Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΟΗΘΕΙΑ... ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΠΟΥ ΕΖΗΣΑ


Recommended Posts

Koritsaki mou kalo den exw logia na se parigorisw meta apo

ayta pou diavasa.Eilikrina eklapsa me thn periptwsh sou.

Einai poly sklhro kai adiko ayto pou sou synevei kai makari

na mhn xanasymvei se kamia kopela.Einai dyskolo na mhn to

skeftese alla prospathise na to xeperaseis grhgora me mia

nea egymosynh.Kai eimai sigourh pws thn epomenh fora ola tha

pane mia xara.Xreiazese vohtheia apo dikou sou anthrwpous

gia na to xeperaseis poio eykola.O xronos einai o kalyteros

giatros lene...Kalo kouragio sou eyxomai kai oti alo xreiasteis

emeis eimaste panta edw...Filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Koritsaki mou kalo den exw logia na se parigorisw meta apo

ayta pou diavasa.Eilikrina eklapsa me thn periptwsh sou.

Einai poly sklhro kai adiko ayto pou sou synevei kai makari

na mhn xanasymvei se kamia kopela.Einai dyskolo na mhn to

skeftese alla prospathise na to xeperaseis grhgora me mia

nea egymosynh.Kai eimai sigourh pws thn epomenh fora ola tha

pane mia xara.Xreiazese vohtheia apo dikou sou anthrwpous

gia na to xeperaseis poio eykola.O xronos einai o kalyteros

giatros lene...Kalo kouragio sou eyxomai kai oti alo xreiasteis

emeis eimaste panta edw...Filia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;;

ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ΣΤΗΝ 30η ΕΒΔΟΜΑΔΑ;;;

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;ΑΔΙΚΟ!!! ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ!!!

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ

ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ..

Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ..

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟ!!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ..

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ Η ΠΙΟ

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ..ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΙΜΟ

ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΠΩ;;;;;

ΕΧΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.. ΣΤΗΝ 30η ΕΒΔΟΜΑΔΑ;;;

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ;;;;ΑΔΙΚΟ!!! ΠΟΛΥ ΑΔΙΚΟ!!!

ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ

ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ..

Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΜΩΡΑΚΙ..

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΩΤΟ!!!!

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΟΜΩΣ..

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ..

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ Η ΠΙΟ

ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΑΣ..ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΜΟΝΙΜΟ

ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου ……αχ τι να σου πω ? πια λόγια θα απαλύνουν τον πόνο σου ?

Θα ήθελα όμως να ζητήσω κάποιες πληροφορίες και θα καταλάβεις γιατί

Εγώ κάπου στα τέλη του 6ου μήνα έκανα πρώτη φορά Doppler, είναι κάποιο μηχάνημα που ελέγχει την ροή του αίματος και το οξυγόνο που πηγαίνει στο έμβρυο……διαπίστωσε ο γιατρός μου πως τα ποσοστά μου ήταν λίγο χαμηλά, που σήμαινε πώς είχε κάπου πιάσει τον λώρο και αυτό απειλούσε τη ζωή του και μιλάμε για ένα έμβρυο όχι μεγάλο, οπότε είχε χώρο να κινηθεί και ελπίζαμε πως θα ξετυλίγονταν. Όμως ο γιατρός μου με ενημέρωσε πως τα ποσοστά αυτά που μου έλεγε έδιναν σχεδόν σίγουρη διάρκεια ζωής στο έμβρυο 7 ημέρες και θα έπρεπε να το παρακολουθούμε.

Φυσικά εγώ πήγαινα και το ελέγχαμε πάντα κάθε 4-5 μέρες ….έτσι προχωρούσε η εγκυμοσύνη με την ψυχή στο στόμα……αλλά όμως εμένα αυτό μου έσωσε το μωράκι μου ……βλέποντας ότι τα νούμερα πέφτουν σοβαρά, πάλι μέσο Doppler, κανονίσαμε να πάμε για γέννα.

Θα μπορούσε ίσως ο γιατρός σου να το προλάβει ? ….δεν μπορεί από την μία μέρα στην άλλη να συμβεί και έτσι ακαριαία

Όλα αυτά τα είπα για να βοηθήσω, ώστε να μην υπάρξει ποτέ καμία κοπέλα στη θέση σου….χάθηκε ένα αγγελούδι και εσένα η πληγή σου ματώνει …..βάλε όλα σου τα δυνατά να το ξεπεράσεις και είμαι σίγουρη πως ο θεός θα σου δώσει περισσότερη χαρά από την λύπης που νιώθεις τώρα

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω….....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου ……αχ τι να σου πω ? πια λόγια θα απαλύνουν τον πόνο σου ?

Θα ήθελα όμως να ζητήσω κάποιες πληροφορίες και θα καταλάβεις γιατί

Εγώ κάπου στα τέλη του 6ου μήνα έκανα πρώτη φορά Doppler, είναι κάποιο μηχάνημα που ελέγχει την ροή του αίματος και το οξυγόνο που πηγαίνει στο έμβρυο……διαπίστωσε ο γιατρός μου πως τα ποσοστά μου ήταν λίγο χαμηλά, που σήμαινε πώς είχε κάπου πιάσει τον λώρο και αυτό απειλούσε τη ζωή του και μιλάμε για ένα έμβρυο όχι μεγάλο, οπότε είχε χώρο να κινηθεί και ελπίζαμε πως θα ξετυλίγονταν. Όμως ο γιατρός μου με ενημέρωσε πως τα ποσοστά αυτά που μου έλεγε έδιναν σχεδόν σίγουρη διάρκεια ζωής στο έμβρυο 7 ημέρες και θα έπρεπε να το παρακολουθούμε.

Φυσικά εγώ πήγαινα και το ελέγχαμε πάντα κάθε 4-5 μέρες ….έτσι προχωρούσε η εγκυμοσύνη με την ψυχή στο στόμα……αλλά όμως εμένα αυτό μου έσωσε το μωράκι μου ……βλέποντας ότι τα νούμερα πέφτουν σοβαρά, πάλι μέσο Doppler, κανονίσαμε να πάμε για γέννα.

Θα μπορούσε ίσως ο γιατρός σου να το προλάβει ? ….δεν μπορεί από την μία μέρα στην άλλη να συμβεί και έτσι ακαριαία

Όλα αυτά τα είπα για να βοηθήσω, ώστε να μην υπάρξει ποτέ καμία κοπέλα στη θέση σου….χάθηκε ένα αγγελούδι και εσένα η πληγή σου ματώνει …..βάλε όλα σου τα δυνατά να το ξεπεράσεις και είμαι σίγουρη πως ο θεός θα σου δώσει περισσότερη χαρά από την λύπης που νιώθεις τώρα

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω….....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου καλως μας ηρθες αρχικα...ειμαι η ζωη και ειμαι απο θεσσαλονικη..ξερω οτι οτι και να σου πουμε δεν προκειται να απαλλυνουμε τον πονο σου απλα εδω θα δεις πολλες απο μας εχουμε βιωσει παρομοια απωλεια και γω συγκεκριμενα 2 φορες εινια δυσκολο το ξερω εγω δεν μπορουσα να συνελθω για καιρο μεχρι και σε ψυχολογους ηθελα να παω...μετα την δευτερη απωλεια ομως στον 3ο μηνα εμεινα ξανα εγκυος φοβομουν γιατι παλι στην αρχη ειχα καποια προβληματα εμεινα στο κρεβατι 4 μηνες δεν το κουνουσα παρα μονο για τουαλετα ολα πηγαν καλα αυτη την φορα και τωρα εχω ενα τελειο τερατακι 14 μηνων...μαλλον ηταν πολυ ομορφο και το ζηλεψαν οι αγγελοι...μην τα παρατας απλα πιστεψε!!!!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη μου καλως μας ηρθες αρχικα...ειμαι η ζωη και ειμαι απο θεσσαλονικη..ξερω οτι οτι και να σου πουμε δεν προκειται να απαλλυνουμε τον πονο σου απλα εδω θα δεις πολλες απο μας εχουμε βιωσει παρομοια απωλεια και γω συγκεκριμενα 2 φορες εινια δυσκολο το ξερω εγω δεν μπορουσα να συνελθω για καιρο μεχρι και σε ψυχολογους ηθελα να παω...μετα την δευτερη απωλεια ομως στον 3ο μηνα εμεινα ξανα εγκυος φοβομουν γιατι παλι στην αρχη ειχα καποια προβληματα εμεινα στο κρεβατι 4 μηνες δεν το κουνουσα παρα μονο για τουαλετα ολα πηγαν καλα αυτη την φορα και τωρα εχω ενα τελειο τερατακι 14 μηνων...μαλλον ηταν πολυ ομορφο και το ζηλεψαν οι αγγελοι...μην τα παρατας απλα πιστεψε!!!!φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙΣ, ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ... ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ, ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗΝ 1Οη ΒΔΟΜΑΔΑ. Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ. ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙΣ, ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ. ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ... ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ, ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΕΧΑΣΑ ΣΤΗΝ 1Οη ΒΔΟΜΑΔΑ. Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΑ ΗΘΕΛΕ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ, ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοτσακι μου οτι και να σου πω θα ειναι λιγο

το μονο που μπορω να πω ειναι,κουραγιο

θα πρεπει απο εδω και περα να κοιταξεις μπροστα και να κανεις θετικες σκεψεις μονο.οταν ηρεμησεις λιγο,εννοειτε οτι θα ξαναπροσπαθησεις,δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου ομως.οτι χρειαστεις θα ειμαστε εδω για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοτσακι μου οτι και να σου πω θα ειναι λιγο

το μονο που μπορω να πω ειναι,κουραγιο

θα πρεπει απο εδω και περα να κοιταξεις μπροστα και να κανεις θετικες σκεψεις μονο.οταν ηρεμησεις λιγο,εννοειτε οτι θα ξαναπροσπαθησεις,δωσε λιγο χρονο στον εαυτο σου ομως.οτι χρειαστεις θα ειμαστε εδω για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera eleni mou..ta xasa omologo molis diabasa tin istoria sou..

ti na po de ksero..

sou eyxomai o theos na sou dinei kouragio k na mi xaneis tin pisti sou..

o xronos einai o kaliteros giatros..

kalo kouragio k mi to bazeis kato kopela mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera eleni mou..ta xasa omologo molis diabasa tin istoria sou..

ti na po de ksero..

sou eyxomai o theos na sou dinei kouragio k na mi xaneis tin pisti sou..

o xronos einai o kaliteros giatros..

kalo kouragio k mi to bazeis kato kopela mou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου τι να πω...

Ειναι καποιες περιπτωσεις που δεν ξερεις τι να γραψεις.

Ειλικρινα δεν ξερω ποση δυναμη θελει να αντεξεις κατι τετοιο. Θελημα Θεου να το πω, δεν ξερω πραγματικα.

Γινεσαι πιο δυνατη μεσα απο τετοιες καταστασεις. Απο την αλλη ομως...

Αχ! Ειλικρινα Ελενη ευχομαι να βγεις αλωβητη μεσα απο αυτο κοριτσι μου.

Πραγματικα δεν εχω λογια.

ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΣΕΝΑ

Αννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου τι να πω...

Ειναι καποιες περιπτωσεις που δεν ξερεις τι να γραψεις.

Ειλικρινα δεν ξερω ποση δυναμη θελει να αντεξεις κατι τετοιο. Θελημα Θεου να το πω, δεν ξερω πραγματικα.

Γινεσαι πιο δυνατη μεσα απο τετοιες καταστασεις. Απο την αλλη ομως...

Αχ! Ειλικρινα Ελενη ευχομαι να βγεις αλωβητη μεσα απο αυτο κοριτσι μου.

Πραγματικα δεν εχω λογια.

ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΣΕΝΑ

Αννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, δεν έχω λόγια να πω, μόνο κουράγιο και να βρεις την δύναμη να προχωρήσεις και να μην το βάλεις κάτω. κι όταν με το καλό μείνεις εγκυος και πάλι μη φοβηθείς γιατι εκεί ψηλά έχεις το αγγελάκι σου να σε φυλάει. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην ξαναπονέσεις τόσο ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου, δεν έχω λόγια να πω, μόνο κουράγιο και να βρεις την δύναμη να προχωρήσεις και να μην το βάλεις κάτω. κι όταν με το καλό μείνεις εγκυος και πάλι μη φοβηθείς γιατι εκεί ψηλά έχεις το αγγελάκι σου να σε φυλάει. Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να μην ξαναπονέσεις τόσο ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου αρχικά καλως ήρθες κοντά μας.

Τώρα διάβασα την ιστορία σου κ ένιωσα πραγματικά μεγάλη λύπη ...

Είναι οδυνηρό κ άδικο να συμβαίνει κάτι τέτοιο,όταν μάλιστα βρίσκεσαι σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη...

Λυπάμαι στ΄αλήθεια πάρα πολύ..

Δεν ξέρω ποια λόγια θα μπορούσαν να απαλύνουν τον πόνο σου κ γι΄αυτό το μόνο που θέλω ολόψυχα να ευχηθώ για ΄σένα ,είναι ο Θεός σύντομα να σας στείλει ένα μωράκι ακόμα κ να γεννηθεί ασφαλές ,υγειές γερό κ δυνατό.

Ο,τι χρειαστείς,εδώ υπάρχουν πολλές κοπέλες,με ευαίσθητες ψυχούλες που η καθεμιά με τον τρόπο της μπορεί να σε στηρίξει.

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου αρχικά καλως ήρθες κοντά μας.

Τώρα διάβασα την ιστορία σου κ ένιωσα πραγματικά μεγάλη λύπη ...

Είναι οδυνηρό κ άδικο να συμβαίνει κάτι τέτοιο,όταν μάλιστα βρίσκεσαι σε τόσο προχωρημένη εγκυμοσύνη...

Λυπάμαι στ΄αλήθεια πάρα πολύ..

Δεν ξέρω ποια λόγια θα μπορούσαν να απαλύνουν τον πόνο σου κ γι΄αυτό το μόνο που θέλω ολόψυχα να ευχηθώ για ΄σένα ,είναι ο Θεός σύντομα να σας στείλει ένα μωράκι ακόμα κ να γεννηθεί ασφαλές ,υγειές γερό κ δυνατό.

Ο,τι χρειαστείς,εδώ υπάρχουν πολλές κοπέλες,με ευαίσθητες ψυχούλες που η καθεμιά με τον τρόπο της μπορεί να σε στηρίξει.

χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σου... Είναι πολύ οδυνηρό πράγματι να νιώθεις έτοιμη σε λίγο να γεννήσεις και να αναγκάζεσαι να βιώνεις μια τέτοια κατάσταση... από κάτι τόσο... απλό όπως το τύλιγμα του λώρου... :( Εύχομαι η Παναγίτσα να απαλύνει τον πόνο στην ψυχούλα σου και να ανταμοίψει τη δύναμή σου με ένα νέο μωράκι το νέο έτος που θα τα καταφέρει να έρθει υγιές στη ζωή και να κάνει εσένα και τον καλό σου πολύ πολύ ευτυχισμένους!!!

Χιαρόμαστε όλες που βρήκες την παρέα μας και θα είμαστε εδώ, η κάθε μια με τη δική της ιστορία και τις δικές της εμπειρίες να σε βοηθήσουμε σε ό,τι μπορούμε...

Καλά Χριστούγεννα να έχεις και μία ακόμη καλύτερη είσοδο στο 2009...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σου... Είναι πολύ οδυνηρό πράγματι να νιώθεις έτοιμη σε λίγο να γεννήσεις και να αναγκάζεσαι να βιώνεις μια τέτοια κατάσταση... από κάτι τόσο... απλό όπως το τύλιγμα του λώρου... :( Εύχομαι η Παναγίτσα να απαλύνει τον πόνο στην ψυχούλα σου και να ανταμοίψει τη δύναμή σου με ένα νέο μωράκι το νέο έτος που θα τα καταφέρει να έρθει υγιές στη ζωή και να κάνει εσένα και τον καλό σου πολύ πολύ ευτυχισμένους!!!

Χιαρόμαστε όλες που βρήκες την παρέα μας και θα είμαστε εδώ, η κάθε μια με τη δική της ιστορία και τις δικές της εμπειρίες να σε βοηθήσουμε σε ό,τι μπορούμε...

Καλά Χριστούγεννα να έχεις και μία ακόμη καλύτερη είσοδο στο 2009...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω και γώ. Στις 28.09.08 έκανα την απόξεση. Κουράγιο και θα περάσει το τρίμηνο. Εφόσων οι εξετάσεις βγήκαν καλές όλα θα πάνε καλά.

Κουράγιο και άντλησε δύναμη από τον άντρα σου. Σε χρειάζεται και αυτός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω και γώ. Στις 28.09.08 έκανα την απόξεση. Κουράγιο και θα περάσει το τρίμηνο. Εφόσων οι εξετάσεις βγήκαν καλές όλα θα πάνε καλά.

Κουράγιο και άντλησε δύναμη από τον άντρα σου. Σε χρειάζεται και αυτός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELDO έγραψε:

Ελένη μου ……αχ τι να σου πω ? πια λόγια θα απαλύνουν τον πόνο σου ?

Θα ήθελα όμως να ζητήσω κάποιες πληροφορίες και θα καταλάβεις γιατί

Εγώ κάπου στα τέλη του 6ου μήνα έκανα πρώτη φορά Doppler, είναι κάποιο μηχάνημα που ελέγχει την ροή του αίματος και το οξυγόνο που πηγαίνει στο έμβρυο……διαπίστωσε ο γιατρός μου πως τα ποσοστά μου ήταν λίγο χαμηλά, που σήμαινε πώς είχε κάπου πιάσει τον λώρο και αυτό απειλούσε τη ζωή του και μιλάμε για ένα έμβρυο όχι μεγάλο, οπότε είχε χώρο να κινηθεί και ελπίζαμε πως θα ξετυλίγονταν. Όμως ο γιατρός μου με ενημέρωσε πως τα ποσοστά αυτά που μου έλεγε έδιναν σχεδόν σίγουρη διάρκεια ζωής στο έμβρυο 7 ημέρες και θα έπρεπε να το παρακολουθούμε.

Φυσικά εγώ πήγαινα και το ελέγχαμε πάντα κάθε 4-5 μέρες ….έτσι προχωρούσε η εγκυμοσύνη με την ψυχή στο στόμα……αλλά όμως εμένα αυτό μου έσωσε το μωράκι μου ……βλέποντας ότι τα νούμερα πέφτουν σοβαρά, πάλι μέσο Doppler, κανονίσαμε να πάμε για γέννα.

Θα μπορούσε ίσως ο γιατρός σου να το προλάβει ? ….δεν μπορεί από την μία μέρα στην άλλη να συμβεί και έτσι ακαριαία

Όλα αυτά τα είπα για να βοηθήσω, ώστε να μην υπάρξει ποτέ καμία κοπέλα στη θέση σου….χάθηκε ένα αγγελούδι και εσένα η πληγή σου ματώνει …..βάλε όλα σου τα δυνατά να το ξεπεράσεις και είμαι σίγουρη πως ο θεός θα σου δώσει περισσότερη χαρά από την λύπης που νιώθεις τώρα

Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω….....

κοριτσακι μου και εγω εχασα το αγορακι μου στην 25 εβδομαδα απο πολλαπλες ανω,αλιες στο β επειπδου αλλα ειχα πεσει σε πολυ κακο λκαι απανθρωπο γιατρο που δεν ειχε δει τιποτα, θρηνησα ,εκλαψα μεχρι σε ψυχαναλυτη πηγα για να βοηθηθω και τελικα καταλαβα οτι τυχερο σε εισαγωγια δεν θα σου ξανασυμβει παλι

συμφωνω με την ελντο ομως οσον αφορα τον γιατρο ,καθε ποτε σε κοιταζε?ντοπλερ δεν ειχες κανει?βεβαια δεν ψαχνω να βρω τι εγινε απλα ισως σε ηρεμησει εαν βρεις απαντησεις και εγω τοτε εψαχνα πως τι και γιατι και μολις βρηκα το γιατι(ειχα ερπη ενδομητριο και θρομβοφιλια)και αυτς δεν ειχε δει τιποτα ουτε εξετασεις ειχα κανει τοτε και μονο ηρεμησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...