Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

μα συγγνωμη!! :evil::evil::evil::evil::evil:

σακουλακι για 2 θεσεις για σνακσ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

μα εγω μονο τα βλεπω γελοια ολα αυτα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και η νατασα το οειρο του σκιαχτρου μου ειπε! ;):D

Για νυχια στο Love nails!

Για λειζερ δεν εχουν κατωτερη ποιοτητα ρε συ επειδη εχουν προσφορες!Μια χαρα μηχανηματα εχουν.πχ αυτοι που παω τωρα εχουν κορυφαιο μηχανημα και καινουριο(λιγους μηνες εχει που το πηραν,το ξερω γτ εγω εκλεισα τιμη με το παλιο τους που ηταν παλμικο και τωρα απλα μεταφερθηκα στο καινουριο)....Ομως ενω βγαζουν καλες προσφορες φοβαμαι να τους προτεινω σε καποιον πιο πολυ λογο συμπεριφορας...Ειναι πολυ "λογαδες" και προσπαθουν καμια φορα να σε παραπλανησουν...Εγω τους εκανα 2 φορες "μανουρα"(μα τι λεξεις μου ερχονται) και με προσεχουν...Εχει παρα πολυ κοσμο οποτε τα ραντεβου σου πανε πισω.και μεσα στη μερα αλλα και στο μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί εννοεις τους εκανες μανουρα;τί εκαναν;για πες..εννοω πώς μπορει ναμας τη φερουν..

αυτοι εχουν κ προσφορες για καθαρισμους προσωπων;

ετσι κ αλλιως..για λειζερ μεχρι τον σεπτεμβρη δε θα κανω..αλλα φοβαμαι μηπως καποιοι π.χ. δεν προσεχουν κ η ακτινοβολια δεν ειναι η επιτρεπτη κ δημιουργησουν προβλημα σε οργανα εσωτερικα..κοτσανες λεω;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία χαχαχαχαχαχαχα έχεις σαι τις ορμονες σου περίεργες ,εγω μόνο γελάω.

αναστασία διαβάζω τις εμπειρίες σας απο τις προσφορές γιατι ποτέ δεν έχω χτυπήσει καμοια .... τι μανουρα έκανες?

είχα δει μια τέλεια πριν ενα μήνα για λειζερ αλλα δεν την έκλεισα γιατι έλεγε το πρώτο ραντευου μέχρι 1 φεβρουαρίου και εγω δεν μπορούσα με τιποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη :lol::lol::lol::lol::lol: θα σκέφτεται η διευθύντρια "καλά που δεν έρχεται και κάθε μέρα" :lol::lol::lol:

τώρα το που δεν θα τον πας για 2 εβδομάδες, δεν το σχολιάζω :mrgreen::mrgreen:

όσο για τα μπισκότα και τα γλυκά, έχεις δίκαιο.....αλλά πες στον Ντόντο να μην τα τρώει!!! ;)

πιστεύω ότι σε ένα παιδί μπορείς να πεις να μην τρώει κάτι γιατί μπορεί να χαλάσει τα δόντια ή κάτι άλλο....

ή να του πεις να τρώει μόνο μία φορα την εβδομάδα...κάθε Παρασκευή π.χ!!! :roll:

ή να του πεις ότι θα του λες εσύ κάθε πότε θα τρωει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη πάλι καλά που δεν διαβάζει ο Μ τι έγραψες για τον παιδικό σας γιατι θα ήθελε να έρθει εκει για να πάει σε αυτο το σχολείο χαχαχαχαχαχα ο παράδεισος του όλη μέρα μπιστοτα και γλυκά!! Χαχαχχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα ήθελα να σου πω μπράβο στην Ελενίτσα μας :D:D:D

θυμάσαι πού ανησυχούσες ότι δεν μιλάει κ.λπ και ίσως έχει πρόβλημα?? :roll::roll::roll:

μια χαρά όλα! ;):x:x

αααα Θούλη πες τους να κάνουν μπισκότα Λαλομπισκότα τουλάχιστον!!! :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε σουπερ μαρκετ.....120 ευρω....γκρρρρρ

Θουλη...μα καθε μερα μπισκοτα?

σε εμας αλλα και στον παιδικο που εργαζεται η μαμα μας το προγραμμα το βγαζει η διυθυντρια και ειναι ενημερη και η παιδιατρος..

εγω τα λεω με το γαντι..

πχ... "πολλα μπισκοτα φερνει ο παπαδολπουλος και τρωτε καθε μερα" αλλα ειναι η δασκαλα μπροστα...

Αφρο καλα εκανες!

καλα πολυ γελασα με το σακουλακι!

θελω και εγω λειζερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμας δεν τρωνε μπισκοτα..

μια φορα την εβδομαδα κέικ κ μαρμελαδα ή μερεντα στο πρωινο..

μεσημερι παντα φαγητο με σαλατα ή τυρι!

αφου εμαθε το σκατο κ μου κανει παρατηρηση αν δεν εχω φετα ή σαλατα με το φαγητο στο σπιτι! :lol::lol::lol::lol:

α!κ καθε παρασκευη τους δινουν φευγοντας κ ενα ζελεδακι!

κ ενταξει..αν εχει γενεθλια καποιο παιδακι κατι θα φανε γλυκο!

αλλα ουτε κρεμες εχουν για πρωινο,μα τί βλακεια σε τοσο μεγαλα παιδια η κρεμα! :evil: ,αλλα κ να ειχαν δε θα ετρωγε ο γιωργος γιατι δεν εχει μαθει κ οποτε πηγε να του δωσει καποιος απο αυτες της γιωτης,αρεσουν στον χ. κ κανει η πεθερα 8-) ,ο γιωργος λεει ολο ευγενεια"μπλιαξ αηδία" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ το μεσημεριανο τους για εμενα ειναι αψογο!

αα!να σας πω!καποιες ξερετε που με στεναχωρουσε που ο γιωργος δε λεει καλημερα οταν βλεπει καποιον,ή φευγοντας δε χαιρεταει παντα..το συζητησα με τη δασκαλ του κ θα το κανουν λεει συζητηση αυριο στην παρεουλα! :D:D γενικα λεει οτι δεν ειναι κατι για να στεναχωριεμαι γιατι τον βλεπει πολυ κοινωνικο με ολατα παιδακια,ποτε δε χτυπαει,ζηταει ευγενικα οτι θελει,ακουει αμεσως πια κ δεν κανει"ζαβολιες"του πρωτου καιρου κ γενικα ειναι μεσα σε ολα!δε βλεπει δηλ.στοιχεια..απομονωσης :roll:

οποτε..θα το ρυθμισει εκεινη,μια που ο γιωργος φαινεται να την ακουει περισσοτερο σε καποια θεματα απο εμενα..

σημερα ας πουμε εμαθαν το "σε παρακαλω"κ "ευχαριστω" κ συγγνωμη..

καλα..αυτα τα λεγαμε,τοσο γαιδουρια δεν ημασταν 8-)8-)

αλλα απο την ωρα που ηρθε με εχει ταραξει στα"μαμα σε παρακαλω φερε μου νερο"

μαμα σε παρακαλω φερε την καρεκλα

μαμααααααααααααααααααα σε παρακαλω κατεβασε το αμαξακι.

μαμαααααααααααα..δεν ακους ειπα ευχαριστω!πρεπει να πεις παρακαλω!! :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

κ ολα αυτα γκαριζοντας μη κ δεν ακουσω!! :lol::lol::lol::lol::lol:

θου υποκλινομαι!

δε στο ειχα να τα παρεις κ να μιλησεις ετσι στη διευθυντρια!καλα εκανες φυσικα,αλλα νομιζα οτι θα δειλιαζες!ετσι εμπαινε!!! :geek::geek::geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη αποκλειεται να ειναι ολοι οι γνεις ευχαριστημενοιι αν και οι περισσοτεροι λενε ¨σιγα μωρε,και τι εγινε"... :?

Ακουστε(η μαλλον διαβαστε...εβαλα κ το σιδερο κ τζαμπα η δεη! :lol::lol::lol: )

τις πρωτες 2 φορες που πηγα περιμενα 45 και 50 λεπτα για να μπω.την τριτη αργησα εγω 20 λεπτα(τους τηλ ομως) γτ δεν εβρισκα παρκινγκ κ πηγα σε ενα μακρινο.Μου εκαναν ολοκληρο θεμα που αργησα και σε λιγο θα ερχοταν το επομενο ραντεβου κλπ και μαλιστα με απαρεδακτο στυλακι ηρθε μια απο αυτες και με εβγαλε 5 λεπτα νωριτερα απο το λεμφικο γιατι "δε φταιει σε τιποτα η επομενη κυρια για τη δικη μου αργοπορια" :o:o:o:o Ηταν τοσο αγενης και αντιεπαγγελματικη η συμπεριφορα της που ετρεμα απο τα νευρα μου....εφυγα χωρις να μιλησω και εκανα ωρες να ηρεμισω.

Την επομενη φορα εχω ειδοποιησει απο πριν την υπευθυνη πως θελω να της μιλησω πριν το ραντεβου μου.

Της λεω τι συνεβη κ εκεινη απανταει με γλυκο υφος "ενταξει κοπελα μου θα σε αφησουμε 5 λεπτα παραπανω¨".Της ειπα πως αυτο δεν ηταν το θεμα αλλα η συμπεριφορα.ενω εγω δεν ειπα ΤΙΠΟΤΑ οταν περιμενα 45λεπτα για δικη ΤΟΥΣ καθυστερηση.Εκεινη ελεγε πως αποκλειεται να περιμενα τοση ωρα κ μπλα μπλα μπλα...με γυρισε μαλιστα και στις πελατισσες τις αλλες και τις ρωτουσε αν ειχαν ποτε τετοιο θεμα...Οκ λεω,με ηρεμο υφος αλλα με στυλ "οκ,λεγε!Εγω ξερω ποσο περιμενα"! Τις επομενες φορες εμπαινα σχεδον αμεσως και παντα ελεγε "να βαλετε γρηγορα την αναστασια"...

Μια φορα μια απο τις κοπελες που μου εβαζε το μηχανημα ηθελε να μου πουλησει ενα αλλο προγραμμα για χαλαρωση :o ....τη ρωτησα αν θεωρουσε πως ειχα χαλαρωση η οποια χρειαζοταν τετοια δραση.... και τεσπα της ειπα πως δεν εχω 120 ε για κατι το οποιο δεν μου χρειαζεται...

Τωρα ειχα μηνες να παω.παιρνω που λετε τηλ και θελω να συννενοηθω με την υπευθυνη που μιλουσα πιο ανετα τις αλλες φορες γτ η γραμματεας μου ελεγε πως το πρωτο διαθεσιμο ραντεβου ηταν σε 1 μηνα κ 1 βδ! :o:o επισης ηθελα να δω αν θα επρεπε να πληρωσω παραπανω επειδη θα εμπαινα στο νεο τους μηχανημα.Περιμενα ωρες να με παρει επειδη κ καλα δεν μπορουσε να μου μιλησει.πηρα 3 φορες μεσα στη μερα κ ολο το ιδιο ελεγε...την 4η της ειπα να μου δωσει ενα απο τα αφεντικα γτ δεν ειναι δυνατον ΟΛΗ μερα να μην μπορω να τους μιλησω και ειμαι κ μακρια για να παω να τους τα "πω" απο κοντα ;) ...Ηρθε η υπευθυνη στο τηλ.Μου λεει "τι προβλημα υπαρχει" και γιατι κανω ετσι.Της ειπα πως δεν ειναι δυνατον να εχω προπληρωσει,να μην μπορω να κλεισω ραντεβου και να μην τελειωσω τις συνεδριες μεχρι καλοκαιρι...και ουτε καν να βρισκω καποιον να με κατευθυνει...να μη σας τα πολυλογω,αφου ηδη το εκανα :P , μου εκλεισε ραντεβου για 1 βδ μετα 8-)8-)8-):lol::lol::lol:

Παλι βεβαια πριμενα 1 ωρα...αλλα ηταν αλλη μεσα οποτε δεν μπορουσαν να κανουν κατι...πηγε βεβαια να με ψησει να μπει μια αλλη που ειχε μονο μπικινι(εγω ολο το ποδι) αλλα ειπα πως δεν παιζει κατι τετοιο μετα απο 1ας ωρας καθυστερηση...

Τωρα....αυτο με ρωτησατε ή εγω εγραφα ασχετα? :lol::lol::oops: Η ξαδερφη μου δεν ανοιγει το στομα να πει κ να διεκδικησει και καθε φορα βραζει στο ζουμι της...

post-9830-13873940171254_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στον δικό μας εδώ δεν ξέρω αν τρώνε γιατί η Ρ. δεν τρώει εκεί μεσημεριανό....στον Λ., που έτρωγε μεσηεμριανό εκεί κάπου κάπου είχε ζελεδάκι ή πουτίγκα ή γιαούρτι με φρούτα :roll: αλλά όχι κάθε μέρα! :!:

καλά ο Λ. δεν το έτρωγε κιόλας, το έφερνε πίσω στο σπίτι ;)

Αναστ. εγώ δεν θα πήγαινα ξανά!!! :!::!:

έλεος δλδ, δεν θέλουν πελάτισσες αυτοί? :o:o:o αυτό δεν ήταν συμπεριφορά :twisted::twisted::twisted::twisted:

α ρε Γωγώ που τους χρειάζεται!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια καλα τις εκανες :evil::evil::evil::evil::evil:

καλε το εμβρυακι μου κουνιεται..εχει εδω κ 2 βδομαδες το νιωθω σιγουρα αλλα σα...πως να το πω..φτρουγισμα το λενε?

ε τωρα ψιλοκλωτσαει καλεεε..

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5στερο ξενοδοχειο!

θου...εμας βλεπουν τηλεοραση...τουλαχιστον με τα πολλα που τους ειπα σε μια συγκεντρωση(ολοι οι γονεις το εβλεπαν σωστο) αποφασισαμε να φερνουν τα παιδακια ντιβιντι με ιστοριες παραμιθια..και μετα να συζητουν αυτο που ειδαν...απο οσο μου λεει η Μ-Ι αυτο κανουν...εμεις πηγαινουμε μονο μπαρμπες!

ουτε η Μ-Ι λεει το πρωι καλημερα...

και οταν της λεω γιατι μου λεει

"αφου θα ξαναπουμε μετα την προσευχη"

ποσες καλημερες θα λεμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά αναστ. έχεις εσύ χαλάρωση? :o:o:o πλάκα μας κάνουν?

δεν μπορείς να βρεις κάποιο άλλο?

προσωπικά θα προτιμούσα να μην πήγαινα καθόλου, παρά να αντιμετωπίζω τετοια συμπεριφορά!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τελικά τι θα κάνετε Θούλη? θα πάει έστω και χωρίς στολή? :roll::roll:

εγώ δεν θα τον ρωτούσα αν θέλει να ντυθεί, θα του έλεγα "οκ αλλά πρέπει να ντυθεί κάτι"....αλλά μπορεί να πάει και "άντυτος"! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου εχω πληρωσει....ασε που μετα απο αυτα με προσεχουν!!αλλα με ειχαν ξεχασει τοσους μηνες!!! :lol::lol::lol::lol:

Θουλακι το φαγητο ειναι μαπα?μονο με τα γλυκα κ τα μπισκοτα δεν υπαρχει θεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αναστασια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με τις τωρινες ορμονες μου στανταρ θα τους ειχα σκυλοβρισει..οπαλιος εαυτος μου θα εκανε την παπια κ θα εβραζε μονος του :roll::roll:

ελπιζω να μην ξανασυναντηθω με τον παλιο εαυτο μου ποτε!

αχ καταλαβα..οταν θα ψαχνω λειζερ..ολοκληρη αναλυση θα πεσει..ή βλεπω να πηγαινω στην αισθητικο μου..αλλα δε ρωτησα κ ποσο κοστιζει εκει.. :roll:

βικυ γενικα ο γιωργος δε λεει καλημερα κ γεια σας οταν του μιλαει καποιος π.χ. στον δρομο,αντε δε λεω αγνωστος,αλλ γνωστος που τυχαια ας πουμε συνανταμε..

κ φευγοντας π.χ. απο ενα σπιτι,δυσκολα θα πει,καληνυχτα ή γεια σας..

ενω οσο ειναι εκει κ θα παιξει κ θα μιλησει με τα παιδακια ομορφα κ ωραια σε γενικες γραμμες..

δεν μπορω να το εξηγησω γιατι δε συνδυαζεται με καποια αλλη περιεργη συμπεριφορα..

για αυτο ρωτησα κ τη δασκαλα ,να εχει το νου της μηπως δει κατι που δε βλεπω..αλλα ολα ειναι μια χαρα λεει..

θου τί φαγητο εχουν;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Αναστ. κατάλαβα βρε, αφού έχεις πληρώσει σαφώς και θα πας, αλλά στο μέλλον άλλαξε και αφού τελειώσεις κάνε του και μια άσχημη διαφήμηση πες τους ότι έχεις πει στις φίλες σου να μην έρθουν εδώ!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...