Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αρρωστενω, πονάει ο λαιμός μου, το κεφάλι μου και κρυώνω .....

Γωγω πάρε το κρεβάτι, Βαλε δώσεις. Αφου έκανες την αρχη δεν έχει πισογυρισμο.

Kρυσάνθη καλή αγορά μπράβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια δεν είπα οτι έχω θέμα κοινονικοτητας ,άπλα μάζευε στοιχεία σήμερα ο γιατρός και έδωσε πολύ προσοχή στο πόσο κοινωνικός είναι κι αν παίζει με ξένα παιδάκια (που δεν τα ξέρει) η αν έχει φίλους η αν μιλάει σε μεγάλους η αν ντρέπεται ... έδωσε μεγάλη προσοχή ααι αν τον πείραξε που του ειπαι το παιδάκι οτι μιλάει σαν μωρό.

άπλα ολα αποτελούν ενα παζλ, να δει ο γιατρός αν τρέχει τίποτε άλλο πίσω απο τον λόγο (πχ κάποια μορφή αυτισμου)

Σήμερα μίλησε γενικαγενικ δεν τον είδε για να έχει γνώμη ,άπλα δεν πρέπει να επιβαρινουμε και την ψυχολογία του .... δεν είναι μωρό να ην δεν καταλαβαινει οτι θ πάει κάπου γιατι δεν μιλάει καλά. Τελος μπορεί να μην πρέπει να αρχίσει τωρα αλλα σε 6 μήνες η ενα χρόνο και να διαρκέσει λιγότερο όρος όφελος του παιδιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα

τι κανετε;

εμεις καλα εχουμε τραπεζι σημερα κ ξυπνησα νωρις να ετοιμασω :?

καλα χθες περασαμε πολυ καλα με τη θουλη!τα παιδια επαιξαν καλα κ για 1η φορα που ηταν τα 3 τους

κ περασε η ωρα σαν νερο!χαρηκα πολυ πολυ που ηρθατε :D ειλικρινα κ το σπιτι μας ειναι ανοιχτο να σας καλοδεχεται! :D κ ειπαμε θα ξεκαλοκαιριασουμε στην πισω αυλη με φραπεδες γρανιτες κ τα μικρα να τσαλαβουτουν στην πισινα του jumbo! :lol::lol:8-)8-):lol::lol: επισης να ζησετε παντα ευτυχισμενοι πολλα πολλα χρονια με τον αντρουλη σου κ με το καλο να ερθει κ το 3ο παιδακι σας!

ιουλια δν τα ειπαμε αυτη τη φορα δν πειραζει την επομενη! ;) οταν κανονισουμε με αναστασια θα σου πω νασαι κ πιο ανετη στο δρομο!επισης δν το ειπα για τις γιαγιαδες με την εννοια πως θα τα αφηνεις να στα μεγαλωσουν απλα εννοουσα αυτο που ειπες κ μονο στη σκεψη πως εχεις ανθρωπους κοντα δικους σου σε περιπτωση που χρειαστεις κατι ειναι απο μονο του ανακουφιστικο!ειμαι σιγουρη πως θα τα πας υπεροχα κ με τον αντρα σου θα βρειτε γρηγορα τους ρυθμους σας οταν με το καλο ερθει κ το νεο μελος! :x

αφροδιτη πιστευω πως θα σε καθοδηγησει σωστα η ψυχ.εχει δικιο νομιζω αν χρειαστει καποια παρεμβαση θα πρεπει να γινει στο σωστο χρονο κ με τον σωστο τροπο ωστε να εχει το μεγαλυτερο οφελος ο μανωλακης!

ευχομαι ολα να πανε καλα!μπραβο για τη μουριτσα κ καλα κανεις κ αφιερωνεις χρονο για να περιποιησε τον εαυτο σου!φιλια

αργυρω τι εγινε τελικα χθες;;;;;;το πηραμε το τιμημενο; :lol: τι θα κανετε σημερα;

χρυσα παω να σε διαβασω..

αναστασια μου τι κανετε;πως ειστε;η Α;καλο σκ να περασετε!φιλια κ στις 2!

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ζω'η 'οχι ρε συ δεν το έχω πάρει ακόμη, πρέπει να επικοινωνήσω μαζί τους σε 3 εβδομάδες μου είπαν και να ρωτήσω!! :roll::roll:

πάντως το φταίξιμο δεν είναι μόνο του προξενείου....περισσότερο της αστυνόμιας, η οποία και απορρίπτει τις αιτήσεις :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και οι περισσότερες γυρίζουν πίσω λόγω ακαταλληλης φωτό :?

το σύνολο 4 φορές έχω βγάλει φωτό για το διαβατήριο....ε αν αυτό θεωρείται φυσιολογικό, δεν ξέρω πια ΤΙ είναι το φυσιολογικό!!! :?:?

πάω με τις φωτό που είχα βγάλει από εδώ στο σωστό μέγεθος και μου λέει ο υπάλληλος που ψιλοελέγχει τα δικαιολογητικά ότι θα μου τις απορρίψουν γιατι το πρόσωπο δεν είναι μέσα στο πλαίσιο που θέλει η αστυνομία!!! :o:o:o:o:?:?:?:? .....συμπληρώνω χειρόγραφα την άιτηση και πάω κάτω στο φωτογραφείο που έχει ένας Έλληνας και του λέω ήρθα πάλι, μου την απέρριψαν λόγω ακατάλληλου φωτισμού.....μου λέει εδώ τι έβγαλες? λέω ναι......τις κοιτάζει και ο ίδιος δεν μπορούσε να καταλάβει γιατί απορρίφθηκαν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

"είναι περιέργοι οι αστυνόμοι" μου λέει :lol::lol::lol::lol::lol: μήπως και δεν το ξέραμε??? :roll::roll::twisted::twisted:

μου λέει ας βγάλουμε άλλες, μου λέει να αφαιρέσω το κραγιόν μήπως και αυτό βγάζει γυαλάδα σε όλο το πρόσωπο.....βγάζω το κραγιόν....μου βγάζει φωτό.....τις βλέπει και λέει "μπα πάλι δεν θα τις δεχθούν, πρέπει να προσπαθήσουμε πάλι" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...του λέω εν τω μεταξύ ότι δεν θέλω να δώσω και μια περιουσία στις φωτό :roll::roll: ........οπότε σκέφτομαι να αφαιρέσω και το μακιγιάζ μου.....είχα μωρομάντηλα στην τσάντα, το αφαιρώ.....καθόλου μακιγιάζ.....βγάζουμε.... ρωτάω τι χρωστάω, μου λέει τίποτα, εύχομαι μόνο να τις δεχθούν.....και ο ίδιος με την βοηθό του έμειναν με την απορία γιατί απορρίφθηκαν :roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol:

πάω πάνω πάλι, τα δίνω, μου λέει θα σε φωνάξουμε......περιμένω.....εδώ να πω ότι αυξήθηκε το προσωπικό, τον Δεκ που είχα πάει ήταν μόνο 3 άτομα και τώρα 6!!! :);) .....οπότε βγαίνει ένας άντρας από ένα γραφείο και ρωτάει έναν άλλο "δώσε μου να βοηθήσω, μόνο αν έχεις κανένα καυτό" :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

τι εννοούσε???? :shock::shock::shock: και βλέπω ότι παίρνει την δική μου την αίτηση :roll::roll::roll:

α σκέφτομαι θα τελειώσω γρήγορα....τελικά πρώτα κάλεσε έναν χοντρό (ίσως αυτός να ήταν το καυτό :lol::lol::lol: ) και μετά εγώ......και ήταν ο ίδιος υπάλληλος που μου έκανε την αίτηση τον Δεκ,........πάλι πρόβλημα η σάρωση του αποτυπώματός μου του αριστερού χεριού!!! :(:(:(:(:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: .....πόση ώρα προσπαθούσαμε ένα 1% έλειπε και δεν ερχόταν ..... οπότε μου λέει "κύρια Αργυρούλα μας, δεν πάτε να πλύνετε τα χέρια μήπως και καταφέρουμε κάτι?"....τελικά τα έπλυνα και σαρώθηκε :)

και η Ελλάδα είναι και η μοναδική χώρα στην ευρώπη που τα διαβατήρια και τις ταυτότητες τα βγάζει η αστυνομία, κάτι που κανένας δεν μπορεί να καταλάβει γιατί γίνεται :?:?

τι σχέση έχει η αστυνομία με τις ταυτότητες και τα διαβατήρια????? έλεος πια.....

στον πηγαιμό έχασα το τρένο για 4 λεπτά και περίμενα μισή ώρα, μετά αφού έφτασα δεν θυμόμουν ποιό λεωφορείο πάει προξενείο, πήρα ένα τραμ και μεσα άκουσα μια κοπέλα μιλούσε λληνικά και έλεγε ότι πάει στο προξενείο, οπότε της μίλησα......μένει στην Βόννη και αυτή και έχει έρθει με το πρόγραμμα έρασμος, σπουδάζει νομική, ήρθε για 6 μήνες και επειδή της αρε΄σει πολύ εδώ το παρέτεινε για άλλους 6 και λέει πώς θα γυρίσει πίσω? δεν θέλει καθόλου!!!! :roll::roll::roll::roll:

τελικά κατεβήκαμε λάθος, περπατήσαμε.......στον γυρισμό περίμενα άλλη μία ώρα για το τρένο...... και τελικά αγόρασα για την οικογένεια donuts από τα Dunkin Donuts :D:D:D:D δεν έχουμε στην Βόννη και μας αρέσουν οπότε και αγόρασα :D:D:D:D

αυτά........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μεγειά τις κρέμες, για να καταλάβω ειναι η κρέμα που ήθελες τόσο καιρό? :roll::roll::D

πάντως αν θες να βγάλεις φωτο για διαβατήριο μην βάλεις τις κρέμες και γυαλίζει το πρόσωπό σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τώρα για τον Μανωλάκη, να τον πας να τον δει ε κάτι παραπάνω θα ξέρει η ψυχ. από εμάς εδώ!!! ;););) μπορεί να μην χρειάζεται καν λογοθ.! ;)

πάντως η διόρθωση λόγου γίνεται στα προνήπια/νήπια για να έιναι έτοιμα τα παιδιά για το δημοτικό και δεν διαρκεί πάνω από χρόνο!....αυτό είναι λάθος, αν τυχόν διαρκεσει πάνω από χρόνο σημαίνει ότι δεν γίνεται καλά η δουλειά σε αυτό το κέντρο!!! :!::!::!:

Μαρία πολύ λυπάμαι για τα παιδιά που έφυγαν, πολύ κρίμα :(:(:(:( μα και γονείς τους :( να στέλνεις το παιδί σου για σπουδές, με τόσες οικον. δυσκολίες και να το χάνεις κιόλας :(:(:(:cry::cry::cry::cry:

ο ηθικός αυτουργός είναι σίγουρο ότι δεν θα πληρώσει :twisted::twisted::twisted::twisted:

αυτό που έκαναν ωστόσο πολύ επικίνδυνο...... :?

Ιουλία συμφωνώ με όσα έγραψες.....και εγώ προσωπικά πιστεύω ότι δεν είναι δύσκολο να είσαι με 2 παιδιά....πάνω από όλα χρειάζεται συννενόηση και με τον πατέρα......πολύ σημαντικό για μένα είναι να πηγαίνει το πρώτο παιδί σχολείο το πρωί ώστε να υπάρχει χρόνος για την μαμά να ασχολείται και με το 2ο, έτσι όλοι είναι ευχαριστημένοι!!! :D:D;););)

και φυσικά δεν θα μείνεις μέσα 40 μέρες, και φυσικά από την πρώτη μέρα θα βγεις με το φασολάκι έξω βολτούλα.....πολύ σημαντικό για μένα αυτό!!! ;););)

Παναγιώτα :o:o:o:o καλά η μαμ΄ασου δεν ήξερε ότι θα πήγαινες σινεμά? :?:?:?

και γιατί έφυγες? αφού έτσι και αλλιώς περίμενες στο αμάξι τον Γ. :? δλδ αφού ο Γ. θα πήγαινε σπίτι, δεν μπορούσε να καθησυχάσει το Φωτακη? :roll::roll::roll::roll:

Λενάκι περαστικά :) ακόμη άρρωστοι ε? :(:(

Χρυσάνθη μεγειά το κάθισμα! :D:D

Γωγώ δεν μπορείτε να πάτε σε άλλο μαγαζί να δείτε για κρεβάτια? :?

προσπαθώ να θυμηθώ τι άλλο διάβασα χθες στο τρένο :roll::roll::roll:

αυτά για την ώρα...

Καλό ΣΚ :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι γιατί ζαλίζεσαι λόγω αυχενικού? :?

Κάθε 6 μήνες κάνεις τεστ ΠΑΠ? :?

για το ελληνικό διαβατ. πήγα,......μάθαμε ότι αφού δώσω το τεστ για να πάρω την γερμ. υπηκοότητα περνάει ένας χρόνος......και ο υπάλληλος που με εξυπηρέτησε με τη αίτηση στο προξενείο, η γυναίκα του είναι γερμανίδα και σκέφτεται και αυτός να πάρει και την γερμ. υπηκ., αλλά είπε στην γυναίκα του να μην πάρει την ελληνική!!! :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Χρύσα σου απάντησα και εγω στο θεμα σου. Πολυ νωρις μου φαινεται για όλα οσα γράφεις πάντως....

Αργυρω ακομα να πάρεις διαβατήριο? σήριαλ κατάντησε :?

Δεν θυμάμαι πολλα, σας διάβασα χτες βραδυ...

Εμεις καλα ειμαστε, ο μικρός ακομα με βήχα , νομίζω οτι παει καλυτερα αλλα βηχει τη νυχτα. Αυτη η μυτη δεν λεει να καθαρίσει οσο ορό κ να βάζω!

Κανει κρύο εδω κια εχει παγετο. Χτες βγήκαμε με τα ποδήλατα κ πήγαμε στην πολη, μεγαλη διαδρομή, καλη για άσκηση αλλα με τον παγετο κατω θελει προσοχη. Σημερα εγω θα κάτσω μεσα, έχω δουλειές. Ο μικρός παράπονιεται για το κρύο, δεν του αρεσει καθολου!

Πήγα και στην αγορα, πλεον επιτρέπουν στους ξένους να εχουμε ντόπια χρηματα κ να πηγαίνουμε και στην αγορα - κατι σαν λαϊκή αγορα αλλα σκεπαστη. Πολυ καλα ηταν, χαμός απο κοσμο, με τραβούσαν ολοι να ψωνισω απο τον πάγκο τους, πήρα φασολακια, και φρούτα. Γενικα πολυ καλη ποιότητα κ ντόπια προϊόντα. Ο γείτονας που ηταν μαζι μου, εκανε παζάρια, εγω δεν είχα καρδιά να το κανω. Οκ σίγουρα με έκλεβαν αλλα απο την αλλη, ετσι ταΐζουν τα παιδια τους κ αυτοι...

Αχ βαριεμαι λιγο, δεν έχω πολλα να κανω...χτες καθάρισα φασολακια κ το διασκέδαζα :?:o δεν με αναγνωρίζω πια..Να δω τωρα αν θα τα φάει ο μικρός....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα, εδω και εγω...ετοιμαζομαι να φυγω για δουλεια, πρωι και σημερα!

νοιωθω τοσο κουρασμενη!

Αφρο καλως δεχτηκες τη μαμα!

καλα να περΣΕΤΕ!

Λενακη...τελεια...υπομονη με τον πονοκεφαλο

Συμπεθερα,.....μα ακοαμ με το διβατηριο?

Μαρια...χωρις λογια για υτο που εγινε...δεν ξερω...μπορει να ηταν η μαλακια της στιγμης αλλα...εχουμε φτασει σε εξαθλιωτικο σημειο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα καλημέρα!!!! :D:D:D

Ελπιζω να ειστε καλα και να μην τσακωνεστε οπως τσακωνομαι εγω στο σπιτι μου... :(:oops::oops::oops:

Ρε Αργυρουλα τι ταλαιπωρια ειναι αυτη??? :o:o:o:o Καλα αυτος ο κυριος αφου βγαζει φωτογραφιες για διαβατηρια δεν ηξερε να σου πει τι εφταιγε???? :roll::roll::roll:

Ευχομαι να πανε όλα καλά αυτη τη φορά. :mrgreen:

ΜΑ και συ ρε παιδι μου χωρις μακιγιαζ ..τσ τσ τσ τσ :P:P

Βρε Ιουλια ονειροπαρμενη δε θα σε πω...αλλα θεομουρλη θα σε πω σιγουρα... :P:lol::lol:

Καλα βρε τι απολογια του Σωκρατη εκατσες και εγραψες για την αποφαση σου σχετικα με το πότε θα κανεις δευτερο παιδακι (ουτε καν το σκεφτηκα αυτο)....εγω απλως εγραψα τι αντιμετωπιζω εγω αν θελω να κανω κατι με τον Νικολα και πλεον ο Φωτης ειναι 2+ ετων και ειναι λογικο να θελει και αυτος τη μαμα του και κλαιει και με διεκδικει και αυτος και δε μπορω να παω πουθενα.Επισης εμενα ο αντρας μου σχεδον ολη τη μερα λειπει και οι μαμα-πεθερος τα κρατανε μονο αν τυχει κατι πολυ σοβαρο και οχι για εξοδους. :!:

Εσενα αφου σε βοηθαει ο Χαρης ολα καλα θα ειναι!!!! :D:D:D

Βίκυ καλη δουλειά σήμερα!!!Τε΄λικα καμια Τεταρτη θα βρεθουμε βρε???

Θουλη σε εχασα... :(:( θα σε τηλ απο βδομαδα. Η Νατασα-λαβι τι κανει???Εχει να μπει καιρο.

Φρανιτα ειδες τι συγκινησεις κρυβουν τα φασολακια??? :lol::lol::lol: τελικα τα εφαγε ο Σεμπ???

Τι κανετε γενικοτερα????Εχω χασει τα ιχνη σας...τωρα που ειστε???Με το βαψιμο του σπιτιου ολα καλα???Αλλαξατε τελικα το πάτωμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας :x

Φρανίτα :o:o:o:lol::lol::lol::lol::lol: γελάω με τα φασολάκια σου :P:P

τελικά τα φάγατε? :P:P

πριν τι χρήματα είχατε? δολλάρια? :? όχι τοπικό νόμισμα και γιατί όχι? :?

για πες για το σπίτι και με το βάψιμο όλα καλά τελικά? στέγνωσε? :?

πάντως και το κρύο καλό κάνει, /όχι μόνο η ζέστη.....βέβαια το Σεμπίνι συνήθισε στην ζέστη, αλλά δεν πειράζει.....κατά τα άλλα η συγκατοίκιση πώς παέι? όλοι μαζί ως οικογένεια? :D:D

το διαβατήριό μου ναι, έγινε σήριαλ.....αν σκεφτείτε ότι η διαδικασία άρχισε από τον Μάιο του 2012!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::?:?:? και πάλι δεν είναι σίγουρο ότι τελείωσα :(:twisted::twisted::twisted:

πάντως την Παρασκευή, όντως κουράστηκα πολύ....έφυγα από το σπίτι στις 7.30 και γύρισα στις 15.30, ε οκ θα μου πείτε, αν δούλευες.....αλλά ήταν κουραστικό ....... πολύ ορθοστασία και περπάτημα.....

τέλος πάντων αν όλα έχουν καλό τέλος, δεν πειράζει!!! ;)

Αφρο, μου ξέφυγε ότι ήρθαν οι γονείς σου.....καλά να περάσετε....βέβαια τώρα έμεινε μόνο η μαμά ...... μέχρι πότε??? :roll::roll:

εμείς χθες πήγαμε μια βόλτα στο ΙΚΕΑ, δεν αγοράσαμε τίποτα, έτσι για να ρίξουμε μια ματιά.....αλλά ο άντρς μου ήταν έτοιμος να λιποθυμίσει.....του πονούσε η μέση και μάλλον από την μέση είχε και ζάλη :? .....σήμερα πήγαμε μια βόλτα στο πιτάμι, να περπατήσουμε λίγο και είπαμε να πάμε σε ένα κινέζικο για φαγητό, πλωτό εστιατόριο δλδ είναι πλοίο-εστιατόριο, το μεσημέρι δεν κινείται, αλλά το βραδυ με το δείπνο πάει βόλτα στον Ρήνο.....αλλά η Ρ. βαριόταν (μαλλον) να περπατήσει μέχρι εκεί, δεν πεινούσε και έτσι πήγαμε μόνο για καφέ και μάφινς αλλού!!! ;)

ο καιρός αρχίζει και φτιάχνει, άντε να πάρω και το ποδηλατάκι μου :D:D:D;););)

Φρανίτα να πηγαίνεις βόλτες με το ποδήλατο, ειδικά εκεί που οι δρόμοι είναι άδειοι!!! ;)

όντως η Νατάσα πού χάθηκε??? όλα καλά είναι με το φασολάκι της??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα! αυτό που λέτε με το ΄2ο παιδί κ.λπ, εξαρτάται από το παιδί.....πόσο κολλημένο είναι στην μητέρα....η Ρ. π.χ ήταν πολύ κολλημένη μαζί μου, ΄δεν μπορουσα να την αφήσω με τον μπαμπά της.......αφού μια φορά που είχαμ επάει στο νήπιο του Λ. για το καλοκαιρινό φεστιβάλ και την είχε ο άντρας μου όλο έκλαιγε, με το που την πήρα εγώ σταμάτησε :? ......και μια μέρα που ήθελα νά πάω στην φίλη μου μόνη μου, ήταν και τα πεθερικά στο σπίτι, στα κλεφτά έφυγα....αλλά όλα οκ πήγαν τελικά! ;)

πάντως δεν θα άφηνα το μικρό παιδάκι στον άντρα μου να σπαράζει στο κλάμα για να ικανοποιήσω το μεγάλο π.χ να πάω σινεμά μαζί του.....αυτό για λίγο καιρό μπορεί να το κάνει και ο μπαμπάς του!!! ;) ......ευκαιρία δλδ να χτιστεί και η σχέση μπαμπα-παιδιού!!! ;) ......θέλω να πω ότι όλα δεν μπορεί να τα κάνει η μαμά!!! ....... φυσικα΄δεν θα παραμελίσει το 1ο επειδή ήρθε το 2ο, απλά συνεργασία χρειάζεται....!!!! :!::!::|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!! :D

τί κανετε;

εμεις μια ομορφη γεματη κυριακη!! :D:D

τωρα που κοιμηθηκε κ ο μικρος ετοιμαζομαι να σιδερωσω λιγα ρουχαλακια..εχουμε ξεμεινει!! 8-)8-)8-)8-)

αργυρουλα ελπιζω το διαβατηριο να βγει επιτελους!

σας φιλω!παω πριν αρχισω να χασμουριεμαι!καλη εβδομαδα να εχουμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοπελιες μου!!!

Ολα καλα εδω!Εσεις?

Ιουλια μακαρι ολα να ερθουν οπως τα σκεφτεσαι κοριτσακι μου!!! ;):D

Αργυρουλα ελπιζω να τελειωσες επιτελους ε το διαβατηριο! :?

σας φιλω!Ειμαι κομματια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!

It's me Natassssssa.!!!!!

Τί κάνετε;;;;

Σας έχω χάσει αυτήν την εβδομάδα. Απλά είχα και θα έχω πολύ τρέξιμο! Ήμουν και στην Ξάνθη από την Παρασκεύη μέχρι σήμερα ! :D

Τί νέα;;;;

Θα διαβάσω σίγααααα σιγάααααααα!!!!!

Φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Αργυρώ την παρασκευή θα φύγει η μάνα μου ,θα κάτσει μέχρι τότε για να πάω με τον Μ στον παιδοψυχ

Καλά κολισαβκαι εγω με το παιχνίδι στο φεις ,είναι και απο τα αγαπημένα μου έχω παίξει δεκάδες τέτοια παιχνίδια στον υπολογιστή και στο ταμπλετ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο και εσύ ψάχνεις τον δολοφόνο? :P:P

Ιουλία εγώ συμφωνώ σε αυτά που λες βρε, σε όλα.....και σε αυτό με την διαφορά ηλικίας των παιδιών συμφωνώ, οπωσδήποτε να έχουν 3 χρόνια διαφορά έτσι ώστε και το πρώτο παιδί να έχει την απόλυτη φροντίδα και απασχόληση από τους γονείς.....αλλά και το 2ο, όταν το 1ο είναι σχολείο να έχει και αυτό την φροντίδα......όπως και λέω ότι είναι καλύτερα το 1ο παιδί να πηγαίνει σχολείο έστι ώστε η μητέρα να απασχολείται με το νεογέννητο.......επίσης δεν μίλησα για σένα βρε :roll::roll::roll::roll::roll: γενικά μιλάω, αν αναφερόμουν σε σένα θα σε ονομάτιζα,......γενικά μιλάω για την συνεργασία του 2ου παιδιού και έφερεα ως παράδειγμα τον εαυτό μου, που η Ρ. δεν συνεργαζόταν....άργησε να το κάνει....μετά τον χρόνο και όχι πάντα :roll::roll::roll::roll:

γενικά μίλησα.......

αλλά συμφωνώ μαζί σου σε όλα όσα λες!!! :) ......μα φάνηκε το αντίθετο? :?

να σημειώσω ότι τα διάβασα χθες πριν τα σβήσεις!!! :P

Αφρο εγώ έχω ένα παιχνίδι στο κινητό "φυτά εναντίον ζόμπι"......όντως κολλάς!!! :roll::roll::roll:

ρε κορίτσια τι έγινε τελικά με την μητέρα από την Λέρο και το βρεφάκι που πέθανε? υπήρχε καμμια εξέλιξη στο θέμα??? :? δεν έχω διαβάσει τίποτα.....

Ζωή το θέμα της Χρύσας είναι, όταν μπεις στην ομάδα, θα πρέπει να πας κάτω κάτω.....εκεί θα το δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειο κολλημα το φυτά και ζομπι!!! Το έχω στον υπολογιστή και είχα φαει κολλημα και εγω και ο Μ (ναι το παίζει!!) Χρονια τωρα! Καλέ δεν το βρήκα για αντροιντ ....πάω να το ψάξω:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!!!!!

καλα εδω ο καιρος απλα τελειος!!!!!!!!

τι κανετε; εμεις καλα ειχαμε ενα ησυχο σκ

το σαββατο κοσμο σπιτι κ κυριακη πηγαμε πεθερικα κ περασαμε καλα ησυχα οκ...

η μικρη κοιμαται ακομα!παω νμα βρω το θεμα της χρυσας να προλαβω να το διαβασω....

φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..και σε αυτό με την διαφορά ηλικίας των παιδιών συμφωνώ, οπωσδήποτε να έχουν 3 χρόνια διαφορά έτσι ώστε και το πρώτο παιδί να έχει την απόλυτη φροντίδα και απασχόληση από τους γονείς.....αλλά και το 2ο, όταν το 1ο είναι σχολείο να έχει και αυτό την φροντίδα......όπως και λέω ότι είναι καλύτερα το 1ο παιδί να πηγαίνει σχολείο έστι ώστε η μητέρα να απασχολείται με το νεογέννητο......

σε αυτό διαφωνώ εγώ ;) έχω επιχειρήματα αλλά δε μπορώ να τα γράψω τώρα :?

είμαι στη δουλειά..

είχαμε ένα ήσυχο ας πούμε ΣΚ, χτες πήγαμε να δούμε τη Μπάρμπι με τις μαγικές πουέντ..

καλημέρα σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία τι έκανες με τις περούκες τελικά? τα μαλλιά? :)

Αφρο το αντρόιντ έχει το "my town"? :| εγώ έχω και αυτό δλδ σου δίνει μία έκταση και εσύ με τα λίγα χρήματα που έχεις πρέπει να χτίσεις πόλη......κάθε φορά αγοράζεις και ένα οικόπεδο για να μεγαλώσεις την πόλη σου κ.λπ!!! :| αυτό με τα ζόμπι ρε συ θέλει πολύ χρόνο, να μην κάνεις τίποτα άλλο....ο άντρας μου έχει φτάσει σχεδόν στο τελευταίο επίπεδο, εγώ είμαι ακόμη στο 4 νομίζω εκεί που έχεις το φτυάρι!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...