Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια μου.

μάρκερ, ηηταν το πρώτο επιχείρημα που χρησιμοποίησα.

κ το εννόύσα.

εδώ ψάχνουμε τρόπους να κειώσουμε τα μηνιαία εεξοδα κι αυτοος θέλει να τα αυξήσει.

σηημερα θα πάει να το δει.

τι να πω... ελπίζω να με κυπηθεί ο καλίς θεούλης την τεκευταία στιγμή.

ντομ γιατί παιδεύτηκε να σου σπάσει τανερά;

όταν μου είπε η γιατρός ότι θα μου σπάσει τα νερά τη ρώτησα ξεωτι θα το καανει.

μου έδειξε ένα μακρύ πλαστικό.

μόλις ξάπλωσα στο κρεβάτι κ με έπιασε ο πόνος, μου τα έσπασε με τη μία...

ντομ, κ τον σκύλο αρσενικό τον θέλει... χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κου κου τζα....Sorry κοριτσάκια δε προλαβαίνω να γραφω και να παρακολουθώ και δω.Δεν έχω διαβάσει νέα σας.Μου προέκυψε εργασιακή αλλαγή μετά από 10 χρόνια στον ιδιωτικό τομέα και στον ίδιο εργοδότη με κάλεσαν τη Παρασκευή από το δήμο από μια προκήρυξη του 2008 ότι αναλαμβάβω υπηρεσία.Πέρασα από συμπληγάδες για να αποφασίσω ότι πρέπει να πάω αν και ακόμα δεν είναι συνειδητή απόφαση.Είμαι ευχαριστημένη με τη δουλειά μου και φεύγω με βαριά καρδιά με μόνο λόγο την αβεβαιότητα του ιδιωτικού τομέα.Μπήκα για να ευχηθώ στη Χρυσούλα μας για το Σάββατο και στη Μαρκερ μας για τη Δευτέρα αν θυμάμαι καλά.Κορίτσια το με ένα πόνο δεν είναι και πολύ real ευχή αφού θα κάνετε καισαρική αλλά σας εύχομαι μετεγχειρητικά να αναρρώσετε γρήγορα,να πάρετε αγκαλιά τα αγόρια σας και με το καλό να τα φέρετε σπιτάκι σας να ενσωματωθούν με την υπάρχουσα οικογένεια και να μπείτε εύκολα σε ρυθμούς.Το Πάσχα πιστεύω μέσα στις αργίες θα καταφέρω να μπω να σας γράψω για ευχές...Να περνάτε όμορφα όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σωσω τα ολα μαζι δεν μου τα κατεβαζει -οκ δεν περιαζει κατεβαζει τα ενα ενα- δεν τους πολυενθουσιασε αλλα τα απασχολησε λιγο - ευχαριστουμε -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- μπραβο στον παιδικο σας βρε Βαγκ - να ναι καλα οι ανθρωποι -που πανω απο ολα ειναι ανθρωποι ετσι. του χρονου παλι παιδικο ή προνηπιο; μονο και μονο για το ωραριο σκεφτομαι παιδικο αλλα ειναι και τα 90 το μηνα ρε γμτ μου. θα δουμε τι να πω .ετσι ειναι οι παιδικοι μεχρι τελος ιουλιου δουλευουν. ετσι και εμας εδω με το λαιμο χαχα κολαση ..................... νανα μου μακαρι να μην παρει γιατι το σκυλι ειναι σαν το παιδι ή χαρα θα φερει ή σκοτωμο και μετα θα τρεχετε να βρειτε να το παρατησετε καπου γιατι δεν θα το θελει κανεις - σου ευχομαι να σα παει σουπερ................................................................................. καλα βρε ντομ πολυ γελασα αν ειχα ανα 8-10 λεπτα συσπαεις νομιζω θα ειχα γεννησει χαχα , 8-10 συνολικα μεσα στην ημερα εχω και εαν τις χρονομετρησω περιπου 15-20 δευτερα η καθε μια - οποτε εχω μελλον μεχρι να αυξηθουν -αν και θα αντεξω μεχρι τη ευτερα πιστευω, καν τις απιστευτες δουλειες μπας και σπασουν τα νερα αλλα εκει αυτος τιποτα , συμβαινουν ρε γμτ αυτα συος δρομους λιγο αφηρημενος να εισαι , κατα τα αλλα δεν πιστευω να εχετε τιποτα αρρωστιες ............................................................................................................................................................................................................................ εμας πολυ γκρινια εδω απαπα , γυρνανε απο τη γιαγια γκρινια -δεν πινουν γαλα -τσαντιζονται - εφερε γαλα ο πεθερος εχθες αι ο νικος εκανε ολοκληρη φασαρια οτι εχει μεσα μαμουνια το γαλα και δεν θελει αν το πιει , δεν ηπιε γουλια και το εχυσε και πανω του 250ml γαλα - πως δεν τον ξυλοφορτωσα μιλαμε εκεινη την ωρα , του εβγαλα με μανια βεβαια την μλπουζα αλλα τη γλυτωσε. τωρα το πρωι παλι δεν ηθελε να πιει γαλα γιατι ποναει ο λαιμος του , το ξερω δεν ποναει κονξες κανει -οταν ποναει ο λαιμος του ειναι χαρακτηρισκος ο νικος , δεν ηθελε να βαλει ορο στη μυτη , με κεφαλοκλειδωμα του τον εβαλα πρωινιατικα -το λυπηθηκα το αμοιρο ετσι οπως το επιασα αλλα δεν καθοταν με τιποτα - τους εχει παισει αλλεργια τωρα σε κατι και η μυτουλα τους ειναι τιγκα -φοβαμαι την το γυρισουν σε καμια ρινιτιδα τετοιες μερες. και δεν εχει και υπομονη ο κως να βοηθησει -ολη την ωρα φωναζει και βριζει οταν δεν ακουνε και εγω ειμαι και μουγκη δεν μπορω να μιλησω και τρεχω απο πισω τους σαν την παλαβη και κανω νοηματα με τα χερια και τα ματια χαχαχα - πλακα εχουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

καλα θα τρελαθω..με πηραν τηλεφωνο πρν απο καμια ωρα να μερωτησουν τι ωρα θα κανουμε σημερα και καλα δεν ειχαν καταλαβει οτι δε θα κανουμε...ελεος!!!!

βεβαια ολα ξεκινανε απο την οικογενεια...σαν να αντηχει στα αυτια μου η ατακα " πληρωνουμε πηδηξτε τη"

Βαγκ ενταξει μια χαρα ειναι ο παιδικος με τις ημερομην...

να δεις που δε θα ξαναχασετε μερα!!!!θα ειναι και η μαμα σου τωρα καπως λογω αδερφου οποτε καλυτερα να ξεκουραστει και λιγο...

Ντομ οταν πρωτομπαινεις σε μενα τουλαχιστον βγαινει ενας πινακας πανω πανω με πληροφοριες πχ η ταδε εφτασε τα τοσα μηνυματα, η αλλη ανεβασε τοσες φωτογραφιες, η χρυσουλα εστειλε απο το πμ να και το πμ...καλα μονο σε μενα βγαινει η μαλακια????

Νανα εγω θα επαιρνα σκυλο αλλα σε κανεναν χρονο να εχει μεγαλωσει και ο μικρος...πολλη φροντιδα και ταλαιπωρια...

λεμε και εμεις αργοτερα να παρουμε αλλα εχουμε μεγαλη αυλη και δρομους για βολτα...συν το γεγονος οτι απεναντι μας μενει αυτος που εχει το βασικο petshop και μανια με τα σκυλια...μας ειπε οταν θα λειπουμε αναλαμβανει αυτος...θα δουμε...

το χερι οντως δεν παλευεται..εμενα μου εβαζε επι τρεις μερες για να βρει τραχηλο και οχι τα νερα δεν εσπαγαν ουτε ο τραχηλος δε βρισκοταν πουθενα...υποθετω τωρα που παω κανονισμενη καισαρικη δεν θα εχω ξανα την εμπειρια....

μπραβο ρε Λευτερη για Νικολα...

η μικρη καλυτερα???οι διαρροιες????

ασε Ντομ ψιλοχεσμενη ειμαι αλλα δε γκρινιαζω γιατι ο Νικος αγχωνεται πιο πολυ...

μια μερα ειναι..θα περασει και μετα ολα οκ!!!ετσι τουλαχιστον να λεμε...

εδω τα ιδια...ο Θ θελει μονο φακες και ρεβυθια λεει...απορω απο που πηρε αυτο το παιδι με δυο τραγικους κρεατοφαγους γονεις..

χθες βραδυ εφτιαξε ο Νικος νουντλς με πιπεριες και μανιταρια..εφαγα μεχρι θανατου...τωρα παλι πειναω..μαλλον νευρικο ειναι...

μολις τον ειχα ντυσει για σχολειο το πρωι βγηκε βεραντα να κανει κουνια ,η μουνια ειχε κρατησει νερα απο χθες μουσκεψε πατοκορφα..αντε παλι αλλαγμα..να γεννησω να ξαναοριζω το σωμα μου χωρις κινδυνο και δε με νοιαζε η κουραση...

οι πατουσες του μικρου διαγραφονται στα πλευρα μου τελεια...ο δε κωλος του συνεχεια τεντωμενος στα δεξια...χαχχαχαχα

παω να γεμισω πλυντηριο πιατων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Μαρντ τι ωραια νεα -μπραβο σιδηροκεφαλη να εισαι στη νεα δουλεια - η νεα δουλεια ειναι παντα για καλο να ξερεις και ειδικα εαν σε εχουν ειδοποιησει - στεναχωριεσαι για την παλια σε καταλαβαινω αλλα θα ανανεωθεις. μπραβο και παλι πολυ χαιρομαι για σενα. τα κοριτσια καλα; ............ ασχετο εχω βαλει την πυρολυση και εχει γινει ντουμανι εδω μεσα -τη βαζω 2 φορες το χρονο περιπου γιατι ο φουρνος ειναι σκατα αλλα μου ειπαν οτι δεν πρεπει συχνα για κανει τρυπες στο μεταλλο - το εχετε ακουσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio σε ευχαριστουμε!!!

να εισαι καλα και ο,τι καλυτερο για τα κοριτσια σου...

Μαρια αυτη η αλλεργια του δικου μου του βγαινει σε κωλοβηχα παλι μονο οταν τρεχει...ειναι το βροχικο που τον ξαναπιανει τωρα την ανοιξη....

απιστευτος ξεροβηχας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ ναι τις σωσως φτιαχνω - αλλα σωσω στο ξαναλεω θελει πολυ λιγοτερο αλευρι - με το ζορι μου παιρνει 800γρ εμενα- αλλα πλεον το βαζω λιγο λιγο χαχα ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------- Χρυσουλα τι λες τωρα ρε συ - ντροπη εισαι ετοιμογενη γυναικα και να αντεχεις που λεει ο λογος πρεπει και λιγο να κατσεις ρε γμτ. ωστε ετσι ο Θ πρωινιατικο ε; θα ειχα φρικαρει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γμτ πως εχουμε κατντησει ετσι; εμεις στην ηλικια των παιδιων μας και πολυ παραπανω δεν ειχαμε τιποτα - εγω μετα τα 18 αρχισα να εχω αλλεργιες διαφορων τυπων - αυτα απο τοσο μικρα.. καλα εκανα και μλκ εγω - εχω ξεχασει 2 μερες να τους δωσω τα σινγκιουλερ και αμεσως η μυτη φουλαρε. στον παιδικο δεν σου εχουν πει τιποτα για το βηχα; ικανες τις εχω. ............................................................................ εμενα τις πατουσες πρεπει να τις εχει στη μουρη γιατι ολο κατι στρογγυλουλη πεταγεται απο τη μι μερια και οταν τεντωνεται ειναι ακρετα μακρυ. για να ειναι το πουλι του λιγο δυσκολο τοσο μεγαλο χαχα - οποτε μαλλον το ποδι πρεπει να ειναι. σταθερη θεση δεν εχει --μια δεξια παει μια αριστερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ μαρκερ ναι και γω θέλω να πιστεύω πως ότι γίνεται στη ζωή μας γίνεται για καλό....θα δείξει.Αλλοι μου λένε καλα τι βλακεία κάνεις πας τώρα στο δημόσιο που όλοι θέλουν να φύγουν και άλλοι ότι καλά κάνω και πως με τα προσόντα μου δε θα χαθώ.Αν ήμουν μόνη δε θα έμπαινα στο δίλλημα καν θα έμενα στην επιχείρηση που είμαι αλλά έχω και μια οικογένεια πίσω που δε μπορώ να διακινδυνεύσω να βρεθώ πχ στα 40-45 μου χωρις δουλειά και εισόδημα επειδή του εργοδότη του καρφώθηκε να με διώξει ή να την κλείσει ή οι κληρονόμοι να χουν άλλες απαιτήσεις.Πυρόλυση εννοείς αυτό που έχει ο φόυρνος το "αυτοκαθάρισμα" που λένε;Δε το χω κάνει ποτέ.Καθαρίζω με λευκό ξύδι μόνο και μόνο με αυτό βλέπω λύση.Οπως επίσης μια φορά το χρόνο με ατμοκαθαριστή αν έχεις,λιώνει τα πάντα με ένα πέρασμα,το χω κάνει εγγύηση.Τα κορίτσια μου καλά,έχουν αρχίσει και θέλουν να ξεβρακώνονται και να κάθονται στη τουαλέτα με τις ώρες χωρίς να κάνουν τίποτα και έτσι περνάμε ατέλειωτες ώρες στη τουαλέτα....Τον άλλο μήνα θα μαζέψω κουβέρτες,μοκέτες και θα ξεκινήσουμε εντατικά.Περαστικά με το λαιμό σου,ευχομαι να μην είναι τίποτα και να φτιάξει.Εγω κρυωμένη άσχημα μια βδομάδα τώρα,έτυχε και αυτή η αλλαγή που με στεναχώρησε πολύ και ήμουν όλο εμετούς διάρροιες πονοκεφάλους,αυπνίες ψυχολογικό κυρίως νομίζω.Ακόμα με το enter δε βρέθηκε λύση ε;sORRY για το μονοκόματο αλλά δε μου τα χωρίζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρ θα είσαι. Αφου είσαι με προκυρηξη μη φοβάσαι τίποτα.σιγουρια θα έχεις. Ναι το αυτοκαθρισμα λέω. Θα το κάνω και με ατμο που λες , αν και έχει βουλώσει πρέπει να το πάμε τα φτιαξο και αυτο.

με το εντερ έχω και εγώ θέμα.

μπράβο στα κορίτσια σου πολύ καλά είναι αυτο,θα μάθουν στο οι και γι να τα κάνουν στη λεκάνη.

σε έριξε ε; όλα καλά θα πάνε. Το ψυχολογικ είναι μεγάλο θέμα.

ντομ για τσουρέκι πλέον φτιάχνω το χριστουγεννιάτικο τσουρέκι στεφάνι απο συνταγές απο σπίτι ,γέμιση εαν έχω βαζω και ότι έχω δλδ. Βγαινει τέλειο.δοκιμασε το και είναι και εύκολο. Γκουγκλαρ το όπως το έγραψα αλλιώς. Σου βαζω λινκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κουλουρια της Σωσως ειναι τελεια..και διατηρουνται..τα φτιαχνω και εγω και η μαμα μου και εχει τυχει να τα φτιαξει και ο αντρας τωρα που δεν ειμαι και πολυ στις δυναμεις μου...

Μαρδιο μια χαρα θα τα πατε με την πανα...\

δεν ξερω τι θα εκανα στη θεση σου...αν στο δημοσιο υπαρχει περιπτωση εξελιξης ειτε μισθολογικης ειτε ιεραρχικης ειναι προτιμοτερο...

\

Μαρια εχε χαρη που εχει ο Νικος φοβερη υπομονη...βεβαια ειναι μεχρι να συνελθω απο καισαρικη..μετα νιωθω οτι θα λιωσω...

στον παιδικο μου επαν τον πιανει ελαχιστα μετα την αυλη που τους βγαζουν..το σημαντικο ειναι οτι τον αλλαζουν αμεσως γιατι ιδρωνει παρα πολυ...ρε εχω λιωσει στα πλυσιματα..καταλαβαινω τι με περιμενει το καλοκαιρι...

εγω με enter δεν εχω προβλημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω τι ωραια βρε Χρυσουλα που και ο αντρας σου βοηθαει στο μαγειρεμα - βεβαια δεν εχω παραπνο και εγω και ο δικος μου κανεις παρα πολλες δουλειες του σπιτιου -οτι του ζητησω - καθε κυριακη αυτος βαζει σκουπα και κανα πλυντηριο πιατων -ρουχων -απλωνει - φτου -φτου βοηθαει - αλλα ειναι και αυτος μες τα νευρα. .............................................................................................................. ρουχα δεν ειχαμε πολλα 2 βδμ εβαλα 5 πλυντηρια μονο , αλλα αρχισα να τους βαζω 2 φορες τα ρουχα του παιδικου εαν δεν εχουν λερωθει - δεν πηνε αλλο εβαζα 7 πλυντηρια την εβδ. ..................................................................................................................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οντως και εγω 2 εβδομαδες τωρα αν δεν εχουν λερωθει ειδικα ζακετες απο φορμες 2 φορες...δε βγαινει αλλιως...

με το ερχεται σπιτι αλλαζει ρουχα...δεν μπορω τοσα πλυσιματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου τον αλλαζουν παλι καλα- κριμα ειναι να κρυωσει................................................................................................................. .........................................................................................................................................................................................................................τωρα θα σας πριξω αλλα θα τα ραψω ετσι για να τα πω καπου...................................................................................................... μιλαμε εχω κατι νευρα με τη μανα μου - μιλα σοβαρα μου ερχεται αν τις πω να μην ξαναπατησει σπιτι μου .......................................... 9 μηνες εχει ερθει 1 φορα και εχει ακαθρισει και αυτο γιατι ενιωσε τυψεις που παει η πεθερα μου στην υνηφαδα μου και καθαριζει 1 φορα την εβδ και 1 η μανα της ............................................................................................................................................................................... 2ον εχει ερθει συνολικα ουτε 10 φορες μετρημενες για να κατσει βρε παιδι μου και οσες ηρθε μαλωνε τα παιδια αι ετρεχαν ολη την ωρα ουρλιαζοντας πισω μου - αναστατωση......................................................................................................................... 3ον με επαιρνε τηλ να ντυσω τα παιδια να τα παρω μονη μου και τα 2 να περασω να τις παρω να τις παω να βγαλουν βολτα το κοπροσκυησκυλο ................................................................................................................................................................... 4ον. δεν με εχει ρωτησει καν τι θα γινουν τα παιδια οσο θα ειμαι το νοσοκομειο.......................................................................... 5ον.πηρε 1 εβδ αδεια για να κανει παρεα στην αδερφη μου ειχε τα ψυχολογικα της λεει................................................................. 6ον.πηρε 3 μερες αδεια τωρα για να παει να βοηθησει τον αδερφο της και την νυφη της να φροντισουν την γιαγια γιατι ηταν κουρασμενοι..................................................................................................................................................................... 7ον. 3εβδ τωρα εχω το λαιμο δεν εχει ερθει ουτε μια μερα να βοηθησει λιγο με τα παιδια το απογευμα ή να φερει ενα φαι βρε παιδι μου κατι και με παιρνει τηλ και θελει αν κουβεντιασει για τα προβληματα της - πχ η σκυλα επαθε μαστιτιδα και πρεπει αν την παμε στο γιατρο να τις δωσουμε χαπακια - στα αρχι.. μου της απαντησα............................................................................................ και το κορυφαιο σημερα καλα μη θυμηθω και αλλα , 8ον με ξαναπαιρνει τηλ και μου λεει ακομα η φωνη σου ετσι; - ναι της λεω και δεν πρπει αν μιλαω κλεισε και ελα οποτε μπορεις -(ηταν σπιτι και καπνιζε)- αα μλκιες ειναι μωρε ελα τωρα μου λεει ηρθε και μια στη δουλεια - μολις το ακουω μου σηκωθηκε η τριχα - δε με νοιαζει της λεω - και αλλοι εχουν βαλει καλους και αλλα στο λαιμο πως κανεις ετσι μου λεει; - τα παιρνω στο κρανιο διπλα μιλαμε - σου ειπα τι ειπε ο γιατρος της απανταω τι εχω και τι μπορει να ειναι ή αν μην ειναι αλλα οπως και να χει δεν μπορω να σου μιλαω απο το τηλ - μου ξαναλεει - μλκιες μην αγχωνεσαι και σου ειπα τι ειπε αυτη στη δουλεια - κοντεψα να βγλαω αφρους απο τα αυτια.......................................................................................................... δεν αγχωνομαι εγω εσυ μου σπας τα νευρα της λεω ............................................................................................................ και τι μου λεει - δεν πειραζει καλυτερα που το επαθες να σταματησει να μιλας και λιγο ..................................................................... μιλαμε εαν την ειχα μπροστα μου μιλαω σοβαρα να της ειχα αστραψει μπουκετο .......................................................................... σορυ τα ειπα ξαλαφρωσα -ειμαι οκ τωρα .......................................................................................................................................... ναι και εγω τα αλλαζω Χρυσουλα τοση βρωμα κουβαλουν απο εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ημερα αρχισα το σηριαλ φαινεται πολυ καλο. σχολιο 1ο: καλα τοσο καιρο σε κωμα αυτος ουροκαθετηρια δεν του ειχαν βαλει χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ζόρικα όσα λες αλλά κρατά υπομονή..

Έχεις την οικογένεια σου οπότε εκεί κεντραρεις και ασε μάνα απέξω..

Νιώθω σα σακίνα μην πω με τι γεμάτη μεσημεριάτικα..

Σώσω που εισαι??

Ντον ένα ποστ σήμερα μόνο?

Πάω για ύπνο...μήπως μπορεσουμε να πάμε βόλτα με Θ το απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρντ, είναι υπέροχο τονέο με τη δουλειά.

αυτό ήταν το μότο μας με την κουμπάρα μου.

ό,τι γίνεται, γίνεται για κάποιον σκοπόμακροπρόθεσμα θα αποδειχθεί οοτι ήταν για καλό.

μάρκερ μου, τι να πω...

στενοχωριεεμαι όταν διαβάζω για τη μανούλα σου.

αλλά,η χρυς έχει απόλυτο δίκιο σε αυτό που σου είπε.

ο π τηγανίζει ψάρια.

έχουμε κ φρέσκο λουβί για σαλάτα, από την πεθερά.

σήμερα έχει ο άνδρας μου γενέθλια.

σωσώ κι ο δικοος σουνομίζω;

πού είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κουμπάρα πρότεινε θέμα για βάφτιση... το γλτφιτζούρι.

πώς σαςφαίνεται;

εμένα μου άρεσε.

ετοιμάζω κ κάτι σε πλεχτό για μπομπονιέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα κοριτσια να τους χαιρεστε - ουου παρτακι δλδ σημερα - τι ειναι το λουβι; - ωραια θεμα το γλυφιτζουρι μου αρεσει και σιγουρα θα βρειτε μπολικα πραγματακια να φτιαξετε. ναι καλε δεν τη δινω σημασια - δεν υπολογιζω πανω της καθολου -τα παιρνω στο κρανιο που με παιρνει τηλ για να μου πει ποσο δραματικα περναει. ρωταει το κλασικο τι κανεις και μετα μιλαει 800 ωρες στο τηλ για μλκιες και εαν της πω κατι για μενα - μια μλκια σου λεω ποναει το κεφαλι μου πχ - θα μου πει δεν ειναι τιποτα παρε ντεπον. ενι γουει μακρυα και αγαπημενοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλεχτο σακουλακι σαν γλυφιτζουρακι αυτο με τα 2 χρωματα το στρογγυλο - με φερμουαρακι να γινεται πορτοφολακι και τιγκα στα γλυκακια μεσα. μια ιδεα ..ουου και ποσες θα σκεφτω - να τις παραθεσουμε (λεξη ε; χαχα) ολες εδω να δεις τι θαυματα θα φτιαξεις αφου πιανουν και τα χερια σου σε τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω συμφωνώ με Χρυσούλα μαρκερ.Τώρα έχεις την οικογένεια σου,γράφτην την μαμά.Αφού δε προσέφερε εως τώρα μη περιμένεις από δω και πέρα βοήθεια.Δεν έχει νόημα να της καλομιλάς και να την έχεις στα ώπα ωπα όταν εκείνη δε κάνει τη κίνηση να ετοιμάσει ένα πιάτο φαί για τα εγγόνια της σου λέω εγώ άστην έξω την ετοιμόγεννη κόρη της....Αφού έχεις την πεθερά να βοηθάει πάλι καλά να λες.Ξέρω είναι το γαμώτο της υπόθεσης αλλά κάποιοι άνθρωποι μάλλον έτσι γεννιούνται πιο αναισθητοι να το πω πιο χαλαροί να το πω....Νανά το γλυφιτζούρι θα μου άρεσε για κοριτσάκι.Το χω δει κιόλας και ήταν γύψινο ζωγραφιστό πολύχρωμο και στο φιογκάκι είχε το όνομα της μπέμπας,πολύ γουστόζικο.Να χαίρεστε τους άντρες σας κορίτσια και πάλι ευχαριστώ για τη "συμπαράσταση".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw koritsia..καταρχην να σταθω στα ευχαριστα!!μπραβο μαντριο!!πολλα λαικ!!

αληεθια!!

στη σουλεια πως το πηρανε;;

εννοειται και θα πας..δεν το συζηταμε!!

εγω αν δεν ημουν στο δημοσιο θα φευγαμε εξωτερικο..το λεω!!

ειναι λιγα τα λεφτα αλλα σταθερα!!

καλα θα παει το κοψιμο της πανας..θα της βγαλεις και την νυχτερινη κατευθειαν;;

εμεις τη βγαλαμε..χθες μονο που κατουρησε..2 μερες οχι..επισης δε ξερω αν κανω καλα αλλα πριν παω εγω για υπνο την σηκωνω να καοτυρησει..μαλακια λετε;;

κορτισια γεννατε σε λιγο@@@

απιστευτο..αχ να ημουνα κοντα σας!!αληθεια!!

επισης μαρκερ...

κριμα για τη μαμα..δε ξερω..μου κανει τρελη εντυπωση αυτη η συμπεριφορα..και πολλες φορες που ακουω παρομοιες ιστεοριες δεν τουες πιστευω κιολας..δε ξερω..επειδη ισως δε θα φανταζομουν οτι η μανα μου θα το εκανε αυτο!!

δε ξερω..ισως επειδη δεν την εχω μου κανει εντυπωση!!

εγω νομζω οτι ολες οι μανες εννεοιται και θα νοιαζονται για το παιδι τους..εννοειται πολλα..ισως επειδη ετσι ηταν η δικη μου μανα..τι να πω..

προς θεου.δε λεω οτι δε το πιστευω!!

αλλα μου κανει εντυπωση!!

τελικα ποις θα τα εχει ταπ αιδια οτνα γεννησεις;;

ο λυτ ξεκινησε δουλεια..εκανα αυτη τη ψευτοτουρτα να του ευχηθουμε το απογ!

πηγα στη νονα της μικρης το πρωι!!

γλυφυτζουρι βαφτιση;;

χαχαχ.απωθημενο για κοριτσακι..κ μενα κοριτσακι μου θυμιζει το γλειφιτζουρι!!

αλλα ωραια ιδεα το πλεκτο..

ποτε λετε να την κανετε;;

νανα θα δω σε λιγο τα μειλ..

μτο μ τι κανεις;;

φαγα ψαρι σημερα!!

εχω πεταξει πολυ πραγμα απο τις συνταγες ντουκαν..χαχαχ..

δε πειραζει..συνεχιζουμε..

μαρκερ μονο καθετηρα δεν ειχε;;

οι οροι δεν τελειωσαν ποτε;;τα μονιτορ ;;τα φαρμακα;;

χαχα!!

σου λεω ειμαστ τριοτο κυκλο κ εχει πολυ ενδαιφερον ως τωρα..ο τεταρτος κυκλος οκτ μερια!!

παιδια εκανα χθες και 1 κατασκ..με μπουκαλια...1 σκαμπουδακι!!

η μπουμπου εκτη μερα διαρροιες και μαλιστα απο χθες νερουλες πολυ..αλλαξα γαλα..δινω χωρις λακτοζη!να δουμε..αλλα οχι πανω απο βδομαδα λεει η παιδιατρος..δε ξερω τι μπορει ναναι!!

κουλουρια θεσ νικης..τελεια!!!

ντομ δες τα τσουρεκια μου..μηστισημα και καλυτερα απο τα κανονικα..κα ευκολα!

με πυρολυση δεν εχω ασχοληθει μαρκερ..

λευκο ξυδι που βαζεις;;

ρε συ κ γω ηθελα ατμοκαθαριστη αλλα που αλλου οτν χρησιμοποιεις;;

παντα ηθελα απλα δε ξερω που αλλου να τον χρησιμοποιησω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...