Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

xaxa plaka exei h toyrta και τα στρουμφακια ακομα πιο πολυ.

εαν ειναι μπλε το γκυφιτζουρι μια χαρα αγορι θυμιζει -εμενα με αρεσει παντως - οντως αρχικη εντυπωση σου ερχεται κοριτσακι με κοτσιδακια και λολλυποπ.

ποιος αλλος θα τα κραταει Σωσω; τα πεθερικα και ο Κωστας - ο οποιος ο κακομοιρης υποχρεωτικα θα κλεισει το ιατρειο 2 εβδ για να βοηθησει οσο γινεται.

αυτο το νηστισιμο θα το φτιαξω και εγω μια μερα αληθεια -ολο το λεω και ολο μπισκοτα φτιαχνω στο τελος χαχα

καλα για το σηριαλ ναι τα ειδα αλλα μπας περιπτωση οι οροι τελειωσαν καποια στιγμη - τα μονιτορ χεστα επεσε το ρευμα καηκαν - τοσο κατουρο και ουτε μια σταγονα στο βρακι; χαχα - ειναι μικροι οι κυκλοι οχι οπως το γκεισ 30 εεπισοδεια

ευχαριστω κι εγω γι τη συμπαρασταση - μουτς μουτς

τη δικιολογω ωρες ωρες γιατι δεν εχει περασει λιγα και αυτη με την αδερφη μου -θυμασαι σωσω- αλλα δεν ειναι δικαιολογια να μας γραφει εμας εντελως. μπας περιπτωση σας πριζω τωρα και οσο μου δινεται βημα θα γραφω κατεβατα

α μαρη που θες εξηγηση για τη μουνα χαχαχα

ατμοκαθαριστη εχω - εχει μπουκωει τωρα βεβαια- τον χρησιμοποιησα γενικα στην τουαλετα πιο πολυ για τη μουχλα - το βαρεθηκα ομως μετα απο λιγο καιρο και το εριξα στο τρυψιμο. γενικα μαλακωνει τις δυκολες βρωμιες. εμενα δε με βολεψε παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.sintagespareas.gr/simboules/glika/6-ta-mistika-tou-mpiskotou κοριτσια ακολουθησα τις οδηγιες αυτες και μου βγηκαν τα πιο κριτσανιαστα μπισκοτα που εχω φτιαξει
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατί σας κάνει κοριτσίστικο;

δε θα είναι τύπου καραμέλα που λέει η μάρκερ.

θα έίναι τα στρόγγυλα, τα στριφογυριστά.

πάντως ήταν ιδεα της κουμπάρας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXXAXAXAXAX!!!!

που το εγραψα μουνα???

δεν το καταλαβα...αλλο θα θελα να πω...

και εμενα μου αρεσει το γλειφιτζ...ασε που υπαρχουν πολυ πρωτοτυπα σχεδια που μπορεις να φτιαξεις...

μωρακια ειναι ολα..δε σας ειπε οτι θα βαλει και φιογκους ροζ παντου...

Μαρια τι να κανει και αυτος...οι επομενες δυο εβδομαδες δυσκολες για ολους μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τον ειχα ντυσει για σχολειο το πρωι βγηκε βεραντα να κανει κουνια ,η μουνια ειχε κρατησει νερα απο χθες μουσκεψε πατοκορφα..αντε παλι αλλαγμα..να γεννησω να ξαναοριζω το σωμα μου χωρις κινδυνο και δε με νοιαζε η κουραση...

αυτο εννοουσα!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\\:D/\\:D/\\:D/

χαχχαχα!!!!

οντως η κουνια εννοουσα...!!!!!

ασχετο εγω με ξυδι καθαριζω τα παντα...

αλλα μια φορα το 2διμηνο κανω γερη πυρολυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ξεχασα να σας πω

Χρονια πολλα!!!! να χαιρεστε τους αντρες σας!!!!να ειναι γεροι να σας αγαπανε!!!!!

τελεια η στρουμφοτουρτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυς,είναι γ;υφιτζούρι ή γλειφιτζούρι;

τώρα τελευταια νιώθω οτι έχω ξεχάσει την ορθογραφία.

έχω βρει τέλειες ιδεες...

πες τα βρε χρυς.

εγώ τεν τον χείρομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσουλα να πληρωνεσαι και απο εδω απο τοση ορθογραφια που σου ζηταμε χαχα -- σωσω ρωτησες εαν πρεπει να την ξυπνας - κοιτα να δεις οι ουρολογοι λενε οχι -το εχει αξει παρα πολυ η συνηφαδα μου που η κορη τη ειναι 6,5 και κατουριεται τη νυχτα ακομα. της ειπε οχι γιατι κοβει την αναπτυξη την ψυχικη - κατι τετοια κοβεις τον υπνο τον ρεμ και αλλαζει ο κυκλος και κλπ - ενι γουει - εγω το Στελιο για μια εβδ που κατουριοταν πανω του πηγαινα απο πανω του κατα τις 1:00 που πεφτω για υπνο και τον ρωτουσα - θελεις να παμε για τσισα; χωρις να τον ηκωσω -σκουντιξω κλπ - καποιες φορες πιστεψε με μου ελεγε ναι μεσα στον υπνο του και σηκωνοταν -αλλες παλι οχι. τωρα ειμαστε οκ - ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- το ωραιο να σας το πω; 38,2 ο Νικολας τωρα το βραδυ - ε ρε γλεντια - θα τους κρατησω τωρα και ελπιζω μεχρι να ερθει το μωρο να περασει -καλα Παρασκευη θα τον παω γιατρο εαν εχει ακομα πυρετο - αλλα ελπιζω να ειναι απο την κουραση γιατι ολη μερα σημερα ηταν εκτος σπιτιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά γλειφιτζουρι..άντε αμέσως αβασάνιστα ταιριάζει σε κορίτσια δείτε πρώτα τις ιδέες..χαχα

Μαρία πυρετός ταλαιπωρίας θα είναι..αύριο περδικακι..δώσε λίγο ντεπονακι..

Εγώ όσες φορές τον ξυπνούσα βράδυ για κατούρημα ξαγρυπνουσε ο ταλαίπωρος..αν ξυπνήσει από μόνος του εχε καλώς..στις 7 μέρες τις 4 ξυπνάει με θεοστεγνη πάνα..μετά τη γεννά θα του την κόψω μέχρι τώρα κανένα κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε μαρκερ///

ελπιζω να μη συνεχισει..αλλιως στειλτον στη μανα σου..αστειο..η δεν ειναι;;

ειμαι λιγο καφρος..τι να κανουμε..

να στε καλα για τις ευχες...αλλα ζαχαροπαστα με μαρς μελοους ...τσιχλα..χαλια γευση.!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxa σωσω ηταν αστειο οντως - το θεμα ειναι οτι μονο η σκυλα μπορει να ασχοληθει χαχαχα καλα να σαι βρε σωσω - --------- - - - - - - - εμας θα κλεισει την Παρασκευη και θα τα κρατησουν το πολυ μεχρι της 1:00 ειπαν - ε μη το παραχεσουμε στη δουλεια χαχα ------------- ωραια ιδεα για τ αυγα αλλα λεω να μην βαψω φετος βαριεμαι Σαββατιατικα να βαψω αυγα και Παρασκευη θα βγω οποτε γιοκ το αυγο για φετος. δεν περιαζει θα πω στην πεθερα εαν ειναι να κατσουν να βαψουν ολοι μαζι να περασει και η ωρα τους. Μακαρι χρυσουλα μου να ειναι πυρετος ταλαιπωριας οπως τα λες - οχι τιποτε αλλο αλλα τους υποσχεθηκαν στον παιδικο τελευταια μερα να τους δωσουν καλαθακια με γλυκα και τα περιμενουν πως και πως - αφου του λεει ο Νικος στο Στελιο να παει παιδικο για να τα παρει εαν δεν μπορει .χαχα ---------------------------------------- εγω δεν τους παω τιποτα για πασχα - μετα θα φτιαξω κανα σοκολατακι να τους παω για το καλο που γεννησα αν και δεν εχουν ρωτησει ουτε μια φορα εαν ειμαι καλα και εαν εχω γεννησει. 3 εβδ τωρα με το λαιμο παει ο κως και τους παιρνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα στους αντρες σας!!!!

με υγεια και ευημερια!

66

αχ, μαρκερακο.... η μανα σου ειναι απερυγραπτη!

οσο για το παιδι... μακαρι οπως λες να ειναι απο την κουραση. και εγω τωρα μετρηθηκα 37,6 αλλα ειμαι ψωφια... το πρωι ψωνια με την κουμπαρα μου για το βαφτηστιρι, το μεσημερι δεν κοιμηθηκα απο βηχα και μετα νευριασα με το σπιρο που κατουρισε πανω του για σπασιμο! το απογευμα πηγαμε εκκλησια, εξωμολογηθηκαμε και κοινωνισαμε με τα μικρα. αχ... τα ποδαρακια μου και τα γονατα ουτε για μπαλαρινες ειναι πια... μονο για αρβυλες και σπορτεξ!!!! τι γυναικα!!

Μαρντιο με το καλο στη νεα δουλεια.

και τα κοριτσια μια χαρα θα τα πανε με την τουαλετα.

να δω εγω τι θα κανω με το Σπυρο που ακομα καθε βραδυ η πανα ειναι τοσο τιγκα που μερικες φορες βρεχει και τις μπιτζαμες! δε βλεπω φως!!!!!

Ντομ κατι ηθελα να σε πω... αλλα με την κουραση που εχω δε θυμαμαι

περιμενω και το πλυντηριο για να βαλω στο καλοριφερ βρακια του Σπυρου γιατι, απορρω πως, δεν εχει κανενα για αυριο!!!! που χαθηκαν ολα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια. Εμάς εδώ ο Νίκος πυρετιασμενος πολύ , ανα 4 ώρα 38+,θα φωνάξουμε τον παιδιατρο να έρθει το μεσημέρι.

12 θα έρθει ο κως να πάω οαεδ , να τα ταΐσει και να έρθει ο ντοκ, το απογευμα γυναικολόγο και αυριο ωριλα. Αντε να δουμε.

βαγκ περαστικά, όταν εξομολ τα παιδιά τα παίρνεις μέσα; μην αγχώνεσαι με την πάνα , όταν καλοκαιριασει θα τη βγάλετε. Ναι είναι πολύ σπαστικό να κατουριινται επίτηδες πάνω τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Καλα Μαρκερ γιατι οταν γραφεις αφηνεις τοσες τελειες;βγαινουν απο το κινητο;

η μαμα σου δηλ. ετσι ηταν παντα;ή αφοτου παντρευτηκες;

γιατι δεν της κανεις μια κουβεντουλα;

σκεψου εμενα, υπαρχουν και χειροτερα...πολυ χειροτερα...πιστεψε με...

Χρυσουλα κι εμενα μου βγαινουν αυτα με τα ΄΄η Χρυσουλα εφτασε τοσα μηνυματα κλπ΄΄δεν εχω προσεξει ομως για πμ, θα το κοιταξω...

Σωσω εγω θα σου προτεινα να την ρωτησεις τη παιδιατρο σου για τα ειδικα γαλατα για διαρροιες, το ΗΝ της Ηumana(γινεται και κρεμα αν ριξεις λιγοτερο νερο-αλλα εχει ασχημη μυρωδια) και το AD της Novalac.

Εχουν επιδεινωθει οι διαρροιες γιαυτο...να τη στουμπωσουν λιγο την καημενη μην αφυδατωθει και προσοχη στο πωπουδακι της ε...

Θα κοιταξω για τα τσουρεκια σας Μαρκερ και Σωσω....υποθετω με ενα αυγο στη μεση γινονται και πασχαλινα ε;

αχ και πρεπει να κανω προσφορο το αλευρι απο το ευχελαιο...

Νανουκα πατα ποδι καλε...μην τρελαθουμε λεχωνα γυναικα να σε φορτωσει με σκυλο...με το ζορι δηλ. θα κανει του κεφαλιου του...

χτες στο γιατρο ηταν μια κοπελα που σου μοιαζε πολυ...οπως σε θυμαμαι δηλ. απο φωτο... και χαμογελουσα μονη μου

Μαρντιο συγχαρητηρια..τι να σου πω...μπουρδελο το καταντησανε το δημοσιο...ελπιζω μονο η θεση να μην ειναι ΙΔΑΧ(ιδιωτ.δικαιου αορ.χρονου)Διοικητικου-Οικονομικου γιατι ειναι οι πρωτοι που σουταρουν...εσενα βεβαια σε σωζει οτι ειναι μεσω ασεπ...αλλα ποτέ δεν ξερεις...

Σωσω εσυ εισαι σε νοσοκομειο και λογω αυξημενων αναγκων εκει δε διωχνουν...αλλου ομως...αφορμη ψαχνουν να διωχνουν...

Μας εχουν βαλει και καρτες τωρα και αγχωνεσαι καθημερινα μην τυχον και τη χτυπησεις 7.01...συχτηρ...

Χρυσουλα πολυ αναισθητα γομαρια μαθητες και γονεις...

Νανουκα μου ο Μαριουλης τι κανει;

Βαγκ και τα δικα μου ποδια ετσι ειναι...αντε να καλοκαιριασει να βαλουμε καμια σαγιοναρα...

Χτες πηγα γυναικολογο και ενδοκρινολογο, ολα καλα, ο ενδοκρινολογος ενθουσιασμενος, ειμαι λεει και 6 κιλα μειον απο αυτο που αναμενοταν...

αφου δεν εχω παρει τιποτα...εχω χασει κι ενα κιλο...

αλλα τι να περηφανευτω παιδια...δεν το κανω επιτηδες και καλα κραταω χαρακτηρα...δεν μπορω να τρωω περισσοτερο...

Ο γυναικολογος παλι που εχει κολλημα με τα κιλα ηθελε να ζοριζομαι να τρωω να παιρνω αυτα που πρεπει να παρω σε γρ. ρε που φτασαμε;ποιος να μου το λεγε, τωρα που εχω ευλογιες να τρωω να μη θελω...

μονο που κανω μαλακιες ρε κοριτσια και δεν παιρνω τις βιταμινες μου και το ασβεστιο ειναι κατω απο το κατωτ.οριο, με βριζει και η θεια μου θα σου πεσουν τα δοντια...

και χτες με το που βαζει την κεφαλη του υπερηχου βλεπω ενα βουναλακι τεραστιο στην οθονη και ο γιατρος εκπληκτος ΄΄ποπο κοιτα μια συσπαση η μητρα!ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ;ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΕΣ;΄΄

΄΄απο τη δουλεια ερχομαι γιατρε δεν εκανα τιποτα΄΄...ρε παιδια δεν καταλαβα καθολου οτι ειχα τετοια συσπαση...και ενιωθα απο μεσα μου τυψεις που δεν παιρνω το μαγνησιο οσο κι οποτε, η ηλιθια...

με ρωταει ΄΄φυλο εχουμε δει;΄΄(φαντασου μπαμ εκανε το τσουτσουνι) ξερω γω λεω θελετε να σιγουρευτουμε;...μηπως κατι δεν εχετε δει καλα...η βοηθος ξεραινεται στο γελιο...μεγενθυνει το τσουτσουνι μου λεει μπορει και να ειναι κοριτσι...πεταγομαι αληθεια;μετα βλεπω την οθονη...απογοητευση...

καταλαβες αρχισε να με δουλευει κι ο γιατρος...που δε θυμοταν την τυφλα του απο την πολλη δουλεια...τωρα θυμαται την πικρα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα.

φετος τα αβγά θα ταβάψω νε κάτι ρίζες που μου μυλου έφερε ο πεθερόςμου.

βιολογθκό βάψιμο.

ντομ, είναι καλά ο μαριούληςμου.

αυτή τη στιγμή τον έχω στα πόδια μου κ τον κουνάω...

τι να κάνω η μάνα... χαχαχα.

μάρκερ, ετσι αγχωνόμουν κι εγώ λίγο πριν γεννήσωείμασταν όλοι άρρωστοι.

αλλά όλα καλαα πήγαν τελικά.

χρυσουλάκι μου, είσαι πολλή γλυκιά.

σωσώ εγώ δε θα κάνω δωράκια στις δασκάλες το πάσχα.

ίσως να κάνω στο τέλος της χρονιάς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια, εγώ πάντως αντιβίωση θα του δώσω για καλό για κακό.

βαζω τελειες γιατι δεν πιάνει το εντερ

δεν έχω να κουβεντιάσω κάτι , απλα πλέον αδιαφορώ . Εαν δεν κάνει κίνηση αυτη δεν θα σκάσω. Γενικα απο τότε που έπιασα δουλεια μόνιμη έγινε πολύ επικριτική και επιθετική. Νομίζω ότι δεν της αρεσει που δεν την είχα ανάγκη.

η δικη σου δεν έχει γνωθη σεαυτον απο ότι θυμάμαι , λες να λέω το ίδιο για τη δικημου να παρηγορουμε χαχα.

μην αγχώνεσαι ες συ για τις συσπάσεις , απλως θέλει τα φάρμακα όπως είπες. Και τι αγχώνεται για τα κιλά έχεις μήνες να πάρεις. Με το ινομυωμα τι εγινε;εμένα αυτο θα με άγχωνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε νανα ωραία εικόνα , μπορώ που είστε καλά. Ναι μωρε καλά θα είμαστε θα είναι και έτος σχολείου.

θα τα τσακίσω , έχουν πάρει την αλοιφή για τον κωλο του μπέμπη και έχουν πασαλειφτεί. Κάνει και 10 € η ρημαδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώ περιμένω να μου επιβεβαιώσεις την κάρτα...

μάρκερ, το πρωί θήλαζα κ ο ανθ έπαιζε μπάλα.

μου έλεγε να μην κοιτάω το μωρό παρά μόνο εκείνον που έκανε κόλπα... χαχαχα.

εσένα είναι κ δύο..ν

δε θα ξέρεις από πού θα σου έρθει... χαχαχα.

ντομ κι εγώ δεν ήμουν πολύ συνεπής με τις βιταμίνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας έχω οει ότι μουτη δίνει το νέο μάμμυ;

άσε που δεν μπόρεσα να σβήσω το τικεάκι της εγκυμοσύνης..

καλά, σε αυτό μπορεί να φταίει κ το τάμπλετ...

αλλά γενικότερα μου τη δίνει... χαχαχα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

με πηρε τηλ ο γιατρος τωρα...μου ειπε αν ο υπερηχος τον δειξει κατω απο 3 κιλα δε σε ξεγενναω..δε θα βγαλω γατακι ειπε...αν και εχει κλεισει θεσουλα στο χειρουργειο για καλο και κακο...

ναι αλλα ελα εγω που ειμαι ετοιμη ....θα τα συζητησουμε στον καφε μου λεει...

το καλο που του θελω του μικρου να ειναι στα 3100 να γεννησω...

Μαρια περιμενε και σημερα φαγωνεσαι με μια αντιβιωση..μετα θα πρεπει νατη συνεχισει..δωσε εναλλαξ αντυπυρετικα...

Νανα γλυκια πολυ δεν ειμαι...χαχαχαχαχαα!!!!

Ντομ στον υπερηχο του 4ου μηνα ειχα και εγω μια τετοια συσπαση...το μαγνησιο το ειχα και εγω χεσμενο..

μπραβο σου με τα κιλα..

Σωσω ακους και αλλος γιατρος ειναι ετσι με τα κιλα.!!!!

αληθεια τι γαλα δινεις στη μικρη???

Βαγκ δε λες που εχεις απαλλαχτει απο το καθημερινο ντυσιμο στη δουλεια...ψιλοβασανο ειναι...

παπουτσια τι φορας καθημερινα με τη στολη???

Η Ελενη καλα ειναι Σωσω???τα αγορια της ?? η Ειρηνη???

εδω τα ιδια..ανα και εχω την ιδεα οτι ο μικρος απο χθες που του λεμε οτι θα λειψουμε αυτες τις μερες για να φερουμε το αδερφακι εχει πεσει σε μελαγχολια..οχι για το αδερφακι για εμας νομιζω...το πρωι ξυπνησε μουτρωμενος...ηθελε στο σχολειο να τον παμε και οι δυο...

θα δουμε...

δεν εχω αφησει ουτε μια καλτσα που λεει ο λογος απλυτη και ατακτοποιητη...

τα εχω ολα κανονισμενα..

θα βγω μετα να παραγγειλω τσουρεκια και να παρω διαφορα πασχαλινα σοκολατοειδη για να υπαρχουν γυριζοντας..

αβγα θα βαψει η μανα μου...καλα Πασχα δεν εχω καταλαβει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...