Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σοφία στην πισίνα φοράμε πάνα μαγιό μιας χρήσης λέγεται swimpants της libero. Στην θάλασσα προβληματίζομαι λίγο για το τι θα φορέσουμε γιατί εντάξει για τα τσίσα αλλά αν χεστεί τι κάνουμε? :?

Μαράκι έχεις άγχος γιαυτό τα βλέπεις αυτά. Πριν το κολυμβητήριο πρέπει να είναι τουλάχιστον 2 ώρες νηστικά και να μην έχουν φάει πολύ ποσότητα.

Έλενα εγώ πηγαίνω την Τρίτη στις 10 και την Πέμπτη στις 9μιση δεν είχαν 10. Το γάλα του το δίνω όταν ξυπνήσει το πρωί συνήθως ξυπνάει από τις 6 μέχρι τις 7μιση οπότε μέχρι τις 9μιση-10 έχει χωνέψει και όταν γυρίσουμε του δίνω την φρουτόκρεμα.

Κατερίνα τι ρουχαλάκια πήρατε δεν μας έβαλες κανένα λινκ να ζηλέψουμε :D:D Φαίνεται δεν παίρνουν συνέχεια ύψος και βάρος άσε που καμιά φορά γίνεται και λάθος στην μέτρηση. Περαστικά σας.

Βικάκι αν δεν είχες οικονομικό θέμα θα σου έλεγα να πας και σε ένα ψυχολόγο. Τον άντρα μου τον βοήθησε πολύ σε όλα τα ψυχοσωματικά.

Γενέθλια εμείς έχουμε την επόμενη μέρα της βάπτισης γενέθλια οπότε δεν θα κάνουμε έξτρα γιορτές πέφτει και Δευτέρα.

Ο νονός μας σκέφτεται να φύγει στη ξενιτιά και φοβάμαι μην ξεμείνουμε από νονο. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς σταυρούλα στη θάλασσα βάζαμε πάνα κανονική και το μαγιό από κατω και φυσικά φανελάκι από πάνω. Και να το ξέρετε όλες προτημιστε τα μπρατσακια για οι κουλούρες που έχει καθησματακι στη μέση με το βάρος του μωρού αυτά τουμπερνουν ενώ τα μπρατσακια τα κρατάνε στην επιφάνεια το κεφαλάκι τους και είναι πιο ελευθερα τα πόδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τα παιδάκια μου ακόμα βήχουν..Η μικρή καλύτερα, ο Πάνος πιο έντονα...Έχω κι εγώ συναχάκι και εύχομαι να μην με πιάσει βήχας γιατί δεν αντέχω ειδικά με την δουλειά που κάνω. Η κοιλιά μου είναι ακόμα πρησμένη και μου τη δίνει :evil::evil::evil:

Κατερινάκι πηγαίνετε κάθε μηνα στο γιατρό; Εγώ τελευταία την πήγα 6 μηνών και μου είπε να την ξαναπάω 9 μηνών για έλεγχο. Υποθέτω λοιπόν ότι μέσα σε 3 μήνες θα έχει πάρει και βάρος και ύψος. Θυμάμαι στον Πάνο είχα φάει τρελό κόλλημα με το ύψος γιατί τον μετρούσα μόνη μου κάθε τρεις και λίγο. Από μωρό ήταν στα ανώτατα όρια και ξαφνικά έπεσε στο 50 στην καμπύλη. Ο γιατρός μου είχε πει ότι αν έπεφτε και άλλο ίσως χρειάζονταν εξετασεις..Τα είχα παίξει. Κολλάνε πολλές φορές.Τώρα ο Πάνος είναι και πάλι στα ανώτατα όρια για την ηλικία του.Είναι γύρω στο 1.11. Με γεια τα ρουχαλάκια! Για σένα πήρες ή για τα παιδιά;

Ελενάκι δεν βολεύει το απογευματινό με το κολυμβητήριο καθόλου. Δίκιο έχεις. Μόνο το πρωινό θα βόλευε. Για το αυγό έχω ακούσει κι εγώ ότι απαγορεύεται το μελάτο. 8 λεπτά βράσιμο.

Μαράκι 11 κιλά έφτασε η Αννούλα;; Μεγάλωσε η κοπελάρα σου! Εσύ γενικά τρως;;; Τρως και χάνεις κιλά;; Εγώ στη θέση σου θα ήμουν με ένα γλυκό στο χέρι συνέχεια!! Έχω έρωτα με τα γλυκά!

Αντωνία καταλαβαίνω ότι η κούραση είναι μεγάλη αλλά προσπάθησε να κόψεις τον ύπνο στην αγκαλιά όσο κουρασμένη και να είσαι. Να είναι συνεχής η προσπάθεια. Θα κουραστείς λίγο καιρό αλλά δεν μπορεί, θα μάθει.

Αλέκα τα μπρατσάκια σε βόλεψαν σε τόσο μικρή ηλικία;;; Εγώ σε κουλούρα με καθισματάκι τον έβαζα και πάντα κρατούσα την κουλούρα. Μπρατσάκια του έβαλα στα 2.

Σταυρούλα στη θάλασσα μόνο μαγιό του φορούσα του Πάνου όσο ακόμα φορούσε πάνα και ευτυχώς δεν είχαμε ποτέ ατύχημα με κακά. Άλλωστε με το που βγαίναμε από τη θάλασσα τον έντυνα κατευθείαν.

Ναταλάκι άστα με τις ιώσεις. Μου την έχουν δώσει τρομερά...Πότε θα κάνετε εσείς τη γαμοβάφτιση;; Δεν θυμάμαι..

Σοφάκι την μικρή θα την βαφτίσει ο αδερφός του άντρα μου και μου είπε ό,τι είπε και σε σένα ο αδερφός σου. Να τα διαλέξω όλα εγώ και θα μου δώσει τα λεφτά. Το προτιμώ όμως να σου πω την αλήθεια ;) Σε λίγο έχουν γενέθλια οι κοριτσάρες σου!!!!

Νάνσυ είναι τόσο καλόβολα τα διδυμάκια σου;; Μπράβο τα ζουζούνια σου! Η Σάντυ πόσο είναι;; Τριών;

Όταν βάφτισα τον Πάνο βρήκα φόρεμα και παπούτσια με τη μία. Σε ένα μαγαζί μπήκα για το φόρεμα και σε ένα για παπούτσια. Το φόρεμα το λάτρεψα από την πρώτη στιγμή.Μακάρι να μπορούσα να σας το βάλω στο fb αλλά δεν ξέρω πώς να το κάνω από τη φωτογραφία. Άσχετη είπαμε..Για τη μικρή δεν έχω καν σκεφτεί τι στυλ θέλω..Δεν έχω τίποτα στο μυαλό μου. Σκέφτομαι ότι έχω ακόμα 3 μήνες και επαναπαύομαι..

Ρε κορίτσια ξέρετε τι μου τη δίνει; Σήμερα πήγα το πρωί στο κομμωτήριο με τα παιδιά. Η φράουλα εκείνη την ώρα γενικά κοιμάται και επειδή την έβγαλα από το πρόγραμμα άρχισε να κλαίει από τη νύστα. Άρχισαν λοιπόν όλες εκεί μέσα(οι κομμωτριες εννοώ που με ξέρουν, όχι οι πελάτισσες) να μου λένε τι φταίει. Η μία μου έλεγε ότι πεινάει, η άλλη ότι έχει τα δόντια της, μετά την πήρα αγκαλιά μήπως την κοιμίσω και έρχονταν πάνω στο κεφάλι μου και με ρώταγαν αν την κοιμίζω έτσι και η μικρή έκλαιγε πιο πολύ που τις έβλεπε στο κεφάλι της. Εξηγούσα ότι ξέρω γιατί κλαίει το παιδί και αυτές εκεί..Έλεγαν τα δικά τους. Ξαπλώνω το καρότσι να την βάλω και έρχεται μία κομμώτρια και μου έλεγε να μην ξαπλώσω το καρότσι γιατί λέει η μικρή θέλει αγκαλιά :evil::evil::evil::evil::evil: Λες και δεν ξέρω τι θέλει το παιδί μου. Η μικρή δεν θέλει να κοιμάται στην αγκαλιά. Την ησυχία της θέλει. Τελικά ξάπλωσα το καρότσι, την έβαλα πάνω, βγήκα έξω από το κομμωτήριο, την προχώρησα λίγο και κοιμήθηκε το παιδί. Τα είχα πάρει όμως με τους ειδήμονες. Εντωμεταξύ έχουν όλες μωρά. Να πω ότι δεν ξέρουν;; Και η άλλη η ατάκα; Ακόμα θηλάζεις;; Τιποτα δεν προσφέρεις πια. Πιο πολλά πλέον προσφέρει το ξένο γάλα στα παιδιά γιατί το δικό σου είναι νερό...ΜΑ ΤΟΣΗ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ;;; ΤΟΣΗ ΖΗΛΙΑ;; Δεν ξέρω τι να πω. Δεν το παιζω σπουδαία γιατί στο γιο μου τα έκανα θάλασσα με το θέμα του θηλασμού και την μικρή δεν ξέρω πόσο ακόμα θα την θηλάσω. Μπορεί μέχρι 8, 9, 10 μηνών, μπορεί να ξυπνήσω αύριο και να αποφασίσω να σταματήσω. Ξέρω όμως ότι όσο τη θηλάζω ωφελείται. Έλεος πια..

Sorry για το πρήξιμο αλλά μου τη δίνουν όλοι οι ειδήμονες :evil::evil::evil::evil:

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia!

Simera edw exei zesti...alla ti periergos kairos...o ouranos kai h atmosfaira einai aspra!

Leme na pame boltoula...

Anthouli exeis dikio gia ta atoma pou prospathoun na sou poun ti exei to DIKO SOU paidi! Kai emena mou spaei ta neura auto!

Poso mallon esu pou exeis kai allo paidi kai den eisai katholou asxeti! Alla egw pisteuw oti kai h pio asxeti (opws imoun egw stis arxes) pali kserei to diko tis paidi kalitera apton kathena kai as exei o allos kai 10 paidia!! Alla prepei na min afineis na se enoxlei auto kai kapws na ta agnoeis! Kai emena pantws me ekneurizei otan to kanoun auto kai pio polu otan to kanoun kati theiades pou mou spane ta neura!!

Koritsia egw nomizw pws sti thalassa tha tis foraw mono to magioudaki tis kai ama kanei kakakia e entaksei apla tha tis bgazw to magio kai tha tin plenw. Isws tis foraw mono magio mesa sto nero kai eksw na tis bazw mia pana kai ena mplouzaki apo panw gia na paizei stin ammo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου!!!!

Μα πραγματικα η μερα ειναι πολυ ωραια κ εδω!!!!να εχουμε ολες ενα ομορφο σκ!!!

Ανθη συμφωνω απολυτα με οσα ειπε η Ελενα!μα ειναι δυνατον να μην ξερεις τι θελει το δικο σου το παιδι?κ εγω εκνευριζομαι οχι οταν μου λενε την γνωμη τους αλλα οταν μου την επιβαλλουν!!!γι αυτο κ εγω δεν δινω σημασια γιατι ξερω το παιδι μου καλυτερα απο τον καθενα!μεγεια το μαλλακι σου!!

Ελενα κ γω στην θαλασσα την κορη μου ετσι ακριβως την ειχα μικρη.μαγιουδακι μεσα στον νερο κ με τοπου την εβγαζα την αλλαζα κ της εβαζα την πανα μενα μπλουζακι!!!!

Χριστινακι καλη αρχη με την δουλεια αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

ανθη κ σε μενα το κανουν αυτο με την μικρη..δεν θελει αγκαλια για να κοιμηθη κ τσατιζεται ετσι,τεντωνεται κ εχει απιστευτη γκρινια..μολις την ξαπλωνω ηρεμει..κ λενε συνεχεια γιατι γκρινιαζει,μηπως απο δοντια,απο φαι,νυστα κτλ....κ ενω λεω οτι θελει ξαπλα με κοιτανε λες κ τους ειπα κατι τρομερο!!ξερουμε τι θελει το παιδι μας κ οπως ξερουμε η γκρινια γιατι μπορει να ειναι..οσο για το θηλασμο εννοειτε οτι προσφερει πολλα!!!αν ηταν ετσι τοτες γιατι θηλαζουν οι περισσοτερες μεχρι σχεδον 2 χρονων?!!!ετσι για να λεγαμε?!!!μην της δινεις σημασια.. τρωω κανονικες μεριδες,αλλα αυτο που δεν τρωω ειναι τα γλυκα..δεν τρελενομαι για γλυκα κ αυτο ειναι ενα μειον..μονο σιρροπιαστα μου αρεσουν κ σπανια οι τουρτες κ οι παστες...η μικρη τρωει τα παντα..καθε τρεις ωρες κ μονο μια φορα ετυχε να μη φαει οταν εσκαγε το πρωτο δοντι..μετα ξανα ολα τα καταβροχδιζε!!!

αλεκα εχεις δικιο με την κουλουρα..ο αντωνης μου μια φορα με ειχε γυρισει τουμπα!με τα μπρατσακια φοβοταν στην αρχη αλλα μετα το πηρε το μια χαρα..δεν εβγαινε απο μεσα..η πλακα ειναι μια φορα ηταν 2 χρονων κ οπως τον ειχα στην αγκαλια μου μεσα στην θαλασσα ηθελε μονος να κανει..συνεχεια μου ελεγε (μονο μου μονο μου) κ τον ελεγα δεν εχεις μπρατσακια θα βουλιαξεις κ αυτος επεμενε μονο μου μονο μου..λεω ετσι εισαι?τον αφηνω μονο του κ πεφτει μεσα στο νερο!!!!!τον σηκωσα αμεσως,ηπιε λιγο νερο κ μετα μου λεει κ αλλο..α παναγια μου λεω...νομιζα θα φοβηθει λιγο αλλα αναισθητος!!!

μολις ξυπνησε η μικρη κ απο πισω μου ερχοταν κ η λουση..μολις την ειδε α αννουλα την φωναξε ουτση!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala Maria exw pathei plaka pou leei h Annoula toses leksoules!

Emena tipota!! me to zori kati sullabes pou den simainoun tipota...to kaka tis lew sunexeia kai to lew kapws apo mesa tis...den kserw an katalabaineis ti ennow...mesa apti miti tis kapws bgainei enas uxos kai akougetai san na leei kaka...telos pantwn, emena isws epeidi tis milame kai 2 glwsses na argisei na milisei ligo den kserw.

Egw koritsia den nomizw oti tha tis balw mpratsakia fetos...giati apla einai polu mikri kai nomizw tha tin kratame emeis mesa sto nero...giati kai mpratsakia na tis ebaza pali den tha tin kratagame?? Toso mikro to afineis mono tou me mpratsakia sto nero na epipleei?? Re koritsia parolo pou imoun kolumbitria sta palia ta xronia ta sxolika...exw mia fobia me to nero kai to mwro...den kserw giati.

Tony exete wraio kairo? Emas exei zesti alla polu periergi atmosfaira...

emeis telika tha pame se ena filiko spiti kai tha psisoume psaria stin psistaria! Eukairia na dwsw sti mikri 2-3 mpoukitses psaraki na dw an tha tis aresei kiolas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημερα τσουπριτσες και καλο ΣΚ να εχουμε ολες. Να πατε βολτιτσες με τα βλασταρακια σας και να παρετε τον αερα σας :).

Κοριτσακια μου σαν την υγεια δεν υπαρχει κανενα αλλο αγαθο..... γι αυτο δεν πρεπει να ειμαστε αχαριστες και γκρινιαρες με ανουσια υλικα πραγματα αλλα να ειμαστε ευχαριστημενες που ειμαστε γερες τα μωρακια μας και η οικογενεια μας και ολα τα αλλα ειναι δευτερευουσης σημασιας.

Εμεις δοξα τω θεο ειμαστε καλα, οχι τελειως καλα αλλα σε καλο δρομο.

Θα σας τα πω γρηγορα.... πριν απο 16 μερες η μικρη ανεβασε ξαφνικα πυρετο που επεφτε με αντιπυρετικα που εδινα ανα 4-5 ωρες. Δεν ειχε τιποτα αλλο εκτος απο γκρινια. Αυτο κρατησε μια μερα και μετα εβγαλε στο πουλακι της ενα γρομπαλακι σαν φακη εσωτερικο, πανω στο ενα χειλος το οποιο μεσα σε λιγες ωρες πρηστικε ολο το χειλος, κοκκινησε και μεγαλωσε.... την παω στο γιατρο και λεει οτι μολυνθηκε και ξεκιναμε αντιβιωση ΜΟΝΟ.

Σας θυμιζω οτι τον ιανουαριο που ειχε παθει την αλλεργια απο την παλιοαμοξιλ ειχε κανει πολυ συγκαμα και απο τοτε η περιοχη εκει κατω ποτε δεν ηταν οπως πριν...αλλοτε υπηρχε ερυθροτητα, αλλοτε λιγο συγκαμα αλλα δεν εδινα σημασια, εβαζα μια φαρμακευτικη κρεμουλα και ελεγα οτι περναει.

Απο τοτε που ξεκινησε την αντιβιωση πεφτει ο πυρετος αλλα το σημειο εκει χειροτερευει... εκει που ειναι το γρομπαλακι κανει μια φουσκα που σκαει και κανει στο σημειο πληγη βαθια σαν κρατηρας, η οποια καθε φορα που κατουραει το μωρο η κανει κακα και μολυνεται περισσοτερο αλλα υποφερει το γιαβρι μου. Εγω παω την μικρη καθε 2 μερες στο γιατρο που μας λεει οτι πρεπει να κανουμε υπομονη και αν δεν περασει θα την βαλουμε στο νοσοκομειο για ενδοφλεβια αγωγη με αντιβιωση :shock::shock::shock: ....εγω στα πατωματα απο τη στεναχωρια, ολη μερα κλαιω γιατι υποφερει το βλασταρακι μου αλλα γιατι με τρομαζει η ιδεα του νοσοκομειου. Η μικρη πλεον εχει ολη μερα γκρινια απο τον πονο, ανορεξια, δεν θελει ουτε να θηλαζει. Αποφασιζουμε να την παμε σε αλλο γιατρο, να ειναι καλα η κοπελα, που μας στελνει αμεσως σε χειρουργο για να καθαριζει την πληγη, οπως και γινεται. Μας αλλαζει και την αντιβιωση, η προηγουμενη δεν καλυπτε τη συγκεκριμενη φλεγμονη και μας συστηνει εφαρμογη ανα 3ωρο τοπικα γαζα φουσιντιν, και αποστειρωμενη γαζουλα απο πανω και μας καθυσυχαζει οτι ολα θα πανε καλα απο εδω και στο εξης. Για μια εβδομαδα ανα 2 μερες μας βλεπει παιδιατρος και χειρουργος και δοξα την Παναγια η μικρη αναρρωνει σιγα σιγα :). Τωρα ακομη παιρνουμε αντιβιωση και βαζουμε τις γαζουλες αλλα η πληγη ειναι πολυ καλα και η διαθεση της επισης. Με την ορεξη παλευουμε αλλα ας γινει η νεραιδουλα μου τελειως καλα και θα γινει και αυτο :)

Σας ειχα πει και παλαιοτερα οτι αφορμη εψαχνα για να αλλαξω γιατρο και δυστυχως την πηρα με τον χειροτερο τροπο. Η νεα γιατρος ειναι πολυ καλη, δεν ειναι ακομη στο ταμειο μας αλλα θα μπει μας ειπε. Μας εβαλε και μοσχαρακι επιτελους, μας ειπε οτι αργησαμε πολυ και σιγα σιγα θα βαλουμε και επιπλεον λαχανικα στη διατροφη μας.

Μεσα σε ολα τα ουλα της μικρης ειναι πρησμενα και σιγουρα εχει ζορι και απο αυτο. Ελπιζω να μη της μεινει κουσουρι η ανορεξια, γιατι με παιδευει μεχρι να φαει το φαγητο της :o

Αλλα νεα μας..... χθες εκλεισα προσκλητηρια και αποφασισα για τις μπομπονιερες και τα μαρτυρικα. θα σας βαλω φωτο να μου πειτε τη γνωμη σας. μου αρεσε και ενα φορεμα πολυ θα βαλω και απο αυτο. Επικοινωνησα και παρηγγειλα και τις εικονες απο τον Ταξιαρχη στη μυτιληνη και θα τις εχω σε καμια 10αρια μερες. εκλεισα βιντεο και φωτογραφο, μακιγιερ και εμεινε μονο η κομμωτρια.

Ο Παναης ειναι εδω και μια εβδομαδα στη βεροια στην πεθερα μου, να την εχει καλα ο θεος που με βοηθαει γιατι με την περιπετεια της μαμας αν δεν ειχα και αυτη θα ειχα πεσει κατω. μου λειπει πολυ το παλικαρακι μου αλλα επρεπε να παει για να μπορω να φροντιζω καλυτερα την μικρη αλλα και επειδη ο στρατηγος εχει σε 10 μερες 4 υπηρεσιες και δεν θα τα καταφερνα μονη και με τα 2.

Μου ηρθαν και τα 2 φορεματα απο την κινεζια, ειναι πολυ ωραια και δευτερα θα παω να παρω της νεραιδουλας απο το ταχυδρομειο, ηρθε ειδοποιηση. θα σας βαλω λινκ απο τα φορεματα.

********************************************************************************************************************

Σας διαβαζα καθημερινα αλλα δεν ειχα χρονο να σας σχολιασω. Θα πω λιγα, οσα θυμαμαι..

Καταρχην περαστικα σε ολα τα μωρακια που ειναι αδιαθετα και τις μανουλες. Αντε φαγαμε τον γαιδαρο ερχεται το καλοκαιρι να παρει τις παλιοιωσεις.

Χριστινακι καλη αρχη στη δουλεια :)

Αριακι καλη διαμονη στη μανουλα, περαστικα και παλι, τα ειπαμε και τηλεφωνικα και υπομονη..... καλο διαβασμα!!!

Τονινο μπραβο στον Τασικα που περπατησε. Μαζι με το Εβελινακι ανοιξαν την "πορτα" και για τα υπολοιπα μωρακια μας :)

Σταυρουκο τι ωραια που πατε κολυμβητηριο......καλες βουτιες!

Βικακι σε καταλαβαινω...εμεις εχουμε ευαισθητες καρδουλες. Και εμενα ο καρδιολογος δεν ειχει βρει τιποτα αλλα η πιεση ηταν παρουσα στην εγκυμοσυνη... ηρεμησε οσο μπορεις (εγω δεν μπορω :shock::shock: ) και ολα θα πανε καλα :)

Μαρακι μου μη στεναχωριεσαι με την πεθερα, προσπαθησε να εισαι ηρεμη και χαλαρη να γινουν με το καλο τα μυστηρια και μετα αποφασιζετε τι θα κανετε. Η Αννουλα εχει παρει φορα σε ολα!!!!!

Ελενακο μου σε καταλαβαινω με το βαρος.... και εγω στεναχωριεμαι που η νεραιδουλα δεν ειναι πολυ χοντρουλα και ειδικα που δεν ειναι και φαγανη... εσεις περπατατε και ειναι λογικο να μην βαζει πολυ βαρος. Μη στεναχωριεσαι, αφου το μωρο ειναι γερο ολα ειναι καλα.

Σοφια, ναταλιτσα, Αλεκακι, κατερινουλα, Λιουμπακι, νανσουιτα, ανθουλι σας φιλω :)

Περιμενουμε και να γεννησει το χριστινακι μας, εχει μπει στο μηνα της και περιμενει την ελευση του αστερια της. Με το καλο κοπελα μου να κρατησεις τον κουκλο σας αγκαλιτσα :))))))

Αυτα τα ολιγα =))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλο σαββατοκύριακο να εχουμε!!!!

Εφυγε το ένα ταρζανακι πήγε κούνιες και το αλλο το μικρο μολις κοιμήθηκε και έτσι έχω ηρεμια να κάτσω λίγο. Όλο το πρωι πάντως έπαιζαν μαζι πολυ όμορφα με τα παιχνιδια στο δωμάτιο θα σας βάλω μετα φωτο στο fb.

Κορίτσια για το αυγο και εγω αυτο ξέρω να ειναι προς το σφικτο για να μην υπάρξει πρόβλημα σαλμονελας.

Έλενα ναι έτσι όπως ειναι το προγραμμα σας ειναι λίγο δύσκολο, δεν εχει καθολου πρωινα τμήματα? και εγω αυτο έκανα μαγιω στην θάλασσα και έξω πανα και αλλο μαγιω απο πανω και μπλουζάκι.

Σοφια δεν ήξερα ότι τους ξεχωρίζουν τους σταυρούς για αγόρια και για κορίτσια φαντάζομαι για τα αγόρια ειναι οι πιο απλοί και λιγότερο στολισμενοι. Τι τιμές παίζουν σε αυτα? Σοφια πριν ένα μήνα τον ειχε μετρήσει, αλλα μου ειπε ότι ειναι φυσιολογικο μεταξύ 8ου και 10ου μήνα να κάνουν ένα στοπ στο βάρος και στο υψος, τον προηγούμενο μήνα ειχε παρει τρεις πόντους.

Ναταλια έχουν τα φαρμακεία δαχτυλακι οδοντοβουρτσα μαζι με κατάλληλη οδοντοκρεμα, εμεις εχουμε δυο κάτω θα του πάρω και εγω μολις βγάλει κι αλλα.

Αλέκα ελπίζω να ειναι κάτι που διορθώνεται και όλα να φτιάξουν σχετικά με τα νεα που έμαθες.

Σταυρουλα μολις τον βγαζεις απο την θάλασσα θα τον ντυνεις, ε πόσες πιθανότητες εχει να κάνει κακα μέσα στο νερο :roll::roll: , αν και πρωι ειναι καλη η ώρα που τον πας εγω εκει που έχω ρωτήσει εχει 12 το πρωι και 8 το βραδυ και μαλλον θα τον πηγαίνω στο πρωινο, που είμαι πιο χαλαρή αφου η Αγγελική ειναι παιδικο, τοτε θα τρώει φρούτα κατα τις 10. Απο τα next δεν πήρα τίποτε ιδιαίτερο, 4 ολοσωμα φορμακια για τον μικρο 9-12 γιατι δεν μας κάνανε πια τα 6-9 που εχουμε.

Αλέκα εγω διαφωνω τα μπρατσακια ειναι καλυτερα για λίγο μεγαλύτερα μωρακια μετα τον ενάμιση χρονο, φέτος που τα δικα μας θα ειναι χρονιαρικα ειναι καλυτερα η κουλουρα με το καθισματακι, απλα να δείτε να πάρετε το μικρότερο νούμερο για να κάθονται καλα. Καλα η κανονική πανα άμα βραχει ειναι ασηκωτη και πολυ αβολη.

Ανθη περαστικα σας αργει ο βήχας ο ατιμος να φύγει. Είχαμε να κανουμε εμβόλιο για αυτο πήγαμε παιδιατρο, αλλα αφήσαμε το τσιμπηματακι να το κανουμε καποια μερα στην βδομάδα που έρχεται. Εμεις εχουμε αυτο που χάσαμε αλλο ένα σε ένα μήνα και μετα πάλι στον χρονο. Θυμάμαι ομως και απο την Αγγελική μέχρι τον χρονο πηγαίναμε καθε μήνα για έλεγχο βάρους ύψους και για να σημειώνει την ψυχρό κινητική ανάπτυξη. Καλα φυσικα να εκνευριζεσαι με ότι λενε οι άλλοι, το τι θελει το μωρο σου και τι συνήθεις εχει μονο εσυ ξέρεις.

Κατερίνα περαστικα σας, θα ταλαιπωρήθηκε πολυ η μικρούλα σου και εσυ που την έβλεπες έτσι αλλα όλα πήγαν καλα και αλλαξατε και γιατρο και θα ειναι μονο καλα απο δω και πέρα!!! Μην σε φοβηζει για το φαγητο μολις συνέλθει τελείως θα ερθει η όρεξη της δεν ειναι και λίγο αυτο που πέρασε και αν ετοιμάζεται και κανα δοντακι να σκάσει της έπεσαν όλα μαζι. Ω και για την βάπτιση τα έχεις σχεδόν όλα έτοιμα, ποτε έχεις πει ότι θα την βαπτισετε?

Αυτα πάω να φτιάξω ένα ριζοτο να συνοδευσω τα μπιφτεκακια μου....

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη περαστικα στην νεραιδα σου!!!!περασατε μπορα,ειναι κ τα δοντακια που θα σκασουν κ ταλαιπωρητε.θα της ανοιξει η ορεξη..ναι αληθεια κλεισατε ημερομηνια?

κατερινα λες να μη παρουμε μπρατσακια?εχω το φουσκωτο στρογγυλο με καθισμα για μωρα που ειναι..ειμαι περιεργη να δω αν θα της αρεσει η θαλασσα!!!περυση λιγο τα ποδια της ειχα βαλει κ τσαουνιζε ..ηταν κ 2,5 μηνων βεβαια!!

κ εγω θα κανω στραπατσαδα κ σνιτσελ!παραγγελια των αντρων μου! :D

ελενα ναι οντως η αννουλα λεει πολλες λεξεις για την ηλικια της..η κουνιαδα προσπαθουσε να της μαθει το ονομα της Τουλα κ αυτη ελεγε τατί!!!!η λεξη τατί στα γαλλικα,σημαινει θεια στα ελληνικα!!τυχαιο???? :lol::lol::lol: την λεω μην εχεις παραπονο,σε λεει θεια αλλα στα γαλλικα!! :lol: παππου φωναζει ολη μερα,λουση-ουτση,παει,αντε,κακα-τατά,ατα το λεει τάτα ,μαμα μπαμπα... το γελιο ειναι οταν βλεπει που της ετοιμαζω το γαλα κ με κοιταει απο κατω δεν εχει υπομονη κ τι μου λεει το σκατουλη?!!!!!!!!ααααντεεεεεεεε....οριστε μας λεω..βιαζεσαι κιολας!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑι φιλεναδιτσες μου κλεισαμε απο την προηγουμενη φορα ημερομηνια. 16 Ιουνιου στις 12 το μεσημερι στον Αγιο Αντωνιο Βεροιας, εκει παντρευτηκα και βαφτισα τον πριγκιπακο. Σας περιμενουμε ολες, ειδικα εσας τις κοντινες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!καλα ειστε;

μπηκα πολυ βιαστικα θα μπω κ μετα,απλα για να πω κ εγω οτι διαφωνω σχετικα με τα μπρατσακια.απαγορευεται σχεδον σε αυτη την ηλικια.μονο σωσιβιακι,τα μπρατσακια ειναι για πιο μεγαλα παιδακια.το διαβασα απο χθες κ ηθελα να το γραψω αλλα δε προλαβα κ για νανμη το ξεχασω το γραφω κ τωρα κ συνεχιζω τα υπολοιπα μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia emeis pigame se kati filous gia mesimeri kai perasame polu wraia, parolo pou h Ebelina den koimithike kai polu...twra exei ginei pio duskoli eksw einai duskola na tin koimisw xwris to karotsi...pws na tin koimisw? Stin agkalia mou den koimatai...tin exw mathei na tin afinw stin kounia kai na koimatai alla se kseno spiti pou na tin afisw? Tis strwsame mia kouberta katw alla pou na ksaplwsei afou mporei na sikwthei kai etsi den koimotan me tipota, mexri pou tin ebale o suzuks sto amaksi kai pige 5 lepta bolta kai ti gurise koimismeni kai tin balame katw stin kouberta! Panw se krebati fobamai giati an ksupnisei tha fugei kai tha pesei sigoura.

Ax Katerinaki polu duskolo auto pou perasate...edw emeis ena sobaro sigkama me liges pligoules kai den mporousa na to kanw kala me tipota...ase pou kathe fora pou ekane tsisakia h kakakia eklaige apo pono...fantazomai diladi poso duskolo itan to diko sas...ante na ginei grigora teleiws kala! Me geia ta rouxa! Poio foremataki pires sti mikri? Den thumamai.

Maria exw pathei plaka me tin Annoula kai oles autes tis lekseis pou leei!! Ma polu mprosta einai pragmatika! Afou fonazei tin Lousi Outsi mporei anti gia Toula na tin pei Tsoula, fantazesai?? :lol::lol::lol:

Bikakai egw den iksera oti apagoreuontai ta mpratsakia toso mikra alla eipa oti den mou fainetai kali idea giati mou fainetai polu mikro gia mpratsakia...opote apla tha tin kratame otan mpainoume mesa fetos!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ksexasa na sas pw...telika mallon gia emas to sugkama einai sumptwma dontiou! Tin proigoumeni ebdomada eixame to sugkama...kai xtes emfanistike kai to deutero dontaki mas! Den exei kanena allo sumptwma, oute gkrinia, oute salia...mono oti thelei na dagkwnei oti piasei sta xeria tis...kai to sugkama!

Sabbato bradu...vodka portokali, kaltsounakia (turopitakia xeiropoiita) sto fourno kai tainia me ton suzuks! Ti kalutero tha mporousame na kanoume ena Sabbatobrado? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάμαστε και εμείς τα μικρά κοιμούνται και εγώ τρώω καρυδακια....

Πάντως που λέτε για τη θάλασσα η Σάντυ τα εβαλε 13μηνων και έκανε μπάνιο με τα μπρατσακια και το ιδιο θα κανω με το μικρό... Τώρα εσείς θα βλέπετε το παιδί σας πως αντιδράει και αποφασίζετε, αν και είμαι της άποψης "ανεξάρτητα παιδιά"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μουυυ.

Τώρα έκατσα από το πρωί. Η πεθερά μου δεν ήταν καλά και μαγείρεψα εγώ για όλους και φάγαμε σε μας οπότε πιάτα μετά χαμός. Πήγα και jumbo για να πάρω ένα δωράκι για αύριο που θα πάμε σε ένα παιδικό πάρτι. :D:D Το πρώτο μας :D:D Πήρα και του μικρού ένα φουσκωτό σαν αυτά που βάζουν στους παιδότοπους. Θα σας βάλω αύριο (αν προλάβω φωτογραφία).

Πολύ κουράστηκα μου αρέσει που θέλω και 2ο να δω τι θα κάνω. :?:?

Ανθή κι εγώ ενώ το πρωί έχω την ιδανική κοιλιά από το πρωινό και μετά η κοιλιά μου εκτοξευεται :lol::lol:

Εγώ δεν προλαβαίνω να πίνω και νερά και μάλλον κάνω και κατακράτηση.

Κατερινάκι πωπω τι τράβηξες πάλι. Τελικά τα κοριτσάκια τα περισσότερα έχουν ένα θέμα με την ευαίσθητη περιοχή. :? Περαστικά σας και καλή αρχή με το μοσχαράκι. Μεγάλη προσοχή με τα φαγητά γιατί απ'ότι φαίνεται είναι αλλεργική και μπορεί να βγάλει και σε κάποιο φαγητό (εύχομαι :ympray: όχι!). Πολύ μας άγχωσες που τα έχεις ετοιμάσει όλα. Εγώ βαπτίζω πριν από σένα και δεν έχω κάνει τίποτα. :?

Όντως γεννάει και το χτινάκι μας. Όλα καλά να πάνε. Πως πέρασε έτσι ο καιρός. Σαν χτες ήταν που της δίναμε κουράγιο και μπράβο της που προχώρησε και τώρα θα χαρεί και πάλι την μητρότητα. [smilie=blob9.gif]

Αααα εμείς πλένουμε κάθε βράδυ τα δόντια μας μετά το γάλα. :D:D

Καλά Μαρία πολύ προχωρημένη η μικρή. Εμένα δεν λέει μαμά ακόμα. Το άντε το λέει κι εμένα και μάλιστα πιο συγκεκριμένα "άντεεε ντεεε" και μου βαράει και το τραπέζι στο φαγητό :lol::lol:

Για τα μπρατσάκια και την κουλούρα έχω να πω ότι πάντως όσο θα είναι μαζί μου δεν θα βάζει τίποτα γιατί θα κάνουμε συνέχεια ασκήσεις όπως μαθαίνουμε στο κολυμβητήριο :D:D Όταν θα είναι με άλλον θα τον βάζω σε κουλούρα. Αλλά θα ρωτήσω και στο κολυμβητήριο μήπως υπάρχει κάτι άλλο για μωράκι που έχουν κάνει baby swimming. Είχα δει κάτι σαν βαρελάκια που μπαίνουν γύρω γύρω από το στέρνο τους και έχουν ελεύθερα χέρια πόδια.

Αχ Έλενα καλά περνάτε εσείς. Εμένα ο σύζυξ ήδη κοιμάται κι εγώ δηλαδή είμαι κομμάτια και θα πάω να ξαπλώσω. Μου αρέσει που λέγαμε και για σεξάκι. Σε όλη αυτή την περίοδο 1 φορά και αυτό πριν την ωορρηξία μου :D Μόνο με ανεμογκάστρι μπορεί να γίνει κάτι. =))

Ξέχασα να πω ότι ο καιρός θα ήταν τέλειος λόγω ζέστης αλλά αυτή η σκόνη μας έριξε τελείως την ψυχολογία. :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για το καρότσι ήθελα να σας γράψω ότι μέχρι τώρα στο καρότσι που έχω δεν του δένω ποτέ το στέρνο αλλά μόνο στη μέση και τα πόδια. Μου αρέσει να είναι ελεύθερος να μην είναι δεμένος χειροπόδαρα. :( Και γι'αυτό ήθελα να έχει μπάρα προστατευτική μπροστά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα.Σήμερα βγήκα πρώτη φορά απο το σπίτι γιατί είχα ένα σωρο δουλειές τις προήγουμενες μέρες εδώ στη μαμά μου.Και να φανταστείτε ότι έρχεται και η γυναίκα κάποιες ώρες.Αλλά λίγο το παιδί, λίγο να κάνω παρέα στη μαμά μου, λίγο να κάνω καμια δουλειά, ξενύχτι με το διάβασμα...εε, καταλαβαίνετε! Πήγαμε κούνιες το πρωί και για καφέ το απόγευμα με ένα μπέμπη φίλο μας ;)

Κατερινάκι,τα είπαμε και τηλεφωνικώς, σου εύχομαι ολόψυχα περαστικά στη νεραιδούλα και με το καλό η βάφτιση!

Για το αυγό που λέγατε σε κάποια φάση, και μένα η παιδίατρος μου είπε οποωσδήποτε 6 λεπτά βράσιμο για την σαλμονέλα.Σφιχτό βγαίνει.

Για το σωσίβιο που λέγατε, εγώ είχα σταμπάρει απο καιρό αυτό:

http://www.irabebe.gr/product/004704001/sosivio-kokkino

Eννοείται μετά τη θάλασσα, έχω σκοπό να της βάζω φανελάκι και πάνα.

Μαρία, η Αννούλα λέει πολλές λέξεις, μπράβο το κορίτσι μας!

Ανθή όντως σπάσιμο αυτό που έγινε στο κομμωτήριο!Το κάνουν ΟΛΟΙ!Εμένα δεν τολμάει να γκρινιάξει λίγο και μου λένε τα δόντια της είναι!Υπόψιν...ου΄τε πρησμένα ούλα έχει εντέλει, ούτε δόντι...χαχα :lol:

ΈΛενα, υπάρχουν και καλύτερα σαββατοβραδα...μόνη μπροστά στο λάπτοπ να παλεύω την ρημαδοεργασία :twisted: Πάντως σήμερα συζητούσα με μιά φίλη μου και έλεγα ότι το μόνο που μου έχει λείψει είναι να βγώ για ένα φαγητό βράδυ, κατα τ άλλα δεν με πειράζει που έχω κλειστεί σχετικά, το συνήθισα και έτσι κι αλλιώς το καλοκαίρι θα είναι πιο χαλαρά τα πράγματα.

Έλενα, γιατί δεν πήρες το καρότσι?Εκεί πιστεύω θα κοιμόταν.

Αχ, τώρα δεν θυμάμαι τίποτα άλλο και είμαι πτώμα...!

Α!Σταυρούλα, καλά να περάσετε αύριο στο πάρτυ!!!!

Φιλιά σε όλες και θα τα πούμε και αύριο, καληνύχτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια σας κυνηγάω τα παιδιά για να φάνε το αβγό και επειδή βλέπει ο Πέτρος τη Σάντυ και τρέχει τρέχει και αυτος! Το μενού δεν ξέρω τι έχει για τους μεγάλους αλλά ο μικρός έχει κοτόπουλο με γλυκιά κολοκύθα και τραχανα...

Ο καιρός είναι σκατα και με αερα άρα μένουμε σπίτι σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou...

ti kanete?

gia ti thalassa pou lete k egw etsi opws leei i voula tha kanw otan einai mazi mou tha einai xwris tpt k me allon tha mpainei me to swsibio... ta mpratsakia polu mikros mou fainete akoma..

anthi mou exeis dikio pou ekneurizesai k emena mou tin dinei na mou lene ti exei to paidi mou... emeis 1 iouniou tha kanoume gamovaftisi.. mou exoun meinei glika k rouxa tou mpempi na parw k stolismo...

elena wraia perasate...

katerinaka popo ti perasate pali exei talaipwrithei to neraidaki twra afou kalutereuete tha perasoun k ta dontia k tha epanelthei to paidi me to kalo i vaftisi.... megia ta rouxalakia

ari mou kourazesai polu eee ligo akoma k tha perasei i mpora pws einai i mama sou? poso tha katseis akoma?

xristinaki me to aklo o mikroulis sou perimenoume na mas peis nea sou.....

maraki exw pathei plaka ti polla pou leei i mikri mpravo tis k sti manoula pou tis ta mathenei...

katerinaki ti wraia pou paizoun ta aderfakia.. osos gia to varos k to upsos min stenaxwriesai ton allo mina sigoura tha valei... euxaristw gia tis plirofories k emeis duo exoume na min parw akoma ee na perimenw na vgoun k alla?

voula den koimatai me to gala emena koimatai kateutheia ama den exei koimithei nwritera.. kala na perasete sto parti...

auto pou legate me tin ksapla k ton upno emena pali den thelei me tpt na ton ksaplwneis oute agkalia oute sto krevati orthios koimatai stin agkalia mou k sto karotsi den kserw pia ti allo na kanw xthes apo to mesimeri porospathousa na ton koimisw sto krevati alla den ta katafera k telika den koimithike katholou efage me to zori tin krema giati nustaze polu k molis ton evala meta sto krevati koimithike kateutheian afou itan ptwma...

sas afinw na kanw kamia doulitsa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!!

Μολις γυρισα απο την εκκλησια πηγα κοινωνησα τα παιδακια μου!!!

ο καιρος παλι χαλια ειναι!!!δεν θα φτιαξει ποτε μου φαινεται!!

Κατερινακι ευχομαι ολοψυχα να ειναι κ το τελευται που περναει η μικρη σου!!!κ χαιρομαι πολυ που εισαι ετοιμη για την βαφτιση.ολα οσα μας εδειξες ειναι πολυ πολυ ομορφα!!!

Μαρακι για την Αννουλα τι να πω!!!ειναι πανεξυπνη..κ καταλαβαινει τα παντα για να σου μιλαει ετσι!.

κ γω Ελενα ζοριζομαι πολυ να τον κοιμησω στο καροτσι τον μικρο!αλλα πρεπει να μαθει δεν γινετε!καλοκαιρι ερχεται.

Βουλα καλα να περασετε στο παρτυ!!

Ναταλακι σχεδον ετοιμα τα εχεις κ συ ωραια!!!!

καλα να περασετε κ οι υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είστε καλά?

Ευτυχώς που πήγαμε τις βόλτες μας χτες γιατί ο καιρός είναι χάλια σήμερα και το απόγευμα θα βρέξει σίγουρα πολύ.Η ατμόσφαιρα είναι αποπνικτική απο την σκόνη!

Μου φαίνεται θα τελειώσει αυτό το ποστάκι και ακόμα θα περιμένουμε την Ανοιξη :lol: Μάλλον θα έρθει κατευθείαν το καλοκαίρι ;)

Ναταλία σχεδόν όλα τα έχεις έτοιμα, μπράβο!

Αντωνία πήγατε εκκλησία,ε?Και γω ήθελα να πάω στους χαιρετισμούς αλλά δεν τα κατάφερα :(

Καλά να περάσετε όσες έχετε καλό καιρό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και απο μας, δε μου αρεσει έτσι που ειναι ο καιρος, θέλω ηλιο

Λέω δεν θα έχετε γράψει πολλα εδω γιατι έχετε οργιασει με τα φορέματα στο fb και έχω χάσει την μπάλα με τόσα που είδα, αλλα και εδω δεν πάτε πίσω......

Και εγω όλο φορέματα κοιτάω και όλο μπερδεύονται τι μου αρεσει τελικα, θα σας βάλω κι αλλα να μάζεψω γνωμες :P

Μαρακι όντως λεει πολλες συλλαβες και λεξουλες η Αννουλα!

Έλενα δύσκολο να κοιμηθει έξω αφου πια εχει συνηθίσει μια συγκεκριμένη διαδικασία, αλλα τελικα εξαντλούνται απο την κούραση και τα ερεθίσματα και κοιμούνται. Με γεια και το καινούριο σας δοντακι.

Σταυρουλα πως ειναι αυτο το φουσκωτό και για μέχρι ποσα παιδάκια ειναι? ποσο το πήρες? πολλες ερωτησεις :lol::lol:

Αριαδνη κανε και καμια βολτουλα χρειάζεται για να γεμιζεις τις μπαταρίες σου!

Ναταλια όλα έτοιμα και εσυ μπράβο, η αλήθεια ειναι ότι για πολλες σε λιγότερο απο δίμηνο ξεκινούν οι βαπτισεις, πως περνάει έτσι γρήγορα ο καιρος!!!!

Αντωνία πήγατε εκκλησία ωραία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για πείτε μου γνωμες και για αυτα

http://world.dessy.com/p-5677-after-six ... -6598.aspx

http://world.dessy.com/p-1803-after-six ... -6579.aspx

http://world.dessy.com/p-6325-lela-rose ... lr178.aspx

Αυτα δεν μπόρεσα να τα βρω σε κάτι πιο οικονομικο και δεν ξέρω αν ειναι απο κινεζια :roll::roll: εσείς που το κατέχετε καλα το αθλημα μήπως υπαρχουν και αλλου

Και αυτο

http://www.aliexpress.com/item/Free-shi ... 00372.html

Σας έχω ζαλίσει ε? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...