια μου απο δημοσιο νοσοκομειο ,οπως εκανα στον γιωργο,με ολες τις σφραγιδες πανω και θα τα στειλω ταχυδρομικα,ετσι παρακαμπτεται η υγειονομικη επιτροπη! :twisted::twisted: αντε γιατι μας επρηξαν..οχι οτι θα με χαλουσε να γυρνουσα για λιγο στη δουλεια,ετσι και αλλιως αλλη μια ανανεωση ηθελα,μετα βγαινω σε κανονικη αδεια κυησης ,και στο σχολειο ειναι διακοπες Πασχα και μετα εξετασεις..αλλα τί μλκες ειναι αυτες; :twisted::twisted:

πιο πολυ με νευριαζε οτι σιγα μην υπαρχει τετοια εντολη,απλα βρηκαν τον χ. βολικο κ ελεγαν ο,τι κοτσανα..μωρε την πεθερα μου επρεπε να στειλω..την πρωτη φορα που της εκαναν γκουχ μουχ και δε της εγραφαν την αδεια τους σιχτιρισε κανονικα και ολα καλα!απο τοτε που πηγαινε ο χ.,ολο κατι βγαζουν! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία δε κατάλαβα? Δεν ισχύουν οι άδειες κύησης?? Γιατί στο χέρι τους είναι? Στον οπαδ είσαι ή εοππυ?

Εγώ σήμερα που θα π[άω μου είπαν συνάδελφοι ότι θα πληρώσω 10 ευρω ετσι κι αλλιώς γιατι ο εοππυ λεει δε δικαιολογεί τη χρήση μηχανημάτων :twisted: λες και ο οφθαλμιατρος μπορεί να με δει με το μάτι και να καταλάβει τι χρειάζομαι :twisted::twisted::twisted:

Με αυτα τα 10 ευρω έπαιρνα τη διπλή συσκευασία του Κορρέ γαλάκτωμα με πρωτείνες γάλακτος

αι σιχτιρ

Και που λες Χρύσα σκέφτομαι να τσιμπήσω 2 ορούς, έναν μπλε κι ένα πράσινο από e-pharm, 25 ευρω και οι 2 καλά δεν είναι?? Όταν πληρωθούμε όμως τωρα με τίποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη συγχιζεσαι βρε ιουλια.......σε ολους τις ιδιες μπιπ λενε...και μενα αυτα μου λεγανε.......ποτε δε πηγα σε δημοσιο νοσοκομειο...

απλα πηγαινα στο μητερα που ηταν η γυναικολογος μου μου φτιαχνανε ενα ψευτικο υπερηχο και τερμα. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Μαρία και Αφρο φαντάζεστε το καλοκαίρι στην παραλία.....οι Λαρισαίοι πάνε στις ίδιες παραλίες....πάει η Μαρία πάνε και αυτές με την παρέα τους, τη βλέπουν και αρχίζουν να σχολιάζουν το... τέτοιο της Μαρίας :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol:

συγνώμη αλλά το βρήκα πολύ αντιεπαγγελματικό!!! L-)L-)L-)

εγώ δεν θα μπορούσα να πάω σε γυναίκα γυναικολόγο, σε άντρα δεν έχω πρόβλημα :D:D:lol::lol::lol:

Ιουλία γιατί δεν στέλνεις την πεθερά βρε??? πεθερά και Γωγώ τους χρειάζεται, άντε από κει :evil::evil::evil::evil:

στείλε τα ταχυδρομικώς ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες και ο οφθαλμιατρος μπορεί να με δει με το μάτι και να καταλάβει τι χρειάζομαι :twisted::twisted::twisted:

Με αυτα τα 10 ευρω έπαιρνα τη διπλή συσκευασία του Κορρέ γαλάκτωμα με πρωτείνες γάλακτος

αι σιχτιρ

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία πήγε η αδελφή μου σε οφθαλμίατρο του ΝΝΑ (Ναυτικό Νοσοκομείο) γιατί νομίζω "έτρεχε" το μάτι της, δεν θυμάμαι :oops: ....τέλος πάντων, δεν την εξετάζει με μηχάνημα, απλά με τα μάτια του :o:o:o:o και της δίνει κάτι σταγόνες και καλά είναι από τους φακούς μόλυνση μάλλον ή επιπεφυκ., η αδελφή μου πήρε τις σταγόνες αλλά το πρόβλημα συνεχίστηκε και επιδυνώθηκε ώσπου πήγσε στο Γεννηματά σε οφθαλμίατρο και της βρήκε κερατίτιδα, η οποία μπορεί να προκαλέσει μέχρι και τύφλωση :o:o:o:o:o .....τώρα καλά είναι....αλλά θέλω να σου πω για τα μηχανήματα που λες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω να σου πω οτι και εγω δενπαω σε γυναικα γυναικολογο...αλλα φταιει μια φιλη μου γι'αυτο..με εκανε προκατελλειμενη...

ελα ρε συ..σηγα..πανω στη δουλεια μπορεις να τα πεις αυτα

δε μου εχει τυχει αλλα δε το βρισκω τρομερο..

Μαρακι μια χαρα ειναι η τιμη, εγω ειχα παρει τον συσφιξης και αντιρυτιδικο σε σετ και τον αλλον μου τον αφισ εη φαρμακοποιος στην ιδια τιμη..στα 14 τον εναν δηλαδη..

κοιτα ειναι ολα σχετικα..εμενα μπορει να μου αρεσουν πολυ αλλα εσεν ακαθολου..

παρε εναν να δοκιμασεις...εγω ειλικρινα τοσο δενε χω ευχαριστιθει ουτε τον ιντεαλιστ της εστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια ειναι θεμα γιατρου και οχι φυλου......

εχω συνατησει γυναικες γυναικολογους για πολλες σφαλιαρες αλλα και το ιδιο ισχυει και στους αντρες..... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε σιγα,εμενα δε μου φαινεται αντιεπαγγελματικο αυτο που ειπαν οι κοπελες στην αποτριχωση!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

τιμη σου και καμαρι σου μαρακι!! 8-)8-):D:D:D

οπαδ ημουν,εοππυ τωρα πια..

α!κ εμας ρε!στον γυναικολογο δε δικαιολογουν υπερηχο! :shock::shock:

λες και πας εκει για να πιεις καφε και να σε εξετασει με το ματι!! :twisted::twisted::twisted:

τις αδειες κυησης,2 μηνες πριν τον τοκετο,δεν μπορουν,ακομη,να τις πειραξουν..

αυτες που παιρνω τωρα ειναι οι αναρρωτικες μου..αυτες θελουν να κοψουν προφανως..

ψευτικο υπερηχο γιατι γιωτα;τον κανονικο μου τους δειχνω..αλλα απο το να μας πρηζουν ετσι,ή θα στειλω τον αλλο μηνα,τον τελευταιο που χρειαζομαι,την πεθερά,ή θα παω να παρω χαρτι απο νοσοκομειο..ακου εκει να νοσηλευτω 5 μερες! :twisted::twisted: ουτε να γεννουσα δηλαδη! :twisted::twisted::twisted:

πηγαινα παλια σε γυναικα γυναικολογο και ηταν τοοοοοοοοοοοοοσο ψυχρη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...