Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Εγώ τα ρούχα συνεχίζω να τα σιδερώνω, σταμάτησα τις πετσέτες σεντόνια και πυτζάμες αλλά αν συνεχίζω με τους ίδιους ρυθμούς στην δουλειά σιγά σιγά θα κόβονται κι άλλα 8-)8-)8-) γιατί αλλιώς θα σαλτάρω

Θου εγώ δεν ξέρω αν μπορώ ούτε Σάββατο ούτε Κυριακή γιατί δεν ξέρω αν θα δουλεύω :(:(

Η Έλενα κάνει στο γιογιό όταν είναι κάποιος άλλος στην τουαλέτα και ταυτόχρονα σχολιάζει "έκανα ένα κακί, έκανα κι άλλο κακί έκανα και τρίτο και τέταρτο......... τα κακά ακουμπάνε στον πωπό μου :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o "

Χθές μου είπε ένα κορυφαίο:

-Μαμά να σου πώς πως λέγονται τα χρώματα στα αγγλικά?

-Πως κορίτσι μου?

-πωπώς

την κοιτάω εγώ περίεργα και της λέω

-κολορς λέγονται τα χρώμα

-ε ναι κολος δηλαδή πωπώς

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γωγώ κι εγώ αμα δω αντρα ασιδερωτο το πρώτο που θα σκεφτω ασυναισθητα :oops::oops::oops:

είναι ότι είναι σβαρνιάρης και πώς τον αφήνει η γυναίκα του :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παραδοσιακή Γωγώ :P δε νομίζω ότι χρειάζεσαι νοσοκομειακό για τη δουλειά πουτο θες... Θα θηλάζεις κανονικά έτσι δεν είναι? Απλά το θες για τράπεζα για όταν θα πας δουλειά. Νομίζω ότι κι ένα απλό είναι οκ.

Βέβαια με το νοσοκομειακό διπλής θα βγάζεις λόγικά πιο πολύ και πιο γρήγορα, οπότε είναι πιο πρακτικό.

Πότε θα πας για δουλειά? Δε μπορείς να αρχίσεις μετά τις 40 μέρες αντλήσεις? Απλά πιο πριν υπάρχει ο κίνδυνος να κάνεις υπερπαραγωγή... Βίκυ τι λες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ

ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΟ Ν ΒΕΓΓΟ ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΑ..ΤΕΣΠΑ..

θα πω μον οτην γωγω γιατι δεν σας διαβασα ολα και βιαζομαι να φυγω..

γωγω αυτο μου το εχανε νοικιασει ως νοσοκομειακο το πασαρουνε δεν ειναι!

η μαρθα το ειχε αγορασει 100ε απο το νετ που το ειχαμε βρει..μαρθα αυτο δεν ειχαμε βρει τοτε??

η αγλαια μου ειχε πει πως ειναι ακαταλ΄ληλο για πριν τον σαραντισμο και για τον λογο πιυ τον ηθελα οπως εσυ...οποτε νοικιασα το ελιτε. επισης..μην δινεις εσυ μπουκαλι ποτε σου στο μικρο..να το θηλαζεις συνεχεια και να κοιμαστε μαζι να θηλαζε ιτην νυχτα..εγω την πατησα πολυ ασχημα που ειχα γυριοσει στις 40 μερες..εβγαζα και λιγο γαλα δεν εφτανε για τα γευματα που επρεπε..μετα επαθε συγχιση θηλων και 4 μηνων δεν ηθελε μεμε καθολου :cry::cry::cry: απ οτον 3ο θηλαζε μονο στον υπνο του..αμα ξυπνουσε δεν το ηθελε καθολου.. :cry::cry::cry::cry: να ακολουθησειςσωστα το πρωτοκολλο αντλησεων να μη νεχεις προβλημα.. ;)

χιονι αμα παει στις 40 μερες στη νδουλεια νοσοκομειακο θελει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν το ξέρω αυτό το θήλαστρο

Ρε κορίτσια κι εγώ πάντως είχα νοικιάσει το νοσοκομειακό της medela για 1 μήνα και μετά το επέστρεψα και αντλούσα μόνο με το swing 3 (αντλήσεις την ημέρα) και δεν έβρισκα διαφορά με το νοσοκομειακό........

Βλακείες λέω????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φοβερή η Έλενα :D

Μαρία κι εσύ παραδοσιακή? :P

Γιατί ρε σεις.... δουλειά μας είναι η εμφάνιση του άντρα? Ενήλικες παντρευτήκαμε. Άντε για τα παιδιά να το καταλάβω.

Ο δικός μου είναι μόνιμα ασιδέρωτος :mrgreen: Αλλά, εάν τα πουκάμισα τα κρεμάσεις σε μια κρεμαστρούλα με το που τελειώσει το πλυντήριο και τους κουμπώσεις και τα κουμπάκια, πραγματικά δεν τσαλακώνονται τόσο πολύ. Εντάξει δεν είναι κολλαριστά αλλά δε φαίνονται άσχημα. Άμα φοράνε και πουλοβεράκι από πάνω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα μαλλο νειαν ι και ποσο γαλα βγαζεις...εγω με το ζορι εβγαζα..ακοαμ και με νοσοκομειοακο..καλα εκανα και αλλα λαθος αλλα δε νηξερα.. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά κι εγώ με το ζόρι έβγαζα ακόμα και με το νοσοκομειακό... και στην αρχή, και μετά από 8-9 μήνες που ξαναπροσπάθησα... :? Παρόλο που είχα σίγουρα αρκετό γάλα -η Μ άρχισε να τρώσει στερεές μετά τους 18 μήνες. Απλά με το θηλαστρο δε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλλά αυτό σκέφτομαι κακώς βέβαια :oops:

Καλά μη νιώθεις κι άσχημα :P έτσι σκέφτονται οι περισσότεροι στην Ελλάδα ακόμα δυστυχώς... Είναι θέμα νοοτροπίας :roll: Γιαυτό κι εγώ ήρθα εδώ γιατί στην Ελλάδα θα έτρωγα πολύ κράξιμο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Έλενα κάνει στο γιογιό όταν είναι κάποιος άλλος στην τουαλέτα και ταυτόχρονα σχολιάζει "έκανα ένα κακί, έκανα κι άλλο κακί έκανα και τρίτο και τέταρτο......... τα κακά ακουμπάνε στον πωπό μου :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o "

Χθές μου είπε ένα κορυφαίο:

-Μαμά να σου πώς πως λέγονται τα χρώματα στα αγγλικά?

-Πως κορίτσι μου?

-πωπώς

την κοιτάω εγώ περίεργα και της λέω

-κολορς λέγονται τα χρώμα

-ε ναι κολος δηλαδή πωπώς

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

proxuew htane o φιλιππος με τον θοδωρη τουαλετα..τους πετυχα να μελετανε τα κακα που εκανε ο φιλιππος..πανω απ οτην τουαλετα και κατι λεγανε..τι λεγανε δεν ακουσα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ κι εγώ αμα δω αντρα ασιδερωτο το πρώτο που θα σκεφτω ασυναισθητα :oops::oops::oops:

είναι ότι είναι σβαρνιάρης και πώς τον αφήνει η γυναίκα του :oops::oops:

μα δε νσιδερωνουμε αυτα που ειναι καλα..αμα φαινεται ασιδερωτο εννοειται δεν του το δινουμε να το βαλει η δεν βγιανουμε εμεις με τα ασιδερωτα :lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα εχει πολλες μπλουζες και μπαντελονια οποτε μαι χαρα κα ιφοαραει πολλες αθλητικες ζακετες οποτε δεν χρειαζονται σιδερο..παλια με τα πουκαμισα..απαπαπαπαπαπαπαπαπα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και γω έτσι σκέφτομαι! Αν δω κανεναν λέτσο, αυτοματως σκέφτομαι: "καλά γυναίκα δεν έχει να τον τσεκάρει πριν βγει απο το σπίτι";;;

Και αυτο το κομπλεξ το εχω όλως παραδόξως απο τον πατέρα μου, ο οποιος ήταν μετροσεξουαλ πολύ πριν ανακαλυφθεί ο όρος!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek:

Σιδερωνε μόνος του όλα του τα ρούχα ΚΑΙ τις κάλτσες, τα αγόραζε φυσικά μόνος του, μέχρι και τα σώβρακα, ΚΑΙ οταν ανακαλυψε οτι η μανα μου πλένει τα πουκαμισα του στο πλυντηριο, αρχισε να τα πλένει μόνος του! :shock::shock::shock::shock:

Αυτος μου έμαθε να σιδερώνω πουκάμισα! :shock:

Επισης το εχω πει και στον Π οτι εμενα θα κατηγορούν αν βγει εξω λέτσος! :oops::oops::oops::oops:

Α!!!! Και ο Π οοοοοοοοοοοοοοοοοοταν σιδερώνει, σιδερώνει και τις κάλτσες. :geek:

Εγω σιδερώνω τα πάντα εκτος απο καλτσες, πετσέτες, σεντονια μαξιλαροθηκες, διπλωμένα πάντα, και τα ρούχα καμια φορα διπλωμένα τα απλώνω, αλλα το άπλωμα το κάνω τελετουργία. Τα τιναζω και τα απλώνω και τα μαζευω αμέσως χωρις να τα τσουβαλιάζω, ένα ένα που το μαζευω το διπλώνω κιόλας... :oops::oops::oops::oops::oops: αλλα ετσι ελαχιστοποιω τον χρονο σιδερωματος. :geek::geek::geek:

Αναστασι ελπιζω μωρη να μου ταιριάζει η γιατρος... το καλό που σου θέλω!!! :mrgreen::lol:

Επίσης γέλασα πολύ με Άννυ κα Έλενα! :lol:

και κατι άλλο ήθελα να γραψω αλλα ξεχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δίκαιο έχει το κορίτσι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν το σκέφτομαι αυτό, αν δω κάποιον ασιδέρωτο θα πω για τον ίδιο....τι σχέση έχει η γυναίκα του? :o:o:o:o

Μαρία μεγειά σας :D;)

τα μιουλ παπούτσια τι είναι? :oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά Μάγδα ευτυχώς που δεν κυκλοφορείς Ελλάδα....Εγώ σε τέτοιες περιπτώσεις σκέφτομαι-λέω "Καλά αυτός είναι μαλάκας άντρας...Η γυναίκα του δεν τον βλέπει πως κυκλοφορεί έτσι;;;;Ποιος ξέρει τι τεμπελόσκυλο είναι και αυτή..." :roll::roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops:

Επίσης, Μάγδαααα.... :twisted::twisted::twisted::twisted: Ε, όχι..Το πουκάμισο όσο και να θες φαίνεται ότι είναι ασιδέρωτο...Θα βγάλω ένα του Γ. το βράδυ φωτο να δεις πως είναι τα σιδερωμένα...από την πεθερούλα μου βεβαίως βεβαίως.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαρία τέλεια είναι ρε τα παπαουτσάκια σας..Και πάμφθηνα... :o:o:o Για πες...Με αντικαταβολή στέλνουν;;;; :lol::lol::lol::lol: Καταργήσαμε τις κάρτες καρδιά μου.. :lol::lol:

Α, το θήλαστρο για τράπεζα το θέλω..

Βενάκι εγώ περίπου στους 3,5 μηνες θα γυρίσω δουλειά πρώτα ο Θεός... :roll::roll::roll: Αλλά θέλω να αντλώ και στην αρχή 1-2 γεύματα που θα έχω στανταρ πολύ γάλα... :roll::roll::roll:

Για πείτε...Ποιο να νοικιάσω;;;; :?:?:?:?:?:? Ευτυχώς που σας ρώτησα και δεν το αγόρασα για νοσοκομειακό... :roll::roll::roll:

Νατασούλα γαμάτη η Έλενα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο δικός μου έτσι κι αλλιώς δεν θα εβγαινε ποτε με ασιδερωτο :lol::lol::lol::lol:

το παίρνει και το σιδερωνει αν το χρειάζεται :lol:

εγώ πάλι παιζεται..

Μάγδα είναι που δεν παντρεύτηκες και Έλληνα... ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα! Τα μιουλ ήταν κάποτε πολύ της μόδας ρε! Δεν τα φόρεσα ποτέ μου, τα έβρισκα απαίσια... ειδικά τα ψηλά! Μου θύμιζαν την Πέγκυ Μπαντυ (Παντρεμενοι με παιδια), αλλάαααααααα έχω φορέσει ωραιότατα πασουμάκια ουυυυυυυυυυυ να φαν και οι κότες πόσα ζευγάρια εκείνο το καλοκαίρι! :lol::lol::lol::lol: Να πηγαίνουν με όλα τα σαλβάρια μου!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δίκαιο έχει το κορίτσι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ δεν το σκέφτομαι αυτό, αν δω κάποιον ασιδέρωτο θα πω για τον ίδιο....τι σχέση έχει η γυναίκα του? :o:o:o:o

Μαρία μεγειά σας :D;)

τα μιουλ παπούτσια τι είναι? :oops::lol::lol::lol::lol:

Αυτά πο φοράς στη φωτο Αρτζι είναι mule... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τα κλειστά μπροστά με τη φτέρνα έξω... :lol::lol::lol: Κάαααααααποτε ήταν μόδα..Κι εγώ φορούσα...Τώρα.... :?:?:?:?:?:?

Ρε Αρτζι πας καλά;;;;Δηλαδή θα βγει έξω ο δικός σου τσακαλωμένος και θα πουν που πάει έτσι αυτός;;;Η τι γυναίκα έχει;;;Που τον στέλνει έτσι;;Δεν τον βλέπει;;;; :?:?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωπω καλά ζείτε σε άλλον πλανήτη εσείς του εξωτερικού.... :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Έχω έναν συνάδελφο (νομίζω σας το έχω πει) που βρωμάει ιδρωτίλα... :?:?:?:?:? Ενώ πάντα φοράει καθαρά-σιδερωμένα πουκάμισα.... :roll::roll::roll::roll: Και σκέφτομαι "Ρε πούστη μου...Η γυναίκα του φαίνεται νοικοκυρά...Πάντα καθαρά-σιδερωμένα φοράει...Δεν τον μυρίζει;;;Δεν του λέει να κάνει κάτι με αυτό το θέμα;;Πως τον αφήνει και βγαίνει έξω έτσι που βρωμάει;;;" :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα είναι που δεν παντρεύτηκες και Έλληνα... ;);););)

Μαρία είναι και που δε θα με παντρευότανε Έλληνας εμένα :lol::lol::lol:

Γωγώ βάλε φωτό ρε, και θα βάλω κι εγώ ένα με τη δική μας τεχνική του κρεμάσματος να δεις που δε θα φαίνεται διαφορά :mrgreen:

Για το θήλαστρο δεν ξέρω... αλλά αφού θα έχεις 3+ μήνες μπορείς να περιμένεις τον πρώτο και να αρχίσεις μετά. Έτσι κι αλλιώς μπορεί να μην προλλαβαίνεις. Αν είναι ο μπέμπης στυλ Μαρκέλλας 24 ώρες το 24ωρο κολλημένος πάνω σου δε θα έχεις χρόνο για αντλήσεις ας πούμε. Κι αυτό που λες με το πολύ γάλα έχει μια λογική βέβαια...

Άρτζι ούτε εγώ ήξερα τι είναι τα μιουλ :mrgreen: Είδες τι μαθαίνουμε εδώ?

Εγώ ήμουνα και είμαι μονίμως με αθλητικά. Δεν έχω φορέσει ποτε μιουλ, πασουμάκια κι άλλα χαριτωμένα :P Άντε άμα βγω κανα βράδυ τώρα φοράω πιο θυληκά παπούτσια. Τώρα όμως...όταν ήμουνα φοιτήτρια ας πούμε ήμουν τελείως χύμα.

Γωγώ μεχρι και υποτιμητικό για έναν άντρα μου φαίνεται να σκέφτεσαι έτσι... Γιατί ανίκανοι είναι οι άντρες? Δε μπορούν να περιποιηθούν από μόνοι τους τον εαυτό τους? Δε θα έπρεπε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ποιά χρονιά ήταν στην μόδα αυτά τα παπούτσια;;; Γιατι η φωτό μου είναι από το 2008!!! :P

Βασικά αν κάτι δεν μου αρέσει ή δεν μου ταιριάζει δεν θα το φορέσω ακόμη και στην μόδα να είναι !!!! :!:

Αυτή την μέθοδο για τα πουκάμισο που λέει η Μάγδα την ξέρω και εγώ!!!

Καλά τι σχέση έχει η γυναίκα του αν αυτός μυρίζει ;;; :o:o:shock:

Μπορεί ο άνθρωπος να έχει κάποια ασθένεια !!!! :!:

Γωγω αν δεις κάποια γυναίκα όπως όπως να έχει βγει έξω, θα κατηγορίσεις τον άντρα της;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...