Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αααα! Μαρία και η μία μου αδελφή σιδερώνει τις κάλτσες 8-)8-)

εγώ τα απλώνω στο υπόγειο, ούτε σκόνη, ούτε τίποτα 8-)8-)

τα παιδικά δεν μπαίνουν σιδερωτήριο..........εκεί βάζω σεντόνια, πετσέτες, φανελάκια συζ.!!! 8-)

όχι ρε γιατί να παρεξηγηθώ? :roll::roll:

αυτά είναι και γούστα.....εγώ π.χ αν έβλεπα μία έγκυο σε μπάρμπεκιου στα βουνά να φοράει 10ποντο και πάνω σε ποδήλατο σίγουρα θα ..... μου φαινόταν κάπως.....αλλά είπαμε ......γούστα.....

εκτός και εσείς φοράτε 10ποντα πάνω σε ποδήλατο και πάτε στα γρασίδια :P:P:P

Μαρία ένα κοριτσάκι 3χρονο στην Λάρισα διάβασα ότι το παρέσυρε φορτηγό και το σκότωσε :(:(:(:twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Μαρία, συγνώμη δλδ, και με το που θα καθήσει κάποιος στην θέση του συνοδηγού θα κολλήσει έιντς???

αυτό είναι μέσω αίματος......θεωρώ υπερβολική την κίνηση της κοπέλας :?

το δικό μας ασφαλίζει αυτόματα μετά από 1 λεπτό!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα του ελεγα πως εχω ερπη,ηπατιτιδα και συφιλη ! :P:P Πλακα πλακα κ εγω παντα κλειδωνω απο μεσα!

Καλα ρε Αργυρω....αν δεις μια εγκυο με την κοιλια τουρλα πανω στο ποδηλατο,η γοβα θα σου φανει παραξενη?! :lol::lol::lol:

Οκ...εγω θα φορουσα αθλητικο! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε αυτη φοβηθηκε μην εχει κανα μαχαιρι μαζι του, μην την απειλήσει μην της κάνει κακό πιο πολύ οπότε μαλλον δεν μπηκε καν στη διαδικασια να σκεφτει, απλώς τα εχασε και πεταχτηκε εξω πιο πολύ επειδή ενας αγνωστος εκατσε διπλα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα Γωγω οχι και στον πρωτο μηνα θηλαστρο ρε συ....καλα ας ερθει η ωρα και θα σε συμβουλεψουν οι πιο ειδικες!!!!Αχ μωρε μικρουλα μου!Μπραβο σου μωρη για το θηλασμο αλλα κ γνικα εχεις μεγαλωσει καπως...εννοω δεν εισαι αλλο εντελως σουργελο!!! :lol::x:x:x:x

Μαρια κ εγω θα ειχα φοβο αν απλωνα εξω...!

Ψηλή :x:x:x:x:x:x:x:x:x Κανονικά δεν επιτρέπονται οι αντλήσεις μέχρι να εδραιωθεί η γαλουχία, δηλαδή στις 40 ημέρες, παρά μόνο με νοσοκομειακό θήλαστρο... ;););) Γι'άυτό κι εγώ δε θα μείνω με το σουίνγκ, αλλά θα αγοράσω νοσοκομειακό... 8-)8-)8-)8-) Μεγάλωσα ναι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Μας έλειψες...Κατέβα να σε δούμε... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ το βλέπεις το Φατμαγκιούλ??

Κάτι μου έκανε χτες ο Κεμιρ..μια αναστάτωση ας πούμε.. :-?

Πρέπει να αυτοχαστουκηθώ να συνέλθω, το είδα χτες πρώτη φορά και κάπως σαν να μου άρεσε..και μόλις τωρα σκεφτηκα το βράδυ που θα ερθει να το δω..

ειδα και το killing δε μ'αρεσε :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας νοικοκυρούλες μου! :P

Να σας χαίρονται οι άντρες σας προκομένες μου :lol:

Καλά ειδικά η ατάκα της Γωγούς ότι θα την κατηγορήσουν αν βγει ασιδέρωτο το καμάρι της μου ακούστηκε σαν να το λέει η γιαγιά μου η συγχωρεμένη. Που ζεις μαρή??? Σε ποιόν αιώνα? :P:P:P

Επίσης σε οικογένειες που δουλεύουν και οι δυο γονείς δεν καταλαβαίνω γιατί το σιδέρωμα είναι γυναικεία δουλειά...Χεράκια δεν έχουν οι άντρες να σιδερώσουν άμα γουστάρουν να είναι κολλαριστοί?

Εγώ όπως έχω ξαναπεί δε σιδερώνω σχεδόν τίποτα. Το θεωρώ τρελό χάσιμο χρόνου... Έχω βέβαια στεγνωτήριο οπότε δεν τσαλακώνονται πολύ.

Αναστασία μπραβο ρε συ με την Άννυ κ το γιογιό! Μπορείς να μου πεις πώς το κατάφερες? Έχω βαρεθεί να αλλάζω χεσμένες πάνες και να την πλένω :evil: πραγματικά έχω αρχίσει και σιχαινομαι :ymsick:

Επίσης τι φωτογραφία λες? Κάνεις μαθήματα? Αιτήσεις για δουλειά?

Σας διάβασα αλλά δε θυμάμαι και πολλά ...

Τα επισκίασε όλα η φωτό της σοκολατόπιτας που έφαγε η Αφρο με την Παναγιώτα :mrgreen:

ωωωω μα πόσα γράψατε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμας σιδερωνει οποιος προλαβει

σήμερα τα έκανε ο Γ

αλλες φορες ξεκινάει κάποιος και όταν είναι πολλά συνεχίζει μια ο εμας μια ο αλλος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βεβαίως και επιτρέπεται το ποδήλατο στις έγκυες.....εγώ έκανα μέχρι τελευταία στιγμή :D;)

αλλά εδώ, όχι στην Ελλάδα :?

Αναστ. :lol::lol::lol: ολόκληρο σενάριο κάνετε ρε συ με τα κακά :lol::lol:

Μάγδα θα έρθει και η σειρά σας, όπως έγινε και με τον ύπνο!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειαααααα!!!

Ευχαριστούμε για τις ευχές!!!!!!

Φίλες μου το σίδερο το σιχαίνομαι. Το θεωρώ χάσιμο χρόνου. Σιδερώνω μια φορά στους 2 μήνες για 1 ώρα μόνο κάποιο πουκάμισο, πολύ τσαλακωμένο παντελόνι,μπλουζάκια της δουλειάς του Δ, κάποιο φουστάνι δικό ή των κοριτσιών. Ευτυχώς έχουμε πολλά ρούχα (ο Δ έχει κάπου στα 30 μπλουζάκια για τη δουλειά, πουκάμισα δε φοράει σχεδόν ποτέ) οπότε δε με νοιάζει. Επίσης τα ρούχα αν τα βγάλεις αμέσως από το στεγνωτήριο και τα διπλώσεις ζεστά, δεν θέλουν σιδέρωμα. Αρα λοίπον δεν κυκλοφορούμε τσαλακωμένοι! :mrgreen::mrgreen: Επιπλέον αν πχ ήμουν άνετη και πλήρωνα γυναίκα για τις δουλειές του σπιτιού ίσως να σιδέρωνε κανένα 15λεπτο αφού τελειώσει. Παλιότερα το έκανα δλδ.

Τα ρουχα των κοριτσιών φυσικά και δεν τα σιδερώνω. 1ον γιατί είναι μια κοψιά, 2ον γιατί θα λερωθούν στο 5λεπτο και θα πάνε στα άπλυτα,3ον γιατί όπως προείπα δε φαίνονται ασιδέρωτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία κι εγώ έτσι θα πεταγόμουν! Και τίποτα να μην έλεγε θα την έκανα με τη μία!

Θούλη εγω έκανα ποδήλατο μέχρι και τον 7ο μήνα. Πηγαινοερχόμουν πανεπιστήμιο. Και θα συνέχιζα αλλά έπιασε πάγος μετά και φοβόμουνα μην πέσω.

Δεν υπάρχει θέμα, απλά πρέπει να κάνεισ χαλαρά, να μην χτυπάει κόκκινα ο παλμός σου δηλαδή, και γενικώς να προσέχεις λίγο με την ισοροπία γιατί αλλάζει το κέντρο βάρους σου όσο μεγαλώνει η κοιλιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αυτό το θήλαστρο που είπες ρε συ δεν είναι νοσοκομείακό. Πόσες αντλήσεις θα κάνεις;;;;

Μάγδα!!!Φιλάκια ρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειχα λεφτά θα επαιρνα στεγνωτηριο

ναι Μαγδα κι εγω αυτο θα έκανα στανταρ

και σιγά μη μπορούσε να κυκλοφορήσει αυτός με το αλφα ρομεο μου :lol::lol::lol: αμέσως θα τον βρίσκαμε από τον θορυβο :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη Μαγδουλα μου!!!

Κατσε ακομα δεν εδραιωσα τη νικη του γιογιο! :lol::lol::lol::lol: Βασικα θυμαστε που ειχα εξαφανισει τις πανες πριν 1-2 μηνες?Δεν αντεδρασε καλα τοτε και εβγαζε περιεργες συμπεριφορες,κλαμματα κλπ...το μονο που ειχε αλλαξει στη ζωη της ηταν η αρνηση μου να της βαλω πανα....μετα ξαναγυρισαμε στις πανες...και τωρα ειπα να το δοκιμασουμε...3 μερες ζητουσε πανα,δεν της εβαζα,της ελεγα πως δεν υπαρχουν πια πανες για κακα,μεγαλωσε κλπ..

προσπαθουσε να με πεισει πως θα μπορουσαμε εμεις να ονομασουμε μερικες απο τις πανες της νυχτας ως "πανες για κακα"! :lol: δεν ενεδωσα και της προτεινα τουαλετα γιογιο κλπ...ε μια μερα αφου ειχε σκασει 5 μερες χωρις κακα,τα καταφερε ευκολα!!!Και ενθουσιαστηκε που ηταν τοσο ευκολο και που πλεον μπορει!!! :D:D:D Βεβαια για τουαλετα ουτε να το συζητησει ακομα...οποτε Μαγδουλα....κανε δοκιμες και καποια στιγμη θα κατσει... :?

Γωγουλι το θελω πολυ κ το εχω στο μυαλο μου...ισως μαιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ με τα χερκια μου ....την πλήρωσα χαχαχαχαχα

καλέ πήρα δυο κομμάτια! Σιγά μην έφτιαχνα εν ταψί ν το φάω μόνη μου να γίνω ντουλάπα χαχαχα

μα κάλτσες μαρία σιδερωνεις!!!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω.....αυτο δεν ειναι νοσοκομειακο...

επησις αν κανεις ενοικιαση για περισοτερους μηνες η τιμη ειναι πολυ πολυ καλυτερη!

αααααα και η χωανη αλλαζει....κοστος 8 ευρω και βγαινει και σε πιο μεγαλο μεγεθος για πιο μεγαλ βυζια!

εχω κα εγω να σου δωσω σουινγκ και χωανη για μεγαλ βυζια :lol::lol::lol::lol:

καλε γιατι σχολιαζετε τ μιουλ της συμπεθρας μου?

εσεις δεν εχετε φορεσει ποτε?

αχ στεγνωτηριο....το ονειρο μου!

ΑνΑΣΤΑσια....χαχαχχα με την κολλημενη σκατουλα!

μια χαρα τα πατε!

μας εδειξαν το συναγεμο....

χαχαχαχα θα τρελανουμε κοσμο μεχρι να το μαθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα μιλάς σοβαρά;;;;;; :shock::shock::shock: Δεν είναι νοσοκομειακό;;;;; :twisted::twisted::twisted:

Η συσκευασια έλεγα νοσοκομειακό που το είδα... :twisted::twisted::twisted::twisted: Λες να αναφέρεται γενικά στα Ameda και όχι στο συγκεκριμένο;;; :cry::cry::cry::cry::cry:

Το θέλω για 2-3 αντλήσεις την ημέρα..Τουλάχιστον τόσες υπολογίζω... :roll::roll::roll::roll::roll: Για να φτιάξω τράπεζα μέχρι να γυρίσω στη δουλειά... :roll::roll::roll::roll: Δεν κάνει;;;;; :(:(:( Να νοικιάσω νοσοκομειακό κανονικό δηλαδή;;;; :(:( Τo Elite;;; :roll::roll::roll:

Μάγδα γεια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ναι ρε φίλε...Τη γυναίκα θα κατηγορήσουν αν ο άντρας είναι "απεριποίητος"...Εγώ έτσι το βλέπω...Α, όλα κι όλα..Σ' αυτά είμαι παραδοσιακή... 8-}8-}8-}8-}8-}:-p:-p:-p=))=))=))=))=))

Νατάσα ό,τι και να λες το ασιδέρωτο είναι ασιδέρωτο...Δεν είναι κολαριστό ρε παιδί μου... :roll::roll::roll:

Θου με απογοήτευσες... :o:o:o Μα να μη σιδερώνεις;;;; :shock::shock::shock: Τςτςτςτςτς....

Μωρή Βίκυ το σουινγκ το έχω κι εγώ... :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το πρωί αγοράσαμε αυτά για τα κορίτσια

http://www.sportsdirect.com/peppa-pig-s ... nts-024091

http://www.sportsdirect.com/hello-kitty ... ens-034125

http://www.sportsdirect.com/hello-kitty ... ens-034123

και παπούτσια ναικ ο Γ και ενα μπουφαν για σκι η αδερφη μου

μεγεια μας -ευχαριστώ

Σήμερα ειδα στον ύπνο μου ότι πάπας εκλεχτηκε αυτός ο μαύρος από Γκανά...

και ήταν μεσα στη θάλασσα και τον σταύρωναν και του έβαλαν σταυρό να φορέσει :shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...