Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους ολα τα μπεμπακια 6ου-7ου-8ου '12 θα κοιμηθουν! ν16


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

早晨的爱和良好的一周

Υ.Γ. (Σε απλη μεταφραση "καλημερα αγαπες και καλη εβδομαδα) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Το μεσημερι θα σας διαβασω με την ησυχια μου...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραα!!!

Ψωνιζετε??

Πολλα ωραια βλεπω!Τι να πρωτο διαλεξεις.

Βουλι μαλλον δεν θα συμμετεχω σε αυτη τη ''γύρα'' γιατι τωρα που το σκεφτομαι εχω απειρα εσωρουχακια και ρουχαλακια ,μεχρι 3 χρονων!(Πολλα αγορακια στο σοι)

Το πολυ να παρω κανενα απο τζαμπο οταν παω.

Προς το παρον οικονομια γιατι πρεπει να κανουμε κουτσα στραβα και τη βαφτιση!

Α αδιαθετησα επιτελους!Και πονωωω!!!!!

Αντωνια καλως επεστρεψες στη βαση σου!Μακαρι να μπορεσουμε να ξαναβρεθουμε!

Να χαιρεσαι το συζυγο!

Βικακι περαστικα στον Αντωνακη!

Μαρακι περαστικα στην Αννουλα!

Νανσουμπα αναρρωσε ο μπουλουκος!Περιμενουμε να δουμε τις δημιουργιες σου!!

Τρεχω να κανω δουλιτσες.

Φιλια σε οολεεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!!exw polu kairo na mpw kai na mathw nea sas....elpizw na eiste oles kala!!!

ta pio shmantika nea mou einai pws exw epistrepsei sthn douleia apo ton noemvrio,douleuw polles wres....h mikrh mou einai mia xara....megalwnei kai pshlwnei.... :):):) kai mallon etoimazetai gia dontaki....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!

εδω ειμαι σας διαβαζω αλλα τρεχω και δεν φτανω γιατι ετοιμαζω τη βαφτιση, εχω φουλ μαθηματα για να αναπληρωσω και αυτα που θα χασω τις μερες που θα παω βερολινο και επισης παω και οδοντιατρο τωρα που σταματησα το θηλασμο!

δυο νεα να σας πω γρηγορα γρηγορα! μου ηρθε η περιοδος 15-02 για πρωτη φορα μετα τη γεννα καιιιιιιιιι εχουμε το πρωτο μας δοντακι, μολις το ειδα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουκλες.

Καλα σε φορουμ μαμαδων μπαινω η σε εμπορικο καταστημα? :?8-):lol:

Τα νεα μας. Η Παναγιωτούλα εξακολουθει να εχει πυρετο ο οποιος ευτυχως της πεφτει με αντιπυρετικο. Δεν μου τρωει καλα, αλλα ειναι λογικο, και ευτυχως εχει καλη διαθεση το πουλακι μου. Το βραδυ την ειχα στο κρεβατι και βογγαγε με επιανε και ηθελα αγκαλιτσα, ταλαιπωρειται το καημενουλι. Ευτυχως η Μαρια σηκωθηκε μονο στις 5,30. Επικοινωνησα με το γιατρο και μου ειπε οτι οσο της πεφτει να μην ανησυχω και να ειμαστε σε επαφη και οτι δνε ειναι απο το δοντακι. Με εσωσε...

Κατα τα αλλα ηρθα σημερα πρωι πρωι στο συνεργειο για να αντικαταστησω ενα ανταλλακτικο του αμαξιου για το οποιο ειχε γινει ηδη η παραγγελια και μου ειπαν οτι φεραν λαθος ανταλλακτικο, Ντοιν. :evil: Το παιζα σκληρο πεπονι, αλλα τελικα μου βγηκε σε καλο γιατι....βολταρα στα μαγαζια και στον ωραιο ηλιο μεχρι τωρα που ξαναρθα για να το επισκευασου. Και συν τοις αλλοις το συνεργειο εχει και wifi και καθομαι ανετα και χαζευω στο διαδικτυο. :D Εικονισμα θα φτιαξω στους γονεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανα shopping therappy και πολυ το φχαριστηθηκα γιατι με βλεπω να τελειωνουν οι εκπτψσεις και να μην κανω τιποτα. Εσεις ομως εχετε τη λυση του κινεζικου στο τσεπακι βλεπω :)

Λοιπον κοριτσια γενικα περι κινεζικου να πω το εξης. Πηρα σημερα απο το next fορμακια ολοσωμα φανταστικα σετ 3 τεμαχιων 9,5 ευρω. Δηλαδη 3,15 ευρω Θα μου πεις οκ αλλα εχει εκπτωσεις και δεν γινονται εκπτωσεις στα εσωρουχακια. Εχω ομως την εντυπωση οτι τα Η&Μ εχουν τετοια εσωρουχακια σε πολυ οικονομικες τιμες. Οποτε μηπως δεν χρειαζεται βιασυνη? Επισης κι εγω σκεφτομαι πως οταν αποφασισουμε ητν τελικη η μερομηνια βαφτισης θα προβω σε αγορες, γιατι αν τελικα την κανουμε αρχες καλοκαιριου, θα εχουμε ενα σωρο πραματα που θα υελουμε να τα αλλαξουμε και δεν θα εχουμε τι να τα κανουμε. Και τις προαλλες που πηγα στα benetton και σημερα στα next ηθελα να τους τα παρω ολα, αλλα οι εποχες ειναι τετοιες που θα πρεπει να κινουμαστε και μιλαω προσωπικα με μεγαλυτερη συνεση. και δοξα το θεο εχουμε πολλα αλλα βασικα πραγματα που αναγκαστικα θα τα ψωνισουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι να πρωτοδιαλεξεις με όλα όσα βάλατε......δύσκολο να επιλεξεις.....

Αντωνία να χαίρεσαι τον άντρα σου και εσυ που θα παει θα βρεις πάλι τους ρυθμούς σου ε και σε περιμένουμε πάλι στας Αθήνας :D

Έλενα πολυ μου αρεσει το φορεματακι σικατο πολυ δείχνει.

Αριαδνη αν ειναι απο τα κακα ελαττωσε πατάτα και μπανάνα.

Αμαλία τόσες γυναίκες καποια θα τον μελετάει σίγουρα τον Τουλη σου!

Βάσω με γεια το δοντακι!

Χρύσα πες μας τι κάνει η μικρούλα σου και με το καλο και το δικο σας δοντακι.

Σοφια δεν σε πρόλαβα να κάναμε μαζι shopping σημερα θέλω και εγω να πάρω για τωρα δυο τρία ολοσωμα γιατι δεν έχω πολλα απο την Αγγελική γιατι αυτα τα νούμερα την είχαν πιάσει καλοκαίρι. Αυτα με τα 9,5 ευρώ μια χαρα μου ακούγονται.

Εμεις κάναμε μια βόλτα στα μαγαζιά και επιστρέψαμε πήρα ένα μαγιώ στην σουσουραδα και δυο μπλουζάκια στον Νικόλα απο τα marks & spencer, πάντως ότι δεν ειχε σε εκπτώσεις τα ειχε πανάκριβα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια! Διαβαζω τα νεα σας καθε μερα αλλα δεν ημουν σε φαση να γραψω.

Νεα για μασ δεν υπαρχουν,συνεχιζουμε να την παλευουμε.Η μπουμπου μου ζωηρη και χαμογελαστη,τα βραδια κοιμαται αρκετα,το μονο προβλημα μασ συνεχιζει να ειναι οτι δεν εχουμε κανενα προγραμμα,στον υπνο και ετσι χανουμε την μπαλα με τα γευματα.

Βλεπω οτι το εχετε ξεψαχνισει τα κινεζικα!Οντωσ εχει πολυ ωραια πραγματα.εγω περισσοτερο ειμαι διστακτικη με τα νουμερα.

Περαστικα στα αρρωστουλικα μωρακια.Ποσο τα λυπαμαι τα καημενουλια ναναι αδιαθετα

Παω για το γευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω μεγειά το δοντάκι!

Αντωνία, ξέχασα να σου πώ, χρόνια πολλά για τον άντρα σου!

Τελικά ήταν απο τα κακά γιατί απο το πρωί έχει κάνει 2 φορές και πάρα πολλά.

Κατερίνα πόσα φρούτα έβαζες και σου έβγαινε 200 μλ?Έβαζες και νεράκι?Εμένα μου βγαίνει γύρω στα 150 με το ζόρι.Καλά όχι ότι τρελλαίνεται αλλά πληροφοριακά ρωτάω.Πάντως σήμερα έβαλα λιγότερο μήλο και καθόλου μπανάνα.

Α!Σήμερα έφαγε και μοσχάρι πρώτη μέρα και ξετρελλάθηκε!Καλά και με τη χορτόσουπα ξετρελλαινόταν.Μόνο τα φρούτα δεν θέλει.

Έλενα, εσας βγήκε το δοντάκι?

Αυτό για σένα και για τα παπουτσάκια που ρωτούσες.

http://greekmoms.blogspot.gr/2011/09/blog-post_02.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω φιλεναδες μου για τα περαστικα!

τα νεα μας απο παιδιατρο..παμε προς το καλυτερο..το αερολιν-μασκα κανει δουλεια..τα πνευμονια ακουγοντε πιο καθαρα..αλλα οι μυξες κ ο βηχας θα αργησουν να φυγουν γιατι σκανε τα δοντακια.. :P συνεχιζουμε μεχρι παρασκευη μασκα κ απο δευτερα θα ξαναπαμε για να κανουμε εμβολια τα 2 τελευταια κ μετα 15 μηνων θα ξανακανουμε!!

επισης παραγγειλα το στολισμο λαμπαδας για την μικρη,λαδοσετ κ τις μπομπονιερες!!αυριο εδω θα ειναι..απο αθηνα αυτα :D:D δεν εχουν οι κινεζοι.. :lol:

νανσυ αυτα ειναι τα παπουτσια.ειναι δερματινα κ εχουν μονο 23ε.περιμενουμε φωτο απο δημιουργηματα δικα σου!! :)

http://www.aliexpress.com/snapshot/217025900.html

ελενα τα κοριτσιστικα που εβαλες μου αρεσαν πολυ κ τα 2!!!

κατερινα :lol::lol::lol::lol: για τα κινεζικα κ την μεταφραση :lol::lol::lol: χρονια πολλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!!οτι επιθυμειτε ευχομαι!

αντωνια καλως μας ηρθες!!!τωρα σε νιωθω πιο κοντα!! :D καλες δουλιτσες να εχεις κ να χαιρεσαι τον αντρα σου!!πολυχρονος κ οτι επιθυμειτε!! :)

βασω σε ειχα στο μυαλο μου μερες,αλλα με την μικρη ξεχνιομουν με τις μυξες κ τα διαταυτα..καλες ετοιμασιες να εχεις για την βαφτιση!!μεγια κ το δοντακι!!!!

βιβι :-*:-* σε σενα κ στην ζωηρη κορουλα σου!!! :)

κατερινα μαγιο?δεν ξεσηκωθηκες ψυχολογικα να ερθει το καλοκαιρι? :D

αριαδνη οτι σου ειπαν τα κοριτσια..κοψε αυτα που στουπωνουν..τα καημενουλια ζοριζοντε..κ η δικια μου κοκκινιζε απο το ζορι της κ τα χερακια τα εκανε γροθιες για να βαζει δυναμη..

λια τετοιος αντρας που ειναι πως να μη τον μελετανε το πουλακι μας!!!παρεπιπτοντως προσεξατε κατι μικρες φωτο γυναικες με εξωβυζα εδω που διαβαζουμε?μας πηραν χαμπαρι? :?

χρυσα καλως μας ηρθες εστω κ για λιγο!!χαιρομαστε πολυ παντως οταν βλεπουμε τις μανουλες που γνωρισαμε στην αρχη!!μεγια κ το δοντακι σας!!! :)

σταυρουλα ολα τελεια ειναι καλε..τι να πρωτοδιαλεξεις?αα παρεπιπτοντως οι κινεζοι ειναι διακοπες..μετα τις 17 μου εγραψαν θα πιασουν δουλεια..δλδ χτες?επειδη ειναι free η αποστολη ευχομαι να εχουν ερθει μεχρι τον απριλιο αυτα που παρηγγειλα..μπαλονια,παπουτσια κ ενα μαραφετι για τα μαλλια για να φουσκωνουν στην κορυφη.

σοφια ακομα ανεβαζει πυρετο η παναγιωτα?ιωση εχει?η τελικα ειναι απο τα δοντια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοκονες μου και καλη εβδομαδα να εχουμε. Βρε κοριτσια εσεις δεν εχετε την εντυπωση οτι περνανε πολυ γρηγορα οι εβδομαδες? Θυμαμαι στον πριγκιπα αμαν εκανα να περασουν οι μερες και τωρα σαν νερο περναει ο καιρος.....βλεπω τη νεραιδουλα που μεγαλωσε και νοιωθω οτι εχασα κεφαλαια απο την ζωη της.......ετοιμαζουμε τη βαφτιση και χαμπαρι δεν εχω παρει ποτε περασε ο καιρος!!!!

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας για τον στρατηγο, σας ευχαριστει και ο ιδιος και ανταποδιδουμε σε σας και τις οικογενειες σας :)

****************************************************************************************************************************

Κατερινακι ετσι θα αρχισω, να τον "τιμωρω" γιατι ωρες ωρες με βγαζει απο τα ρουχα μου με τις μαγκιες του!!! Τωρα απεκτησε και αλλο κακο συνηθειο :o:o:o Μεχρι πριν απο λιγες μερες οποτε εκανε κακα καταρχην το καταλαβαινα γιατι κρυβοταν κατω απο το τραπεζι και επιπλεον παντα μου τα ελεγε. Τωρα ουτε μου τα λεει αλλα τα κανει και σε ανυποπτη ωρα! Γι αυτο και εφαγε τιμωρια σημερα, δεν θα δει την υπολοιπη μερα κανενα παιδικο :shock:

ΠΕραστικουλια :)

Σταυρουκο καλη η ιδεα αλλα βρε παιδι αυτα που κοιταν δεν ξερω αν συμφερουν....ειδα οτι το καθε τεμαχιο βγαινει γυρω στα 5 ευρω. Σκεψου οτι οποια τα παραγγειλει θα μου τα στειλει, οποτε αν υπολογισω και τα εξοδα αποστολης δεν ξερω αν αξιζει η αγορα. Οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι αμφιβολου ποιοτητας μεχρι στιγμης!

Ο κουκλος εφαγε κομματακι πλαστικο? Φανταζομαι ταραχη ο πατερας :o:o:o:o:o Λογικα θα το κανει κακα..... το εκανε κακακια????

Μπραβο που πηρε πιπιλα και ηπιε απο εσενα γαλα ξενο. Ειναι πολυ καλη εξελιξη αυτη ;)

Νανσουιτα για να καταλαβω.....εσυ δεν ξεκινησες το πλεξιμο για να χαλαρωνεις και να ξεδινεις? Ποτε σου μπηκε το μικροβιο του "εμποριου" και αρχισες να πλεκεις μετα μανιας? Ειχες καποιες προτασεις για πωληση και χαλασες τοσα λεφτα για υλικα?

ΠΕριμενουμε φωτο απο τις δημιουργιες σου :)

Χαιρομαι που ο μπεμπης εγινε καλα :)

Αριακο πρωτα ο θεος λεμε για βεροια για να χαρουνε και οι παππουδες τα μωρα ντυμενα καρναβαλακια. Γιατι ρωτας? Προκειται να ερθεις προς τα μερη μας? Αν ναι τοτε θα το αναβαλω το ταξιδι, αληθεια λεω :D

ΚΑι η δικια μου ετσι σημερα ειχε γκρινια και ηταν σιγουρα απο τα κακα. Χθες δεν εκανε καθολου και ειπα οτι επειδη προχθες εκανε πολλες φορες και πολλα γι αυτο δεν εκανε. Αλλα σημερα ειχε γκρινια η καημενουλα και ξεκινησα να την βαζω μια μπατονετα με ελαιολαδο στον ποπο της και να της κανω μασαζ και να της παταω τα ποδαρακια στην κοιλια και αρχισε να βγαζει. Στην αρχη μια κουτσουλια και μετα πιο πολλα και μετα παλι πιο πολλα και ετσι ηρεμησε.

Μπραβο που το κουκι εφαγε και κρεατακι!!!!

Χριστινα αυτα με τον μικυ ειναι τελεια αλλα ακριβα παλι μου φαινονται....επειδη δεν ξερω την ποιοτητα το λεω. Αν ειναι μαπα????

Λελα του χαρισα 2 επιπλεον ποντους στο κορμι του :lol::lol::lol::lol::lol: Ολη μερα χθες του μαγειρευα, δεν υπαρχει περιπτωση να μην το τσιμπησε το κιλακι ;)

Ηρθε η κοκκινοσκουφιτσα?

Ποια απ' ολες αραγε να τον σκεφτεται τον τακο ...... :roll::roll::roll:

Ελενακο δεν την προλαβαινουμε την κουκλα :D

Με τοσα που κανει καθε μερα η μικρη σε λιγο θα την κυνηγατε :D:D:D:D

Εγω οταν ο πριγκηπας αρχισε να κανει βηματακια του αγορασα ενα ζευγαρι αθλητικα ανατομικα για να μαθει το ποδαρακι με παπουτσια. Βεβαια αλλοι λενε οτι μεχρι να περπατησει κανονικα καλα ειναι να μη φοραει παπουτσια για να ειναι πιο σταθερο το βημα.... το παιδι θα σε καθοδηγησει αν θελει παπουτσακι η οχι. Δοκιμασε και δες αναλογα ;)

Το φορεμα τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βικουλι περαστικα στον Αντωνη.

Μαρακι περαστικα και σε εσας. Ακομη ταλαιπωρειται το παιδι? Αμαν βρε παιδι μου..... :( Τι ειπε ο γιατρος? Χαιρομαι που παει καλυτερα η γλυκια μου ...:)

Βαλε φωτο ποια παπουτσια παρηγγειλες. Αυτα ειναι που μου αρεσαν και εμενα, ειδικα αν βγαινει το λουλουδικο θα τα βαλεις και αλλου. Με γεια :)

Στο τηλεφωνο αγγλικα μιλησες?

Αλεκο καλη αρχη στο γυμναστηριο :)

Τονινο καλως ηρθες στα πατρια εδαφη :). Ωραια ηταν ε? Αντε να το ξαναεπαναλαβεις τωρα που πηρες το βαπτισμα του πυρος!!!

Να χαιρεσαι τον συζυγο, χιλιοχρονος και ευτυχισμενος ευχομαι :D:D

Καλως μας ηρθες Κριστυ :). Φιλια στην κουκλιτσα σου.

Κικιτσα με το καλο οι ετοιμασιες :). Με γεια το δοντακι, σιδερενιο!!!!!!!!!!!!!

Σονια δεν ειναι δοντακι τελικα.... καλα λεει ο ντοκτορ, τα δοντια δεν κανουν τοσο πυρετουλι. Καποια ιωση την τριγυρναει. ΠΕραστικουλια και παλι. Τι καλα που εκανες και βολτιτσα!

Τσεβουλα μας λειπεις και εσυ... :):):)

ΠΑω να ταξιδεψω στην κινεζοχωρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα στα δικα σας.

Σταυρούλα το βρήκατε το κομματακι απο το τηλεκοντρολ? Αν το βρεις δωστο σοτν αντρα σου να το κολλησει ;):lol::lol:

Μαράκι θα εχει ταλαιπωρηθει πολυ η Αννουλα και εσύ. Εχει πυρετο? Την κορτιζονη δεν μπορουσε να την αποφυγει ο γιατρος? Αντε να γυρισεις να μας πεις πιο ευχαριστα νεα και να την βρει καλυτερα. Περαστικα ναναι. Βαλε το παπουτσακι να το δουμε. Η ωρα η καλη πλεον.

Νανσυ σχετικα με τα κασκολ επικεντρωνεσαι στα χρωματα της μοδας η σε κλασσικα χρωματα? Για βαλε φωτο.

Α κοριτσια τωρα που πα φωτο, ειμαι στην Ομαδα, η ξανδια χθες το βραδυ το καταλαβα, αλλα πρεπει να βρω χρονο να δω φωτος, εχετε πολυ υλικο, ειδα στ απεταχτα τη συναντηση!!! μαμαδες κουκλες και μωρακια φοβερα!!!

Αλεκα καλη αρχη σημερα με το γυμναστηριο, αντε μια μια να παιρνει σειρα.

Κατερινα ευχομαι να ναι περαστικο το συναχακι, κριμα που δεν το κανονισαμε καλυτερα να βρισκομασταν.

Αντωνια καλως πηγες στα μερη σου. Θα ξαναβρεθουν ευκαιριες για ταξιδακια, αφου τα καταφερες με τοσο μικρα παιδια, ποσο μαλλον αργοτερα,. Ειναι πολυ σημαντικο που χαλαρωσες και αλλαξες παραστασεις. Να χαιρεσαι το συζυγο. Χιλιοχρονος και να σας χαιρεται και αυτος. Συναδελφος της Κατερινας ειμαι ;) και επιστρεφω στη δουλεια στο τελος καλοκαιριου.

Ελενα μου αρεσει το φορεμα , ειδικα το χρωμα, αν ειναι καλη η μοδιστρα θα μπορεσει να το κοντυνει κι εγω θα το προτιμουσα πιο κοντο, Η ακριβως κατω απο το γονατο η ακριβως πανω απο οτ γονατο. Αλλα ειχα καταλαβει οτι θα καταληξεις στο αλλο τελικα το φραουλενιο :lol::lol::lol:

Αριαδνη τι να επαθε η μπισκοτενια?

Κατερινα 和良好的一周 (καλημερα και σε σενα) :D

Ετσι ειναι Λία μου αν εχεις ωραιο γιο τον μελετανε πολλες. Το μονο που σε σωζει ειναι να γινεις κακια πεθερα :P

Christie να χαιρεσαι τη μπουμπου σου. Ποιος τη προσεχει τωρα που ευσ λειπεις?

Βάσω καλοριζικο το δοντακι και καλες ετοιμασιες.

Κατερινα μεγεια τα πραγματακια σας. Πηρες μαγιο της Αγγελικης αθλητικο η κανονικο? Μπικινι η ολοσωμο. Μιλαμε το next eiχε further discounts και ειχε σε πολλα ειδη 70%. Και το prenatal ειχε καλες εκπτωσεις και ειχε και libero -50%. Πηρα τα eaasy up να τα δοκιμασουμε, γιατι η Παναγιωτα αρρωστη αρρωστη δεν μπορω να τη κουλαντρισω, ειναι λαστιχο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALWS SAS VRHKA!!!H MPOUMPOU MOU EINAI MIA XARA,AN KAI LOGW DOULEIAS DEN THN POLUVLEPW...KSESALWNEI STON PAPPOU THS OLH MERA....EINAI 7.5 KILA PLEON KAI SXEDON 7 MHNWN...

ITHELA THN GNWMH SAS GIA KATI....PERIMENA PERIODO THN PARASKEUH KAI ENW EIXA SUMPTWMATA,PRHKSIMO KLP KLP, AKOMA DEN EXEI ERTHEI..O KUKLOS MOU EINAI PANTA STATHEROS....KAI EXW ENA PROAISTHIMA...AN KANW AURIO MIA XORIAKH THA DEIKSEI LETE ENDEXOMENH EGKUMOSUNH?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Christi μου αν είσαι έγκυος φυσικά και θα δείξει.... Αλήθεια πας για δεύτερο τοσο γρήγορα?

Πασχαλιτσακι εχεις δίκιο εμείς που είμαστε επαρχία θέλουμε ένα δεκαρικο χαλαρά μεταφορικά για να μας τα στείλει η σταυρούλα από Αθήνα....

Βρε κινεζοπληκτες αυτά που βάζετε το ένα είναι καλύτερο από το άλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου..

εκανε τις περισσοτερες δουλειες κ αυριο επεται κ η συνεχεια καλα κ τα ταξιδακια αλλα μετα το ξεπακεταρισμα κ η τακτοποιηση δεν μαρεσουν καθολου :evil:

Μαρακι ευχαριστα τα νεα σας..ειναι καλυτερα η Αννουλα!αντε μεγεια κ τα υπολοιπα πραγματα!εχεις τελειωσει με τις ετοιμασιες δηλαδη??

Βασω μεγεια το δοντακι σας!

Ελενα μαρεσει πολυ το φορεμα!!

Αρι καλυτερα ειναι το μπισκοτακι???μακαρι να ηταν απο τα κακακια της.μπραβο που φαγατε κ μοσχαρακι!

Καλωσηρθες Κριστυ.κανεις χοριακη κ βλεπεις με σιγουρια τι γινετε!θα περιμενουμε νεα σου!

Σοφια μεγεια τα πραγματακια!!

α δεν σας ειπα αποκτησαμε κ δευτερο δοντακι κ τρωμε λιγο καλυτερα το φαγακι μας.οχι πολυ αλλακατι κανουμε!για να δουμε ποσο θα κρατησει ..

Βιβη φιλακια στην μπουμπουκα σου!

Βικακη πως ειναι ο Αντωνακης???

Λιακι φιλια στον Στραταρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βιβη δεν πειραζει για το προγραμμα θα το βρειτε, το βασικο ειναι πως κοιμαστε!

Μαρία ευτυχως που ειναι καλυτερα η Αννούλα. Θα μπορεί να κάνει τα εμβόλια αν ε΄χει μυξούλες?

Αριαδνη βαζεις μισα απο πορτοκαλι, μηλο, αχλαδι, μπανανα και βγαινει 200 γρ. Αρκει να ειναιολα λιγο μεγαλουτσικα. Με εσωσες με το λινκ. Και ειχα απορια τι νουμερο να τους παρω. Πολυ κατατοπιστικο! ;)

Κατερινα κι εγω εχω ακριβως την ιδια αισθηση περνα η μερα νερο!

Χριστινακι τελεια τα παπουτσακια, εχεις αποθυμενο τα κοριτσιστικα?

Αλεκα πως ηταν το γυμναστηριο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τέλεια μόνο που δεν πήγα, ούτε ποδήλατο έκανα σήμερα αφού ο καλός πήγε σουπερμάρκετ την ώρα που μπορώ εγώ να λείψω από το σπίτι. Έτσι απελπισμένη έκανα έναν υπέροχο ύπνο.....

Ακομη ταΐζω τη Σάντυ από τις 6 ενώ ο μικρός ξεραθηκε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...