Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου Nο.79 Με υγεία!


Recommended Posts

Πλακα κανετε;;;;;

Αφγρο ειναι ηρωιδες...δεντο συζητω..

αλλα η αληθεια ειναι πως η Αρτζ εχει δικιο...ειναι σουζα στις δασκαλες τα στατουλικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μετά Χρύσα, εκεί παίζουν με πολλά παιδάκια, έχουν πιο πολλά και ίσως πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια, οπότε απασχολούνται μια χαρά!!! ;) θα τρέξουν, θα τραγουδήσουν, θα ακούσουν κάποια ιστορία.....

αυτό έχουμε εμείς για το λάδι: 8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη εχω ενα γιαλυνο μπουκαλι το οποιο γεμμυζω απο τον 5 λιτρο ντενεκε...

με βολευει..δεν εχει σταξει ποτε δεν εχει λερωσει ποτε..αλλα ποτε δεν ξες..

παντςω στο ξεωτερικο τετοιες "βλακειουλες" θα εκαναν θραυση πιστευω...

στην Ελλαδα δυσκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μην αναφερω το καταπληκτικο συστημα δεσιματος μπαλονιων!! :shock::shock::shock::shock:

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Καλημεραααααααααααααα!!!! :D:D:D:D

Σας διαβαζα και επεσα πανω σε αυτο της Ιουλιας και δε αντεξα...εσκασα στα γελια. :lol::lol::lol::lol:

Επισης ρε Γιωτα μου περαστικα κοριτσι μου...Κανε λιγο υπομονη μεχρι να "μεσησει" ο Μαρτης.Μετα ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα.

Παω να συνεχισω την αναγνωση....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης μπορείς να βάλεις και αυτό που βάζεις στο μπουκάλι με το κόκκινο κρασί ;)

και αυτό είναι μια άλλη ιδέα.....απλά το δικό μας, ελέγχεις και την ποσότητα π.χ στην σαλάτα δεν πέφτει πολύ!!! ;)

Παναγιώτα τι έγινε ρε συ με τον μικροτσούτσουνο? λύθηκε το ζήτημα? ή ακόμη αναρρωτιέστε? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο οι νηπιαγωγοι δεν ανεχονται τετοια συμπεριφορα ρε...Εχουν βαλει ορια!!!

Πως παει το αυτακι του...ΒΑλτον να κανει μονος του κανεναν ορο..Βαλε και την κυρια του να του πει κατι... ;)

Ελενα... :o:o καλε κριμα ο Γιωργακης...και η Ειρηνη φαινεται τοσο γλυκουλα..ΜΑ πως τα κανει αυτα???Φανταζομαι το σοκ που θα επαθες οταν το ειδες!!!

Χρυσα μου με το καλο να βγει η μαμα σου.Ειδα την ?Κυριακη μια ωραια συνταγη με λαχανορυζο απο την Νταϊαν Κοχυλα και ψαχνω στο διαδικτυο και δεν τη βρισκω.Ειχε μεσα και αμυγδαλα και σταφιδες..Απο την Θρακη ηταν η συνταγη.

Αργυρω στο σπιτι διαβαζει ο Λουκας ή τα κανουν ολα στο σχολειο.την αλλη βδομαδα θα δειξω στους μαθητες μια γερμανικη ταινια "Το κυμα" λεγεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα η δουλεια μας (αν εισαι καλοπροαιρετος και οχι γκρινιαρης) εχει απιστευτες συγκινησεις .Και γελιο και χαρες και προβληματισμο και γενικα δε βαριεσαι ποτε...Επισης αν εισαι και ανθρωπος που εστω και λιγο ψαχνεται και δεν εφησυχάζει νομιζω σε βελτιωνει κιολας..απλα δεν μπορεις να την κανεις μεχρι τα 65....Εεεε καποια στιγμη κουραζεσαι νομιζω.

σΑς ΑΦΗΝΩ...παω να διαβασω τιποτα...Θα σβησω και τα σχολια για το μαθητη γιατι ποτε δε ξερεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Παναγιωτα τωρα που μου το θυμησες...

ηθελα να σας το πω εδω και καιρο..

επειδη γραφουμε πολλα στο τρενακι..καλα κακα. κλπ κλπ..και αν καποιος γκουγκλαρει μπορει να πεσει σε κανενα ποστ μας..θελετε καποια παλια "δρομολογια" να τα διαγραψω απο τον σερβερ του μαμι;;;;...

αληθει απου ειανι η γωγω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κοπελες!

τι κανετε;εχει μια τςελεια μερα εδω :D

ιουλια κοπροσκυλιασε βρε!!!!!!εχεις καθε δικαιωμα :lol: σοβαρα τωρα γιατι οχι ;πρεπει καθε μερα να κανουμε τα ιδια;κοιτα για το κοπερτι χθες ειχε θεμα βιντεο κλιπ!ψιλοντυθηκαμε ,τραγουδουσαμε κ καλα γυρναγαμε βιντεο κλιπ κ θα μας δωσουν dvd σε λιγες μερες,ωραια ηταν...απλα την κραταγα σχεδον σε ολο το μαθημα αγκαλια κ ημασταν συνεχεια στο μπιρι μπιρι για να μν κανει τα δικα της κ ψιλοενοχλει την υπολοιπη ταξη :?

γυρισαμε σπιτι κ απο την προσπαθεια ενιωθα κομματια :lol: ενω στο αλλο μαθημα μουσικης που παμε περναει τελεια ,ξερει ολα τα τραγουδια,ακουει τη δασκαλα της,την βοηθαει πχ να μαζεψουν παιχνιδια,ισως κ να της αρεσει πιο πολυ σαν δραστηριοτητα η σαν θεμα...γενικα η Μ δν θα καθισει κ σπιτι να της διαβασω ολοκληρο παραμυθι κ να καθεται να με ακουει,παραλληλα θα κανει κατι αλλο συνηθως πχ ζωγραφιζει η θα φτιαχνει παζλ κ αν σταματησω θα πει αντε μαμα βαβασε!καθε παιδι ειναι διαφορετικο κ εχει τους δικους του ρυθμους σιγουρα!

εχεις δικιο ομως ....μπορει εμεις να μν το καταλαβαινουμε τωρα αλλα σιγουρα τους μενουν πραγματα....σιγουρα

μαθαινουν ..

αργυρουλα μου δν εχω κατι συγκεκριμενο,λιγο με τον μπαμπα μου στεναχωρηθηκα κατω ,λιγο που εχει κατι πονους στην κοιλια του εδω κ 3 περιπου μερες κ δν παει στο γιατρο,λιγο τα κιλα που δν χανω,λιγο τα της κρισης,λιγο κ η περιοδος που θα ερθει,λιγο που εκοψα κατι ψιλα 2-3 τσιγαρακια που εκανα ε και αλλα θες :lol::lol: τεσπα δοξα το θεο να λεω κ ευχαριστω κ ολα θα πανε καλα!

χρυσα πως πατε εσεις ;πως ειστε;με γεια η στολη!σιγα ποσες φορες θα την φορεσει σαμπως;

λενακι αχ αυτο το ειρηνακι!εσεις πως το αντιμετωπιζετε;ο μπαμπας της τι λεει;περασρτικα σας!

αφροδιτη περαστικα στο μανωλιο!ελπιζω να συνελθει γρηγορα!

γιωτα περαστικα κ σε σας! :cry:

αναστασια που εισαι καλεεεεεε;;;;;;κριμα για το αμξι!εξοδα ετσι στα ξαφνικ!αλλα εσεις ναστε καλα κ γερες κ δν πειραζει!

νατασουλα τι κανετε;θουλη εσεις ολα καλα!μα τι σπασιμο η τσαμπα ταλαιπωρια..

κοπελες σας αφηνω φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα ρωτά την αργυρώ, μόνο αυτήν ανατρέχει στα παλιά τρενακια :lol:

Δεν ήθελα να το σχολισω χθές το πιρούνι στο κούτελο γιατι αν το έκανε ο Μ θα ειχε φαει το ξύλο της χρονιάς του ....πραγματικά .... στο τσάκ δεν είχαν χειρότερα!!! Και δεν είναι κατι επάνω στο παιχνίδι πχ ο Μ μια μέρα έπαιζε με τον Π και έκατσε πάνω του (ο Π ξαπλωμένος μπρουμιτα) και τρωμαξα μην πάθει ασφιξια. Ήταν κατι που έγινε απο θυμό και θα μπορούσε να το αφήσει στον τόπο το παιδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα το κυμα το εχω δειξει!περσι για την ακριβεια!! :D:D:D

τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

βεβαια τα δικα μου τα σκεσμενα..ειχαν φαει κολλημα κ για κανενα μηνα εκαναν αυτο το χαιρετισμο κ αγριευομουν..φοβηθηκα μη τους μπουν τιποτα ιδεες :roll::roll::roll::roll::roll:

αντε ρε που θα αναλυσουμε τί εχουμε για το λάδι!! :twisted::twisted:

κ αν σταξει στο πιατακι ,ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοσος κοπος να το σκουπισεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μα ελεος!! :twisted::twisted::twisted:

το ξερω οτι απαντησε η χρυσα!αντε μωρη τρελη,που τη συμβουλευσες να το ψαξει κ για το εξωτερικο!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αργυρω εγω μς 19 ε εκανα τον καλλωπισμο!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σιγα μη δωσω παραπανω,60 κανει κανονικα!

ο.κ. θα κανω κ αλλους 3 στην ιδια τιμη..μετα ολο κ καποια αλλη προσφορα θα βγει!!ωραιο πραγμα παντως να φροντιζουμε τον εαυτο μας.. :):):)8-)8-)8-)

τωρα κατι με νυχια θελω να βρω..

ζωη τωρα σε διαβασα!!

στο βιντεοκλιπ δεβ ειχα παει,γιατι ημουν σιγουρη πως δε θα του πολυαρεζε..

προφανως το μαθημα μουσικης της αρεσει περισσοτερο,αλλα κ απο το κοπερτι,θα της μεινουν πραγματα!στην τελικα..απο το να ειναι σπιτι..παει κ καπου διαφορετικα! ;)

εγω να πω οτι σε καταλαβαινω,αν κ ντρεπομαι,για το θεμα τσιγαρο! :oops::oops:

ρε σεις..εννοειται δε το βαζω πια στο στομα μου..αλλα καποιες φορες..πώς μου λειπει.. :oops::oops::oops:

φτου μου,το ξερω!

για τα υπολοιπα..για τα κιλα μη σκας!εισαι καλε τοοοσο ψηλη κ τοοοσο κουκλα!!μα κοριτσια..εχει υπεροχο προσωπο,αληθεια!αριστοκρατικο οπως ειχε γραψει νομιζω παλαιοτερα η χρυσα!! :):):):)

αναστασακι δεν ειπα για το αμαξι! :(:(

σοβαρα ρε;;;;;;;;;;;το καταλαβεςμε το που μπηκες;;για αυτο κοντοσταθηκες μεχρι να ξεκινησουμε κ εγω η ασχετη κορναρα;; :(:(:(:(:oops::oops::oops: νομιζα οτι δε με ειχες δει.. :oops::oops::oops::oops: σορρυ :oops::oops:

δεν πειραζει μωρε..αλλα κ εγω θα εσκαγα..αλλα ως τωρα ειμαι σιγουρη οτι δε σκεφτεσαι τις λαμαρινες!! :):):)

σας φιλω να ποσταρω κ να κανω το φαί!ηταν ως τωρα η πεθερα εδω κ καφε κ τωρα εφυγε..θου ευτυχως ειχα ενα κομματι απο την πορτοκαλοπιτα σου κ την κερασα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen: άξια!!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για τα περαστικα..........

κοντευουν να σπασουν τα νευρα μου......αφου σκεφτομαι μηπως κανω ενα ευχελαιο.... :roll::roll::roll:

σορυ που σας πριζω.......... :oops::oops::oops::oops::oops::oops: απλα εχω κουραστει πολυ με ολα.....δε ξερω τι αλλο να κανω :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε ρε που θα αναλυσουμε τί εχουμε για το λάδι!! :twisted::twisted:

κ αν σταξει στο πιατακι ,ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοσος κοπος να το σκουπισεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μα ελεος!! :twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα ρωτά την αργυρώ, μόνο αυτήν ανατρέχει στα παλιά τρενακια :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλέ σβήστα σιγά!!! :lol::lol::lol::lol:

επίσης Αφρο και η μεσούλα του ρε, επικίνδυνο και αυτό!!! :!::!:

πάω στην τράπεζα να πληρώσω το σχολ. της Ρ.!!

αυτό που σας είχα πει για το τσιγάρο, μάλλον δεν το διαβάσατε :-?:-?:-?:-?:-w:-w:-w

τσάμπα γράφω τις πληροφορίες????

Ζωή τι να πω?! ναι λίγα έχεις :lol::lol::lol::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω το διαβασαμε καλε,δεν ειπαμε οτι καπνιζουμε,αλλα οτι μου λειπει ωρες ωρες..αυτο μονο! ε δεν μπορω να βαλω κ φρενο στις επιθυμιες μου,απλα τις..καταπνιγω! ;)

εμενα μου αρεσει πολυ το λαχανορυζο!!

ο χ,η πεθερα κ ο γιωργος δεν τρελαινονται,αλλα το τρωνε!

βαζω κ την πεθερα στη λιστα,γιατι οποτε εχω φαγητο που δεν πολυτρελαινει τους αλλους,την υπολογιζω για να εχω καταναλωση κ να μην πεταω!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μα πόοοοοοοοοοοοοοσο γαιδαρα ειμαι!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κ της ειπα οτι τρελαινομαι για το ιμαμ που κανει κ το κανει τοσο τελεια!κ τωρα η καψερη βγηκε για ψωνια,σιγουρα για να φτιαξει αυριο κ να φαω εγω!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία εδω και λίγες μέρες ο Μ έχει φαει κόλλημα με την Μηρτω και το κουνουπακι!! Μέχρι και στο σχολείο το πήρε να το διαβάσει η κυρία!! Πέρυσι που του το είχα πάρει ούτε να το φτύσει ...

Ααργυρω άλλο πάνω στο παιχνίδι να γίνει ενα ατύχημα και άλλο απο ζήλια η θυμό ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα δε μα ςπριζεις ρε..

τι να κανουμε..μεσα στη ζωη ειναι ολα!!!

ρε κοριτσια..μα καλα...της τρολιας το καγκελο γινετε στις ομαδες του φεις..

ελεος πια..μα πως μπορειτε να ειστε ακομα μελη εκει μεσα στην ομαδα ειτε του Παπ, ειτε αλλου..

μερικες την εχουν δει καπως...με σημαια μου μια φουστα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xa xa xa Αφρο!!Εγω σας το ελεγα οτι ειναι θεικό παραμυθι!! :D:D:D:D:D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

θουλη!!!

ακου,εβγαλε στην Gooddeals προσφορα εισιτηρια για τον μικρο πριγκηπα,στον πολυχωρο του nodo!!να κλεισω να παμε μαζι;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)

αυτη την κυριακη δεν μπορω,θα παμε σε αλλη παρασταση,εχει ομως για διαφορες κυριακες..σκεψου κ πες!! ;)

10 ε τα 2 τα εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι παλι!

βγηκα να παω λαικη με το μωρο στο καροτσι...

ντριν το κινητο βαρουσαν ολες οι ζωνες του συναγερμου...

επιστρεφω σπιτι τρεχοντας και με το καροτσι γεματο...

καπου μπλοκαρε κια βαρουσαν ολα!

τον ξαναβαζω φευγω να παω φαρμακειο/...

ντριν το κινητο...

χτυπουσε ο συναγερμος στη μανα μου...πορτα εισοδου και ρανταρ σαλονι...

ξανα τρεχοντας σπιτι...

ειχε ερθει ο πατερας απο το χωριο...και δεν θυμοταν τον κωδικο!

ειχε κληθει ηδη η ασυνομια...

και σκανε 6 τεκνα της ΔΙΑς ...αλλο πραγμα...κολλαση...καλε ολα ηταν κουκλια!

πηρα το λαγνο υφος μου και ζητησα συγνωμη...

Γιωτα ../.περατσικα σας!

σας πηγαινει μαμιοντας ολο το χειμωνα!

Αφρο...κουλ...μια μερα ειναι ...θα περασει!

Ιλουλια....χαχχαχαχχαχ με τις σχεδιατσικες προτασεις...εγω θελω λαδωμενο πιατακι!

συμπεθερα....

αυτο ππου πραγματικα μου εμεινε απο τη σχολη γονεων στα 3 μαθηματα ειναι:

1. οι γινιες θα πρεπει να ειναι το λιμανι...παντα εκει...

2.παρεες με κοινα ενδιαφεροντα...πχ αθλητισμος

3. πριν κανουμε οτι κανουμε...να σκεφτουμε την δικη μας προεφηβεια-εφηβεια...

χθες οι μισοι σκεφτηκαμε πως αντιδρουσαν οι γονεις μας στις αντριδρασεις μας κια στα θελω μας...περνοντας το ρολο του γινιου

και οι υπολοιποι πως αντιδρουσαμε σαν παιδια και πως νομιζαμε οτι μας εβλεπαν οι γονεις...

το ρεζουμε....οτι οσοι δεν αντεδρασαν στα ηλικιακα ορια της εφηβειας....το εκανα μεγαλοι...

επησις ...δεν πρεπει ποτε να συγκρινουμε το παιδι μας με κανενα αλλο...ουτε με το αδελφακι του...

και ποτε να μην λεμε την ατακα" εισαι αχαριστο" (εγω το εχω πει πανω στα νευρα μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τιποτα δεν επαθα..απλα διαβαζω τι γραφου και τρελαινομαι..

πως μερικοι ανθρωποι ειανι τοσο μα τοσο απολυτοι..

οπως και πως "τσιμπανε" σε τρολιε ςπου γινονται στα σαιτ..

εχει καταντισει τοσο τσιρκο που σοβαρα θεματα χανονται...

μερικοι απλα δενε χουν ζωη και καθονται και ασχολουνται με το τι κανει η καθεμια....και εαν ειναι καλο η οχι αυτο που κανει συμφωνα με τη δικη της λογικη..

γι'αυτο τον λογο δε συμμετεχω επειδη ειχα αηδιασει..

τοση κατινια ρε παιδι μου..δεν μπορω...

Ρε Βικη εσεις το κανατε υπερευαισθητο..μπουχαχα..μην ανισυχεις παντως..εδω εγω μετα απο ποσο καιρο και ακομα ξεχνιεμαι..ειδικα τα καλοκαιρια που λειτουργουν τα ρανταρ τυπου κουρτινας..εκει εχει γλεντιααα...περναει κατι...η κανονικη κουρτινα...ιου ιου ιου...χαχα..

Αχ Ιουλια και εγω θα ηθελα να παμε θεατρο..αλλα ο Χ δε θα κατσει με την καμια ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ευαισθητο το καναμε....

στο σπιτι της μανας μου...ηρθε ο πατερας μου και ανοιξε την πορτα...χαχχαχ!

αλλα μετα που ηρθε η αστυνομια εξαφανιστηκε!

δεν θελω να παω για δουλεια.........................

θελω συνταξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλάααααααα είχες και τα τυχερά σου 8-)8-)8-)8-)

δεν τους είπες "αν είναι να έρχεστε εσείς να χτυπάει πιο συχνά ο συναγερμ." ;);)

το λαχανόρυζο και μένα μου αρέσει, τι ιμάμ όμως όχι!! :roll:

α! Μαρία λέω να πάρω μάσκα μαλλιών του John Frieda, ποιός είναι ο τύπος ούτε που ξέρω, αλλά λέω να δοκιμάσω!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...