Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βενετια τωρα ειδα τα προσκλητηρια.......ειμαι αναμεσα στο τριτο και στο τεταρτο....πολυ ομορφα.....

αν μπορεις θυμησε μου λιγο και την τιμη :oops::oops::oops: ειμαι απαραδεχτη το ξερω.....αλλα δε λειτουργει και πολυ καλα ο εγκεφαλος το τελευταιο καιρο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ενα σπιτι χαλια και καμια διαθεση να κανω δουλειες..

σημερα φακες για φαγητο!

Αφρο...τελεια με τις κρεμουλες σου!

καλοφορετες!

παλι ετοιμαζεταινα βρεξει και κανει πολυ κρυο!

ουφ κουραστικα!

θελω ηλιο...καλοκαιρι..θαλασσα...ουζακια..κλπ..

εεε λεμε και καμια χαζομαρα να περνα η ωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μεσημερι που θα παω να παρω τον γιωργο,θα ρωτησω τη δασκαλα του αν σκεφτονται να πανε τα παιδια σε καποια παρασταση..κ θα της προτεινω τον πητερ παν! ;) συνηθως ειναι πολυ συζητησιμη,ρωταει κ δεχεται γνωμες! :)

αφρο καλοφορετες!! :D:D εμενα οποτε παραγγελνω,ποτε δε μου βαζουν καλε δειγματακια μεσα :roll::roll: !

να τις ευχαριστηθεις κ να λαμψεις!! :D:D

βρε κοριτσια..εχω μια τεραστια απορια..σε αυτα τα σαιτ τυπου γκρουπον,εχει απιστευτες προσφορες! :shock::shock:

εχω βρει κατι τελειες για λειζερ,που ανυπομονω βα γεννησω για να τρεξω να κανω!τζαμπα μιλαμε!

κ για καθαρισμους προσωπου κ θεραπειες..τοοοοοοοοοοοοοοοσο φθηνες..πού αφενος μετανιωνω τοσο καιρο που δε με προσεχα και αφετερου απορω πώς βγαινουν οικονομικα οι επιχειρησεις κ κανουν τετοιες προσφορες υπερπαταγωγη;;;;;;;;;;;; :roll::roll:

μα δεν ειναι πολυ περιεργο;;δε μιλαμε για μια απλη μικρη εκπτωση,αλλα για εκπτωσεις της ταξης του 80%!! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο όποιος δάσκαλος είχε κενό ή ο διευθυντής τους απασχολούσε, δεν κάνανε δηλαδή κανονικό μάθημα και δεν προχωρούσανε παρακάτω. Βασικά δεν ήταν προγραμματισμένο να λήψει η δασκάλα τους, την προηγούμενη Δευτέρα ενημέρωσε ότι ήταν άρρωστη και θα λήψει 2-3 μέρες και τελικά Παρασκευή μπήκε στο νοσοκομείο και χθες εγχειρήστηκε. Οπότε την Παρασκευή ξεκίνησαν οι ενέργειες για να έρθει αντικαταστάτης και ήρθε σήμερα.

Με την παρούσα κατάσταση και με όλα αυτά που βλέπω πάλι καλά λέω που στείλανε τόσο γρήγορα..........

Βίκυ κι εγώ θέλω ;)

Ιουλία σκέψου τι κέρδος είχαν με τις αρχικές τιμές, μειώθηκαν πολύ και οι μισθοί εγώ πάντως κάποιες τις φοβάμαι............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες..ποιες φοβασαι;;;γιατι κ εγω το σκεφτομουν..μηπως αυτες με το λέιζερ δεν ειναι κ τοσο..καλες...απο αποψη τουλ. ασφαλειας.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία γενικά τις αποτριχώσεις..... για το κερί νομίζω σου είχα πεί ότι χρησιμοποιούν το ίδιο κερί 2η και 3η φορά

και φυσικά οτιδήποτε χρησιμοποιούν αναλώσιμα, όταν ρίχνουν τόσο πολύ τις τιμές σαφώς και η ποιότητα των υλικών δεν θα είναι η ίδια

Το λέιζερ το φοβάμαι γενικά αν και φλερτάρω πολύ με την ιδέα να κάνω κάποια στιγμή κάτι με κρατάει :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι επισης..μηπως θυμασαι ή μπορεις να μαθεις απο τη γνωστη σου που στελνει στο δημο μας μουσικοκινητικη το παιδακι της,ημερες,ωρες κ χρηματα;;κ αν γενικα ειναι ευχαριστημενη;

για το κερι δε το ηξερα..αλλα αντε,αυτο πες δεν ειναι και ακριβο,πηγαινω στην αισθητικο μου που το φτια;χνει μπροστα μου την ωρα εκεινη..

για τις κρεμες κ τα πηλιγκ που βαζουν στον καθαρισμο..ε εκει εμενα με νοιαζει με τον ατμο που ανοιγουν οι ποροι,αφαιρουν το σμηγμα,τωρα λιγο πολυ φυσικα δεν μπορω να καταλαβω,αλλα κατι καλο θα γινεται..κ για τις κρεμες..ε..ποσο χαλια ποιοτικα να ειναι;; :roll:

το λέιζερ ειναι που φοβαμαι..γιατι εκει αν ειναι να γινει ζημια..θα γινει μεγαλη :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμ΄πεθέρα εννοείται κάθιε μέρα άλλο κρεμμύδι ;)

επίσης, λέει, αν γεμίσεις την μπανιέρα με νερό και βάλεις αλάτι μέσα (περί 2κ νομίζω) και βάλεις και κρεμμύδια, σου φεύγει κάθε μπούκωμα, βήχας κ.λπ!!! ;)

εγώ νομίζω ότι όλες οι εταιρίες έχουν το περιθώριο να κάνουν κάποιες εκπτώσεις.....πάει το γκρουπον και αγοράζει κάποια προγράμματα και τα πουλάει πιο φθηνά.....κέρδος έχουν όλοι! ;) ......τώρα αν πας εσύ στο ινστιτούτο ομορφιάς για καθαρισμό π.χ με το κουπόνι ίσως να μην χρησιμοποιήσουν τα ίδια προιόντα με κάποιον που θα πάει κανονικά!!! :?

θα σας πω ένα παράδειγμα: η γυναίκα του γνωστού του άντρα μου, που δουλεύει ως ατζέντης διαφήμησης, είχε συμβόλαιο με μια αλυσίδα επίπλων και το διαφημιστικό έλεγε 50% έκπτωση στα έπιπλα και λέει η γυναίκα "α θέλω αυτή την έκπτωση" και της είπε ο υπέυθυνος του μαγαζιού ότι δεν υπάχρει καμμια έπτωση στην πραγματικότητα.....αυτό που κάνουν είναι, θέλουν να απαλλαγούν από κάποια παλιά προϊόντα? τότε ανεβάζουν λίγο την τιμή και μετά τα προσφέρουν ως έκπτωση 50%, αλλά στην ουσία είναι η ίδια τιμή που είχαν πριν!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: και μετά, όταν έρχονται τα καινούργια προϊόντα σταδιακά ανεβάζουν την τιμή τους μέχρι να φτάσουν το 60% και μετά τα προσφέρουν με έπτωση 50%, οπότε πάλι το μαγαζί έχεις κέρδος .....σε κάθε περίπτωση υπάρχει κέρδος του μαγαζιού και εκμετάλλευση του πελάτη!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία εγω αυτήν την φορά ζήτησα απο μόνη μου να μου βάλουν μεσα δείγματα :lol:

Δεν ντράπηκα το έγραψα Στις παρατηρισεις, πέρυσι μου καθηστερισαν 15 μέρες μια παραγγελεια και φετρος τούς πήρε απο τις 21 να μουνί την στείλουν και λειψή ....δεν είχαν αμυγδαλελαιο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

αφρο το είδα το σαιτ με τα αρωματα αλλά τα μεταφορικά είναι λίγο τσιμπημένα

η επόμενη αγορά λαφιού για μένα θα είναι τοπ φοινικέλαιο ;););)

καλέ για το κρεμμύδι το ήξερα ότι έχει τέτοιες ιδιότητες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα εμάς αν λείπει η δασκάλα, λόγω ασθένειας, τα παιδιά μοιράζονται σε άλλες τάξεις.....υπάρχει μια λίστα που γράφει πού πάει το κάθε παιδί, π.χ ο Λ. ξέρει σε ποιά τάξη θα πάει και με ποιό άλλο παιδί :?

ο Λ. πάει στην 4η δημοτικού....εκεί η δασκάλα τους δίνει φυλλάδια είτε με ασκήσης γλώσσας ή μαθηματικών και τους δίνει και εργασία για το σπίτι φωτοτυπίες με ασκήσεις μαθημ ή γλώσσας!! :?

θέλω να αλλάξω το ραντεβού μου για το διαβατήριο και δεν τους βρίσκω :twisted::twisted::twisted:

εν τω μεταξύ μόλιας διάβασα ότι ένας έλληνας γιατρός, που ζει εδώ, ήθελε να βγάλει διαβατήριο και τον πέρασαν από 1002 κύματα....εκείνος γεννήθηκε και μεγάλωσε εδώ και του ζήτησαν ακόμη και χαρτιά από τα σχολεία που πήγε :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: .....πέρασε πάνω από μήνας για να τα κάνει όλα και πάει και πάλι πρόβλημα του βρήκαν και στο τέλος κάποιος του είπε να δώσει φακελάκι και έδωσε 200ε και το διαβατήριο ήταν έτοιμο μέσα σε λίγες μέρες!!! :o:o:o:shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

ειλικρινά ντρέπομαι πολύ :(:(:(:(

περισσότερο στεναχωριέμαι που για κάτι απλό και δεδομένο πρέπει να πληρώσεις έξτρα....πρόκειται για το προξενείο που πάω εγώ!!! :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά έλιωσα στο γέλιο με την Αφρο.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θεάρα μου εσύ!!! :-*:-*:-*:-*

Τζούλια μου εσύ είσαι πετσί και κόκαλο μωρή....Και να κάνεις μπαμ, δικαιολογείται... 8-)8-)8-) Εγώ;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll: Όσα κιλά είχα χάσει τα ξαναπήρα.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: Το βόδι... :evil::evil: Και γενικά δεν χάνω εύκολα τα κιλά μετά τις εγκυμοσύνες... :?:?:?:? Αλλά τώρα στις 10 μέρες μετά τη γέννα λέω να ξεκινήσω δίαιτα γιατί τέλη Ιουνίου εχουμε και γάμο και καλοκαίρι έρχεται... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης, σε θαυμάζω και σε χαίρομαι πολύ που τον τρεχεις συνέχεια τον Γιωργάκη σε θέατρα... :x:x:x:x Μακάρι κι εμείς να μπορούσαμε να πηγαίνουμε συχνότερα... :(:(

Αρτζι για το κρεμμύδι το έχω ακούσει κι εγώ... ;);););););) Αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ... :roll::roll:

Ζωούλα που είσαι κοριτσάρα;;;; :mrgreen::mrgreen: Σε έχω χάσει... :(:( Ολα καλά;;;; :mrgreen::mrgreen:

Γιώτα κι εσύ με άρρωστα παιδάκια;;;; :(:(:( Περαστικά σας...Πότε βαφτίζετε;;;; :roll::roll:

Νατασούλα μου όμορφη τι κάνετε;;;;; :mrgreen::mrgreen: Τι πλάκα που θα έχει η Έλενα... :lol::lol::lol: Είχα ξεχάσει ότι έρχεται η 25η Μαρτίου... :?:?:?:oops::oops::oops:

Πολλά τριήμερα μου κάθονται πριν βγω στην άδεια... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Τέεεελεια....

Μιτσάκι με την παρακέντηση όλα καλά θα πάνε... :x:x:x Γιατί όμως πρέπει να την κάνεις;;;; :roll::roll:

Όσο για τη βάφτιση, θα σίνει σίγουρα εδώ... ;););) Οπότε δεν αποκλείεται να γίνει στα...μέρη σας!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία έχεις δίκιο πολλά τα μεταφορικά! Κάποια αλλα που είδα το ίδιο .... μαλλον πρέπει να περπατήσω 1,5 χιλιόμετρο ανηφόρα για να πάω στο φαρμακείο που έχει χυμά .....

Γωγω Βαλε φρενο απο τωρα στο στόμα μην περιμένεις να γεννήσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανυπομονω να ερθει η αυριανη μερα να δω το φασολακι.. :D:D:D:D:D

γωγουλα δεν παμε τοσο συχνα θεατρο,απλα ετυχε τωρα να πεσουν μαζεμενες2-3 παραστάσεις..τιποτα το..ιδιαιτερο δεν κανουμε..

καλε ποια ειναι πετσι κ κοκκαλο;;;; :shock::shock:

επειδη κανω παρεα με τις αλλες τοπ μοντελες ,με πηρε κ εμενα η μπαλα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αααααααααααααααααααα!εγω το αμυγδαλελαιο,οοοοοοοοοοοοοοοοταν το βαζω στα μαλλια,στις ακρες,δε το ξεβγαζω :roll:

αλλ αβαζω λιγο κ το τριβω καλα στην παλαμη για να μη λαδωσουν...

παω να παρω τον γιωργο!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ειλικρινά θα σου μιλήσω...Γενικά τρώω υγιεινά...Ό,τι πρέπει...Υπάρχουν βέβαια και μέρες που κάνω γουρουνιές, αλλά σπάνια... :roll::roll::roll::roll:

Απλώς τρώω ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ γλυκό...Σοκολάτες.... :?:?:?:?:?:? ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΟΜΩΣ.... :?:?:?:?:?:?

Τώρα προσπαθώ να τις μετριάσω, αλλά δεν τα καταφέρνω...Έχω εθιστεί... :roll::roll::roll::roll:

Τζούλια είσαι ρε κορμάρα..Μη λες βλακείες.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia σας κοριτσαρες μου!!!Σας εγραψα χθες?νομιζω χαθηκε :?:?:?

Ιουλια απο αυτες που εχεις δει ή που εχεις ακουσει(παραστασεις) ποια θα μου προτεινες?

Εμεις μονο στο πεταγμα του ιωνα πηγαμε γμτ...με πηρε η μπαλα με τη φωτογραφια κλπ...τωρα α αρχισουμε κ αγγλικα τις κυριακες...

αυτη την κυριακη ισως θα μπορουσα να παω καπου.... :?

Αυτες οι προσφορες ειναι καλη διαφημιση ΑΝ η επιχειρηση ειναι οκ...

Εχω κανει σε 4 νυχια.στις 2 δεν θα ξαναπηγαινα ποτε.η πρωτη μου εβγαλε παρανυχιδες κ το βερνικι ηταν χαλια,η αλλη εβαζε μαθητευομενες να κανουν κ δεν ηταν πολυ καλα.

η 3η τα εκανε τελεια αλλα ειχε λιγο περιεργη συμπεριφορα

η τεταρτη ομως ηταν τελεια και θα ξαναπηγαινα με 1000!

Περαστικα στα μωρα σας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια η νατασα θα ξερει καλυτερα ρε συ..εγω δεν εχω δει κ τοσες..

αλλα νομιζω πως το ονειρο του σκιαχτρου ειναι μια πολυ καλη επιλογη!!

εμενα με κατασυγκινησε κ με γοητευσε..κ το θεατρο ως χωρος πολυ ωραιο,το ολυμπιον..

κ η μουσικη κ η υποθεση..κ οι ηθοποιοι..αν κρινω κ απο ολα τα παιδακια,ολα παρακολουθουσαν με προσηλωση..ο γιωργος ενθουσιαστηκε,αφου μαζεψε κ τα αχυρα που επεσαν απο τη σκηνη για να κανουμε σπιτι τον αχυρουλη,το σκιαχτρο!! :lol::lol::lol::lol::lol:

για νυχια ποια λες καλη;να δω αν εχει τωρα προσφορα..

κ για ινστιτουτα για λειζερ κ τα σχετικα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...