Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

:?:?:? σήμερα θα φάμε ψάρια που θα τα αφήσει ο μπαμπάς μου έτοιμα στο σπίτι μας. Θα είμαι μόνη με τα κορίτσια..πότε να καθαρίσω για τα κορίτσια..πότε να φάω κι εγώ που στις 5 θα πρέπει να ετοιμαζόμαστε για το μπαλέτο :roll: Ο Γ θα γυρίσει αργά τη νύχτα :(

Να σας πω τώρα που θυμήθηκα..αργεντίνικο τάνγκο έκανε καμία? Είναι εύκολο ή θα γίνω ρόμπα? Λέω μήπς ξεκινήσω εδώ μετά τη δουλειά..είναι το μόνο που με βολέυει στις 3 :?

Επίσης, έχετε κάνει τη διαδρομή Ελλάδα-Αυστρία με αυτοκίνητο? Για πείτε εντυπώσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαρία εμείς που πήγαμε Γερμ.-Ελλ. και περάσαμε από Αυστρία, μείναμε σε ένα πολύ ωραίο χωριουδάκι....

η Αυστρία είναι ωραία....εννοείς μέσω Ιταλίας με πλοίο ε? :?

όσο για τον χορό δεν έχω χορέψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελοοοο

τι κανετε?

αχ τελεια ηταν χθες..χρυσα κριμα που δε ηρθες..εσυ κ η βενι ελειπε..αρρωστησε ο φιλιππακοας..σας ευχαριστω οοοοολες μια προς μια..

αναστασια ειλικρινα στεναχωρεθηκα :cry::cry::cry: ξενερωσες τρελα να φανταστω

ελενα επαθα σοκ..ρε το ατιμο το θυληκο..πω πωω..χαθηκες ρε :cry::cry:

σημερα εκανα μισες δουλειες..πηγα νοσοκομειο για ενδοκρινολογο κ δε πηρα εξετασεις μαζι μου..τζαααμπα

πηγα να θεωρησω βιβλιαριο κ δε πηρα μαζι του Α

τζαααααμπα.. :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά Αυστρία-Ελλάδα δεν είναι μακρυά, δεδομένου ότι γύρω στο 12ωρο - βράδυ είσαι στο πλοίο και μετά Ιταλία - Αυστρία είναι δίπλα, σύνορα....εξαρτάται πού θα μείνετε!!! :roll:

εμείς από Βόννη μέχρι την Αυστρία πρέπει να είναι γύρω στο 10ωρο ίσως......ο άντρας μου οδηγούσε και κουράστηκε και ψάχναμε για ξενοδοχείο στην εθνική και όλα γεμάτα, ...... την 1η φορά πήγαμε Αυστρία στο ωραίο χωριουδάκι και την 2η φορά Μιλάνο!! :D ....πολύ ωραία ήταν, τώρα που το σκέφτομαι!!! :D:D

χωρίς παιδιά, μιλάμε πριν παντρευτούμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης εξαρτάται αν πάτε μέσω Τεργέστης είστε περισσότερες ώρες στο πλοίο και λιγότερο οδικώς προς Αυστρ., ενώ αν πάτε Αγκώνα θα είστε και οδικώς αουτοστράτα της Ιταλίας ....... εξαρτάται τι θέλετε και πώς σας βολεύει καλύτερα ;)

αμάν ρε Θούλη πού το έχεις το μυαλό σου??? :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na mai!

αΦΡΟ ξελαδωσες?

καλε ποσα σκουπιδια ειχες?

Αναστασια...τι κριμα για το αμαξι...σιδερα ναι, αλλα ειναι το γαμωτο..!

Παναγιωτα...ελα πες ...αληθεια η φημες οι κατηγοριες των μαθητων?

Μαρια σκεφτεσαι να πας οδικως?

γιατι καλε εχετε τετοια βιτσια?

συμπεθερα ...εδω ...λιγοι ειναι οι μπαμπαδες που τα κανουν ολα...

βασικα καταλαβαινεις ποτε αχολειται ο μπαμπας...

πχ σε εμας...οταν την ετοιμαζει ο Π. για σχολειο...δεν φορα ποτε κοκαλακι...αντε καμια στεκα...και να σκεφτει κανεις οτι του εχω ετοιμα τα ρουχα..!

Θου...ζηλεψα το παρτυ σας!

καλε τι ειχε η κοκα κολα?

Λενακη...πω πω τοσο πολυ η Ε. ?

πως ειναι ο Γ.? ποναει?

μα πως του εκανε την πιρουνια?

παρε αντιβιωση για την ιγμοριτιδα!

με το παπ ολα καλα?δεν θυμαμι αν αμς ειχες γραψει!

χθες φορεσε τη στολη της...ποσο ψωνισμενο ειναι το παιδι μου....αχ!

σε 1 ωρα εχω μαθημα στη σχολη γονεων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ ρε συμπεθέρα τι μαθαίνεις εκεί? πώς να είσαι καλός γονιός? :shock::shock::shock:

και ποιός σας κάνει μάθημα? κάποιος που είναι ή θεωρεί τον εαυτό του καλό γονιό? :shock::shock:

δεν το καταλαβαίνω αυτό :?

γιατί βίτσιο να πάνε οδικώς? ίσα ίσα είναι πολύ ωραία :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες τι κανετε; :)

εμεις καλα σημερα ειχαμε κοπερτι

σχετικα πιο ηρεμα αλλα νομιζω θα ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΑ κανουμε του χρονου τα μαθηματα αυτα

θα ηταν πιο ετοιμη τεσπα...

ρε παιδια μολις τωρα ερχεται η μικρη κ με χαιδευει στο στερνο κ μου λεει μαμα μου εχεις αχος;(αγχος) :?

ε;εχεις αχος; :?

αχ κ γω λεω για το κοπερτι η μ@λακ@ ,αχ τα παντα καταλαβαινουν καλεεεεεεεε

το παιδι μου το χρυσο 8-)

χθες πηγαμε θουλη μα ποσο ωραια περασαμε :x

χαρηκα που σας ειδα ολες!γνωρισα κ νατασουλα του μιχαλη κ της ελενας!γλυκυτατη κ κουκλες μαμα κ κορη!!!!

θουλη κ του χρονου κοριτσι μου ναστε καλα κ με ενα ακομα παιδακι στην αγκαλια σου!

κοπελες σας αφηνω καλο βραδυ τα λεμε αυριο!

α!αργυ μα ποσο τελεια φωτο!τι προσωπο ομορφο εχεις καλε!φτου φτου!

αντε τα λεμε ΑΥΡΙΟ!φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ζωή γιατί έχεις τόσο άγχος που το καταλαβαίνει ακόμη και η μικρή? :? γιατί έτσι? :?

επίσης υπερβάλεις για το πρόσωπό μου :lol::lol::lol::lol::lol: σε ευχαριστώ, φυσικά, αλλά μάλλον ήταν πετυχημένη η φωτό!!! ;):lol:

έφτιαξα κρέπες για πρωινό για τα παιδιά σήμερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Σήμερα έχω τον Μ στο σπίτι, εν νιώθει πολύ καλά νιώθει άρρωστος. Έχουμε θέμα πάλι με τα αυτάκια, βάζουμε σταγωνες για την ωρα και εύχομαι να μην φάμε και άλλη αντιβιωση. Πυρετό δεν έχει κατι άλλο δεν έχει μόνο μεσα στην μυτη του ακούω χρου χρου και βήχα. Ξανά αρχίσαμε και τα ειαπνεωμενα.

Μόνος του βάζει τα φάρμακα στο μηχανιμα των εισπνοων μόνος του το βάζει στην μούρη του και τα πατάει!!!

χθές δείξατε με τις σταγωνες στα αυτιά στην αρχη και τωρα μου λέει "μαμά Βαλε μου να μην πίνανε!! " μα καλά μόλις μπούνε σταματάει ο πόνος!!! Την μύτη να δούμε ποτέ θα.μου πει μόνος του να πάμε να την πλύνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalημερα!

μια τρελη μερα ξεκινησε!

η Μ-Ι ηθελε να βαλει στεμα στο σχολειο για να να ειναι πριγκιπισα και να την δει ο Ορεστης!

Ο μικρος ανηψιος ηθελε να βαλει κατι πανινα που δεν του εμπαιναν και προσπαθουσε ....εεεεεεε στο τελος τα εβαλε...βλέπω να γυριζει ξυπολητο το μεσημερι!

Αφρο...περαστικα σας!

μακαρι να μην παρει τιποτα~!

σΥΜΠΕΘΕΡΑ στη σχολη γονεων "διδασκει" ψυχολογος που εχει ασχοληθει με την συμπεριφορα των παιδιων στο σχολειο και εξω απο αυτο...

ειμαστ ετση φαση τςη εφηβεια...αλλα πως ολο αυτο θα το χτισουμε απο τα πρωτα σχολικα χρονια...!

σημερα ειναι απογευμα :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας....

τι κανετε;;;σας εχασα :( αλλα κλασικα ειμαστε αρρωστοι...πανω που περασε στην ευα αρρωστησε ο ιασονας :(:(:(:(

τεσπα.....

πως τα περνατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

αχ σημερα θελω να κοπροσκυλιασω στον υπολογιστη κ τιβι κ να μην κανω τιποτα ως το μεσημερι που θα παρω το παιδι...μεχρι το σχολειο του καλε πηγα,5 λεπτα ανηφορα,αλλα 5 λεπτα,σιγα,κ γυρισα κομματια :roll:

σαμπως..για ποσο θα εχω την πολυτελεια του κοπροσκυλιασματος;;;;;;;;;;;;;; ;)

αφρο περαστικα σας..αμα ξεκινησουν τα αυτακια ,ταλαιπωρουν γμτ..αν θελεις παντως,γνωμη μου ειναι ,αν σας πει ξανα για αντιβιωση,να δει πρωτα το παιδι ενας ωριλα..οι παιδιατροι δινουν πιο ευκολα αντιβιωση γιατι δε βλεπουν τοσο καλα το εσωτερικο με τα ειδικα μηχανηματα..ο ωριλα θα σε κατευθυνει σωστα κ καθε φορα θα απευθυνεσαι εκει για θεμα αυτιων,λαιμου..

βικυ κ μια γνωστη μου πηγαινει κ της αρεσει πολυ,κυριως επειδη ακουει κ πολλες κ διαφορετικες εμπειριες απο αλλες μαμαδες! ;) να μας λες καποια βασικα σημεια που σου "μενουν"

αργυρω η φωτο σου οντως ειναι πολυ ωραια!μα εισαι ομορφουλα καλε,αλλα αυτο το ξεραμε ηδη! ;):D:D:D

ζωιτσα στο ειχα γραψει για το κοπερτι..οσο κ αν σου φαινεται...ανετοιμη..ειναι μια εμπειρια που μονο καλό θα της κανει!εισαι κ εσυ εγχωδης σαν κ εμενα; :( το λεω γιατι κ εγω αγχωνομουν πολυ..καλα εγω εκλαιγα κιολας σε καποια φαση..αλλα τωρα που το σκεφτομαι..ημουν τοοοσο χαζη! :oops::oops:

εσυ δεν εισαι χαζη,μην παρεξηγηθεις,;! :):)

τί θεμα μαθηματος ειχατε εχθες; :D

εγω φλερταρω πολυ με την ιδεα του κολυμβητηριου..αλλα πρπεει να παρω το οκ. απο τον ωριλα..που τελευταια φορα που τον ρωτησα,ηταν αρνητικος..φοβαται οτι θα ξαναρχισει η ιστορια με τα αυτια..αλλα δεν πιστευω οτι εχει σχεση..

εχθες πηγα για καθαρισμο προσωπου που ειχα κλεισει μεσω gooddeals!ωραια ηταν..μου εκανα κ μασαζ καλε σε πλατη-στηθος! :o:o:o

δε με επρηξαν ιδιαιτερα γι ακαποιο προγραμμα,στα medi jeunesse πηγα,αλλα δεν ειχαν κ πολλες επιλογες...τους ειπα οτι ειμαι εγκυος..οποτε ουτε για αδυνατισμα,ουτε για λέιζερ μπορουσαν να πουν ! 8-)8-)8-)

αλλα με την ιδια τιμη μου ειπαν οτι οποτε θελω,μπορω να κανω αλλους 3 καθαρισμους!!σουπερ! 8-)

σημερα θα κανω λαχανορυζο..θα χαλασει το λαχανο που το εχω κ καθεται καμια εβδομαδα!

πεμπτη γιατρο..αντε να δουμε πώς μεγαλωσε το φασολακι ενα μηνα μετα την αυχενικη! :D:D:D

φιλια σε ολες!

γιωτα περαστικα σας για κομη μια φορα :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..θα γινω κακια..

αυτο το θεμα με κατι εντελώς ακυρες σχεδιαστικες προτασεις που βαζει μια κοιπελα,το εχετε δει;;

μα ειναι οι ορμονεςμου;;;;;;;;;;;;;;;

πιατκι βιδωτο για να μη σταζει το λαδι;;;;;;;;;;;; :shock::shock:

κ απαντα η αλλη"μα τί χρησιμο"! :shock::shock::shock::shock:

κ πετσετα με σκρατσ γυρωα πο τον καρπο για μυξες; :shock::shock:

κ λιγο πριν κατι αθλιες σειρες ντεμεκ παιδαγωγικες που ολως τυχαιως την ιδια μερα ειχε κανει αναρτηση στο youtube ο κυριος που της προωθει κ ολως τυχαιως τις ανακαλυψε τυχαια κ εκεινη κ μας τις προτεινε;κ τις παρηγγειλε κ σε πολυ καλη τιμη αμεσως;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted:

αχ δεν ξερω..με εκνευριζει :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

Γιωτα σε σκεφτωμουν απο χτες..λεω παλη αρρωστα θα ειναι..

υπομονη ρεεεε...θα καλοκαιριασει θα ηρεμισετε.,.

ξερω ξερω..στη θεωρια ευκολα..

εχω κατι ναυρα..μα κατι νευρα...

τεσπα..

Ιουλιααα..ελα ρεεεεεε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλμ ντάουν!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώτα περαστικά σας :x τι να πω, δεν ξέρω, τι φταίει, δεν ξέρω.....από πού να προστατευθείς? είναι και 3 και φυσικά θα παίζουν και μαζί και όλα τα σχετικά.......προσπάθησε εκεί που είναι το άρρωστο παιδάκι να έχεις πάντα ανοιχτό το παράθυρο, αλλά και στα δωμάτια που κοιμούνται επίσης!! :!::!:

Αφρο περαστικά και στον Μ., ελπίζω τίποτα σημαντικό :x

Συμπεθέρα πες μας καμμιά συμβουλή ντε, για τον εαυτό σου τα κρατάς όλα? :?::?::twisted::twisted::twisted::roll::roll::x:x

ποιός Ορέστης ρε? μας απατάτε???? :twisted::twisted::twisted:

εγώ σήμερα πήγα και αγόρασα φρούτα και λαχανικά για το σχολείο της Ρ. γιατί δεν είχαν και αυτές δεν λένε τίποτα.....και λέω στην Ρ. γιατί δεν τρως καμμιά μπανανούλα στο σχλ.? και μου λέει "δεν έχουμε"......οπότε σήμερα τους πήγα!!! ;)

λαχανόρυζο? έχω να φάω χρόνια :(:( δλδ από τότε που η μαμά μου έφτιαχνε.....η οποία "έφυγε" πριν 7 χρόνια συν μερικά που ήταν άρρωστη και δεν μπορούσε να φτιάξει, οπότε υπολογίζω πάνω από 10!!! :o:o:o:o

και εγώ να φτιάξω, ποιός θα φάει? κανένας, πάλι μόνη μου θα το φάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Λαχανορυζο ουτε τα δικα μου τρωνε..

εγω βαζω μεσα και κολιανδρο φρεσκο και μπαχαρι φρεσκοτριμενο να μη τους μυριζει το λαχανο και τελιακ το τρομε μονοι μας με τον Ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα Ιουλία και εγώ που είχα πάει μια φορά ( :o:o:o:o:shock::shock::shock: ) για καθαρισμό επαγγελματικό, μου είχε κάνει μασάζ σε λαιμό και ντεκολτέ :D .....είχε και μια ήρεμη μουσικούλα, χαμηλό φωτισμό :D τέλεια ήταν :D:D;)

έχει ο άνταρς μου έναν συνάδελφο, που η γυναίκα του πάει για καθαρισμό μία φορά την εβδομάδα, όπως και σε σπα μία φορά την εβδομάδα :? ....για γενικό καλλωπισμό γενικότερα.....βέβαια αυτοί έχουν υψηλό εισόδημα.....κάθε 5 χρόνια αλλάζουν τα έπιπλά τους :o:o ......η γυναίκα του δουλεύει σε μία εταιρία που πουλά χώρους διαφήμησης σε εταιρίες (αυτοκινητων, επίπλων κ.λπ) και εκείνη κλείνει τα συμβόλια και σε έναν καλό μήνα έχει μισθό 10.000ε :o:o:o:o:o:o:o και στον χειρότερο 3.000ε καθαρά!!! :? οπότε τι να λέμε τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά λυπάμαι τις νηπιαγωγους!!! Έχω ανοίξει το μπαλκόνι και απλάδα τα παιχνίδια, αυτοκίνητα ποδήλατα τσουλιθρες και έχουν αφινιασει!!! Το σκευτωμουν απο χθές οτι θα παίζουν και εγω θα πίνω καφεδάκι αλλα υπολόγιζαν λάθος .....με έπιασε πονοκέφαλος!!! Παπ εκνευριστικ μπορεί να γίνουν τα 4χρονα όταν επαναλαμβανουν την ίδια φράση συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλίαααα :lol::lol::lol::lol: μόλις είδα ότι απάντησε και η Χρύσα :lol::lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αυτό με το λάδι τι είναι πάλι? εμείς έχουμε αυτό που το βάζεις στο μπουκάλι και βγαίνει λίγο λίγο, δεν χύνεται καθόλου, δεν ξέρω αν καταλάβατε!! :roll::roll::roll:

Αφρο :lol::lol::lol:

η νηπιαγωγός είναι η δουλειά της, άσε που τα παιδιά την ακούνε.....ενώ την μαμά τους......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εννοείται θα σας ενημερώσω!!!! Ανυπομονούμε τώρα για αυτό εμένα τώρα θα με φάει η αγωνία!!! 🤪🤪🤪   Εννοείται θα σας πω!!! Έχω βάλει σύνολο 5.5 κιλά!! Σε ευχαριστώ όλα καλά θα είναι με τις εξετάσεις τώρα αν σε αυτό γλιτώσω την πίεση και  έχω διαβήτη θα πηδήξω από το μπαλκόνι μας 😂😂😂
    • εγώ είχα γράψει ότι η d-μανόζη λέγεται ότι μπορεί να εμποδίσει την εμφύτευση άλλά εφόσον βρίσκεσαι στο παράθυρο της εμφύτευσης. Εάν είσαι στην 16η μέρα του κύκλου έχεις ακόμα, κι επιπλέον το σώμα αποβάλλει αυτή την ουσία σε 4 ώρες, άρα είσαι κομπλέ. Σε κάθε περίπτωση όμως, συμβουλεύσου και το γυναικολόγο/φαρμακοποιό σου, γιατί εγώ γιατρός δεν είμαι προφανώς, απλά αυτή την πληροφορία έχω. Εμένα η γυναικολόγος μου έδωσε συμπλήρωμα d-μανόζη με την οδηγία να το παίρνω προληπτικά μετά την επαφή κατα τις γόνιμες μέρες για να προφυλακτώ από τυχόν ουραλοιμώξεις. 
    • σε άλλα νέα κορίτσια η γυναικολόγος μου ακύρωσε το ραντεβού για α΄υριο 💔 της έτυχαν γέννες εκτάκτως, και ακύρωσε όλα τα ραντεβού της για αύριο 🥲 Το θέμα είναι ότι μετά η ίδια δεν έχει ραντεβο΄υ μέχρι τις 2/07 που εγώ ούτως ή άλλως έχω την αυχενική στη 1/07.... δε ξέρω, κάπως στεναχωρέθηκα γιατί περίμενα πώς και πώς να πάω αύριο για την ηρεμία της ψυχής καταλαβαίνετε, αλλά απ την άλλη δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να πάω και σ αυτήν μετά την αυχενική. Πφφφφ  Στην αρχή είπα μήπως και πάω σε κάποιον άλλο έτσι για να πάρω την επιβεβαιώση, αλλά το πιο κοντινό ραντεβού είναι 25/06 που πάλι είναι πολύ κοντά στην αυχενική. Ο σύζυγος λέει να έχουμε εμπιστοσύνη και πίστη και η 1η Ιουλίου δεν είναι μακριά ούτως ή άλλως 😫 Να σκάσω μύτη στα επείγοντα;;;!! 🤪
    • Τί καλά @Raf123  Μεγαλώνουνε σιγά σιγά τα μικράκια
    • Στην Πορτογαλία μένω! είναι πολύ κοντά στον ελληνικό τρόπο ζωής, αν και πιστεύω ότι οι Ισπανοί τελικά είναι ακόμα πιο κοντά σε εμάς, ειδικά στους τρόπους διασκέδασης και μαγαζιών. Κέρκυρα ε; έχω πάει με γονείς όταν ήμουν 11 και δε θυμάμαι πολλά, αλλά πολύ καλή επιλογή! έχει πολύ ενδιαφέρον σαν νησί και αρκετά γραφικά τοπία 😍
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...