Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Telika koritsia ekana xwni mia athixti pipila mikri pou eixa, ti gurisa anapoda mazi me to plastiko apo to mpimpero, tin ekopsa oso xreiazotan...kai gemisa ta mpoukalakia...liga mou emeinan sxedon teleiwsa...tha sas balw fwto sto face argotera!!

Tony to ksinogalo sto psugeio krataei mono 5-6 meres to polu...oso kathetai ksinizei perissotero. Egw ftiaxnw ksinogalo me kefir, auto pinetai amesws. Auto pou sou esteile h giagia sou prepei na exei katanalwthei mes ti bdomada....an den thes na xalaseis ti nusteia doston se kapoion giati tzampa tha paei kai pes tis na sou ksanasteilei.

Gia to liker...tha sourwseis to alkool kai tha petakseis tis fraoules. Gia kathe 1 litro alkool tha braseis 500ml nero me 500gr zaxari gia 3-5 lepta. Tha afiseis to siropi na kruwsei kai tha to anakatepseis me to alcool....tha to afiseis na katsei ekei 1-2 meres gia na desei to siropi me to alkool, anakatepse to 2-3 fores mesa se auto to deiastima. Kai meta fulakse to se gualino mpoukali sto psugeio. Eksw den pathainei kati, alla pinetai pio kala kruo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας κοριτσια μου!!!!εμεις ακομα πολυ κλαμα κ γκρινια..δεν μπορω να την αφησω κατω..με το που την αφηνω πλανταζει στο κλαμα..σαν να εχει ανασφαλεια ενα πραμα..οσο για το φαι?!!!ουτε μισο μπουκαλι γαλα δεν ηπιε κ ουτε την κρεμα εφαγε..τοσο πολυ να επηρεασαν τα δοντακια?ακομα δεν φαινεται να εχει σκασει το δευτερο..

σταυρουλα κ εγω το ειδα το εργο..στεναχωρο ηταν σε εκεινο το σημειο..κ εγω ετυχε να χτυπησω το κεφαλι μου στο τερμα κ μου το θυμησε..κανει ασχημο πονο γιατι ειναι πανω στο κεντρο του κεφαλιου,αλλα ευτυχως δεν επαθα κατι το σοβαρο..μονο πονο ειχα..μου εστειλες μνμ για την ομαδα αλλα οταν το παταω μου βγαζει ασπρη εικονα..δλδ κενο..μετα ξαναπαω να την βρω κ δεν μου ανοιγει..μηπως εκανα κατι λαθος στην αρχη?

αντωνια παιδαρος ο αναστασης!!ειπα να παω τον αλλο μηνα στην παιδιατρο,αλλα θα δουμε κιολας..

ανθη ηρθε η ωρα του αποθηλασμου?τον ταχυδρομο κ εγω τον ειδα τωρα κ δεν καταλαβα γιατι ειναι εκει...:) τωρα το διαβασα εδω..χαχαχαχ..

ελενα μπραβο σου που τα κανεις ολα με τα χερακια σου!!

αχ παλι κλαιει μεσα στον υπνο της..ξαναρχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω Μαρια εγω ειμαι ετσι απο τοτε που γεννηθηκε ο Αναστασης κ σε καταλαβαινω..μηπως ειναι αγχος αποχωρισμου??δεν ξερω θα δειξει..

Ελενα οχι ξινογαλο αλλα ξυγαλο αυτο που ειναι σαν κρεμα (τυπου φιλαδελφια)ευχαριστω για τις οδηγιες.οταν κανω το σιροπι κ το ανακατεψω το αφηνω εξω για λιγες μερες??το βαζω σε μπουκαλι κ το αφηνω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tony to ksugalo prwti fora to akouw...mipws einai kati pou to lene etsi sti Anatoliki kriti kai edw to lene alliws?? Staka? H kati paromoio? Apo pou bgainei apo panw panw apo to gala? An nai auto einai staka...

Maraki apo ta dontia einai emena h Ebelina sto prwto den etrwge mia ebdomada!!! Me to zori merikes koutalies! Alla molis skasei to donti pernaei auti h gkrinia! Kai emeis twra opou nanai tha skasei...fainetai h grammi, apla den exei fanei akoma to donti.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορος, πηρα το θαρρος να γραψω κι εδω, αλλα ακομα δεν ασχολουμαι με τα τικερακια και τα συναφη.

Εμεις περναμε πολυ ομορφα, ειναι σε πολυ ωραια φαση, εχω διαμορφωσει το σπιτι και τις αφηνω να πανε οπου θελουν, αυτες βασικα πανε οπου ειμαι εγω. Η αληθεια ειναι οτι κλεινω τις πορτες και ετσι πανε σε ενα δυο δωματια για να εχω αι το ελεγχο γιατι καθε μερα μου βγαζουν και κατι καινουριο. Εχω καθιερωσει το γιαπωνεζικο στυλ και δινω παντοφλες σε οποιν μπαινει γιατι η μαρια γλυφει τα πατωματα και η παναγιωτα τρωει ο,τι ψιχουλο πεσει κατω10.gif. Απο την αλλη εχω το τρεξιμο της βαπτισης. Πως τυχαινει παντα να κανονιζουμε τελευταια στιγμη δεν ξερω. Τεσπα καλυτερα ετσι να εχουμε ελευθερο το καλοκαιρι μας. Τις μπομπο τις ειδατε τις ειχα δει απο καιρο και μου αρεσαν, θεωρω ιδιατερο το μπρελοκακι που εχει και τις δυο και τωρα ειμαι στη διαδικασια να φτιαξω μια μακετα για το προσκλητηριο και να την δωσω σε κανα βιβλιοπωλειο για εκτυπωση , γιατι δεν βρηκα κατι αρεστο στην αγορα. Τεσπα να δω τι θα προλαβω να κανω, γιατι εννοειται πως ακομα δνε εχουμε κλεισει βαπτιστικα και σταυρους. Μεσα σε ολα θα θελα να αλλαξω κατι δωρακια των παιδιων που φερανε στα γενεθλια, γιατι ποσα φορεματακια πια να βαλουνε. Και σκεφτομαι οτι θα φερουν κι αλλα τοσα στη βαπτιση και πραγματικα δεν ξερω τι να παρω...

Στα δικα σας. Ελενα μπορεις να χρησιμοποιησεις για χωνι μια λαδοκολλα και να την κανεις σχημα χωνιου με οτι διατομη τρυπας θελεις. Ειναι πολυ βολικο και για κορνε στη ζαχαροπλαστικη. Οσο για το πρωινο ξυπνησμα υπαρχει και πιο πρωινο γι αυτο κανε την κινεζα! Κι εγω μια απο τα ιδια με την περιοδο θα στρωσει που θα παει! Α σημερα πηγα και για τεστ παπ, γιατι μετα με το καλοκαιρι δεν θελω να το αμελησω. Τι ειναι ο ταχυδρομος?

Αντωνια φανηκε ακαι απο το βιντεακι οτι εχετε μια ομορφη μερα! Ο αναστασης ειναι μια γλυκα! Οσο για το ξινογαλο, αφου ειναι δωρακι της γιαγιας θεωρω οτι δεν ειναι αμαρτια να το φας τωρα. Αληθεια πως νηστεεις και θηλαζεις??

Αριαδνη ευχομαι με το καλο τα αποτελεσματα της εργασαις, θα σου φγε ενα μεγαλο βαρος! Σχετικα με τις μπομπο αν βρεις κατι πιο οικονομικο για τους μεγαλους, δωσε εκεινο και ασε αυτες για τα παιδακια, αλλα μην ειμαστε υπερβολικοι δεν περιμενει ο κοσμος τα βαπτισια για να αποκτησει πρακτικα πραγματακια , το θεμα ειναι να αρεσουν σε μας! Αυτο με την κινητικοτητα του μπισκοτακιου, θα πω για αλλη μια φορα οτι το καθε παιδι εχει τη δικη του πορεια, αλλα πει την ευκαιρια ενος ρεπορταζ που ακουσε η μανα μου το πρωι, οτι λεει στους 6 μηνες κανουμε ενα νευρολογικο ελεγχο στα παιδια, θελω να σας ρωτησω αν το χετε κανει. Εγω το χα κανει, αλλα θεωρουσα οτι μου το συστησαν γιατι ηταν προωρακια και δεν το κανουν γενικα τα βρεφη.

Κατερινακι τα ειπαμε και τηλεφωνικα, αντε να βρεις το τελειο φορεμα, εχεις χρονο και ειμαι σιγουρη οτι θα βρεις καιτ πολυ ομορφο και οικονομικο αφου σε λιγο καιρο θα κανουνε προσφορες και εκπτωσεις.

κατερινα - πασχαλιτσακι μεγεια το πρωτο σας δοντακι και απο δω. Οσο για την περιοδο σε αλλες ερχεται ακομα και οταν θηλαζουν, οποτε δνε ειναι απολυτο. Σε εχαριστουμε πολυ για τις ευχες. Αυτο που λετε για το χρονο, ενα περιεργο πραγμα απο τοτε που τις αφησα ελεθερες στο σπιτι νιωθω οτι μπορω να κανω περισσοτερα πραγματα.. βεβαια ακομα νιωθω πως δνε προλαβαινω , αλλα εχωενα σωρο τρεξιματα ασχετα με τα παιδια.

ελενα τωρα βλεπω πως βρηκες τροπο να γεμισεις τα μπουκαλακια. Πολυτεχνιτης και ερημοσπιτης.

ΧΑΧΑ Αντωνια στακα σου εστειλε και τη λετε ξυγαλο, μωρε τηγανισε δυο αυγα ριχτηνα πανω , σταυρωσε το πιατο και φατα να τα χαρεις!

Αλεκα μου τι κανεις? Καιρο εχω να σε ακουσω γιατι ειχα μλπεχτει με το μαμυ

Σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou ti kanete? ton eida k egw ton taxudromo polu plaka exei mou thimise k ena paixnidi pou epaiza kapote....

sofaki kales etoimasies tha ta prolaveis ola eimai sigouri... k egw pou ton exw eleuthero poio aneti eimai alla exw varethei na katharizw k polles fores den prolavenw kiolas

katerinaki mou min stenaxwriesai fasi einai k tha perasei oso anxonesai einai xeirotera.... auto pou les me ton xrono den prolavenw k egw tpt oli mera i me ton mikro asxoloume i me douleies...

elena k emena mou irthe k mou erxete k stis 40 meres k exw k polu aima k mou tin dinei pote tha allaksei...

mpravo pou ta teleiwses perimenoume fwto....

voula den to eida den mou aresei na vlepw teteia erga stenaxwriemai... kala na peraseis sti mama

tony fatin tin staka krima einai na xalasei k einai k toso nostimi.... den einai amartia gia mia fora den peirazei nai alitheia pws kaneis nusteia k thilazeis...

katerina tha vreis sigoura forema pou na sou aresei ante exete kairo na valete kati...

maraki mou ta dontia k emena twra to gala den to pinei oute to miso k fagito me to zori trwei.... upomoni tha perasei...

exw ena parko gemato asiderwta k dupo plintiria na valw k den exw kamia oreksi gia sidero eutuxws pou evale o antras mou skoupa alliws den kserw ti tha ekana.....

xthes to vradi pou adiathetisa imoun polu xalia me ponouse i koilia kruwna ekana emeto prwti fora niwthw etsi pote den eixa ponoun periodou simera eimai kala...

euxaristw gia tis euxes gia tin mpempa tis filis mou piga tin eida k einai polu mikroula ksexasa pws einai toso mikroulia ta mwra... mia gluka einai anipomono na perasei o sarantismos na paw na tin piasw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tony staka to lene se oli tin Kriti alla mallon tha exoun kai topiki leksi ekei kai to lene kai etsi...gia rwta ti giagia sou na deis pou to kserei kai staka! E auto re Tony den xalaei sto psugeio...an den to psiseis diatirite arketo kairo....einai san bouturo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα αυτο λεω http://arolithos-shop.gr/content/product/%CE%BE%CF%8D%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%BF-%CF%83%CE%B7%CF%84%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82-0 !!!το εβαλα στο ψυγειο κ μολις τελειωσει η νηστεια θα το τιμησω.μαρεσει πολυ κ εδω δεν το βρισκω!!

Σοφια ειναι η τεταρτη βδομαδα που νηστευω κ δεν εχω δει καμμια διαφορα στον θηλασμο.βεβαια ο Αναστασης το ξερει αυτο καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello agapes! ti kanete? iremisan ligo i mama kai pethera kai simera mazi blepane ta mora ( itan bebaia kai o pateras mou edo mipos kai piastoun sta xeria . me exei mperdepsei to kainourio mammy :mad: alla pou tha paei tha to matho! eimai ptoma!!! akoma den exo parei repo apo tote pou ksekinisa douleia grrrrrrr...

koritsia fotografia profil gia na balo pou prepei na pao????

filakia pollaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου. Σημερα πρωινη πρωινη!!!

Προσπαθω να θηλαζω τη μπουμπουκα κοιμησμενη μπας και επαναφερει το ενδιαφερον της για το μεμεδακι :)

Εμεις αυριο αναχωρουμε για βεροια, ο κουνιαδος μου βαφτιζει το μωρακι τους στην κατερινη την κυριακη, οποτε θα λειπουμε λιγες μερες. σημερα εχω σιδερο και βαλιτσες να ετοιμασω και το εχω βαρεθει αυτο, αχ και να ειχα ενα σπιτακι στη βεροια που θα ειχα εκει ενα δευτερο νοικοκυριο και θα επρεπε να κουβαλαω μονο τα καλα μας ρουχα...... που θα παει θα γινει και αυτο καποια στιγμη, μονο που θα εχουμε μεγαλωσει μεχρι τοτε!!!!!!! ατιμη κριση.......

Παω να βαλω το μοσχαρακι να βραζει για τη νεραιδουλα και να μπω για μπανιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Κατερινακι να περασετε ομορφα!οσο για το αλλο θεμα θα δεις φαση ειναι κ θα περασει!!!θα σε καθοδηγησει το μωρακι σου!!οποτε μπορεις προσφερεις στηθος!!!θα περιμενουμε νεα σου οταν επιστρεψεις!!!

Χριστινακι θα τα βρουν οι γονεις που θα παει!!φιλακια στα μωρακια σου!

Κατερινακι πως ειναι ο Νικολας?Μαρακι η Αννουλα?

παω για μαγειρεματα κ δουλειες!!!!σημερα εχει χαλια καιρο παλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Kai edw xalia kairo exei....prin ena mina ekane 25aria kai twra xalase! :( Pou tha paei, tha ftiaksei...sxedon Maios einai!

Emeis se liges meres perimenoume afikseis apo petherika....auto simainei oti erxontai boitheies kai tha mporw na afinw kapou ti mikri!

Simera exoume minogenethlia koritsia apisteuto mou fainetai oti ftasame 10 minwn....kai to allo pou mou fainetai apisteuto einai oti exw ena tsilibithroni pou me akolouthei gurw gurw oli mera...auto legame xtes me ton suzuks, oti ligous mines prin itan ena mwraki kai twra mas akolouthaei opou pame!

Tony auto pou les to ksugalo mallon einai topiko proion pou h einai staka h moiazei me ti staka polu kai isws exei alli epeksergasia. Gia rwta ti giagia sou an einai staka.

To likeraki mou einai etoimo...menei na balw etiketes, tha me boithisei mia fili, egw tha tis ftiaksw ston upologisti kai auti tha mou tous ektipwsi se autokolito, douleuei se ena sullogo kai exei tetoio xarti gia etiketes kai mou eipe pws tha mou to kanei auti!

Katerina kalo taksidi aurio!

Simera to menou exei fakes!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!Εδώ έχει πολύ καλό καιρό, κάνει τόσο ζέστη που ζήλεψα να μπώ στη θάλασσα!

Έλενα, τί ωραία, έρχονται τα πεθερικά σου, θα μπορείς να την αφήνεις.Θα έρθουν και οι γονείς σου, ε? Πάντως, θα το δεις, τώρα που συνήθισες χωρίς βοήθεια, θα πρέπει να είναι κάτι πολύ "σπέσιαλ" ή δουλειά που θα θές να κάνεις και δεν θα μπορείς να πάρεις τη μικρή.Δεν θα το αποφασίζεις έυκολα.Έτσι πιστεύω, κρίνοντας απο τον εαυτό μου!

Τελείωσες και τα λικέρ, μπράβο!

10 μηνών η Εβελίνα μας!!!Χρόνια πολλά!

Κατερινάκι, καλό ταξίδι, καλά να περάσετε!

Αχ κορίτσια, σκέφτομαι ότι σε λίγο θα πρέπει να σηκώσω χαλιά, να κάνω κουρτίνες κλπ και με πιάνει απελπισία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou... egw exa arxisei sia siga tin geniki idi ari mou arxisa me ntoulapia tis kouzinas tha arxisw twra k simera ithela na kanw ta pantouria alla den to vlepw o antras mou tin kopanise k moni mou den mporw na ta kanw...

katerinaki ton eides ton taxidromo kalo dromo kala na perasete...

elena xronia polla sto evelinaki k egw den to pisteuw oti exei ginei idi 10 minwn... me to kalo na erthoun k ta petherika sou na mporeis na afineis k tin mikri....

emena koritsia simera pige gia mia sunenteuksi gia douleia i pethera mou opote mallon me vlepw apo dw k pera pali mageirema k ta sxedia pou eixa meta ton gamo na doulepsw pouthena nauagisan den tha mporesw... telos i kathistiki zwi apo dw k pera tha me xasete teleiws tha exw k mageirema k ton mikro na min mporw na ton afisw katholou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari auto akribws skeftomai kai egw apo twra....skeftomai pws tha tin afinw...den tha mou einai eukolo...den tin exw afisei pote se kanenan ektos apo ton suzuks...kai perisi otan itan polu mikri pou itan akoma edw h mama mou gia 2-3 wres pou eleipsa 1-2 fores...

kai to thema einai oti sto xwrio h mikri den kserw pws tha einai...skeftomai na meinw sto xwrio ti megali ebdomada me ti mikri gia na sunithisei kai stadiaka na tin afinw giati to thema einai oti den gnwrizei oute ta petherika mou, gia autin tha einai ksenoi giati teleutaia fora pou tous eide itan 3 minwn....nai kai h mama mou tha erthei to maio, auto tha einai pio eukolo giati menei akribws dipla mou kai tha mporw na tin afinw spiti mou na blepei ti mikri.

Re Natalia giati tha se xasoume...egw den exw kamia boitheia, mageireuw kathe mera, blepw ti mikri moni mou, kanw oles mou tis douleies kai paw kapoia apogeumata douleia kai pali prolabainw na mpainw...esu giati na min prolabaineis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα απλά της Ναταλίας τώρα της φαίνεται βουνό γιατί είχε συνηθίσει αλλιώς.Και γω όλα μόνη μου τα κάνω αλλά είναι ότι το έχω συνηθίσει.

Όσο για τα πεθερικά σου και τους γονείς σου, θα τους αποδεχτεί γρήγορα πιστεύω αν περάσετε χρόνο όλοι μαζί στην αρχή.Απλά πιστεύω ότι πραγματικά θα πρέπει να έχεις κάτι πολύ ιδιαίτερο να κάνεις για να το παίρνεις απόφαση γιατί έτσι συνηθίσαμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena k prin stamatisei i pethera mou ola egw ta ekana apla tote douleie k o antras mou twra exei oli mera to laptop autos sxedon i moni wra eleutheri pou exw einai otan koimatai to prwi k sunithws tote ama koimatai k o mikros kanw kamia doulitsa logika tha mporw na mpainw alla vlepw polles fores pou den prolavenw gia auto lew ama exw k alla ti tha kanw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...