Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Αρτζι :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Στην Ιωάννα είχα πάρει 16 και στη Μαρτίνα 14....

Τρώω τώρα η μοσχάρα και με το που γεννήσω θα μπω σε δίαιτα πάλι με τη διαιτολόγο μου... :?:?:? Ε ρε πείνες που θα πέσουν.... :lol::lol::lol::lol:

Μιτσάκι μου.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x Μην κάνεις τέτοιες σκέψεις καλό μου παιδί... :x:x:x Α, ήθελα να σου πω....Ξέρεις τι λέει η Ιωάννα;;;; "Τον μπέμπη μας, τον Μάριο θα τον βαφτίσει ο μπαμπάς της Βασιλικούλας..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δεν ξέρω πώς της έχει καρφωθεί... :lol::lol::lol::lol:

post-15592-13873940142891_thumb.jpg

post-15592-13873940143756_thumb.jpg

post-15592-13873940144972_thumb.jpg

post-15592-13873940145913_thumb.jpg

post-15592-13873940147121_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γωγω στα αλλα ποσα βαλες?για πεεεε

:geek::geek:

αργι ρε δειχνεις αυτο που εισαι κ ττα πιστευω σου...καλως η κακος απο μενα θα παρουν πολλα τα παιδια μου..το μηλο κατω απ τη μηλια θα πεσει..

δε νομιζω καποιος που ειναι αντικοινωνικος να νομιζω οτι ειναι το σωστο..αλλα αυτος ειναι ρε παιδι μου..

κ γω ξερω πολλα πως κανω λαθος αλλα οσο μπορω το αλλαζω..ανθρωποςειμαι

μιτσακι φσικα συμφωνω μαζι σου..γτ ρε τοσο πολλες κηδειες? :cry::cry::cry:

μια αγκαλια απο μενα

οκ γωγω ειδα τα κιλα σου..χαχαχα

post-15592-13873940147977_thumb.jpg

post-15592-13873940149065_thumb.jpg

post-15592-1387394014995_thumb.jpg

post-15592-13873940150683_thumb.jpg

post-15592-13873940151685_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επίσης τις τελευταίες ημέρες είμαι κάπως νευρική με το θέμα του τοκετού...

Όσο το σκέφτομαι, με πιάνει η καρδιά μου..Φοβάμαι.... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Κι ας έχω κάνει ήδη 2 παιδιά... :roll::roll::roll::roll:

Προχθες την ώρα που με έπαιρνε ο ύπνος μου έρχονταν στο μυαλό μου εικόνες γέννας και έλεγα "Παναγίτσα μου διώξε αυτές τις εικόνες από το μυαλό μου..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::oops::oops::oops::oops: Μα είναι δυνατόν;;;;;

Επίσης, επειδή πάω με τρελή αυτοπεποίθηση ως έμπειρη πια στο θηλασμό, φοβάμαι μην την πατήσω.... :roll::roll::roll::roll:

Έχω βαρεθεί και στη δουλειά...Αντε ένας μήνας έμεινε να σηκωθώ να φύγω... :roll::roll::roll:

post-15592-13873940152516_thumb.jpg

post-15592-13873940153321_thumb.jpg

post-15592-13873940154205_thumb.jpg

post-15592-13873940154869_thumb.jpg

post-15592-13873940155914_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ εννοείται ότι τα παιδιά εμείς τα διδάσκουμε...Από εμάς παίρνουν.... :roll::roll::roll::roll:

Εγώ μπορεί να σιχαίνομαι τις απόκριες, αλλά τα κορίτσια θα τα ντύσω.... :?:?:? Στη γιορτη του σχολείου και αν τύχει κάπου αλλού.... :roll::roll::roll::roll::roll: Μεγαλώνοντας, ας κρίνουν μόνες τους αν τους αρέσουν ή όχι.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

post-15592-13873940156749_thumb.jpg

post-15592-13873940440029_thumb.jpg

post-15592-13873940441053_thumb.jpg

post-15592-13873940442049_thumb.jpg

post-15592-13873940443232_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aργυρώ μου, τα παιδιά μας, θέλουμε-δεν θέλουμε (και καλώς κατά την άποψή μου) θα έρθουν σε επαφή με πάμπολλα ερεθίσματα. Άλλα σύμφωνα με τον τρόπο ζωής μας και άλλα εκ διαμέτρου αντίθετα... :roll:

Σου φαίνομαι για άνθρωπος με παρωπίδες, που θέλει να μεγαλώσει τα παιδιά του σε γυάλα; :roll:

Πιθανόν ναι, η Χρυσοσυμπεθέρα που με αποκαλεί "θεούσα" για παράδειγμα κάτι τέτοιο έχει στο μυαλό της... :evil::lol::P

Δεν συγκρίνεται όμως κατά την άποψή μου, η αντι-κοινωνικότητα με τις θρησκευτικές πεποιθήσεις που θέλει (ή δεν θέλει) ένας άνθρωπος να μεταδώσει στα παιδιά του... :roll:

Τα μεγαλώνουμε σύμφωνα με τον -κατά την γνώμη του καθενός μας- καλύτερο δυνατό τρόπο, εκείνα μεγαλώνοντας θα εκτεθούν (αναπόφευκτα) σε ΟΛΑ τα ερεθίσματα, θα επιλέξουν τι τους "κάνει" απ' όσα τους "δώσαμε" και θα το κρατήσουν... Ό,τι δεν τους κάνει, απλά θα το πετάξουν...

Αυτή είναι η δική μου άποψη. Γι' αυτό και θεωρώ ότι δεν μου πέφτει λόγος σχετικά με τις αντιλήψεις παύλα παιδιά των άλλων...

Κι εγώ προσωπικά, μπορεί να θεωρώ ότι δεν έχεις ιδέα ΤΙ στερείς από τα παιδιά σου, που δεν τα κοινωνάς... (όχι εσύ, οποιοσδήποτε!) Αλλά δεν θα στο πω ποτέ, γιατί ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ.......;);)

Γωγουλίνι!!! :x:x:x

Και το 13ο παιδί να γένναγες, πάλι άγχος θα είχες αγάπη... ;)

Είναι απόλυτα φυσιολογικό, όμως εσύ να σκέφτεσαι πως όλα θα πάνε καλά... :D Είσαι έμπειρη, δεν έχεις λόγο να ανησυχείς!! Kάνε focus στο παλληκάρι σου που έρχεται... ;)

Αχου το Ιωαννάκι μου!!! :YMHUG: Με συγκινεί που δεν μας ξεχνάει η σκατούλα!!! :x:x:x

Να δω πότε θα τα πούμε ρε γαμώτο... :(

Που θα τον βαφτίσετε τον όμορφο; Μήπως σ' εμάς εδώ, που είμαστε και κοντά σας;;; :D Άκου το το κορίτσι!!! :P

Θουλάκι!!! :x:x:x:YMHUG::YMHUG:

Άστα, έπεσε πολύ θανατικό, δεν μπορώ να συνέλθω! :cry:

Είμαι στεναχωρημένη με τον θυρεοειδή κι έχω ένα σωρό ακόμα στο μυαλό μου... :(

Τα κάνω πάνω μου με την παρακέντηση (γνωστός χέστης!) :oops: και το μυαλό μου πάει και στο χειρότερο που μπορεί να δείξει... Ουφ.... :roll::(

Πολλά είπα και μάλλον κακώς... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλίνι μου, να σκέφτεσαι ότι ο τοκετός είναι μία επώδυνη μεν, συγκλονιστική και υπέροχη εμπειρία δε... :x:x:x

Και ΑΝ υποθέσουμε ότι το πάθημα σου έγινε μάθημα :)):)):(( τότε μάλλον είναι η τελευταία φορά που θα το ζήσεις... :lol::lol:;)

post-15592-13873940159753_thumb.jpg

post-15592-13873940160809_thumb.jpg

post-15592-13873940161868_thumb.jpg

post-15592-13873940162898_thumb.jpg

post-15592-13873940163917_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη μην ανησυχείς, γιατί βάζεις το κακό όλο στην σκέψη σου? :x να δεις που δεν θα έχεις τίποτα ;):x:x

πότε θα κάνεις την παρακέντηση? καλή επιτυχία :x:x

Γωγώ όλοι σκέφτονται την ώρα της γέννας, όλα θα πάνε καλά όμως, θα δεις :x

Θούλη το πάρτυ που έκανες ήταν για τα γενέθλια των παιδιών ε? :roll::roll:

ωραία καλούδια είχες! :D:D

Μαρία καλό διάβασμα :) ....έπεσε πολλή δουλειά μετά την κατάληψη? :?:

Η Φ. είχε πρόβλημα να ακολουθήσει στον παιδικό? :roll::roll:

σας αφήνω για την ώρα......

Αναστ. are you investigating a crime again?? :geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ καλημερα σας......

τα νευρα μου....εχω στο μαγαζι αυτες τις μερες και τα δυο παιδια και τρελενομαι......δε μπορω να κανω τιποτα....

γωγω περαστικα σας........ελα καλε γιατι σκας με τα κιλα......θα τα χασεις......ολοκληρο αντρα θα κανεις :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

θου θα δεις τι ειναι το μωρο;;;;; :twisted::D:D:D:D

εμεις καλυτερα....μεχρι ποτε δε ξερω :lol::lol::lol::lol::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Γιώτα, λοιπόν άκου τι διάβασε ο άντρας μου χθες και μου το είπε....ο ίδιος δεν τα πιστεύει αυτά, εγώ τα πιστεύω.....κάπου στα 1900 επισκέφθηκαν κάτι επιστήμονες ένα χωριό στην Ν. Αμερική και επισκέφθηκαν κάποιες οικογένειες....η μία εξ αυτών, δεν ήταν ποτέ άρρωστη ...... οι επιστήμονες είδαν ότι είχαν πάντού στο σπίτι ένα μεγάλο κρεμύδι με κομμένες τις άκρες (με την φλύδα).....είχα πάνω στο τραπέζι, εδώ, εκεί ακόμη και στην κρεβατοκάμμαρα στο κομοδίνο.....τους ρώτησαν γιατί? και εκείνοι είπαν ότι το κρεμύδι απορροφά όλα τα βακτήρια και αυτά που προκαλούν τις ιώσεις και έτσι δεν έχουν αρρωστήσει ποτέ! :!::!::!::!: .....παίρνουν οι επιστήμονες τα κρεμμύδια και τα εξετάζουν και όντως βρέθηκε ότι το κρεμμύδι είχε όλα τα βακτήρια μαζεμένα!!! :D:D:roll::roll::roll::roll:

και ρωτάει ένας τώρα τον πρακτικό/ομοιοπαθ. που το έγραψε "και τι γίνεται αν φας το κρεμμύδι?" και απανγτάει ο ειδικός "πάντως δεν θα σου δώσει νοημοσύνη" :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και έψαξε ο άντρας μου στο νετ και βρήκε και άλλες μαρτυρίες που λένε ότι όντως το κρεμμύδι γιατρεύει.....π.χ ένας γνωστός μας είπε ότι όταν μικρός και είχε αρρωστήσει η μαμά του έκανε τσάι και έβαλε και το χυμό κρεμμυδιού και εκείνος το ήπιε....την άλλη μέρα ήταν καλά!!! ;) ....βέβαια είπε ότι ήταν τόοοοσο αηδιαστικό που τώρα προτιμάει να είναι άρρωστος παρά να πιεί κάτι τέτοιο :lol::lol::lol::lol:

γενικώς αν βάλεις ένα κρεμμύδι δίπλα στο κομοδίνο με κομμένες τις άκρες και είσαι άρρωστος την άλλη μέρα θα είσαι καλύτερα..........ακόμη και η καταροή μύτης, και ο βήχας φεύγουν!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες κορες!

πως ειστε σημερα;

τι καιρος εδω ε!!!!!!!!!!!!

εμεις καλα ,σημερα εχει βολτα εξω κ δουλιτσες :)

κοπελες ευχαριστω για τα καλα σας λογια ψες :x για την αρχοντια μου!

αργυρουλα εδω ζωα-ρα :lol: καλα δν ειπ[α οτι ειναι καλο το τσιγαρο κ οσο κ να προφυλαχτεις σιγουρα περνα στο παιδι,αλλα το ειπα ειναι αδυναμια μου ,δν ειπα οκ σιγα..αλλα ειναι παθος πως να το πω;δν εχεις νιωσει ποτε κατι να το θες να ξερεις πως δν κανει κ να σου τριβελιζει εκει το ατιμο το μυαλο;δν μπορω να στο εξηγησω διαφορετικα..τεσπα δν νιωθω τυψεις στο συγκεκριμενο θεμα γιατι ξερω πως εχω κανει κ κανω το καλυτερο που μπορω κ μακαρι για την υγεια μου να μν το ξαναβαλω στο στομα μου!

καλα για το θεμα αποκριων κτλ οκ δν το θεωρω τρασγικο....αν ηθελε τοσο πολυ ο θοδωρακος εκει οκ πιστευω θαπρεπε να το παει αλλα οπως κ ναχει πιστευω σε μερικα χρονια θα αναγκαζεται σε εισαγωγικα να το παει γιατι τοτε θα εκφραζεται πιο ξεκαθαρα ο μικρος κ θα της λεει ορτι θελω να παω θαναι οι φιλοι μου εκει κτλ

αλλα οκ δν ειναι κ κατι που θα του στερησει η θου,ουτως η αλλως θα εκτεθει σε αυτο το ερεθισμα αναποφευκτα,

οπως κ ολα τα ερεθισματα δλδ,θελουμε δν θελουμε οσο κ να το αποφυγουμε θα ερθουν σε επαφη .....εκτος κ αν τα κλεισουμε σε ενα δωματιο

θου ποτε σας βολευει;σε μενα να βρεθουμε καλε!θα σας τηλ σημερα οκ;μηπως θελεις παρασκευη που θαναι κ ο θοδωρακος μαζι;αργι :P:lol: θα τηλ κ νατασα ιουλια εσυ μπορεις;μηπως θετε απογευμα για ναναι κ ο γιωρηος;τι λετε;ποια αλλη σαλονικια;

φιλια σε ολες παωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά Ζωα-ρα :D δεν είναι και τραγικό, φυσικά, να μην σου αρέσουν οι απόκριες.....εγώ περισσότερο το είπα γιατί η Θούλη δνε τον πάει στον παιδικό :P:P Θούλη μας :-*:-*

αν είναι να βρεθείτε Παρασκευή, ναι ο Ντόντος δεν παέι σχολείο τις Παρασκευές!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία σε αυτό το γυμναστήριο πήγαινα παλιά στην Λάρισα, στον Μηχαλάκη :D:D:D:D:D:D

ήταν μπόδι μπιλντερ!! :D:D:D

αχ τι θυμήθηκα τώρα!!! :ymdaydream::ymdaydream:

http://www.arena-fitness.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!!

ομορφη μερα σημερα!! :D:D

πηγα πληρωσα κ τον παιδικό του γιωργου,εκανα κ κατι ψιλοψωνια κ αραζω τωρα.. 8-)8-)

σε λιγο θα ξεκινησω μαγειρεμα..φακες σημερα!

το λαχανορυζο μου εκανε παταγο εχθες!! :D:D:D

αργυρω αυτο με το κρεμμυδι νομιζω οτι καπου το εχω ξαναακουσει..θα το εφαρμοσω αμεσα!ω ρε κρεμμυδιλα που εχει να βρωμισει το σπιτι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα γενικα τα πιστευω ολα αυτα..γενικα πιστευω τα παντα που ενδεχεται να βοηθησουν τον οργανισμο..οσο λιγοτερο "εκτεθει" σε χημικες ουσιες ενας οργανισμος,οσο πιο "παρθενος"ειναι,τοσο πιο ευκολα θεωρω οτι αντεπεξερχεται κ αντιμετωπιζει τις ιωσεις..

δε μιλάω φυσικα για ανιατες ασθενειες..κ ελπιζω να μη χρειαστει ναμιλησω ποτε..

θου στις 24 εγω να κλεισω,αλλα ειναι 3ημερο 25ης μαρτιου..μηπως λειπετε καμια εκδρομουλα λαγκαδα;ή μηπως λειπουμε κ εμεις.. :roll:

να κλεισω καλυτερα για την τελευταια παρασταση,31 μαρτιου ,να παμε σιγουρα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)

παντως,για αυτη την κυριακη κ την αλλη,τα εισιτηρια λεει εξαντληθηκαν! :o:o:o

αντε,σκεψου το καμια μερα ακομη κ το συζηταμε! ;):D

ζωη εγω μπορω οποτε θελετε..αλλ αν ειναι να ερθουμε σε εσενα..πώς καλε θα πλοηγηθω εγω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :geek::geek::geek::geek::lol::lol::lol::lol:

εκτος αν ερθει κ η αναστασια κ γινει το gps μου...αφου το ξερετε..δε το΄χω με τον προσανατολισμο..της θου τωρα εχω αρχισει κ καταλαβαινω στο περιπου πού ειναι το σπιτι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μητσακι τα λες οντως πολυ ωραια!! :D:D

καλε μην αγχωνεσαι ετσι για την παρακεντηση..ενταξει..καταλαβαινω οτι λογω του γενικοτερου δυσαρεστου κλιματος εισαι καπως..αλλα ολα θα πανε καλα!το ξερω πως το ξερεις!! ;):)

γιωτα περαστικα σας,προσπαθησε να μη σε παιρνει απο κατω..μπαινει η ανοιξη! :) θα φυγουν οι ιωσεις!

καλη δυναμη με τα 2 ζουζουνια στο μαγαζι! 8-)8-)8-)

γωγω εγω δε μιλαω για κιλα γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα κανω το μεγαλο μπαμ ξαφνικα! :lol::lol::lol:

θα τα χασεις καλε αμεσως μετατα περισσοτερα,κ με λιγη προσπαθεια,θα τα χασεις κ ολα οσα ηθελες προ εγκυμοσυνης!

δεν ξερω βεβαια..αν θα προλαβεις να τα χαρεις..ή θα αρχισεις παλι ναμετρας 9 μηνες.. :roll::roll::roll::mrgreen::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε πειραζω,ε!! :D:D:D:D

φιλια σε ολες!παω να βαλω το φαγητο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

συμπεθερα....και δεν μυριζει το κρεμυδι?

καΙ καθε μερα το αλλαζεις το κρεμυδι?

και τι κρεμυδι κοκκινο η ασπρο?

τωρα στο θεμα αποκριες...

συμφωνω πως θα εκτεθουν και σε πραγματ που εμεις δεν τα θεωρουμε "σωστα" ...στο χερι μας ειναι να μεταφερουμε τις πληροφοριες μας...και να τα εφοδιασουμε να κρινουν σωστα...ασχετα αν θα ειναι συμβατο με τα πιστευω μας~!

Μητσακι...δεν ειναι τιποτα η παρακεντηση...

σπινθιρογραφημα εκανες?

γιατι σε παει κατ ευθειαν παρακεντηση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρτζι ευχαριστω βρε :x:x:x:x

κομμενες τις ακρες εννοεις το πανω και το κατω μερος του;;;; :roll::oops::oops::oops:

μιτσακι γιατι να κανεις παρακεντηση;;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, τι κάνετε?

Άρρωστα μωράκια διαβάζω πάλι και στεναχωριέμαι

περαστικά σε όλα κι ελπίζω ο επόμενος μήνας να είναι καλύτερος

Δήμητρα μου αρέσει πολύ ο τρόπος που γράφεις και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ;)

Καλά αποτέλεσματα και μην αγχώνεσαι, τίποτα δεν θα είναι :x:x

Στην Θου περάσαμε πολύ ωραία, και η πορτοκαλόπιτα υπέροχη :D:D:D:D:D:D:D

γνώρισα και την Ζωή με τη Μαριεύη :x:x αν και δεν προλάβαμε να μιλήσουμε πολύ, ελπίζω την επόμενη φορά ;)

Εμείς καλά είμαστε,

ο Μιχάλης εδώ και 10 μέρες δεν είχαν δασκάλα (έκανε επέμβαση και είναι στο νοσοκομείο) και σήμερα στείλανε αναπλήρωτη δάσκαλο για όσο διάστημα λήψει η δασκάλα τους. Αγχώθηκα γιατί μείνανε πίσω στα μαθήματα......

Περιμένω και εντυπώσεις σήμερα για τον νέο δάσκαλο :?:?:?

Η Έλενα προετοιμάζονται για την γιορτή της 25ης Μαρτίου και όλη την μέρα λέει τραγούδια και ποιήματα, έχει μάθει όλων των παιδιών :o:o:o:o:o

Η Έλενα θα τραγουδήσει το φλάμπουρο και από την ώρα που πάω σπίτι μέχρι να κοιμηθεί το ακούμε στο yutube :shock::shock::shock::shock::shock: εγώ η άσχετη εντωμεταξύ ούτε που το ήξερα το συγκεκριμένο τραγούδι :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Ιουλία χθες έβλεπα για την προσφορά που έβαλες για την παράσταση του πητερ παν και σκεφτόμουν να κλείσω κι εγώ κι ευτυχώς που δεν το έκλεισα. Γυρνάω το απόγευμα στο σπίτι και βλέπω στην τσάντα της Έλενας σημείωμα ότι θα πάνε 7/3 στον Μορμολη και 20/3 στον Πητερ Παν 20 ευρώ και για τις 2 (7+3 η μετακίνηση). Ελπίζω μόνο να μαζευτούν παιδάκια γιατί ξέρω ότι πολλοί ζορίζονται :(:(:(

Γωγώ μην αγχώνεσαι ρε για τα κιλά κι εγώ 21 είχα πάρει στην Έλενα συν 6 που είχα χάσει τους πρώτους μήνες 27 συνολικά :@):@):@):@):@):@)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα μη μου πεις οτι θα πανε στον πητερ παν γιατι θα φουνταρω!!εχει φυγει η παρασταση κ δεν την προλαβα η χαζη! :twisted::twisted::twisted:

τον μικρο πριγκηπα εννοεις,ε;;;;;;;;;;;;;; ;)

να μας πεις εντυπωσεις οπωσδηποτε..ειδικα απο τον μορμολη..γιατι δενε χω αποφασισει να θα παμε σε αυτην :roll::roll:

γελαω κ μονο που φανταζομαι την ελενα να λεει ολα τα ποιηματακια κ τα τραγουδια!!μα ειναι ΘΕΑ!!! :D:D:D:D:D:D:D:D για ζουληγμα ολη την ωρα!!! :):):):):):):)

παλι καλα που εφεραν αναπληρωτη δασκαλο στην ταξη του μιχαλη..σκεψου οτι στη δικη μου θεση δενε χουν στειλει,.κ ουτε προκειται,κανεναν! :o:o:o:o:o:o:o:o δεν εχουν χρηματα λεει για αλλες προσληψεις! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία Πητερ Παν έγραφε το σημείωμα στο Βασιλικό Θέατρο όχι μικρό Πρίγκιπα

Εσύ για τον μικρό πρίγκιπα είπες χθες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι!!! :roll::roll:

παιζεται ακομη ο πητερ παν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o

θα παρω τηλ. στο βασιλικο να ρωτησω κ να κλεισω εισιτηρια αν ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα το ειχα δει κ για αυτο ειχα επαναπαυτει..

αλλα εψαξα λιγο κ ειδα οτι μαλλον μονο για σχολεια συνεχιζεται η παρασταση :roll:

στην κρατηση δε με αφηνει να προχωρησω,αναφερει μονο τιμη για σχολικα εισιτηρια..κριμα..

εγω ναι,για τον μικρο πριγκιπα ελέγα εχθες!

αυτη την κυριακη θα παμε στο πεταγμα του ιωνα,θελετε να ερθετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

μου ήρθαν οι κρεμουλες μου, τις έβαλα κιόλας. Μεγεια μου. Χαχαχα μου βάλανε και πολλά δειγμτακια μεσα και ενα ολόκληρο πρωιον δώρο! Το τζελ καθαρισμού της κιρετζε.

Ο Μ φυσικά πήγε σήμερα σχολείο.

αύριο περιμένω τούς γονείς μου.

Δήμητρα μου μην αγχονεσαι και μην στεναχωριεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία τότε θα είναι μόνο για σχολεία, δεν πειράζει την επόμενη φορά

Αυτή την Κυριακή δεν μπορώ έχουμε πάρτυ στις 12:00

Θα σου πώ εντυπώσεις τις Έλενας για τις παραστάσεις, στον Μορμόλη 7/3 θα πάνε

Άφρο με γειά, καλοφόρετες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...