Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 81-Los coloteroritas!!!!


Recommended Posts

Ναι...δεν πρεπει να ερχεσε σε αμεση επαφη με μικρα παιδια για 48 ωρες περιπου

http://www.bio-care.gr/el/content/14

Να και μερικες δημοσιευσεις της Αγλαις στο Παρεντσ

http://www.parents.gr/forum/archive/ind ... 39127.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω Χρυσακι.

Μιλησα και με Αγλαια σε ενα γκρουπ που ειμαι και μου ειπε οτι οι 24 ωρες που μου ειπαν χωρις θηλασμο ειναι πολυ καλα αλλα πρεπει και 24 ωρες να μην ερχομαι σε επαφη με κανενα παιδι. Αυτο δεν μου το ειπαν απο εκει, πριν που μπηκα στην σελιδα του ραδιολογου ελεγε οτι τα μηχανηματα τους ειναι συγχρονα και οτι εχουν μειωμενη ακτινοβολια κατα 75 της εκατο! Ισως και γιαυτο δεν χρειαζεται να μεινω μακρυα απο τα παιδια. δεν ξερω...αυριο το πρωι θα τους παρω τηλ. Ο μικρος εμεινε σημερα στην γιαγια του, για να μην με πηραν ακομα τηλ. μαλλον τον κοιμησε με επιτυχια..ευχομαι να μην ξυπνησει μεσα στην νυχτα και να με ζηταει. Σκεφτομαι να μην του ξαναδωσω μεμε...θα δω βεβαια και αντιδραση αυριο και μετα θα αποφασισω.

Σας καληνυχτιζω, τα λεμε αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :x

αχ βρε Λενάκι σε διάβασα χθες το βράδυ και στεναχωρήθηκα.....αρχικά για το νεφρό σου και έπειτα για τα άλλα :(:(

να σου πω μην στεναχωριέσαι όμως, θα περάσουν οι μέρες.....όπως έγραψες μπορεί τα μηχανήματά τους να είναι όντως μικρότερης ακτινοβολίας και για αυτό να μην συντρέχει λόγος απομάκρυνσης των παιδιών ;) ........

είμαι σίγουρη ότι θα σου έλεγαν, αν αυτό ίσχυε ;) δλδ θέλω να πω μην συγκρίνεις τα μηχανήματα εδώ με της Ελλάδας, όπως και τοςτ γιατρούς.........ένα παράδειγμα - άσχετο με την δική σου περιπτωση φυσικά......είναι το δικό μου με την αμνιοκέντηση που στην Ελλάδα λένε να είσαι ξάπλα και δίνουν και φάρμακα και έδώ δεν μου είπαν να είμαι ξάπλα και χωρίς φάρμακα!!! :?

τώρα για τον θηλασμό, εξαρτάται από το τι θέλεις εσύ....αν δεν θέλεις και δεν ζητήσει, οκ....αν θέλεις λίγο ακόμη, αραια και που και ζητήσει δώσε....μετά το 24ωρο που σου είπαν!!! :roll::roll::roll: ....

εκτός και του πεις ότι ύστερα από την εξέταση που έκανες δεν έχεις πια.....

με το νεφρό, όμως, είναι σοβαρό πρόβλημα ή όχι??? :?::?::?::?::!::!::!::!:

θεωρώ πιο σημαντικό αυτό πάντως.....

επίσης στεναχωρήθηκα και με την συμπεθέρα μου, την Καναδή :(:(:(:(

ξέρω και καταλαβαίνω πώς αισθάνεται ....... :(:(:(

σήμερα ξύπνησα 15 λεπτά πιο αργά....αισθάνομαι λίγο κουρασμένη :? έχω και την περίοδό μου :evil::evil::evil:

Αφρο τι κάνεις? .......

κάτι ήθελα να σου πω, αλλά το ξέχασα τώρα :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι χάλια, υποφέρω ..... έχουν πριστει οι αδενες του λαιμού μου ....

Και εγω το νεφρο θεωρώ πιο σημαντικό ...

Στις 17 θα έρθει ο Κ ,άντε να κάνουμε και τα χαρτιά για το. Μανώλη γιατι μείναμε πίσω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

σημερα εχω ρεπο!

δουλευω σκ απογευμα!

Λενακη...αυτο που σου ειπαν για τα μηχανηματα ισχυει..

οσο για το θηαλσμο...ναι 6-24 ωρες ειναι...αποβαλεται απο τον οργανισμο με τα υγρα του σωματος...δηλαδη καλο θα ειναι να απουγευετε την ιδια τουαλετα και ααν αυτο δεν ειναι εφικτο πολυ πλυσιμο και χλωρινη ...εσυ πολλα υγρα να φυγει πιο γρηγορα !

μην αγχωνεσαι...δεν ειναι κατι τοσο τρομερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

σερνομαι σημερα..δεν κοιμηθηκα καθολου καλα..

ο Γιαννης ξυπναει τις νυχτε ςκαι κλαιει..δεν ξερει τι θελει..

του δινω στηθος και δε θελει το σπρωχνει..ενω ζηταει ντικα ντικα...

λετε με τη διαιατα να αλλαξε ριζικα η γευση του γαλακτος;;;..

δε χανω γρηγορα κιλα..γι ατην ακριβει αχανω με πολυ αργο ρυθμο

Ελενα και με το νεφρο τι θα γινει;;..σου ειπαν κατι , θα επισκεφτεις καποιον ειδικο;;;;;

Αφρο νομιζω οτι πρεπει να επισκεφτεις γιατρο...να σου συστησει φαρμακευτικη αγωγη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νυστάζω, δεν κοιμήθηκα καθόλου καλά το βραδυ.

τωρα είμαι λίγο καλύτερα ...πήρα ενα παναντολ.

ο Π πολλά νεύρα έχει σήμερα, τσατιστικε που του έβαλα τσιροτε στο δάχτυλο του (το ειχε χτυπήσει και απο τότε το έχει κατα φαει κατα σκίσει είναι κόκκινο ξεφλουδισμενο και πρισμενο ) και μέρα μου νεύριασε και έκλαιγε που του έβαλα πανα και δεν τον άφησα να κυκλοφορεί τσίτσιδος!

Χρυσα δεν φταίει η διατροφή σου. Πόσα κιλα είσαι τωρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ειμαι 64 κιλα. Εχω χασει μολις ενα κιλο και νιοθω οτι το εχω χασει απο τη μεση και κατω...

το θεμ αμου ειναι να χασω στην περιοχη της κοιλιας.

Μου εδωσε μαι διατροφη για αργο χασημο με αρκετα τροφημα αλλα πολυ λιγα λιπαρα. εγω το ζητησα ετσι επειδη το γρηγορο χασημο βαρους θα αποδεσμευσει τοξινες που θα περασουν στο γαλα και αυτο δεν το θελω, ενα ςπιο αργος ριθμος απελευθερωνει λιγοτερες τοξινε ςπου με το πολυ νερο που πινω προλαβαινουν αν αποβληθουν..

στην αρχη μου εδωσε μια πολυ καλη διαιτα που παλη τρως απολα αλλα επισης προσεχεις λιπαρα και γλυκαντικα- δηλαδη δεν ειχε καν στεβια η γλυκαντικο μονο υδατανθρακες αργης αποδεσμευσης αλλα εκεινη ειχε στην αρχη πολυ γρηγορο ρυθμο απωλειας κυριως υγρων και λιπους κατι που αν δε θηλαζα θα το εκανα σηγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην αρχη μου εδωσε μια πολυ καλη διαιτα που παλη τρως απολα αλλα επισης προσεχεις λιπαρα και γλυκαντικα- δηλαδη δεν ειχε καν στεβια η γλυκαντικο μονο υδατανθρακες αργης αποδεσμευσης αλλα εκεινη ειχε στην αρχη πολυ γρηγορο ρυθμο απωλειας κυριως υγρων και λιπους κατι που αν δε θηλαζα θα το εκανα σηγουρα

δεν την δίνεις σε μένα που δεν θηλάζω??? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο η Ρ. αν τυχον πέσει κάτω με τα χέρια ή αν έχει παρανυχίδα ή αν έχει λίιιγο κόκκινο στο δαχτυλάκι κ.λπ.....με το παραμικρό δλδ......θέλει χανσαπλάστ :o:o:o:o:? έχουμε και τα παιδικά αυτά που έχουν πάνω παιδικές ζωγραφιές, ζωάκια κ.λπ!!! :roll::roll::roll: και όταν της το βάζω μου λέει " τώρα δεν πονάει" :lol::lol::lol::lol:

αυθυποβολή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα προσπαθώ: όση ωρα να μην απαντησω .... ποία σου έδωσε τις διαιτες?

κόψε κορίτσι μου τα λευκά (αλεύρι,ζάχαρη πατάτες) περιορίσει παρά πολύ ακόμα και τούς άλλους υδατανθρακες τούς μαύρους πχ μαύρο ψωμί, μαύρα ζυμαρικα, μαύρη ζάχαρη, ...δεν τούς χρειάζεσαι τόσο ελάχιστους την μέρα.

Δεν μπορώ ν; ακούω την ίδια παπαρια "περιοριζουμε τα λύπη " μεγαλήτερη παπαρια δεν υπάρχει!!!

Αν βγάλεις τούς άχρηστα λευκά και περιορισεις πολύ τα μαύρα τότε το σώμα καίει αποθηκευμενο λυπος και μην φοβάσαι τιποτα κακό δεν περνάει στο γαλα μας!!! Άλλες δεν έχουν να φάνε και εμείς φοβόμαστε μην δηλητηριαδτουν με τοξίνες!!! Μην ξεχνάς οτι τις ίδιες καθσεις και περισσοτερες έκανε στην αρχη το σώμα μας μόλις ειχε γεννήσει ι που με ομε που βγήκαμε απο το νοσοκομείο και ας τρώγαμε σαν τρέλες έκαιγε συνέχεια!! Δεν περνάει τιποτα στο γαλα μας καμοια τοξινη φάντασμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αυτό που λες ισχύει.....το έχω δει από τον άντρα μου....από τις 2 Ιαν 2013 δεν τρώει ζυμαρικά, ρύζι, ψωμί, πατάτες.....και μέχρι τώρα έχει χάσει αρκετά και φυσικά σε συνδιασμό με γυμναστική που κάνει 3 φορές την εβδομάδα, έχει χάσει και συνεχίζει.....ψωμί θα φάει μόνο το ΣΚ και αυτό μία φέτα....κατά τα άλλα είναι πολύ συνεπής!!!! :):) ....εγώ αν έκανα αυτό που κάνει εκείνος σίγουρα θα είχα χάσει αρκετά, αλλά βαριέμαι :oops::oops::oops: και θα τσιμπήσω και καμμιά πατατούλα που κάνω για τα παιδιά :oops::oops::D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα σε διαοτολογο- Αθλιατρο καλε..

Αφρο εγω προσωπικα δεν μπορω να κοψω υδανατρακες..απλα δε θα κανω διαιτα,..ειναι σαν να μου κοβεις το οξυγονο..

απλα δεν μπορω..με καμια απολυτως δυναμη...

θα την κανω για 1*-2 μερε ςκαι μετα θα πεσω με λυσσα σε οποιο ψωμι βρισκετε στο δρομο μου..

παθαινω κατι σαν συνδρομο στερισης και νιοθω οτι πειναω..

ΤΩρα εχω αναποφλοιοτο ρυζι εχω ψωμι μαυρο εχω μακαρονια ολικης λιγα μεν αλλα εχω και δε νιοθω οτι στερουμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!! Τι κανετε?

Καταφερα και σας διαβασα λιγο. Μου λειπει ο μικρος γμτ... :( Τον πηρα τηλ. και η πρωτη φραση που μου ειπε ηταν μαμα σελω μεμε :( Η πεθερα μου λεει οτι κοιμηθηκε ανησυχα και ξυπνησε 2 φορες την νυχτα με κλαμματα και ζητουσε μεμε. Θα τον φερει το μεσημερι ο Π. μετα την δουλεια. πφφφ δεν ξερω τι θα κανω με τον αποθηλασμο, με πριζει και η πεθερα να μην το ξαναδωσω λες και τοσο ευκολο ειναι.

Χρυσα πολυ ομορφα ρουχαλακια και σταυρος. Με το καλο η βαφτιση. Το νεφρο ναι πρεπει να παω ουρολογο να το κοιταξω. Ειχα και πολυ παλια κυστες εκει, ειχα παρει μια φορα μονο αντιβιωση και δεν ξαναπηγα να το κοιταξω οπως μου ειπε. Θα δειξει τι εχω..

Aργυ αυτο με το χανσαπλαστ μου το κανει και η Ε. :lol: πολυ πλακα εχει, αμεσως περναει μετα! Με το νεφρο οπως ειπα και στην Χρυσα πιο πανω δεν ξερω ποσο σοβαρο ειναι..θα δειξει. Ποτε πατε Ελλαδα τελικα?

Θου παρε και αλλες γνωμες για τον Θ. μην κολλας στον ενα γιατρο. Ευχομαι να μην χρειαστει τιποτα.

Γιωτακι στεναχωρεθηκα με τον μικρο..πηγαινε ομως και σε ομοιοπαθητικο να δεις τι θα σου πει και μετα αποφασιζεις. Περαστικα του.

Αφρο περαστικα και σε σενα..ποσο δυσκολο να εισαι αρρωστη, μονη και με 2 μικρα. :YMHUG::x

Βικυ αυτο με την τουαλετα δεν το ηξερα, αλλα ουτος η αλλος την απολυμαινω καθε μερα. Η φαση ειναι οτι σημερα θα ερθουν να μας περασουν καινουρια λεκανη τουαλετας!! :D

Νατασα το ανοιξατε το μαγαζι?

Α. και εγω εκανα τα μαλλια μου πριν 3 εβδομαδες. Πηγα στην φιλη μου στο Ανοβερο που ειναι κομμωτρια και μου τα εκανε οπως ηθελα. Τα εκοψε λιγο να τα διορθωσει γιατι ηταν πολυυυ χαλια και τα βαψαμε καστανοκοκκινα, πολυ ωραια γινανε, εκανα και μια φρατζουλα στο πλαι, εδειξα ανθρωπος! Εκει θα τα κανω τελος. Πηραμε και επαγγελματικες μπογιες. Μεχρι το καλοκαιρι θα τα ανοιξω λιγο. Α! δεν σας ειπα για τον Π. να και ενα ευχαριστο νεο! Του δωσανε και αλλη προαγωγη και υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα μεχρι της 1 Σεπτεβριου να τον κανουν μονιμο :D Βαριεμαι μονη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη να πας το συντομοτερο δυνατων και να μας πεις νεα για τα νεφρα.

Μπραβο στον αντρα σου!!! Αντε και εισ ανωτερα!!!!!!

Κοιτα για το θεμα μεμε δεν ξερω τι να κανεις..ειλικρινα..

εμενα ο Γ δε με ταλαιπωρει πολυ..ΟΚ ομολογω οτι κουραστηκα αλλα επειδη δεν εχει καμια σχεση με τον Χ σε αυτο το θεμα δεν προσπαθω να κανω τιποτα..

νομιζω οτι βρισκετε σε φαση αποθηλασμου..οποτε οταν με το καλο αποθηλασει..βλεπουμε..

Α Νατασα ηθελα να σου γραψω και πριν..κοιτα Τριτη εχει ραντευου η μαμα με τον γιατρο..ελπιζω να εχει βγει μεχρι τοτε..αλλα φανταζομαι- ελπιζω - οτι ειναι αυτο που λεειη Αργυρω..πως αν ηταν κατι..θα μα ςτο λεγανε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα χρονια πολλα στο Ιωαννακι!!!!!!! [smilie=occasion1.gif] :ymparty: Να ειναι παντα γερη και τσαχπινα οσο ειναι τωρα!!!!

Χρυσακι ολο θελω να σε ρωτησω για την μαμα και το ξεχναω. Τοσο πολυ αργουν τα αποτελεσματα μωρε? Ευχομαι ολα να ειναι καλα.

Μα ποσο δυσκολο ειναι να βγαζεις γαλα με το χερι...μου βγηκαν τα χερια, ευτυχως δεν πρηστικαν πολυ απο χθες αλλα το αριστερο πρηστικε πιο πολυ και με ποναει λιγο..πιο δυσκολα βγαζω απο εκει.. πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα γεννικα αργουν ΟΚ..αλλα στην αρχη μας ειχαν πει 20 μερες...

τι να πω..δεν ξερω..θα δουμε ελπιζω αυτη η καθιστεριση να οφειλετε στο οτι τα αποτελεσματα ειναι καλα δενυπαρχει κατι σοβαρο και ΟΚ...

Να πινει ςπολυ νερο να αποβαλετε απο τον οργανισμο σου ολο αυτο..οσο πιο πολυ μπορεις

εντομεταξη χτε ςπου το συζητουσαμε μου λεει ο πεθερος μου οτι θα παει να κανει σπινθηρογραφημα στην καρδια- γι ατι γνωστο προβλημα- και πως τα διαβαζουμε μαζι το συνειδητοποιω ....οτι θα το κανει τριτη και ειπα του Ο να το μεταφερουν για παρασκευη ωστε το ΣΚ να ειμαστε ολοι σπιτι και να μην ερθει σε επαφη με κανενα απο τα παιδια..

γιατι ΟΚ τον Γιαννη τον στελνω στη μαμα μου..η πεθερα μου ομως θα τα ειχε φτισει παλη μονη της +

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Στο Ιωαννακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι συγχαρητήρια στον άντρα σου :D αυτό σημαίνει και μεγαλύτερο μισθό ε? :D

αν θυμάμαι καλά πέρυσι δεν πήρε και άλλη προαγωγή? :)

μεγειά την λεκάνη σας και.....καλή απόλαυση :lol::lol::lol::lol:

για τον θηλασμό, κάνε όπως νομίζεις, απλά μην τον διακόψεις απότομα :?

τελικά πήρες τηλέφωνο τον ραδιολόγο να ρωτήσεις? :?:

Νατάσα μεγειά τις κοτούλες :D:D

Γωγώ να χαίρεσαι την ομορφούλα σου...ευτυχισμένη και υγιής να είναι με πάντα ένα χαμόγελο στα χείλη :D;):x

να τα εκατοστήσει [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! Αφρο θυμήθηκα τι ήθελα να σου πω, μόλις είδα κάτι πιπεριές και το θυμήθηκα :roll::roll:

έρχεται η Ρ. χθες κια μου λέει τι έφαγε στο σχολείο....και μου λέει ότι έφαγε πιπεριά :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

την ρωτώ ξανά για να το εμπεδώσω "έφαγες πιπεριά? είσαι σίγουρη?" μου λέει ναι....και την ρωτώ εδώ γιατί δεν τρως που σου δίνω? και μου λέει "του σχολείου μου αρέσει καλύτερα" :o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

να σημειώσω ότι στο σπίτι τρώει μόνο τομάτα!!!

άρα ίσως ο Μανωλάκης να λέει αλήθεια όταν λέει ότι τρώει στο σχολείο!! :roll::roll:;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το οτι θα έπαιρνα αερολιν του Μ και θα ένιωθα καλύτερα δεν θα το πίστευα ποτέ!!!!

Γωγω να χαίρεσαι την περιστέρα σου (πως μου ήρθε το περιστέρα!!! ) να την καμαρώνεις και με έναν καλό γαμπρό!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφου είχα μια κρίση βήχα ξανά ήρθα .....

Λενακι μπράβο στον αντρούλη σου!! Ετσι να βλέπουν τι πάει να πει εργατικός έλληνας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τωρα είδα οτι έγραψες 2 μυνηματα ...σιγά μην τρώει ο Μανωλακης!!! Ειναι μεγάλος ψεφτης σε αυτα τα πράγματα. Το έχω τσεκαρει, δεν του έβαλα σε κάποιο φαγητό που μου ειπαι οτι και καλά τρώει εκείνη την μέρα τιποτα μαζι του (μόνο πρωινό πχ) και φυσικά δεν έφαγε το έγραφε στο τετράδιο, όπως και τα φρούτα που ρώτησα την δασκάλα μου ειπαι οτι δεν τρώει.

Δεν ξέρω πως έχει αρχίσει και λέει ψέματα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω εφαγα τελεια φασολαδα κ μια σαλατα ντακο..μμμ τι αλλο να φαω :roll::roll::roll::roll:

ελενα χαρηκα πααααρα πολυ με το αντρα σου...ρε δωσε κ αλλο μεμε :oops::oops::oops: μην το κοβεις αποτομα

οσοσ για το νεφρο ευχομαι ολα να ειναι καλα

γωγωκα αντε σημερα τη γλιτωσες..δε γεννας..να χαιρεσαι τη κορη σουυυυ..να τα χιλιασει κ να μεινει γλωσσου σα τη μανα της :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...