Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Νο 80-σαν να μπαίνει η άνοιξη!


Recommended Posts

Ετσι μπραβο ρε Ιουλια..

ακριβως οπως τα σκεφτομαι λες..

τι σου ειναι φιλολογος ρε παιδι μου!!!!

Αφρο γιατι γμτ...

σηγα μη σου αφιναν χαρτακι ρε..

ενας φακελος με φυσαλιδες μισο Α4 μεγεθος ηταν γμτ...

εχειετ τιποτα ποντικους στην πολυκατοικια που μπορει να το πηραν ;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 971
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στην οικογένεια μου πάντως που οι γονείς μου έπρεπε άμεσα να ξεκινήσουν δουλειά χωρίς περιθώρια για περισσότερη μόρφωση και σχολείο-κι ας ήταν καλοί μαθητές, ειδικά η μαμά μου- δε συζητήθηκε ποτέ αν θα σπουδάσουμε ή τι κλπ κλπ...Μόνη μου έβλεπα τι τραβούσαν οι δικοί μου στις δουλειές του και σκεφτόμουν να πάρω ένα χαρτί να μπορώ να χτυπήσω μια πόρτα. Αυτό. Απο κει πέρα και λύκειο να τελείωνα μόνο δε νομίζω να είχαν θέμα οι δικοί μου. Αρκεί εμείς να είμασταν ευχαριστημένες με τη δουλειά μας. Όταν πέρασα κοινωνιολογία στην Κρήτη (και 5η μπήκα παρακαλώ :mrgreen: ), πήγα γράφτηκα, το είδαμε από δω, το είδαμε απο κει, δεν έβγαινε-ακολουθούσε και η αδερφή μου την επόμενη χρονιά- οπότε ξαναέδωσα μηχανογραφικό και έμεινα στην πόλη μας και η αδερφή μου Βόλο όπου πηγαινοερχόταν..

Δόξα τω θεω όλα καλά μας έχουν πάει, ευχαριστημένες είμαστε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω δεν περνούν τα δικά τούς το δικο μου θα πάρουν! Τίγκα είναι κάτω το γραμματοκβοτιο!

φεύγω για λίγο πάω για αλλαγή τα βρακιά χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!

Καλη τσικνοπέμπτη!!!!

Βίκυυυυυυυυυ να χαιρεσαι το γιόκα σου!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: Να ειναι γερός ,χαρούμενος και να τον καμαρωσεις ολόκληρο άντρα!!! :x:x:x:x

Πολλά φιλιά στα φοβερα μπουτάκια του!!! :-*:-*:-*:-*

Παω να διαβασω 14 σελιδες και αν προλαβω θα επανελθω!!!Φιλιάααααααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστο και αυτο....

μπα Παναγια μου...

απλα εβαλα και κατι δειγματακια για τα παιδι αμεσα..και θα ηθελα να τα ειχες παρει..κλαψ κλαψ...

αντε καλο βρακωμα...χαχαχ..

Παναγιωταααα..φιλια ρεεεε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μαρακι ποιος μιλησε για πιεση;;αλλα ειναι κακο να πεις στο παιδι σου,ακομη αν το εχει καταλαβει μονο του,οτι ειναι καλο να εχει ενα εφοδιο στη ζωη του;;

ενατξει..εμενα η γιαγια μου,κ οι 2 γιγιαδες δηλ.,μου ελεγαν απο μικρη"να παρεις το χρυσο βραχιολακι"=πτυχιο!,κ μετα να κανεις ο,τι θελεις στη ζωη σου!αλλανα εχεις το βραχιολακι σου!

οσο κ αν ακουγεται..ανοητο πια..κακο δεν ειναι..μα εβλαψαν ποτε κανεναν οι σπουδες;; :o:o

δε μιλαω για οικονομικους παραγοντες μαρια..ενδεχομενως κ εγω αν περνουσα σε αλλη πολη να ειχαμε θεμα..

θυμαμαι που περιμεναμε τα αποτελεσματα των πανελλαδικων κ μολις βγηκαν κ ειδαμε οτι περναω εκει που θελω κ στην πολη μου,ο μπαμπας μου πηρε καινουριο αυτοκινητο!

ως τοτε ειχαμε ενα γιουγκο ζασταβα!! 8-)8-)8-)8-) για 20 χρονια!ακομη το θυμαμαι με αγαπη το σαραβαλακι μας!! :D:D αλλα δεν εγοραζε αλλο μεχρι να δει τί θα γινει με εμενα,αν θα χρειαστει να ξαναδωσω κ αρα ξανα φροντιστηρια,αν θα παω αλλου..ευτυχως ολα πηγαν βολικα! :)

βεβαια..μετα απο 4 χρονια,κ πριν ξεχρεωσει τις δοσεις.., ο αδερφος μου το το εκανε σμπαραλια σε ενα τροχαιο που απο θαυμα σωθηκε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ούτε εγώ καλέ μιλησα για πίεση :roll::roll::roll::roll:

κακό φυσικά δε κάνουν οι σπουδές αλλά θα πρέπει να σταματήσουν να συνδέονται νομίζω με επαγγελματική αποκατάσταση. Από δω και πέρα ας το δούμε σαν μια επένδυση που ίσως σε βοηθήσει και σου βγει σε καλό ίσως και όχι όμως.. έτσι λέω να το παρουσιάσω στα κορίτσια :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια να σου πω την αμαρτι αμου...

ισος το οτι περασα Αθηνα να ηταν και αυτος παραγοντας που δεν πηγα στο παιδαγωγηκο..

η μαμα μου δ εμου μιλουσε..

ο μπαμπα ςμου ακομα και τωρα με βριζει που εστω δεν ξαναεδωσα...

αλλα μολις ειχαμε αγορασει το σπιτι...η μαμα παντα ελεγε πως θα δουλευε και θα τα καταφερναμε..θα εμενα στη Θεια μου..αλλα εγω δεν ηθελα να τους βαλω σε εξοδα για κατι που δε με ενδιεφερε..

οι σπουδες για μενα δεν ειανι το παν...

η μορφωση ομως ειναι....

εχω τρανταχτη πςεριπτωση μεγαλου επιχειρηματια στη Θεσσαλονικη..η Κατερινα τον ξερει καλα- που ειναι ΤΟΠ στον εισερχομενο τουρισμο Απο την προιν ΣΣΣΔ που δενε χει τελειωσει ουτε το Λυκει στη Γεωργια..

αμα το χεις..το χεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία μεγεια, ωραία :) ....αν και εμένα θα μου άρεσε περισσότερο σε ροζ!!! :roll::roll::roll:

ρε πήγαινε μόνη σου στην αρχή και μετά έρχεται ο Γ.!! :P:P

Αφρο μεγειά το κούρεμα, πώς κουρεύτηκες? :)

ρε κορίτσια έχουμε έναν γνωστό, που η φίλη του - γύρω στα 50, την κόβω να είναι - έχει διαβάσει πάνω από 800 βιβλία μέχρι τώρα :o:o:o:o:o και περίπου διαβάζει 2 βιβλία την εβδομάδα :o:o:o:shock::shock::shock: αφού, μας έιπε, όταν πάνε για καφέ έξω αυτή παίρνει και το βιβλίο μαζί και διαβάζει και εκείνος της είπε αυτό τον προσβάλει και εκείνη του απάντησε "μόνο 10 σελίδες να διαβάσω" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τους είχαμε τραπέζι μια φορά, πρώτη φορά την βλέπαμε, ευτυχως δεν είχε βιβλίο μαζί!!! :lol::lol::lol:

όπου και να πάει, πάντα μα πάντα έχει βίβλιο μαζί της......εκδρομές πάνε, θα διαβάσει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στην Ελλάδα για να αποκτήσεις μόρφωση πρέπει να είσαι τυχερός και να πέσεις σε δασκάλους άξιους.

Σπουδές και χαρτιά μπορείς να πάρεις.. ουουουου τα βλέπω τα σπίρτα μας κάθε μέρα στη δουλειά Χρύσα :mrgreen:

:?:?:?:?:? Αργυρώ...εχμ 2 τη βδομάδα μπορεί να βγάζω κι εγώ αλλά ελαφριά βιβλία ε...για χαλάρωση

είμαι στη βιβλιοθήκη του τει 2 φορές την εβδομάδα σίγουρα...παντα κάτι ψάχνω :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε αυτή διαβάζει από όλα, και ιστορικά και σοβαρή λογοτεχνία......βασικά εδώ έχω δει ανθρώπους με το που μπαίνουν στο λεωφορείο, κάθονται και ανοίγουν το βιβλίο :?:?

εγώ αν μπω σε λεωφορείο ούτε μήνυμα στο κινητό δεν μπορώ να διαβάσω, αμέσως θα ζαλιστώ!!! :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

μαρια μην μου ξαναδειξεις [ραγματα απο αυτο το σαιτ 8-):evil::evil::evil::lol::lol: με προκαλεις καθε φορα και κολλαωωωωωωωω :lol::lol::lol::lol: μεγιαααα εγω εχω ερτωυτει κατι μποτακια λευκα μιε λιιιιγο λεοπαρ υπεροχα..

ιουλια μου μια χαρα κερδη απεφερε τοτε..δεν ξερεις σε μαι επιχειρηση τι θα γινει χρονια μετα...δεν ειναι εαν θελει το παιδι οκ..εαν οχι δεν στελνουμε κανεναν πουθενα..ειναι καθαρα χειριστικο αυτο που λεει η χρυσα..θα το εστελνα για σπουδες εκει..οχι θα παω εκει που θελει..

αυτο που λες εσυ ειναι οκ..εαν του αρεσει να παει χιλιες φορες..

οσον αφορα αυτο που λες για τις σπουδες και την μορφωση συμφωνω..ποτε δεν βλαψανε κανεναν!! ;)

βεβαι εχω δει και κατι "παραμορφωμενους..." αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

χρυσα ρε εγω δεν θα βαφομουνα ποτε σαν την νυφη σου καλε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω γουστο νομιζω..αυτο το εχεις μεσα σου νομιζω..το κιτσ ασχετως εαν εισαι αισθητικος..απλα οπως βαφεσαι θα βαψεις..οποτε καφτα χαραλαμπε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα αργυρω..εγω ετσι δεν κανω!!οταν βγαινω για καφε κουτσομπολευω!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαρια συμφωνουμε ολες μου φαινεται τελικα! ;):D

εννοειται,για εμενα,οτι δε συνδεονται οι σπουδες με την επαγγελματικη αποκατασταση!

χρυσα,μη μετανιωνεις!αν,πραγματικα αν αγαπουσες πραγματικα τα παιδαγωγικα,θα πηγαινες αθήνα κ ας ζοριζοσουν..ισως δουλευες για να τα βγαλεις περα..το οτι δεν πηγες,δειχνει οτι αλλα ηταν τα θελω σου κ για εμενα σωστα επραξες! ;) κ σου βγηκε κ σε καλο!

εγω παντως..γιαλατζι φιλολογος ειμαι τελικα!! 8-)8-)8-)8-)

απο τοτε που γεννησα..με το ζορι ετοιμαζω τα μαθηματα της ημερας..κ πιο πολυ προσανατολιζομαι πώς να κανω παιχνιδι το διαβασμα,παρα να διαβασω :roll::roll:

πριν τον γιωργο καταβροχθιζα μιλαμε τα βιβλια,απο παιδι ακομη!!ερωτας!!τωρα..ουτε ταπεινο φλερτ.. :mrgreen::mrgreen: εκτος απο τα παιδικα που διαβαζω του γιωργου :idea:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ερώτηση: έχετε ανιχνευτή καπνού? :?::?::?::?:

εμείς έχουμε και ανήκουμε στο 40% του πληθυσμού της χώρα που έχει!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

είχε ένα ρεπορτάζ χθες στην τιβι που έλεγε πόσο σημαντικό είναι να έχουμε ανιχνευτή και πόσο γρήγορα μπορεί να εξαπλωθεί η φωτιά :? το μόνο αρνητικό, που πρέπει να λύσουμε, είναι ότι έχουμε μόνο ένα, ενώ κανονικά θα έπρεπε σε κάθε δωμάτιο και κυρίως στα παιδικά! :? ....εκτός της κουζίνας!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βενη ναι ρε..αυτη παντα ηταν καρναβαλος...χαχαχα....

ΟΚ φτανουν οι κακιες

Να σε δω μαρι να σου ο ΦΙλιππος οτι θελει να γινει Βιολιτζης τι θα κανεις;;;..σε βλεπω να τον ξεμαλλιαζεις τριχα τριχα...χαχαχ..τρελη..

δενειναι κακο να "σπρωχνουμε" με τροπο ρε..δενε ιπαμε να τον βαλουμε με το στανιο..αλλα να ξες..εχεις στο σπιτι τα καταλληλα βιβλια..τα καταλληλα ερεθισματα..

ε πες πες σαν την Ιουλια..θα γινει λεκτορας...χαχαχαχ....

Ιουλακι απλα δεν το χω ρε με τα παιδια..αληθεια...

αν και στο παλιο γραφειο που εκπειδευα μεσω ΚΕΚ μου ειχα πει οτι ειμαι καλη δασκαλα και εχω μεταδοτηκοτητα και ορεξη..

αλλα σε αυτο εφτεγε και το τι συγκεκριμενη χρονια ειχα μαθητες που ηρθαν για να μαθουν 5 πραγματα και να τα αξιοποισουν..

αλλες χρονιες ειχα κατι αποφοιτους τει και ιεκ οι οποιοι ηταν γιουχου..

βαριοντουσαν που ζουσαν..δεν ηξερα τι να του ςκανω...

αυτοι ζητουσαννα βγαζουν φωτοτυπιες...

ρε παιδια τους ελεγα..εχουμε τμημα προγραμματιστων..παντε να μαθετε κατι..τιποτα αυτα..

αν γινομουν τελικα δασκαλα και ειχα τετοια παιδια..που στανταρ καθε χροναι σε καθε ταξη εχεις τετοιους θα απογοητευπυν..

δεν το χω με τη διδασκαλια...

Αργυρω εμεις εννωειτε πως εχουμε με τον Ο να ειναι δουλεια του οχι που δε θα ειχαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ διαβάζω για χαλάρωση και πιο πολύ από πέρυσι που δεν έχει τίποτα η τηλεόραση :roll:

αλλά όταν βρω κάτι στη βιβλιοθήκη που το έψαχνα καιρό ανυπομονώ να γυρίσω σπίτι να διαβάσω..έχω σκεφτεί μέχρι και να κλειδωθώ σε ένα γραφείο και να αρχίσω να διαβάζω να με ψάχνουν :lol::lol::lol::lol:

πάρε Βένι μόλις μπορέσεις κανε παραγγελία

εμείς την κάναμε 1/3 και τα πήρα χτες

πλάκα μας κάνεις ρε Αρτζι? ακου ανιχνευτή καπνού :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μας ρωτας σοβαρα αν εχουμε ανιχνευτη καπνου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

όου μάι γκοντ!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

εε..ναι...τωρα μενει μονο να βαλουμε στην τουαλέτα κ θα ειμαστε κομπλε!κ φυσικα εχουμε σε καθε υπνοδωματιο!!μα πού πας χωρις ανιχνευτη εν ετει 2013;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρε Ιουλία και Μαρία? :o:o:o:shock::shock::shock::shock:

αν, χτύπα ξύλο, πιάσει φωτιά το σπίτι το βράΔΥ, ΤΗΝ ΏΡΑ ΠΟΥ κοιμόσαστε πώς θα ειδοποιηθείτε για να βγείτε εγκαίρως έξω???? :?::?::?: δλδ πού είναι το παράξενο και τραγικό??? :?::?:

μόνο 10ε κοστίζει, αλλά μπορεί να σώσει ζωές!!! :!::!::!::!:

προχθές είχε πάει ο άντρας μου στην συνάντηση γονεών με την δασκάλα και η δασκάλα είπε στους γονείς να πάνε στην τοπική βιβλιοθήκη της συνοικίας μας να πάρουν ένα κουπόνι, χαρτί (δεν ξέρω ακριβώς πώς λέγεται) ώστε όταν πάει με τα παιδιά στην βιβλιοθήκη να διαλέξουν βιβλίο, να δανεισθούν......και πετάγεται μια μαμά και λέει το εξής "σοφό" :lol::lol::lol::lol: "και γιατί δεν μπορούμε να αγοράσουμε ένα βιβλίο στο παιδί αν θέλει?" :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε τώρα τι να πεις, δέχθηκε επίθεση από κάποιους άλλους γονείς!!! ;)8-)8-)

και μένα μου αρέσει πολύ να διαβάζω και να πηγαίνω σε βιβλιοθήκες και να κάθομαι και να ψάχνω....πάω πολύ συχνά στο βιβλιοπωλείο της γειτονιάς και ελέγχω τα βιβλία, αλλά.....είναι μόνο στα γερμ., θα ήθελα κανένα λογ. βιβλίο στα ελληνικά :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λατρευω το διαβασμα!!!!!!!

παλια που ειχα χρονο ημου συνεχεια σε βιβλιοθηκες...

ειδικα στη δημοτικη..

εχουμε και στη Μενεμεη..αλλα...

Ρε κουμπαρα..που εισαι να μας πεις εντυπωσεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ αγόρασε από κανένα ηλεκτρονικό βιβλιοπωλείο βρε ;)

ε όσο για τη φωτιά μάλλον θα το μυρίσουμε :mrgreen:

δε γνωρίζω και κανέναν να έχει να σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έκανε τεστ η πυροσβεστική, σε ένα παιδικό δωμάτιο, όπυ υπήρχε ένα κεράκι αναμένο......θα μου πείτε τώρα μα στο παιδικό το κεράκι?.....και μέσα σε, το αργότερο, 3 λεπτά το δωμάτιο είχε πνηγεί στον καπνό και στην φωτιά.....πιθανότητα να ζήσει κάποιος δεν υπήρχε! :?

μετά είχε ένα άλλο ρεπορτάζ που έλεγε τι επικρατεί στα νοσοκομεία :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted: εκεί προσπαθούν π.χ σε έναν καρκινοπαθεί, οποίος μπορεί να κάνει επέμβαση και να φύγει, να του δώσουν θεραπείες οι οποίες είναι πιο ακριβές από μία επέμβαση....δλδ συμβουλεύουν τους ασθενείς για την πιο ακριβή θεραπεία και ήταν ένας διαβητολόγος, ο οποίος έφυγε από το νοσοκ. που ήταν και άνοιξε δικό του ιατρείο γιατί στο νοσοκ. τον πίεζαν να βρει όσο πιο πολλούς ασθενείς γίνεται!!! :o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted:

σαφώς και τ αέξοδα μιας θεραπείας τα καλύπτουν οι ασφάλειες, αλλά τι γίνεται με την ταλαιπωρία των ασθενών???

παντού σκέφτονατι το χρήμα και μόνο αυτό τελικά!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μη μας τα λες..το ξερουμε...

μακρια μη πας..κατι λεγαμε για βιομηχανια καισαρικω στην Ελλαδα...

ε κατι τετοιο ειναι και εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια δεν νομίζω να πάρω το διαβατήριο τελικά :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

πρέπει να έχει απορριφθεί πάλι :cry::cry::cry::cry::cry:

η αίτησή μου δεν υπάρχει στο νετ!!!

και την προηγούμενη φορά είχα κάνει αίτηση στις 4 Δεκ και η απόρριψη από την αστυνομία γράφθηκε στις 11 Δεκ!! .....και ο υπάλληλος μου είπε ότι κάθε εβδομάδα πηγαίνει διπλωματικός σάκος στην Αθήνα, οπότε σίγουρα έχει φτάσει :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

κρίμα....... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα Αργυρω σοβαρα τωρα....δε θα σου δωσουν ποτε το διαβατηριο σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

κοριτσια..θυμαστε που σας ελεγα εχθες για την περιεργη συμπεριφορα του γιωργου; :roll:

νομιζω οτι καταλαβα..

το πρωι ξυπναει κ για πρωτη φορα ολη τη χρονια,μου λεει ομορφα κ ωραια"μαμα δε θελω να παω σχολειο"χωρις γκρινιες κ κλαμματα...

λεω κατι εγινε..δενμπορει..

τον ρωταω κ μου λεει οτι 3 φιλοι του τον χτυπησαν! :o τον εβαλα να μου δειξει τί εγινε,σαν παιχνιδι,ημουν χαλαρη,κ να κανει οτι αυτος ειναι ενα απο τα παιδακια..κ με εσπρωξε..

του λέω,εσυ τί εκανες;

μου ειπες,λεει,να μη χτυπαω κ δεν εκανα τιποτα! :o

ναι του λεω,αλλα σου ειπα να φωναζεις φυγε στο παιδακι κ να το λες στη δασκαλα σου..

εγω λεω θα καθομαι να τρωω ξυλο,δε το λεω στη δασκαλα! :shock::shock:

Με τα πολλα..θυμωσα κ του ειπα αν τον ξαναχτυπησουν να σπρωξει κ αυτος..βλακεια,αλλα στεναχωρεθηκα ρε σεις..

ε μετα βλεπει ενα βιβλιο του με τα ζωα της ζουγκλας,σαν εγκυκλοπαιδεια,κ με ρωταει να το παρω μαζι;

ναι,λεω,φυσικα!

παμε,ρωταμε τη δασκαλα αν γινεται να το διαβασουν στην ταξη κ ο γιωργος παει κ καθεται με τα παιδακια..βασικα μπηκε χαρουμενος κ κρατουσε με καμαρι το βιβλιο του,μοονο γι αυτο μπηκε μεσα,ειμαι σιγουρη..

κ μιλαω με τη δακσλα κ της εξηγω..ενω δε με εβλεπε το παιδι φυσικα..της ειπα οτι δε με ενοχλει που τον εσπρωξαν,ουτε θα εκανα ποτε θεμα για αυτο,αλλοιμονο,παιδια ειναι,αλλα για να μη θελει να ερθει κ να μου λεει οτι θα καθεται να τρωει ξυλο :roll:

θα εχουν κ οι 2 τον νου τους μου ειπαν για να τσεκαρουν αντιδρασεις..

τα 3 παιδακια ειναι τα πιο ζωηρα,ολο σε εκεινα λεει κανουν παρατηρησεις..εμενα αυτο δ εμε νοιαζει κ της ξεκαθαρισα οτι σε καμια περιπτωση δεν στιγματιζω κανενα παιδι κ δε με πειραζει που τον χτυπησαν..πώς αντιδρα το παιδι μου κ γιατι δε θελει να ξαναπει με νοιαζει μονο.. :roll:

αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γι'αυτο ηθελε να κοιμηθει στη γιαγια;;;...

επειδη τις εφαγε ενω θα ηθελε να του πλακωσει;;;;

παντως κριμα..

ο δικος μου επιρρεαζετε ευκολα..

κανει παρεα με δυο τερατα του παιδικου..οταν ειναι και τα τρια μαζι..η δασκαλα εγκομαχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...