Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Καλημερα κουκλες!

Πως ειστε;

Πραγματικα περασαμε παρα πολυ ωραια χθες στης Θουλης!!!

Ποσο καιρο ειχα να σας δω γμτ...;

Βασικα σας γραφω απο κινητο γτ δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι,οποτε δε μπορω να γραψω πολλα...

Α!το αυτοκινητο μου ηταν τρακαρισμενο οταν εφυγα.. Δε φαινοταν πολυ μεσα στο σκοταδι

Αλλαδεν ανοιγε καλα η πορτα κ ετσι το καταλαβα:-(((

Στο πλαι κ ελαφρως μπροστα κατω απο το φαναρι..και εννοειται πως δεν ειχαν αφησει σημειωμα.

Στενοχωρεθηκα...τεσπα!σιδερα!σας φιλω,ελπιζω αργοτερα να εχω ιντερνετ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία σου χτύπησαν το αμάξι και έφυγαν ε? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

πώς δεν μου αρέσουν κάτι τέτοια :twisted::twisted::twisted:

το ίδιο μου είχε τύχει και μενα και μάλιστα έξω από το σπίτι μας, που το πάρκαρα.....το πήγα στον μάστορα και μου είπε ότι ήταν από ψηλό αμάξι (πικ απ) και μόνο ένας γείτονας είχε τέτοιο, ο οποίος είχε πρόβλημα στο ξεπαρκάρισμα, αλλά άντε τώρα να το αποδείξεις!!! :twisted::twisted::twisted:

μπράβο που περάσατε όμορφα :)

καλή ο πορτοκαλόπιτα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!! :D:D:D

Ηρθα στο σχολειο με καλη διαθεση και μου τη χαλασανε παλι...

Ακου ερωτηση " Παναγιωτα την Παρασκευη που εκανες μαθημα ειπε ο ταδε μαθητης τον ταδε μικροτσουτσουνο"???? :o:o:o:o:o

Και που θες να ξερω ρε μαστορα????Εγω μαθημα κανω...Δεν κρυφακουω....

Μα τι αλλη μακακια θα ακουσω ..... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα

τι καΝΕΤΕ;;;

Τασια :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

που να του σημβει το ιδιο του π@π@ρα...

ενα να σε παρηγωρει..οτι χτηπησε ΚΑΙ το δικο του αμαξι..και να κατσει να το φτιαξει τωρα ο αχριστος..

τα πηρα τωρα...

Παναγιωταααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παιδια τα εχω παιξειιιι...

χτες επρεπε να παω σε μια συναθριση του γραφειου- σαβουριασμα δηλαδη στο σπιτι μια συναδελφου..

πηγα πρωι πρωι μπανια ρα τη μανα μου γιατι στο μπανιο κανει κρυο και δε θελει και δεν μπορεσε μονη της να κανει μπανιο στο μικρο ντους οποτε πηγα εκει..μετα γυρησα μαγειρεψα στο καπακι και εφυγα..

εννωειτε πως ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ οτι θα χαλαρωναμε αλλα καταληξαμε να δουλευουμ..

ε ρε γλενιτααα..

γυρισα σπιτι κατα τις 6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρεσει που έχουν επίπεδο οι εκπαιδευτικοι!!! :lol:

Αργυρώ κατάλαβα γιατι σού άρεσε αυτήν η εικόνα, εγω με τον Κ όταν βγαίνουμε έξω αναλαμβανουμε ο καθένας ενα παιδι και κάνουμε και αλλαγές "πάρε τωρα εσύ αυτον και εγω αυτον " :lol:

Το μικρό έπεσε για ύπνο Στις 8(σήμερα) και ακόμα κοιμάται και εγω θέλω να πάω φαρμακείο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφρο..

πηρα σημερα στολη πειρατη απο τα λιντλ για τον Χ..

παιδια χαμος γινοταν απο κοσμο..

ηθελα στολη πηροσβεστη αλλα δεν την προλαβα γμτ

εννωειτε οτι γινοτανε Ο χαμος..και ο προισταμενος πολυ μου την εδωσε...βγηκε και λεει στην ταμια- δυο ταμεια ολα και ολα- γιατι δεν εβγαλες ακομα τα διαφυμιστηκα στο σταντ;;...και του λεει που να προλαβω δε βλεπεις χαμος απο κοσμο;;;;.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol:

Γελαω με τις απαντησεις σας...και την πραγματογνωμοσύνη της Αργυρουλας.... :lol::lol::lol::lol:

Καλε ο Δ/ντης με ρωτησε γιατι πηγε ο μαθητης ο ενας και εκανε παραπονα για τον αλλα μαθητη και ειπε "Ρωτηστε και την Κα Κα...(εμενα) να το επιβεβαιωσει".... :lol::lol::lol::lol::lol:

τωρα τα λεγαμε με τους συναδελφους και ριξαμε ενα γελιο... :lol::lol::lol::lol:

Αναστασια ..μωρε τι καφρος ηταν αυτος... :twisted::twisted::twisted::twisted: αντεεεεεεεε με τους ανευθυνους....δεν ειδε κανεις αλλος τπτ;;Ο συναγερμος σου δε χτυπησε;;;;

Χρυσα με γεια τη στολη σας!!!! :) Εμεις μαλλον την Πέμπτη θα πάμε να παρουμε .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο μου αρέσει να αναλαμβάνουν και οι μπαμπάδες τον ρόλο τους.....να πηγαίνουν με τα παιδιά τους βόλτα ή ό,τι άλλο.....δεν είναι μόνο της μητέρας!! :|

έχω δει και πολλούς μπαμπάδες στις παιδικές χαρές!! ;)

χαίρομαι τις οικογένειες που συμμετέχουν και οι 2....στην δικιά μας, δυστυχώς ο άντρας μου, λόγω μέσης δεν κάνει πολλά με τα παιδιά, π.χ χθες δεν μπορούσε να έρθει γιατί του πονούσε η μέση τους και αρχίζει να έχει και ψιλοκρύωμα! :(

καλά και ολόκληρος Δντης έκανε τέτοια ερωτηση? :shock::shock::shock::shock:

δεν μπορούσε να διευθετήσει το θέμα?!!! :shock::shock::shock::shock: μη χειρότερα!!!

Χρύσα καλό καρναβαλισμό :D:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου δε θα τον εντυνα..δε τρελενετε κι'ολας..αλλα αφου θα κανουνπαρτι στο σχολειο την τσικνοπεμπτη και προκειμενου να δοσω ενα σωρο λεφτα για μια φορα...

μια χαρα ηταν...8 ευρω τζαμπα..

και μου αρεσε γιατι ειναι πολυ καλυτερο ποιωτικος και πιο καλοραμενο απο Τζαμπο κουκου κλπ..

αλλιω ςθα πηγενα στον Τοξοτη εκει που ειπε η Ιουλια..

ειδα τις στολες στο ΝΕΤ πολυ ωραιες εμφανισιακα..

Μα και ο μαθητης τι πηγε να το πει;;;..

και τιο να επιβεβειαωσεις..οτι το ειπε οντως η οτι εκανες...................." πραγματογνωμοσυνη"

χαχαχα...

τι λεμε οι τρελες...

σημερα εχω δουλεια γραφειου..κοινως αρχειο..και σκυλοβαριεμαιιιιιι

αλλα πρεπει να την κανω γιατι απ'οσα ειπαμε χτες..η ερχοπμενη ευδομαδα θα ειναι παλουκι.

ο Ο ακομα δεν ξερει ποτα θα κατεβει Αθηνα με τη δουλεια του..

πολυ με τσατιζει...

Αρτζ μερσιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι Δ/ντης που εχει πελατειακες σχεσεις με τους μαθητες... ;) Αν καμια φορα εχω χρονο και ορεξη θα σας γραψω στο κρυφο τι συμβαινει στην ελληνικη εκπαιδευση ....

γιατι πολλα πραγματα δεν τα καταλαβαινεις αν δεν τα δεις απο μεσα.

Χρυσα ουτε ο δικος μου θελει να ντυθεια αλλ αεπειδη στο σχολειο θα κανουν παρτυ θα στειλω τη στολη μαζι του σε τσαντα γιατι στανταρ αν δει τους φιλους του ντυμενους θα θελεικαι αυτος.

8 ευρω...Καλε τελεια..θα παω και εγω...του τζαμπο ειναι και ακριβες και αθλιες.

Παω για το μαθημα μου.Να εχουμε ολες μια τελεια εβδομαδα. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

είμαι στη δουλειά..

Αφροδίτη τόσο πολύ το μαλλί? Ποτέ δεν το έπαθα..τα λούζω 2 χέρια αλλά επιμένω με τα λάδια στα μήκη από το αυτί και κάτω.. :?

Εμείς πήραμε το Σάββατο από το Τζάμπο την στολή Μπάρμπι-ποπ σταρ για την Ι και μια περούκα για τη Φ. Η Φ στολή δε θέλει γιατί έχει λέει (μια στολή από καλοκαιρινή γιορτή της Ι στο περσινό σχολείο) νεράιδα και θέλει αυτή ;)

Τώρα εγώ δεν ξέρω τι να ντυθώ...σήμερα μου είπε η δασκάλα της Φ να ντυθούμε και οι γονείς και να πάμε στο πάρτυ..Κάτι θα πρέπει να φτιάξω (θα το πω στην αδερφή μου που πιάνει το χέρι της).

Χτες πήγα στο imperial εδώ είχε ραντεβού η μια ξαδέρφη για νυφικό Pronovias..Νταξ δεν ενθουσιαστηκα, τα ίδια και τα ίδια ή παρόμοια κάθε φορά.. Μετά θα γυρνούσα σπίτι και θα πηγαίναμε με τα κορίτσια και τον Γ σε κάτι φίλους..αλλά.. :twisted::twisted::twisted::twisted: ο Γ μπήκε εκτάκτως στη δουλειά (προφανώς λόγω του Βλαστού) :twisted::twisted: και ακυρώσαμε..Και σήμερα δεν θα γυρίσει το μεσημέρι, τη νύχτα θα έρθει :evil: τέσπα

Αναστασία μεγάλη ζημιά? Πόσο βλάκες είναι μερικοί...είναι πολλοί πλέον που δεν έχουν ασφάλεια και προκαλούν ατύχημα και φεύγουν..τι να πω...

Παναγιώτα μη χειρότερα..ασε από επίπεδο τι να σου πω..δάπεδο..εδώ να δεις :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα γράψε, γράψε :P:P:lol::lol:

Μαρία πάρε μια περούκα ή καπέλο ή μάσκα ;) ή όλα αυτά μαζί!! :P:P

έχω τόοοσες δουλειές να κάνω και βαριέμαι αφάνταστα :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

και πάλι από την αρχή "τι μαγειρεύουμε σήμερα"! :ymsigh::ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σκέφτηκα τι περούκα θα πάρω

αυτές τις φιλαριστές τις 80's που είναι μακρύ μαλλί κάτω και κοντοκουρεμένο πάνω (αυτή θα έπαιρνα για να έρθω στο γραφείο) αλλά τα κορίτσια θα ξενερώσουν να πάω έτσι στο πάρτυ του σχολείου τους :roll: η Φ είπε να ντυθώ μάγισσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Αργυρω...

χτες μαγειρεψα γιγαντες, πατατες γιαχνι με μοσχαρακι ΚΑΙ ταλιατελες με κοκκινη σαλτσα...

ο Χ ειχε λυσσαξει για γιγαντες..

εφαγε 5 κομματακια

ο Γιαννης εφαγε τις πατατες απο το γιαχνι..και ο Χ το κρεας..εκτακτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε και πήραμε τον Λ. από το σχολείο και σκέφτομαι τι καλά που δεν έχουμε να ξαναβγούμε έξω για να πάρουμε την Ρ.!! :D

σε 2 χρόνια θα πηγαίνω τα παιδιά στο ίδιο σχολείο :D .......μετά όμως..... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ ηθελα να σε ρωτισω και απο πριν...

του χρονου ειπες οτι ο Λ θα σχολαει στις 11;;;;

θα κανουνε τοσες λιγες ωρες μαθημα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα φαρμακείο, μετα παιδική χαρα, πέταξα ενα τόνο σκουπίδια και έπλυνα και το μπαλκόνι με ολα τα σιμπραγκαλα.

ουφ με έπιασε πάλη η μέση ....

Θα κάνω μακαρόνια να φάμε ...σκέτα με τυρί, αφού δεν θέλουν σαλτσες .... στον πάνο θα βαλω δίπλα και ντοματινια και τα τρώει!!!

Μετα τι αργυρώ? Θα πάνε μόνα τούς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα όχι δεν είπα αυτό! :?

δεν ξέρω το πρόγραμμα γι ατην επόμενη χρονιά, είχα πει ότι τώρα στο 2ο μισό της χρονιάς σχολάει στις 11.30 εκτός μίας μέρα 13.15! :roll::roll:

Αφρο το δημοτικό είναι 4 χρόνια, μετά πάνε σε άλλο σχολείο, όπου στεγάζεται αλλού....άρα η Ρ. θα πηγαίνει στο δημ. και ο Λ. αλλού, δλδ 2 διαδρομές πάλι! :roll::roll:

καλά εδώ που να διανοηθούμε να πλύνουμε κάτι έξω :lol::lol::lol::lol: με τό χιόνι!!! :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα! Τι κανετε?

Εμεις λιγο καλυτερα, μας μαμησε αυτην την φορα, τωρα ειναι ο Π. χαλια και το απογευμα θα παει στον γιατρο, πρεπει να παω και εγω καποια μερα γιατι μου το γυρισε σε ιγμοριτιδα μαλλον και δεν βλεπω να γλιτωνω την αντιβιωση. Ευτυχως τα μικρα συνηλθαν και σημερα εστειλα και την Ε. παιδικο.

Αργυ και εδω χιονισε αρκετα αυτες τις μερες και τωρα μια χιονιζει μια ριχνει χιονονερο. Το βαρεθηκα το χιονι ειλικρινά, θελω να στρωσει ο καιρος να βγαινω εξω ανετα.

Αφρο και εγω που ειχα βαλει ελαιολαδο στα μαλλια 3 χερια τα εκανα και μετα ηταν μια χαρα. Με το ελαιολαδο ειδα διαφορα με την πρωτη φορα παντως! Γυαλιζανε μετα!

Ιουλια πολυ χαιρομαι που περασατε τελεια στην Θου! Γελασα με την κοκα κολα :lol:

Χρυσακι μια χαρα ρε η στολη απο το λιντλ. Καλα, την μαμα την κανανε τομη καισαρικης για να της τα βγαλουν? :o:shock: εδω στα βγαζουν απο κατω ολα και ουτε γατα ουτε ζημια μετα. Βγηκε απο το νοσοκομειο?

Μαρακι μαγισσα θα εχει φαση να ντυθεις..αφου το θελουν και οι μικρες.

Παναγιωτα φανταζομαι τι γινεται στα σχολεια, αντε πες μας στο κρυφο οταν μπορεσεις!

Αναστασι κριμα ρε για το αμαξι :( μεγαλη ζημια σου εκανε? Και μας μας το χτυπησαν περισυ με τα χιονια και εξαφανιστηκαν, ξερω ποσο σπαστικο ειναι :twisted:

Ο Γ. εχει 3 τρυπες και ενα καρουμπαλο στο μετωπο απο πηρουνι! :twisted: Ποιος το εκανε φυσικα η Ε. :twisted: Καμια μερα θα του βγαλει κανενα ματι να μου το θυμηθείτε. Παω να κανω μακαροναδα και να παω να την παρω απο τον παιδικο. Φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι περαστηκα ρε...

ελπιζω να μηνειανι κατο σοβαρο...

την εκανε καθετη τομη γιατι εβλεπε κατι- το οποιο προεκυψε κυστη η οποια δε φαινοταν στους υπερυχους και μη σου πω οτι εκεινη ηταν που την πονουσε πριν πολυ και οχι τοσο το ινωμυωμα- αλλιως η τομη θα ηταν η χαμηλα τςη καισαρικης..

για ριζικη υστεροκτομη, δηλαδη να στα βγαλουν ΟΛΑ εδω στην ελλαδα τουλαχιστων την κανουν ετσι..

ειδικα αν υπαρχει ενδειξη για κακοηθεια- και στην περιπτωση της υπηρχε, το κανουν για να δουν και περετερω οργανα ΑΝ εχουν κανει μεταστασεις.

Τεταρτη θα βγει απο το νοσοκομειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

ρε δεν ανησυχείς? :o:o:o:o ο καημένος θέλει προστασία :o:o:o:o

περαστικά σας :)

να σου πω από Τεργέστη πόση ώρα είναι μέχρι Ηγουμ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...