Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

δεν κοιμηθηκε στη γιαγια..μονο καθησε μια ωρα το μεσημερι μετα το σχολειο..σιγα μην κοιμηθει αυτος αλλου εκτος απο το σπιτι μας!

δεν ξερω χρυσα..κατι εγινε που τον πειραξε πολυ..κ μου ειπε αυτο τωρα το πρωι..

γιατι υα εβαλε μαζι μου εχθες δεν ξερω,αλλα μπορει να μην ειχε πού αλλου να ξεσπασει :roll:

2 παρα που θα παω να τον παρω,θα δω τί εγινε,αν εγινε κατι,σημερα..κ πώς θα ειναι ο ιδιος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ήρθα.

ιουλία και μένα ο Μ δεν τα πάει καλά με ενα παιδάκι απο το σχολείο μου λέει οτι χτυπάει .... ο Μ δεν χτυπάει αλλα μαλλον επεμβαίνει ο κολλητός του γιατι μου λέει οτι ο Διονύσης (ο κολλητός του) χτυπάει αλλα τα άλλα παιδάκια και για τον Ορφέα το μόνο που λέει είναι οτι χτυπάει και δεν τον αγαπάει καθόλου.

Πήγα την βόλτα μου καλά περασα μόνη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το νέο μου απόκτημα ....μόνο 20 εύρω! Καφέ είναι πέφτει σκιά και δεν φαίνεται.

το ξέρω έχω ξεφύγει αλλα δεν αγοράζω καθε μέρα ....ούτε καθε χρόνο ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισος ..δεν ξερω τι να πω..

εμας ο Χ δεν υπαρχει περιπτωση να με αρνιθει..τονΟ δεν τον θελει καθολου...δεν ξερω γιατι..αλλα εμενα κυριολεκτηκα ειναι σαν την ουρα του σκυλου ....

το μαναρακι μου...

Αφρο για πες..τι βρακια πηρες τωρα;;;;

ουτε σημερα ηρθε το πακετο;;;;

αμαν ρε παιδι μου...

αν εκανα λαθος διευθυνση που αποκλειετε γιατι εκανα κοπι πεσιτ και την εβαλα σε αυτοκολλητο..ελπιζω να γυρισει πισω

Μεγειααααα;α

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..ειμαι πολληηηη χαρουμενη..ειμαι στο πατρικο μου με τη αγαπημενη μου αδερφουλα κ τα ανηψια μου..

τι αλλο θελω απ τη ζωη μου... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τσικνοπεμπτη γεννησα το θοδωρακο :mrgreen::mrgreen:

παιδα με το θοδωρη κατι πρεπει να κανω..ενα χρονο κατουριοταν τα μισα βραδια ..εχει μισο χρονο που ειμαστε στα ατυχηματα..μπορει κ ανα 15 μερες..

μα εχει κανα μηνα σιγουρα που απο τυχη δε κατουριεται βραδυ..καθε βδομαδα 6 σχεδον αντε 5 πλυντηρια ειναι κατουρημενα σεντονια πυζαμες κτλ :cry::cry::cry::cry:

ποσο εχω κουραστει ρε παιδια...

σκεφτομαι να δω ποτε θα το κανω να βαζω καθε βραδυ ξυπνητηρι στις 2 να το βαζω να κατουραει..δε παει αλλο.τον παρακαλαω να βαλει παμπερς :evil::evil::evil::evil::evil:

αν το βαλω 9 το βραδυ καθημερινες δε θα βλεπει ποτε το μπαμπα του..δε ξερω :roll::roll::roll:

διαβαζω τμηματικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.giannakazakou.gr/gynaikeia-p ... la/soldini

http://www.giannakazakou.gr/gynaikeia-p ... color=1695

http://www.giannakazakou.gr/gynaikeia-p ... ila/sawall

εγω παλη θελω να παρω αυτα τα 3 γι ατο καλοκαιρι.....

Θου δενξερω τι να σε συμβουλεψω...

ο Χ οταν θελει να κατουρισει συνηθως ξυπναει και γκαριζει..

δεν κατουριετε συχνα...

ΑΛΛΑ..

εχω θεμα με τα κακα..

τα κραταει..και πολλες φορες τα κραταει τοσο πολυ που του φευγουν λιγα....

και αυτο γινετε συχνα..

εμας ειανι ενα πλυντηριο βρακια χεσμενα...

δε προλαβαινω να αγοραζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου καλως τις δεχτηκες,αδερφουλα κ ανηψιες!! :D:D:D

πριν πεσεις για υπνο,σηκωνε τον θοδωρη για κατουρημα..εγω σωθηκα με αυτο το συστημα..δε δοκιμαζεις;οχι παμπερς καλε παλι,τρελη!μετα απο τοσο καιρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το πρώτο μου άρεσε πολύ! Αλλα ακρυβα παιδάκι μου;!!

Θου δεν ξέρω, σπάνια να το πάθει ο Μ και αν το πάθει θα ει.αι γιατι δεν πήγε πριν κοιμηθεί τουαλέτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ναι ρε γμτ ...

πολυ ακριβα για αουτλετ...

θα μου πεις οτι πληρωνεις παιρνεις..αλλα και παλη με το ρυθμο που εγω χαλαω παπουτσια δεν ειμαι για πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω χαλαω παππουτσια κυριως στη μυτι..

τακουνια κολληματα κλπ τα παω καιεγω στον τσαγκαρι εννωειτε..ειδικα αμα προκειτε για κανενα καλο ανετο παπουτσι...

εχει τυχει οι επιδιορθωσεις μεσα στη χρονια να κοστισουν πιο πολυ και απο το ιδιο το παπουτσι... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω ρε Ιουλία, είμαι πολύ στεναχωρημένη :(:(:(:(:(

εξαιτίας του διαβατηρ. δεν μπορούμε να προγραμματίσουμε και τίποτα για εκτός χώρας.....έχω και τον άντρα μου που σχεδιάζει για κρουαζιέρα μέχρι την Νορβ. τον Οκτ., αφού δεν καταφέραμε τώρα τον Μάρτη....πώς να πάμε όμως? :(:(:(:( ....ούτε για Ελλάδα δεν μπορουμε να κλείσουμε πλέον!! :(:(:(:(

η Ρ. είχε έρθει 2-3 φορές με ένα σημάδι κάτω από το μάτι, την ρώτησα και μου είπε ότι η τάδε την χτύπησε και την ρωτάω εσύ τι έκανες? και μου λέει τίποτα :o:o:o ....της είπα να το πει στην δασκάλα και να την χτυπήσει πίσω!!! ;) ....ε βαρέθηκα να είμαστε και τα θύματα, ας επιτεθούμε και εμείς λίγο ;);)

γιατί σήμερα ο Λ. έδωσε κάρτα του σταρ γουόρς στον φίλο του που την είχε μόνο μία φορά και ο φίλος του, του έδωσε μία που ο Λ. την είχε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και του φώναξα του Λ.,....λάθος μου, αλλά όχι να μας δουλεύουν κιόλας!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Αφρο μεγειά βρε :D καλά πάλι μπότες πήρες? χάθηκε ο κόσμος να πάρεις κανένα παπουτσάκι mule? =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα θα βγάλω, έτσι και αλλιώς δεν δίνεις το δικό σου πίσω......οι εξετάσεις είναι τώρα τον Απρ, αλλά η διαδικασία είναι λίγο χρονοβόρα....δλδ παίρνεις υπηκοότητα μετά από 6 έως 12 μήνες και μετά κάνεις άιτηση για διαβ.! :? ......εν τω μεταξύ για να πάω να δώσω θα πρέπει να έχω δικά μου χαρτιά δλδ το δικό μου διαβ., και το δικό μου έχει λήξει εδώ και ένα χρόνο, οπότε δεν ισχύει.....ένα ληγμένο χαρτί είναι μηδέν χαρτί....με λίγα λόγια αυτή την στιγμή δεν έχω κανένα επίσημο έγγραφο πέραν του διπλώματος οδήγησης! :? ....το οποίο ευτυχώς και μπορώ να το χρησιμοποιήσω π.χ σε τράπεζα!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω δενε χεις ταυτοτητα.;;;;..εστω παλαιου τυπου;;;;

ειναι πιο ευκολο να βγαλεις ταυτοτητα παρα διαβατηριο και με ταυτοτητα νεου τυπου ταξηδευεις στην Ευρωπη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα είναι τρελο, είσαι παντρεμένη με γερμανοί, είσαι τοσα χρονια εκει, τα παιδιά σου είναι γερμανοί πολίτες και δεν σου βγάζουν διαβατιριο γιατι δεν τούς κανει η φωτο?!!! Είναι γέλια δικαιολογία. Ο άντρας σου δεν μπορεί απο την υπηρεσία του να κανει κατι? Όμηρο σε θέλουν εκει?!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα η ταυτότητα που έχω έχει βγει το ΄87 είναι με ελληνικούς χαρακτήρες, δεν μπορείς να ταξιδέψεις έξω!!! :?

και όταν ήρθα ελλάδα για να βγάλω καινούργια περίμενα με τον Λ. και τον άντρα μου στην ουρά πόσες ώρες και τελικά μου λέει ο αστυνόμος ότι πρέπει να πάω στην πόλη που είχε εκδοθεί για να βγάλω :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

να μην σχολιάσω τώρα.....

αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί η αστυνομία δεν δέχεται μια μικρή απόκλιση στις φωτό.....οκ για το μέγεθος, αλλά για τον φωτισμό? αφού φαίνονται πολύ καθαρά τα χαρακτηριστικά όλα.....και ο φωτογράφος μου είπε ότι είχε περίπτωση που η φωτό της μητέρας έγινε αποδεκτή και του γιου όχι, στο ίδιο φωτογραφείο, με τον ίδιο φωτισμό!!! :shock::shock::shock::shock: ....τώρα τι να πεις???

ρε Αφρο αυτό πρόκειται για την Ελλάδα ρε, όχι για την Γερμανία :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθαμε!!

ολα καλα!εκανα κ τα αποκριατικα καπελα τους ,χορεψαν με το γαιτανακι..χαρουμενος ειναι..ανυπομονει λέει να παμε κ στη γυμναστικη σε λιγο!ε ναι,ντε!εχουμε μουσικοκινητικη σημερα,απλα εγω τη λεω γυμναστικη γιατι ετσι μου μοιαζει :roll: !να δουμε!σημερα θα βγω εξω απο την αιθουσα!

θα φτιαξω κ ενα καφεδακι να εχω να πινω..τ'ι θα κανω 45 λεπτα μονη απέξω;; :roll:

Αργυρω..πραγματικα ρε οπως λεει η αφρο..ομηρο σε εχουν;; :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι πλακα κανεις :cry::cry::cry: μα να τους παρεις να τους βρισεις :twisted::twisted::twisted:

ιουλια ρε αν κοιμαται 11,30 κ γω 12 δε γινεται αυτο που λες..

με τη αδερφη μου παντα βρισκω χρονο να φαω οτι σαβουρα θελω..γτ εχει τα παιδια κτλ..ποσα κιλα θα βαλω σε 10 μερες οεοοοοο :o:o:o:o

χρυσα πολυ ωραια παππουτσια..

ιουλια εμενα δε νομιζω να καθοταν να τις ετρωγε..κριμα το γιωργακη

ρε μαρια να δε σε κανουν τα παππουτσια τι γινετε?με γεια

αφρο επισης..καλοφορετες..εχω γνωστη που καθε ζευγαρι το πλενει οταν παει σπιτι απο κατω πλαι κτλ τοπικα κ μετα το βαζει στη θηκη που το αγορασε :o:o:o:o

παω να κανω πισια..αυριο ειναι τα 2 χρονια του μπαμπακα κ δευτερα τα 16 χρονια της μαμακας μου :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Μόλις σας διάβασα...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πήγαμε πήραμε τα χρώματα σήμερα για το δωμάτιο του μπεμπούλη..Είναι τόοοσο ωραία... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ελπίζω να δείχνουν και στους τοίχους το ίδιο υπέροχα... 8-)8-)8-)8-)8-)

Στο θέμα εκπαίδευσης, θα συμφωνήσω απόλυτα με την Ιουλία...Και εγώ μεγάλωσα με το "πρέπει" να σπουδάσω και μετά ας κάνω ό,τι θέλω.... :roll::roll::roll::roll::roll: Επίσης, μια ζωή η μάνα μου ως νοικοκυρά μου έλεγε ότι θα πρέπει να δουλεύω για να έχω πορτοφόλι δικό μου και να μην εξαρτώμαι από κανέναν μ..... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Οι γονείς μου επέμεναν να γίνω ή δασκάλα ή καθηγήτρια (η μάνα μου ήθελε και δικηγορος), εγώ ήθελα δημοσιογράφος... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Και καθηγήτρια μου άρεσε, αλλά τη χρονιά που πέρασα εγώ το να γίνεις ή δασκάλα ή καθηγήτρια ήταν υποτιμητικό...Εννοούσα ότι έμπαινες με πολύ χαμηλή βαθμολογία και ουσιαστικά σε αυτές τις σχολές μπήκαν όλοι οι "αδυναμοι" μαθητές... :roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops: Εγώ περνούσα και Νομική Κομοτηνή, αλλά δεν.... :?:?:?:? Χαίρομαι που σπούδασα αυτό που ήθελα και που ευτυχώς βρήκα και σχετικά εύκολα δουλειά...Αλλά μετανιώνω γιατί δεν είναι μια δουλειά που σου επιτρέπει να είσαι και κλασική μαμά... :roll::roll::roll::roll::roll: Λόγω των ωραρίων κυρίως.... :roll::roll::roll: Ώρες ώρες λέω "α ρε πατέρα πόσο δίκιο είχες που επέμενες να γίνω δασκάλα... :roll::roll::roll: Χριστούγεννα, Πάσχα, καλοκαίρι θα καθόμουν και θα με πλήρωναν, και θα δούλευα 8-2...." :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Τέλοσπαντων..Τουλάχιστον σπούδασα αυτό που αγαπούσα... 8-)8-)8-)8-)8-)

Χρύσα σε βρίσκω φαουλ σε αυτό που λες με χωράφια και ανάλογες σπουδές... :roll::roll::roll: Ο μπαμπάς μου ήταν δημόσιος υπάλληλος, αλλά κυρίως αγρότης...Είχε κάποια στρέμματα από τους δικούς του που με ΣΚΛΗΡΗ δουλειά κατάφερε και αγόρασε κι άλλα....Από μικρός που ήταν ο αδερφός μου του έλεγαν θα γίνει γεωπόνος...Τέλος...Ο αδερφός μου ΚΑΙ δεν ήθελε και δεν είχε κλίση στα "θετικά" μαθήματα....Λάτρευε τα φιλολογικά, ήταν πραγματικά αστέρι, έριξε απίστευτους καβγάδες για τις σπουδές που θα ακολουθούσε με τους γονείς μου και τελικά υποχώρησε... :roll::roll::roll::roll::roll::(:(:(:( Τελείωσε μια σχολή που δεν του αρέσει (γεωπονική) και ουσιαστικά είναι αγρότης.....Απλώς πιο "κυριλέ"... :?:?:?:? Πάντα μα παντα χτυπούσε στους γονείς μας ότι δεν τον άφησαν να γίνει καθηγητής που ήθελε.... :(:(:(:(:(:(

Αφρο η αγροτική ζωή έτσι είναι...Το ξέρω γιατί και μενα ο μπαμπάς μου αγρότης ήταν...Απλώς είχε και την καβάτζα του δημοσίου.. :roll::roll::roll: Από τις 3 το μεσημέρι μέχρι αργά τη νύχτα δούλευε στα χωράφια ανεξαρτήτως καιρικών συνθηκών.... :(:(:( Γι'αυτό νευριάζω με τους παπάρες που έχουν στο μυαλό τους τους αγρότες αραχτούς στις καφετέριες και στα κωλόμπαρα... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αρτζι είναι ΜΕΓΑΛΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ τελικά οι άνθρωποι.... :evil::evil::evil::evil: Άντε βγάλε ρε γερμανικό διαβατήριο να έχεις ήσυχο το κεφάλι σου... :evil::evil::evil:

Τζούλια και Αρτζι απορώ πως λέτε ρε στα παιδιά σας να μην χτυπάνε... :roll::roll::roll: Εγώ έχω εξηγήσει στην Ιωάννα ότι δεν χτυπάμε και ό,τι θέλουμε το ζητάμε ευγενικά κλπ, αλλά της έχω ξεκαθαρίσει ότι σε περίπτωση που άλλο παιδάκι την χτυπήσει (εκτός σχολείου) θα απαντήσει με τον ίδιο τρόπο και δε θα κάθεται να τις τρώει... :roll::roll::roll::roll: Στο σχολείο της έχω πει να το λέει πρώτα στη δασκάλα και αν δεν συμμορφώνεται το άλλο παιδάκι τότε να απαντά με τον ίδιο τρόπο... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλάκι καλως τις δέχτηκες ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Να περάσετε τέλεια... :x:x:x:x:x:x:x

Ρε μαναράκι ξέρεις πόσες φορές σε σκέφτομαι...Πώς μεγάλωσες χωρίς τη μανούλα σου;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ούτε να το διανοηθώ δεν μπορώ... :cry::cry::cry: Εγώ πιστεύω ότι το παιδί ορφανεύει από μάνα... :roll::roll::roll::oops::oops::cry::cry::cry::cry::cry:

Να είσαι γερή να τους θυμάσαι... :x:x:x:x:x

Τζούλια του άρεσε ρε του Γιώργου η μουσικοκινητική;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Αχ μακάρι να είχα χρόνο κι εγώ να την πήγαινα την Ιω και να ήταν κι έτσι φθηνά... :cry::cry::cry: Εγώ δεν της κάνω καμια δραστηριότητα της ψυχούλας μου... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol: Iουλια ότι κάνω κι εγώ σχεδόν 2 ώρες στο μπαλέτο 8-) Πίνω καφέ :D

εγώ λέω να πείτε να βαράνε όταν τις τρώνε...μου φαίνεται όσο πίσω κάνουν τόσο χειρότερα..ε δε θα είναι τα θύματα συνέχεια :twisted:

Αργυρώ τι να σου πω για το διαβατήριο..δεν έχω καταλάβει ακόμη που σκατά είναι το πρόβλημα τους..

Αφρο μεγειά ρε..ε όχι και το παράκανες ..εγώ που το χέζω καθε φορά το θέμα με τα ψώνια τι να πω :|

Θούλη ξύπνα τον μέσα στη νύχτα, μα δεν τον ενοχλεί? Πάνα μη βάζεις ρε :?

Χρύσα κοιτάζω τα παππούτσια..καλέ πανάκριβα..τι outlet ειν τούτο? Εγώ παππούτσια δε χαλάω αλλά πότε να προλάβω? Έχω άπειρα που δεν προλαβάινω να φορέσω

Θούλη ξέρω νούμερο καλέ..Πχ nike φοράω 5,5 αλλά δε πέφτω ποτέ έξω...38 είναι το νούμερο μου..

πήρα κι ενα κολαν..αλλά ο Γ πήρε τα καλύτερα, και τα κορίτσια φυσικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...