Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα ζουζούνια μας υποδέχονται την Άνοιξη!νο17


Recommended Posts

Πάω να τα δώ και γω αναλυτικά.

Έλενα, ναι θα την πάρω μαζί μου γιατί θα κάτσω καμια βδομάδα, δεν θέλω να την ξαναφήσω για μέρες αλλου γιατί χάνει τη σειρά της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsia to deutero link pou ithela na balw einai auto alla ekana lathos. http://www.raxevsky.com/lookbook/anoiks ... tion=22045 pou mou aresei kai to aspro to makru kai to prasino to konto!

Aria nai kleisame video kai fwto...o fwtografos o idios pou eixame sto gamo...mas eipe gia psifiako album kai gia mas kai gia nona kai gia ti fwtografisi 500 kai meta mas to katebase 450. O videas einai filos mas kai den mas exei pei timi, tha mas kanei filiki timi.

Aleka tha paw na dw to danteloto twra.

Koritsia exw enthousiastei giati molis irthe h nona mas kai mas efere mia kouta gemati mpiskota kai cupcakes me zaxarwpasta eidika sxediasmena gia ti baftisi mas na ta dokimasoume na doume poia mas aresoun gia na ta paraggeiloume...ta ftiaxnei mia theia tis! Kai einai teleia!!!!!!!! Epatha tin plaka mou kai me emfanisi alla kai me geusi! Kati sticks pou exoun mia fraoula apo zaxaropastas mesa exoun gemisi me keik kai merenta...kai ta cupcakes exoun kapoia aspro keik kapoia mauro keik kai merenta! paw na sas balw fwto!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου αρέσει παααρα πολύ και το πράσινο φόρεμα!

Τί καλή νονά! Μόλις τα είδα, είναι πολύ ωραία!Τα μπισκότα και τα cake pops ιδίως μου άρεσαν πάρα πολύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ari den einai fobera?? Ase epatha plaka...peritto na sou pw oti exw faei ena apo to kathena...eskasa! Kai sti geusi einai fantastika!

Auti h theia tis einai mageirisa se ksenodoxeia kai molis eixe paei Athina na kanei kati seminaria!

Nai kai h nona mas einai foberi...eimaste files apo 6 xronwn...pigame mazi dimotiko! Meta egw efuga ekswteriko alla kratisame apo tote epafi kai akoma mexri twra h filia mas foberi!

To prasino forema mou aresei polu kai mena, apla mou fainetai polu konto..thelw na paw na ta dw apo konta!

Aleka pou einai to forema pou les? Gia bale to link

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ έβλεπα τα cupcakes με τη Σάντυ και το παιδί είναι "θα φάω όλες τις φραουλιτσες". Για ρωτά τη νονα σας η θεία δεχεται και παραγγελίες και για άλλες βαφτίσεις? Εδω στη Ρόδο δεν κάνει κανένα ζαχαροπλαστείο κεκακια με ζαχαροπαστα οτι θές εσύ έχουν συγκεκριμένες. Πάντως αυτό που της έκανε τρελή εντύπωση της μικρής ήταν το στικ και λέει "ωραίο γλυφιτζουρι"

http://www.raxevsky.com/Uploads/Resourc ... 4-zoom.jpg. Για δείτε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλέκα όταν μπορέσεις βάλε στη λίστα και τό όνομα Εβίτα (Παρασκευή).

Εμας της νονάς μας δεν είναι καλά τα οικονομικά αλλά δεν με πειράζει γιατί ξέρω ότι αγαπάει παρα πολύ το μπισκοτάκι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μουυυ.

Σήμερα γυρίσαμε σπίτι μας. Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τον μικρό μου κολυμβητή. :D:D

Πήγα για καφέ και με μία φίλη μου στο metro mall (ψώνιο και αυτή με την μόδα) και την έψησα να πάρει και αυτή από κινεζία bandage φόρεμα. Είδε και την φούστα που δεν φαίνεται καθόλου η διαφορά στην ποιότητα και ψήθηκε. Αν δεν ήταν κοντή θα της την έδινα αλλά δεν φοράει ούτε και εκείνη τόσο μίνι.

Α ήρθε και το τοπάκι αλλά και αυτό θα το επιστρέψω γιατί είναι πολύ χαμηλή η πλάτη και συν ότι είναι και διαφανές το ύφασμα. Οπότε αποφάσισα ή να φορέσω το φόρεμα που έχω ήδη (αυτό που σας είχα βάλει το πετρόλ) ή θα πάρω κάποιο ακόμα από κινεζία γιατί το ακριβώς επόμενο σουκου έχω κι άλλη βάπτιση όπου γίνεται νουνός ο σύζυξ.

Σοφία ωραίο το φορεματάκι και προτιμώ το apricot.

Αντωνία σήμερα έφαγε ο Αναστάσης. Σκέψου να έτρωγε κιόλας τι θα έκανε, θα πέταγε :lol::lol:

Ανθή λες να έχει αλλεργία η γλυκούλα η φραουλίτσα μας? :(:(

Έλενα γενεθλιάκια σήμερα? Πολύχρονη να χαίρεσαι την μπουμπού σου και τον μπαμπά της :D:D

Σήμερα έχουμε μηνογενέθλια εμείς. Γίναμε 10 μήνων.

Την βουτιά του την έκανε η εκπαιδεύτρια και μου είπε ότι δεν ήπιε καθόλου νερό και αυτό φάνηκε γιατί όταν πίνουν νερό ξεροβήχουν γιατί πνίγονται. Καλά κάνεις και της ρίχνεις λίγο τρεχούμενο νεράκι στην μουρίτσα έτσι μαθαίνουν να κρατάνε την αναπνοή τους πριν την βουτιά. Την πρώτη φορά μας έβαζε να ρίχνουμε νερό στην μούρη τους αλλά εγώ το έκανα και στο μπάνιο του πάντα οπότε ήταν εξοικειωμένος. Γι'αυτό σου λέω ξεκίνα κι εσύ κολυμβητήριο για να σου φύγει ο φόβος γιατί θα περάσετε δράμα το καλοκαίρι στην θάλασσα αν φοβάσαι τόσο πολύ. Εκτός αυτού εγώ δεν ήθελα να τον πετάξω μέσα σε μία κουλούρα στην θάλασσα γιατί έτσι κρυώνουν πολύ τα μωράκια γιατί δεν κάνουν καθόλου κολύμπι. Ενώ ο δικός μου θα έχει μάθει μέχρι τότε και θα κάνει άσκηση και θα ζεσταίνεται. Εδώ εμείς παθαίνουμε ένα σοκ με το παγωμένο νερό σκέψου αυτά.

Μαρή Λέλα αυτά τα βαπτιστικά τα είχα βάλει εγώ εδώ και καιρό ότι μου άρεσαν αλλά στο σαιτ τους δεν έγραφε τιμή. Σιγά μην δώσω τόσα και δεν τα παίρνω από απλά μαγαζιά. Καταρχίν τέτοιο καπελάκι βρήκα στα Ζάρα πάμφθηνο και σου μένει να βρεις ένα σαλβαράκι ένα παρόμοιο πουκαμισάκι και μία καζάκα. Σιγά τα οα. Πιο οικονομικά θα σου βγει. Εγώ αυτό έχω σκοπό να κάνω. Άντε έχουμε το ίδιο γούστο. Αν και για τον Στρατάρα σου είναι λίγο γλυκανάλατα αυτά τα βαπτιστικά τον φανταζόμουνα με κάτι πιο αντρουά :lol::lol:

Κατερινάκι περαστικά στον φίλο μας. Μπας και βγάζει κανα δόντι κι αυτός και πάμε παρέα? :D

Έλενα τέλεια όλα τα φορέματα raxevsky και είναι και πολύ καλά σε ποιότητα. Πήγαινε καλύτερα να τα δοκιμάσεις από κοντά να αποφασίσεις τι σου πάει επάνω σου.

Αλέκα αυτό που έβαλες με την δαντέλα δεν μου αρέσε. Ίσως φταίει και το χρώμα που είναι λίγο κάπως.

Για καρότσι κοριτσάκια στο ιντερνετ δεν βρήκα chicco ομπρέλα με μπάρα μπροστά που να κάνει κάτω από 100 ευρώ ενώ το kiddo το βρήκα 64 ευρώ και είναι αυτό. http://www.kiddo-online.gr/index.php?op ... Itemid=374 Αλλά σκέφτομαι και αυτό που είναι 5 κιλά ακόμα πιο ελαφρύ απλά το άλλο μου άρεσε πιο πολύ σαν σχέδιο και έχει το χρώμα μπεζ που μου άρεσε ενώ αυτό έχει μόνο πράσινο, κόκκινο (που έχω ήδη κόκκινο) και ροζ.

Μαράκι μου αυτό που μου έβαλες είναι βαρύ γράφει 9 κιλά ενώ το Kiddo είναι 7 κιλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα ξέχασα να γράψω ότι ήρθε αυτό το σετάκι του μικρού και είναι τέλειο καμία σχέση με την φωτογραφία πολύ πιο ωραίο από κοντά. Όλα αυτά τα μικρά σποτς που φαίνονται στο παντελονάκι είναι τα αλογάκια του πολο και έχει και ετικέτα ralph lauren και η ποιότητα πολύ καλή. Δεν μύριζε και απότι βλέπω θα του κάνει σίγουρα και το νούμερο το καλοκαίρι.

Είναι αυτό σε κίτρινο φυσικά http://www.aliexpress.com/item-img/Unis ... 8238.html#

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βουλα μεγεια τα ρουχαλακια σας!!!θα γινει κ ο συζυγος νονος?τι καλα αντε με το καλο!!!Βουλα το link που εβαλες με το καροτσι μου βγαζει σφαλμα!

Κατερινακι περαστικα στον Νικολα μας!ευχομαι να μην ειναι τιποτα κ να περασει ο πυρετος γρηγορα!

καλα Ελενα επαθα πλακα με τα μπισκοτακια κ τα cupcakeς.τελεια ειναι ολα!μας ανοιξες την ορεξη!!!!φανταζομαι κ απο γευση!τι ωραια που εχετε με την νονα τετοια σχεση.πολυ μαρεσε κ το φορεμα το πρωτο που εβαλες κ αυτο θα σου πηγαινει πολυ!!!!

Αλεκα ευτυχως ο βοβολας :D σου βγηκε καλοφαγος!!!!

Μαρακι τελειες κ οι δημιουργιες της αδερφης σου!!μπραβο της!ξερεις μηπως ;πο που παιρνει την ζαχαροπαστα???

Αρι θα πας στην μανουλα???κ θα παρεις κ το κουκι??κλυτερα θα ειναι να μην ταλαιπωρηθει η μικρη παλι!θα χαρει κ η μανουλα σου.ευχομαι να μην ταλαιπωρηθεις πολυ.

Ανθη περαστικα στην φραουλιτσα σου.ελπιζω σημερα να ειναι καλυτερα!

Σοφια οι κορες σου??καλυτερα ειναι??

Λιακι ωραια τα βαφτιστικα αλλα κ γω θα προτιμουσα τον Στρατο με πιο αντρουα ρουχα οπως ειπεκ η Βουλα :lol::lol: μακαρι να μπορουσα να σεβοηθησω με τα προσκλητηρια αλλα ειμαστε λιγο μακρια!σιγα σιγα θα τα κανεις!

κοριτσακια δεν θυμαμαι κατι αλλο σορυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία έχεις δίκιο για το λινκ το ξαναβάζω http://www.kiddo-online.gr/index.php?op ... 69〈=en

Είδα και το βιντεάκι του Αναστάση :D Να τον χαίρεσαι είναι άξιο παλικάρι με ορθοστασιά :D:D

Έλενα ξέχασα να γράψω ότι με αυτά που γράφεις για την βάπτιση θα με κάνεις να έρθω στην Κρήτη από περιέργεια να δω όλα αυτά τα ωραία πράγματα που θα φτιάξεις :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

Εμεις είμαστε με πυρετο ακόμη, μαλλον θα τσιμπήσαμε καμια ιωσουλα που κάνει μονο πυρετο, τι να πω ελπίζω αυριο να ειναι καλυτερα το αγοράκι μου.

Έλενα το φόρεμα το κοραλι τέλειο και εγω θα το ήθελα ακριβώς πανω απο το γόνατο. Και η τιμη πολυ πολυ καλη και το ότι μπορείς να το δοκιμασεις να το δεις και πανω σου πολυ καλο. Στο μαγαζι θα εχει την ιδια τιμη? Τα αλλα ποια ειναι γιατι δεν τα βρήκα? Καταρχην η Εβελινα ειναι μια χαρα στα κιλα και σκέψου ποσο κινείται. Αν θυμάμαι καλα η δικια μου ήταν 8,5 κιλα 11 μηνών οπότε μοντελακι θα σου ειναι.

Τωρα είδα και τα υπόλοιπα και το πράσινο ιδιαίτερο αλλα ποσο κοντό μπορει να ειναι, πήγαινε να τα δεις απο κοντα. Τέλεια η έκπληξη της νονας σας έτσι που τα περιγράφεις θέλω να τα δοκιμάσω και εγω πάω να δω φωτο και μετα με βλέπω να χτυπάω καμια σοκολατιτσα γιατι θα μείνω με την λιγουρα :P

Αλεξάνδρα και εγω συμφωνω ότι ειναι ότι πρέπει για Νοέμβριο. Αυτο γιατι δεν εχει έκπτωση?

Σταυρουλα με γεια τα ρουχαλακια, συμφωνω σε όσα είπες και για το κολύμπι και για τα βαπτιστικα ρούχα.

Αντωνία :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Welcome back Σταυρούλα.Πολύ ενδιαφέρον αυτό που είπες για να ρίχνουμε στα μωρά νερό στο πρόσωπο.Εγω το έκανα, χώρις όμως να ξέρω ότι αυτό θα μπορέσει να την βοηθήσει.Κρίμα που δεν έχουμε κολυμβητήριο.Ελπίζω να μην έχουμε δράματα το καλοκαιίρι.Φαντάζεσαι να μην μπαίνει στην θάλασσα?Θα αυτοπυρποληθώ δεδομένου ότι την έχουμε κυριολεκτικά δίπλα μας.

Πολύ ωραίο το σετάκι του Στράτου.Το λίνκ με το καρότσι δεν κατάφερα να το δω, βγάζει σφάλμα.

Αντωνία, δεν έπαιζε να την αφήσω εδώ τη μπέμπα, θα λείψω τουλάχιστον μια βδομάδα.Καλά χρυσά τα πεθερικά αλλά δεν μπορούν για τόσο και ούτε γω μπορώ!

Κατερινάκι περαστικά στον Νικόλα μας, ελπίζω αύριο να είναι καλύτερα!

Φιλια πολλά σε όλες και να έχουμε μια καλή νύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hrthan ena zeugari filoi pou eixan sunenoithei me ton suzuks kai mou kanan ekpliksi me mia tourta! Kai egw imoun me tis pitzames kai etrwga san ti mosxara apo tin kouta ta cupcakes!!! Alla itan wraia ekpliksi! Opws katalabainete simera paei h diatrofi!

Aleka tha rwtisw tin theia gia ta cupcakes...an kai pisteuw oti tha sou kostisei polu gia na steilei tetoio paketo apo Xania-Rodo...den kserw...kai einai kai zaxaropasta pou einai akribi...gia posa kommatia endiaferese peripou?

To forema mou aresei polu kai gia Noembrio oti prepei!! Kai sexy alla kai klasato!

A Bouli xairomai pou itan kali poiotita giati kai egw tis paraggeila ena romper montomaniko roz kai ama einai kalo tha parw kai gia to xeimwna makrimaniko!

Bouli na erthete sti baftisi tha xaroume poluuuuu!! :D:D

Katerina den kserw les na min exei tin idia timi sto magazi?? Mpa nomizw oti tha exei...to thema einai an tha to exei auto sto magazi! Katse na paw apo konta na ta dw kai tha sas pw! Nai to prasino mou fainetai arketa konto...giauto thelw na ta dw kai na ta dokimasw. Euxaristw pou mou les gia tin kori sou, me kathisixazei ligo giati apla blepw oti eimaste tosa mwrakia kai emena einai apo ta prwta pou gennithikan kai einai teleutaia sto baros kai ligo me agxwnei auto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, έχεις πολλά γλυκά να τρως όχι μόνο σήμερα!

Όσο για το βάρος, μην αγχώνεσαι, εγώ πιστεύω ότι κάθε παιδί έχει τον σωματότυπό του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια,

Εδω ηταν μια μερα ου οπως οι τελευταιες γινομαι λαστιχο, ειμαι στο χαλι και τρεχω αο τη μια μην εσει η μια και να ιασω την αλλη ου εχει ερωτα με τις παντοφλες. Καποια στιγμηκουραστηκα πολυ και τις εβαλα στα καρεκλακαι και φτιαξαμε μαρμελαδα πορτοκαλι λεμονι, φαντασου που εχουμε φτασει ξεκουραζομαστε μαγειρευοντας.

Αριαδνη καλο ταξιδι για αυριο, σε καταλαβαινω για τις βαλιτσες ειδικα οταν δεν εχεις να ετοιμασεις μονο τη δικη σου.

Ελενα φοβερο το κοραλι, αλλα μου αρεσε πολυ και το λευκο το εμπριμε το μακρυ. Και το πρασινο και αυτο μου αρεσε αλλα αν ειναι πολυ κοντο δεν θα βολεψει. Τρομερη η νονα και πολυ ωραια σε εμφανιση τα δημιουργηματα της θειας σου, ειναι το καταστημα στην πλατεια 1866 που φτιαχνει τα ωραια λυχναρακια?

Αλεκα μου ειναι καπως μουντο το χρωμα αυτο σε ολο το φορεμα, προτιμω το συνδυασμο με το σιελ σε εκεινη τη μακρυα τουαλετα που χες βαλει.

Επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofaki auto to katastima pou les, nai einai twn theiwn mou...alla auta ta dimiourgimata pou sas ebala ta ekane mia theia tis nonas mas, den exei magazi, einai aneksartiti, mageirissa se ksenodoxeio kai exei kanei kati seminaria stin Athina gia dimiourgies me zaxaropasta!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρούλα επεισες τη φιλη ε? πρεπει να ζητησεις ποσοστα απο την κινεζια. Πρωτο ο Στρατος στο κολυμπι ε? Κοριτσια εμενα εδω οι κορες το λατρευουν το νερο στο μπανακι τους, ειδικα η ΠΑναγιωτα, την εχω βγαλει και ενα σχετικο βιντεακι, αλλα ισως ειναι μεγαλο να το ανεβασω, καθε φορα κανει σαν να ναι η πρωτη φορα και απολαμβανει να της πετω νερω στη μουριτσα της. Αφου λεω αυτο το παιδι θα κλαιει οταν την βγαζουν απο την κολυμπηθρα.

Μαρια οι δημιουργιες τηα αδερφης σου ειναι απλα φοβερες. Δεν εχω λογια. Θα ελεγα να το κανει επαγγελματικο, αλαλ δνε το λεω, γιατι φαινεται πως το κανει απο αγαπη για τα παιδια της γι αυτο ειναι τοσο επιτυχημενο το αποτελεσμα!

Ελενα ποσο ειναι η Εβελινα σε βαρος και υψος? Η παναγιωτα στους 11 μηνες ηταν 68 και 7550, στην κατωτατη καμπυλη δηλαδη , αλλα μεσα στις καμπυλες, οποτε ειναι θεμα σκαριου, αλλα ειναι και αεικινητη βρε παιδι μου! Μην ανησυχεις πανε για μοντελα τα κοριτσια μας. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia se upsos den kserw twra poso einai...prin 1 mina kai kati itan 69...e na min einai twra 70-71? Kai baros einai peripou 7700 kai einai 9.5 minwn. Opote h Panagiwta sou einai ligo pio katw apo emas...eimaste peripou sti mesaia kampuli...

apla stis arxes eimastan pio psula kai arxisame na peutoume siga siga....twra exei meinei psulostasimi...den trwei metria kai einai kai polu kinitiki isws giauto den pernei eukola baros tous teleutaious mines...den stamataei lepto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου μπήκα να σας πω μια καληνύχτα. Η μικρούλα μου έχει ακόμα βήχα. Την πιάνει έντονος όταν πέφτει να κοιμηθεί....Ταλαιπωρείται το μικράκι μου...

Σταυρούλα μου δεν είναι αλλεργία. Ίωση είναι γιατί κολλάει ο ένας μετά από τον άλλον....

Ελενάκι χρόνια σου πολλά!Να είσαι πάντα ευτυχισμένη! Τέλειες οι δημιουργίες της θείας της νονάς!Από το raxevsky αγόρασα το φόρεμα που έβαλα στα βαφτίσια του Πάνου. Πολύ μου αρέσουν τα φοράματά του. Το κοραλί τέλειο φορεματάκι.

Κατερινάκι μου πώς είναι ο Νικόλας; Πόσο πυρετό έκανε;; Περαστικά σας!

Αντωνία μου περπάτησε ο Αναστάσης σου!!! Καλή αρχή! Γρήγορα γρήγορα και αυτός!

Λία μια φίλη μου έφτιαξε τα βαφτιστικά μόνη της, δηλαδή αγόρασε μεμονωμένα κομμάτια και τα πήρε τσάμπα.Εντωμεταξύ ήταν πολύ ωραία. Στο κοριτσάκι δυστυχώς δεν γίνεται κάτι τέτοιο..

Σοφία μινιόν η Παναγιώτα! Έτσι πρέπει να είναι αδύνατα τα κοριτσάκια!Μοντελάκι!Η Μαρία πόσο είναι;

Μαράκι η αδερφή σου φτιάχνει τέλειες τούρτες. Μακάρι να μπορούσαμε να τις γευτούμε κιόλας...

Αλέκα τι κάνουν τα μωρά σου; Εσύ το Νοεμβριο θα τον βαφτίσεις;;

Αριάδνη καλά είναι η μαμά σου; Εσύ πώς τα πας με το διάβασμα;

Βασούλα να σου πω και εδώ ότι η κορούλα σου είναι πανέμορφη! Σαν την μαμά της!

Πάω να ξαπλώσω γιατί την ακούω να βήχει και στεναχωριέμαι :(:(:(:( Πότε θα περάσει;;;;;;

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...