Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΓΕΝΝΑΤΕ Ή ΑΕΤΟ ΠΕΤΑΤΕ;;; Νο38


Recommended Posts

το κερατο μου μεσα

γραφω απο το παλιο πισι και με πεταει εξω

γραφω ενα φορτωμα και τα σβυνει :evil::evil::evil::evil:

στα γρηγορα γιατι βαριεμαι

Νανα μου εγω δεν συφωνω με τη συνηφαδα -υυπαρχει αναγκη σοβαρη στη κατασταση σου και πρεπει να της το πει καποιος -ουτε η πεθερα μπορει αν γινει βεγκος και εσυ απο ωρα σε ωρα γεννας. Το μον σιγουρο ειναι ο Ανθ θα περασει τελεια.

Ντομ δυστχως δεν πιανουν αυτα που γραφεις - τα εκανα ολα μετρουσα μερες -εβαλα βουδες κλπ -προσεχα διατροφη παλι τσουτσουνι ηρθε -εαν εισαι αγορομανα εισαι παει.

Βαγκ μπραβο πραγματικα για την υπομονη σου που λειπει ο αντρας ρε συ. Οπως και να χει αλλο να ξερεις οτι καποια ωρα θα γυρισει και αλλο να μην εχεις κανεναν.

Γιατι αγχωνεστε που δεν τρωνε σπιτικα γλυκα; χαχα εμας δεν τρωνε τιποτα.

Χρυσουλα εχω αγωνια ποσο θα στον βγαλει-εγω παω Δευτερα

Ειναι πολυ ακαλη ιδεα να του βαλεις το δικο σου φαι και αν τον μπροφαρεται οτι ειναι το φαι της μαμας.

Εμας κυριως σουποειδη τρωνε ακομα γιατι για ολα τα αλλα θελουμε 1 ωρα για αν φανε μια μικρη μεριδουλα φαι και φυσικα αρχιζουν μονα τους 3 κουταλιες και αμτα βαριουνται οποτε παντα τους ταιζω.

Χαλια δεν βαζω με τιποτα -τονα λλο μηνα

Απο Δευτρα εχω μποτε - αποτριχωσεις τα του μαιευτηριου - ολικη δλδ ποδια κλπ και μετα μαλλι κουρεμα βαψιμο.

Σημερα το μεσημερι εχουμε βολταρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 919
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ξεχασα

Πωπω ειναι και καιρος που καθεσαι ρε συ σωσω θα σου κακοφανει τωρα

δε λες παλι καλα που αρχισε παιδικο η μεγαλη και δεν θα τα εχει ακι τα 2. 7 μερες ειναι θα περασουν

Μια χαρα ειναι μπουμπου -παλι καλα που εχασε μονο τοσο -μες το προγραμμα ειναι εαν κρυωνουν.

Οποτε αφου κανατε εμβολια ειστε οκ τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ! Χαχαχαχα

Μπαίνω συνέχεια να δώ τι έγινε και σε βρίσκω ακόμη εδώ! Χαχαχαχα

Μόνο το σεξ νομίζω έχει μείνει.... Αυτό αποδεδειγμένα θα κάνει δουλειά! Χαχα αλλά κανονικά ε; Γιατί το σπερμα ειναι αυτό που κάνει τη δουλειά!

Ελα άντε κανε το καλό! Χαχαχαχα :lol:

Αντε πέρα από τη πλάκα..... Πιστεύω και γω σήμερα αύριο θα ακούσουμε τα ευχάριστα!!!!!!! :D

Χαρουλα! Τι κάνει ο Στεφανακος μας! Να κλέβεις πιο συχνά του γείτονα τη σύνδεση! Χαχαχαχα

Εγώ όταν πάω Καρδίτσα έχω έναν καλό άνθρωπο εκεί γύρω και κάνω τη δουλειά μου.

Και μη νομίζεις.... Ξέρουν ότι μπαίνει άλλος. Οπότε μη νιώθεις τύψεις. Απλά ειναι άνθρωποι καλοί! Χαχαχαχα

Έχω το ipad του άντρα μου. Με λυπηθηκε και μου το έδωσε τώρα που είμαι αραχτη. Το αραχτη βέβαια που λέει ο λόγος. Απλά δε κυκλοφορω πολύ.

Έχω πάλι βηχα εδώ και 5 μέρες και φοβάμαι και γω. Διάβαζα τα δικά σας ντομ! Περαστικά! Πόσο σε καταλαβαίνω! Μας έχει παει κωλοφερε και μας φέτος. Ομολογώ όχι τόσο.. Δηλαδή με υψηλούς πυρετους κλπ. Μόνο με την οστρακια που αμέσως πήρε αντιβιωση και έγινε άλλο παιδί. Αλλά ρε παιδιά πολύ βηχα φέτος. Μας θερισε γμτ!

Πήγα λίγο να με ακροαστει ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ. Φαρρυγιτιδα ιογενη αλλά έχω φάουλ φλεμα. Ακροαστικα δεν έχω.

Φυσικά θα πάω στον γιατρό να δούμε αμνιακα και πλακουντα γιατί έχω χεστει πάνω μου με τον κωλοβηχα πάλι.

Γενικά καλά πάω.

Ο μικρός με την πρόκληση μια χαρα. Περιμένω λίγο ακόμη. Αν συνεχίσουμε έτσι όλα καλά.

Χθες κοιτάζω και γω σιγά σιγά μπεμπε διάφορα.

Να μπαίνω στο κλίμα.

Μετά το Πάσχα και γω να φτιάξω βαλιτσουλα :D

Γιατί με το που μπω στον 9ο παίζει να γεννησω. Θα προσπαθήσω να το τραβήξουμε βεβαια. Θα δούμε πως θα παει. Έχω ακόμη μέλλον.

Ρουχαλακια θελουμε. Φόρμα και κορμακια έχω κάμποσα του Διονύση. Ηταν λευκά. Και κανά γαλάζιο να βάλει θα παρεξηγηθεί;;;;;; Δε νομίζω! Χαχα

Αλλά θελουμε ρουχαλακια γιατί ειναι άλλη η εποχή. Μαδερκερ, ζαρα θα παίξουμε.

Και ένα καρότσι. Το άλλο θα το πάρουν Καρδίτσα. Αλλά καρότσι δεν βιαζομαι. Θα μαζεψω μετρητο από δωρα και μετά. Χρησιμοποιώ πολύ ρινγκ σλιγκ οπότε....

Τα αλλά όλα τα έχουμε! :D

Περίεργο μου φαίνεται. Ξανά με ένα γατί στο σπίτι! Χαχαχαχαχαχα

Ο ΔΙΟΝΥΣΗΣ θα μου φαίνεται γίγαντας! Το μωρό μου!

Σωσω η μπουμπού; Καλύτερα;

Βαγκ μοναξιες καλό μου;;;; Υπομονή!!!!!!

Έχω μια νύστα! Κοιμήθηκα με μαζί με τον μικρό λόγω βηχα. Ερχεται και κολλάει πάνω μου και κοιμάμαι στην ακρουλα..... :(

Ο Ανδρέας ζηλεύει που ειναι πάνω μου κολλημένος αλλά έχει όλο το κρεββατι δικό του.....

Αντε του λέω εσύ θα έχεις τη κόρη.... Και καλά! Χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σωσω. Ε λογικό ειναι να χάσει. Αφού δεν έπινε σωστά γαλατακι. Εντάξει θα συνέλθει τώρα.

Θα αρχίσεις δουλεια ε; Θα σου κακοφανει όντως..... Οταν ξεκινήσει ο Λευτέρης κανονικά πως θα την κάνετε με τα παιδιά;

Μαρ καλημέρα. ΟντΩς αυτά δε πιάνουν. Ειναι θέμα τύχης καθαρά. Μόνο αυτό με την ωορρηξια έχει κάποια επιστημονική βάση αλλά η στατιστική και μόνο έχει να κάνει.

Εχεις μποτε χρυσό μου;;;;; Ωραια φάση! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γει ααου μαρακι..να σε βολευαν καλο μου τα δικα μας ρουχα να σου τα εστελνα ολα..αληθεια..

κουλη πειροδος που γεννας..

εκανα κουρκουμπινια...

καλα βγηκανε..θα τα βαλω στο μπλογκ!!

κανω κοτοσουβλακια..

χρυσουλα περιμενουμε νεα απο το γιατρο..κ τα κιλα εννοειται!!

ταπ αιδια σας θα περασσουν καλυτερα απο οτι σπιτι..για σας τις ργκυες μιλαω..

στον αφρο..

κ θα ειναι κ καλυτερα παιδια ..υπακουα..

η μαρθα πηγαινε στις φιλες μου ..εκανε αγκαλιες..

τους ακουγε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα

πατριωτισα καλα ειμαστε, και ο στεφανος καλα ειναι...εχει ξεφυγει λιγακι...με της αδερφες μου..αλλα το παλεβω....

με τον γειτονα που μπαινω στο ιντερνετ, θα παω το βραδυ στην πορτα του και θα του βαλω τα χρηματα για το λογαριασμο.... :oops:

αν καταλαβα καλα διδυμακια εχεις;πολυ χαιρομαι...να δωσεις ενα μεγαλο φιλακι στον κοντε μας...

χρυσουλα μου και εγω χαρηκα πολυ που τα καταφερα να ξανα μπω...ενιωθα μονη τοσους μηνες, χωρις εσας....

σωσω στειλε φωτο να δω την μικρη;

και περαστικουλια...

για το δευτερο θα το ηθελα παρα πολυ,ειμαι και 36 χρονων οποτε δεν μου μενει και πολυ χρονος....

το εχω συζητησει με τον αντρα μου....με την πρωτη ευκαιρια μας, θα γινει....

βαγκ εμεις θα τα πουμε το βραδυ..φιλακια στα μικρα...

νανουκα λες σημερα να ερθει το μπεμπακι μας;

ντομ κουμπαρουλα μου τι εννοεις την επομενη βδομαδα; να συναντηθουμε;

στη λιμνη ποτε θα πατε; εμεις λεμε μετα απο αθηνα να παμε λιμνη...αν βρω την κουμπαρα στο τηλεφωνο :D

αλλιως θα παω να μεινω στην πεθερα σου,και θα την βλεπω οταν κατεβαινει απο το σπιτι της :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γίνεται να γεννήσω μετά τις δώδεκα που θα έχει έρθει ο π;

ΣΕ λίγο θα πάω να πάρω τον μικρό κ θα πάμε πεθερά να περάσει το απόγευμα.

ΒΓήκαμε με τον π για νάγοράσω χαλί για μτο δωμάτ του α.

δε βρήκα κάτι άξιόλογο.

όμωςτι βρήκαπερσικό χαλί, μάλλινο στα χρώματα που ήθελα με 140 ευρώ.

ΘΑ το στρώσω το βράδυ.

ΤΕΛΙΚά το όνειρο που είδα με τον μπαμπά βγήκε σε καλό.

του έδωσαν τα τρία ενοίκια που του χρωστούσαν.

έγώ έφτιαξα κεφτεδάκια κ έγιναν τέλεια.

έβαλα λίγο γάλα κ ντομάτα κ γίνανε πολύ αφράτα.

ΧΡΥΣ, δεν έχεις να χάσεις κατι.

δοκίμασέ το.

αλλα γιατί του έχει κατσει τόσο στραβά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω κριμα μωρε που εχασε 400γρ...

Γιατι ρε πούστη δε μπορουσαν να σου δωσουν κανονικα την αδεια;γιατι πρεπει να δουλεψεις να στη δωσουν;

α μη μου βαζεις ιδεες και για μενα...

τους μαλακες...

Νανουκα εγω αν θυμασαι τονΒασιλη τον αποχωριστηκα πρωτη φορα οταν εφευγα να γεννησω, δεν ειχαμε ξαναχωριστει ποτέ...και εφευγα βουρκωμενη...τωρα!...λεω να τον παρει κανας ανθρωπος κι αυτον και τον αλλο να κοιμηθω... :lol:

οταν θα γυρισεις θα νομιζεις οτι το κεφαλι του εγινε τεραστιο και παχυνε και ο κωλος του σε σχεση με του νεογεννητου θα σου φαινεται...! :lol:

Χρυσουλα κριμα να μην τρωει τα φαγητα του παιδικου...εγω με αυτον ξενοιαστηκα...παντως μπορει και να αλλαξει το παιδι...αλλαζουν συνεχεια τα παιδια...αυτα που προτεινεις να κανεις καλα μου φαινονται...

Μαρκερ πώς σε νιωθω...φαγανα να βγουν τα μωρα μας και τι στον κοσμο...

ωστε εκανες ολα αυτα...και διατροφη;φουλ γαλακτοκομικα;τι λες;ειναι το πεπρωμενο μας δηλαδη;να βλεπω μπαλα(καλα η Βαγκ δε θα χαλιοταν...)και 3 μαντραχαλους σε λιγα χρονια να την παιζουν στο σαλονι(οχι την μπαλα)και να πλακωνονται στο ξυλο....

ωχ Παναγια μου...

καλο Σ/Κ να χετε, την κανω απο δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ σου χαρουλάκι γλυκό.

Μάρκερ, καλλο μποτέ να έχεις... χαχαχα.

ΓΕΙΑ σου ρε ξτομ.

ε φαντάζομαι ότι θα περιορίζονται στα δωμάτιά τους ρε... χαχαχα...

τρελοκομείο.

Κ η μαμά μου έλεγε ότι ότανμε γέννησε κ πήγε στην κλινική ο αδερφός μου, της φαινόταν ένα τεράστιο παιδάκι...

ήταν δυόμιση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε μπορουν..αφου ειναι ολοες καργιες ρε...γυναικες..ολες μαζι..καταστοφη..φωτια στο νοσοκ..χαχα..

αναι ρε χρυσουλα...

γιαιτ ετσι ο μικρος;;τουλαχισοτν τρωει σπιτι η οχι;;

εγω λεω να μη πηγαινεις στο παιδικο φαγητο..δε ξερω..μου φιανεται καπως..εκτος κ αν δεις οτι γινεται στεκα..πραγμα δυσκολο..ποσα κιλα ειπαμε ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τα παρω στο κρανιο και θα τον εξφεντονισω πουθενα τον υπολογιστη

επαναλαμβανω για 3η φορα τα πριν 2 ωρων

Νανα μου λες να μη προλαβεις να μου ευχηθεις μεχρι τη δευτερα το πρωι για το μποτε;

Σωσω τι ρωτας ε; τι ρωτας τι Χρυσουλα μας χαχα

βρε συ τρωω μετα μια χαρα το παιδι - απλα βολευει να τρωει στον παιδικο ωστε να μην της τρωει ωρα απο το μπεμπε

μη σου πει κιλα θα φρικαρεις - μη της πεις Χρυσουλα :lol::lol:

Χαχα Ντομ σιγουρα θα την παιζουν στο σαλονι μιας και εκει ειναι η μεγαλη τβ

αλλα τα δικα μου τα κοβω μετα το γυμνασιο να μετακομοιοζυν τα μεγαλα στο δωμα της ταρατσας -εχει τα παντα

μονο κουζινα δεν εχουμε βαλει ακομα αλλα μεχρι τοτε θα ειναι πληρως εξοπλισμενο -οποτε θα την παιζουν στην ταρατσα :lol::lol::lol:

ναι ναι ειχα δοκιμασει ολες τις περιπτωσεις που ηξερα για κοριτσι -μονο στο γιατρο που δεν ειχα παει να μου πει ακριβη ημερομηνια

εαν εχω ξεχασει κατι σορυ αλλα δεν παιζεται το πισι

τον κωλο μου εχω φαει σημερα -ενι γουει καλα να ειμαστε

Σωσω ρωταω για 300η φορα -τις πλενομενες πανες τις εχεις χρησιμοποιησει; θελω να ξερω εαν ειναι βολικες απο μικρα γιατι προμυθευεται μια στο σταθμο και μου ζητησε εαν μπορω να τη στηριξω να παρω καμια -αλλα ξερω; μη πληρωσω τοσο λεφτα και πανε πεταμενα -τπυλαχιστον να χρησιμοποιηθουν εστω για λιγο καιρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανουκα με έχεις κάνει να μπαίνω και βράδυ..

Οκ κιλά δε λέω..σπίτι τρώει απλως θα με βολευε ως προς το χρόνο...

Επειδή θα λειπουμε αύριο ήθελε να κοιμηθεί μαζί μου..δεν του χαλασα χατήρι..

Αγχώνομαι για αύριο..

Χαρά τι καλά να είσαι πάλι μαζι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Νανα! εχασα το στοιχημα!

αντε καλα καντο μετα τις 12 να ερθει ο αντρουλης σπιτι...

Σωσω σε βαζουν να δουλεψεις ολοκληρη βδομαδα;;;!!!!!!

ελεος!

και εμεις 2 γυναικες ειμαστε στο γραφειο στο τμημα και 3 που ειχαν γεννησει και βολεβε, ειπαμε τον δ/τη και τις γραψαμε μια μερα τυπικα στην υπηρεσια αναμεσα στην αδεια λοχειας και ανατροφης, ηρθαν μονο για να μας κερασουν και να κανουν τις αιτησεις για τις αδειες της χρονιας! του 2012. οποτε φετος που θα τελειωσει η ανατροφης θα "ερθουν" αλλη μια μερα και θα εχουν παλι δικαιομα για αδεια. αρα θα εχουν συνολικα 3 μηνες παραπανω αδεια! αφου γινεται. αν θελουν φυσικα. και αν θυμαμαι καλα, εμεις που οι αδειες μας χωριζονται σε κανονικες και βραχιες, την κανονικη την παιρνεις και χωρις να δουλεψεις. για τη βραχεια χρειαζεται 1 μερα εργασιας.

Χαρα σιγα μην τον πληρωσεις καλε το γειτονα... σαμπως τον χρεωνεις;;;;

και εμεις οταν ηταν εδω η κορη των διπλανων απο το ΝΤουμπάι, καλα τρελο χρημα, σε αλλα 2 χρονια ξερχεωνουν σπιτι που αγορασαν περισυ στο Σιδνευ, συν τις υπολοιπες επενδυσεις, της δοσαμε τον κωδικο μας για να μπαινει και ουτε ενα οκ, μπηκα ευχαριστω. εγω τη ρωτησα, αν ειχε προβλημα με τον κωδικο.

οποτε αν εχετε σχεσεις, εμα ευχαριστω αρκει νπμιζω.

Χρυσουλα με το καλο οι μετρησεις.

οσο για το φαϊ στο σχολειο, θα το δεχτουν;;;

δε μου φιανεται σωστο να ειναι ο μονος διαφορετικος στο φαγητο...

Μαρκερ ολο σεξουαλικα εισαι εγκυα γυναικα!!!

μια με τις οδηγιες, στάσης (καλα βρε Ντομ που δεν καταλαβες... επρεπε να στο ζωγραφισει;;;;) μια με το που θα την "παιζουν" τα αγορια, τη μπαλα... :lol::lol::lol:

σε καλο σου!

Μαρακι εγω φορουσα κοριτσιστικα στο Σπυρο. γυρω στα 1χρ. μη φανταστεις κανενα ροζ, αλλα γαλαζοπρασινο, ασπρομαυρο με μικρα λουλουδακια... απλα προσεχαμε να μην τον βγαλουμε καμια φωτο με αυτα τα ρουχα και το βλεπει οταν μεγαλωσει!

εδω την παλευω καλα ακομα...

αν και οι προβλεψεις δεν ειναι καλες γιατι ο Σπυρος αρχισε το μεσημερι να φτερνιζεται, μετα να σκουπιζει τη μυτη....τον εβαλα ορο και βιβιντριν σπρει που στεγνωνει τη μυτη, μας το ειχε δωσει απο πλαιαο αλλεργιολογος, μετα σα να αρχισε και η Μαριαννα το φτερνισμα..

και οταν πηγαν για υπνο στην αρχη ο ΣΠυρος ολο εβηχε και ηταν ανησυχος...

αντε να δουμε...

καλα παρατηρησα την Πεμπτη που τα πηγα... ηταν ηδη 8:25 και μεσα στις ταξεις ηταν απο 5-6 παιδακια μονο...

επλιζω να την περασουμε ευκολα...

το απογευμα πηγαμε για λιγο και στους Χαιρετισμους.

αυριο ειναι το μνημοσυνο του αδερφου της νουνας μου. δε θα τα παω στην εκκλησια γιατι θα ειναι νωρις. θα τα αφησω να ξυπνησουν μονα τους, ελπιζω ναμην ξυπνησουν στις7! και θα παμε οπου τους προλαβουμε. στον καφε ή στο φαγητο...

αν ειναι καλα απο υγεια φυσικα...

Νανα τι λεει;;;;

εκει ακομα;;;;

αααχχχ.... παει το στοιχημα! :lol::lol:

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

ΝΑΝΑ!!!!!!!;;;;;; Που είσαι;;;;;;;;;

Αλήθεια έχει καμία από σας το τηλ της νανας;;;;;; Νανα αν δεν έχεις γεννήσει και δεις το μηνυμα θα με το δωκεις να σε πάρω τηλ;;;;;;;;;;;; :P

Χθες είχα πονακια. Ηπια μπουσκοπαν.

Έχω και λίγα υγρά γμτ. Φοβάμαι από το κωλοβηχα μην εκανα πάλι τίποτα.θα πάρω τώρα τηλ τον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας...καλημερα..βηχα ...ολοι..εκτος απο μενα..ο λευτμ τξες..η μπουμπυο χθες το βραδυ κσημερα ξερασε το γαλαλ που ηπιε..ολο..κοινως μπανιο πατοκορφα..

το βραδυ ητανε καλο πανυτως..η μαρθα βηχει..εδω εχει νοτια..οποτε δε πηγαμε πουθενα..φασολακια για σημερα..

πλακα μας κανει ο γειτονας σου βαγκ με το ιντερνετ..τι να πω..αυτοι κανουν λεφτα αλλωστε..απο τη γυφτια τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδώ είμαι...

μαρ θα σου το στείλω με μέηλ.

ΧΘΕΣ το βραδυ νόμιζα ότι θα γεννησω...

είχα πονάκια χαμλα στη μήτρα και στη μέση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε παιδί!!!!!! Χαχαχαχα

Α ρε μπεμπη! Σ´ αρέσει μέσα στη κοιλιτσα της μαμάς!!!!!

Λένε ότι τώρα αντί για το κλασσικό χτυπηματακι στη πλατουλα για να κλαψουν την ώρα που βγαίνουν τα μωρα, οι γιατροι τους λένε πως θα συμβάλλουν στο εθνικό χρέος!!!!!! Χαχαχαχα

Ψηνομαι και γω για υφασματινες πάνες!!!

Μαρ γλυκό μου που δε σου δίνουν σημασία!!!! Μπες εδώ! http://yfasmatinespanes.blogspot.gr/

Τα πάντα όλα! Το έχω ρίξει και γω στη μελέτη.

Για να δούμε.....

Πήρα τον γιατρό. Μου είπε ξεκούραση. Ε δε κάνω και τίποτα άλλο. Προσπαθώ δηλαδή.

Τη Δευτέρα θα με δει.

Σήμερα έφτιαξα αυγολεμονο κοτοσουπα. Το τσακισαμε. Να μας περάσουν τα λαιμα ρε φούστη!

Χρυσουλα σήμερα γιατρο;;;; Περιμένουμε νέα!!!! :D

Λενιω μου! Πολυασχολο κορίτσι μου! Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πήγαμε στα γενέθπια του γιου των κουμπάρων μας

έπαιξε καλά το μωρό.

εφαγα πολύ η μουλάρο κ βαρυστομάχιασα...

άντε να δούμε τι θα γίνει και απόψε...

αλλά να σας πω ρε κορίτσια φοβάμαι αυτή τη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα είναι η μετά σου Νανά..χαχαχαχα μμη φοβάσαι τίποτα

Εγώ έκανα βιοφυσικο προφίλ γενικά τρελό τσεκαρισμα..όλα καλά αν και μικρός μάλλον θα βγει..

Σήμερα τον έδειξε στα 2680...

Και όλα τα υπόλοιπα παρά πολύ καλά..σχεδόν κανονιστηκε για Σάββατο 27 του Λαζάρου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κ απο μας..πηγαμε παιδοτοπο..

καΤΑΡΧΗΝ μαρκερ μη βιαστεις να αγορασεις υφασματινες..σε καμια 15αρια μερες θα τις ξεκινησω..το ιμπει τις βρισμεις απλα μισοτιμης..δλδ καπου 50 ευρω τα 10 κομματια..θα οσυ δωσω λςεπτομερειες..εμενα μου ειπαν οτι δε θα τις βολευτω..αλλαθ τις δοκιμασω..

πηρα της κουνιαδας μου εγω..οποτε αν δεν της βολευτωωκ μου επειτρεπει μπορω να στης δωσω..

να δεις αν τιςε βολευτεις..

κλεισαμε ημερ μηνια χρυσουλα;;

αντε ρε νανα..μας γκαστρωσες..χαχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω ρε Νανα καθε μερα που μπαινω εχω ενα αγχος να μαθω τα νεααου!

αλλα μην αγχωνεσαι ρε συ... αφου τα καταφερες τοσο καλα την πρωτη φορα

τωρα εισαι εμπειρη!

Μαρακι τοσο βηχα εχεις και συ ρε γμτ...

περαστικα.

Σωσω και σε σας περαστικα..

τελικα οι ιωσεις επιμενουν...

εγω απο το πρωι τους αρχισα ορο , βιβιντριν και αεριους και δεν χειροτερευσαν.

ετσι απλο να το περασουμε και αυτο...

το πρωι πηγαμε στα 40 του αδερφου της νουνας μου. αλλα μεχρι να φτασουμε Τουμπα ειχαν παει ηδη στον ταβερνα. 11 το πρωι ετρωγα καλαμαρακια τηγαμ=νιτα και τα παιδια σουτζουκακια και πατατες!

μετα πηγαμε να αναψουμε κερια στα μηνματα και μετα στη μαμα μου να τσακισουμε τα κολυβα. εγω δεν προλαβα και πολλα... ο Σπυρος τα ξεσκισε! του αρεσουν πολυ. και τη Μαριαννα...

το απογευμα κατεβηκαμε στην αυλη. δε φυσουσε καθολου, πραγμα περιεργο για απογευμα στα Λαγυνα, χειμωνα-καλοκαιρι, και ηταν μι αχαρα.

Χρυσουλα ετοιμα ολα για του Λαζαρου;;;αντε και το Πασχα θα σε προσεχουν πως και πως ολοι! στο στομα πρεπει να σε ταϊζουν το αρνι!

Χαρα!!!! Μαρκερ!!!!! αλοχα!

τρωω τοστ και πατατακια γιατι απο το μεσημερι ζαλιζομαι οταν σηκονωμαι ή σκιβω. καλη δικαιολογια ε;;;;

πηρα και βιταμινες. αν συνεχισει και αυριο θα μετρησω καμι απιεση.

το πρωι θα ερθουν τα πεθερικα να τα κρατησουν για να παω στη δουλεια.

ο Σπυρος δε θελει να παω στη δουλεια...

γενικα και τα 2 απο τοτε που εφυγε ο αντρας νιωθουν ανασφαλεια. οταν παμε καπου με το αμαξι ολο λενε, κυριως η Μαριαννα, μαμα σιγουρα δε χαθηκαμε;;; ξερεις το δρομο;;;; θα φτασουμε σπιτι μας;;; και τετοια...

που να ηξερε οτι οταν οδηγαει ο αντρας αν δεν τον πω που να στριβει... θα φτασει θαλασσα!

αντε τα λεμε αυριο με το καλο...

Νανα ολα καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια...

έχω αϋπνίες...

ΔΕ με βλέπω να γεννάω ούτε σήμερα.

Χρυσούλα είναι που εγχωνόσουνα ότι θα βγει μικρός αυτος... χαχαχα.

ΔΕΝ ξέρω ρε κορίτσια, αλλά οι επαναχρησιμοποιούμενες είναι υγιεινές;

σκοτώνονται όλα τα μικρόβια με το πλύσιμο;

και πόσο πιο οικονομοκές είναι αφού πρέπει να τις βαζεις πλυνήριο συνέχεια;

ΒΑΓΚάκι, γι αυτό αγχώνομαι... επειδή δεν είμαι πρωτάρα.

ξέρω τι με πριμένει...

κι ο π το ίδιο μου λέει... τι αγχώνεσαι; δεν είσαι πωτάρα, γεννας εύκολα;

πλάκα με κάνεις ρε, του λεω, εδώ εσύ που είσαι απλός θεατής κ το σκέφτεσαι αν θα μπεις μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μας.πηγαμε εκκλησια..κοινωνησαμε..1 χαρα!!

η μαρθα χθες το βραδυ κλαμα κακο....τσουζει το πιπι της..μιλαμε εκλαιγε πολυ..παιρνω 11 παιδιατρο..λεει καρατα τσισα για καλλιεργεια κ ξεκινα αντιβιωση..φευγει ο λευτ να παρει τα μπουκαλακια για τα ουρα κ αντιβιωση..καποια στιγνη σταματησε κ αρχισε να γελαει..

και πηγα κ κοιμηθηκα μαζι της..κ κοιμηθηκε σα πουλακι..το πρωι λεει μαμα περασε το πιπι μου..τι να πω!!

μπορει να ηταν κ μουφα μπορει κ οχι..ευτυχως δε ξεκινησαμε αντιβιωση!!

το μεσημερι θα παμε ολιι να φαμε κινεζικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ κουμπαρουλα....

χρονια πολλα και απο εδω, να εισαι παντα γερη και δυνατη να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=occasion17.gif] [smilie=smileinbox.gif]

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...