Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

καλημερα.....τι βροχη εριξε?χαμος...τι κανετε?εγω προσπαθω να δω τι θα κανω με τη βαπτιση...

χρυσα περαστικα στη μαμα σου...γιατι αγχωνεσαι με την καισαρικη?....εγω εχω κανει 3, θα κανω κ τριτο κ τεταρτο :oops: γεροι να ειμαστε κ ολα γινοντε.....η πρωτη μερα ειναι λιγο χαλια αλλα οκ....κ φυσικα η επισκλ να με πιασει δηλαδη :lol:

θουλη κ παλι λεω κοριτσι εχεις...αυτο που φουσκωνει ειναι τα 3 αγγεια του ομφαλιου λωρου..δεν γινετε να ειναι αγορι....ξερω εγω απο αυτα :lol:

εγω σπιτι με μαια ουτε με σφαιρες.....πολλα εχω ακουσει δεν παιζει...κ αν παει κατι στραβα θα κανει η μαια καισαρικη...? εκτος κ αν το σπιτι ειναι διπλα απο το νοσοκομειο οποτε σε προλαβαινουν δηλαδη.....τσακ μπαμ ετοιμαζουν κ χειρουργειο....ασχετο εγω του χρονου θα παω σε σχολη μεαιυτικης .

το δωματιο το παιδικο το εχω δυο τοιχοι μπλε αλλα ενα τελειο μπλε κ 2 τοιχοι ροζ...βεβαια θα το αλλαξω γιατι θα πρεπει να βαλω 3ωροφη κουκετα οποτε θα αλλαξει καποια στιγμη.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα...Χρυσανθη πας και εσυ γι ατο τριτο;;;....στο καταλληλο μερος ηρθες..

εχει πεσει πολυ γκαστροσκονη στο τρενακι λεμε...

ειναι καρπερα τα δρομολογια μας...

δεν εχω προβλημα με την καισαρικη ΜΟΥ..ευτυχως..δε με αγχωνει..

αν και αν ειανι να επιλεξω..θα επελεγα στανταρ τον φυσιολογικο..

αλλα βλεπεις μια φορα εγινε η λαδια..και δε μου εκατσε στο δευτερο ο φυσιολογικος..

δεν ειμαι ομως ουτε φαν της καισαρικης...

το ανεφερα γιατι ο μικρο ςμου εχει αναπνευστηκα προβληματα γεννικα ΚΑι αυτος..

μιλησα με την παιδιατρο πριν λιγο και λεει πως η μολισμενη ατμοσφαιρα γεννικα παιδια με τετοια προβληματ α υγειας τα γονατιζει...

μπορει λεει και να περασει λετα..

σβθηκαμε..

τι να κανω ρε παιδια...

ζω με τις αλλεργιες και ξερω ποσο μα ποσο κουραστηο ειναι..

τα λοιπαμε τα ερμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλωσα το πλυντηριακι μου κ ηρθα!

ηθελα να κανω κ μπισκοτα βουτυρου κ μηλοπιτα,αλλα θα περιμενω να γυρισει ο γιωργος κ να τα κανουμε μαζι..αλλιώς θα σπάω το κεφαλι μου τί νακανουμε που να μην περιλαμβανει τηλεοραση :roll:

αμα δειτε τί 'χειροτεχνιες"εχω κανει..ποιος εγω,που αν θυμασαι αναστασακι στο κοπερτι περσι ειχες εκστασιαστει με το καταπληκτικο τυμπανακι μου!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα προαπαθω..χαλια βεβαια τα κανω,αλλα περναει η ωρα..

ο,τι κουπακι απο γιαουρτι,γαλα,κουτι γλυκων,μεχρι κ τα κουτια παο τα φενιστιλ μου :shock::shock: ,υπαρχει,το κραταμε στο ¨εργαστηριο"μας κ κολλαμε πανω βαμβακια,οδοντογλυφιδες,κανουμε πινακες,μασκες,να της πει ο Θεός :lol::lol::lol: ..

όλο κολλες αγοραζουμε! :lol::lol::lol::lol:

κ εδψ ερχεται η στιγμη να θυνηθω κατι εντελως ασχετο,αλλα αφου μου ηρθε!! :geek::geek::geek:

ΖΩΗ!!!πηγαινετε κοπερτι;

θυμαμαι που ελεγες οτι η μαριευη ηταν καπως ανησυχη την πρωτη φορα..

ακου λοιπον!

ο γιωργος περσι που πηγαιναμε,ηταν καπως καθε φορα! :o:o

ενα μερος του μαθηματος του αρεσε,μετα ηθελε να παιζει οταν ημασταν εξω,στις τσουληθρες,ή μεσα με τα παιχνιδακια,σε γενικες γραμμες δ εμου φαινοταν κ ενθουσιασμενος ουτε ενταγμενος στην ομαδα..αλλα οχι κ το αντιθετο ακριβως..γενικως με ειχε μπερδεψει,ενιωθα ασχημα κ θυμαμαι μια φορα ειχα βαλει κ τα κλαμματα,αναστασακι θυμασαι; :roll::roll::(

φετος λοιπον,μιλαει για το κοπερτι σα να ηταν η καλυτερη εμπειρια της ζωης του!! :shock::shock::shock:

βλεπει φωτο κ γελαει!θυμαται τους ολυμπιακους αγωνε ς που κρατουσε τη σημαια,εχει το μεταλλειο ακομη!,το αλογο στο αγροκτημα,θυμαται την αιθουσα που ηταν πανω,τα στρωματα που καθομασταν κατω κ την ελιζα,μια aπο τις κοπελες εκει,που ουτε θα μου περνουσε απο το μυαλο οτι τη θυμαται :shock::shock::shock: ,θυμαται τα παντα στην αιθουσα κ το σχολειο ,μεχρι κ τις τουαλετες :shock::shock: κ την ψευτικη κουζινα κατω κ οταν περναμε απο εκει λεει οτι αυτο ηταν το σχολειο για μικρα παιδακια που πηγαινουν με τις μαμαδες κ οτι ηταν πολυ ωραια!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock: απλα αυτος λέει μεγαλωσε κ πηγαινει τωρα σχολειο χωρις τη μαμα κ εχει αλλες δασκαλες!!

δε φανταζεσαι την εκπληξη μου!ειλικρινα,αισθανομουν περσι οτι δεν ειχε αποκομισει κατι..αλλα τελικα εκανα λαθος!!

οποτε..keep going!! :D:D:D:D:D

χρυσα περαστικα στον γιαννακη ρε συ..ξεχαστηκαμε με τα του δωματιου :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ιουλια αληθεια στο λεω!!!ΞΕκολλα καλεεεεεεε! :lol::lol::lol:

Δηλαδη θα επιλεξει ο Γ τα χρωματα αλλα αν εσυ βαλεις αλλα πιο απαλα....θα παρει εκεινος το δειγματολογιο,θα παει κοντα στον τοιχο,θα συγκρινει και θα του προκαλεσεις και ψυχικο τραυμα οταν καταλαβει πως τον κοροιδεψες στη χροια!!! :lol::lol: Αλλα κατα τάλλα κρατα του μουτρα αν δεν πει καλημερα σε καθε περαστικο! :lol::lol::lol::lol:

Βαψτου ροζ το δωματιο και "πετα" μεσα ενα χαλι μακουην,σεντονια μικυ,ενα κρεβατι με τσουληθρα και 10 παιχνιδια!Χεστηκε για το ροζ! ;)8-)8-)8-)8-)

Στις ριγεςαν πχ φτανουν μεχρι το 1/3 του υψους του τοιχου,βαλε οσα χρωματα θελεις!καντες λεπτες...5 εκ ας πουμε!Αλλα πες του Χ πως ειναι ΔΙΚΗ ΣΟΥ ιδεα! :lol::lol::lol::lol: τον λυπαμαι τον δολιο!!! :lol::lol::lol:

πωπω γραψατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Αφρο αθηναϊκός σταθμός είναι, εμένα μου αρέσει προσωπικά, πάντα αυτόν άκουγα γιατί έχει καλή ποιοτική μουσική και όχι σκυλέ ;) .....αλλά πόσο πια θα πεις για τον καιρό της Αθήνας και την βροχή? μέσα σε μία ώρα εκπομπής? :?

σας αφήνω, έχω ένα σπίτι χάλια.....και μόνο εγώ το φτιάχνω/συμμαζεύω :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα...Ο Θεός να την κάνει... :twisted::twisted: Άλλη μια νύχτα έμεινα άγρυπνη...Το Ιωαννάκι ψηνόταν όλη νύχτα στον πυρέτο... :(:(:(:(:(:( Να έχει 39,3 και να μην πέφτει με τίποτα... :(:(:(:(:( Αφηστε τον βήχα που έχουν και οι δυο.... :?:?:? Αφού ειδικά για την Ιω νόμιζα ότι θα κάνει εμετό από το βήχα.... :cry::cry::cry::cry:

Ιουλίαααααααααααααααα αγάπη μου πάρε με να τα πούμε...Τοίχο με ρίγες θέλω κι εγώ στο δωμάτιο του μπέμπη.... :lol::lol::lol::lol::lol: Θέλουμε να πάρουμε τα χρώματα και να στρωθεί ο Γιωργάκης στη δουλειά... :lol::lol::lol::lol: Βέβαια, δεν έχω αποφασίσει ακόμα ακριβώς σχέδιο και ο Γ. γκρινιάζει γιατί λέει είναι δύσκολες οι ρίγες και δεν είναι ελαιοχρωματιστής για να τις κάνει.. :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol: Αν βρεις καμια καλή ιδεά, βάλε λινκ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρέσει τρελά αυτό...Αλλά ο Γιωργάκης σιγά μην καταφέρει να το φτιάξει... :roll::roll::roll::roll:

http://www.homedecordream.com/baby-room ... oom-ideas/

Επίσης, λέω να συνδυάσω στις ρίγες έντονο γαλάζιο με έντονο λαχανί.... 8-)8-)8-) Θα πηγαίνει;;;;Η θα είναι τσιρκολίκι;;;;; :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο δωματιο του γιωργου τωρα εχω συνδυασμους λαχανι κ εντονο γαλαζιο κ μου αρεσει πολυ!στον τοιχο πολυ πολυ ανοιχτο κοτρινοπαρινο βεβαια εχει..αλλά μου αρεσε πολυ κ αυτο που εβαλες!!

αν δεν μπορει ο γιωργος,μην κανεις ριγες κ βαλε τετοιους συνδυασμους ρε συ σε χαλι,κουρτινα,κουτι για παιχνιδια!!

ειναι σπατουλαριστος ο τοιχος;

ο χ. μου ειπε οτι σε σπατουλαριστο δειχνουν ωραιες οι ριγες,θα ρωτησει κ εναν φιλο ελαιοχρωματιστη για σιγουρα..

περαστικα σας :(:(:(

κοριτσια σας αφηνω,παω να παρω το καμαρι μου απο το σχολειο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eύκολες οι ρίγες Γωγώ αφού λέω έκανα μόνη μου εγώ που γενικά έβαψα πρώτη φορά μόνη μου (ο Γ ήταν αλλού) και μου ήρθαν στο μυαλό οι ρίγες κι έγιναν. Με χαρτοταινία ;););)

Να σου πω την αλήθεια, λαχανί με γαλάζιο πολυφορεμένο είναι για μένα...

Καντου ενα πριγκηπικό γαλάζιο εκεί να ευχαριστηθείς αγορίλα :lol::lol::lol:

Η Ι θα κόλλησε από τη Μαρτίνα μάλλον ε? Περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι όντως ειναι εύκολο;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Θα δούμε....Μακάρι!!!

Όχι σκέτο γαλάζιο ρε...Δε μου αρέσει...Αφού και την προίκα του πολύχρωμη την πήρα... 8-)8-)8-)8-)

Ναι, η Μαρτίνα κόλλησε την Ιω την ίωση και η Ιω την Μαρτίνα την βρογχίτιδα... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ελπίζω να μην ξανακάνει...Έχω μέεεεερες νακοιμηθώ... :(:(:(:oops::oops::oops::oops::oops::oops: Δευτέρα ξεκίνησε η Μαρτίνα με αποκορύφωμα την Τρίτη τη νύχτα, Τετάρτη μεσημέρι σταμάτησε η Μαρτίνα και ξεκίνησε η Ιωάννα με αποκορύφωμα το χθεσινό... :?:?:?:?:?:? 4 μέρες άυπνη...Ας γίνουν καλά τα λουλούδια μου και χαλάλι...Θα αναπληρώσω ΣΚ... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω περαστικά στα κοριτσάκια σου.

Αργυρώ φαντάζομαι αυτός ο άνθρωπος για να φτάσει στην δουλειά του τι πέρασε για να μιλάει μόνο για αυτο!! Καλά δεν είδες τι βρωχαρα ήταν πόσο δυνατή και πόσο πυκνή και αστραπές και βροντές έριχνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ωραιο ειναι..δεν εχει πολλες ριγες.....τις ριγες τις φτιαχνεις με ταινια...δηλαδη κολλας εκει που θες κ βαφεις.....περνεις ταινια οσο φαρδια θελεις.....το ειχα σκεφτει κ εγω αλλα αν δεν εχεις χρονο.....το μπλε το πιο σκουρο εχω εγω.

τωρα λεω η φετος το καλοκαιρι ή το επομενο (σιγουρα ομως το επομενο) να φτιαξω το παιδικο...δηλαδη να παρω κουκετα με συρταρι απο κατω για μελλοντικο 3ο κρεβατι κ να εχουν κ τα γραφεια τους κ μια ντουλαπα μεγαλη.....ειχα δει νεοσετ κατι πολυ ωραια αλλα τωρα δεν παιζει λογω οικονομικου κ φυσικα η μπεμπα ειναι μικρη ακομα.....

οταν πηραμε το σπιτι το ειχα βαψει ενα απαλο πρασινακι κ δεν ημουν καν εγκυος....ή μαλλον την ημερα που θα εκανα το τεστ ειπα στον ελαιοχρωματιστη να μου το κανει πρασινακι ολο....ηταν πολυ ωραιο.....βεβαια μετα απο 4 χρονια κ αφου ειχα κανει β επιπεδου κ εμαθα οτι ειχα γερο κοριτσακι το αλλαξα για να χαρω το ροζ.....δεν ειμαι φαν του ροζ κ του μπλε καθολου.....ειδικα στα αγοριστικα ρουχα.....δεν αγορασα μπλε φορμακια καθολου στον γιο μου με εκνευριζε το χρωμα :oops: τεσπα

χρυσα μου εγω εχω κανει κ καισαρικη κ φυσιολογικο (ενα μινι τοκετο) ο φυσιολογικος ειναι παιχνιδακι εννοειται....απλα μας εκατσε εμας απο την αρχη στραβα κ το φαγαμε το ''μαχαιρι'' δεν πειραζει γερα να ειναι μονο τα παιδακια μας....για αλλεργιες τωρα κ η αδελφη μου φυσιολογικα τον εκανε κ εχει θεμα με αλλεργιες...ολα ειναι στατιστικες....εμενα κ τα δυο με καισαρικη εγιναν κ μου εμφανισαν αλλεργια το οποιο δεν ειναι καθαρα αλλεργια αλλα δυσανεξια στο γαλα, η οποια περασε, κ ο γιος μου πο αργησε να το ξεπερασει δεν εχει παθει ποτε κατι με αναπνευστικο γενικα δεν αρρωσταινει.....εγω ομως παιδι φυσιολογικου τοκετου μεχρι τα 16 παθαινα συνεχεια βρογχιτιδες κ πνευμονιες.....το νοσοκομειο τρικαλων μου εκλεινε καθε χρονο δωματιο..... :lol:

η καισαρικη ειναι καλη εφοσον γινετε για καποιο λογο...οχι για πλακα κοινως προγραμματισμος για να ξεμπερδευουμε....

τι να κανω με βαπτιση εχω αγχος...σας εχω ξαναπει οτι θα την κανω σε καποιο νησι....φυσικα κανεις δν θα ερθει :cry: μετα να κανω τιποτα εδω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάνθη εγώ έχω πάρει για τον μπέμπη αυτά

http://www.next.co.uk/boys/newborn-boys/sweet-dreams/1 (τις δυο τριάδες, τη μια με τα αυτοκινητάκια και την άλλη με τα δεινοσαυράκια)... ;);););)

Μου άρεσαν επίσης αυτά:

http://www.next.co.uk/x51888s1

http://www.next.co.uk/boys/newborn-boys ... eautiful/4

αλλά δεν τα βρήκα στο κατάστημα εδώ και από ίντερνετ δεν ψωνίζω... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο γωγω...

ειναι ολα πολυ ομορφα...κ το μπλε δεν ειναι το κοινο αγοριστικο μπλε....εχει σχεδιακια επανω...

στο πρωτο μαρεσει πολυ το 2ο κ 3ο,στο δευτερο ολο κ στο τριτο ειναι απλα τελειο....ε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ήταν οι εκφωνήτριες και δεν είχαν πρόβλημα, αλλά το θέμα είναι ότι η κατάσταση δεν πρόκειται να αλλάξει.....για πες μου πόσες φορές είδες στην γειτονιά σου να περνάει το μηχάνημα που καθαρίζει/αδειάζει τα φρεάτια??? :?

θέλω να πω ότι η Αθήνα είναι πρωτεύουσα μιας χ'ωρας και αυτά είναι όχι επιτρεπτά να γίνονται....μια 24χρονη πέθανε από την βροχή, εξαιτιας του σοκ λένε! :?

και εδώ υπάρχουν πλημμύρες, αλλά πρεπει να βρέχει μέρες και πολύ για να γίνει αυτό και σε κάποιες περιοχές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γΩΓΩ ΓΙΑΤΙ δεν ψωνιζεις καλε απο το νετ;;;..

ειναι πολυ αξιοπιστο αυτο το σαιτ και στα φερνουν με κουριερ δωρεαν στην πορτα σου πραγματικα σε 3 μερε..

εμεις ειχαμ επαργγειλει κατι ωραια ρουχακια την προηγουμενη παρασκευη και Τριτη ηρθαν στο γραφειο με την DHL

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ καντε μια pre-paid ρε

εμείς τέτοια έχουμε και όταν θέλουμε να αγοράσουμε κάτι τι φορτίζουμε με το ποσό και τη χρησιμοποιούμε..πολύ απλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?εγω καλα..τρωω τρωω κ δε χορταινω σημερα..δε λεω τι εχω φαει..θα παθετε σοκ :roll::roll:

ηρθε χθες μια φιλη..της ειπα ελα να δεις μια τσουτσου..το βλεπει το ξαναβλεπει κ με εξηγη οτι αυτη βλεπει κατι αλλο..

κ μου εξηγει οτι μπορει αν ειναι κοριτσι γτ αυτο κ αυτο..

παιδια οντως..αν σας πω πιο πολυ για κοριτσι μοιαζει :shock: αλλα εγω χαιρομαι γτ μοιαζει κ για αγορι κ για κοριτσι..οποτε παλι βρηκα το ενδιαφερον μου..να μη ξερω :lol::lol::lol::lol:

πηγα χθες να παρω τα αποτελεσματα..για συφιλη..κ με ειπε οτι θα τα εχει σημερα γτ το εκανε με ενα αλλο τροπο πιο αξιπιστο γτ αυτο στα νοσοκομειο αν εχει σιασταυρωση με ιωση συμβαινει συχνα να ειναι θετικο..

εγω ομως δε ειχα ιωση..τεσπα

παω να διαβασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε Θου...

βλακιες λενε...

Γωγω προπληρωμενη καρτα ρε..και εγω τετοια εχω..ουτε εγω εχω πιστωτικες..

μονο αναλυψης και debit...εγω εχω της τραπεζας μας και τη φορτιζω μεσω internet banking και δε χρεονομαι τηνπρομυθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη βάλε μια καλή φωτο του υπέρηχου να τη δείξω στο Γ που ξέρει να τα ξεχωρίζει από την αυχενική

Του είχε εξηγήσει ο γιατρός στην αυχενική τι κοιτάζει στην ουρήθρα για να δει αν ειναι αγόρι ή κορίτσι :D:D:D

αυτό κάνουμε κι εμείς Χρύσα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...