Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

καλημέρα!

ρε Μάρκερ... τι να σου κάνει μια οδοντόβουρτσα;

χαχαχα!!!

εγώ νιώθω έντονο βάρος από κάτω...

έχει κατέβει πολύ η κοιλιά...

τη Δευτέρα έχω γιατρό.

ίσως να μου πει να σταματήσω από τη δουλειά...

ευτυχώς το σκ κάθεται ο Π.

σωσώ θύμησέ μου σε ποια βδομάδα γέννησες την Αρετούλα;

κι εσένα δεν ήταν χαμηλά η κοιλιά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερουδια

απο οτι καταλαβα ειναι εβδ του σεξ :lol:

εμεις εδω πολυ βηχα

Ο Νικολας ηταν πολυ ωρα ξυπνιο απο το βηχα και ο Κωσ μου εσπασε παλι τα νευρα

προσπαθουσε το κακομοιρο να κοιμηθει -του ελεγα του Κω- να ερθω εγω; και μου ελεγε οχι σουτ μη μιλας ειμαι εγω εδω

και συνεχεια του ελεγε οτι ειναι ψευτης και το κανει επιτηδες

ρε χριστιανε βγαλε μυξες στο παιδακι κανε του μασκα -οχι αυτος -ειναι ψευτης

ε μεχρι που τα πηρα κρανιο πηρα το νικο στο κρεββατι μας του εβγαλα μυξουλες και ψιλοηρεμισε

μου ηρθε να τον πεταξω εξω απο το σπιτι χθες πραγματικα.

Γενικα πλην του βηχα καλα

μιλαμε εχω αποτριχωση να βγαλω φρυδια που ειναι καραμανληστικα και δεν θελω να κουνηθω απο το κρεββατι.

μαλλον δεν θα παω -πραγματικα βαριεμαι να βγω

Ελα Νανα δεν εμεινε δεν εμεινε και πολυ κανα 4αρι βδμ -5 - Εφτασε ο καιρος

Λογικο δεν ειναι να σταματησεις απο δουλεια; -οσο καλη εγκυοσυνη μωρε και να εχεις - μεγαλωνει ακι το μπεμπε πιεζεται και αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κόρες και καλό μήνα!!!!!

Βάλατε Μάρτη;;;Εμεις από χθες τα κοτσάραμε τα βραχιολάκια μας να τα μοστράρουμε στη δασκάλα μας σήμερα!

Χθες έκανα χαρτοκοπτική μαζί τους που λέει και η Σωσω,μας έφερε η νονά μας παιδικά ψαλιδάκια και τις έβαζα να κάνουν ψαλιδιές.Ενα μπλοκ χαρτιά χαλάσαμε αλλά απόλαυσα ησυχία!!

Σωσω μπαίνω στο blog του άντρα σου να κατεβάσω τίποτα παραμυθάκια ή τραγούδια να τα γράψει ο άντρας μου σε dvd να τα βάζουμε.Γιατί τους αρέσουν τα ζουζούνια,έχουμε ένα dvd που πήρα τη περασμένη Κυριακή από ένα τηλεπεριοδικό που εκτός ότι δεν έξιζε 5,90€ πανάκριβο,το έχουν δει ήδη 50 φορές μεσα στη βδομάδα και βαρέθηκα να το ακούω...

Αλήθεια έχετε τίποτα σε ζουζούνια με καλή ανάλυση;Γιατί από you tube που δοκιμάσαμε να κατεβάσουμε είναι μαπεξ και τα free download sites μου λέει ο άντρας μου έχουν κλείσει.Ξέρετε κανένα;Αν και θα μπω να δω και στου Λευτέρη το blog τι θα μας άρεσε...

Φιλιά καλό ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ειδα τι έχει. για αρχή κατεβάζω το club του Micky mouse.

Μπορεί να μας βρει Σωσω τιποτα σε βιντεοκλιπ ζουζουνιων;όχι τραγούδια.Για κάτι διδυμουλες πες του που είναι ξετρελλαμενες με τα ζουζούνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρωτησα το λευτ κ ειπε οτι υπαρψουν μονο απο το γιου τιουμπ..καμια αλλη επιθυμια;;εμανα σηκωθηκαν 7,20.φακ.κ τα ς..νανα γεννηαα στις 38,6 μερες...κ μενα ητανε χαμηλα..

καιρος ψυχρος κ μουντος..

παιδια δεν εψω σαλιαρες,πρεπει να αγορΣΩ.

μαρκερ κ μενα με πιαναν κατι βασρεμαρε στην εγκυμοσυνη..αλλθ πραγμα.

χρυσουλα..δεν εφτασε τιποτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νι σωσω σωστα - κατεβασε τον downloader του γιουτιουμπ και κατεβασε τα απο εκει

μπραβο ρε λευτ

απο τη βαρεμαρα μου εφτιαξα μια τυροπιτα- ετσι για να μη παχυνουμε μωρε -χαχα

καλε το 7:30 ειναι νορμαλ ωρα

τι ωρα σου κοιμουνται το βραδυ; αν ακι η μικρη λογικα κανει ενα γευμα σιγουρα ενδιαμεσα

εφτασες 39 εβδ ε; μακαρι να ε αφησει και εμενα -θελω να σπασουν τα νερα ρε γμτ.

εδω δεν ξερω τι καιρο κανει -μαλλον καλο -βλεπω ηλιο εξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Σωσω μεχρι τωρα τιποτα...αλλα ειμαστε και λιγο αργοκινητοι σε αυτο τον νομο...

ο δικος μου τον σρεκ εχει κατευχαριστηθει ...ευχαριστουμε Λευτερη!!! :D:D

παραπονιεσαι για το 7.20 ???εμεις παλι απο τις 6 ορθιοι...απιστευτο..και χωρις γκρινιες.. και χωρις να εχει κατουρηθει....ισα ισα μεσα στην τρελη χαρα..ειχε κοιμηθει και 11.45 :mrgreen::mrgreen:

αυριο θα κοιμηθει στους γονεις μου, θα βγουμε .. :shock:

καλα εγω αγχωθηκα λιγο με τη ριξη υμενων...δε θυμομουν καν οτι το ειχες παθει Μαρια..

Μαρακι μην αγχωνεσαι..τελικα ειναι κατι συνηθισμενο!!!

κατσε ξαπλα και χαλαρωσε και ολα οκ!!!

Νανα φτανει ο καιρος... ;);)

αυτη τη φορα τα αγορακια μας θα εχουν ενα μηνα διαφορα..!!!

αν χρειαζεται να σταματησεις τη δουλεια..αφου δικαιουσαι...

Μαρια χαλβα μου εβαλες ιδεα..θα φτιαξω και εγω..ειχε η μαμα μου μια καλη συνταγη του Παρλιαρου...ο αντρας τον τσακιζει, ο μικρος ουτε να τον φτυσει φυσικα...

αυτο με την οδοντοβουρτσα δεν το σχολιαζω...ειπωθηκε με ακρα επιτυχια...!!!! :lol::lol:

και εγω θα βαριομουν τωρα τα αποτριχωτικα...

Μαρδιο βαλατε Μαρτη ε???θα το πιστεψετε οτι δεν εχω βαλει ποτε ως παιδι???με παρακαλουσε η μαμα μου και δεν ηθελα με τιποτα...ρε αφου πολλες φορες αναρωτιεμαι ποσο ανωμαλο παιδι ημουν...ουτε με κουκλες επαιζα...τις βαριομουν :(:(:(

Σωσω εμενα επρεπε να εχεις παιδι.. :lol::lol:

Βαγκ καλα κανεις και ασχολεισαι με αντρα..εσυ τουλαχιστον μπορεις :D:D

εμεις τα ιδια..συνεχιζει ο καλος καιρος..δεν ξερω μεχρι ποτε βεβαια...

ο Νικος χθες εβγαλε ολα τα σχετικα για το μωρο..τα παντα ομως...συνειδητοποιησα οτι εχουμε πληρωσει τα κερατα μας στον Θ και οτι δε χρειαζεται να παρω απολυτως τιποτα..βρηκα πακετα φανελακια και φορμακια απο mothercare κλειστα αφορετα..ρουχα με τις ταμπελιτσες..μεχρι και σεντονια κουνιας azzaro αχρησμοποιητα..τι να πω...

μονο πετσετες θα παρω καινουριες...

μακαροναδα με σαλτσα για τους αλλους , σκετα με τριμμενο τυρι για μενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΚΑ αυτη ηθελε να με βλαει 38 παρα 1-2 μερες..φοβοταν.κ γω της ειπα να το καθυστρρησουμε..κ δε το μετανιωσα καθολου!

τυροπιτα;;ποτε δε μαρεσε...θα φαω αλλατο πολυ 1 κομματι..αν ηταν καμια σπανακοπιτα πρασο..θα του λλαζα τα φωτα!

κοιματα ιη μπουμπου 10 και σηκωθηκε 4 και 7 για φαγητο

δεν συμβαινει παντα αυτο βεβαια!συνηθως ξυπναει 1 φορα τη νυχτα..εννοωντας 7-8 το πρωι..αλλα εκλαιγε κ ξυπνησε και τη μαρθα!!

γιατι σκετα για σενα;κ μεις μακαρονια απο χθες..το σνιτσελ θα το κανω αλαλ κρεμ στο λελο..

μαρτηεννεοιται ...τωρα θα τους ρτοιμασω και τους 2!!

και τις 2 ηθερλαν αμ πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρτη ε; καλα που μας τον θυμισες μαρντ -δεν ξερω γιατι αλλα ενω παντα μου εβαζε εμενα η μανα μου -εγω το θεωρω βλακεια

περσι τους εφτιαξαν οι δασκαλες -ελπιζω και φετος.

καλα και εγω στην τυροπιτα εβαλα οτι ειχε περισεψει απο τυρια γιατι ειχα πολλα και 2 φετες ψιοκομενες γαλοπουλα που ειχα- τουρλου το λες μαλλον

σκετα για να μην παχυνει και η Χρυσουλα μας καλε; :D

εγω 2η μερα σουτζουκακια

σημερα με ρυζι

χαλβα φτιαχνω του πετρετζικη -αλλα δεν μου πετυχε

ξερετε ατι που μπορω να τον κανω για να μν τον πεταξω;

ειναι αρκετα μαλακος και δεν τον τρωει ο Κως καθολου -ποσο να φαω πια και εγω.

αρκετα κοιμονται οι δικες σου

εμεις ακολουθουμε το ιδιο προγραμμα με τη Χρυσουλα -6 στο ποδι υπνος βεβαια κατα τις 9:00

μακαρι να κοψετε και εσεις την πανα

εμνεα μου περισεψαν πανες το 7 τι να τι κανω οεο; να τι φυλαξω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις γύρισα από γιατρό.

μου έδωσε αναρρωτική.

το κεφαλάκι του είναι πολύ χαμηλά και πρέπει να μείνω ξαπλωμένη για να μην πιέζει τον τράχηλο.

μου έδωσε και προγεστερώνη.

αφού στην εξέταση που έβαλε εκείνο το ματζαφλάρι... το έβαλε πολύ επιφανειακά...

ευτυχώς, ο τράχηλος ήταν στη θέση του.

ενώ στον Α είχα πλήρη εξάληψη τραχήλου και διαστολή αλλά ήταν ψηλά και κρατήθηκε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

7;;;πλακα κανεις;;δωστε σε οποιον εχει αναγκη..εγω εχω κολησει στο 5αρι νουμερο..μπορει να θελει και παραπανω..δε λεω!!αλλα ολο 5 παιρνω..

πατησε τον με τι πηρουνι..να γινει 1 μαζα..κ κανε 1 κρεμα..σοκολατας..αυτες τις κρυες...

η βαλε σαντιγυ και κρεμα γαλακτος και κανε κατι σαν τσιζ κεικ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι ματζαφλαρι σου εβαλε;

κολπικο υπερηχο κανεις ακομα;

Και καλα κανε και πηρες αναρρωτικη -δεν εμεινε πολυ ακομα

Ναι σωσω αυτο με το τσιζ μου αρεσε

η κρεμες στιγμης δεν μου αρεσουν

θα τριψω μεσα κανα μπισκοτο και θα το κανω βαση αν ειναι

νιωθω μεγαλη πιεση χαμηλα εδω και κανα μισαωρο μιλαμε ειναι ποναλακι σαν τσιμπιμα με καρφιτσα στον κολπο

αλλο παλι και τουτο -να κουνιεται; να αλλαξε θεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ποτε περασε ο καιρος;;βλεπω τα τικερ σας!!!δε το πιστευω!!

φαγαμε..σκασαμε..

τσιμπηματα..ε οκ μωρε..συμβαινουν..χαχαχ

ντομ πως ειναι ο μπιγκ;;

ρε αλεκα...ολα καλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζούνες μουυυυυυυυυ εγώ και τα τρεχάματα μου. Πάλι καλά που μπαίνω

Προσαρμόζω σιγά σιγά τον ύπνο του μικρού. Μου έκοψε τον μεσημεριανο και προσπαθούμε να στρώσουμε τον βραδινό γιατί μου κοιμάται νωρίς και ξυπνάει ακόμη πιο νωρίς.

Ετσι κι αλλιώς το κανονικό του είναι 6 :shock: οπότε αν κοιμηθεί και λίγο νωρίτερα χάλια

Ευτυχώς αυριο δεν έχουμε σχολείο να ετοιμάζω φαγητά και τέτοια :D

Μάρτη έβαλαν στον μικρό στον παιδικό στην μεγάλη τίποτα :D:D

Χρυσουλίτσα αφού μπορείς και κρατιέσαι χίλια μπράβο. Εγώ στις εγκυμοσύνες έτρωγα το καταπέτασμα και φυσικά ακόμη μετανιώνω :?:?:?:?

Σωσω ωραία ιδέα έδωσες στην Μαρκερ με το χαλβά.

Μαρκεράκο μου είσαι γλύκα !!!!!! Ξέρεις εσύ :D:D:D

Μάρντι μου οι διδυμούλες σου κόλημα με τα ζουζούνια;

Νανούκα μου προσοχή . Ξεκούραση και ξάπλα τώρα ναι;

Δεν διάβασα την πίσω σελίδα (δεν προλάβαινααααα :oops::oops::oops::oops: )

Τρέχω για δουλειά :)

Φιλιά πολλάααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αα Σωσω ναι ακομα και οΝικος -μπορει να ειναι 13,5 κιλα αλλα εκανε πολυ τσισιο μιλαμε -οποτε δεν τον κρατουσε το 6 ιδιαιτερα -γι αυτο εφερε η μανα μου ενα 7αρι αλλα μολις 4 να βαλαμε

Πλησιαζει ο καιρος -2 μηνες ακομα

Μαρια ζ - μανκι να ξυπνανε τοσο νωρις ρε γμτ -τουλαχιστον η μεγαλη σου ξυπναει μορμαλ ωρες πια φανταζομαι.

Ακομα νιωθω πιεση και τα παιρνω κρανιο και

ΠΕΙΝΑΩΩΩΩΩΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑΑΑΑΑ!!!!

Μωρε σημερα δεν ημουν καλα και συνεχεια τους φωναζα - δεν μπορουσα να σηκωθω και απο το κρεββατι ιδιαιτερα και τα μαλωνα διαρκως. Μετα το μπανιο τους ζητησα συγνωμη που τους φωναζα συνεχεια και εβαλαν τα κλαματα τα καλα μου και με πηραν αγκαλια. Ενοιωσα τετοιες τυψεις. :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δειτε ιδεα για τα βαφτισια

θα μου πειτε ακομα δεν το ειδατε :D

ετσι ρε παιδι μου να εχουμε να λεμε και ασχετα

ειδα αυτες τις βαλιτσες και σκεφτομουν να πω στη νονα να κανουμε μια απο τις 2 θεμα

αντι για κουτι δλδ να παρουμε μια τετοια βαλιτσα για τα ρουχαλακια και να φτιαξω ιδιες μπομπονιερες -προσκλητηρια -μαρτηρικα-λαμπαδα και τουρτα και οτι μπας περιπτωση χρειαστει.

Πως σας φαινεται; καλο ή μλκ;

μου ανηκε γενικα πιο χρησιμο απο οτι το κουτι και η χαζοβαλιτσα που ειχαμε στα αγορια που ηταν μονο για ομορφια τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα!γιατι πρεπει να εχει θεμα η βαφτιση;;;μενα ποτε δε μαρεσε!πηγαμε παιδοτοπο...καλ ητανε!!

η μπου μπου υποδειγμα σημερα!

εχω σιδερο!

αλλα βαριεμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο που εισαστα καλα παιδια

εμεις ακομα ολυ βηχα οποτε αποφευγω να παμε παιδοτοπο -να μου πεις τα πας παιδικο

εχω τα νευρα μου ουτως η αλλιως σημερα

οχι ρε συ δεν ειναι υποχρεωτικο να υπαρχει θεμα -στα αγορια δεν ειχαμε

αλλα σκεφτομουν αφου λεω να παρω αλιτσα τετοια γιατι να μην ειναι ιδια.

οποτε εσενα δεν σου αρεσει 1-1 ειμαστε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώσω ήρθαν το μεσημέρι τα πράγματα.ενθουσιάστηκα και εγώ και η μάνα μου και ο άντρας μου

Φοβερές μυρωδιές και υφές.ο Θάνος δε σταματούσε να μυρίζει τα αρωματακια.στείλε μου ακριβώς τι οφείλω για να το εξισωσουμε με Μονάδες.μπράβο ρε σώσω και πάλι.

Εμένα μου αρέσει η βάφτιση να έχει θέμα.

Δεν έχω καν σκεφτεί για τη 2η βάφτιση τίποτα.

Μαρία λες να έχει αλλάξει τίποτα στο Ιασώ και να χρειάζεται να πάρουμε ρούχα μωρού μαζί.δεν θα το αντέξω

Μια χαρά την βολεψαμε την πρώτη φορα.

Ψησαμε μπιφτέκια και μπθθριζόλες για βράδυ.και σίγουρα έχω πάρει κιλό αυτή την εβδομάδα.το εννοώ.τρώω χωρίς να πεινάω μλκ..ο Μικρος 3 μπιφτέκια με τυρί.αν δεν κοιμηθεί μέχρι το πρωί θα οθρλιαξω.αύριο δουλεύω και έχω και διαγώνισμα σε 30 άτομα.

Μαρία κάτι πονακια έχω και εγώ.

Νανά φύγε από δουλειά και κάτσε ξάπλα. Μην ανησυχείς όλα καλά εννοείται.

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλλα εαν σου αρεσει το σκυλακι και το δρακακι δεν ειπες

οποτε 2-1 :D

Οχι καλε Χρυσουλα -τι ρουχανα παρουμε μαζι -μονο της εξοδου -κατα τα αλλα τους βαζουν εκει αυτα φουστανο κορμακια

Καλα ενα θα σας πω

κατεβασαμε τα βρεφικα

εχομε πανω 50 εσωρουχακια κοντομανικα 0-9 μηνων

καλοκαιρινα ρουχαλακια για εξοδο θα χρειαστουμε -σαλιαρες -πιπιλες-πετσετουλες μικρες και κανα πιτζαμακι κοντομανικο γιατι παλι δεν εχουμε αυτης της ηλικια - ολα τα βρεφικα ρουχαλακια ειναι χειμωνιατικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δλδ δε πολυ ταιριαζουν με τα αλλα,ε;;;πωπωπ κριμα..ισως κανουν αυτα της μεγαλυτερηςε ηλικιας...ρτι να πω!

μαρεσε πιο πολυ το σκυλακι...δρακακι ειναι το αλλο η δυνοσαυρακι;;

ξεκινησαμε το κιλιγκ..καλουτσικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όντως αυτά τα βρεφικά ήταν χειμωνιάτικα..ρούχα για έξω δεν έχω για μηνών.ο Θ ήταν πάντα και μεγαλοοσωμος και όλα τα ρούχα είναι 1 με 2 νούμερα πάνω...

Γελούσα με τον Μάρτη που έλεγε η μαρδιο μου ήρθε με Μάρτη από το σχολείο χαχαχα...φόρεσαν όλα τα παιδάκια..η μάνα μου συγκινήθηκε επειδή δεν είχε δει εμάς μα φοράμε ποτέ χαχαχα

Ευτυχώς νίκησε ο παο δεν μπορούσα τη μουρμουρα και τα νευρα του Νίκου..ο Θ μόλις κοιμήθηκε..πάω να ισοπεδωθω..

Καληνύχτα

Εμενα μου άρεσε το δεύτερο τσαντάκι σαν Σχέδιο

θ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...