Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερες!! :D:D

και καλο μηνα!!! :D:D:D:D

μπηκε η ανοιξηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

λοιπον..εχθες ολα τελεια με το σπορακι μου!! :D:D

παραμενει αγορακι,φυσικα :mrgreen: ,ειδαμε κ κατι σαν τσουτσουνακι..καλα εγω σαν αγκαθακι το εβλεπα,αλλα τεσπα! :lol::lol::lol::lol: ,μετρησαμε δαχτυλακια,περονη,οστα,ειδαμε φακους στα ματια,χιλια δυο πραγματακια! :D

κλασικα μετα τσακισαμε πιτογυρα με τον χ..μιλαμε πεινουσα τοσο που στον γιατρο σκεφτομουν να βυθιζω τα δοντακια μου στην υπεροχη βρωμικη πιτα κ τον γυρο..κ μου ερχοταν να λιποθυμησω :o:o:o:shock::shock: ..για τετοια πεινα μιλαμε! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ ειμαι τοσο χαρουμενη..διαρκως σκεφτομαι τί θα κανω με τα αγγελουδια μου..πώς μπορω να τα κανω πιο χαρουμενα,κανω σχεδια για δραστηριοτητες με το φασολακι :o:o:lol::lol::lol: ..ααα!σας ειπα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;απο την πρωτη μερα που θα γυρισω απο το μαιευτηριο,θα βγαινω βολτες με τα ποδαρακια με το φασολακι στο μαρσιπο! :D:D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: εχω ξεφυγει μιλαμε..............κ φυσικα ονειρευμαι οταν θα κλεισει τους 6 μηνες κ θα αρχισουμε στερεες που θα εχω παλι εκεινη την τρελη χαρα οταν θα τρωει τα νεροβραστα πειραματα μου,που θα αρχισω παλι μονο απο τα βιολογικα ν αψωνιζω για εκεινο,που θα αφιερωνω χρονο κ μονο στον γιωργο νακανουμε ο,τι του αρεσει εκτος σπιτιου κ χιλια δυο αλλα που αν σας τα γραψω..θα με περασετε για περισσοτερη τρελη απο ο,τι τωρα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και φυσικα..σκεφτομαι κ τη στιγμη που οοολα θα ειναι τοσο τελεια που θα κρατησω κ τριτο θετικο τεστ στα χερακια μου..για να γεμισει το σπιτι μας με τον χιουι,τον λιουι κ τον ντιουι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια τί εγινε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία πολύ χάρηκα που όλα είναι τέλεια :D:D:D:D

Διάβασα γύρο =p~=p~

2 φοιτητές μας πέθαναν από αναθυμιάσεις :cry::cry::cry: και άλλοι 3 στην εντατική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααα!!!! :D:D:D

Πως ειστε;;;

Ιουλιαααααααααα..με το καλο το αγορακι σας!!!! :x:x:x

Καλα δε θελω να σε απογοητευσω -δε θα ελεγα τιποτα- αλλα μιας και το αναφερεις απλα σου λεω οτι αν δεν αφηνεις καπου το μωρο ο Γιωργος θα φαει πολυ κλεισουρα...γενικα δε θα μπορεις να συνδιασεις δραστηριοτητες με εξαιρεση τις κουνιες που και εκει θα σου βγαινει η γλωσσα γιατι θα πρεπει να τρεχεις πισω απο τον μπομπιρα μην χτυπησει και να εχεις και το νου σου στο Γιωργο..Μια ομαρφαδα δηλαδη... :?:?:?

Θεατρα και σινεμα θα πρεπει να αφηνεις το μπεμπη καπου και να πηγαινεις με τον μεγαλο...ΚΑ αυτο κραταει σιγουρα για καμια τριετια...

Ουφ..γιατι στα λεω ολα αυτα?????

Χθες αποφασισα να παω με τον Νικολα σινεμα..Ολα ωραια και καλα....Η μαμα μου με τον Φωτη κοιμοτανε και φυγαμε με τον αντρα μου ο οποιος θα πηγαινε στο γιατρο και θα αφηνε εμας στο σινεμα...Με το που φθανω στο σινεμα και καθομασταν στο φουαγιε χτυπαει αναπαντητη η μανα μου...Το σηκωνω και το ιτ καουω η ερμη δε λεγεται "ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙ???ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΒΟΛΤΑΡΕΙΣ...ΕΛΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΗΡΕΜΗΣΩ" .Παιρνω τον Νικολα σουρνωντας ο οποιος ουρλιαζε που θα φυγουμε αποτ ο σινεμα, για να ηρεμησει του αγοραζω μια σβουρα μπει μπλειντ και παμε στο γιατρο να βρουμε τον αντρα μου.Παιρνω τα κλειδια του αμαξιου και παμε στο αμαξι με τον νικολα να περιμενουμε ποτεεεεεεεεε θα τελειωσει ο Γιωργος για να γυρισουμε σπιτι να ηρεμησει ο Φωτης!!!!!

αυτα τα ωραια.... :?:?:? Και το κερασακι στην τουρτα;;;Εμεσα μου προτεινε να βτγουμε αποψε με τον Γιωργο και να μου κρατησει τα παιδια... :shock::shock::shock::shock: Μωρε δεν τον κοβω καλυτερα....

Τες πα...Αυτα Ιουλια μου..Εγω εχω δυσκολευτει να βγαινω και με τα 2 εξω...Τα βγαζω ξεχωριστα.

Για την Λαρισα τα εμαθα... :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

μπηκα με ορεξη να σας γραψω διαφορε βλακιες και τζουσι λεπτομεριες αλλα διαβασα ειδησει ςκαι στεναχωρηθηκα..

Μαρι ακριμα..πολυ λοιπηθηκα..

δεν εχω διαθεση..

Γιωτα αμαν ρε πουλακι μου...τι να πω...

Ιουλια τρε μπιεν καλη μου..πιο πολυ μ'αρεσει που εισαι ενθουσιασμενη και για το δευτερο αγορι σου!!!

Παναγιωτα ωωω μια ομορφια και εσεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Χρυσα μου..Μια ομορφια δε λες τιποτα!!! :lol::lol::lol:

Εσυ με τα 2 τα καταφερνεις??Η μονο εγω ειμαι η αχρηστη ρε γμτ??? :?:?:?

Τουλαχιστον τωρα πια μπορουμε να παμε σε ταβερνα γιατι και τα 2 ειναι κοιλιοδουλα... :lol::lol::lol:

Γωγουλα...Πως ειστε ρε;;;Πολυ ταλαιπωρια και εσεις!!!!

Και εγω μονο το λοουερ εχω και μιλαω σαν καραβλαχαρα... :lol::lol::lol::lol:Αγρινιωτικα Αγγλικα... :lol::lol::lol::lol:

Μητσακι μου χαρηκα που σε διαβασα...Αντε τελιωνει σιγα σιγα η χρονια...Λιγο εμεινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερααααααααααα

τιο μου κανετε;εμεις καλα

καλα απο χθες εχω μια ημικρανια μιλαμε να φαω τα σιδερα :?:?

πηρα χθες ενα παναντολ αλλα παλι σηλερα τα ιδια.....αντε να περασει τωρα θα κανει 2-3 μερες

καλα χθες με το τσιγαρο ναστε καλα με ξεαΓΧΩΣΑΤΕ,δν ξερω μου φανηκε πολυ περιεργο μου κακοφανηκε

αλλα αφου σας εχει συμβει κ εσας οκ ....καλα αργυρω κοντεψα να πνιγω χθες που διαβασα το σχολιο σου :lol::lol:

αλλα ειναι που οταν ημουν περιπου 4 θυμαμαι ενα καλοκαιρι στο νησι ειχα μια θεια που καπνιζε σαν φουγαρο κ επαιρνα απο το πακετο της το ασημενιο χαρτι κ εστριβα τσιγαρακια κ εκανα κρυφα οτι καπνιζω κ μετα οτι τα εσβηνα στις γλαστρες της γιαγιας μου :?:? κ με πιασανε εννοειται κ ειχαν μεινει ψιλοκαγκελο ολοι :oops::?

αφου ακομα το θυμαμαι ξεκαθαρα :? καταλαβατε το συσχετισμο που εκανε το μυαλο μου ε; 8-):lol:

μαρακι τι εγινε ;δν ακουσα :oops: λυπαμαι πολυ για τα παιδια ..κριμα

αργυρουλα με τη νικη σημερα!αντε να μας πεις καλα νεα! :)

γιωτουλα καλα δν το καταλαβαινω ,μιλαμε ανασα δν παιρνει αυτο το παιδι!ελπιζω να το περασει γρηγορα!

τωρα σε σενα τι αλλο;κουραγιο μανα!!!!!!!!

βικυ ειδες το κοριτσι; :lol: καλα για το λεο μν το λες,δν εχει σημασια νομιζω το ποσο κ εαν τρωει αμα θελει μεμε μανουλας εκειιιιιιιιι θα ζηταει!

καλα τα δικα σας ποτε ξεκινησαν να παιζουν λιιιιιιιγο μοναχα τους;;;;;;οεο;;;;;;;;;

μα ελαχιστα εως καθολου ...ειναι μικρουλα λετε ε;εγω νομιζω βαριεται μοναχουλα της να παιζει στο δωματιο,ασε που θελει καποιον να μιλαει και να μιλαει και να μιλαει και να μιλαει και να μιλαει............

αναστασια μου πως ειστε;τελικα σαββατο δεξιωνω τον πρεσβη κ δν θα μπορεσουμε 8-)8-) θα σε τηλ μως να κανονισουμε κ απο βδομαδα δν μπορει δν μπορει καπου θα συναντηθουμεεεεεεεεε

ιουλια μπραβο για το αγορι!σιγουρα ιναι δυσκολα με 2 αλλα εχεις κ τις 2 γιαγιαδες οποτε νομιζω θα ειναι πιο ευκολο!!

παναγιωτα τις καλημερες μου!πωωωωωωωω απογευματαρα περασατε ε;

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα κριμα ρε.......πιο πολυ για τον μεγαλο.....φανταζομαι απογοητευση :(:(:(:(

προσωπικα με τα 2 δεν δυσκολευτικα πολυ.......μεχρι και σουπερ μαρκετ πηγαινα με τα δυο μονη μου......και οχι για να παρω ενα πραγματακι αλλα ολης της βδομαδας........

με τα 2 μπορουσα να κανω τα παντα.......τωρα σκατα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουυυυυ...τι να σου πω..

Κοιτα..τα καταφερνω στο ΣΜ..ο Γιαννης καθετε στο καροτσι ο Χ με βοηθαιε με τα ψωνια- εννωειτε πως κουβαλαει και 2-3 ασχετα μαζι..τ αοποια μετα με τροπο τα βγαζω...

αλλα πηγαινω σε ΣΜ τα οποια εχουν παρκινγκ ανετο οχι οπουδηποτε..

βολτα και με τα δυο;;;..μονο στην παρακειμενη παιδικη χαρα πουθενα αλλου..δεν τη παλευω..

η μοιραζουμε τα παιδια..η παμε και οι 4 μαζι

Σε ταβερνα δεν τα παω..ο Χ ξεκιναει να στροφυριζει στην καρεκλα να μπαινει κατω απο το τραπεζι να πεφτει κατω ο Γιαννης θελει τα φαει κυρολεκτηκα τα παντα...

τωρα που ανοιξε ο καιρος θα ηθελα να παμε καμια ταβερνουλα..αλλα δεν το κοβω..

χτες ηρθα σπιτι...με περιμενε μια στοιβα λογαριασμοι..

πολυ μ@λ@κες στο ταχυδρομειο..η σιτα ηρθε λιγμενη..ελεος πια...

22 ευρω σταθερο 27 κινητο 260 παιδικος, 76 νερο 275 χαρατσωμενη δεη 50 εβαλα βενζινι ..πανε τα λεφτουδακια μου...

Ζωιτσα ο Χ δεν παιζει ποτε μονος του..σπανια να κατσει να παιξει με τα αμαξια απο τον Μακουιν..το αγαπημενο το ο Μακσφαιρας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξτε..να σας εξηγησω μη με παρεξηγησετε κ με νομιζετε για κανενα ονειροπαρμενο :roll:

μεχρι τωρα,ημουν αφανταστα τυχερη κ μου ηρθαν ολα οπως ακριβως αισθανομουν οτι μπορω να διαχειριστω..

τί εννοω..

οταν εμεινα εγκυος δεν οδηγουσα,ασχετο..αλλα θα φανει παρακατω γιατι το γραφω..

ο γιωργος ηταν ενα παααααααααααααααααααααααααααρα πολυ δυσκολο παιδακι..σε ολους τους τομεις,υπνο,θηλασμο,ετσι καπως ξεκινησαμε το τρενακι μας,ε; ;) ,'ανυπακαοη¨' ..ξυπνουσα το πρωι κ πραγματικα χτυπουσα το κεφαλι μου στον τοιχο :roll:

δεν υπηρχε καμια μα καμια μα καμια περιπτωση να σκεφτω δευτερο παιδακι οσο τα πραγματα ηταν ετσι..

κ περιμενα..

να επανελθει η σχεση μου με τον χ. στα προηγουμενα επιπεδα

να επιστρεψω στη δουλεια,να βρω τον εαυτο μου,να ζησω,να βγω απο τον περιορισμο που ενιωθα οτι ειχα μπει

να αρχισω να οδηγω κ να ειμαι ανεξαρτητη σε αυτο το κομματι,ελεγα οτι θα κανω δευτερο παιδακι οταν θα οδηγω μονη κ θα μπορω να παιρνω τα παιδια μου κ να πηγαινω εστω στη μαμα μου αν θελω,ή σε καποια φιλη,οποτε μου τη δωσει..

να κοιμαται σερι τα βραδια ο γιωργος

να αρχισω να χαιρομαι ουσιαστικα κ πραγματικα το παιδι μου

εγωιστικο,ξεεγωιστικο,ετσι σκεφτομουν..

κ ηρθε καπου στο καλοκαιρι αυτη η στιγμη που τα αισθανθηκα ολα αυτα..

ο γιωργος πια ειναι παιδακι,δε με ταλαιπωρει με πραγματα του πρωτου καιρου

περναω καλα μαζι του κ γελαω πολυ,μιλαμε κ εχω πιασει τον εαυτο μου να του συζηταω προσωπικες μου ανησυχιες :o χαιρομαι το παιδι μου,δεν μπορω να το εκφρασω καλυτερα..

μας αισθανομαι δεμενη ως οικογενεια,με την εννοια που εγω θεωρω ουσιαστικη για να ερθει ενα νεο μελος μεσα της..

ο γιωργος θα ειναι,πρωτα ο Θεος 4 κ κατι οταν γεννηθει ο αδερφος του,η διαφορα ειναι "ασφαλης" για εμενα πια,χωρια που ως το μεσημερι θα ειναι στο σχολειο του..σας θαυμαζα πραγματικα που τοσο νωρις πηρατε την αποφαση για δευτερο παιδακι,εγω,το παραδεχομαι κ ντρεπομαι,δεν τολμουσα να το διανοηθω σε εκεινη την ηλικια..

βοηθεια,αν χρειαστει,εχω,αλλα δε την αξιοποιω κ ιδιαιτερα..

η ουσιαστικοτερη βοηθεια μου ειναι ο χαρης..

αν ειναι να παω καλου,εκεινος φροντιζει να ειναι νωρις πισω..οταν ειναι να βγουμε μονο εγω κ ο χ. μαζι,οι δυο μας,επιστρατευουμε γιαγιαδες,αλλα οχι συχνα..ΑΝ χρειαστει,κ μονο η ιδεα οτι υπαρχουν,ειναι βεβαια ανακουφιστικη..

σουπερ μαρκετ δε νομιζω οτι χρειαζεται να παω με 2 παιδια..γιατι;;;;;; :roll: ουτε με τον γιωργο παω για πολλα ψωνια..κυριως επειδη μου αρεσει μονη να πηγαινω..

θα παρω το αμαξι κ θα παω κπ στιγμη που ο χ. θα γυρισει κ θα ειναι με το παιδι σπιτι ή βολτα..

ενταξει,για κατι απαραιτητο,παμε με τον γιωργο,αλλα ολα καλα!πιο μικρος..με παιδευε πολυ.. :roll:

δεν διαπραγματευομαι με τιποτα τον χρονο με τον γιωργο!σε αυτο ειμαι απολυτη!αν ειναι να παω καπου με το παιδι,το φασολακι θα μεινει με τον χ. και τελος!γάλα δικο μου θα υπαρχει κ αν κλαιει να βρει τροπο να το ηρεμησει ο μπαμπας του..δεν ειπα οτι θα φυγω απο τον πρωτο μηνα για 3 ωρες..βλεποντας κ κανοντας,αλλα κ το πρωτο μου παιδακι με εχει αναγκη κ θα με εχει περισσοτερη τοτε..

ευτυχως ο χ. δε μασαει απο τετοια..εχει κανει καλη πρακτικη με τον γιωργο κ αυτος κ εγω! 8-)8-)

σαν πολλα ειπα..στην πραξη θα δουμε!

ας γεννηθει με το καλο το φασολακι!!!

α!χρυσα μου!ειμαι ενθουσιασμενη με το δευτερο παιδακι μου,το ηθελα κ το αγαπησα πολυ πριν το συλλαβω κ το φυλο δεν εχει καμια σημασια για εμενα! :)

πωπω!!!

σας τα εκανα τσουρεκια :oops::oops:

ποσταρω κ τα λεμε μετα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια μου μια χαρα...

εγω αν το πρωτο μου παιδι ηταν ο Γιαννης..αμφιβαλλω ΕΑΝ θα εκανα δευτερο..και εαν εκανα..θατο εκανα μετα απο αρκετο καιρο...

γιατι και ο Χ ηταν τοσο μα τοσο δυσκολο παιδι..και ειναι ακομα..που ελεγα πως αν και το δευτερο ειναι ετσι...καλυτερα να με ταλαιπωρησουν μαζι και μετα να ηρεμισω..

Ο Γιαννης ειανι ενα παιδι που το χαιρεσαι απο βρεφος..

ναι ΟΚ ειανι ζωηρος ατακτοςε και νερικος και αυτος..αλλα καμια σχεση..

χτες μιλουσα στο τηλ με τη Βικυ και ακουγε τις τσιριδες του Χ επειδη του επλενε τον πισινο ο μπαμπας του και οχι εγω...

ο καθενας εννωειτα πως πραττει οπως νιωθει εκεινο ςκαλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εργαζόμαστε είμαστε έξω

εχουμε αναβάλλει το οτιδηποτε είχαμε προγραμματισμένο σήμερα

ήταν κάποιοι καθηγητές στο νοσοκομείο μέχρι το πρωί

αφήστε σκατα..υπάρχουν και σοβαρά οικονομικά προβλήματα στη μέση ειδικά σε μια οικογενεια και μαζεύουμε χρήματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε εκανες ιουλια.......ο καθε γονιος κανει αυτο που πιστευει καλυτερο για το παιδι του......και πρωτευον ειναι να ειναι καλα ψυχικα οι γονεις και ιδιαιτερα η μανα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αν δεν υπηρχαν οικονομικα προβληματα και δη σοβαρα...δε νομιζω να ακουγαμε τετοιε ειδησεις...

αντιπαραβολικα σημερα...περνουσα απο το εργοταξιο του μετρο στο σταθμο σημερα- ειχα παει τη μαμα στο νοσοκομειο για αλλαγη- και ηταν εκει συγκετρωμενοι μερικοι εργαζομενοι απεργοι..

δε μου φανηκαν και πολυ για εργαζομενοι αλλα τεσπα..

αυτο παιδια δεν ηταν διαδηλωση η διαμαρτηρια..δεν ειχαν τις φατσες ανθρωπω που ηρθαν να αγωνιστους για τους εαυτους τους...

χαλαροι..με το φραπεδακι και την τυροπητουλα στο χερι..χιχι χαχα..τσιγαρακι..οι κυριες συναμενε ςκουναμενε χιχιχι χαχαχ...

περιμενα καμποση ωρα στο φαναρι...και αναρρωτηθηκα..οι ανθρωποι αυτι ειναι ΜΗΝΕΣ απληρωτοι...πως τα καταφερνουν;;;;

και πως ειναι ολοι τους τοσο μεσα στην τρελη χαρα..τοσο...ζαμανφου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού με τον παιδοψυχ.

Με ρώτησε ενα σωρό πράγματα! Απο το πως γεννήθηκε μέχρι αν μαλώνουμε με τον Κ και μας ακούει το παιδι.

μου ειπαι πρώτα απόλας μαζεύει πληροφορίες για την συζήτηση που θα έχει με το παιδι την επομένη ευδομαδα ,πρέπει να δει αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα στο παιδι πίσω απο τον λόγο. Δευτέρων αν κιι δεν έχει δει ακόμα το παιδι γενικά μπορεί να μου πει οτι είναι πολύ μικρό ακόμα στην ηλικία και μπορεί να μην συνεργαστεί με τον λογοθεραπευτη κι να πληρώνουμε τζάμπα (το ταμείο) για ενα δυο χρονια για κατι που κανονικά θα τέλειωνε σε 6 μήνες και αργότερα όταν θα είναι σε μεγαλήτερη ηλικία να μην μας δικαιολογεί άλλες το ταμείο.

Αυτα τα δικά μου ....του πήρα και ενα ζευγάρι παπούτσια στην μισή τιμή απο τα ΚουΚου.

Καλά το πρωσοπο μου λάμπει! Ε λίγο οτι το φροντίσω πρωί βραδυ λίγο οι νέες κρέμες λίγο τα λαδακια.

έβαλα χθές το βραδυ καστορελαιο σε φρύδια και βλεφαρίδες και αμυγδαλελαιο στα μάτια.

Ιουλία πολύ σε κάνω κέφι που νιώθεις τόσο καλά!

Παναγιωτα καλά η μαμά σου τόσο κολιομενα τα είδε και σας χάλασε την έξοδο!!! Μου το έχει κανει η μανα μου κιι την ξεχεσα, δεν μπορούσα να πάω σπίτι έπρεπε να κάνω την δουλειά και έπρεπε να μην με αγχοσει και να τα βγάλει πέρα.

χρυσα πάω να δω τι άλλο έγραψες στο κρυφό.

αργυρώ κατι έλεγες για πόλης αλλα δεν κατάλαβα τιποτα .... σορρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κορες.

Τι κανετε? Καλοριζικο το τρενακι μας!! Εδω δεν βλεπω να μπαινει η ανοιξη ουτε τον Μαιο! :twisted:

Εγω ετσι και ετσι, μετα τα παιδια και εμενα αρρωστησε ο Π. και με ισοπέδωσε..χριστε μου χειροτερος απο τα μικρα ειναι, να εχω και τον αυχενα που με ποναει τρελα αυτον τον καιρο και να μην μπορω να κανω βημα τοσες μερες συν ολα τα αλλα..μια ομορφια τι να σας πω! Ευτυχως ο Π. συνηλθε και πηγε δουλεια. Δεν διαβασα πολλα με τοση ζαλαδα που εχω..

Μαρια εχω παθει σοκ με τον θανατο των παιδιων... :( πολυ κριμα γμτ....

Αργυ δεν καταλαβα...για το Ελληνικο διαβατηριο πας η για το Γερμανικο? Απο Τεριεστη το πλοιο κανει 28 ωρες μεχρι Ηγουμενιτσα αλλα δεν καταλαβαινεις πως περνανε. Ειναι πολυ ωραια γενικα η ολη διαδρομη, οδικος και με πλοιο. Ανυπομονω να ερθει ο καιρος να φυγουμε να οδηγησω στην αουτομπαν πολλα χλμ. :D Με τοπηρουνι που ρωτησες, φυσικα και προστατευω τον μικρο αλλα δεν γινεται να ειμαι καθε δευτερολεπτο πισω απο τα παιδια, αυτα γινοντε σε κλασματα και πολλες φορες μπροστα μας και παλι δεν προλαβαινω να αντιδρασω.

Ιουλια τελεια με τον μικρουλη σου! Σε καταλαβαινω πως τα λες τα παραπανω, οπως νιωθεις εσυ καλυτερα θα πραξεις. Πολυ χαιρομαι να σε διαβαζω ετσι.

Βικακι ολα καλα με το τεστ παπ τελικα! Τον Ιουλιο παλι. Πολυ γελασα με τον διαλογο της ΜΙ :lol:

Ζωη ο Π. αν και ποτε δεν μαλωνει την Ε. εκει πανω του γυρισε το ματι και της εδωσε μια στον κωλο, της

εξηγησε οτι αυτο που εκανε ειναι πολυ επικίνδυνο και την εκλεισε στο δωματιο της μεχρι να στρωσω το τραπεζι. Φυσικα χαμπαρι δεν πηρε η Ε. απο ολα αυτα γιατι την επομενη μερα επιχειρησε να το ξανακανει!! Αυτο με το τσιγαρο το κανει και η Ε. που και που γιατι βλεπει τον μπαμπα της που καπνιζει στο μπαλκονι, αλλα εκει πανω τηε εξηγω οτι τετοια πραγματα δεν κανουμε ουτε για πλακα και πως ο μπαμπας καπνιζει αλλα δεν ειναι καλο και καποια στιγμη θα το κοψει.

Χρυσα σιδερενια η μαμα!! Στο σπιτι θα αναρρωσει πιο γρηγορα.

Δεν μπορω να συνεχισω αλλο σορρυ, ζαλιζομαι πολυ..φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

АΦΡΟ ΜΕγειαααα...

μια χαρα..πρεπει να κλεισω και εγω ραντευου..

το δικο μου πακετακι δεν ηρθε ακομα;;;;;;

μια βδομαδα περασε απο τοτε που το εστειλα

λενακι δεν το ηξερες οτι οι αντρες ειναι χειροτεροι απο τα παιδια στο θεμα αρρωστια;;;;

καλο κουραγιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...