Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Geia sas koritsia,

emeis xtes eimastan xwrio pali...h mikri sunithise kiolas! Den perimena toso grigora na to sunithisei! To parko to balame sto upnodwmatio kai tin ebala na koimithei ekei kai prin to mesimeri koimithike ena 40lepto kai to mesimeri seri ena 3wro. Mono ston prwto upnako eklaige ligo, piga mesa tin kathisixasa tis ksanadwsa pipila. Meta ksana klama pali piga tin pira tin agkaliasa tis milisa ligo tin afisa pali kai meta koimithike. Ena tetarto diladi mas pire tin prwti fora. Sto mesimeriano upno kanena problima tin afisa kai koimithike amesws!

Bradu den tin afisa akoma fusika...thelw ligo akoma na paw gia na sunithisei kai mazi mou...

me ekneurizei omws re gamwto pou h kathe xwriani kai h kathe gria pou episkeftetai ta petherika theloun na tin pianoun. Den kserw an ginomai kakia h parakseni alla egw oute pou tis kserw kai suxainomai na tin pianoun kai na tis aggizoun xerakia, proswpaki...

Aleka kali arxi sti douleia!

Bibi an exeis face einai polu eukolo kai pio ameso...apla deksou tin prosklisi tis Lias kai meta tha sou emfanizei kapou aristera tin omada me to onoma tis kai tha patas ekei kai tha grafeis h tha blepeis auta pou leme.

Bouli emena de me blepw na mpainw edw mesa polu suxna pia...den ta prolabainw ola...an arxisei kai h thalassa...mono face me blepw na prolabainw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ καλή ήταν η αρχή μου κορίτσια αλλά δυστυχώς θα είναι δύσκολη η σεζόν φετος και με πολύ κόσμο....

το κακό είναι ότι η πεθερά μου δεν θα μπορεί να κρατάει όλη μέρα το μικρό. Θα τον αφήνω στη μαμά μου και οταν θα πηγαίνει να πέρνει τη Σάντυ από το σχολείο θα τον αφήνει στα πεθερικά μου....

Μη με αφήνετε μόνη έχω συνηθησει το μαμυ και δεν το θέλω το φεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete tsoupritses mou ontws erimwsame edw pera k me tis voltes twra pia den tha exoume xrono..

alekaki kali arxi sti douleia.. duskolos o mikros sto fagito ee mporei na einai fasi twra einia k ta dontia thimamai poio palia etrwge kala etsi den einai?

antwnia mou xeiroteruei o mikros popo den kserw ti na sou pw allo einai periptwsi kapoia stigmi tha strwsei den mporei...

arip polu kala ta nea tin mamas sou tha kaluterepsi k i psixologia tis se ligo ligi akoma upomoni thelei..

bibi mia xara i mikroula sou ntarntana.. ax k egw thelw pswnia alla pou twra eidika k me ton gamo pou exei polla eksoda den to vlepw...

i pethera mou telika den tha doulepsei pros to paron den tin piran tha doume argotera...

emeis leme na pame triimero sto xwrio prwti fora tha paw etsi kapou me tin mikro k den kserw pws tha einia tha doume ama vroume ta skoura to polu polu gurname pisw...

auta ta neakia mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aa tin stamataw tin aposteirwsi alla mou fainete kapws den mou eipe tpt i giatros na tin stamatisw opote egw sunexiza kapoia stigmi mou eixe pei oti to mpoukali apo to gala thelei aposteirwsei giati den katharizei kala kati tetio den thimamai...

o mikros mou einai kala olo skantalies einai trexei apo dw k apo kei k einia kolimenos panw mou oli tin wra...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπερα!!!

Επιτελους τελειωσα με την γενικη..αλλα ξεπατωθηκα!με ποναει ολο μου το κορμι!!

Αχ Ελενα κ μενα αυτο με τις θειες δεν μαρεσει καθολου!εμενα ομως οποιος κ να τον πλησιασει κλαιει πολυ!!χαχαχα!

μπραβο το Εβελινακι που δεν ειχε θεμα προσαρμογης.πολυ καλο αυτο!!

να σε ρωτησω παλι για την Δεη??ηρθε προχθες λογαριασμος εναντι που γραφειμε την ενδειξη πελατη.εσας ετσι σας ερχετε ηδεν σας ερχετε καθολου εναντι κ απο την επομενη φορα δεν θα μου ερχεται??

Αλεκακι δεν πειραζει ας εχεις δουλεια κ ας ειναι πολυ εδω που φτασαμε!

Κατερινακι κ Μαρακι πως πηγε ο καλωπισμος?

κοριτσια μεσα σε μια βδομαδα εχουν κλεψει πολλα σπιτια στο χωριο κ μαλιστα οσο κοιμαται μεσα κοσμος!!εχω φοβηθει πολυ![smilie=sad9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπως πιο συμμαζεμενο φαίνεται το σπιτι μπορώ να πω!!!

Ναταλακι όχι πέρασε η φάση δε τρώω και έχουμε ξαβαπερασει στη παλιά καλή μας φάση τρώω τα πάντα και τα μασάω τα μεγάλα κομμάτια. Αν ασχολειτε με κάτι δε με πέρνει χαμπάρι ότι λείπω από διπλα του άλλες φορές όμως με πέρνει από πίσω με κλάματα! Τώρα πλέον που περπατάει κανονικά έχει αρχίσει και εξικοιωνεται ότι μπορεί και μόνος του να κάνει πολλά, αλλά ακομη να πιάσει το μπουκάλι μόνος του να πιει γάλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας, ανανεωθηκα έκανα ανταυγιες και φώτισε το πρόσωπο μου, είχα χρονια να κάνω!!

Βιβη ασε με τίποτα απο την κινεζια μας βλέπω να ανανεωνομαστε σε ότι αφορά τα ρούχα...

Ελενα μια χαρα φαίνεται να τα πηγαίνει η Εβελινα είσαι και εσυ μαζι και αυτο της δίνει την ασφάλεια που χρειάζεται. Καλα αυτο με τις θειες ειναι θέμα...

ναταλια καλα να περάσετε στο χωριο, δεν νομίζω να τα βρείτε σκούρα μια χαρα θα ειναι ο Στρατουλης σου.

Αντωνια τελειωσες με τις δουλειές, μπράβο βρε κορίτσι, εμένα μου εχει μείνει το ένα μπαλκονι. Πωπω ειναι α μην φοβάσαι αν υπαρχουν τόσα κρούσματα!

Αλεκα περπατάει κανονικα το σαλιγκάρι σου!!!!!ελα θα βρεις τον ρυθμό με την δουλεια σιγα σιγα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακούω τελειώσατε όλες την γενική και γω τίποτα.Είχα κάνει πριν φύγω κάποια πράγματα αλλά χαλιά και τέτοια όχι.Βασικώς εμένα δεν με πειράζει να είναι για το Πάσχα τέλειο αλλά για του Αγίου Κωνσταντίνου.

Ναταλάκι καλά να περάσετε στο χωριό!

Ελενα, τί ωραία που η Εβελίνα συνήθιζει εύκολα!Έχεις σκοπό να την αφήνεις και βράδια?

Κατερίνα μεγειά το μαλλί, περιμένουμε φώτο!

Εγώ κορίτσια θα μπαίνω και μαμμυ οπωσδήποτε, δεν μπορώ να το αποχωριστώ αλλά σίγουρα τώρα που καλοκαιριάζει και έχουμε και πιο πολλές βόλτες και την προετοιμασία των βαπτίσεων, είναι πιο δύσκολο.

Αλέκα καλή αρχή στη δουλειά, ο Πέτρος περπατάει ε?Δεν το είχα καταλάβει.

Εμεις βγάλαμε και δεύτερο δόντι και δεν είχε καθόλου γκρίνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

παλι απο το πρωι βηκα δουλειες να κανω!!!πλενω παπλωματοθηκες κ κουβερτες!!!

Αρι μπραβο το μπισκοτακι που δεν ειχε γκρινια με το δευτερο δοντακι!!μεγεια!!!σιγα σιγα θα τις κανεις τις δουλιτσες σου!!

Κατερινακι μεγεια το μαλλακι!!θελουμε να δουμε φωτο!!!

Αλεκα μπραβο τον Πετρο που περπαταει!!!!

σας αφηνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hallo. Εδω είμαι και εγω[smilie=smileinbox.:

Λοιπόν είμαι πτώμα, είμαι αδιαθετη, ο μικρός χθες ξυπναγε ανα δυο ώρες, το περίμενα γιατι το κάνει παντα τις δυο πρώτες μερες της περιόδου και σημερα όλη μερα μονη με τα δυο και μαγείρεμα και αποφάσισα όταν κοιμήθηκε ο μικρός να πλύνω το μπαλκόνι και είχα και τη σουσουραδα για βοηθο, καταλαβαίνετε....

Ευτυχως τελείωσα με το σπιτι πανω στην ώρα, αυριο θα έρθουν για φαγητο η νονα του Νικόλα με τους γονεις της θα φτιάξω ψαρακι στο φούρνο και θα φτιάξω αυριο πρώτη φορα ψάρι και για τον Νικόλα.

Αριαδνη δεύτερο δοντακι το μπισκοτακι, ωραία!!! Σιγα σιγα θα γίνουν και οι δουλειές απο τη στιγμη που κανουμε παιδια οι δουλειές ποτε δεν γινονται με τους ρυθμούς που γίνονταν.

Αντωνια οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε παντα κάτι θα βρίσκουμε να κανουμε.

Αυτα φίλες μου πάω να βάλω πλυντήριο ρούχων και πιάτων και να ξεκουραστω μετα, φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia! Kali Kuriaki, emeis se ligo tha pame sto xwrio gia fagito...tha einai

kai kati alloi suggeneis ekei.

Nai Ari mou fusika kai tha tin afinw to bradu! Prepei na mathei kai allou. Alla kai egw xreiazomai ksekourasi...tis teleutaies meres eniwtha polu entoni kourasi kai piga sto giatro kai mou eipe oti mallon einai elafrus morfis uperkoposis giati kapoies meres den exw dunami oute na sikwthw na ftiaksw fagito. Kai mou eipe oti thelw ksekourasi.

Skeftomai na tin afisw ti megalobdomada kai gia na ksekourastw ligo, alla an ta kataferw na kanw kai kamia douleia. Ta exw afisei ola pisw.

Katerina me geia to malli!!!! Zileuw thelw kai egw na ta ftiaksw!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia mou simera oli mera sto mpalkoni tin evgala ekana douleies epluna k to kareklaki tou mikrou alla ithela na kanw alla ekana evwlpisto argotera na paw gia ena kafedaki...

katerinaki megia to malli theloume fwto antwnia teleiwses me tis douleies mpravo re su egw thelw na kanw ta pantouria alla epeidi den mporw moni mou olo to anavalw autes tis meres prepei na ginei omws k tis kourtines na katevasw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλα με τη δουλεια και τελικά και τα δυο παιδιά θα τα κρατάει η μαμά μου (αφήστε τα τι έχω ακουσει από τη πεθερά μου) και τώρα παμε να φάμε στις μαμάς μου που εψησαν στα κάρβουνα σημερα!

Μπράβο σας εσείς σουσουραδες του φακινγκ μπουκ!!! που δεν μας ξεχνάτε αλλά θα σας σχολιάσω με την ησυχία μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ότι και να κάνουμε οι δουλειες πάντα θα μένουν πίσω να το ξέρετε....εδω να δείτε ενώ έχω μαζεμένος ο παιδότοπος έχω δυο μέρες να σφουγγαρισω αλλά και να κανω μπαλκόνια που έγιναν μισά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Μα τι ομορφες μερες μας κανει!!

Αλεκα αφου μπορει η μανουλα σου να κρατησει κ ταδυο παιδακια σου παλι καλα!!τι πεχτηκε με την πεθερα?

Ελενα μου αφου το εβελινακι μας δεν εχει προβλημα να μεινει στο χωριο καλα θα ειναι να την αφησεις για να ξεκουραστεις!!!το χρειαζεσαι!!καλα τι να πω για το βιντεο που εβαλες..ειναι απλα μια κουκλα!!adorable!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ναταλακι μου ασε αυτες οι δουλειες κουρτινες φωτιστικα ντουλαπια κουζινας παντζουρια κ παραθυρα ειναι το χειροτερο μου!!!

Κατερινακι κ ο Νικολας ετοιμος να περπατησει ειναι..πω πω μεγαλωσαν τα μωρακια μας!

κοριτσακια μου ευχομαι σε ολες μια καλη Μεγαλη εβδομαδα!

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και καλη βδομαδα!!

καλα ειμαστε εμεις χθες ειχαμε τραπεζι στους νονους του Νικολα, περασαμε ομορφα και η μικρη του η νονα δεν χορταινε να τον εχει αγκαλια. Τωρα θα παω λαικη και μετα να αλλαξω κατι δωρα, οποτε θα ξαναμπω το μεσημερακι πριν ερθει η Αγγελικη απο το σχολειο να σας διαβασω.

Βλεπω ειμαστε και για καινουριο θεματακι, αντε Αλεκα ανοιξε το να μαζευτουμε παλι!!

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα και απο δω! Εχω χαθει απο τα διαδικτυακα μεσα γενικως γιατι τρεχωουμε εδω και δεν φτανουμε, ετοιμαζομαστε οπως ειπα και στο fb για ταξιδακι στην Σκυρο με τις κοριτσαρες μου, παππου και γιαγια. Ο μπαμπας μας θα ερθει πιο μετε. Ευχομαι να περασετε ολες καλα με τα αγγελουδια σας και να εχουμε ενα Πασχα με υγεια και χαρα. πολλα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας όμορφες και απο δω, λοιπόν επιτέλους έσκασαν και τα δυο πανω δοντακια μας!!! Του κατεβασα χθες αυτη την περπατουρα που την σπρωχνει και περπαταει και μια χαρα την παει! Σημερα τον είχα βγάλει βόλτα το πρωι γιατι είχα δουλειές τον πήρα και μαζι το απογευμα στην πισίνα ευχαριστηθηκε βόλτα και παιδάκια αλλα δεν κατάφερε να κοιμηθει όλη μερα και έπεσε ξερος απο τις 8 μιση!!

Πως τα πάτε με τις δουλειές ? εγω αυριο πρέπει να βγάλω καλοκαιρινα ρούχα και να μάζεψω τα πολυ χειμωνιάτικα. Δεν ξέρω και στον μικρο τι να του φοραω το βραδυ ακομα κοντομανικο απο μέσα και ολοσωμο απ έξω του έχω αλλα θα του ελαττωσω τα σκεπασματα

Σοφια καλα να περάσετε!!

Αλεκα αν αντέχει και τα δυο η μαμα σου μια χαρα και πιστεύω της έχεις και μεγαλύτερη εμπιστοσύνη!

Αντωνία επιτέλους έφτιαξε ο καιρος να λες να τελειώσουν οι πολλες δουλειές να απολαύσουμε και καμια βόλτα.

ελενα μολις μάθει να κοιμάται στο χωριο η Εβελινα και μπορείς να την αφήνεις καποια βραδια θα ξεκουραστεις και σίγουρα το χρειάζεσαι ειδικα εσυ που δεν είχες κανένα κοντα σου τόσο καιρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινακι μεγεια τα δοντακια σας!!!κ γω πρεπει να κανω τα καλοκαιρινα τα δικα μου κ του ανασταση!!!!της Δεσποινας τα εκανα!

Σοφακι καλα να περασεις!!!

σημερα κανουν τσουρεκια αλλα εγω θα κανω το Σαββατο για να ειναι φρεσκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ που θα βρω χρόνο για το σπιτι γιατί γύρισα από τη δουλεια και τα εφερα και τα δυο σπιτι, γέμισε το σπιτι φωνές και τσιριγματα παντού!!!!

Σοφάκι μου καλα να περάσετε και καντε και κανένα μπανάκι για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγινε καλε? Ακομα να ανοιξουμε καινουριο θεματακι? Χαθηκα κι εγω γιατι με χωνει ο συζυξ να δουλευω. Διαβαζω συνεχεια τα νεα σας. Εμεις αυριο εχουμε εμβολιο οποτε θα σας γραψω τα δικα μας. Φιλακια σε ολες. Παω να ετοιμασω το γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας, απο το πρωι δεν έχω κάτσει καθολου

εφτιαξα ντουλάπες σημερες καταλαβαίνετε πανικός ειδικα με τα ρούχα της Αγγελικης αλλού τ´ χειμωνιάτικα που δεν θα της κάνουν του χρόνου αλλου αυτα που ίσως της κάνουν και απο τα περσινα καλοκαιρινα να δω ποια θα μείνουν κάτω και ποια θα ξανά μαζευτούν.

Ουφ αυριο έχω σίδερο και να φτιάξω πράγματα γιατι λέω να φύγω το μεσημέρι για το χωριο

θα τα πούμε και απο κει γιατι θα χω Ίντερνετ οπότε δεν σας λέω απο τωρα τις ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...