Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

namai παλι

αργυρουλα τωρα που σε πετυχαινω πες καλε καμια κρεμα βιολογικη η χωρις παραμπεν

ειδα καποιες της αβεν αλλη μαρκα;καλα τωρα που πηρα της κλινικ θα τη βαλω αλλα λεμε για οταν τελειωσει..

επισης για το τσιγαρο τοχα διαβασει κ τοχα κοψει κανα 6μηνο πριν τη Μ μαχαιρι αλλα περιστασιακα κανω 1-2-3

χωρις να με βλεπει το πΑΙΔΙ...αλλα εχω σχεση παθους με το ρημΑΔΙ....κ ξερω καποια στιγμη θα ξανακαπνισω

κ τωρα παροτι δν εκανα πολλα πιεζομαι πολυ κ μου λειπουν εστω αυτα τα λιγα...να φανταστεις προ παιδιου καπνιζα περιπου 3-4 πακετα την ημερα!δν κοιμομουν αν δν ειχα ενα πακετο μεσα στην τσαντα μου κ αν δν ειχα ημουν ικανη να ψαχνω περιπτερο ανοιχτο τα ξημερωματα για να βρω...τοχω κανει δλδ χαλαρα κ πολλες φορες!

βικυ καλα κανεις για τη σχολη γονεων κ γω θαθελα καποια στιγμη να παρακολουθησω..καλα κ ηρθαν οι διας;εμας ενα διαστημα το βραδυ που τον εβαζα εχει σενα σημειο στο σαλονι για θραυση κ ηταν πολυ ευαισθητο κ καθε φορα που τσιριζε η μικρη η φωναζε σαν παιδακι βαρουσε...μιλαμε ενα βραδυ χτυπησε κ 7 φορες :? αλλα το αλλαξαν λιγοτερο ευαισθητο δλδ....

θουλη θα κανονισουμε για καφε;ποτε μπορειτε;πρωι απογευμα;νατασσουλα;ιουλια;λοιπες σαλονικιες;

ιουλια αν ψαχνεις για νυχια εχει στο κοσμος στο μις μανικιουρ προσφορα πεντικιουρ μανικιουρ 22ε για δευτερα τριτη τεταρτη....αλλα νομιζω στο gooddeals μπορεις να βρεις καλυτερες τιμες ε;

σπανακορυζο σημερα μμμμμμμ.......καλα αργυρουλα ουτε ο αντρας σου τρωει τα φαγητα;ειναι κ αυτος επιλεκτικος;

καλο μεσημερι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζωή υπάρχουν πολλές μάρκες....εγώ αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ της Logona anti aging products και είμαι ευχαριστημένη! :|

είχα πάει σε ένα βιο ΣΜ και είχε πάρα πολλές μάρκες.....ήθελα να δοκιμάσω και την Dr. Hauschka :|

αλλά....βάζω και το αμυγδαλέλαιό μου το βράδυ :lol::lol::lol:

επίσης για καθαρισμό προσώπου χρησιμοποιώ το γαλάκτωμα της Lavera, κυρίως το βράδυ πριν το αμυγδ., μου αρέσει πολύ!! ;) .....πήγαινε σε ένα μαγαζί με φυτικά ή βιο προϊόντα και ρίξε μια ματιά! ;)

και της Weleda τα προϊόντα είναι καλά!! :|

αυτό με το στιγάρο....για μένα δεν έχει σημασία αν βλέπει το παιδί, αλλά τι μυρίζει και τι εισπνεει το παιδί....γιατί αν έχεις καπνίσει και μετά, ακόμη και αν έχεις αλλάξει τα ρούχα σου, μιλήσεις στο παιδί, εκείνο θα έχει εισπνεύσει το 15% του καπνού! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτάξτε αυτή την προσφορά, εξαντλήθηκε :o:o:o

και ότι σκεφτόμουν να το κάνω....αποτρίχωση με κύμματα φωτός! από 1100ε 149ε!!

http://www.groupon.de/deals/bonn/epibod ... y/18107691

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εγω με το ικα δε θα ξεμπερδεψω..πρεπει να πα ξανα δευτεραα..κ οοοχι δε φταιω εγω..

ναι χρυσα καντο..συμφωνω εγω

ιουλια κλειστα ρεε..τι ωρα ειναι?για τη αλλη κυριακη αν ειναι

ζωη ναι καφεεεεε..ποτε που?οποτε θελετε..εγω ειμαι μεσα

γιωτα ρε πως τη παλευεις?αληθεια...περαστικα..κ σε σενα αφροδιτη

αυριο εχουν σε παιδοτοπο αποκριατικο παρτυ..το απογευμα..δε θα το παω..σιγα..κ δε γουσταρω κ δε εχω στολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυριο εχουν σε παιδοτοπο αποκριατικο παρτυ..το απογευμα..δε θα το παω..σιγα..κ δε γουσταρω κ δε εχω στολη

το πάρτυ είναι για σένα ή για το παιδί? :?

και εγώ πολλές φορές δεν γουστάρω να κάνω πράγματα που θέλουν τα παιδιά, αλλά τα κάνω....τι να κάνουμε.....

εγώ θα σου έλεγα να τον πας....για τα παιδιά είναι όμορφα.....

ποιός εννοείς ότι έχει πάρτυ? το σχολείο του? :?:

αν ναι τότε ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΣ!!! :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι το σχολειο..αλλα δε το παω..δε εχω στολη..να το παω ετσι?δε εχω προβλημα.

αλλα ολα ντυμενα θα ναι..καλα χεστηκα γιαυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προλαβαίνεις να αγοράσεις μια στολή μέχρι αύριο? :?::?::?::?::?::!::!::!:

για πες τι ετοιμασίες είχες στο πάρτυ σου :P δεν μάθαμε λεπτομέρειες :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα, μια και σε "βλέπω", θέλαμε να έρθουμε για το Πάσχα των Καθολικών στο Όσλο με κρουαζιερόπλοιο, αλλά φυσικά τζίφος αφού το διαβατήριό μου δεν θα είναι έτοιμο μέχρι τότε :(:twisted::twisted: δεν έχω κάνει καν αίτηση!!! :ymsigh::ymsigh::ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα κανει μια πορτοκαλοπιτα..

κρεπες γεμιστες με φιλαδελφια κασερι ντοματα

κλαμπακια με κασερι φιλαδελφια ντοματα

κουρου κ σπανακοτυροπιτα

κ φυσικα κοκα κολα :lol::lol::lol:

δε θελει να ντυθει..περισι θεο το εκανα κ τελικα εβαλε..ξανα δε το ξανα κανω..δε θελει κ καλυτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την αλλη κυριακη θου ειναι τα 40 της γιαγιας του χ. :roll:

μπορω την πιο αλλη..δηλαδη..16 μαρτιου!

να κλεισω για τοτε;;11.30 το πρωι ειναι η παρασταση!διαρκεια δεν ξερω,αλλα συνηθως κατα τις 1.30 τελειωνουν..σκεψου αν εχεις κατι να κανεις τοτε!! :geek::geek::geek::geek:

ο αντωνης δουλευει προς τα εμενα εδω;αν ναι,πες του αν ειναι να περασει κ να του δωσω στολή η αρλεκινο ή μπατμαν που εχω του γιωργου,για αυριο! :idea:

στο παρτυ να πας για τον θοδωρη κ μονο..τί παει να πει καλε δεν γουσταρεις;;;;;;;;;;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: εκτος αν δε του αρεσουν καθολου τα καρναβαλια,οποτε αλλαζει!

καλα..η κοκα κολα θεικη!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμηθήκαμε! Μας ξύπνησε η καθαριστρια για να πάρω τα παπούτσια απο έξω.

εγω δεν τα έχω ντύσει ποτέ καρναβάλια ..... τωρα σκευτομαι οτι όταν μεγαλώσουν δεν θα έχουν φωτο με στολές αλλα οκ έχουν καιρό ακόμα δεν πέρασε η παιδική τούς ηλικία. Εμένα δεν μου αρέσουν οι απόκριες ούτε του Κ ούτε έκατσε τοσα χρονια να πάμε κάπου και α πρέπει να τα ντυσουμε ....ε για τοβσπιτι θα την έπαιρνα την.στολή?

Αργυρώ εγω το έχω κόψει εντελώς ούτε ενα δεν κάνω στο τόσο πια ...ο Κ κανει αλλα όταν είναι σπίτι 1 με 2 στο μπαλκόνι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε θου χεσε μας..

αμα ειναι αντιχριαστικα γιατι εχουμε τριωδιο τσκικνοπεμπτες καθαρα δευτερα..

ναι ναι ξερω οι Θεουσες θα μου την πειτε οτι ειναι ολα παγανηστικα εθυμα που περασανε στον Χριστιανησμο..

ε αμα το πατε ετσι..ολα οσα περασανε στον Χριστιανισμο ειναι παγανηστικα ευθυμα..μεχρι και το Πασχα ειναι...

μη μεταφερεις τις αντηληψεις στου στα παιδια..

ακομα και εγω που δεν τα παω μια ολα αυτα..Χριστουγεννα πασχα καρναβαλια μπλα μλπα..ε..κατι κανω...οταν μεγαλωσουνας αποφασισουν μονα τους..

ρε Αφρο και τι εγινε;;;..εγω περιση δεν εντησα τον Γιαννη....αμα δεν ηταν ο παιδικος, ουτε περιση ουτε προπερσι θα αγοραζα στολη..

καλα προπερσι δωρο της νονας...ΟΚ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

17 εννοουσα,κυριακη πεφτει!

αν δεν εχεις θεμα μετα τον γαμο,την επομένη να ξυπνησετε κ να παμε.παμε 17!αλλιως δε με πειραζει κ την πιο αλλη εβδομαδα,η παρασταση δε θα φυγει!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ εγω το έχω κόψει εντελώς ούτε ενα δεν κάνω στο τόσο πια ...ο Κ κανει αλλα όταν είναι σπίτι 1 με 2 στο μπαλκόνι.

Αφρο πού αναφέρεσαι? :?

μη μεταφερεις τις αντηληψεις στου στα παιδια..

ακομα και εγω που δεν τα παω μια ολα αυτα..Χριστουγεννα πασχα καρναβαλια μπλα μλπα..ε..κατι κανω...οταν μεγαλωσουνας αποφασισουν μονα τους..

σε αυτό συμφωνώ ;)

ααααααα κατάλαβα Αφρο στο τσιγάρο λες!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα οχι..οτι επιτρεπει η εκκλησια θελω να το ξερουν τα παιδια μου..εγω εχω μερικα πιστευω κ τελος..

αν ηταν ετσι ουτε θα τα βαφτιζα..θα τα αφηνα μονα τους να γινουν οτι θελαν..

δε ειναι ετσι ομως.

αστο για τη αλλη..μετα τις 17

γτ θα ναι πρωτη ξαδερφη του αντωνη θα μαστε λαγκαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν τηρουσαμε μια τελετη που εχει μεινει απο τον καιρο που εκαναν καννιβαλισμους δεν θα τηρουσαμε ουτε αυτη η οποια επαναλαμβανετε η ιδια απο τον καιρο του Διονυσου οπου στις γιορτες εκαναν οργια και αλλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ είμαι της άποψης ότι πρέπει να δείχνεις στο παιδί της όψεις και του 2 νομίσματος!.....θα ήθελα π.χ. το παιδί όταν θα μεγαλώσει να μπορέσει να επιλέξει μόνο του το όνομά του και όχι να κρατήσει υποχρεωτικά αυτό που ΕΜΕΙΣ του επιβάλαμε......γιατί στην τελική τους επιβάλουμε και μας επιβάλανε πολλά...τι θα φορέσουν, τι θα πιστέψουν, τι θα διαβάσουν, ποιά δραστηριότητα θα ακολουθήσουν κ.λπ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας...Δεν μπαίνω να μη σας χαλάσω τη διάθεση...Έχω γίνει τόοοοοσο γκρινιάρα...Δεν αντέχω τον εαυτό μου... :oops::oops:

Τα κορίτσια ήταν χάλια...4 μέρες πυρετό έκαστη... :?:? Κυριακή τρέχαμε στο Ιατρικό να τα δει παιδίατρος... :?:?:?:? Η Ιωάννα τις νύχτες δεν μπορούσε να πάρει ανάσα από το βήχα... :o:o:o Έτρεμα μην πνιγεί... :?:?:? Η Μαρτίνα ακροαστικά, η Ιωαννα απλώς ίωση με ασθματική βρογχίτιδα...Και οι δυο εισπνεόμενα και αντιβίωση... :roll::roll::roll::roll: Απο χθες είναι καλύτερα...Την Ιω δεν τη στέλνω σχολείο... :roll::roll::roll: Και είχε τοοοσο ωραίες μέρες κι εμείς κλεισμένοι σπίτι... :(:(:(:(

Σήμερα, έπρεπε να πάω σε μια συνέντευξη τύπου....Πήγα, δεν έβρισκα να παρκάρω, το αφήνω κι εγώ πάνω σε λεωφόρο που ήταν παρακαρισμένα καμια 30αρια αυτοκίνητα στη σειρά... :?:?:? Μετά από μια ώρα που τελείωσε και πήγα να πάρω το αμάξι, το βλεπω χωρίς πινακίδες και με μια κλήση 80 ευρώ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Από δημοτική αστυνομία...Τι με γράφουν οι μαλάκες αφού τα τέτοια μου παίρνουν;;;; :evil::evil::evil::evil::evil: Ο Γιωργος μου ήδη έχει τις πινακίδες στα χέρια του και χωρίς να πληρώσει πρόστιμο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ίσα που ταλαιπωρηθήκαμε και οι δυο με πέρα δώθε.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Επίσης ζυγίστηκα.... :shock::shock::shock::shock: Κρατηθείτε!!!!! +15 κιλά!!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops: Ποσο μοσχάρα είμαι.... 3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O3:-O:@):@):@):@):@) Και δε θα πάρω άλλα 3 τουλάχιστον μέχρι να γεννήσω;;; :roll::roll::roll:

Το μόνο θετικό...Το ταμείο μας μας επέστρεψε 640 ευρώ για τον μοριακό καρυότυπο από τα 800 που είχαμε πληρώσει... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Α, ο μπέμπης με κλωτσάει πολυ...Νιώθω κάτι πονάκια...Επίσης ώρες ώρες σαν να σφίγγεται σε διάφορα σημεία η κοιλιά μου...Σαν συσπάσεις... :roll::roll::roll: Αλλά δεν είμαι σίγουρη αν είναι συσπάσεις ή αν τεντώνεται ο πασάς μου.. :roll::roll::roll: Και νιώθω συχνά ότι με πιέζει χαμηλά... :?:?:?:? Σα να θέλει να βγει... :roll::roll:

Δε σας διάβασα..Δεν πρόλαβα... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Τι κάνετε; :x

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια και ειδικά σε Γωγώ και Γιώτα, που φέτος σας έχει πάει... :?:YMHUG::YMHUG:

Συμπάσχω... :cry: Όχι τόσο με ιώσεις φέτος... Δυστυχώς με πιο σοβαρά θέματα... :?:(

Ότι θα αναπολούσα τη περσινή χρονιά που με έφερε στο αμήν με τις ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ιώσεις... Ούτε που το φανταζόμουν... :-s:-s:-s

Εμείς... καλούτσικα...

Βήχες, μύξες, εμετοί, εισπνεόμενα κλπ, δεν με εντυπωσιάζουν πλέον... :?:P:P

Πήγα στην ενδοκρινολόγο και μ' έστειλε για υπέρηχο και -μάλλον- παρακέντηση... :(:(:( Έχω χεστεί πάνω μου και σκέφτομαι και τα χειρότερα... :(:(:(

Επίσης έχω σπάσει ρεκόρ κηδειών το τελευταίο διάστημα κι όλο νέοι άνθρωποι, γύρω στα 50... :(

Είμαι σε mood "Τι είναι ο άνθρωπος...", "Ένα τίποτα είμαστε..." και άλλα τέτοια όμορφα... :?:?:?

Και τώρα, μπήκα για να σας κάνω την καρδιά περιβόλι!!! 8-):lol::P:P:P

Καλε θου χεσε μας..

μη μεταφερεις τις αντηληψεις στου στα παιδια..

Χρυσάκι, ξέρεις πόσο σ' αγαπώ, αλλά πραγματικά μου τη σπας ώρες-ώρες... :evil::lol::P

ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως, αυτό δεν κάνουμε;;;;;;;; Δεν μεταφέρουμε τις αντιλήψεις μας στα παιδιά;;;;

Δεν τα μεγαλώνουμε με βάση τα δικά ΜΑΣ πιστεύω, δεν προσπαθούμε να τους μεταδώσουμε αξίες, τρόπο ζωής, νοοτροπία που θεωρούμε ΕΜΕΙΣ σωστή;;;;;

Γιατί λοιπόν σας ξενίζει τόσο πολύ, που η Θου κάνει αυτό που κάνουμε ΟΛΟΙ;;;;;;;; Επειδή εσείς δεν συμφωνείτε με την άποψή της;;;;; :|:|:|

Sorry, αλλά θεωρώ πολύ κοντόφθαλμο αυτό τον τρόπο σκέψης... :? Και δεν έχει να κάνει με την άποψή μου για τις απόκριες... Η οποία άλλωστε ΔΕΝ είναι η προφανής... ;)

Anyway... :!:

Περαστικά στη μανούλα σου, με το καλό να βγει απ' το νοσοκομείο και εύχομαι ολόψυχα να έχετε ΤΕΛΕΙΑ αποτελέσματα... :x

Σας φιλώ όλες, γυρίζω στο διάβασμα και στις μαύρες σκέψεις μου... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsaki έτσι είναι όπως τα λες, τα μεγαλώνουμε όπως θεωρούμε εμείς σωστά και σύμφωνα με τα δικά να βιώματα απλά πρέπει να τους τα δείχνουμε όλα ....... αν εγώ πχ είμαι αντικοινωνική και το θεωρώ φυσικό νησί σωστό τότε να απομόνωση το παιδί από το σύνολο ;

Η αν εγώ είμαι άθεη τότε δεν πρέπει να του αναφέρω καθόλου τον Θεό;;

Γιατί ρε σύ τι σου συμβαίνει;;; :?

Γωγώ πλησιάζουν οι μέρες σου :o:D

15 κιλά ;;;; :shock::o:o

Αντε να τα 20ρήσεις !!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...