Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


Recommended Posts

καλησπερα σε ολους.ειμαι η Φανη απο θεσ/νικη,26 χρονων και νεα στην παρεα του mammyland! μετα απο προσπαθεια 4 μηνων ειμαι στην 10 βδομαδα εγκυμοσυνης και ολα δειχνουν να λειτουργουν ''ρολοι''!! ευχομαι σε ολες τις κοπελες συντομα με ενα θετικο τεστ στα χαρια τους.σε οσες περιμενουν τα νινακια τους καλη λευτερια και με εναν πονο... και οσες εχουν ηδη τα αγγελουδια τους αγκαλια,να τα δουν οπως επιθυμουν. καλες γιορτες και καλα χριστουγεννα σε ολους.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Φανούλα!

Είμαι και εγώ πρόσφατη στο μάμμυλαντ!Θα σου αρέσει πολύ και δεν θα ξεκολλάς...;)

Είμαι η Θεοδώρα ,26 ετών απο Αθήνα και μανούλα δυο υπέροχων διδύμων 6 μηνών.:P

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και μια τελειοτερη γεννα!Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου

Ελπιζω να τα λεμε συχνα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Φανούλα!

Είμαι και εγώ πρόσφατη στο μάμμυλαντ!Θα σου αρέσει πολύ και δεν θα ξεκολλάς...;)

Είμαι η Θεοδώρα ,26 ετών απο Αθήνα και μανούλα δυο υπέροχων διδύμων 6 μηνών.:P

Σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και μια τελειοτερη γεννα!Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου

Ελπιζω να τα λεμε συχνα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μενα.είμαι η Ρένα κ είμαι κ εγω στη 10η εβδομάδα.σου ευχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη.Καλά Χριστούγεννα με υγεία.Τα λέμε Φανούλα...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο μενα.είμαι η Ρένα κ είμαι κ εγω στη 10η εβδομάδα.σου ευχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη.Καλά Χριστούγεννα με υγεία.Τα λέμε Φανούλα...:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κι απο μενα Φανούλα... Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι...Είμαι η Γωγώ, 24 ετών, έγκυος 21 εβομάδων και περιμένω πώς και πώς την μπεμπούλα μου..Ελπίζω να τα λέμε συχνά..Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κι απο μενα Φανούλα... Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και να γεννήσεις ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι...Είμαι η Γωγώ, 24 ετών, έγκυος 21 εβομάδων και περιμένω πώς και πώς την μπεμπούλα μου..Ελπίζω να τα λέμε συχνά..Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena kai kalws hrthes sthn

omorfh pareoula mas! Sou eyxomai mia teleia

egymosynh!

Eimai h Elena 27 etwn kai exw mia panemorfh

koroula 6 evdomadwn. Kala xristougenna sou

eyxomai kai kales giortes! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena kai kalws hrthes sthn

omorfh pareoula mas! Sou eyxomai mia teleia

egymosynh!

Eimai h Elena 27 etwn kai exw mia panemorfh

koroula 6 evdomadwn. Kala xristougenna sou

eyxomai kai kales giortes! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Φανη και απο εμενα.Καλο μηνα σου ευχομαι και καλες γιορτες να εχετε.Καλως ηρθες στην γλυκια παρεα μας.Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.Ειμαι η Παναγιτα 27 χρονων και εχω ενα κοριτσακι 8 μηνων.:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Φανη και απο εμενα.Καλο μηνα σου ευχομαι και καλες γιορτες να εχετε.Καλως ηρθες στην γλυκια παρεα μας.Με το καλο να ερθει το μωρακι σας.Ειμαι η Παναγιτα 27 χρονων και εχω ενα κοριτσακι 8 μηνων.:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΑΝΟΥΛΑ!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΥ,28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΑΝΟΥΛΑ!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΥ,28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΕΣ ΕΦΕΡΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗ!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!

ΕΙΜΑΙ 22 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 29Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΝΕΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗ!!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ!

ΕΙΜΑΙ 22 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΔΙΑΝΥΩ ΤΗΝ 29Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΝΕΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες Φανουλα...ευχομαι και γω με την σειρα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και μια συμβουλη ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...θα ειμαστε κοντα σου για οποιαδηποτε απορια σου...α ξεχασα να συστηθω ειμαι η Ζωη και ειμαι και γω απο θεσσαλονικη μπορω να σε κατοτοπισω γι αοτιδηποτε χρειαστεις..φιλια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως μας ηρθες Φανουλα...ευχομαι και γω με την σειρα μου να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και μια συμβουλη ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ...θα ειμαστε κοντα σου για οποιαδηποτε απορια σου...α ξεχασα να συστηθω ειμαι η Ζωη και ειμαι και γω απο θεσσαλονικη μπορω να σε κατοτοπισω γι αοτιδηποτε χρειαστεις..φιλια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα Φανή! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας. Καλά Χριστούγεννα και σε σένα, με υγεία και αγάπη! Εγώ είμαι η Αντωνία και είμαι σχετικά "παλιά μαμά" αλλά και "νέα". Έχω 2 κοριτσάκια. Το μεγάλο μου είναι 11,5 ετών και το μικρό μου 5 μηνών (!)

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα Φανή! Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας. Καλά Χριστούγεννα και σε σένα, με υγεία και αγάπη! Εγώ είμαι η Αντωνία και είμαι σχετικά "παλιά μαμά" αλλά και "νέα". Έχω 2 κοριτσάκια. Το μεγάλο μου είναι 11,5 ετών και το μικρό μου 5 μηνών (!)

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου για το καλωσορισμα..

Θεοδωρα μου να σου ζησουν τα δυδιμακια σου

zouzou21 με το καλο το μικρουλι σου..

papoukitsa καλη εγκυμοσυνη!! μαζι παμε!!

mpempoula16 με το καλο η μπεμπα σου.

LENAKI26 η μπεμπα σου ειναι μελι!! να σου ζησει!

manoula να ειναι γερο το αγγελουδι σου

ΒΙΚΥ μου να δεισ το αντρακι σου οπως ποθεις

lovie καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!

grouzi σ'ευχαριστω πολυ

ΖΩΗΚ σ'ευχαριστω καλη μου

silia να ειναι γερα και καλοτυχα τα παιδακια σου

σας ευχαριστω ολες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου για το καλωσορισμα..

Θεοδωρα μου να σου ζησουν τα δυδιμακια σου

zouzou21 με το καλο το μικρουλι σου..

papoukitsa καλη εγκυμοσυνη!! μαζι παμε!!

mpempoula16 με το καλο η μπεμπα σου.

LENAKI26 η μπεμπα σου ειναι μελι!! να σου ζησει!

manoula να ειναι γερο το αγγελουδι σου

ΒΙΚΥ μου να δεισ το αντρακι σου οπως ποθεις

lovie καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου!

grouzi σ'ευχαριστω πολυ

ΖΩΗΚ σ'ευχαριστω καλη μου

silia να ειναι γερα και καλοτυχα τα παιδακια σου

σας ευχαριστω ολες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...