Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ8ου-9ου-10ου2010:Μαμά πότε θα μου κάνεις αδερφάκι;;


Recommended Posts

Καλησπεριζω κ εγω κουκλιτσες μιτσακο μου που εβγαλε ελιτσα βρε το ψυχακι κ αφαιρεσει πως τοπικη αναισθησια;

Παλι καλα που μαστε ψειρες μανουλες,πολλες φορες τα εμβολιακια κανουν πυρετουλι περατικα μωρε

Ταττου σουπερ εγω εχω κ λεει ο β θα κανει κ αυτος σαν τη μαμα χαχα

Θελω κ ενα δευτερο αλλα γκρινιαζει ο συζηξ γκρρρ

Αριακι τι χαρα που μπαινεις συχνα ρε κ εγω οποτε ειμαι σπιτι τρεχω τρελα ξεχναω να φαω κ να κατουρησω καποιες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 984
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μιτσακο για το σιδερο εγω λεω οχι μη τα ταλαιπωρεις κ καουν βγηκε μια μεθοδος με κερατινη εκατο ευρω κ ισιωνουν πανευκολα μετα !το κανε η κουμπαρα μου ιδιο μαλλακι με σενα αν θες τη ρωταω κραταει ενα χρονο θα παει κ η αδερφη μου να τα κανει εχει μπουκλες χοντρες!

Σημερα πηγα στη μανουλα μου σουπερ ηταν ηρθε κ μια κοπελα για νυχια μιας κ η λοις εχει το λεχουδι πηρα μια αλλη ονειρο τα κανε ενθουσιαστηκα!

Ηρθαν κ η ινα απολαυσα ο συζηξ δουλεια ειχε αλλαξει το ρεπο του,τον εχει πιασει η πανσεληνος ειναι μες τη γκρινια

Μαρακι πως ειναι η κορασιδα;;;

Ρουλιτσα παλι σε χασαμε βρε!

Συμπεθερα σε παιρνω κ δεν απαντας τρεχεις μωρε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριακη σπιτακι θελει αυτα τα τεραστια τα πλαστικα γιαυτο σου λεω θα πεταω

Λογω ελειψης χορου μετα χαχα

Μιτσακο στειλε υο μπογκ ολο γιατι δε το βρισκω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω σερι το εχω παρει!!! Ουτε οι μονιμες δεν μπαινετε τοσο συχνα!! χαχαχα :lol::lol::lol: Τι κανετε κουκλιτσες;; Η Μαριλου κοιμαται στο κρεββατακι της μετα απο αρκετο καιρο, δεν της πολυαρεσε αλλα κανω μια προσπαθεια, αν πιασει καλως αν οχι δεν καιγομαι κιολας! Αυτα, απο νεα δεν εχω τιποτα ιδιαιτερο...

Μητση θα ελεγα κι εγω καλυτερα με πιστολακι κι αυτο οχι συχνα! Νομιζω οτι το φυσικο μας το μαλλακι ειναι αυτο που μας ταιριαζει καλυτερα...σε καθε περιπτωση ομως η αποφαση ειναι δικη σου! Παλι καλα που το πηγες το παιδι σε δερματολογο!

Μαγδακι καλε τα πλαστικα ειναι μεγαλα πες του καλου σου! Καλυτερα παρτε στο παιδι ενα διαμερισμα! χαχα Αν θυμαμαι καλα εχεις μια πεταλουδα τατου ε; εγω ειμαι σε διλλημα, να γραψω το ονομα της μικρης ή την ημερ. γεννησης; πες κι εσυ!

Οι υπολοιπες που ειστε!!! ΑΠΟΥΣΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! χαχα

Το Φωτεινοσυμπεθερακι μου εχει καιρο να μπει ε; και η φιλεναδα μου Σταυρουλα! Αντε καλε μαζευτητε! Τωρα που μαζευτηκα κι εγω! Φιλακια και στις υπολοιπες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..πήρα απουσία χθες το ξέρω αλλά έμεινα σπίτι με τα κορίτσια γιατί ταβλιάστηκε και η γιαγιά και ο παππούς τους κολλήσαμε γαστρεντερίτιδα....Η μάνα μου δε από την εξάντληση ζαλίστηκε και έπεσε στο μπάνιο,ευτυχώς δεν είχαμε και άλλα..Οπότε έκατσα εγώ.Δε λέω ωραία περάσαμε,τα κορίτσια ήταν ευδιάθετα,παίξαμε γελάσαμε,είδαν και αρκετό μίκυ μάους χόρτασαν,αφού το βράδυ έκατσα να ξεκουραστώ και μουρμούριζα "hot dog hot dog τρελό κολατσιό τελειώνει το επεισόδειο" χα χα.

Αλλά ένα έχω να πω όσο είσαι σπίτι και δουλειές θα βρεις να κάνεις και όλο θα τσιμπολογάς...Η Δήμητρα με τη διατροφή πολύ καλά,δεν έκανε καθόλου χθες κενώσεις.Το γάλα αυτό με τη λιγότερη λακτόζη δε το έπινε μονορούφι ενώ με το άλλο με ζορίζει να το πιει όλο.Αφού σκέφτομαι να το καθιερώσω.Τη κρέμα της humana δεν την έτρωγε με τίποτα και μεταξύ μας δε τρωγόταν αυτό το πράμα,σα λιβάνι μύριζε.Της βάζω στο γάλα σε σκόνη και δε κατάλαβε τίποτα.Τους ηλεκτρολύτες δε πολύ γέλιο.Εχουν 2 παγουράκια στο σπίτι που πίνουν νερό ένα ροζ και ένα γαλάζιο.Στο ροζ της Δήμητρας χωρίς να με δει έβαλα τη σκόνη.Με το που δοκιμάζει κάνει μια έκφραση αηδίας και παίρνει αμέσως της Χρυσάνθης να πιει.Συνέχιζε λοιπόν να πίνει κατά διαστήματα από το άλλο και πάσερνε στη Χρυσάνθη το δικό της.Το άλλο το χαιβάνι δε κατάλαβε διαφορά και έπινε το μωρό μου ότι του έμενε...Για να καταλάβετε πόσο την εκμεταλλεύεται.Κατά τα άλλα καροτοσουπίτσες με ρύζι και λεμόνι και χθες έβαλα και λίγο κοτόπουλο αφού είδα πως δεν είχαμε κρούσμα.Όπως καταλαβαίνετε τζάμπα τα του φαρμακείου δώσαμε και 25€.

Το βράδι και αφού παίξαμε ήταν και Τετάρτη δε δούλευε ο μπαμπάς ξεσαλώσαμε όλα καλά όλα ωραία,αρχίζει η Χρυσάνθη και κάνει κάτι σαν άπνοιες.Εκεί που ανέπνεε κανονικά σταματούσε και δεν έπαιρνε ανάσα χωρίς όμως να δείχνει να ενοχλείται.Εγω τα παιξα.Λέω πως θα κοιμηθεί έτσι και αν το κάνει στον ύπνο της;;;Μήπως θέλει οξυγόνο;;;Μήπως θέλει μασκάκι;;;Νοσοκομείο;;Είναι μπουκωμένη αλλά μύξα με τον ορό δε βγάζει.Παίρνω το γιατρό με το που του περιέγραψα τα συμπτώματα κατάλαβε.Μου λέει έχουν φουσκώσει οι κόγχες στη μύτη και δεν την αφήνουν να αναπνεύσει και φυσικά να κατέβει η μύξα που ακούγεται ότι έχει.Μου έδωσε ένα κωλλύριο που είναι για τα μάτια αλλά το βάζεις μαζί με Otrivin στη μύτη και ευκάλυπτο να βάλουμε στο δωμάτιο.Ετρεξα φαρμακείο τα πήρα τα κάναμε και ηρέμησε το μωρό μου και γω μαζί.Θα το κάνουμε κάθε 6 ώρες μέχρι να αρχίσει να κατεβαίνει η μύξα.

Το πρωί ήταν ευδιάθετες οπότε κλεισμένες από τη Δευτέρα σπίτι είπα να τις πάω παιδικό,αφού όλοι οι συμμαθητές μας μας αναζήτησαν και ειδικά τα αγόρια.Πήραν οι γονείς τους σπίτι και τα αγόρια ζητούσαν να τις μιλήσουν,τέτοιο σουξέ!!Για να σκάτε μερικές που δε μας δίνετε γαμβρούς!

Ανησυχώ βέβαια αν είναι καλά αλλά θα πάρω σε μια ωρίτσα να ρωτήσω.

Στα δικά σας τώρα...

Αλεξ χάθηκες...είδες σουξέ το blog;;;Στα λεγα εγώ...

Μήτση περαστικά και στο Στεφανάκο.Τί είναι πάλι αυτό το εμβόλιο που έκανε και πυρετό;Εμεις έχουμε το Μάρτιο τη δεύτερη δόση της ηπατίτηδας και τέλος μετά το 2015 πάλι.Αλλά ούτε στη πρώτη κάναν πυρετό.Την κρεατοελιά που την έβγαλε στο πρόσωπο;Είναι τόσο άμεσο να το αφαιρέσει τώρα;Με τοπική αναισθησία θα γίνει;Θα κάτσει μια σταλιά παιδί;Όσο για τα Tatoo δε τα πολυσυμπαθώ ούτε είμαι ενάντια.Η αδερφή μου έκανε ένα δελφίνι (όχι που θα της ξέφευγε)στη πλάτη όταν ήταν 17 χρονών κρυφά από τους γονείς μου και ακόμα ηχούν στα αυτιά μου οι φωνές του πατέρα μου όταν το είδε τυχαία και η φρίκη της μάνας μου που η πρώτη της κουβέντα ήταν:"Μα καλά αύριο μεθαύριο πως θα βάλεις νυφικό με αυτό να φαίνεται από πίσω;;;;;;;;"Έχει μόνο το περίγραμμα αλλά κάποια στιγμή θέλει να το γεμίσει κιόλας.Η γνώμη μου είναι αν αρέσουν σε κάποιον να τα κάνει πάντα από κάποιον ειδικό και με τα κατάλληλα αποστειρωμένα "εργαλεία".Ο άντρας σου θέλει να το κάνει επαγγελματικά σε άλλους;ή πειραματίζεται για τον εαυτό του;

Μάγκυέτσι η μανούλα ε στην αναμονή;Υπομονή θα γίνει...Καλέ θα ναι χαβαλές το σπιτάκι από την άλλη θα μπορείς να χώνεις παιχνίδι μέσα όταν το βαρεθεί ή το καλοκαίρι να το βγάλεις στο κήπο.Βρε το σύζυξ με τις πλάκες του.Αμα σας πω έγω ένα mail που μου στειλε χθες και λέει είναι επείγον δες το και δες το.Και βλέπω και γω σήμερα και τι είναι;;;Οι ευεργετικές ιδιότητες της "βρώσης"σπέρματος από τις γυναίκες.Δεν επεκτείνομαι είναι και πρωί...Είδες λέει τι μπορούμε να σας προσφέρουμε και δε θέλετε....Τα μαλλιά της κεφαλής μου...

Αριάκι έτσι η Μαριλού ε,εξουθενωτική από το πρωί...Καλά κάνεις και μένεις μαζί της,έτσι που έχουν γίνει οι δουλειές.Εγώ δίνω το μισό μου μισθό σχεδόν για να πηγαίνουν παιδικό.

Κατερινιώ περιμένεις το καλοκαίρι ε να κάτσεις;;Τι να πουμε και μεις σερι χειμώνα καλοκαίρι...Τώρα κάνετε χαρτιά για μεταθέσεις;Η νονά μας που είναι νηπιαγωγός τρέχει λέει γιατί βγήκε η προκήρυξη να τα κάνει τώρα.Θέλει του συζύγου χαρτιά ότι εργάζεται μόνιμα εδώ.

Αντε σας φιλώ...έγραψα και για χθες και για σήμερα...

Και μένα μου λείπουν η Σταυρούλα και η Φωτεινή....μακάρι να ξαναμπούν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια κοριτσακια μου και καλοριζικο το νεο μας θεματακι!!!!Μαρακι, φοβερος ο τίτλος!!!Συγνωμη που χαθηκα παλι, αλλα λειπαμε για δουλεια στην Αθηνα και οταν γυρισαμε ολη την ημερα δουλευω, το μικρο το τρεχω συνεχεια στα πεθερικα και ο φοιτητης μου δινει εξετασεις!!!Θα μπω να σας πω το απογευμα πως περασαμε στην Αθηνα!!!Συμπεθερουλα μου, φοβερο το blog σου, ειδες που στα λεγαμε ολες;;;;Καλές δουλειες!!!Εγινα ηδη μελος!!!Θελω κι εγω μια κουκουβαγια γιατι ξετρελλαθηκε ο Τασουλης απο ενα παραμυθι και την ειδαμε και live στο Αττικο Ζωολογικο παρκο!!!Φιλακια σε ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια μου!!τι βλεπω;εχει ξεκινησει δυναμικα το Αριακι και μας βαζει κ απουσιες;;χαχα χαθηκα κι εγω λιγακι γιατι ψαχνω για καμια δουλεια,καλα στο επαγγελμα μου δεν βρισκω τιποτα!!!πηγα χθες σε μια συνεντευξη αλλα τελικα ηταν προωθηση υπηρεσιων,αλλα δεν το εχω αυτό ρε κοριτσια κ τσαντιστηκε κ ο αντρας μου ότι δεν το προσπαθω..μα το εχω δοκιμασει ως φοιτητρια κ δεν το εχω…τελοσπαντων….εν τω μεταξυ ελειπα χθες κανα 2ωρο,γυρναω σπιτι κ η Κωνσταντινα μουτρωσε ,πεταξε κατω κανα 2 πραγματα που βρισκονταν μπροστα της κ όταν πηγα κ την αγκαλιασα μετα από λιγο αρχισε να μου κανει χαρές και φιλια…τι ηταν αυτό;;;κ άλλη φορα εχω λειψει δεν εχει κανει ετσι…

Φουφουκι ετσι κι εγω με την δουλεια,ελεγα πρωτα πως θελω να ξαναδουλεψω αλλα τωρα που ψαχνω σκεφτομαι το Κωνσταντινι μου….που να βρω κιολας …σου αρεσε το μπλογκακι ε;ε ναι ολες μου βαλατε την ιδεα με τα καλα σας λογια!!!!δεν ηταν δικος μου ο διαγωνισμος βρε..χαχαχα!!!αλλα μολις μεζευτουν λιγα μελη ακομα θα κανω έναν και θα σας ενημερωσω!!!!για μελος πας εκει που λεει ‘’οι φιλοι μου’’ και πατας να γινεις μελος με το μειλ σου.

Μαγδουλα αντε να ερθουν να τις δειξω στο κοινο μου χαχαχαχαχα!!!!περιμενω τα σχολια του Βασιλη!!!καλοταξιδο το αμαξακι σας!!!πως τα αλλαζει ετσι ο συζυγος καλε;;μια χαρα στο ρεπο σου,βολτουλες,νυχακια!!!το σπιτακι γιατι δεν το βαζετε στον κηπο σας;από ανοιξη θα παιζει μια χαρα!!!

Αριακι εχω δει κι εγω χαρτινα αλλα δεν θα αντεξει ουτε μια μερα…το αφηνω για αργοτερα,Τι καλα που σας αρεσει!!!!τετοια να μου λετε να με ανεβαζετε!!χιχι!!

Μιτση μου τι είναι ο τερμινθος;πιο σοβαρο από μια άλλη κρεατοελια;από τι το εβγαλε;παλι καλα που το ειδες!!επεσε ο πυρετος;ευτυχως εμενα δεν μου εχει κανει ποτε από εμβολιο,μονο λιγη γκρινια.για την πρεσα δεν ξερω καθολου,εχω ισιο κ δεν το εχω ψαξει.κ με το πιστολακι καιγονται βεβαια τα μαλλια αλλα αν το θες για μια στο τοσο κ τα περιποιησαι κ με μασκες κτλ δεν νομιζω να παθουν κατι.τα μπλογκ που εγραψες τα ειδα,εχουν γελιο!!

Μαρακι ξεκανε η Δημητρουλα ολη την οικογενεια;καλα με αυτόν τον Μικυ ετσι το παθαινω κι εγω με το hot dog μου μενει κ το τραγουδαω ή στο ξεκαρφωτο μου ερχεται ‘’μαστορααα ωωω μαστορααα!!!’’πλυση εγκεφαλου!!χαχατο γαλα αυτό είναι πιο γλυκο γι αυτό της αρεσε,κ δεν της δινεις αυτό;αμα της αρεσει!κακο δεν κανει. Μα να μην μπορουμε να τα κοροιδεψουμε;;κ την πατησε το Χρυσανθακι ε;χαχα τουλαχιστον δεν είναι τιποτα κακο να το πιει!!βρε σουξε τα κοριτσια σου;;χαχαχα

Συμπεθερουλα μουσε ευχαριστω,ειδα μια Σταυρουλα κ λεω να ειναι η Ρουλιτσα;;να μου πει ο Τασουλης μου τι χρωματα θελει κ θα του την στειλω!!!πηγατε στο Αττικο;;;τελειαααααα!!!!

Παω να μαγειρεψω!!φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Αλεξάνδρα "ωω μάστορα" φωνάζει η Δήμητρα τον μπαμπά της όταν μπει σπίτι το βράδι από το μαγαζί...Τρέχει να τον φιλήσει και λέει "ωωω μάστορα"...Πως της κόλλησε τώρα αυτό...Και όταν δείχνει τα μαγικά εργαλεία τρέχει στην οθόνη να διαλέξει ποιο ταιριάζει.

Γι αυτό που λες για το αν βρεις δουλειά αν θα λείπεις στη Κωνσταντίνα σε πληροφορώ και γω που είχα τέτοιο θέμα και όταν έφευγα κρεμόταν η Δήμητρα στα πόδια μου,μετά από παρότρυνση σας όταν φεύγω όταν πχ πάω γυμναστήριο ή σουπερ. την πιάνω και της λέω"Δήμητρα η μαμά πάει κάτω που έχει μια δουλειά και θα ρθει σε λίγο" παρά να φεύγω σα τον κλέφτη και να με περιμένει πίσω από τη πόρτα ή να τρέχει να φέρει τα παπούτσια της.Και από τότε μου δίνει και φιλί και μου λέει και bye bye...Δε τα γελάς με τίποτα πια.Βρες εσύ δουλειά να σου ταιριάζει και όλα θα μπουν σε μια σειρά.Ποιος θα την κρατάει αν βρεις;μαμά ή πεθερά;Μη το φοβάσαι πάντως το κολλητηλίκι και τα μούτρα τους παιρνάνε με τον καιρό...Ίδιες δεν είναι εξάλλου οι κόρες μας;;;Είμαι σίγουρη έτσι θα αντιδράσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ ξεκινω με την κολητουλα αλεξ σημερα παρελαβα τις κουκουβαγιες δεν εχω λογιααααααααααααααααα

τρελαθηκα κ ολοι οσοι τις ειδαν στην δουλεια λεγαν ειναι ετοιμες κ τους δουλευω ειναι πανεμορφες ανυπομονω να τη δωσω κ στη μαρια ειναι καταπληκτικια

μπαινω σπιτι κλασικη ατακα του β μαμα ηρθε η επηξη?βγαζω τη σακουλα ειχα κρυψει της μαριας γιατι δεν θα την δινει στανταρ βλεπει τον πιγκουινο σοκ τον φιλαγε τον εκανε νανι του λεω αυτον θα τον βαλουμε στο αμαξι της μαμας τον ερωτευτηκα ρε τον εχω συνοδηγο να καμαρωνει ειναι κ μπλε το χρωμα μου

ξαναπιανει τη σακουλα κ βλεπει την κουκουβαγια αρχισε να χοροπηδαει κ να λεει ματσιλαρι για μενα ζητω την φιλαγε κ μαντεξε κοιμαται τωρα πανω στην κουκουβαγια πηγα να τη παρω ανοιγει τα ματια ασε τη λεει κ ξανακοιμηθηκε παλι πανω της χααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιλια ευχαριστω πραγματικα εχεις μεγαλο ταλεντο!!!!!!!!!θα σε παρω κ τηλ ετρεχα σημερα κ περασε η ωρα κ σκεφτηκα μη κοιμασαι

κ συνεχιζω με τα του σχολιασμου μιας κ εγω σπιτι δουλεια κ ενα ματς με το συζηγο για να μη βαριομαστε για χαζα λερωσα με λασπες λεει κ δεν υπολογιζω που συμαζευει :evil::evil::evil:

τεσπα.. τι βλεπω ψαχνεις δουλειτσα με το καλο ουτε εγω το χω το στυλ πωλητη καθολου μα καθολου αστον αντρα να λεει αν δεν σου αρεσει μη το δοκιμασεις αν δεν μας αρεσει κατι δεν τα παμε κ καλα πες του!το μικρο μου το πετιτακι κανει ναζακια ασε κ εμενα παλια φιλι κ στο καλο ελεγε τωρα αρχιζει μη φυγεις παλιοοτε κ τετοια μονο στην πεθερα μπαμπα κ μαμα μου με διωχνει..δεν ξερω κ τον προσεχει τοσο η πεθερουλινα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αριακη καλα θυμασαι εγω εχω μια σιελ με χρωματα πεταλουδα στο γλουτο δε φαινεται παρα με μαγιο κ εσωρουχα τωρα ηθελα να κανω το ονομα του β κ ημερομηνια γεννησης σαν εσενα δεν αφηνει ο β γκρινιαζει αλλα μπορει να πιστει στο εσωτερικο του καρπου θα θελα..γενικα ποναει παντως εγω ειχα παει στο πιο ξακουστο ινστιτουτο το χα ψαξει μηνες γιατι τα φοβαμαι το χα χρυσοπληρωσει αλλα τοσο αποστειρωση ουτε σε νοσοκομειο επαιζε.

μαρακι τους ξεκανατε ωρε με τις αρρωστιες χαχαχαχα ρε πανεξυπνα σιγα μην ξεγελαστουνε..αντε σιδερενια..κ μιας κ λετε για κατακτησεις βλεπει ο αντρας μου τις κουκουβαγιες κ λεει η σταυρουλα σου στειλε γκαμυ μπεαρ η συμπεθερα σταβλο η αλεξ κουκουβαγια κανα αμαξακι θα μας στειλουν για τον κανακαρη που να μεγαλωσει κ καμαρωνε η ψωναρα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλιτσα μπες καλε μας ελειψες κ ο τασουλακος με τις ατακες του!!!!

αριακη μεγαλο πλαστικο θα το στριμωξουμε σπιτι κ μετα το καλοκαιρι στον κηπο αφου του χει μπει στο μυαλο ας το παρει ξερω θα το χαρει ο β ολο χτιζω με μαξιλαρια κ κουβερτες μπας κ ηρεμησω κ εγω χαχαχ

με μπομπ μαστολα εχουμε κ εμεις τρελο κολημα κ με μισκα μουσκα μικυ μαους..

συμπεθερα μου θα σε ξαναπαρω το απογευμα που σαι καλε????????

φωτεινη κ σταυρουλα κ εσεις μας λειπτε πολυ...

ελενα καλε εισαι εδω σε βλεπω ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για το σπερμα αυτα τα εξυπνα τα λεει κ ο δικος μου ο πονηριαρης ευτυχως αδιαθετησα να ξεκουραστει λιγο κ το αμοιρο πιπι μου απο τις καθημερινες επιθεσεις :oops::oops::oops:

post-11479-13873940055805_thumb.jpg

post-11479-13873940056305_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη η μικρη μου...πηρε τα καλλυντικα μου απο το συρταρι,εβαλε δαχτυλακι σε κραγιον ,λιποζαν και εγινε...μην σας πω!!μεχρι κ στα ματια...με εχει δει που βαζω κονσιλερ κ κανει κ αυτη την ιδια κινηση,τωρα βρηκε κ καλλυντικα...αφηστε τα!!!να σας πω κ το αλλο να γελασετε,βλεπαμε τις προαλλες τηλεοραση και εδειχνε για το Dancing,δειχνει την Μακρυπουλια,δειχνει με το χερι της στην τηλεοραση κ λεει ''μαμα!!'' δειχνει μετα τον Λατσιο και λεει ''μπαμπα!!'' το εκανε 2-3 φορες...μα τι γελιο!!!καμια σχεση εν τω μεταξυ...!!!

Μαρακι οταν εφυγα δεν ειχε προβλημα,καθισε με την κολλητη μου ,μια χαρα περασαν,οτι θελει την κανει βεβαια :lol::lol: !!οταν γυρισα στραβωσε,αλλα αν γινεται καθημερινα θα το συνηθισει..η πεθερα θα την κραταει κ οταν δεν εχει δουλεια ο μπαμπας.καλα ιδιες οι κορες...κι εμενα οταν δειχνει τα εργαλεια διαλεγει!!!

Μαγδουλα μουουουουου ρε συγκινηθηκα....περιμενα πως και πως να μου πεις πως θα κανει ο Βασιλης κ σκεφτομουν τι ωραια να χαρει κ μετα ελεγα οτι μπορει να μην ενθουσιαστει...αλλα τετοιος ενθουσιασμος, ειναι περα απο τις προσδοκιες μου!!καλα βρε,πηρες του παιδιου τον πιγκουινο;; :lol::lol: λοιπον παω να ετοιμασω αναρτηση!!!οσο για την δουλεια,δεν ειναι οτι δεν μου αρεσε αλλα αν δεν το εχω να πηγαινω τσαμπα κ μετα να μου πουν οτι επειδη δεν κανω συμβολαια γεια σας κ να μην πληρωθω κιολας;αλλα ακομα κ σε ενα μαγαζι πωλητρια εμπειρια ζητανε κ συστατικες..ελεος δηλ.σε λιγο θα ζητανε κ πτυχιο!!!

αντε φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!Χαθηκα το ξερω,αλλα απο την ημερα που γυρισα τρεχω και δεν φτανω!!!Σας διαβαζω καθε μερα,αλλα στις 12,αφου η κορη μου αποφασιζει οτι νυσταζει στις 10:30 :o:o:o:o Τα νευρα μου κροσια ,να μην μπορω να ηρεμησω ουτε 1 ωρα για την παρτυ μου!!!!Τεσπα,θα παρακαλαω να εχω εφημερεια στο τελος!!!

Κατα τ'αλλα ιδιαιτερα νεα δεν εχω.Στο Καβουρι,ωραια περασα,αν και παρακολουθουσα πλλες ωρες το συνεδριο,αλλα και την Παρασκευη που εφτασα εκανα τη βουτια μου στη θερμαινομενη πισινα και το Σαβ το βραδυ ηλθαν οι κουμπαροι μου και πηγαμε Βουλιαγμενη για ποτο και γενικα ειχα χρονο λιγο μονο για μενα!!!Την Κυριακη ειχε προγραμματισθει η μεγαλη συναντηση των τρελλων συμπεθερων αλλα μας την εσκασε ο συμπεθερος :(:(:( Δεν μπορει....δεν μπορει...καπου θα συναντηθουμε!!!!

Το μονο δυσαρεστο που με χαλασε πολυ,ειναι οτι μαλωσα με την αδελφη μου και μου το κραταει,αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα,ειναι οτι εχει στεναχωρεθει πολυ αυτη και εκλαιγε 2 μερες!!!Το θεμα ειναι οτι νομιζει οτι οι γονεις μας βοηθανε μονο εμενα με τη Δημ κια δεν της κρατανε καθολου τα δικα της,αλλα ρε κοριτσια απειρες φορες τα εχουμε πει και δεν εννοει να το καταλαβει,οτι εγω δεν εχω κανεναν αλλο να μου κρατησει τη μικρη,ουτε μπορω απο την αλλη να εχω το παιδι συνεχεια στο πατρικο μου,αλλα ουτε και και να το ξυπναω απο τις 6 το πρωι και να το βγαζω στο κρυο!!!Αυτη βεβαια λεει οτι δεν μπορει τα μουτρα και τις μπηχτες της πεθερας της....Τι να πω ,ειναι να σκασω!!!!Δεν παιρνει απο λογια ομως,νοιωθει ριγμενη και ειναι πολυ πικραμενη.

Αυτα τα νεα μου,εν ολιγοις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προσπαθησω να σχολιασω (οτι θυμαμαι :oops::oops: )γιατι μου πεσαν και πολλα :lol::lol::lol:

Συμπεθερα,μην νομιζεις οτι σε αποφευγω :lol::lol: ειχα ξεχασει το κινητο στο αμαξι και το ειδα μαυρα μεσανυχτα,μετα ολο ελεγα θα παρω και....

Ετσι ο συμπεθερος,καμαρωνει για το γιο :?::?: Δεν τον δωροδωκουμε πες του,απλα ειμαστε "κυμπαριδες" εμεις οι βορειες :lol::lol::lol:

Αναβολη λιγο για τη μανουλα?αρκει να μην ποναει μωρε :(

Βρηκες καινουρια νυχου :?: Τελεια :!::!::!: Δεν πιστευω να εχει και αυτην καμια κορη :o:o:lol::lol:

Πες το συμπεθερο,μιας και του αρεσει να αγοραζει αυτοκινητα,ας στειλει και ενα για τη νυφη :lol::lol::lol: καλοριζικο ;)

Αλεξ,καλη επιτυχια στο νεο ξεκινημα,προσπαθω να μπω απο το νοσοκομειο,αλλα δεν μπορω :twisted::twisted: μας μπλοκαρουν καποιες σελιδες :twisted::twisted: Παλι καλα που μπορω να μπω και στο μαμμυ :!::!::!:

Για τη δουλεια τι να πω :?: Εξαρταται ποσο χρειαζεσαι και τα χρηματα :!: Εγω παλι ενω λεω μακαρι να τα παρατουσα ολα και να μουν στο σπιτι με το κοριτσακι μου,μου λειπει πολυ η δουλεια :!: Εξαρταται κατα ποσο θα σε γεμιζει αυτο που θα βρεις :!::!: Απο την αλλ,καθε πρωι που χτυπιεται που φευγω,λιωνω :(

Αρια,να τα τωρα!!!!Θα γινεις και απουσιολογος :!::!: Ημουν απο το κινητο εκεινο το βραδυ και δεν μπορουσα να τσαταρω :(

Τυροκομος :o:o:o Αυτα ειναι :!::!: Εσεις οι χρυσοχερες του ποστ ,δεν φτιαχνεται εναν γυναικειο συναιτερισμο να δουλευεται απο το σπιτι :idea::idea::idea:

Μην το λες για την εκπαιδευση,οταν θα ελθει ο αντρουλης σου θα θες να παει στο κρεββατι της και δεν θα παει,και δεν θα εχει και αδικο το παιδι :!:

Ρουλακι,τα παμε λιγο και στο τσατ,τρεχεις εσυ,τρεχω εγω...που χρονος για σχολια!!!!

Μιτσι,περαστικα ρε εσυ!!!Αν θες βοηθεια ειναι η αδελφη της συννυφαδας μου εκει δερματολογος!!στειλε μαιλ

Μαρακι,περαστικα σας!!!Την παθατε οπως και εμεις ,ξεκ@@@@@τε οικογενειακως :evil::evil: Παντως και η δικια μου για να επανελθει η οραη της και να ηραμησει η κοιλιτσα της περασε 1 εβδομαδα :!::!:

Το τι γελιο ριχνω με αυτη τη μουρη τη Δημ και το πως διπλαρωνει τη Χρυσανθη δεν μπορω να σου περιγραψω :lol::lol::lol:

Παντως με την αδελφη σου,η μερα και η νυχτα,οσο συντηριτικη μου φαινεσαι εσυ,τοσο τρελλο αιμα ακουγεται αυτη :!::!:

Ωραια μαιλ στελνει ο συζυγος :!::!: Πως και δεν το ανακαλυψε αυτο ο δικος μου :lol::lol:

Επισης να σε συγχαρω για τον τιτλο,αν και ξεχασες και εσυ το νρ7 :-t:-t:-t

Φουφουκι,θες διακοπες.ε?Τι να πουμε και εμεις που ειμαστε non stop!!!!Παντως το πιστευω οτι η καλυτερη δουλεια για τη μητερα ειναι να εισαι εκπαιδευτικος,γιατι και ξερεις πως να τα μεγαλωσεις και εχεις χρονο για αυτα ;)

Αχ!!!Ξεχασα να σας πω,ειμαι καπως σημερα γιατι κλεινει το ζαχαροπλαστειο μας μετα απο 40χρ :(:( Θα περναω απο εκει και θα με πιανουν τα κλαμματα,εκει μεσα μεγαλωσα :cry::cry: Κλεινει ενας κυκλος,η μανα μου ειναι απαρηγορητη,αλλα τι να γινει αφου βγαινει και ο θειος μου σε συνταξη και κανεις απο εμας δεν ασχοληθηκε με την επιχειρηση!!!

Αντε σας φιλω :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια....και καλό μήνα,

Είμαστε καλύτερα δόξα το Θεό.Το τρίτο μας μωρό έμεινε με σύγγρια και ρίγη μόνο και έχει μια μουρμούρα...Χθες λέει:Πεθαίνω πεθαίνω..και ανάβει να δει τον Ολυμπιακό.Του λέω αφού πεθαίνεις μην το δεις πήγαινε κουκουλώσου.Όχι λέει θα ξαπλώσω στο καναπέ.Να σου κάνω του λέω μια τραχανόσουπα;;Δε φτιάχνεις 2 αυγά μου λέει καλύτερα με κανα λουκανικάκι...γκρρρρρρρ

Χαρά καλως όρισες με τις θερμοπισίνες σου....Βρε μη στεναχωριέσαι για την αδερφούλα θα τα βρείτε,έτσι είναι τα αδέρφια τσακώνονται τα βρίσκουν,ειδικά οι αδερφούλες.Εσεις είστε και τόσο κοντά ψυχικά σιγουρά θα το σκεφτεί πιο ώριμα και θα δει ότι εσυ δεν έχεις από αλλού βοήθεια. Για το ζαχαροπλαστείο μετά από 40 χρόνια λειτουργίας φαντάζομαι πόσο στενάχωρο θα ναι το κλείσιμο για τους γονείς σου.Και ο πατέρας μου βγήκε τώρα στη σύνταξη αλλά θα το κρατήσει ο άντρας μου το μαγαζί όσο μπορεί.Αν έκλεινε και δεν είχε κάπου να πάει είμαι σίγουρη όσο Cool και να δείχνει θα μαράζωνε.Είναι συνήθεια πια μετά από τόσα χρόνια,ανάγκη.Σωστά μας ψυχολόγησες με την αδερφή μου η μέρα με τη νύχτα έτσι τίνουν να γίνουν και οι κόρες μου.Χθες ανακάλυψαν ένα κουτί που βάζω τσιμπιδάκια τους λαστιχάκια κλπ και φόρεσαν κάτι στέκες hello kitty στα μαλλιά.Σήμερα πήγαμε σχολείο με τα σκουφάκια και από πάνω τις στέκες!!!Τόσο έρωτας.Η Δήμητρα δε ανοίγει και το καθρέπτη της ντουλάπας μου κάνει πόζες και λέει:"ειμαι όμοφη,όμοφη".Ψώνιο καλέ....

Μάγκυ τι άντρας είναι αυτός καλέ...Ακου βγάλε τα λασπωμένα μη μου λερώσεις το σπίτι...Η αδερφή ψυχή μου είναι αυτός...Μια από αυτές τις μέρες που έβρεχε κουβαλούσε ο άντρας μου τη Χρυσάνθη ηταν στην εξώπορτα είχε και στον ώμο τη τσάντα του γυμναστηρίου και είχε και μενα τη μουρλή να του φωνάζω βγάλε τα παπούτσια σφουγγάρισα μη μπεις έτσι μέσα!!!!!Με αγριοκοιτούσε...σου λέει με τι χέρια θέλει να τα βγάλω δε με βλέπει που είμαι σα γάιδαρος φορτωμένος!!!Όσο για τις νυχτερινές καθημερινές κιόλας επιθέσεις φτου φτου μη στον ματιάσουμε...κρύβε λόγια...Καλό το σεξ και χαλαρωτικό αλλά και γω δε θα άντεχα καθημερινά.Εχει βράδια που ούτε να μιλήσω δε θέλω,γυρνάω πλευρό και κλείνω βλέφαρο...

Αλεξ τοση επιτυχία τα πιγκουινοκουκουβαγιακια!Μπράβο σου...Περιμένουμε ανάρτηση να τα δούμε.Μεγάλα είναι στυλ μαξιλάρι;Από τσόχα πάλι;Καλά το πόσο όμοιες είναι Κωνσταντίνα και Δήμητρα δε λέγεται.Κρατούσα το περιοδικό της τηλεόρασης τη Κυριακή και είχε ένα ζευγάρι ηθοποιών στο εξώφυλλο και μου τους δείχνει και λέει :μαμά κοιτα η μαμα του ειναι.(οταν θέλει να πει κάτι είναι δικό της λέει πχ :πιπίλα του,μανούλα του,μπαμπά του όχι μου αλλά του)Της λέω δεν είμαι εγώ βρε Δήμητρα αυτή είναι πιο όμορφη.Και τι γυρίζει και λέει το σκατό;;;"Μαμά του πιο όμοφη " και με ζουπάει και με φιλάει...

Χθες είδα την αυτοψία του Σρόιτερ με τα εγκαταλελειμένα παιδιά.Συγκινήθηκα πολύ αν και δε μου αρέσει σα δημοσιογράφος και σε ορισμένα σημεία ήταν σα να πήγε να κάνει καμάκι στις μαίες παρά να πάρει συνέντευξη και να διαπιστώσει πως έχει η κατάσταση,οι ερωτήσεις του ήταν εκτός τόπου και χρόνου πολλές φορές.Θυμάμαι αντίστοιχη εκπομπή του Θεοδωράκη ήταν φανταστική,θα τη θυμάστε.

Αρκετά φορτήστηκα βέβαια αλλά όλο σκεφτόμουν πόσο θα θελα να φροντίζω αυτά τα παιδιά.Θα είναι φοβερά ψυχοφθόρο βέβαια και θα πρέπει να μη δένεσαι να το βλέπεις σα δουλειά αλλά νομίζω πρέπει να νιώθεις τόσο γεμάτος στο τέλος της μέρας.Είχα ακούσει στην Αθήνα στο χαμόγελο του παιδιού πχ μπορείς να πας σαν εθελοντής να βοηθήσεις ή να παίξεις με τα παιδιά κάποιες ώρες.Πολύ θα θελα να παιρνα τις κόρες μου και να πηγαίναμε να παίζαμε.Εχουν τόσο ανάγκη μια αγκαλιά.

Αυτά σας φιλώ Παρασκευάρα........αχ να βγουμε καμιά βόλτα γιατί η κλεισούρα μας χτύπησε στο κεφάλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα φιλεναδες!!!τι κανετε; εμεις μια απο τα ιδια...νιωθω πολυ πεσμενη τελευταια...η μικρη κλασικα δεν κοιμαται και αλωνιζει στο δωματιο της..χθες ηθελε να παμε να κοιμηθουμε στο κρεβατι μου,τελικα την καταφερα και κοιμηθηκε στο δικο της με εμενα διπλα φυσικα...αν δεν εχει κοιμηθει καλα και κουνηθω αμεσως μου λεει επιτακτικα ''κανε νανι'',τι να κανω κι εγω υπακουω!!τα ξημερωματα μου ηρθε σε καποια φαση στο κρεβατι,δεν αντεξε,να γινει το δικο της!!!τουλαχιστον κοιμηθηκε ηρεμα...

Χαρουλιτα θα μιλησετε με την αδερφη σου και θα τα βρειτε,λογικα τα εχει παρει με την πεθερα και ξεσπασε σε σενα...η πεθερα της ομως γιατι πεταει μπηχτες;τι προβλημα εχει να τα κραταει;για την δουλεια αν σκεφτεις οτι εμενα τελειωσε τον Δεκεμβρη το επιδομα,ο αντρας μου ολο τον Γεναρη δουλεψε 2-3 μερες και δεν ξερουμε κ πως θα παει τους επομενους!δεν ειναι οτι εχουμε ενα σταθερο εισοδημα και κανονιζουμε τα εξοδα μας.αχ πως μας εχουν κανει...κλεινει το ζαχαροπλαστειο;αχ στεναχωριεται η μανουλα ε;εμενα ο πατερας μου οταν εκλεισε το μαγαζι περυσι παλι καλα που ειχε το εξοχικο και τα ζωα και δεν το περασε βαρια...

Μαρακι το 3ο μωρο ειναι το πιο δυσκολο ε;ακου λουκανικακια ο αρρωστος...μεχρι στιγμης με τσοχα τα φτιαχνω ολα!σαν μεγεθος ειναι περιπου 15 εκ χ 18 εκ. μπορει να γινουν μικροτερα αλλα και μεγαλυτερα.λιγο ειδα χθες απο την εκπομπη..καλα ο Θεοδωρακης δεν παιζεται εννοειται!!στο Ελενα δουλευει κ μια φιλη μου εκει στα εγκαταλελειμμένα..μας εδειχνε μια φορα φωτογραφιες...οσο και να μην θελεις δενεσαι.μακαρι ολατα μωρακια να βρουν γρηγορα ενα σπιτι!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε γιατι τοση ερημια εδω μεσα!!!!!Εγω εφημερευω αυριο,γκρρρρρ(που λεει και η συμπεθερα)

Σημερα ομως βολταραμε ολη μερα,το πρωι πηγαμε στο mega outlet,το ξεσηκωσαμε!!!Πηρε ο αντρας μου διαφορα και εγω ενα παντελονι και μια ζακετα MAXMARA!!!Μα ξεφτυλα,165 ευρα απο 400!!!!

Στο μεταξυ επειδη η μικρη εκανε οτι βλακεια μπορει κανεις να φανταστει οση ωρα ψωνιζε ο μπαμπας της και τα χα παρει,μολις τελειωσε του λεω παρτην και πατε στο παιδοτοπο και μην με ενοχλησετε για 1 ωρα να ψωνισω με την ησυχια μου!!!Δεν ελεγα κατι αλλο????σε 15λ και ενω ημουν στο καταστημα,ακου την Μιμη να φωναζει"μαμα μου,που εισαι καλη μου"!!!!!!Λεω στην πωλητρια,σαν να ακυω τη φωνη της κορης μου,μου λεει ειναι ενα κοριτσακι ξανθο με γκρι μποτες?Ναι της λεω!!Αυτη ειναι μου λεει!!!!Εννοειται οτι κρυφτηκα στο δοκιμαστηριο για να χασουν τα ιχνη μου :lol::lol::lol::lol:

Το απογευμα πηγαμε παιδοτοπο με τους κουμπαρους και βαφτηστηρα,ξεσαλωσαν αυες αλλα ησυχασαμε και εμεις!!!!Ηπιαμε καφεδακι με την ησυχια μας!!!

Μαρια,το 3ο παιδι εννοειται το πιο ζωηρο!!!Τι να πεις,σιγα μην ετρωγε και κατσικι!!!

Σου χω πει οτι γελαω πολυ με την ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΡΑ!!!!

Σχετικα με το μαγαζι,ο μπαμπας μου το απολαμβανει,η μανα μου παλι...παντα ηταν εργασιομανης!!!

Αλεξ,χρυσοχερα μου εσυ!!!Το ειδα το μπλοκ!!!Καλε να μην πεις τπτ τοσο καιρο!!!Σε πεταλουδα παιζει να μας κανεις κατι γιατι ειναι το θεμα του δωματιου μας?

Οσο για το πετικακι,ακους τα κατορθωματα της δικιας μου!!!Παρηγορησου τουλαχιστον οτι δεν εισαι μονη!!!

Αυτο με το περιοδικο το κανει πολυ καιρο η δικια μου,αλλα και με αφισσες που βλεπει στο δρομο για μπουζουξιδικα!!!Το γελιο ειναι οτι αν βλεπει καμια θεα λεει"κοιτα η μαμα",μολις δει κανενα μπαζο λεει"κοιτα ο μπαμπας" :lol::lol::lol: Σκαει ο δικος μου και της λεει"σιγα μην ειναι ετσι η μανα σου".Αυτη τοτε νευριαζει και του λεει"ελα ταματα,ειναι πολυ ωραια"

Σημερα ειχε συνθεσει και ασμα"η μαμα μου η καλη ,ειναι ομολφη πολυ και την αγαπω πολυ"!!!!

Φουφουκι,πολλες απουσιες,θα μεινεις στην ιδια ταξη!!!!

Αντε σας καληνυχτω,ελπιζω να περνατε ενα ομορφο Σαββατοβραδο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια μανουλιτσες το ποντικακι μου ξυπνησε απο της 8 κ παιζει ο συζηξ δουλεια κ εγω καφεδακι χτες

Χαλαρα δουλεια κ τζακακι το βραδυ!

Α ξεχασα να σας πω ο συζηξ καταλαβε οτι θυμωσα για τη λασπη μιας κ εκανα λιγα μουτρακια

Κ πηγε κ μου πηρε δωρο ενα καινουριο σιδερο που μου χε γυαλισει τις προαλλες κατα χαρηκα δυο βουνα σε μιση ωρα εκανα!!!

Επισης πηγαν για σπιτι αλλα διαπιστωσε ευτυχως εγκαιρος οτι ειναι μονο για τον κηπο οποτε θα ναι το πασχαλιατικο δωρο του!!

Ετσι του πηρε ενα τηλεκατευθηνομενο τεραστιο αμαξακι ο β μην πω κ οι δυο β τρελαμενοι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμηθηκα τον αντρα σου μαρακι με το τρενο με τα δικα τους γουστα ψωνιζουν..

Καλε ζορικο το τριτο σου μωρο ακου ορεξουλες αφου δεν ηθελε κ πατσα παλι καλα

Σημερα λεω να παμε στα πλειμομπιλ δεν ξερω σιγουρα!!

Συμπεθερα μεγεια !!πολυ γελασα με το στιχακι της ζουζουνας θεατρο σαν τον δικο μου απαπα

Εμενα παλι με φωναζει αγαπη μου μαμα μαγλα μωγιο μου οτι ακουει χαχα

Εγινε μουσκεμα τωρα γιατι του πα να παει να πλυνει χερια κ ανοιξε τη βρυση αποτομα

Κ λεει μην ασυχεις θα αλατσω μονος μου γκρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου να σου πω οτι οντως εσυ εισαι θηλυκη κατακουζινα κ οποτε

Μουρμουραει ο β σκεφτομαι κ σενα κ χαζογελαω μονη μου

Αλεξουλινι μου χωρις την κουκουβαγια μας δε κοιμομαστε πια με τιποτα

Ερωτα της εχει ασε που πρωι πρωι ειχε πεσει κατω κ φωναζε μαμα ελα γηγορα η κουκουβαγια πετατσε κ εφυγε μολις την ειδε ηρεμησε την ταισε κ γαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι αυτο με τα παιδακια το χα δει κ ειχα πλανταξει πολυ θα θελα νΑ κανω κατι γιαυτα εστω να φιλοξενουσα καποιο για λιγα σκ να παιζει με τον β αλλα λεει τους κανει κακο μετα η επιστροφη εκει εγω παλι πιστευω θα ξεχνιοταν για λιγο κ θα το περιμεναν με χαρα το σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...