Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

χαχα Ελενα κ γω αυτο σκεφτομαι τα γλυκα καθε φορα που βλεπω την φωτο!!!μεγεια τα δοντακια σας!!

Ναταλακι να σας ζησει το μωρακι!!φανταζομαι την χαρα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας όμορφες

Ευχαριστω για τα περαστικα, παει καλυτερα ο μικρός τουλάχιστον σημερα βηχει αλλα δεν ακούγεται όπως χθες, οπότε εκανε δουλεια το aerolin. Χθες μέχρι να τον κοιμησω πήγε 11 η ώρα, γλώσσα δεν έβαζε μέσα αφου τον θηλαζα και μετα σηκωνοταν και μου γελαγε και έλεγε μαμα μαμα μπαμπαμπα, αλλα κοιμήθηκε όλο το βραδυ σερι και ξύπνησε μια και καλη στις 8 παρα. Πρώτη φορα δεν το εχει ξανακάνει!!!!!!

Έλενα τρία δοντακια η Εβελινα μπράβο στο κορίτσι μας!

Ναταλια να της ζήσει της φίλης σου θα εχει παρέα καινουρια Στρατουλης μεγαλώνοντας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ εγω μαναρακια αλλα μπερδευομαι λιγο..που θα παει θα το μαθω.απλα εγω σας διαβαζα πηγαινοντας στο τελευταια δημοσιευση κ τωρα δεν το βρισκω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναμαι και εγώ η εργαζόμενη μανα!!!!! Ο μικρός έχει γκρινια απίστευτη λογω δοντιού ενώ η αγγουρω η κόρη μου ξανασηκωσε πυρετό αλλά δε κάνει διάρροια. Εγώ με αγκαλιά το πέτρο τσακισα μια μακαρονάδα με κιμά και τώρα ρουφάω και μια μπυριτσα και βουρ για νανι!

Μια χαρά είστε με το βάρος σας ναταλακι φτου σας φτου σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε καταλαβαινω γιατι δε με κανει accept στην ομαδα..αλεκακι αν ξαναχρειαστει κανε μου αιτημα,αν ειναι θα σου πω.καλα ειμασταν πριν,τι την ηθελαν την αλλαγη;πω πω δεν ειμαι καθολου των αλλαγων γενικα,εμ ταυρακι ειναι τι περιμενεις;;χαχαχαχα!!!

τα παιδακια κοιμουνται κ παω κ εγω να ξαπλωσω.

εχω να σας διαβασω τουλαχιστον 5 μερες ευτυχως που εχουμε κ την ομαδα στο φεις κ κατι λεμε κ απο εκει.

εν τω μεταξυ ολο ποναει η κοιλια μου,μαλλον θα αδιαθετησω η καμια ωορηξια.αντε να δουμε να μπω στα φυσιολογικα αν κ δε θελω περιοδο αλλα πρεπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΑΚΙ εγώ είμαι administrator στην ομάδα μας και σου είχα στείλει και πρόσκληση και μάλιστα τώρα δείχνει ότι είσαι μέλος της ομάδας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκου τσα! Ηρθα!!!! Δυστυχώς από τη μύτη μου τον έβγαλε τον καφέ ο μικρός αφού έκλαιγε και δε μπορούσε να τον συνεφέρει ο πατερας του και ξαναγύρισα σπιτι....

Χριστινακι μου περιμενουμε τα νεα σου και απότι υποψιάζομαι είναι συνταρακτικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια θα μου δώσει οδηγίες για τα τικερακια, είδα ότι το ένα δεν κυλούσε ειχε μείνει σταθερό απο την ημέρα που το εφτιαξα και τωρα που πήγα να τα ξανά βάλω δεν μπορω

Επεξεργάστηκε από kangaroo
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε ναταλια πως το καταφερες αυτο? Κοριτσια ειδα μολις κατι σε μια ταινια που με ταραξε πολυ. Θα σας πω ομως αυριο γιατι γραφω απο κινητο.χτινακι μαςςςς να σου ζησει. Να χαρεις αυτη την φανταστικη φαση κ εμπειρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου χαρηκα πολυ που γενησε η χριστινα!!της ευχηθηκα κ στο μηνυμα που ανακοινωθηκε η γεννα της!αχ θυμηθηκα τα δικα μου,την νιωθω τοσο πολυ αυτη τη στιγμη..αχ τελειες στιγμες..

εχω μπερδευτει με το φορουμ γιατι εγω θελω να μου βγαινει πρωτο το τελευταιο μηνυμα της κοπελας που εγραψε.εχω χασει τα αυγα κ τα πασχαλια!!

ειμαι μονη,περιμενω συζηγο να ερθει απο δουλεια κ του εχω παραγγειλει να μου φερει μια κρεπα.αυριο το πρωι πρεπει να ξυπνησουμενα παμε για ψωνια μαρκετ κ κρεοπωλη,να παρω δωρο στον γιο της νονας του αντωνη που εχει γενεθλεια κ κανει παρτυ το απογευμα,μετα να μαγειρεψω κ για ολα αυτα πρπει να σηκωθω πρωι.τα κοιμησα νωρις για να χορτασουν υπνο αν κ η μπεμπα θα ξυπνησει δυο τρεις φορες..αχ ποτε θα κοιμηθω σερι επιτελους,κοντευω να παω δουλεια κ με αγχωνει αυτο που ακομα ξυπναει.

κοριτσια συγνωμη που δε σχολιαζω,παω τωρα να σας διαβασω.απλα εγραψα γιατι λογικα δε θα προλαβω να τα διαβασω ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσιααααααααααα!!!!!!!!επιτελους καταφερα να μπω!!!:P

κανατε κιολας κ ομαδα?για καλεστε με κ μενα!!χιχχιιχι...

χριστινακι να σου ζησει ο μπαιμπαρος!!καθε ευτυχια σας ευχομαι καλοτυχος να ειναι στην ζωη του!!!

απο χτες η μικρουλα μου εχει πυρετο..μεχρι 39 ανεβασε κ σημερα πολυ γκρινια κ κλαμα..δεν μπορουσα να παω ουτε στην τουαλετα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγα να βαλω στην λιστα μας την ημερομηνια της σοφιας για την βαφτιση κ δεν μου τα παιρνει..γιατι?λεει οτι εχει πολλες εικονες κ καλα..ουτε χρωματα εχει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε; Αρχίζω να το συνηθίζω το νέο μάμυ και τρελαίνομαι για τον ταχυδρόμο! Έχω μεγάλη χαρά όποτε τον βλέπω:D!!! Τα παιδάκια μου βήχουν λιγότερο. Ακόμα κάνουμε μασκούλα. Επίσης τα πάμε καλά και με τον αποθηλασμό. Το βράδυ πίνει μπιμπερό (μητρικό και ξένο μαζί) και το πρωί την θηλάζω. Σε λίγες μέρες θα κόψω και τον πρωινό θηλασμό. Μου φαίνεται περίεργο, στεναχωριέμαι και λίγο αλλά κουράστηκα κιόλας. Θέλω λίγο να αποδεσμευτώ..

Σταυρούλα η μπομπονιέρα σας μου αρέσει πάρα πολύ! Θα μου φυλάξεις ένα σκατζοχοιράκι για την επόμενη συνάτηση που θα κανονίσουμε;;;

Μαράκι μου περαστικά στην Αννούλα σου. Κρίμα μωρέ τόσο πυρετό. Λογικό να έχει γκρίνια το κορίτσι.

Κατερινάκι πώς τα πάτε εσείς με το βήχα;; Η μασκούλα κάνει όντως δουλειά. Ορός και μασκούλα. Ο ορός βοηθά και για τα φλέματα.

Βάσω έχεις δίκιο. Είναι μπέρδεμα το μάμυ. Όσο πιο πολύ μπαίνεις όμως τόσο πιο πολύ θα το συνηθίζεις!

Κορίτσια δεν είναι σπαστικό που τα ευχαριστώ βγαίνουν πάνω στο κείμενο και κρύβουν λέξεις;; Μήπως πρέπει να το πούμε στην admin;;;;;

Πάω να κοιμηθώ. Δεν θέλω πάλι να πάει πιο αργά από 3....Το έχω παραχ...ει!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!ειμαι με 3ις ωρες υπνο..ξυπνησε στις 5 το πρωι κ εγω ειχα κοιμηθη στις 2..μετα απο πολυ κλαμα το πρωι ξανακοιμηθηκε στις 7..αλλα εμενα μου εφυγε ο υπνος..

ανθη ποσες μερες κανετε την μασκα?εμενα μου ειχε πει 7 μερες να κανουμε κ μπορω να πω εκανε καλη δουλεια το αερολιν..

ναι οντως ειναι πολυ μπερδεμα το μαμμυ..εντωμεταξυ δεν μου δεχεται τον κωδικο που βαζω κ μπαινω απο τον κωδικο το περιεργο που μου ειχαν στειλει μαιλ..πως μπορω να το αλλαξω? ναι οντως αυτο το ευχαριστω γιατι ειναι?κ αν θελεις να πεις ευχαριστω που πας?

ναταλια τρωει ο στρατος?γιατι θυμαμαι ετρωγε καλα την κρεμα του..αλλα εδω που τα λεμε κ εσεις μικροκαμωμενοι ειστε μαμα κ μπαμπας..κ η δικια μου αν εμοιαζε σε μενα θα ηταν μινιατουρα σαν μωρακι..αλλα εμοιασε στον μπαμπα της κ αρχισε να με φτανει στα κιλα μου..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Μαρακι τι επαθε η Αννουλα???περαστικα σας!!κατω απο το μηνυμα εχει ενα χερακι κ το πατας για πεις ευχαριστω.αλλα πραγματικα εμποδιζει καποιες λεξεις!!μαρακι πανε στον πινακα ελεγχου κ αριστερα στις ρυθμισεις θαβρεις καπου ναλλαξεις τον κωδικο σου!!!

Ναταλακι κ εγω πηγα να το κανω αυτο με τις συνταγες αλλα δεν μεαφησε να το κανω ευτυχως που το καταφερες εσυ.

Αλεκα ασε κ εγω ακομα περιμενω να πιω εναν καφε με ησυχια κδεν τα εχω καταφερει..περιμενω την μαγικη ημερα....

Ανθη μπραβο που τα καταφερες ως εδω με τον θηλασμο..μια χαρα τα πατε..κ μπραβο τα παιδακια σου που ειναι καλυτερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αντωνια!!!!!χαχαχχαχαχα....το πατησα κιολας!!μπαινω να δω αν θα μου το δεχτει..γιατι το εκανα χτες αλλα σημερα που μπηκα δεν με εβαλε..μπηκα με αυτο το παραξενο κωδικο που μου εστειλαν..πρεπει να βγαζει κ αλλο δοντακι κ ισως γιάυτο να κλαιει κ να ζοριζετε..μιλαμε για πολυ κλαμα..αφου ειπα να την παω στο νοσοκομειο μηπως εχει κατι αλλο το μωρο..τα ματακια της απο το πολυ κλαμα εγιναν μικρα κουμπακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...