Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν το είχα σκεφτεί το ενδεχόμενο προπληρωμένης κάρτας... :roll::roll::oops::oops: Ευχαριστώ!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα πολύ ωραία όλα τα ρουχαλάκια (εκτός από την καρώ βερμούδα :lol::lol::lol: ) και ειδικά το πρώτο πρώτο τζην τα σπάει... ;);););););)

Α, κι εγώ πήρα στο Next στο κατάστημα 2 σορτσάκια καλοκαιρινά του μπέμπη γιατί τα είχε προσφορά και τα δύο 4 ευρώ... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Επίσης, ρε γμτ φοβάμαι τα νούμερα...Αν είναι μικρά;;;; :roll::roll::roll: Η Ιωάννα παίζει λίγο στα νούμερα... :roll::roll::roll::roll::roll:

Θούλη κορη έχεις λέμε ρε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον τα νουμερα τους ειναι σαν του Ζαρα απλα εχουν ελαυρως πιο "μεγαλη" γραμμη..

ειναι δηλαδη λιιιγο πιο φαρδια απο τα ζαρα που εχουν γεννικα στενη γραμμη..

εμεις φετος του χειμωνα που ειχαμε παρει μερικα μπλουζακια "δοκιμαστηκα" εμεινα πολυ ευχαριστιμενη

και μετα πηρα και εσωρουχα μποξερακια που ειχαν πιο καλη "συμπεριφορα" στο πλυσημο σιδερωμα και γεννικα εμεινα ευχαριστιμενη πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο σε συμπαθω ρε χρυσανθη..εσυ ξερεις, :lol::lol::lol:

μαρι δε εχω φωτογραφικη..παπαλα :twisted::twisted::twisted::twisted:

αλλα αν δε με το εξηγουσε η φιλη μου εσι εγω θα ελεγα στανταρ αγορι..τι να πω... :geek:

περαστικα ρε γωγωκα...πω πω..κ σας φετος...

χρυσα για πες καλε...η μαμα καλα?

γελασα με αναστασια αργυ κ παναγιωτα :lol::lol::lol::lol: να στε καλα... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειναι ΘΟυ..

για την κατασταση της μια χαρα...

της βγαλανε και τον ορο σημερα την πηγανε και σε κανονικο θαλαμο..περπαταει πολυ σημερα το βραδυ δε θελει συνοδο, καλα ειναι δεν εχω παραπονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελεια χρυσα

νατασα καλυτερα να πιστευεις οτι εχω αγορι..με συμφαιρει λεμεεεεε

σημερα ξεφυγα :cry::cry::cry: τεσπα

ιουλια δε εχω αποψη..ειμαι παντελως ασχετη..κακογουστιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια κ οσες κανατε ριγες..οι τοιχοι ειναι σπατουλαριστοι;;;;;;;;;;

γωγω πολυ ομορφα συνολακια!! :D:D:D:D

ρε συ..αν ειναι ολα χρωματιστα στο δωματιο,προικα,χαλι,κουρτινα,εε..μονοχρωμοι οι τοιχοι πιο ωραιοι θα ειναι νομιζω.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης θου,απο εβδομαδα που θα παω γιατρο,θα παρω υπερηχο αγοριστικο κ θα τα συγκρινουμε για να δουμε τί ειναι τελικα! 8-)8-)8-)8-):D:D

αλλα ετσι..δεν ειναι οτι δε θελουμε να μαθουμε το φυλο,αλλα σα να προσπαθουμε να το δουμε μονες μας!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

εγω δεν καταλαβα τιποτα απο τον υπερηχο..αλλα ευχομαι να ειναι αυτο που θα ολοκληρωσει την οικογενειακη σας ευτυχια!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: αν κ με τετοιες μεθοδους αντισυλληψης...πολυ συντομα θα ακουμε κ για τα τεταρτα!!! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Καλό ΣΚ! :)

Πάω να ετοιμάσω το πρωινό μας, πρωί πρωί πήγα στον φούρνο!

Πήρα ψωμάκια, κρουασάν κάτι άλλες τοπικές λιχουδιές!

Σας χαιρετώ για την ώρα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Μμμμ αργύρω ψωμάκια διαβάζω !!!!

Περιμένω περίοδο και πονάω και έχω κατι .....νευρακια οχι νεύρα.

Έβαλα σκουλαρίκια σήμερα! Καλέ οι τρύπες μου είναι ακόμα ανοικτες!!!! Είχα χρονια να βαλω σκουλαρίκια (κάπου κάπου βάζω και τα ξανά βγάζω) μπήκαν εύκολα δεν προσπάθησα. Καλά τις έχω και απο 4 χρονών τις τρύπες και τα τελευταία 10 χρονια δεν έχω μονιμα σκουλαρίκια στα αυτιά. Όμως η δεύτερη που έχω στο ενα αυτί και την έκανα πριν 8 χρονια δεν ξέρω αν έκλεισε και ανατριχιάζω να την δοκιμάσω αν μπαίνει σκουλαρίκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ που είστε όλες Κυριακάτικα? :roll::roll::roll:

εμείς πήραμε τα έλκυθρα και πήγαμε για τις καταβάσεις μας, εγώ με τα παιδιά, μετά γυρίσαμε, φάγαμε (καλά η Ρ. δεν έφαγε) και τώρα χαλαρώνουμε!!! :D:D;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά θα ήθελα να μάθω όσες κάνετε μάσκα στα μαλλια σας με λάδι πόσα χέρια μετα τα κάνετε για να καθαρισουν !! Πρέπει να τα κάνω τρίτο χερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν έχω κάνει μάσκα λάδι στα μάτια, αλλά αν καμμιά φορά τα ξεβάψω με αμυγδαλέλαιο δεν τα ξανακαθαρίζω, το αφήνω ως έχει! :roll::roll:

επίσης όταν βάζω αμυγδαλέλαιο στην φάτσα μου το βράδυ, δεν το βγάζω κοιμάμαι με αυτό!!! ;)

γιατί πρέπει να τα καθαρίσεις τόσες φορές? τι λέει η μάσκα το κουτί από έξω? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ας δωσω εγω σημεια ζωης!! :D:D:D:D:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ολες οι θεσσαλονικιες σχεδον ημασταν στο παρτυ της θου ντε!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

αχ απο το πρωι ηταν μια τελεια ημερα!

πηγαμε στο ονειρο του σκιαχτρου με τον γιωργο!απλα καταπληκτικη παρασταση!τη λατρεψα!

μετα για φαγητο εξω κ καπακι στο παρτυ της θου!! :D:D

ετσι γεματες μακαρι να ηταν καθε μερα οι μερες μας!

ο γιωργος το καταευχαριστηθηκε!! :D:D κ δεν κοιμηθηκε δευτερολεπτο στο αμαξι! :shock::shock::shock:

πριν ενα τεταρτο τον εβσλα για υπνο,χωρις να του δωσω ουτε γαλα,ουτε τιποτα,ειχε περασει η ωρα κ αυριο εχει πρωινο ξυπνημα!

στη θου ηταν πολυ ωραια!τσακισαμε κατι τελειες κρεπες κ οχι μονο κ μας εδωσε κ πεσκεσι πορτοκαλοπιτα!! :D:D:D κ ειχε κ κατι πολυ τελειες κοκα κολες!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-)8-):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαρηκα τοσο που ειδα τα κοριτσια!τωρα που τα παιδακια μας μεγαλωσαν,τις ευχαριστιεμαι τοσο πολυ!!αυτα παιζουν ομορφα ομορφα κ εμεις τα δικα μας! 8-)8-)8-)8-)

κ τί τελεια ολα τα παιδακι αμαζι!γεμισε ο τοπος παιδακια,τα δικα μας τα παιδακια..μα πώς μεγαλωσαν ολα..ποτε ηταν μικρακια κ ποτε εγιναν ανθρωπάκια με τη δικη τους προσωπικοτητα! :x:x:x:x:x:x:x:x:x

ρε εσεις..να κανονιζουμε κ εκτος γενεθλιων να μαζευομαστε ετσι,ωραια δεν ειναι;; :):):):)

το πρωι εχω ραντεβου για καθαρισμο προσωπου!! 8-)8-)

αφρο δεν ξεβγαζουμε το αμυγδαλελαιο,αλλα μην κανεις το λαθος να βαλεις κ να βγεις εξω! :shock:

την επαθα εγω ετσι,ειχα βαλει στα ματια,κ ημουν σαν λαδωμενη ολη μερα! :shock::shock::shock::shock::shock:

θελει απο το βραδυ κ το πρωι εχει απορροφηθει! ;)

να πω οτι απο το υπερηχογραφημα της θου,μονο φυλο δε φαινεται!αλλη το εβλεπε τσουτσουνι..αλλη κλειτοριδα..κ αλλη....χέρι!!! :shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω ομορφα περασατε,ε;;πολυ χαιρομαι!!ζηλευω καπως το χιονι σας..θα το ηθελα για λιγο κ εδω..αλλα καταλαβαινω πως οταν ειναι για τοοοοοοοοοοοοσο καιρο,κατανταει κουραστικο :roll:

σας φιλώ ολες!

καλο βραδυ κ καλη εβδομαδα!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βλέπω οτι μου λέτε για μάτια και λέω γιατι ..... ε ναι λάθος έβγαλε το Τ9 μαλλιά ήθελα να γράψω!!!

Καλημέρα σας!!!

Δεν μου έχει έρθει η παραγγελία ακόμα με τα πράγματα ,και να πω την αλήθεια δεν με πειράζει και τόσο ,ακόμα τα συγκεντρωνουν 4 πραγματακια ..... καλύτερα απο τις 27 και μετα να έρθει που θα έχει μπει και ο μησθος.

Ο Μ ξανά αρρωστενει ....

Έκανα που λέτε χθές μάσκα στα μαλλιά με λάδι και μέλι ,έλεγε και αυγό η συνταγή αλλα δεν ήθελα να βαλω αυγό . Έκανα 2 χέρια τα μαλλιά μου αλλα ακόμα κάποια είναι λυπαρα. Πήγε αργά χθές και δεν ήθελα να τα ξανά λούσω και να βάζω πιστολάκι με τα παιδιά να κοιμούνται και θα τα τελειώσω σήμερα ...καλά δεν είδα και καμοια τρομερή διαφορά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αφρο :lol::lol: λέω και εγώ!! :mrgreen:

μήπως δεν βλέπεις διαφορά με την πρώτη φορά :?

πάντως το αυγό κάνει καλό στα μαλλιά! :!:

ελπίζω ο Μ να μην αρρωστήσει! :x

σήμερα θα είμαι σπίτι με την Ρ., το σχολείο της είναι κλειστό, έχουν συνέλευση :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να σας πω, μου κάνει πολύ εντύπωση, αλλά ομορφη εντύπωση, εδώ πολλοί γονείς κάνουν μαζί τις δραστηριότητες με τα παιδιά τους δλδ και οι 2 γονείς! :);)

βλέπω κάτι γείτονες, π.χ θα πάνε στο πάρκο και οι 2 με το παιδί......θα πάνε για έλκυθρο και οι 2 μαζί......

χθες ήταν γονείς με παιδιά και οι 2.....και μια φορά που είχαμ επάει σε κάτι γενέθλια ενός φίλου του Λ., ήταν ένα ζευγάρι με 2 παιδιά, καθόντουσταν απέναντί μας (εκεί μάθαμε ότι είναι γείτονές μας! :shock::shock: ), μπορώ να πω ότι ο άντρς ήταν αυτός που σηκωνόταν και ασχολούνταν με το μικσό παιδί.....σε κάποια στιγμή λέει η γυναίκα του "τάδε η Έμμα θέλει αλλαγή πάνας", τον βλέπεις αυτό και αμέσως την παίρνει την Έμμα και της άλλαξε την πάνα!!! :?

μου έκανε πολύ εντύπωση :?

να πω ότι και οι 2 δουλεύουν....και καμμιά φορά που κοιτάζω από το παράθυρο τον βλέπω και παίρνει και τα δύο παιδιά και πάει βόλτα! ;)

και παντού, γενικά, όπου έχουμε πάει και υπάρχουν παιδιά πάντα είναι και οι 2 γονείς και ο πατέρας ασχολείται πολυ με τα παι΄διά (δεν λέω για τους γείτονες τώρα).........

ενώ στην Ελλάδα είναι περισσότερο "δουλειά" της μητέρας!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...