Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φοβερή η Έλενα :D

Μαρία κι εσύ παραδοσιακή? :P

Γιατί ρε σεις.... δουλειά μας είναι η εμφάνιση του άντρα? Ενήλικες παντρευτήκαμε. Άντε για τα παιδιά να το καταλάβω.

Ο δικός μου είναι μόνιμα ασιδέρωτος :mrgreen: Αλλά, εάν τα πουκάμισα τα κρεμάσεις σε μια κρεμαστρούλα με το που τελειώσει το πλυντήριο και τους κουμπώσεις και τα κουμπάκια, πραγματικά δεν τσαλακώνονται τόσο πολύ. Εντάξει δεν είναι κολλαριστά αλλά δε φαίνονται άσχημα. Άμα φοράνε και πουλοβεράκι από πάνω... ;)

Α εσύ το έχεις απογειώσει το θέμα μιλάμε!!!!!!!!!!!χαχαχαχα

Ρε σεις μου θυμίζετε τη γιαγιά του Δ! Η οποία γιαγία μου έλεγε να βοηθάω την πεθερά μου να σιδερώνω κλπ και όταν της είπα πως δεν εξασκώ το άθλημα έμεινε κάγκελο και μου είπε 'Αααααααχ τί νοικοκυρές είστε εσείς τίποτα δεν κάνετε. Εμείς 6 παιδιά είχαμε, πηγαίναμε στα χωράφια και σιδερώναμε κιόλας.' Πάνε αυτά τα χρόνια γιαγιάαααααα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρε ξεκολλήστε! Δε σιδερώνω δε σημαίνει βγαίνω τσαλακωμένος! Σημαίνει διπλώνω καλά το ρούχο και έχω χρόνο να βάψω νύχι :lol::lol::lol:

Ο άντρας μου δεν είναι ο Mr τσαλάκας!

Μάγδα μην τις δίνεις σημασία αγαπητή μου! Εγώ θα σε παντρευόμουν πάντως!!!!

Αργυρούλα μάλλον πριν το 06 ήτνα στη μόδα!!!! Εγώ δεν έβαλα ποτέ τέτοια! Αλλά το πασουπάκι που λέει και η Σίσσυ πήγε σύννεφο! Απαπα τώρα που το σκέφτομαι!!!!

Γωγώ πάρε τηλ στη μεντέλα και ζήταν προσφορές. Ευτυχώς που δεν το αγόρασες ρε!

Α Νατάσα και η Ε κάποιες φορές στην αρχή τσινούσε στο κολυμβ. Απλά τότε καθόμουν μέσα για να με βλέπει. Της πέρασε όμως. ΠΟλύ φυσιολογικό είναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

σας εχασα,εχω προβλημε με τον υπολογιτη,τωρα μπηκα απο το λαπτοπ του κουμπαρου!

να πω μονο χρονια πολλα στα παιδακια που εγω η γαιδαρα ξεχασα! :oops::oops::oops:

ειμαστε καλα ολοι,για κοιλιες που λετε,ακομη δεν εχω,νομιζω ομως οτι σα να γεμιζω στα πλαινα..αλλα μπορει να ειναι κ η ιδεα μου..επισης εχω υπνηλιες κ ζαλαδες..μαλλον επεσε ο σιδηρος μου..γιιατρο τελη του μηνα θα παω.

ειμαι πολυ κουρασμενη,δε σχολιαζω,αν κ θα ηθελα πολλα να πω!μου λειψατε!

αν κανονισετε καφεδοσυναντηση παρτε με τηλ,χλωμο να ενημερωθω απο ιντερνετ αμεσα!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002(μπορει και 01΄)...H xρονια που ηρθαν τα mules στην Ελλαδα!Ειχα 10ποντο μαυρο και μαλιστα

το φορουσα κ με καλσον-διχτυ ψαρα που επισης ηταν στη μοδα! :lol::lol:

Ειχα χωρισει τοτε με τον Α(μια απο τις πολλες φορες) και ημουν με τον γκομενο-παθος μου...Στην Παρο...Πασχα!!!Τι ωραια χρονια!!!!

Ααααααα ρε Αργυ τι μου θυμισες!!! :lol::lol::lol::x;;)8-}

Τι κανετε κουκλες?

Εχω σκασει στο φαι κ στη νουτελα...εχω παρει 3-4 κιλα το γουρουνι(απο το καλοκαιρι)!Ευτυχως το γυμναστηριο βοηθαει να κρυβονται...αλλα οταν γελαω τα μαγουλα κλεινουν τα ματια μου! :P

Νατασα γελασα πολυ με την Ελενα!Το κακι-τα κακα?! :lol::lol::lol: και τα κολορς!!Πολυ εξυπνη ατακα!!!

σας φιλω μαλλον λειπετε ολες!

Ιουλια μου τα φιλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε τελειωσε κ το πραιβετ πρακτις,ασ γραψω κατιτις!!

σιδερωνω μανιωδως απο τοτε που εισεβαλλε αυτο που μας τσιμπησε σπιτι..μπορει κ ακαραια να ηταν..αλλα ο,τι κ αν ηταν,εγω εφτυσα αιμα..

ο γιωργος ξυνεται ακομη ο καημενος..

καταλαβα οτι εξοντωθηκε,επειδη απλουστατα δενε χουμε κανενα αλλο τσιμπημα!

οποτε ναι..σιδερωνω μανιωδως ομως ακομη κ τις καλτσες κ μαλιστα απο την αναποδη!πεθαινω διαφορετικα..νομιζω οτι θα αρχισω να ξυνομαι απο μονη μου.. :roll::roll:

παλαιοτερα δε σιδερωνα φυσικα..περασμενα μεγαλεια.δε βαριεστε!

ασε μωρη αναστασια που παχυνες!βεβαια εχω κ καιρο να σε δω..αλλα δεν παιζει καλε να κλεινουν τα μαγουλα τα ματια σου!τρελη! :lol::lol:

ποτε θες να πιουμε καφε;

ή με την αννυ αφου την παρεις απο σχολειο,ή μονες σπιτι ή κεντρο οσο τα παιδια θα ειναι σχολειο ;) ,απλα να μιλησουμε νωριτερα για να κανονισω με τον χ. να παρει τον γιωργο απο το σχολειο!

γωγω το θηλαστρο δεν ειναι νοσοκομειακο,αυτο που εβαλες..το νοσοκομειακο κοστιζει χικιαδες ευρω..

εγω ειχα το σιμφονι της μεντελα,μετα απο α10 μηνες αγορασα το σουινγκ κ τωρα περιμενω πώς κ πώς να γεννηθει το φασολακι μου για να ξανανοικιασω το σιμφονι! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

η κοιλια σου δε μου φαινεται τεραστια!ειναι που εισαι και κουκλιτσα ετσι κ αλλιως!!

νατασουλα γελασα πολυ με το κολορς! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: χα χα χα!!φανταζομαι το υφος της κ το δικο σου! :lol::lol::lol:

αααααααααααα!αν κ μονο παραδοσιακη δεν ειμαι,αυτο με το οτι ο απεριποιητος αντρας θα..καταλογιστει στη συζυγο..το εχω κ εγω :oops::oops::oops: βεβαια δεν κανω κ πολλα,αλλα το εχω στο μυαλο μου..

ποσταρω κ συνεχιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι πώς πας;

ποτε με το καλο θα ξαναπας γιατρο;

αχ ολα θα πανε τελεια!μη σκας για το κιλο!ηρθε νωρις το πρωτο,θα καθυστερησει πολυ το επομενο! 8-)8-)8-) ασε που εσυ κ αν εχεις περιθωριο να βαλεις!! :D:D

κατερινακι ευχομαι ολα να πανε καλα με τον μπαμπακα σου..ειλικρινα..

νονα ειμαι σιγουρη οτι η παιδιατρος ου σου συνεστησε η αναστασια,θα σε καλυψει απολυτα!

περαστικα σε εσενα κ στο χαριλινακι!

νατασα αυτο με το βιοσυντονισμο..με εβαλες σε σκεψεις..βεβαια με την ομιο ειμαστε ενταξει..αλλα το σκεφτομαι..αχ φανταζομαι τον χ. αμα του ανοιξω κουβεντα!! :lol::lol::lol::lol: θα σε παρω να τα πουμε!

σας ειπα οτι μου λειψατε,ε;;;

χρυσα δεν ειδα τα φορεματα,θα παω μετα να τα δω!

βικυ ευχομαι να μη χρειαστει να ξαναπατησετε στο νοσοκομειο..

αχ νατασα για το αμυγδαλογαλα θα σε παρω να μου πεις..

μα ποσο γαηδαρα ειμαι που ξεχασα τα γενεθλια του φλεβαρη :oops::oops::oops:

αυριο εχει η λενα,ε;;κατι θυμηθηκα..

για πειτε..αλλα νεα;;;;;;;;; :geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Ξύπνησα να παω γραφείο κ θα ξυπνησω κ το Σεμπ σε λιγο να τον πάρω μαζι...Καλυτερα ειναι αλλα εχει ακομα το λαιμο του κ τον βήχα- ευτυχώς οχι πολυ...Τωρα βηχει βεβαια τον ακουω :?

Ρε κορίτσια είστε καλα? ουτε η γιαγιά μου δεν έλεγε αυτο το "τον εχει η γυναικα, του ασιδερωτο"...

Δεν περίμενα να το ακούσω εν έτη 2012... :shock::shock:

Κι τι φταίει η γυναικα του? ανήλικος ειναι ο μαντραχαλος, τριων χρονων κ θα τον ντύνει η γυναικα του? :?

Εγω δεν σιδερωνω κ απλωνω εξω κ μένω κ σε τροπικό κλίμα...Σιδερωνω πλέον την στολη του Σεμπ για τος σχολείο διοτι φαινεται χάλια ασιδερωτη...Αλλα να σιδερωνα ΕΓΩ :shock: ρούχα του Κασπερ? με τιποτα, δεν το έχω κανει ποτε στη ζωη μου...βασικα ουτε αυτος σιδερωνει, τα κρεμαει σε κρεμαστρα αμέσως μετα το πλύσιμο και ειναι μια χαρα :mrgreen: Οκ δεν ειναι τέλεια αλλα δεν με εχει απασχολήσει, αν δεν του αρέσουν, τα σιδερωνει μονος του....

Νατάσα! Τωρα είδα οτι είσαι έγκυος, συγχαρητήρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα !

ακόμα για το σίδερο λέτε!? Καλά είπα σπάνια αλλα σισερωνω τις μπλούζες του Κ και οποία παντελόνια του πρέπει (φοράει πολλές ναιλον φόρμες που δεν χρειάζονται) και οτι δικο μου ρούχο πρέπει γιατι φαίνεται τσαλακομενω.

των παιδιών σπάνια πια γιατι τα μαζεύω γριγορα και τ τακτοποιω γριγορα και δεν φαίνεται τιποτα χάλια. Πετσέτες ποτέ, σεντόνια που και που ανάλογα το ύφασμα και αν φαινετε σαν πατατακι ραφλες, εσώρουχα καλτες χαχαχαχαχα γελάω και μόνο στην ιδέα.

Χθές κουρεψα και τα δυο μου παιδάκια! Ο Μ το ζητούσε μέρες να κουρευτει!! Και ο πάνος ήταν η πρώτη του φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Φρανίτα έτη 2013 ρε :P:P:lol::lol:

δεν μας έγραψες τι έγινε τελικά με το θέμα σου? :?::?

σήμερα και αύριο έχει άδεια ο άντρας μου....σήμερα θα πάμε έξω να φάμε πρωινό :D;)

καλά μην μου πείτε μόνο ότι σιδερώνετε τα ρούχα και από μέσα και από έξω (καλή, ανάποδη) :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέναααα [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

να τα εκατοστήσεις, πάντα ευτυχισμένη και χαμογελαστή! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα..

τι κανετε;;..ακοαμ γαι σηδερο μιλατε..ε δεν πατε καλα..

καλα ρε..σηγα μη το ελεγα αυτο..γυναικα δεν εχει..

μια χαρα χερακια εχουν πλυντηριο μπορουν να βαλουν να σηδεροσουν να τηθουν...ελεος...

μια φορα μου την ειπε η πεθερα μου πως οι τσακισεις στο παντελονι του Ο δενε ιναι σωστες..δεν ειναι καλοσηδερομενο...

και η κουνιαδα μου το ειπε..λεει πως βγαινεις ετσι εξω σαν αλβανος...

του το ειπα μια φορα στο αμαξι...αν δεν τους αρεσει..μπορουν να τα παρουν και να τα σηδερωσουν ....

την μεθεπομενη κατεβασα στην λατρεμενη μου πεθερουλα 3 "καλα" παντελονια και 4 πουκαμισα..

δε ξαναμιλησαν εκτοτε

Δεν ειμαι καλα σημερα...αυτη η αλλεργια με εχει γονατησει απιστευτα

Γιωτα τι εγινα παλη ρε συ;;;...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ

και σου λέω ότι έχεις τον πιο ανεξάρτητο και "ανοιχτόμυαλο" σύζυγο και ζείτε εδώ Ελλάδα

και τον έχει η πεθερά συνέχεια στο μπιρι μπιρι, για τα ασιδερωτα ρούχα, φαγητό, κλπ κλπ κλπ ε πόσο θα κρατηθεί κι αυτός και δεν θα την πει στη γυναίκα του κάποια στιγμή???

Δηλαδή αν έρθετε σπίτι μου, σας ανοίξω και δειτε τον Γ να σιδερώνει δε θα σκεφτείτε τίποτα?? :-?

Ή αν μας δείτε όπως τώρα που ξύπνησα και χαζεύω ιντερνετ ενώ ο Γ έστρωσε κρεβάτια, έφτιαξε γάλατα και αυτή τη στιγμή πλένει πιάτα δεν θα σας φανεί περίεργο??? :roll::roll::roll:

Αν οι ρόλοι ήταν αντίστροφοι βέβαια δεν θα έκανε και μεγάλη εντύπωση :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σωστή!!!!!! Μια χαρα του βουλώσανε.

Εγω θα είχα μεγάλο θέμα αν τν η πεθερά μου κοντά ...έχει ψύχωση με το σίδερο ...μιάς και δούλευε 7 χρονια στην γερμανία σε στεγνοκαθαριστηριο.

Βυκη ποτέ θα βρεθούμε!!! Θα αει φαντάρος ο μικρός μέχρι να το κάνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έχω πει στον Κώστα τι κανει ο Άντρα σου και οτι είναι κελεπούρι και συνέχεια απο τότε μου το κοπαναει "ναι εγω δεν είμαι κελεπούρι σαν τον άντρα της φίλης σου!! " χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γι' αυτό λέω πως οποια παντρευτηκε Έλληνα και ζει στην Ελλάδα θα πρέπει να κάνει αγώνα για να τα καταφέρει αυτά (δουλειές στο σπίτι και από τους 2 ανεξάρτητα τη δουλειά). Χώρια που θα πρέπει να ανεχτεί αλλά και να προστατέψει τον εαυτό της και την οικογένεια της από τα κουτσομπολιά και τις κακίες των υπολοίπων- τα οποία κουτσομπολιά σου χαλάνε άνετα το σπίτι ;)

Εδώ κάποια πράγματα δεν θεωρούνται ακόμη αυτονόητα όταν εργάζονται και οι 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα ρε Αφρο..αδικο ειχα;;;...

ειχα τους εμετους μου με την εγκυμοσυνη του Χ ειχα καια υτες...ε μα πια..

δε ξαναμιλησαν πραγματικα..κιχ..στο θεμα αυτο..για αλλα εννιωτε μιλανε..αλλα ξες...

μαρακι εμενα δε μου φαινετε περιεργο..γιατι ρε συ,..

ο Ο αλλαζει τα παιδια..τα κανει μπανιο τα ξεσκατιζει, τα ταιζει, ε Οκ να μαγειρευει ακομα δεν εμαθε...ΑΚΟΜΑ...

μια χαρα ..σκοπος μου να κανω και εγω τα παιδι αμου τοσο αυτονομα και ανεξαρτητα...

υπαρχει μεγαλη διαφορα να να κανεις καποια πραγματα επειδη το θελεις η να μοιραζεσαι τις δουλιες του σπιτιου με τον δικο σου τροπο..και αλλο να πρεπει να τα κανεις...

ΠΧ εγω θελω να ετοιμαζω το φαγητο του Ο να του στρονω το τραπεζι μα σαλατα με συνοδευτηκα..αλλα αμα χρειαστει..μια χαρα και ζεστενει και βαζει και τρωει μονος του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να το χοντρινω και αλλο..

αν μια γυναικα ειναι απεριποιητη κουρασμενη, "αφιμενη"..θα κατηγορουσε κανενας τον αντρα της γι'αυτο;;;;

να πει..πως την εχει ο αντρας της αυτην..

ολοι θα κατηγορησουν παλη την ιδια..και το πως δεν πριποιειτε τον εαυτο της να "κρατησει" τον αντρα της..

προσωπικα- αν και ποτε δεν ειχα τετοια προβληματα με τον Ο..με λατρευει./..αν και ειναι κλασσικος τοξοτης..χιχιχιχ...

εχω ακουσει μεχρι και δικαιολογια γαι κερατο..

Παντως μια φορα μας την ειπαν..κοροηδεψαν τον Ο που με βοηθουσε στο στρωσημο και στο κουβαλημα μεζεδων...

δεν τους ξανακαλεσα σπιτι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα είμαστε στη δουλειά και δεν υπάρχει φαγητό σπίτι από την προηγούμενη

Λίγο πριν σχολάσουμε τηλεφωνιόμαστε με τον Γ και ακολουθεί ο εξής διάλογος:

-Σχολάς?

-Σε λίγο, εσύ?

-Κι εγώ

-Οκ όποιος φτάσει πρώτος ξεκινά να βράζει μακαρόνια

-Οκ

και με ακούν στη δουλειά και με κοιτάζουν σαν ούφο :lol::lol::lol::o

λες και είμαι η αρχιφεμινίστρια, επειδή απλώς συννενοουμαστε με τον αντρα μου για το φαγητο μας ετσι ωστε τα παιδιά μας να φανε νωρίς και να προλάβουν να ξεκουραστούν :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε συ..μα δε το καταλαβαινω αυτο..

κοιτα εμας συνηθως επειδη εγω εχω τα καρεκλακια στο αμαξι και παραλαμβανω παιδια...

του λεω μεχρι να γυρισω κανε μπανιο και φαε- στην σπανια περιπτωση που ερχετε πριν απο μενα- για να ταισει αυτος μετα τα παιδι ακαι να φαω και εγω με την ισυχια μου..

αλλα τα σαββατα που δεν δουλευει..εγω παιρνω τα παιδι ακαι παω για ψωνια στη μαμα μου..και μεχρι να γυρισω ο Ο εχει κανει τις βωαριες δουλιες..

εχει πλυνει μπαλκονια πιατα εχει βγαλει εξω τα χαλια εχει βαλει ηλεκτρικη εχει μαζεψει παιχνιδια εχει συμμαζεψει ετσι ωστε εγω να ερθω να κανω το μπανιο να φαμε να πλυνουΜΕ τα πιατα να μαζευτουμε για βολτα..

αλλιως ρε συ δεν θα εχουμε χρονο να περναμε με τα παιδι αμας..

εγω ξερω πολλα ζευγαρια που μοιραζονται τις υποχρεωσεις αναλογα με το τι κανει καλυτερα ο καθενας..

πχ μια γνωστη μου ο αντρας της εχει αναλαβει εξολοκληρου τα ψωνια την τακτοποιηση τους και το μαγειρεμα..

ξερετε τι μεγαλη βοηθει αειναι και αυτη..

αλλα φυσικα υπαρχουν παντα και οι κλασσικοι που οχι μονο δεν κανουν τιποτα να βοηθησουν..αλλα αφινουν ενα σπιτι απιστευτα ανακατεμενο. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο μπαμπα ςμου παντως ηταν παντα πολυ μπροστα...ακομα και τωρα οταν δουλευει η μαμα και ειναι μονος του το σπιτι ειναι λαμπικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι ο μπαμπάς μου πάντα μας μαγείρευε όταν δούλευε η μαμά μου :D

και έκανε και όλες τις δουλειές

δλδ τι να έκαναν? γιαγιάδες ήταν μακριά, δούλευαν και οι 2 και μερικές φορές σε διαφορετικές βάρδιες..

τόσο περίεργο είναι?

στη δουλειά με κοιτάζουν σαν ούφο συνήθως άντρες οι οποίοι επειδή έχουν στο σπίτι πεθερά ή μαμά και βρίσκουν τα πάντα όλα έτοιμα (από σούπερ μάρκετ μέχρι φαγητό) μάλλον θεωρούν ότι όλα γίνονται μαγικά 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...