Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Αφρο μπορεί να λέει και κανένα άλλο παιδάκι εκεί και να επηρεάστηκε....αφού το ένα ακολουθεί το άλλο :roll::roll:

Θούλη δλδ πώς έκναες την σαλάτα???? :?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αργυρω βρεχω το κριθαροκουλουρο με νερο,,,το σπαω..κοβω ντοματες βαζω λαδι κ τυρι κ τρωω

δε υπαρχει λεμεεεεε..εχω φαει τρελο κολλημα..τρωω καθε μερα :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο τι ζώδιο είσαι? δεν θυμάμαι.....

εγώ πίνω καφέ κρέμα δλδ τον καφέ που κάνει το μηχάνημα και έχει αφρό από πάνω.....ε τι είναι γαλικός με αφρό...άρα καλά έπεσε και σε μένα!! :roll::roll::roll::roll:

αλλά αν βγω έξω θα παραγγείλω καπουτσίνο :D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω να χαιρεσαι την κορουλα σου :x:x:x:x:x:x:x

λενακι ελπιζω να μην ειναι κατι σημαντικο.....περιμενουμε νεα σου.... :x:x:x:x:x

καλε και σε μενα επεσε μεσα :D:D:D:D:D:D αχ!!!!!να ειχα ενα latte τωρα..μιαμ...μιαμμμμ

εδω εχει υπεροχη μερα.....αλλα εγω ειμαι πεσμενη.....ο γιωργος ακομα με πυρετο...τσαμπα πινει την αντιβιωση...

βικυ τι λες να του την κοψω;;;;;ειναι τωρα στον 4 24ωρο και καμοια βελτιωση :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα και Λεωνιδα βγηκαμε για ψωνια και καροτσαδα

μπαμπας και Μαρια -Ιωαννα για ποδηλατο στην πλατεια!

τι ωραια!

Γιωτα Οχι να μην την σταματησεις...

εκτος αν ο πυρετος δεν εχει μειωσει τα μεσοδιαστηματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημ`ερα σας :x

Γιωτα κανει υψηλο πυρετο? :?

περαστικα του :x:x

συμπεθερα ειδες τι καλα? οταν μοιραζονται οι ευθυνες!!! ;)

εμενα μου ποναει λιγο η μεση μου....νομιζα οτι ηταν απο την περιοδο, αλλα μαλλον οχι γιατι συνεχιζει.....και χθες που πηγαινα να παρω τον Λ. μου πονουσε ελαφρως και το ποδι και περπατουσα πολυ αργα :? .....μεχρι να φτασω σχολειο μου περασε... :?

αυτα, πινω το καφεδακι μου :D

ρε Θεσσαλονικιες η Ζωη και η Αναστ. που χαθηκαν? δεν εχετε κανενα νεο τους? :?::?::?:

και η Νατασούλα, αλλα εκείνη ξέρουμε ότι έχει πολλή δουλειά!!! :?

επίσης η Κατερίνα, τι να έγινε με τον μπαμπά της!!! :?

είχε και η ίδια ένα πρόβλημα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Σήμερα έδεσε το γλυκό ...με πόναει και το δόντι ....

Ο Μ δεν πήγε σχολείο σήμερα και θα μου σπάσει.αρκετά τα νεύρα σπίτι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

μολις εφυγε η Μ-ι για σχολειο!

η οποια πηγαινει σχολειο με μια χαρτοπετσετα στο ματι..γιατι της μπηκε μια βλεφαριδα και δεν βλεπει...μου ζητησε να την κατεβασω αγκαλια απο τα σκαλια για να μην πεσει!

Αφρο γιατι δεν πηγε σχολειο?

παρε κανα παυσιπονο ...μην το αφηνεις ετσι!

συμεπθερα και εγω τις σκεφτομουν .,,,που να ειναι ?

να ιεναι καλα?

θεσσαλονικιες ...πειτε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελιες!

Μια χαρα ειμαι κ ευχαριστω που ρωτατε!σορρυ που χαθηκα αλλα προσπαθω να διαβαζωκαι περναω ελαχιστο χρονο στο πς...

Μποανω συνηθως απο το κινητο(οπως κ τωρα)φεις κ εδω αλλα σας διαβαζω μονο..

Χρονια πολλα στα μωρακια που ειχαν γενεθλια!βικυ κ γωγω να χαιρεστε τα κοριτσια σας!!!

Εχω την αννυ παρεα μου αυτη τη βδ γτ ειχε περιεργο βηχα(κ λιιιιγο πυρετο)...κανουμε μασκα αερολιν και...καλοπερναμε!!!!!

Και η Ζωη ειναι καλα!!!!φανταζομαι θα μπει τωρα που ηρεμισε απο τα τρεξιματα της!!!

Σας φιλω!!!!γραφετε καλε περισσοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργήσαμε να ξυπνήσουμε, άρχισε τα δεν θέλω ...δεν είχα και καμοια όρεξη όπως είμαι να το παίξω κάθετη, ειχεβκαι λίγο βήχα απο τις πρωινές μύξες ....ε έκατσε σπίτι γιατι "βήχει πολύ " ετσι μου έλεγε ...καλά τωρα δεν βήχει χαχαχαχα

Είναι το δόντια που θέλει θήκη .... και αν αρχίσει λίγο πονάει όλη η περιοχή. Δεν ξέρω καν πόσο κάνουν οι θήκες, δεν έχω καλά καλά γιατρό (έχω έναν στο Αιγάλεω που είχα πάει προ παιδιών, έγκυος στον Μ)

τωρα μπήκα στους συμβεβλημενους του ΓΕΝ ...έχει 2 στον Πειραιά και 1 στο Αιγάλεω (οχι αυτον που ξέρω) αν δεν ξεμπουκωσω δεν γίνω καλά δεν μπορώ να πάω. Ο καθαρισμός πόσο κανει ξέρετε? Γιατι χρειάζονται έναν και αν ξανά κλείσω στο ΝΝΑ θα είναι πάλι μετα απο 1 μήνα και πάλι δεν ξέρω αν θα πάω ....

Γεια αναστασία, σε έβλεπα στο φεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο όλα μαζί σου πέφτουν :(:?

μήπως και το έκανε επίτηδες με τον βήχα??? :roll::roll:

εμείς πήγαμε κανονικά σχολείο και τους είπα το πρωί ότι θα πάμε με το άμάξι και χαρά που έκαναν :o:o:lol::lol:

συμπεθέρα γιατί δεν της έβγαλες την βλεφαρίδα??? :roll::roll::roll: εγώ είχα πει στην Ρ. που είχε μέσα να κοιτάξει προς τα πάνω και να παίξει το ματάκι της λίγο και θα φύγει ...... αυτό κάνει :roll::roll::roll:

την χαρτοπετσέτα τι την ήθελε? :lol::lol::lol::lol:

ναι ρε Αναστ. εμείς να γράφουμε πολλά και εσύ..... nothing at all!!! :P:P

καλή μελέτη ;) και περαστικά στην Α. :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ δεν έχει βήχα! Άπλα το πρωί πριν καθαρίσουμε την μήτηρ έχει μυξουλες .

Αχ τωρα εδω και λίγη ωρα ακούω την ωδή πρός την Mαρκέλα!!! Μιλάει τόση ωρα για μια Mαρκέλα και της φτιάχνει τούρτα γιατι έχει γεννεθλια και Τώρ λέει "την αγαπάω την Mαρκέλα!!! "Χαχαχαχα

Πρέπει να κάνω μπάνιο για να βγούμε απο το σπίτι για ψώνια κιι φαρμακείο ...απο την τρίτη που αρρώστησα έχω να κάνω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα

τι κανετε;;;..

εγω ειμαι ετσι και ετσι..

χτες εκλεισ ατα βαφτηστικα Ο μεγαλη πεμπτη θα παω να τα δω και μετα να τα παρω..

οποτε τελειωσαμε με αυτο το θεμα..

μενει η μεταφορα μας και η διαμονη..

νισταζω απιστευτααα...χτε ςτο βραδυ ο Γ παλη εκανε τα τρελα του...

Αφρο οσο και να κανει μια θηκη πρεπει να την κανεις το συντομοτερο δυνατων...θα σου χαλασει τα και υπολοιπα δοντια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αφρο περαστικα σας

Βικυ τα μεσοδιαστηματα εχουν αυξηθει...εκει που εκανε 2 φορες πυρετο την ημερα χθες εκανε τρεις φορες....φτανει μεχρι 38,7.....θεωρω οτι δεν του κανει τιποτα η αντιβιωση...τεσπα........

κατ αλλα ειμαστε οκ 8-)

σημερα τα κεφια ειναι καλυτερα.........

εσεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα μπάνιο ελάτε!! Χαχαχα

Τι ήθελα να πω, σκευτωμουν μεσα στο μπάνιο.

Α! Χρυσα πόσο περιμετρος είναι η κοιλιά σου? Εμένα ήταν πριν 2-3 ευδομαδες 93 (κολλημένο εκει πολύ καιρό) και τωρα 89!!! Και πλέον 65 κιλα!! (Αν θυμάστε ενα 64 που σας είχα πει βάλτε χ ήταν λάθος μετριση γιατι πατούσε η γωνία της ζυγαριάς πάνω στο χαλί 66 ,6ήμουν) . Χρυσα αν πίνεις γαλα κόφτω! Δεν βοηθάει καθόλου στο αδυνατισμα, ιδικά αν έχεις δυσανεξια. Εγω μόνο στον καφέ βάζω και αν πιω τις επόμενες μέρες δεν δεινω βάση στην ζυγαριά γιατι ξέρω οτι με έχει φουσκώσει .... (έχω και δυσανεξια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω, είμαι σαφος καλύτερα σήμερα αν και με πιάνουν κρίσεις βήχα που θέλω να κάνω εμετό!

Την Mαρκέλα απο προχθές μου την λέει, γίνανε φίλοι μεσα στο λεωφοριο και κάθονται μαζι για να μην κάθεται μόνος του με την σύνοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κσλημερουδια!! :D:D

τί κανετε;;

εμεις καλα!

γιωτα δεν παιρνεις ενα τηλ τον γιατρο να δεις τί θα σου πει;περαστικα σας!

αφρο μου θυμησες οτι κ εγω πρεπει να κανω μπανιο!! :oops::oops::lol::lol:

θα μπω τωρα!

χρυσα με γεια τα βαφτιστικα!! :D

αναστασια σε πηρα σπιτι πριν λιγο και παλι ελειπες.. :twisted::twisted::twisted::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*

σημερα θα πεσει τρελο γελιο..ή κλαμα..

θ απαω στη θου το απογευμα..χωρις gps μπροστα!! :shock::shock::shock::shock:

ω ρε γλεντια!!!

ΑΝ τα καταφερω,θα χοροπηδαω μεχρι αυριο!! :lol::lol::lol::lol:

αλλα κατα ενα περιεργο τροπο..δε φοβαμαι..αντε μωρε..και τί εγινε αν χαθω;;καααααααααααααποτε θα βρω το δρομο να γυρισω..ευτυχως ειναι μερα εξω!! 8-)8-)8-)8-)

σας φιλω!

παω να μπανιαριστω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μεγειαααα

τι αγόρασα??? :?:?:?

Και πλέον 55 κιλα!!

:o:o:o:o:o:o:o:o

είσαι 55 κιλάαααα???????

μπράβο :D:D:D:D:D

Γιώτα μήπςω πέσει τώρα.....μήπως θέλει αλλαγή αντιβίωσης??? :?

τι να οω δεν ξέρω αλήθεια....τον λυπάμαι τον καημένο :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...