Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

γεια σας κοριτσακια μου!!!!πηγαμε τζαμπο σημερα κ πηραμε παιχνιδια για την μικρη κ τελικα ξερετε με τι παιζει>πηρα ενα ντερτι 1.50ε κ παιζει με αυτο μονο..τα αλλα τα εβαλε στην ακρη!!μπουζουκξου θα μου γινει? :shock:

εχετε γραψει πολλα καλε.. :D

χριστινα με το καλο η βαφτιση κ ειναι τελειο το θεμα!!αντε με το καλο!!!

σοφια περαστικα κ στις 3ις σας..κλεισατε με τους νονους!!!γελασα που η μια γελαγε κ η αλλη εκλαιγε(λετε να μην της αρεσει ο νονος)? :lol::lol:

αντωνια μεγια τις στολες!!!εγω εχω απο τον αντωνη τον μικι κ αλλη μια πριγκιπισσα αλλα για πιο μεγαλη..λογικα για 2-3 χρονων..

σταυρουλα πολυ ωραια η στολη!!εντωμεταξυ μοιαζει παρα πολυ στον στρατο σου αυτο το αγορακι! ;)

αριαδνη κ εγω ειχα νοιωσει καπως πιο παλια αλλα ολα καλα!!σας αγαπω πολυ κ ειστε η καλυτερες φιλες μου!!καθε μερα μαζι,λεμε τα εσωψυχα μας κ ασε οταν συναντιεσαι κ απο κοντα νιωθεις οτι ειμαστε φιλες παιδικες!!το μπισκοτακι σου σκετη γλυκα ειναι!!ειδα φωτο στο fc!!

ελενα αυτο με την κουβερτα το κανω κ εγω κ πιανει,νιωθει οτι ειμαι κοντα της..αλλα βαζω επισης οταν ειναι ακεφη κ θελει εμενα την πυτζαμα μου,γιατι εχει την μυρωδια μου!

νανσυ εχεις παρει φορα ε?

ναταλια σιγουρα το κοτοπουλο?πρωτη φορα τον δινεις?η κ τις αλλες φορες σου εκανε?γιατι οταν ξεκινησε η δικια μου να κανει,ειπαμε οτι ειναι γαστρεντεριτιδα κ μολις ειδε κ τα ουλα της ειπε οτι ισως να ειναι κ απο τα δοντακια..γιατι σχεδον παντα οχι σε ολα τα μωρα κανουν διαροια οξινα..η καημενη μου ειχε γινει το πιπι της κ ο κολος της σαν της μαιμους..ασε που φοβοταν να κατουρησει κ σφιγγοταν γιατι της εκαιγε στα σημεια που ανοιξε το δερμα της..η μελανη να ειναι καλα.. ;)

κατερινα τον πας στις κουνιες κ τον βαζεις να κανει?δλδ αυτα τα μπεμπε που εχει?

αλεκα καλη αρχη με την δουλεια!!!τελειο ωραριο ειναι παντως!!

λια ασε το στηθος κ εμενα ειναι νιανια..τα σουτιεν μου ειναι μεγαλα ρε γαμωτο..η αδερφη μου μου λεει οτι θα στρωσει στο χρονο πανω..ακομα εχουμε γαλα μεσα..να ναι καλα τα σουτιεν που πηρα απο το mega :D

αυτο το πατακι που λετε το πηρα κ εγω απο τα τζαμπο..ειναι πολυ καλο κ δεν γλιστραει..το εχω στην μπανιερα της με σχεδιο βατραχακι κοκκινο..

αχ αντωνια πολυ δυσκολα..μηπως να τον αφηνες μεχρι τελους να κουραστει μεχρι αηδιας κ να αποκοιμηθη?

μεγια κ τα καθισματακια σας!!αντε καλες βολτες!!!

με την κατερινα προχτες μιλησαμε κ ηταν με υποθετα..θα την παρω το απογευμα αν ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια εγώ με την ανάκλιση του καθίσματος, δεν έχω καταλάβει τί παίζει.Μήπως μπορείτε να μου το εξηγήσετε?

Βέβαια εμένα θα μου δώσουν αλλά δεν είναι βολικό, θα πρέπει να πάρω άλλο γιατί κάνουμε και αρκετά ταξίδια Πάτρα και με ενδιαφέρει η ανάκλιση.

Σταυρούλα, τι εννοείς να της ρυθμίσω το πρόγραμμα?Γι αυτό που είπα για το φαγητό?Αν είναι γι αυτό, εχω δοκιμάσει πολλές φορές να της το πάω πιο πέρα αλλά δεν κρατιέται, πεινάει πάρα πολύ.Τα φρούτα, ακόμα και ολα να τα φάει, δεν την κρατάνε καθόλου.Όσο για τον ύπνο, θα δούμε απο σήμερα που όλα έχουν πάει κατά το σύνηθες πρόγραμμα.4μιση ξύπνησε.Θα της κάνω μπάνιο 8μιση, μετά γάλα και θα δούμε.Τα χάδια δεν κάνουν κακό ναι,αλλά φοβάμαι μήπως δεν μπορεί να κοιμηθεί αλλιώς με τίποτα μετά.

Μαρία, το παιχνίδι του 1,5ευρώ διάλεξε η Αννούλα?Οικονομική σου βγήκε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι κ εγω τελειωσα στο συνολο 18 κασκολ...μαλλον το βραδυ θα τα παω στη φιλη μου κ ο θεος βοηθος

ακουστε τι εγινε σημερα..

μαλλον παω να γραψω στην ομαδα αν προλαβω να τα γραψω ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας διαβασα πολυ στα πεταχτα, μου εμειναν οι φωτογραφίες... Αλέκα να χαίρεσαι τα απιδάκια σου, ειναι πολύ ζουζούνια και συ εχεις ενα μεγαλο λαμπερο χαμογελο.

Σταυρούλα πολυ ομορφη η στολη του Στρατουλη και του χρονου με υγεια.

Κατερινα περαστικα να ειναι, πολυ ασχημος ο κολικος, αληθεια που οφειλεται. Οσο ησουν στο νοσοκομειο τι εκανες με τα παιδια , που τα χες? με το θηλασμο πως τα καταφερες?

μαράκι εξω ντερτια και καημοι η Αννουλα! Εξω καρδια παιδι μου.

Κοριτσια, θα σχολιασω και τις υπολοιπες οταν μπορεσω, απλα να σα προλαβψ, επειδη βλεπω οτι αγοραζετε καθισματακια, συγκρινετε τις εδω τιμες με αυτου του site http://www.pramworld.co.uk/. Ειναι αξιοπιστο , το εχω χρησιμοποιησει για τα καθισματακια και το καροτσακι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!

Piga lidl kai pira ti stoli pasxalitsa! Leei 2-3 xronwn alla den einai stoli kanoniki opote kanei kai se mikroteri ilikia, thelw na pw oti den einai kapoio formaki, einaisan kapa kai exei kai kapelaki. Den tis tin ebala na dw pws einai.

Tony isws prepei na sunexiseis na to kaneis kai siga siga tha to sunithizei kai olo kai pio polu tha koimatai, mporei ti mia na ksupnisei se 10 lepta meta se 12 meta 15 mexri na ftasei sto na koimatai kamia wra mono tou...alla an den sunexiseis na dokimazeis den tha ginei tipota mono tou...giati mwre einai polu talaipwria na to kratas gia na koimithei! Pisteuw oti apla etsi emathe alla me ligi upomoni kai an epimeneis tha ksemathei!

Piga kai gia kafedaki sti fili mou pou sas elega oti emeine egkuos me tis eksosomatikes...ola kala pane! Exei kleisei ton 3 mina!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα εβαλα για υπνο, σημερα κοιμοντουσαν μεσα στην μερα αστατα , μαλλον ειναι εξαντλημενα απο την ιωσουλα. Αριαδνη το παρηγγειλα το frezymar. Θα δουμε αυριο. Στο μεταξυ εχω και κομαρες στα ποδια και νιωθω μια εξαντληση, τεσπα θα περασει τι να κανουμε.

Ελενα πηρα κι εγω απο το lidl την πασχαλιτσα και την γατουλα, γιατι πρωτον ειναι οντως οικονομικες και δευτερον μεχρι να αξιωθω να παω στο prenatal θα χουν τελειωσει. Αν ωστοσο μου αρεσουν περισσοτερο του prenatal, μπορω να παρω τα χρηματα μου πισω στο Lidl. Ποσο μου αρεσουν αυτες οι πολιτικες, γι αυτο μου αρεσει να ψωνιζω στα ζαρα. Ασχετο, εχω ενα φυλλαδιο απο τα Mothercare με λιστα βαπτισης γεννησης και εχει απεξω ενα κοριτσακι που νομιζω πως μοιαζει πολυ στην Εβελινα. Ειναι στη σελ. 30 -31 του καταλογου αν τον εχεις. Για πες μοιαζει η με ξεγελασαν οι φωτο?

Νάνσυ 18 κασκολ :o:o:o Μηπως να κανεις χειμωνιατικη βαπτιση και να εχεις κασκολ για γυναικες και σκουφους για αντρες??? ;)

Λία σου ήρθε το hipseat? Πες αν σε βολεψε.

Κατερινα ωραιο αυτο που καθεται ο Νικολας στο μπανιο. Αλλα αν εχεις ντουζιερα τι κανεις οεο? Μεχρι τωρα εχω μπανιεριτσα πανω σε σταντ και απο το κουνημα η παναγιωτα το μετακινη δεξια αριστερα, αληθεια ξερουμε αυτες οι μπανιερες μεχρι ποσα κιλα αντεχουν? http://www.rotho-babydesign.de/index.ph ... 50〈=en το σιτε δεν λεει κατι σχετικο...

Ακουω κλαμμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia ti deixnei apo eksw to fulladio pou les gia na dw?

Kala ekanes kai pires tis stoles...poso tha tis foresoun mwre, den aksizei na dwseis parapanw lefta.

Sto ekswteriko ola ta magazia pantou kai oti kai na agoraseis exoun auti tin politiki :lol: kai gia rouxa kai gia papoutsia kai gia ilektronika! O aderfos mou proxtes mou elege oti pire ena kinito kai epeidi den mas eblepe kathara sto skype pou milisame to gurise pisw meta apo kamia ebdomada kai pire ena allo! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μπραβο στα αντρακια σου που ειναι φαγανα και με το καλο η βαπτιση! Πολυ ωραια τα στρουμφακια :D

Koριτσια δες τε εδω http://www.protothema.gr/world/article/?aid=259638 και διαβαστε τα σχολια κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena εδω λεω http://www.mothercare.gr/ σελ 31.

Οσο για την Αμερικη παιρνουν προιοντα πριν τις εκπτωσεις πχ 200 δολαρια και μετα αυτο πεφτει ας πουμε στα 130 και πανε με την αποδειξη και τους δινουν την διαφορα πισω!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθηκαν τα μαμουνια μου και χαλαρωνω λίγο.

Αριαδνη Αι τα χάδια χρειάζονται, χαλαρώνουν και αυτα ;)

Σταυρουλα :lol::lol::lol: για το 6+ και το δάχτυλο, αφου και εγω τις πρώτες φορές αναρωτιωμουν πως θα το βολεύει όλο αυτο μέσα στο στόμα :lol::lol::lol:

Έλενα μη τη ματιασω κοιμάται πολυ το εβελινακι και ας εχει κοιμηθει πριν και στην βόλτα, βολικη πολυ η μικρη!

Αντωνία μαλλον εχει συνηθίσει έτσι να κοιμάται μέσα στην ημέρα και γιαυτο καταλαβαίνει την οποια κίνηση, κουράγιο και συνέχισε της προσπάθειες ίσως αυτο το να ξαπλωνεις εξ αρχής μαζι του......

Συνεχίζω σε λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να μην την ματιάσω σήμερα, κοιμήθηκε αμέσως...αλλά ανακάλυψα αυτό που υποψιαζόμουν ή τουλάχιστον έτσι πιστεύω.Μετά το μεσημεριανό ύπνο και μέχρι το βράδυ, κουράζεται και μετά την πιάνει υπερένταση.Γι αυτό όταν την έκανα μπάνιο και έδινα γάλα νωρίτερα, αποκοιμιόταν και μετά ξυπνούσε, απλά ήθελε έναν υπνάκο.Σήμερα κατα τις 7 κοιμήθηκε ένα τέταρτο και μετά 8μιση την έκανα μπάνιο, γάλα κλπ και κοιμήθηκε μόνη της στην κούνια.Για να δούμε...Το καλύτερο βέβαια θα ήταν να μπορούσα να παρατείνω λίγο τον μεσημεριανό ύπνο.

Μεγειά τις στολές κορίτσια!!

Θα τα πούμε άυριο γιατί θέλει το λάπτοπ ο σύζυξ να τελειώσει κάτι διαγωνίσματα.

Καληνύχτα και φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι με γεια τα παιχνιδακια, επιλεκτική ομως :lol::lol: . Ναι πάμε κούνιες και τον βάζω υπαρχουν δυο ειδών παιδικές μια χαρα κάθεται και του αρεσει πολυ, όλο γέλια ήταν σημερα.

Αριαδνη τα καρεκλακια τα επόμενα έχουν αρκετα ορθια την πλάτη οπότε συνήθως έχουν μια θεση λίγο πιο ξαπλωτη σε περιπτωση που κοιμηθει το παιδι ή ταξιδεύει πολυ ώρα να μπορει να ειναι σε καλύτερη κλίση το σώμα του.

Νανσυ 18 ουτε μηχανη να ήσουν, αντε καλές πωλήσεις!

Σοφια και Έλενα μεγεια οι στολές, για πείτε πως ειναι ποιοτικά γιατι και οι μπεμπε του jumbo έτσι καπες ειναι οι περισσότερες, ενω του prenatal ειναι σαν φορμακια. Α Έλενα η Αγγελική στις πρώτες τις αποκριες ήταν δυο μηνών και την είχα ντύσει φραουλιτσα την είχα παρει απο το jumbo, καλα ήταν και αυτη :lol::lol:

Καληνύχτα και όνειρα γλυκα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Μπήκα να σας πω ένα βιαστικό γεια καθώς και τον πόνο μου εν τάχει.

Η μικρή 2 μερες τώρα γκρινιάζει και κλαίει συνέχεια.Μόνο παιχνίδια θέλει και αυτό είναι λίγο δύσκολο όταν έχεις και άλλο παιδί, μαγειρέματα, δουλειές κλπ. Επίσης πίνει λίγότερο γάλα το βράδυ. Εκεί που κατέβαζε 220-230 πίνει 180. Με το φαγητό χάλια τα πάμε ακόμα. Τη φρουτόκρεμα τη φτύνει και για το μεσημεριανό δίνω μάχη. Σήμερα ακόμα και το ρυζάλευρο το έτρωγε κλαίγοντας..ΜΑ ΓΙΑΤΙ;;;;;; Στο καρεκλάκι φαγητού εννοείται πως δεν τρώει τίποτα. Μόνο αγκαλιά μπας και της χώσω καμιά μπουκιά με κεφαλοκλείδωμα :?:?:?:? Έχω αρχίσει να απογοητεύομαι και να κουράζομαι ταυτόχρονα. Πίστευα ότι όλα θα είναι πιο εύκολα όταν μπουν οι στερεες τροφες...Μέσα στην μέρα δεν κοιμάται πάνω από ώρα και γενικώς είναι ένα δύσκολο μωράκι...Στη βόλτα είναι πολύ καλή αλλά έτσι όπως πάμε θα χαλάσει κι εκεί...

Η κατασταση μου φαίνεται ακόμα πιο τραγική όταν σκέφτομαι πόσο μα πόσο εύκολο μωράκι ήταν ο Πάνος.

Μάλιστα 2-3 φορές έφτασα σε σημείο να πω κάπως δυνατά "Σταμάτα πιαααα" και μετά ένιωθα απίστευτες τύψεις, όπως νιώθω τύψεις όταν την πληρώνει ο Πάνος επειδή δεν μπορώ να ξεσπάσω στη μικρή...Τα έχω παίξει...

Ελενακι έτσι είναι με το θηλασμό. Στάνταρ κοιμούνται καλά τα παιδάκια που πίνουν ξένο και πραγματικά νιώθω πολύ περήφανη που τα κατάφερα να θηλάσω την φράουλα παρόλο που έπρεπε να επιστρέψω στη δουλειά τόσο νωρίς..Μπορεί να είναι μεγάλη θυσία αλλά είναι και μεγάλη ευτυχία.

Σοφία περαστικά στα κοριτσάκια σου!

Αντωνία μακάρι να στρώσει η μικρή στο θέμα του φαγητού. Όταν είχα τον Πάνο μωρό άκουγα άλλες μανούλες που έλεγαν τον πόνο τους για το φαγητό και δε μπορούσα να καταλάβω πόσο μεγάλο ζόρι είναι..

Βασούλα λες να πάνε σχολείο και ακόμα να τις θηλάζουμε :lol::lol::lol::lol: Αυτά τα ψυχολογικά θα μας φάνε :lol::lol::lol: Μου αρέσει που ρωτησα και τον παιδίατρο ποιο ξένο να δώσω. Εδώ δε λέω να το πάρω απόφαση και ακόμα αρμέγομαι μήπως και μου κοπεί το γάλα :lol::lol::lol::lol:

Κατερινάκι ο Νικόλας έστρωσε γρήγορα στο φαγητό. Η μικρή ούτε το κουτάλι δεν έχει μάθει καλά καλά και έχει περάσει μήνας...

Δεν σχολιάζω άλλα κοριτσάκια μου γιατί η ώρα είναι 3.Δε νομίζω βέβαια να με πάρει εύκολα ο υπνος. Έχω πολλά στο κεφάλι μου και δεν μπορώ να τα αποβάλω όταν πέφτω στο κρεβάτι :?:?:?

Καλο βράδυ!!!

ΥΓ.Τελικά δεν τον είπα εν τάχει τον πόνο μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

αχ βρε ανθουλα τραβας μεγαλη κουραση..ετσι ηταν εμενα η σαντυ..με τιποτα φρουτοκρεμα με το ζορι φαγητο κ απο κρεμες μονο το ριζαλευρο ετρωγε κ αυτο με το ζορι κ συνεχιζει να ειναι δυσκολη..μπορει να μην ειναι αδυνατη αλλα δεν καθεται ποτε να φαει ποσοτητα φαγητου απλα τσιμπολογαει διαφορα ολη την ωρα.εβλεπα παιδακια που τρωνε κ ζηλευα κ ηθελα να τα ταιζω εγω γιατι με τη σαντυ δεν ειχα αυτη τη χαρα.

σημερα θα κανω φασολαδα

α!ξαναβγηκα απο το σπιτι κ πηγα στο σπιτι της φιλης μου για να της δωσω τα κασκολ.βρε τι ωραια που ειναι να βγαινεις εστω κ μιση ωρα..

παω να δω μηπως εχετε γραψει τιποτα στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες. Σημερα ηταν μια καλη νυχτα. :) Σηκωθηκα μια φορα για την καθεμια και μετα ξυπνησα απο τις 5.30 με μια τρομερη ευεξια και ξεκουραστη και λεω αντε δεν θα σηκωθει καμια :lol::lol::lol: Τελικα σηκωθηκαν γυρω στις 7.30 οποτε ειχα καιρο να συμμαζεψω λιγο.

Ρε κοριτσια χθες βραδυ ζεσταινομουνα και συνειδητοποιησα οτι ειχαμε 24-25 βαθμους σπιτι. Αρχισα να ανοιγω παραθυρα γιατι οι μικρες κοιμωνται με υπνοσακο και φοβαμαι μην ζεσταινονται. Απο την αλλη μολις ειδα οτι ξυπνηαν μονο απο μια φορα, χθες η Παναγιωτα καμια, και λεω βρε μπας και κρυωναν τα μωρα :roll: Τι θερμοκρασια εχετε εσεις?

Τα δικα σας τωρα. Αριαδνη αυτο που λες για την υπερενταση παιζει. Το χω σκεφθει κι εγω, οτι επειδη δεν κοιμωνται πολλες ωρες το μεσημερι, μετα θελουν ενα μικρο υπνακο, γιατι αλλιως υπαρχει πολλη γκρινια μεχρι το μπανιο και πολλες φορες δνε κοιμωνται και ηρεμα.

Αντωνια κι εγω θα σου ελεγα ατο που ειπε η ναταλια και η Κατερινα, προσπαθησε σιγα σιγα ενω κοιμασαι μαζι του στο κρεβατι να απομακρυνεσαι και βαλε κανα σφηνακι καπου εκει που εχεις τα χερια σου...ειναι δυσκολο βρε παιδι μου.

Κατερινακι η τελευταια φωτο του Νικολα ειναι απο τις ωραιοτες φωτο που τον εχεις βγαλει, Αν κανεις καμια ετικετουλα στην βαφτιση γνωμη μου ειναι να χρησιμοποιησεις αυτη τη φωτο, αν και μεχρι τοτε θα χει βγαλει και καλυτερες, απλα αυτη ειναι πολυ εκφραστικη. Τον εχεις σε κουνια η σε γυρω γυρω ολοι.

Ανθη η κατασταση που περιγραφεις νομιζω πως ειναι δοντακι. Την ενοχλουν τα ουλα τη γι αυτο δεν μπορει να φαει, Την εποχη που η ΠΑναγιωτα θα εβγαζε τα δοντακια, δεν ηθελε καθολου μπιμπερο! Και τα εβγαλε μετα απο 10- 15 μερες. Δεν λεω οτι σιγουρα ειναι αυτο, αλλα αφου ετρωγε καλα το ρυζαλευρο και το γαλα και τωρα εχει ξαφνικα αυτην την αντιδραση και θελει και αγκαλια και παρηγορια, μαλλον δοντακι.

Ευτυχως οι δικες μου ειναι λιγο καλυτερα και τραγουδανε τωρα. Εγω απο την αλλη εχω μια φωνη για Hot lineς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!ξαναβγηκα απο το σπιτι κ πηγα στο σπιτι της φιλης μου για να της δωσω τα κασκολ.βρε τι ωραια που ειναι να βγαινεις εστω κ μιση ωρα..

Νανσυ εγω καθε φορα που παω σε ενα μαρινοπουλο που εχω κατω απο το σπιτι παιρνω την κολλητη μου να μιλησουμε και μου λεει που εισαι παλι? Και της απαντω, στον εξωτικο μαρινοπουλο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρι δεν πειράζει σταδιακά θα τον καταφέρεις και τον μεσημεριανό ύπνο.

Ανθή μην απογοητεύεσαι 6 μηνών η μικρή είστε πολύ αρχή ακόμα. Όλα τα μωράκια δεν ανταποκρίνονται στο φαγητό με τον ίδιο ρυθμό. Εσένα μπορεί να θέλει παραπάνω χρόνο να προσαρμοστεί. Μην αγχώνεσαι γιατί το καταλαβαίνει και ίσως γι'αυτό βγάζει και γκρίνια. Τώρα με την δουλειά αυτοί που την κρατάνε της έχουν πρόγραμμα ή γίνεται ότι να'ναι με το φαγητό και τον ύπνο της? :roll: Ακόμα μία περίπτωση είναι ότι αρχίζει να βγάζει δόντια και τα πρώτα είναι φαρμακερά. Έχει πολλά σάλια? Εγώ άλλαζα τις σαλιάρες στο λεπτό αμέσως μούσκεμα γινόντουσαν και ο δικός μου έβγαλε δόντια 6 μηνών.

Με τον ύπνο θα στρώσει απλά θέλει υπομονή και εσύ με την δουλειά είναι πολύ δύσκολα τα πράγματα.

Νάνσυ το ταισμα φαντάζομαι το ευχαριστιέσαι τώρα με τα μωρά ε? :D

Τελικά θα έρθεις ριβερ? Πήγαινε στην ομάδα στο θέμα "Συνάντηση" να μας πεις"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσακια αυτα που γραφετε στο φαισ μπορουν να τα βλεπουν παρα πολλοι δεν ειναι κλειστη ομαδα εγω δεν σας γραφω εκει γιατι καποιοι τα κοροιδευουν αυτα τα ποστακια κτλ.επισης κ οι φωτογραφιες που βαζετε με τα μωρα σας αν πατησω like τα βλεπουν ολοι φιλοι κ γνωστοι κ παει λεγοντας καλο ειναι να μη τα βαζετε στο φαισ γιατι πολλα ακουγονται.για αυτο μην απορειτε αν δεν γραφω εκει για προστασια των προσωπικων σας δεδομενων το κανω.δεν ειναι θεμα εμπιστοσυνης φιλων αλλα των φιλων των φιλων μου.πολλοι κανουν φιλους οτιδηποτε κυκλοφορει κ κινηται στο πλανητη γη.

δειτε οποτε μπορεσετε τι εχω γραψει στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εστε μου το απολαμβανω απιστευτα!!ειδικα με τη μπεμπα που δεν αφηνει κουταλια κ οταν χορτασει καμια φορα βγαζει κ μονη της την σαλιαρα. :lol::lol::lol: προχθες εβγαλε την καλτσα της κ σκουπιστηκε :lol::lol:

δυστυχως δεν θα μπορεσω η μανα μου επαθε εξαρση με τους ρευματισμους εκανε εξετασεις κ το οριο ειναι 15 κ εχει 290....με ενεσεις ειναι γιατι ποναει παρα πολυ που να της αφησω επομενως τη σαντυ..

μου φαινεται μονο εαν ερθετε σπιτι θα μπορεσω να σας γνωρισω..

σονια πολυ γελασα με τον εξωτικο μαρινοπουλο μου θυμισες που λενε την σαλαμινα σαλαμυκονο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα να πω καλημέραααα. :D:D

Σοφία μπράβο που κοιμήθηκαν τα μωράκια σου. Κι εγώ ξύπνησα κατα τις 3 γιατί άκουσα λίγο κλαματάκι αλλά τελικά μέχρι να πάω τουαλέτα είχε σταματήσει και ξανακοιμήθηκε μόνος αλλά θυμήθηκα ότι δεν είχα βράσει νερό για το πρωινό γάλα και καθόμουν και έβραζα νερά μέσα στη νύχτα :lol:

Μετά θα σας βάλω photo του αρκούδου και στην ομάδα μας.

Κατερίνα τέλεια η μπανιέρααα. Αχχχ από την μία με βολεύει για εμένα η ντουζιέρα αλλά για τα μωράκια μας είναι πιο καλά στην μπανιέρα.

Ωχ Νάνσυ λες? πάω να σβήσω τις φωτογραφίες από το face τώρα. Βασικά για μένα δεν με νοιάζει περισσότερο για τον μικρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, είστε καλά?

Ανθή λούκι τραβάς αλλά μπορεί να είναι και δοντάκια όπως σου λέει η Σταυρούλα.

Νάνσυ αυτο που λες για το fb δεν ισχύει.Αν πατήσεις στις πληροφορίες της ομάδας λέει ότι είναι ΜΥΣΤΙΚΗ και όχι ανοιχτή όπως κάποιες άλλες που γίνονται αυτά στα οποία αναφέρεσαι. Είμαι απολύτως σίγουρη γι αυτό.Το τσεκαρα και απο το fb του άντρα μου και το ίδιο και η Μαρία.Εγω να φανταστείς στο δικό μου φβ δεν έχω βάλει καμία φώτο του παιδιού και στην ομάδα του φβ έβαλα, τόσο σίγουρη είμαι.

Σταυρούλα, Κατερίνα και όποιες άλλες συναντηθείτε καλά να περάσετε!!

Νάνσυ θα πάω στην ομάδα τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα εγω οταν ακουω κλαμα τσακιζομαι στο δωματιο γιατι αν ειναι να παω και τουαλετα φoβαμαι μη μου ξυπνησει και η αλλη! Ουτε για κατουρημα δεν σε αφηνουν οι ατιμες.

Γιατι βραζεις γαλα απο βραδυς και δεν βραζεις το πρωι οταν ειναι να του το δωσεις? Εγω βραζω εκεινη την ωρα κι εχω και ενα μπιμπερο με κρυο νερο , που το αναεωνω συνηθως καθε πρωι . Οποτε 100 (βαθμοι βρασμου)+ 5 (βαθμοι ψυγειου)/2 = 52 βαθμοι περιπου, αρα κανω μια αναλογια κατι λιγοτερο απο 1/ 1 προκειμενου να μην ειναι ζεστο. Απλα βαζω πρωτα το βραστο προσθετω τη σκονη και μετα συνεχιζω με το κρυο ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει αριαδνη μου αλλα νομιζω πως δεν εχω γινει μελος στην ομαδα κ μου τα βγαζει ολα εκτος κ αν εγινα κ το εχω ξεχασει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...