Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδιατρος στα δυτικα προαστια-υποστηρικτης θηλασμου


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια ειμαι στον 8ο μηνα εγκυμοσυνης και ποα τωρα αρχισα να ψαχνω γιακαποιον καλο παιδιατρο φιλικο ως προς τον αποκλειστικο μητρικο θηλασμο(κατι που θελω πολυ να πετυχω...)θα μενδιεφερε καποιος κοντα στην περιοχη που μενω..αγ.αναργυρους μενω οποτε ψαχνω εδω και στις γυρω περιοχεσ(ιλιον-πετρουπολη-περιστερι..)στα φορουμ βρηκα καλα σχολια για τον Κο Ταγκαλακη Παναγιωτη στην πετρουπολη..εχετε ακουσει κατι?μηπως τον ξερει καποια μανουλα??περιμενω τα φωτα σας...καλο θα ηταν να ειναι συμβεβλημενος γιατρος του εοππυ για να μπορουμε να γραφουμε τα εμβολια και τα φαρμακα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι με το καλο ο μπεμπουλης σου, δεν γνωρίζω κάποιον απο εκει για να σε βοηθήσω, καλα θα κανεις ομως τωρα όσο είσαι έγκυος να πας απο κοντα και να γνωρίσεις δυο τρεις και να δεις ποιος θα σου κάνει το κλικ.

Να μιλήσεις μαζι τους να τους πεις ποσο θέλεις να θηλασεις και θα καταλάβεις απο τις αντιδράσεις τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κατερινακι μου γιαυτο ψαχνω απο τωρα να βρω κατι που να με ικανοποιει..ξερω πως ειναι δυσκολο να τα βρεις ολα σενα παιδαιατρο αλλα θελω εστω τα βασικα...εχω της αδερφης μιυ αλλα επειδη εχω παρατηρησει καποια θεματακι αθελω να εχω και εναλλακτικες για ναποφασισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...