Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

το μωρό ήθελε παιχνίδι...

χαχαχα!!!

προς το παρόν, τα ψέματα τα λέει σε μένα και στον μπαμπά του.

εννοείται ότι γελάμε γιατί μας φαίνεται αστείο... αλλά δεν ήξερα αν ήταν ο σωστός τρόπος αντιμετώπισης...

εγώ έχω έξοδο σήμερα... με μία συνάδερφο.

friday's και μετά κινηματογράφο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι οταν δεν το δοκιμαζεις καν ειναι εγωιστικο...

γενικα οταν σκεφτεσαι πρωτα τον ευατο σου και μετα τα παιδια σου ειναι αλαζονικο :mrgreen::mrgreen:

παντως εγω που σαν παιδι θηλασα μεχρι δυομιση χρονων που ξαναεμεινε η μαμα μου εγκυος, ειμαι σκυλι...απλως μετα δυσκολα ηπια γαλα απο κουπα νουνου ή φρεσκο. καλα απο μπουκαλι δεν το συζητω ....στις εγκυμοσυνες εκανα την καρδια μου πετρα..και εδω που τα λεμε τωρα τελευταια δεν πινω...

αν καταφερω τον μπεμπη και τον θηλασω παραλληλα με ξενο μεχρι 6 μηνων ικανοποιημενη θα ειμαι...οσο και τον Θ..

πωπω κρεπες θελω και εγω αλμυρες...ρε εγω εχω και τον Νικο που με ελεγχει καθε φορα που ανοιγω το στομα μου ή πηγαινω προς την κουζινα... :evil::evil:

μια σοκολατιτσα να θελω να φαω, θα τη φαω κρυφα στο φροντιστηριο :mrgreen::mrgreen:

τι καταντια!!!

καλα βαλτες ειστε πρωι πρωι :?::?: θελω και fridays :((:((:((

που να τα βρω εδω στην επαρχια?????? :((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια...

Χαθηκα ε;

ο Βασίλης μου ειναι από τη Δευτέρα το απόγευμα στο Ιασω Παίδων γιατι ανέβασε 41,3 !

Ειχε σαρανταρια απο την Κυριακη το μεσημερι αλλα μετα απο αυτο επιβληθηκε να τον παμε νοσοκομειο.

Εμενα δε μου επιτρεπουν να παω να τον δω λογω εγκυμοσυνης...καταλαβαινετε σαν μαναδες...

Τουλαχιστον δοξα τω Θεω αποκλειστηκαν τα σοβαρα μηνιγγιτιδα, rsv(μια πανδημια που σαρωνει αυτη την εποχη με πολυ υψηλο πυρετο), πνευμονιοκοκκος, γριπη.

Του εχουν παρει αιμα, μυξα, σαλιο (ειναι με πεταλουδα και ορρο ο κακομοιρης)...περιμενουμε σημερα κατι τελευταια αποτελεσματα του λαιμου απο το ινστιτ.παστερ που εσταλησαν.

Ξεχασα να σας πω οτι τον τελευταιο καιρο εχει βαρυκοία απο το δεξι αυτι γιατι εχει μαζεψει υγρο απο τις συνεχεις ωτιτιδες, καναμε τυμπανογραμμα.Τουλαχιστο τοτε ηταν διαφανο το υγρο, τωρα εχει μολυνθει μετα απο ολα αυτα, ευλογο λενε αλλα τουλαχιστον τον καλυπτει η αντιβιωση που παιρνει.Σκεφτομασταν για επεμβαση γιατι εχει μεγαλα κρεατακια ελεγαν...τωρα βεβαια ενας παιδοωρυλα που τον ειδε ειπε δεν ειναι κατι που χρηζει αμεσης επεμβασης.

Εχουν βγαλει το συμπερασμα οτι αφου αποκλεισαμε τα αλλα κατι του λαιμου ειναι.Ιογενης λοιμωξη σε συνδυασμο με καποιο μικροβιο...περιμενω με αγωνια τα αποτελεσματα απο το παστερ.

Ειχα την αποκολληση που μεγαλωσε λογω βηχα, εχω ακομα βηχα, με εχει ισοπεδωσει η μεση μου, εγινε αυτο, να μην μπορω να ειμαι με το παιδι μου και καταρρακωθηκα.

Τουλαχιστο εχω και καλα νεα...Χτες εκανα αυχενικη και ηταν πολυ καλη!Η αποκολληση ειναι πολυ καλυτερα, κατι υπολλειμματα εμειναν, μειωνω τα ουτροτζεσταν σιγα σιγα.

Να σας πω και να γελασετε...αγόρι πάλι!

Ελα που δεν το περιμενατε!

αχ τρομαρα μου!!!

Μαρακι 78 αν το διαβασεις θυμησε μου σε παρακαλω τι ηταν αυτο του Διονυση και δεν μπορουσε να φαει τοτε που τον ειχατε στο νοσοκομειο γιατι κι εμας δεν τρωει τιποτα ρε γαμωτο...ουτε γαλα...

φοβαμαι για στρεπτοκοκκο αλλα νομιζω Μαρια κατι αλλο ειχατε εσεις...ερπη;δε θυμαμαι...

Συγγνωμη κοριτσια που δε σας διαβασα...αλλα ξερω καταλαβαινετε...

αυτος ο κωλοπυρετος δεν πεφτει ακομα σε επιθυμητα επιπεδα...χτυπαει 39ρια ακομα...

αν εχω νεοτερο θα σας πω...φιλια πολλα!

Οι ακτινογραφιες του καθαρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε Ντομ το παιδι...τι περναει...και δηλαδη ολοι σας....

γρηγορα γρηγορα πολλα πολλα περαστικα.....

να γινει γρηγορα καλα να γυρισει σπιτι και μην κολλησει ο Φανης και φυσικα εσυ...και το μικρο μικρο...γερο να ναι και ας εχει παλι τσουτσουνι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα εγω τους ρωταω

γιατι λες ψεματα; δε λεω μου απαντανε :lol:

μεχρι στιγμης εγω τουλαχιστον δεν κανω τιποτα - δεν μου κινησε την περιεργεια ως παραξενο να πω την μαυρη αληθεια.

Πωπω βρωμια θελω και εγω να φαω. μιαμ μιαμ

:lol::lol::lol: Ελα ρε Χρυσουλα σοβαρα; κοιτα μην κλειδωσει και το ψυγειο στο τελος :lol:

Συφωνω σε αυο που λες με οσες το κανουν εγωιστηκα.

Ελα ρε ντομ -καλα εγω το περιμενε οτι ειναι αγορι -ειπαμε ο θεος προνοει -σου λεει πολλα παιδια -μην μπαινουν σεεξοδα :D

Γιατι μωρε τοσο πολυ ο Βασιλης;

αλλα σας ειπαν νοσοκομειο για τον πυρετο ε;

εμας 2 μερες 40+ και μας ειπε φυσιολογικο απλα εαν συνεχιζει πυρετος και 3η μερα αρχιζουμε αντιβιωση -μια φορα μονο μας εχει πει νοσκομειο ακι αυτο γιατι ελειπε εκτος αθηνας και δεν μπορουσε αν ον δει τον νικολα.

Βεβαια καναε εξετασεις και τουλαχιστονξερετε οτι το παιδι ειναι καλα -γιατι καλε δεν μπορεις να πας σο νοσ; καλα εγω το εχω χεσει το θεμα τοτε -οπου να ναι παω.

ο μαρακι καμια σχεση με βακτηριακη ασθενεις Ντομακι - δεν ειχε κολλησει κατι.

Βεβαια μην τα πω εγω θα μπει να στα πει.

Οσο για τα κρεατακια αμυγδαλες -πλεον δεν τα βγαζουν -μονο σε εσχατο σημειο και αφου περασουν τα 4 χρονια. Εχουν κανει 3 ανηψια μου το χειρουργειο και με τα χιλια ζορια το αποφασιζαν οι γιατροι.

Περαστικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Ντομ σοβαρά μιλάς,πω πω το παιδί...Περαστικά σας.Είναι σε καλά χέρια αφού είναι μέσα προσπάθησε να μην ανησυχείς τόσο αν και σε φαντάζομαι τι θα περνάς.

Συγχαρητήρια για την αυχενική και κουράγιο για την αποκόλληση.

Να περάσουν όλα γρήγορα να ρθει με το καλό το παιδί σπίτι και θα βρείτε πάλι ρυθμό.

Με τη δουλειά σου εντάξει;Μπορείς να έχεις ακόμα άδεια;Ξέρω είναι το τελευταιο που σε απασχολεί,αλλά είναι και αυτά τα μικρά καθημερινά που θέλουν ρύθμιση σε "έκτακτες" καταστάσεις.

Και γω στην εγκυμοσύνη ήθελα να τρώω junk food και μακαρονάδες και πιτοειδή.Γάλα καθόλου δεν έπινα ούτε εγώ Χρυσούλα με το ζόρι στα corn flakes οσο τρώω το πρωί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε ντομ..στεναχ τωρα..κ για τον πυρετο κ για το αγορι..χαχαχαχ..

κ ποθιος ηταν μαζι με το παιδι;ποτε θσ βγειτε;;που σκατα το κολησε;;στο σχολειο;εσυ πας ακομα δουλεια;;μη μου πεις..κρυφα σοκολ;;τι λες ρε χρυς,θα σε μαρτυρησω στο γιατρο..

βαγκ που εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις παιδιατρο..6 κιλα σχεδον..ολα καλα..

μετα κεντρο με τη μαρθα..φασολακια για σημρα,,

παιδια αν καποια δε θελει να θηλασει απο αποιψη..κατανοητο.δεν το συμμεριζομαι αλλα σεβαστο..

ειναι η σληθεια..καλυτε αυτο απο το νσ λενε..δεν ειχα γαλα που δεν ισχυει..κ καποιες ομαδες που δεν μπορουν..η δικη μου..

ψεμματα κ μεις,καλα δε λιωνω κ στο γελιο,,χαχαχ..ο καρδαρης στο μαστερ σεφ..γουσταρω τρελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρέ Ντομάκι μου...

δύσκολη φάση...

αλλά εσύ είσαι αστέρι και θα ανταπεξέλθεις μια χαρά!!!

εγώ θα σου πρότεινα να μιλήσεις τηλεφωνικώς με το Μαράκι να σου θυμήσει την εμεπιρία της...

Χρυσούλα κι ο δικός μου μετράει τις μπουκιές μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nτομινάκι μου τι έπαθε το αγόρι σου !!!!! Αν χρειαστείς οτιδήποτε να μου πεις.

Καρδούλα μου υπομονή και όλα θα περάσουν Αχ στεναχωρέθηκα τώρα :cry:

Μάντι συγνώμη είσαι η μόνη που ξέχασα αλλά ήρθες όταν εξαφανίστηκα :D Χάνομαι με την δουλειά δεν προλαβαίνω κι εδώ οι τσούπρες μου γράφουν γρήγορα και γεμίζουν θέματα και σελίδες που να τις προλάβεις.

Σωκω μια χαρά είναι η μικρή. Μπράβο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μεσημερι ηταν πτωμα ο κως κοιμηθηκε 2 ωρες

εναι κρυωμενος μωρε.

εφτιαξα ενα χαλβα -μη χεσω δεν καταλαβαινω - ενω εβαλα και λιοτερο νερο απο οτι λεει εχει γινει σαν λαπας -χυλωτος- τον κοβω να πηγαινει προς καδο μερια

εχω δωσει μαρκαδορους και εχουν γινει μην σας πω πως

Βαριεμαι πραγματικα

εφτασε 6 κιλα η μπουμπου ε; μπραβο βρε σωσω μια χαρα δλδ τρωει το κοριτσι σου αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρκεράκο όλα κρυωμένα είναι αυτή την περίοδο. Μέχρι και οι δασκάλες του δημοτικού αρρωσταίνει η μία πίσω απο την άλλη......

Στο χαλβά μήπως το σιμιγδάλι σου δεν ήταν καλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zzz ua mpaineiw kanonika τωρα;;; eisai energo melowςς;;;χαχα!!

εγω κομματια..πηγαμε λιγο στο παρκο..αλλα φυσουσε λιγο κ γυρισαμε..σε 1 βδομαδα παμε θεσ νικη..σας το πα;;για 3 βδομαδες!!

καλε ζ.ζ..η κορη σου ειναι 8,5 χρο;;πλακα κανεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίζω οτι θα τα καταφέρνω χαχαχαχαχαχαχχα :lol:

Ναι η κόρη μου είναι 8,5 χρονών. Γ Δημοτικού :):):)

Πάω να τους ετοιμάσω για σχολείο Καλημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

ρε παιδιά... πού είναι η Βαγκ;

θα της στείλω μήνυμα γιατί ανησυχώ...

μπράβο ρε Σωσώ που θα κάνεις ταξίδι με 2 μωρά.

εγώ είπα ότι φέτος το καλοκαίρι δε θα πάμε Ελλάδα...

είναι και το οικονομικό ένα θέμα, αλλά μόνο που σκέφτομαι ένα ταξίδι δε ένα βρέφος και ένα νήπιο... με πιάνει άγχος...

ζζζ;

ξέρεις τι θέλω;

αν φυσικά το έχεις...

να μου δώσεις τις οδηγίες για το πλεκτό παπουτσάκι που μοιάζει με σπορτέξ...

μάρκερ μου, μάλλον ήθελε περισσότερο ανακάτεμα.

καταλαβαίνεις ότι είναι έτοιμος, ο χαλβάς, όταν αρχίσει να ξεκολλάει από τα τοιχώματα...

ξαναδοκίμασε να το φτιάξεις.

είναι πολύ εύκολο και γρήγορο γλυκό που σε βγάζει ασπροπρόσωπο για κάτι έκτακτο...

καλά περάσαμε χθες.

νομίζω ότι θα είναι η τελευταία μου έξοδος... του χρόνου πάλι... χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

Όρθιοι από τις 4 παρακαλώ κατουρηθηκε και ξαγρυπνησε και φορούσε και πάνα.καραφακ έχω του κόσμου τις σημειώσεις να φτιάξω για σήμερα και 7 ώρες μάθημα όλες έκθεση Β και Γ λυκείου.

Έχει πιει 3 μπουκάλια γάλα με 8 μπισκότα.

Είμαι σίγουρη ότι στον παιδικό θα πει θελω να ξαπλώσω στο μπλε κρεβάτι.

Κατά τις 6 ακούω από το δωματιο του κάνω κάτι κακοοο .σηκώθηκε ο ΝΙΚΟΣ ζωγράφιζε τον τοίχο με μαρκαδόρο.

Φαγητό απέξω σήμερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλάχιστον σας ενημέρωσε και προλάβατε το μεγάλο κακό!!!

χαχαχα!!!

ο δικός μου τι έκανε σήμερα...

έβαλα 2 μπουκαλάκια νερό μέσα στην τσάντα που πέρνω στη δουλειά.

αυτός νευρίασε που πήρα τα νερά, έβλαε την τσάντα στο πάτωμα και ξάπλωσε πάνω της...

του έλεγα να μου τη δώσει και αρνιόταν.

στο τέλος του είπα ότι θα πάω να ξεκινήσω το αυτοκίνητο και μόλις επιστρέψω θέλω να μου δώσει την τσάντα από μόνος του.

διαφορετικά θα την πάρω εγώ...

γυρνάω και τι να δω;

έβγαλε τα νερά από την τσάντα και μου την έδινε άδεια...

ο αλήτητς!!!

χαχαχα!!!

Χρυσούλα, εγώ δυσκολεύομαι πολύ στον ύπνο μου.

δεν μπορώ να γυρίσω ούτε πλευρό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera

Γιατι καλε Νανα τελευταια - εχεις δρμο μπροστα σου -βγες να το χαρεις λιγουλακι -μετα ολο μεσα θα εισαι.

Χαλβα φτιαχνω συχνα -αυτο με παρεξενεψε

και ξεκολουσε απο τα τοιχωματα κανονικα - και λιγοτερο νερο εβαλα -ισως επειδη εβαλα και ψιλο σιμιγδαλι αυτη τη φορα;

Και παντα παιρνω καλη μαρκα απο το σουπερ.

τι να πω το πιο πιθανο μπερδεψα και εβαλα πιο πολυ νερο -δεν εξηγειτε αλλιως.

Χρυσουλα και εμας σημερα κατουρηθαν και οι 2. Και εχουμε κοψει -θελουμε να λεμε την πανα και οι 2.

Αλλα εσενα το παρακανε καλε. Θα χορτασε υπνο και μετα δεν κοιμοταν. Υπομονη για το υπολοιπο της μερας σου

Εγω ακομα μπρουμυτα κοιμαμαι -ζεστες με εχουν πιασει μονο και κοιμαμαι με καλοκαιρινα -κατα τα αλλα μια χαρα τα παω με τον υπνο.

Εμ και εσυ θες να πιεις νερα. :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ πίνω τουλάχιστον 1/2 λίτρο νερό μέσα στη νύχτα...

άρχισαν οι ακούρες πάλι...

μάλλον φταίει το ψιλό σιμιγδάλι...

εννοώ έξοδο χωρίς την οικογένεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..τριτη δημοτικου;;θα τρελαθω..αντε να μπαινεις..μαρκερ χαιρομαι που σου αρεσαν...χρς λογικα κ εσυ θα τα παρεις..

νανα 1 ιδεα ειναι το υαξιδι με τα 2..εγω θα ξσανα ανεβω κ 1 καλοκαιρι μονη με τα παιδια..δεν πρεπει να ειναι κ τοσο χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!

Και μεις 3 μηνών Χριστούγεννα τις κάναμε το πρώτο ταξίδι αεροπορικώς Ρόδο-Αθήνα.Δεν ήταν δύσκολα.Αν και είχαμε προετοιμαστει για κλάμα από τα αυτάκια αλλά τίποτα δεν έγινε.Εριξαν εναν υπνάκο και φτάσαμε...

Το κάνουμε συχνά το Ρόδο-Αθηνα γιατί είναι ο άντρας μου από κει και πάμε στο παππού και στη γιαγιά.Τώρα πα είχαμε παέι Χριστούγεννα και θα πάμε και 25Η Μαρτίου.Οποτε βρούμε φθηνά εισιτήρια και τριήμερα πάμε.

Αυριο κανονίζουμε και μεις έξοδο με τους κουμπάρους μας μετά από καιρό.Κλείσαν σε ένα gourmeδε εστιατόριο για αρχή και μετά θα παμε για ποτάκι θα μας ξεναγήσουν σε κάτι καινούρια που άνοιξαν λέει.Αυτοί δεν έχουν παιδιά και ακόμα γυρίζουν!χα χα

Οντως που είναι η Vag;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οντως το ταξιδι μια ιδεα ειναι - μην αγχωνεσαι

γενικα τα περισσοτερα παδακια δεν το ακταλαβαινουν καν

να σου πω το πιο σπαστικο ειναι οι αποστειρωτηρες εαν δεν θηλαζεις -τις πιπιλες τις βραζεις σε ενα μπρικακι στην τελικη με ενα γκαζακι

Σωσω αληθεια ενθουσιαστηκα

η κεραλοιφη μια χαρα -πραγματικα αυτη θα χρησιμοποιησω στο μπεμπε

Με ή χωρις παιδια μαρντ;

γιατι γκουρμεδια και παιδια αμζι -μην σας βγει τσαμπα το μαλλι :D

καλα να περασετε οπως και να χει βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσώ εσένα η Μάρθα είναι ευκολοπροσάρμοστο μωρό.

ο δικός μας μας κουράζει πάρα πολύ όταν πηγαίνουμε Ελλάδα.

δεν πηγαίνει σε κανέναν, δεν τρώει καλά, δεν κοιμάται καλά...

οπότε δεν το διακινδυνεύω.

δε σας είπα...

χθες πήγανε γιατρό ο αδερφός μου.

όλα καλά με το μπαμπάκι μας!

απλά σε 1 μήνα θα πάνε σε έναν ειδικό καρδιολόγο για να αποκλείσουν όλα τα ενδεχόμενα...

και το καλό;

κοριτσάκι!!!

θα φτιάξω ροζ κουβέρτα!!!

εγώ μάλλον θα αργήσω να τα παραλάβω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο για τον αδερφο σδου νανα..χαιρομαι που ολα ειναι καλα...

καλα εσυ παλι γιατι τοσο πολυ ζορι;;καλα ασε λεει η μαρκερ..εχεις τρελο δρομο ακομα..δε θελω να σε απογοητευω..

μαντρ καλα να περασετε..αλλα που θα παρκαρετε τα παιδια;;

εμενα οχι απλα προσαρμ..παει κ παντου..το ειπαμε..

παιδια σε ολο το κοσμο στο δρομο λεει τι κανεις;;;εισαι καλα;;αρκει να τις δωσεις σημασια..κ ξεκιναει κ λεει τα δικα της..

η μπουμπου ανυσηχη χθες..εχει βραχνιασει απο το κλαμα!

μαρκερ θα δεις..κεραλοιφη ειναι απαιχτη!

μπορει να βαλεις πολλα μεσα αλλα επειδη ειναι για κωλους μωρων δεν βαζω..

μπ[ορει να κανεις και βιξ με κεραλοιφη..

κ κανει λεει τρελη σουλεια..απο τν αλλο χειμωνα ομως..να το επεξεργαστω..

κ γω ειπα να φαμε απεξω αλλα επειδη θα παω μονο σοτ σουπερ μαρκετ θα κανω πατατες φουρνου..πανω απο χρονο εχω να κανω τετοιο φαγητο που λεει ο λογος!

καλε τισ διαολιες κανουμε τα παιδια;;νανα και χυθηκε ολα το νερο;;

μιλησα με χαρα..καλα ειναι..δλδ τι καλα..σκατα..

ανεργοι κ οι 2 στο χωριο..ο μικρος καλα ομως..εχετε παρα πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!

Τι κάνετε αγάπες μου?? Δε σας έχω διαβάσει μόνο για τη ντον διάβασα στη προηγούμενη σελίδα.

Κοριτσαρα μου περαστικά... Μανίκι περνάς! O γλυκός μου!

Εμείς είχαμε ηωσινοφιλικη γαστρεντεροπαθεια αλλεργία στα γαλακτοκομικά. Απλά υποψιαζοντουσαν έρπης λόγω της αφαγιας.

Είχαν βγει όλα αρνητικά στην ιολογικη.

Αγοράκι! Με το καλό καρδούλα μου και να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς. Υπομονή! Έχεις μία ψυχούλα μέσα σου...

Εγώ εδώ στη ξεκούραση.....

Από τον βήχα έκανα υψηλή ρήξη υμένων. Ευτυχώς πολύ μικρή και τα αμνιακα είναι μία χαρά. Έχω ξενερώσει φυσικά....

Παίρνω αντιβίωση για να μη περάσει μικρόβιο από τη ρήξη. Και κάνω συνέχεια εξετάσεις. Τη δευτέρα β επιπέδου.

Η δευτέρα έρχεται και η μαμά μου εκτάκτως. Είμαι καναπεδατη όπως καταλαβαίνετε......

O γιατρός όμως είναι ου αισιόδοξος.

Μην ανησυχήσετε όσες έχετε βήχα. O βήχας μου ήταν εξωπραγματικός! Μιλάμε ξερναξα συνέχεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...