Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλες! Δεν λεει να φτιαξει ο καιρος,ηθελα να παω καμια καροτσαδα αλλα....τζιφος

Χτεσ πηγα για ψωνια,πολυ ακριβα βρε κοριτσια,δεν λενε να ριξουν τις τιμες.Χαλασα τοσα λεφτα και δεν πηρα τιποτα.Προτιμησα και για την μπουμπουκα μου να παρω πιο καθημερινα ρουχα,τησ εχω παραγγειλει και απο το melina 3 φορεματακια ,το μονο που μου μενει ειναι ενα καλο φορεμα για την ανασταση για μενα κ την μπεμπα(εκτος αν της παρει η νονα τησ.Ακομα δεν ξερουμε αν ανεβουμε στο χωριο για Πασχα,αν και θελω πολυ

Ελενα χρονια πολλα στην κουκλα σου.Και μενα απιστευτο μου φαινεται ποσο μεγαλωσαν,αυριο εμεις κλεινουμε τους 9.:D Α η στακα μου αρεσει πολυ,αλλα παχυντικη ε???Την τσακιζω παντως!

Ναταλια μια χαρα θα τα καταφερεις μην αγχωνεσαι και στο λεω και γω που ειμαι ενα καλομαθημενο παιδι,αλλα οταν χρειαστει να τα κανω ολα μονη μου μια χαρα τα καταφερνω,απλα καμια φορα παραταω τις δουλειες και χαλαρωνω οταν κοιμαται η μπουμπου.Πλακα πλακα οταν υπαρχει και συνεχομενη βοηθεια τεμπελιαζω περισσοτερο!:rolleyes:

Θες να δουλεψεις ε!Βρε κοριτςσια εγω δεν θελω καθολου να παω για δουλεια!:(

Πωπω βρεχει,αναψα και καλοριφερ,δεν ξερω κρυωνω πολυ σημερα

Η ζουζουνιτσα μου εδω και μια βδομαδα μπουσουλαει,αλλα φοβαμαι πολυ οταν θελει να σκαρφαλωσει στον καναπε,την περιοριζω πολυ...

κατερινακι καλα να περασετε

Αριαδνη ευτυχως με τα χαλια δεν ασχολουμαι καθολου,τα αναλαμβανει ο αντρας μου,τα πλενει με την μανα του....

Εγω μεχρι και τωρα,οταν την αφηνω στους δικους μου νιωθω παντα ενοχεσ.δεν ξερω γιατι,ισωσ επειδη νιωθω ενα ειδοσ ανακουφισησ με κανει να νιωθω κακη μαμα:(.Αφου θελω να το παρω αποφαση να την αφησω για ενα ολοκληρο βραδυ στην μαμα μου και δεν μπορω

Ξυπνησε η μπουμπου,παω για ταισμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα βλεπω νεκρα στο ποστακι μας, ολες την κοπανησατε. Εμεις ειχαμε εμβολιακι το απογευμα, το τελευταιο για φετος, το επομενο του χρονου. Απο βαρος σε σχεση με ολα οσα περασε το γιαβρι μου τον τελευταιο μηνα πηγαμε καλα, ειμαστε 7.900 και 73 ποντους, ειχε χασει και σχεδον 200γρ με ολη την περιπετεια οποτε καλα ειναι. Γερη να ειναι η κουκλα μου και θα βρει το ρυθμο της.

Ετοιμασα και τα πραγματα, μενουν τα τελευταια αυριο, εχω και κομμωτηριο το πρωι και μαλλον θα φυγουμε αφου φαμε μεσημεριανο.

Με κανει και η μικρη νουμερα με τον θηλασμο, νευριαζει στο στηθος και τραβιεται, το θελει μονο αν ειναι νυσταγμενη ή μεσα στον υπνο της. μηπως θελει να αποθηλασει και δεν την αφηνω? εγω το παλευω αλλα εχω αρχισει και κουραζομαι..... να παλευω με το θηλαστρο να δω αν βγαζω γαλα και ποσο, να την βαζω συνεχεια για να μου διατηρησει την παραγωγη και αυτη να αρνειται να κατσει...... απο τη μια νοιωθω απορριψη με ολη της τη συμπεριφορα αλλα απο την αλλη ισως θελει να γινει η μικρουλα μου απο τωρα ανεξαρτητη. θα δω πως θα παμε και τις επομενες μερες και αν δεν δω διαφορα θα την αφησω να επιλεξει αυτη το πως θελει να πινει το γαλατακι της, απο τη μαμακα ή απο το μπουκαλι ξενο..... δεν με βοηθαει βρε κοριτσια να ξεκαθαρισει το τοπιο, ακομη δεν εχω καταλαβει αν περναει φαση, αν κανει απεργια ή αν προσπαθει να αποθηλασει μονη της. Εχετε να με συμβουλευσετε τιποτα????

Αν παω να την πεσω, ειμαι πτωμα σημερα ξυπνησα απο τις 7:o:o:o. Καλο βραδυ και καλο ξημερωμα

post-5057-13873940239813_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας πάλι όλη μερα έξω ήμουνα και δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω.

Λοιπον χθες και σημερα κοίταξα λίγο για φορέματα στην εγχώρια αγορα, δεν βρήκα κάτι ομως να μου κάνει το κλικ. Το απογευμα συναντηθήκαμε με την Σοφια και πήγαμε να δουμε για βαπτιστικα κυρίως για τις καραμελιτσες της αλλα και για τον μικρο Νικόλα. Τον είχαμε και μαζι μας και ήταν κύριος έφαγε το γιαουρτακι του στο καρότσι και μας παρακολουθούσε ήρεμα ήρεμα.

Αχ έχω να σχολιάσω δυο μερες οπότε ξεκινάω απο τα πιο παλια

κατερινα μπράβο για το πρώτο σας δοντακι, και στα υπόλοιπα με λιγότερη γκρίνια. Για το θέμα με το γάλα ίσως ειναι φάση και θα επανέλθει, εσυ να το προσφέρεις μπορει να ειναι αποτα δοντακια.

Ελενα έτοιμο το λικέρ, τέλεια!!! Μολις βάλεις και τις ετικέτες περιμένουμε φωτο. Είσαι πολυ αξία που τα εφτιαξες όλα μονη σου!

Μαρακι της πέσανε όλα μαζεμένα της Αννουλας και κρυωματακι, και δοντακια και άγχος αποχωρισμού, θελει την αγκαλια της μανουλας όσο τίποτε αλλο τωρα.

Σοφια την καλύτερη δουλεια έκανες που της αφήνεις ελεύθερες στο σπιτι και εγω το ίδιο μονο την πόρτα του μπάνιου κλεινω. Θέλουν την ελευθερία τους και εγω νιώθω ότι όταν ειναι κάτω και παίζει μπορω να κάνω πράγματα πιο ελεύθερα αρκει να είμαι στον ίδιο χώρο και να έλεγχο. Για τα της βαπτισης τα είδαμε και απο κοντα!

Καλε αυτη την στακα ή όπως αλλιώς λέγεται εγω πρώτη φορα την ακούω!!!

Χριστίνα θέλουν τον διαιτητή τους μαμα και πεθερα, θα το συνηθισεις το mammy μερικές φορές να μπεις θελει.

Αυτα για την ώρα, τα σημερινά σε λίγο ή αυριο,

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

παλι η μερα χαλια!Σημερα θα παμε για φαγητο στην κουμπαρα μου οποτε δεν εχω μαγειρεμα κ πολυ χαιρομαι!!

ευχομαι ολες να περασετε ενα ομορφο σκ!

Ελενα τι καλα που θα ερθουν τα πεθερικα σου!!!ε καποιες φορες μπορει να την αφηνεις λιο να ξεσκας!κ ακομα καλυτερα που θα ρθουν οι γονεις σου το Μαιο.

Κατερινακι καλο δρομο να εχετε κ να περασετε καλα!!

Μαρακι ευχομαι η Αννουλα να ηρεμησε λιγο!

Κατερινακι για την βαφτιση δεν βρηκατε τιποτα τελικα?κ για φορεμα σε βλεπω να ψωνιζεις απο το νετ!!!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia,

kai edw o kairos ta idia...den leei na ftiaksei ma ti epathe...ton Mariou mas ekane 25aria kai twra kanei 17aria kai broxes pou einai kai teli Aprili?

Katerina egw pisteuw oti exei pathei sugxisi h mikri....kai emena to eixe pathei h Ebelina ena diastima...kapoia paidia den mporoun na pinoun kai apo mpoukali kai apo stithos, mperdeuontai giati apo to ena h roi einai pio grigori kai eukoli, apo to stithos thelei allo eidous pipilisma, pio megali prospatheia gia na piei...kai otan mathei sto grigoro ekneurizetai me to pio argo kai duskolo tropo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φίλες μου, καλο σαββατοκύριακο να εχουμε.

Παίζει ο Νικόλας με τα παιχνιδια του και είπα να κάτσω τωρα πριν πιάσω τις δουλειές.

Ξεκινάω πρώτα απο αυτα που άφησα χθες

Κατερίνα καλο ταξιδι και καλα να περάσετε και στην Βέροια και στην βάπτιση!

Έλενα ερχεται βοήθεια σε λίγες μερες, καλο ειναι θα δεις πως θα μπορείς να κανεις καποια πράγματα ποιο γρήγορα. Ειναι καλη η σκέψη σου να πας εκει για μια βδομάδα μαζι μέχρι να μάθει και να συνηθίσει τους παππούδες της η Εβελινα.

Αριαδνη και εγω σκέφτομαι αυτες τις δουλειές και τα ρούχα άμα φτιάξει για τα καλα ο καιρος, ουφ θα γίνουν αλλα ποτε?

Ναταλια ειναι θέμα συνήθειας, θα βρεις νέους ρυθμούς και θα προλαβαινεις και μας λίγο έτσι για ξεκούραση και χαλάρωση.

Βιβη μπουσουλαει η κούκλα σου, μπράβο μπράβο. Τα ρούχα και εγω είδα ειναι ακριβά.

Κατερινα μια χαρα η νεραιδουλα απο ανάπτυξη αν σκεφτείς και ποσα πέρασε. Για τον θηλασμο άφησε τις μερες και βλέπεις πάντως ειναι αρκετα μεγάλα πια και να θηλαζουν 2-3λεπτα ειναι φυσιολογικο και παίρνουν αυτο που έχουν αναγκη. Αλλα αν τις εδινες μπουκάλι, δεν το θυμάμαι πολυ πιθανο να ειναι αυτο που λεει η Έλενα.

Αντωνια και εδω συννεφιά εχει και αυτός ο καιρος πια μέσα στην μερα αλλάζει δυο τρεις φορές. Βαπτιστικα έχω δει τι μου αρεσει αλλα δεν έχω παει ακομα με την νονα και η Σοφια νομίζω αποφάσισε αλλα θα ξαναπαει και εκείνη με την δικια τους νονα. Για φόρεμα πάλι όπως λες μαλλον απο νετ με κόβω τουλάχιστον με τα λεφτα που ζητάνε εδω παίρνω δυο μη πω τρία απ έξω.

Παω να δώσω τα φρουτάκια, καλημέρα σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο εμενα!

μπηκα να πω μια καλημερα,εχω χαθει τελειως..δε προλαβαινω πια,δε ξερω τι γινεται κ το μεσημερι που κοιμουνται ξαπλωνω αν κ δε με παιρνει ο υπνος κ νευριαζω.

η μπεμπα εχει λιγη γκρινια εδω κ τρεις μερες,λεω μηπως μου κρυωσε απο το παρτυ στοιν παιδοτοπο που πηγαμε τη τεταρτη γιατι μιας φιλης μου ηκορη κρυωσε με εμετους κ τετοια κ η δικια μου δειχνει να την ενοχλει η κοιλιτσα κ εχει κ γουλιες.

δε σας εχω διαβασει παλι,μπηκα πολυ βιαστικα πρεπει να της φτιαξω φρουτοκρεμα κ μετα να βαλω κ τα φαγητα μας.

αν μπορεσω θα μπω μεσημερακι.

πολλα φιλακια σε ολες φιλες μου,μου λειπετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια και απο μας.... σημερα δεν δουλευω αλλα ξεκινησε ο συζυξ που σημαινει οτι ολη μερα θα ειμαι μονη μου με τα παιδια!!!! η σαντυ επανηλθε αλλα μαλλον κολλησε ο μικρος εεε και τι να κανω τη παλευω με λιγο ντεπον η πονσταν την γαστρεντεριτιδα και λιγο λιγο ταισμα!!!

εβαλα πλυντηριο και μαλλον το απογευμα θακανω καμια δουλιτσα γιατι τωρα πρεπει να ξαναξεκινησω παλι το μικρο ταισμα και σε λιγο να παω στη μαμα μου να φαμε ολοι μαζι. ο καιρος ειναι καλος αλλα που για βολτα με καροτσι.

αυτα για σημερα φιλακια πολλα σε ολες σας και καλα να περασετε σημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou...

bikaki xronia polla k apo dw oti epithimeis, na xairesai tin oikogeneia sou...

aleka perastika sas....

emeis exoume marathoniodromo simera katw apo to spiti pernane k kathomaste xazeuoume me ton miikro...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!:)

Εγω εδω σπιτι με τον μικρο παίζει και περιμένω σε λίγο να μου κοιμηθει να κάνω καμια δουλεια. Πιάνεται και σηκώνεται συνεχεια πια. Α ετοιμαζόμαστε και για τα δυο πανω δοντακια δεν έσκασαν ακομα αλλα είδα εχει σχιστει λίγο το ουλακι του.

Βασω χρονια πολλα πολύχρονη και να χαίρεσαι την όμορφη οικογενεια σου.. Η μικρούλα πως ειναι ελπίζω να μην εχει κρυωσει τελικα.

Αλέκα περαστικα θελει προσοχη η γαστρεντεριτιδα.

Ναταλια χαζευει τον κόσμο ο μικρός ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τί μου κάνετε?Πολύ ερημιά όντως στο ποστάκι μας.

Εγώ έκανα πάρα πολλές δουλειές, παράθυρα, κουρτίνες, πάθαμε και μια ζημιά με το ψυγεία γιατί όπως καθάριζα απο πίσω χτές, κόπηκε το σωληνάκι που τροφοδοτεί τη μηχανή νερού και παγάκια και έτρεχε το νερό όλο το βράδυ και καταλαβαίνετε τί δουλειές άνοιξαν.

Τώρα το βράδυ πήγαμε σε μια κρεπερί, η μπέμπα ασυγκράτητη, δεν τολμάμε να μας βλέπει να τρώμε κάτι, σηκώνει τον κόσμο στον αέρα, θέλει κι αυτή.

Την Τρίτη θα πάω Πάτρα για λίγες μέρες πάλι γι αυτό ήθελα να έχω κάνει κάποια πράγματα στο σπίτι γιατί μετά δεν θα προλάβω.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακη μου Χρονια πολλα!!!!!!!!!!!να εισαι παντα ευτυχισμενη με την ομορφη οικογενεια σου!!!

Αλεκακι περαστικα στον μικρο!!!

Κατερινακι κ εμας τα δυο πανω δοντια ετοιμαζονται να σκασουν μυτη!

Ναταλακι τελικα την πηραν την πεθερα στην δουλεια που ελεγες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αρι σε ζηλευω που εκανες τοσες δουλειες!!εγω θελω να κανω κ με τον μικρο δεν μπορω!να δω πως θα τις κανω!ισως ερθει η μαμα μου μεγαλη βδομαδα να γιαδυο μερες για να τα κανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Με το που άλλαξε το μάμυ σταμάτησε και το ποστάκι μας να έχει κίνηση...Ερήμωσε θα έλεγα:confused:...Εμείς περάσαμε ένα ήσυχο ΣΚ. Χτες πήγαμε στα κουμπαράκια μας και περάσαμε όμορφα (μεγάλοι και παιδιά). Είχε φτιάξει η κολλητή μου-κουμπάρα μου και ένα σουφλέ σοκολάτας θεϊκό! Σήμερα πήγαμε στη συναυλία πιάνου της αδερφής μου και της ανιψιάς μου. Η φραουλίτσα κάθισε με τον μπαμπά στο σπίτι και ευτυχώς γιατί είχε πολύ κόσμο και οι μισοί φυσούσαν μύτη.Το βραδάκι αφού κοίμισα τα παιδιά διόρθωσα και τώρα χαλαρώνω και απολαμβάνω ησυχία-αν εξαιρέσω βέβαια το ροχαλητό του άντρα μου ο οποίος εδώ και μέρες κοιμάται στο σαλόνι. Δεν την παλέυω καθόλου με το ροχαλητό. Να δω πότε θα ξανακοιμηθούμε μαζί.

Σκέφτομαι σιγά σιγά να κοιτάξω τίποτα για βάφτιση. Αυτά κοριτσάρες μου.

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια:)

ευτυχως κ η σημερινη μερα εχει ηλιο κ θα κανουμε δουλειες!!λεω να κανω την ντουλαπα μου σημερα να δω αμα θα τα καταφερω!

Λιακι περαστικα στον Στρατο!

Ανθη τι καλα που περασατε!!

φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μενα, και εγω πολλες δουλειές χθες τουλάχιστον κατάφερα και έκανα γενικη στο μισο σπιτι και μου μένει το αλλο μισο για να γινει και αυτο σιγα σιγα μες στην βδομάδα.

Αντωνια ευτυχώς έλειπε η μικρη και τις δουλειές τις έκανα και εγω όταν κοιμόταν ο μικρός. Άντε να ερθει η μαμα σου να έχεις βοήθεια γιατι και με τα δυο μέσα στο σπιτι δύσκολο. Εσκασαν τα δικα σας δοντακια? Εμάς δεν γραντζουναει τίποτα ακομα αλλα εχει σχιστει το ουλακι και δυο βραδια τωρα ξυπνάει τη νύχτα και κλαίει.

Αριαδνη και εσυ πολλες δουλειές αλλα σου βγήκαν κι άλλες βρε παιδι μου με το ψυγείο!!! Θα κάτσεις πολλες μερες Πάτρα? θα έχεις και το μπισκοτακι μαζι?

Ανθη ωραία περασατε και εσείς το σαββατοκύριακο, ξεκουραστο! Να κοιτάξεις για βαπτιστικα αν θες να σου πω ή πάμε και μαζι εκει που πήγα με την Καρολινα αλλα και με τη Σοφια, στο τέλος θα πάρω ποσοστά απο αυτο το μαγαζι...

Εχει ωραία μερα σημερα άντε να μυρίσει λίγο άνοιξη για τα καλα

Καλημερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ έχω ξεκινήσει το μαραθώνιο ταισματος!!!! Όχι τίποτα άλλο θέλω να παω και στα τζάμπο αλλά μέχρι να καταπιεί η Σάντυ θα ξημερώσει καινούργια μέρα... Ελπίζω αύριο να μη ξεκινήσω στι ξενοδοχείο για να κανω γενική με την ησυχία μιας και ο άντρας μου δουλεύει! Τα χαλια του σαλονιού θα τα αφήσω κανένα μήνα ακομη να προχωρήσει καλα ο Πέτρος και να μη τρώει το χαλί!!!!!

πάντως όσο και να μαζεύεις σε ένα σπιτι πάλι αμαζευτο εειναι.... Το σαλόνι παιδότοπος, η κουζίνα πλυσταριό, η κρεβατοκάμαρα κουκλοθέατρο και το παιδικό γεμάτο πλαστελινες.... Και πείτε μου με τι να πρωτοξεκινησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αλέκα εμεις και εμεις μείναμε....

που οι εποχές που γράφαμε καμια 10 σελιδες τη μερα, και μένα δεν μου αρεσει που δεν τα λέμε και εδω

Καλα έτσι όπως περιγράφεις το σπιτι σου και μένα ειναι πολλες φορές αφου τωρα που το συμμαζευω σιγα σιγα αναρωτιέμαι πόσες μερες θα μείνει έτσι τακτοποιημενο.....χαλια και εγω αργότερα ας καλοκαιριασει για τα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... polu erhmia epese nre koritsia antw mazeutite pali... emeis xthes pigame to prwi katw eixame douleia me ton mpempi alla tzampa pigame toulaxiston katsame ipiame kafe gurisame fagame katharisame mazi me ton mpempi to mpalkoni to trapezi ta sapounisame eixa ton mikro sto kareklaki tragoudouse k egw ekana douleies.. k to apogeuma ksanakatevikame sto kentro me ta podia alla eixa polu oreksi k energeia pou den eniwtha katholou kourasi....ola auta me ta podia...

megia ta dontakia sas ta kainourgia antwnia k katerina... emeis exoume polu gkrinia alla den leei na vgei to rimadi to donti...

anthi wraia peraste k eseis...

aleka k emena to spiti mou etsi einai xthes to katharisa olo k simera pali mpordelo egine apo nwris nwris...

filakia polla...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...