Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Μαρία :);) μπράβο του ;)

Ιουλία πιο εύκολο είναι να βάλεις μια ταπετσαρία από το να βάψεις ένα δωμάτιο :roll::roll: , απλά μετά για να βγάλεις την ταπετσαρία είναι λίγο μπελάς!!!! :roll::roll:

εδώ όλοι έχουν ταπετσαρίες....εμείς έχουμε τέτοια όπου μπορείς να την βάφεις :|

άντε καλά βαψίματα!!! :D

εμένα μου αρέσει πολύ να βάφω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερααααααααααα!!!! :D:D:D

Κοριτσια το τι βροχη εχω φαει σημερα δε λεγεται....Εκει που μενω εχει βουλιαξει το συμπαν.... :?:?:?

Κατα τα αλλα καλα...Παω να σας διαβασω μπας και χαλαρωσω λιγο...Εχω κενο μεχρι τις 10:45. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταπετασρια εω σε εναν τοιχο στο σαλονι κ σε εναν στην κρεβατοκαμαρα!ωραια ειναι,αλλα για δωματιο που εχει τοσα παιχνιδια,χρωματα παντου..ηθελα κατι πιο..μαζεμενο..

επισης,η ταπετσαρια για να εφαρμοσει καλα θελει σπατουλαριστο τοιχο,στο σαλονι κ στην κρεβατοκαμαρα εκανα,κ στην κουζινα κ στο χωλ εχω σπατουλαριστα..αλλα στα δωματια οχι γιατι φοβηθηκα για υγρασιες..

ο χ. λεει να μου σπατουλαρει εναν τοιχο αν θελω,αλλα δεν ανοιγω τετοιες δουλειες..εδω σκεφτομουν στο ταβανι του να κανω γυψοσανιδα κ να βαλω λεντακια μικρα για ουρανο,αστερακια,το εχω κανει στο χωλ κ ειναι τελειο!,αλλα σιγα..υπερβολη κ ενα σωρο λεφτά..που μπορει κ να μην ενθουσιαστει κιολας ο γιωργος..οποτε..

εχουμε κ λεμε..

πρασινο,μπλε ,πορτοκαλι!

εντονα ολα!

μπλε ταβανι με συννεφακια

ριγες σε εναν τοιχο ..ή μηπως σε ολους τους τοιχους;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεα απο παιδιατρο του Γιαννη...

ενα μηνα φλιγοταιντ..

ασθματικη βρογχιτιδα..

τα νευρα μου μεσα... X(X(X(X(X(X(X(X(X(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(

παιδια δεν αντεχω αλλο....

απο χτες που αρχισε να βηχει πολυ δε μου αρεσε ο βηχας του..

ε λεω μηξες θα ειναι απο τον τελευταιο κυνοδοντα που ειναι να βγαλε..

σκατουλες...

δεν ειχε μηξα το ερμο..γφιατι οσο ορο και να του εβαζα δεν εβγαινε τιποτα..

εστειλα τον Ο σημερα να παρει αδεια

τον ενοχλει μπορει η υγρασια...και να παμε να τον δει ειδικος πνευμονολογος..

τις καισαρικες μου μεσα γμτ....

Ιουλιτσα δες και αλλο χρωμματολογιο ρε....παντως και εμενα τα χρωμματα του Χ μου φανηκαν μοπυντα αλλα στην πραξη τελικα εγιναν πολυ ωραια..λεω οταντου το ξαναβαψουμε ιδια να βαλω- εχω τους κωδικους στα κουτια- απλα θα κανω κατι αλλο εκει...

εχετε γεννικα θεμα με υγρασιες;;;...

εμεις στην πλευρα του σπιτιου που ειναι το δοματιο του Χ το μπανιο και το σαλονι δεν μπορουμε να βαλουμε ταπετσαρια γιατι εκεινος ο τοιχος "μαζευει" υγρασιες..

δεν τον βλεπει ο ηλιος και ειναι απανεμο σχετικα για να στεγνωνει το νερο..θελει παντα προσοχη ουτε επιπλα δεν βαζουμε να κλεινουν τις γωνιες εκει. ..

για το δοματιο του Γιαννη και την κρεβατοκαμαρα ανετα...

αλλα δε μου αρεσει..στη Ρωσσια τα περισσοτερα σπιτι εχουν ταπετσαριες..οποτε την εχω μπουχτησει..

αυτοκολλητ απου εβαλα στον Χ αφαιρουνται χωρις να επιρρεαζουν στο παραμικρο τον τοιχο..αλλα τελικα ειναι για πολυ μωρα τετοια αυτοκολλητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιαααααααα..ρε σε εναν τοιχο μονο ριγες!!!!Αν το κανεις σε ολους στο τελος θα μοιαζει με καγκελα!!! :lol::lol::lol::lol:

Ρε κοριτσια η πορτοκαλοπιτα σας ψηνεται καλα;;Σε τι ταψι τι βαζεται;;Εμενα παιρνει εν αφοβερο χρωμα απο πανω και απο κατω σαν παπαρα......

Στο Χαϊδαρι ο Δημαρχος εχει πει να μην μετακινουμαστε..απορω πως θα γυρισω σπιτι :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα είναι σαν φυλακή με τότες σε όλους τούς τοίχους ...σαν κλουβί πουλιού χαχαχαχα

για το σπατουλαριστο που λες οτι φοβάσαι την υγρασία, δεν πρέπει το ταβάνι να είναι σπατουλαριστο, αν είναι θα έχει υγρασία, αν δεν είναι και έχεις μόνο τούς τοίχους δεν θα έχεις πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λέω να κάνω σήμερα πορτοκαλόπιτα εγώ

πρώτη φορά

παπαριάζει το φύλλο?

πρώτα ψήνουμε το φύλλο και αφού ψηθεί ρίχνουμε το σιρόπι?

καλά η μπουγάτσα μου έγινε τέλεια χτες

την κρέμα τη φτιάχνω κάθε φορά διαφορετική και κάθε φορά είναι πολύ νόστιμη :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μπορει να το βαζεις πολυ ψηλα στο φπυρνο γι'αυτο...

εγω συνηθω ςπητες τετοιες τις βαζω σχετικα χαμιλα η καπου στη μεση προς χαμιλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειστε υπεροχες οταν εχετε κεφι!!!

Ο Γιωργος στο κελι 33!!!! :lol::lol::lol::lol:

Χρυσα τι σχεση εχει η καισαρικη???Ρε συ μηπως το σπιτι σας εχει γενικως υγρασια?θυμαμαι που ελεγες για το μπανιο αλλα κατα τ'αλλα??? :!:

Νατασακι μου τι περιμενες...????Τι θα κανετε???μηπως θα σηκωσετε ολο το κτιριο 1 μετρο για να φτιαξετε μπαρα και σκαλοπατια??? :evil::evil:

Ιουλια μου πλιιιιιζ!Χαλαρωσε ρε συ λιγακι....Απαπα!Αληθεια σαν να διαβαζω αλλο ανθρωπο....θα σε δω την κυριακη???Θελω να δω αν πραγματι επαθες μεταλλαξη!!!

Η συμβουλη μου για το δωματιο ειναι να μη βαλεις ολα αυτα τα χρωματα στους τοιχους.Διαλεξε ενα ή δυο για τους τοιχους και τα υπολοιπα θα τα βαλεις σε χαλι-κουρτινα-σεντονια...Μην κανεις βλακεια και το κανεις τσιρκο! :lol: αλλωστε(ΕΛΠΙΖΩ) το δωματιο αυτο θα τ εχει αρκετα χρονια ετσι ο Γ οποτε αλλαζοντας σεντονακια κ κουρτινες θα ειναι πιο...προεφηβικο!η ταπετσαρια ή οι πολλες ριγες θα σε δεσμευουν...ή θα βγαλουν το λαδι του Χ για να τις βαψει απο πανω καποια στιγμη!

Ταβανι:προσεχε το!Της Α ειναι ροζ.αυτο ομως περιοριζει το φως του δωματιου και μικραινει το χωρο.Βαψτο ασπρο και φτιαξε γαλαζια συννεφακια!

Καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό με τις ρίγες, μπορείς να το κάνεις στον μισό τοίχο, δλδ μισός κάτω ρίγες και το άλλο μισό πάνω άλλο χρώμα....και εκεί που έχεις τις ρίγες θα βάλεις και κανένα επιπλάκι και δεν θα φαίνεται σαν φυλακή :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ για τα βάνι ψηφίζω άσπρο και τίποτα άλλο....δεν κατάλαβα γιατί θα πρέπει να έχει συνεφάκια.....μήπως όταν ξαπλώνει το βράδυ και είναι σκοτεινά θα βλέπει τα συνεφάκια? :roll::roll::roll: ή την ημέρα θα περπατάει με το κεφάλι ψηλά? :lol::lol::lol::lol::lol:

αυτό που λέει η Αναστ. για χρωματιστά χαλιά και αξεσουάρ σωστό και πιο όμορφο, από τα 800 χρώματα τοίχου!!! ;)

Χρύσα περαστικά :x

και ψάξτε το λίγο με την υγρασία, κρίμα.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε...γενικοτερ ατο σπιτι μας εχει ξηρη ατμοσφαιρα..

και το μπανιο εκαν ε μουχλα για λογους κακης συνηρηση ςκαι τοποθετησης του ηλιακου..αλλα ΟΚ αυτο το φτιαξαμε..καθαρισαμε μονοσαμε βαψαμε..

φετος δενε χει πουθνε αμουχλα..ουτε καν αναμεσα στους αρμου ςτων πλακιδιων

στη μαμα μου δενε χει υγρασια...

στην πεθερα δε νομιζω..

εγω ρουχ αμεσα στο σπιτι γεννικα δεν απλονω ποτε..δε στεγνωνω στα καλοριφερ...

ισος να ειναι απο τον καιρο γιατι ΟΚ καθ επροι ξυπνουσ εμε λιιγο βηχαλακι αλλα αυτο επειδη στεγνωνε ο λαιμος του....

γεννικα τελικα ια τα δυο παιδια μου εχουν προδιαθεση για ασθμα...

τι σχεση εχει η καισαρικη;;;..

αχ..μεγαλη πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραια και η ιδεα της Αργυρως για μισο κατω τοιχο με ριγες! Συν οτι μπορεις να κανεις οριζοντιες ριγες και να δωσεις μηκος στο δωματιο...Οχι πως χρειαζεται,αφου ειναι πολυ μεγαλο αλλα σε δυο χρονια που θα μπει το μπεμπακι μαζι με το Γιωργο(αφου θα εισαι εγκυος στο 3ο) θα εινα οκ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης ρε Αθηναίες θα τρελαθούν τα μιντια και πάλι "πνίγηκε η Αθήνα, η πρωτεύουσα" :twisted::twisted::twisted:

ακούω το ραδιόφωνο "Μελωδία".....ε έλεος :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera!

Ιουλια βαφετε?

χωρια θα ειναι τα παιδια?\

εμεις τα εχουμε μαζι και το δωατιο ειναι λαχανι ο ενας τοιχος και κιτρινολαχανι το υπολοιπο...η κουρτινα ειναι πολυχρωμη...εχει τα χρωματα του ουρανιου τοξου...καθως και τα κλινοσκεπασταμτα τους...

θα σου ελεγα να μην το κανει τσιρκο θα σε περιοριζει πολυ!

επησις για το πορτοκαλι...ειναι πολυ ζεστο χρωμα...πολυ ηρεμια!

σημερα ο Λεο εκανε εμβολιο...11 κιλα και 69 εκ! :D:D:D

εδωσαν στον Π. δειγματα απο γαλα 2ης βρ. ηλικιας! :lol::lol::lol::lol:

χαμος γινεται με την βροχη!

σκεφτομαι να παρω ηλεκτρικη κουβερτα...πονουν τα κοκαλακια μου

εχει καμια σας?

Μαρια ...αν γινει διασημος ο Γ. μετα θα κενει οσα κανει τωρα?

Αφρο...ποτε ερχεται ο Κ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ενα μήνα και μπορεί και περισσότερο.

Βυκη εμένα το δωμάτιο σας πολύ μου αρέσει δεν είναι τσίρκο.

αχ ο Μ έχει αρχίσει εδω και μέρες και ρωτάει "γιατι? " για τα πάντα!!! Μα τα πάντα!!! Τι υπεροχή φάση ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ με κανατε κ γελάω!! :lol::lol::lol::lol:

χρυσα το χρωματολογιο εχεικ φωτεινα χρωματα,αλλα ο γιωργος επιλεγει τα μουντα! :o

επισης..αλλο χρωματολογιο δεν βλεπω,θα με σκοτωσει ο χ.!εχει αυτος χρωματα,θα τα παρω κ τζαμπα,υα του βγαλω κ το λαδι μεχρι να πετυχει τη σωστη αποχρωση κ εγω θα παω αλλου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)

μονο αυτο μενει να του πω να τον αποτελειωσω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

υγρασια..μμμμ...μου εχει βγει σε καποια σημεια που ειναι σπατουλαριστα,αλλα ειναι υδραυλικο το θεμα κ το διορθωσαμε..

σπατουλαριστα ταβανια εχω σε χωλ,σαλονι,κουζινα.....

μου αρεσε αυτο με τις οριζοντιες ριγες..κ τον μισο τοιχο :D:D:D ααχ!αυτο θα κανω!!να΄στε καλα!!! :D:D:D:D

εκει..δεν κανει να βαλω κ τα 3 χρωματα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll: ειδικα,αν πεισω τον γιωργο κ αντι για πορτοκαλι βαλω κανενα φωτεινο κιτρινο;;;;;;;;;;;;;;;; :idea::idea:

πω πω..τετοια αναλυση εχει να πεσει απο τοτε με τα κρεβατια στο δωματιο της θου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε π[ως δεν μπορεις...

και εγω μισο θα κανω και θα βαλω στο τελειωμα μπορνουρα..

περιμενε να σου δειξω ενα δειγμα απο αυτα που εβλεπα σε ριγε τεχνοτροπια

http://www.texnotropieskaidiakosmisi.co ... %b5%cf%82/

δες αυτο...

εγω στον γιαννη θελωψ να κανω κατι σαν το μοβακι που εχει στην εικονα 9 απλα θα ειναι λαχανι σιελ μπεζ..η κατι τετοιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω..τετοια αναλυση εχει να πεσει απο τοτε με τα κρεβατια στο δωματιο της θου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και θα συνεχίσουμε με την Θούλη πάλι όταν με το καλό γεννήσει 8-)8-)8-)8-)8-)

έλεος πια με ΤΗΝ πρωτεύουσα της χώρας :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ νομίζω δεν έχω μπει ακόμη στο μπουντ της γέννας οπότε είμαι οκ μέχρι στιγμής! Τώρα, όταν φτάσει η ώρα δεν ξέρω αν θα με πιάσει καμία κρίση πανικού 😀😀
    • Μας πήραν φαλάγγι τ' αγόρια!!! χαχαχαχα
    • @BenarΠΗΤ 1/8 Κοριτσάκι 🩷 @Demy93 ΠΗΤ 3/8 Αγοράκι 🩵 @Fighter ΠΗΤ 6/8 Κοριτσάκι 🩷 @Gioher ΠΗΤ 7/8 Αγοράκι🩵 Κοριτσάκι 🩷 @μαμά12345 ΠΗΤ 10/8 Αγοράκι 🩵 @Mommyel ΠΗΤ 12/8 Αγοράκι 🩵 @ΜΑΡΘΑΑ_61 ΠΗΤ 13/8 Αγοράκι 🩵 @nanouko ΠΗΤ 14/8 Αγοράκι 🩵 @Christine Pilates ΠΗΤ 20/8 Αγοράκι🩵 @Χρύσακι ΠΗΤ 22/8 Κοριτσάκι 🩷 @Katiana1987 ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Elk ΠΗΤ 23/8 Κοριτσάκι 🩷 @Barbiee ΠΗΤ 27/8 Αγοράκι 🩵 @katerinayia ΠΗΤ 28/8 Κοριτσάκι 🩷 @maroo8 ΠΗΤ 29/8 Αγοράκι 🩵 @Magda zi ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵 @Christi.D. ΠΗΤ 31/8 Αγοράκι 🩵
    • Άντε ωραία πάει και η Doppler μια χαρά είσαι κοντεύεις σε 2 βδομαδες θα μπεις στο μήνα σου δηλαδή πωπω με το καλό το μωρακι σου εγω ειχα πάρει ένα βιβλίο αλλά να σου πω την αλήθεια δεν το πολύ ξεφύλλισα κιολας δεν αν αξίζει για να σου το προτείνω 
    • Σε καταλαβαίνω γιατί και γώ τσιγαρο κάνω κατά βάση το βράδυ που κοιμούνται τα παιδιά για να χαλαρώσω.  Αλλα είχα διαβάσει μια έρευνα πριν μείνω έγκυος και με είχε τρομάξει και έτσι το έκοβα με το που εμένα, βέβαια ξανά λεω ότι δεν κάπνιζα πολύ. Κανε μια προσπάθεια….μπορεις να το μειώσεις!!!!  Ας μην γινόμαστε επικριτικές, δεν ειμαστε όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. Ας ειμαστε υποστηρικτικές…είναι κάτι που θα εξασκήσουμε πολύ μετά με τα παιδιά μας!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...