Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

καλημέρα Ντομάκι!

Ντομ σε διάβαζα και έκανα εικόνα τον Α πώς τρέχει με το ποδήλατο και το πατίνι μέσα στο σπίτι... χαχαχα!!!

πόσες μελανιές έχουν τα ποδαράκια μου...

μια φορά είχε τρέξει και αίμα... χαχαχα!!!

εγκυούλες;

εσάς κλωτσάνε πολύ;

τ δικό μου είναι πολύ ζωηρό ζωή να 'χει...

αφού έρχονται συνάδελφοι σοτ γραφείο και βλέπουν που πηγαίνει πέρα δόθε η κοιλιά και γελάνε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα....

νανα για την χυτρα δεν μπορω να σου απαντησω.. αν νιωθεις οτι την κλεινεις καλα σημαινει οτι εχει προβλημα η χυτρα...

βαγκ κι γω μια απο τα ιδια... τωρα τελευταια εχει αρχισει νουμερα το βραδυ η δικια μου... θα αρχισει να κλαιει κανα 5λεπτο κατα τις 3:30.. και βλεπεις τον ανδρα μου και σηκωνεται προσοχη να παει να την αγκαλιασει... γυρναω λοιπον και του λεω μην τυχον και πας γιατι θα γινει χαμος.. ε και ξανακοιμαται...

ωραια περνατε ρε βαγκ... απο την μια απλη οικογενειακη ζωη και απο την αλλη σεξογκομενα της csi.. :lol:

μαρκερ εμενα τα δικα μου μεχρι τις 4 ιανουαριου μεγαλωναν λες κκαι ηταν μονα τους... απο οταν αρχισαν να γερνανε οι πλακουντες αρχισαν να μην παιρνουν....

οι πλακουντες γερασανε προωρα απο την πολυ κορτιζονη που εχω πιει... και αλλα πολυ ισχυρα φαρμακα που επαιρνα το πρωτο τριμηνο για να κρατηθει η εγκυμοσυνη...

στην κορη μου δεν ειχα τετοια θεματα με τον πλακουντα...

δεν με πειραζει και 2300 να γεννηθουν μια χαρα αντρακλες θα βγουν με το γαλατακι της μαμας τους... απλα τον πρωτο καιρο θα κουραζονται πιο ευκολα οταν τρωνε...

χρυσουλα 8 λιτρων ειναι η χυτρα...

ντομ που ειπαμε οτι δουλευεις????

μπραβο στο μικρο σου... αντε τερμα πια οι ιωσεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα δεν θελεις να σου πω τι γινεται μεσα στην κοιλια μου....

παει να απλωθει ο ενας και στριμωχνει τον αλλο... αρχισει λοιπον ο αλλος και τον κλωτσαει...

πιανει λογγυξα τον ενα , νευριαζει ο αλλος και τον κουτουλαει συνεχεια μεχρι να σταματησει.. :lol::lol:

χθες ρωτησα τον γιατρο αν τραυματιστουν μεταξυ τους και γελουσε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

σημερα φυσικα οχι σχολεια - να φανταστω κανεις σας

τους εδσα φρουτα να φανε - αντε να δω ποση ωρα θα κανουν- εαν δεν τα δωσω εγω μεχρι το βραδυ εκει θα ειναι

νανα για τη χυτρα δεν ειναι τιοτα

εαν εχει λιγο φαγητο και το γεμισεις με παραπανω νερο απο οσο πρπει μπορει να κανει νερα - αλλλιως μπορει να εχει σφυξει λιγο το λαστιχο και να θελει αλλαγμα

ελα ρε βαγκ - μου αρεσουν αυτα που περιγραφεις -θελω και εγωω

Ντον το διωροφο που βγαινει το συρταρωτο κρεββατι απο κατω λεω να παρουμε - δεν χοραμε αλλιως θα ειναι το δωματειο μονο κρεββατια :lol:

νανα οχι δεν πολυκλωτσαει -ειναι με τις ωρες του.

και εχετε κοριτσια βραδυνα ξυπνηματα ε; εμας ευτυχως εχουν φτιαξει αρκετα- εκτος ουι ξυνανε κλασικα απο τις 6 δεν μπορω να πω οτι ξυπνανε το βραδυ

ο

Ο Στελιος εκοψε τη βραδυνη πανα -ουοαου - καλα πχ σημερα το πρωι δεν προλαε και κατουρηθηκε στο κρεββατι αλλα δεν πειραζει 3 νυχτςε τα προλαβαιενει -λιγα πλυσιματα παραπανω δεν πειρ.αζει

ο Νικος με την καμια

Εχω ξεκινησει ντουφαλακ - 3 μερες και χωρις τουλετα σκαω ωρες ωρες - δεν τον ρωτησα τον γιατρο - αλλα επερνα και στην αλλη οποτε δεν θα κατσω να σκασω κιολας

Περιπου 9 Γενναρη δεν αλλαζεις μηνα βρε συ; τον 7ο δεν εκλεινες; :D

Μια χαρα παντως ειναι οι μπομπιρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ Μάρκερ...

είχα βάλει αρκετό νερό... δεν ήξερα ότι δεν πρέπει να βάζουμε περισσότερο νερό απ' όσο πρέπει...

κι ο δικός μας ξυπνάει και θέλει τον μπαμπά του να κοιμηθεί μαζί του.

και αυτές τις μέρες που είναι πρωινός πρέπει να τον ξυπνήσει και να του πει "γεια" πριν πάει στη δουλειά.

διαφορετικά ξυπνάει και έχει νεύρα που δεν τον χαιρέτισε ο μπαμπάς του.

πραγματικά δεν έχετε δει περισσότερη αδυναμία γιου προς μπαμπά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ μαρκερ νομιζω οτι δεν συννενοουμαστε καθολου μα καθολου..... :lol:

λεω οτι μου λεει και ο γιατρος...

οι πλακουντες ειναι γερασμενοι δεν εχει να κανει ο μηνας στην δικη μου περιπτωση...

ειναι καθαρα θεμα πλακουντα...

αν ο πλακουντας ηταν υγιεστατος θα επαιρναν γυρω στα 300 γραμμαρια καθε εβδομαδα απο δω και περα ειπε ο γιατρος, γιατι βλεπει οτι η τροφοδοτηση αιματος των εμβρυων γινεται οπως ακριβως και στην μονη κυηση..

τελοσπαντων ας μην το ξαναθιξουμε το θεμα...

σημασια εχει οτι τα μωρα ειναι καλα και 99% δεν θα χρειαστουν θερμοκοιτιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η χυτρα εχει μαζι και συνταγες για το ποσο περιπου νερο θελει η καθε μια

πχ η δικια μου ελεγε σε ολο το φαι 1 ποτηρι νερο και φυσικα στη αρχη ολα τα εκαιγα ολα\

ακομα εαν ξεχαστω μπορει να το αφησω να κολλησει

Ελενη εγω σε καταλαβαινω παντως τι λες :lol:

τα γραφω αποτομα μαλλον και δεν γινομαι κατανοητη

βρε στατιστικα λεω - με τις περισσοτερς μαμαδες και παλιες που εχω μιλησει δεν επαιρναν μετα τον 7 απως τα αλλα παιδακια

και εμενα το ιδιο και ουτε γερασμενοι ηταν οι πλακουντες πηγαινα για ντοπλερ καθε 2 βδμ μετα τον 7ο γιατι ιχα απο τον 5ο συαπασεις και η αιματωση ηταν καλη -ολα ηταν καλα δλδ

γενικα μιλαω ασχετως γιατρων κλπ

το μεσημερι θα παμε βολταρια - τωρα που δεν ξερω

αλλα ηδη εχουν αρχισει να νυσταζουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.to-mati.gr/archives/deite-ti ... etou-video

αρε να μην ξερω Γερανικα -κοριτσια πια ξερει αν βοηθησει στο τι λενε

εμενα με ενθουσιασε πραγματικα το βιντεακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εσεις που εχετε αγορια..

θελω να παρω ενα δωρακι σε ενα αγορακι που να εχει θεμα τον μακουιν..

τι να του παρω????? μεχρι 30 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το τηλεκατευθυνόμενο μακουιν τον μικρο εεχει γυρω στα 26ε

πιστες γενικα ειναι ακριβές οι μεγάλες

εμας παιζουν με οτι και να ναι μακουιν

οι μικρες πιστες εχουν εκει γυρω στα 30 παντως και εχουν και ενα αυτοκινητακι μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημρερτα...ωραια φαινεται το παιχνδιι..σουπερ θα ελεγα..δεν το ειχα ξαναδει..

νανα εγω νομιζω δε το εκλεισες καλα..

ρε παιδια η μαρθα οπου παμε ζητιανευει..καθε φορα γυρναμε απ οτο κετνρο με μπισκοτα και κουλυορια..

της το λεω...της το ξανα λεω..τι να πω!!

πρεπει να κοπει αυτο..παει μεσα απο τους παγκους και λεει τι θα μου δωσεις;;

ντομ..ολα καλα;;

βαγκ..τι να πω..ειστε καλα;;τα παιδια;;

ετσι οι γεωργιανες,ε;;

πρ;γματικα ολες οι μπατσινες να ηταν μισες σαν και σενα..

πηγαμε παιδιατρο..

5200 περιπου το παιδι..60 ποντους...

ολα καλα..ξηροδερμια...μου εδωσε αλοιφη..αλλα ειπα να βαλω πρωτα κεραλοιφη!!μου ειπε να βαλω ενυδατικη...αλλα ειπα να δοκιμασω φυσικα πραγματα!!

καναμε εμβολια..

γκαριξε θα ελεγα..

νανα περιμενω βιντεακι για το πλεξιμο σοτ χερι..το ιεχα δει στο γιου τιουμπ αλλα δε θυμαμα ιπου το ερβαλα!!

αρακας φρεσκο για μας σημερα!!

τελικα καλη η χυτρα του λιντλ!!

ηλιο με κρυο εδω..το απογ θα παμε ελενη σκ!!

ναι ρε παιδια..χαιρομαι που δε θα μετακομισουμε..

και ουτως οι αλλως αυτο λεγαμε..υποτιθεται οτι ψαχνουμε για αγορα..και καποια στιγμη θα βρουμε..του πουστη..που θα παει..1-2 χρονια που λεει ο λογος..

και εκτοςε απροοποτυ!!

εγω νυσταζω..παιδια ειδαμε χθες αλλη 1 τελεια ταινια..μα τελεια αληθεια..

να την δειτε!!

dictado..ισπανικη!childish game sta agglika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πιο κατάλληλη να σου πει για μακουίν είναι η Μάρκερ... χαχαχα!!!

πού να το βρω το βίντεο;

ποιος θα με τραβάει βίντεο;

αν το πω σρον Π θα με κοροϊδεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σημερα τηλκεντρο με μια μ..νη που δεν ηρθε στη βαρδια

ο καθενας με την παπαρια του και σημερα!

ελεγα θα τα λεγαμε σημερα...αλλα μπα!

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koyrqgio ντομ....α δε το βρηκες το βιντεο απο γιου τιουμπ;;;

ελα ρε συ νανα..το θελω!!

πεστον να σε υτραβηξει...

χαχα..

ωραιος ο αρακας..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε το βιντεακι δεν τοειδε καμια; δεν σας ξαναβάζω τίποτα :D

νανα τι να σε τραβίξει δεν κατάλαβα :?

σωσω για τις δίαιτες δεν ξέρω τίποτα - ας μπει το Μαρακι να βοηθησει

Οσο για το μαξιλαράκι είναι πραγματικά πάρα πολυ καλο

βέβαια σου κόστησε ακριβά αλλα το αποτέλεσμα ειναι πραγματικά ομορφο

Γυρισαμε απο βολτα

του ηραμε παγωτο -δίαλεξαν ενα μακουινακι που τους άρεσε και μετα εγινε χαμος - μας επρηξαν - δεν θελω αυτο ήθελα εκεινο - οχι να παμε να παρουμε το αλλο και δωστου φασαρια και κλαμα

μιλαμε δεν τους ξαναπαιρνω τιποτα -ειναι πουλ αχαριστα ωρες ωρες και τα διαλεξαν και μοινοι τους φαντασείτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα πες μου που τα βρισκεις αυτα τα βιντεο..χζχα.χ..

φαγατε παγω το αληθεια;;εγω κρυωσα μονο στην ιδεα..καλα οχι οτι θα με χαλουσε να χα ενα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑρκερ τελειο το βιντεο! περιμενω να δω τη διευθυνση του Ραδιο Αρβυλα να το δουν και να το κανει το ιδιο ο Κανακησ!!!

Ντομ χαρα στο κουραγιο σου στο τηλ κεντρο!!! εγω ειμαι λιγο αποτομη... δε θα τα καταφερνα σε κατι τετοιο... θα με απελυαν!

Νανα πλεξιμο με το χερι;;; χωρις πλακα θα ηθελα να σε δω να το κανεις!!!

Σωσω εγω θα την εκλεινα σπιτι αν εκανε τετοιες ζητιανες σε ξενους... εδω με πειραζε το καλοκαιρι που επιδη η γιαγια των διπλανων ολο τους εδεινε διαφορα μαθανε και της ζητουσανε...

τις προαλλες που πηγαν με τον αντρα σουπερ μαρκετ και αρπαξε απο το ραφι ενα σακουλι φουντουνια και δεν το αφηνε λεει ο αντρας, της ξεκαθαρησα οτι ετσι και το ξανακανει δεν προκειται να ξαναμπει σε σουπερ μαρκετ! και θα το κανω!

Μαρντιο ακομα χαλια εισαι;;;; περαστηκα!

Χρυσουλα τωρα που μεγαλωσαν τα οχηματα φυγανε απο το σπιτι... το καλοκαιρι στην αυλη... ειναι ικανος ο δικος μου να μας τρακαρει και να μας στειλει σε νοσοκομειο!!!

χθες παλι ξυπνησε ο κανακαρης μου στις 3! αφου ειδε οτι με μενα δεν περναει το δικο του να κοιμηθει στο μεγαλο κρεβατι, αρχισε να θελει το μπαμπα του... τον λεω... κανονισε... ετσι και τον κουβαλισεις εδω θα παω να κοιμηθω στο ισογειο! καθοταν κανενα μισαωρο στο χαλι διπλα στο κρεβατι του και το σκατο δεν κοιμοταν... μεχρι που τα πηρε, τον μαλωνε ο αντρας εκλαιγε ουρλιαζε αυτος, μπαμπα μου που μ'αφηνεις και τετοια, ξυπνησε και η ΜΑριαννα... παρτυ!

τα πηρε ο αντρας, και κατεβηκε στο σαλονι να κοιμηθει! δηλαδη... μ'αφησε παλι εμενα να βγαλω το φιδι απ'την τρυπα! τον μαλωσα λιγο και κοιμηθηκε επιτελους!!! 2 ωρες ατ οποδι ειμασταν!!!! να δω σημερα που ειναι νυχτα ο αντρας.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

όποια θέλει ας έρθει στην Κύπρο να της δείξω!!!

χαχαχα!!!

σωσώ δεν έχω και σκάιπ να σου το δείξω...

όταν αγοράσω υπολογιστή και εγκαταστήσω το σκάιπ, να μιλήσουμε και να σου δείξω.

αν μπει το Μαράκι... θα τη βρίσει τη Σωσώ για τις δίαιτες.

χαχαχα!!!

ωραίο το πουφ.

μάρκερ, δεν είδα το βιντεάκι γιατί δεν μπορώ από τη δουλειά.

κι εγώ που δεν είμαι σε τηλεφωνικό κέντρο... δεν σταματάω να μιλάω στο τηλ ή με κόσμο που έρχεται να ρωτήσει πληροφορίες για το Σχέδιο.

εμένα μου αρέσει η επαφή με τον κόσμο.

αυτό που με κουράζει και με εκνευρίζει είναι όταν τηλεφωνούν και δεν ξέρουν τι θέλουν ή είναι άξεστοι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κορίτσια!

Σωσω ειμαι ο ανθρωπος σου σε αυτες τις διαιτες!

Την ατκινς την εχω κανει 2 εβδομαδες...εχω και το βιβλιο...ειχα χασει 3-4 κιλα σε 2 εβδομαδες αλλα δεν σου τη συστηνω...η ντουκαν ειναι απλα...ΚΟΡΥΦΑΙΑ!

Σκληρη αλλα κορυφη!

Εγω τοτε που εχασα 7 κιλα εκανα τη Eurodiet που σου ειχα πει...αλλα ειναι ακριβη γιατι αγοραζεις ειδικα προϊοντα.

Ειναι ομως εγγυηση...σε 24 μερες χανεις 6 κιλα και ισχυει!Δεν ειναι μαλακιες.Αν κανεις ο,τι σου πουν τα χανεις δε πα να χτυπιεται οποιος να ναι οτι δεν γινεται.Και φαινεσαι σαν να εχεις χασει πολλα περισσοτερα γιατι χανεις ποντους.Και κυριως χανεις λιπος κι οχι νερο οπως οι διαιτες εξπρες.

Το γυρισα ομως στη ντουκαν οταν δεν αντεξα αλλο οικονομικα.

Ειναι για μενα καλυτερη απο την ατκινς γιατι η ατκινς εχει πολλα λιπη.Ενω η ντουκαν τα θελει λαιτ.

Γενικα οι πρωτεϊνικες διαιτες-ολες αυτες-ειναι κατ΄εμε οι μονες αποτελεσματικες, γρηγορα οπως θελουμε εμεις που εχουμε πολλα κιλα παραπανω.Σκληρες-ειδικα εσυ που δεν εισαι του κρεατος-αλλα κορυφη!

Κανε την Ντουκαν!!!Κανε την!!!

Γκουγκλαρε pareadukan ειναι ιστοσελιδα για την ντουκαν, εχει τη διαιτα αναλυτικα σε ολες τις φασεις εχει και φορουμ(ειμαι και μελος).Δες την...ζυγισε τις δυναμεις σου-πιστευω σε σενα, το χεις ανετα!-τωρα που δε θηλαζεις κιολας...βουρ!Και ξεκινα.Απο τη φαση 1 ''Επίθεση''!

Τι να σε κανω!Γκαστρωθηκα!Θα σε εκανα παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα....

επισοδειακο βραδυ βαγκ ε???

μιλα του το πρωι οτι σε στεναχωρησε και τετοια που δεν κοιμηθηκε.. πιαστον στον φιλοτιμο....

νανα χρυσοχερα εισαι το ξερεις?????

ντομ και τι θα τρωει η σωσω με την ντουκαν αφου δεν τρωει κρεας????? πως θα αντικαταστησει τις πρωτεινες?????

εγω παλι οταν λειπει η κοπελα και ειμαι τηλεφωνικο κεντρο στη δουλεια...

μου λενε που πηρα????? στο 090??????? :lol::lol:

εγω φταιω που ειμαι ευγενικη.... :mrgreen:

η μαρντ που ειναι????

καλυτερευσε??

εγω παλι δεν κοιμηθηκα το βραδυ....

ο ανδρας λεει οτι οταν θα γεννηθουν τα μωρα θα ειμαι τοσο εξαντλημενη που δεν θα σηκωνομαι βραδυ να τα ταισω....

κ εχει δικιο... ηδη εχω αρχισει και καταρρεω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη βάστα γερά!!!

χαχαχα!!!

ελένη αυτό που λες στη Βαγκ να κάνει θεωρείται ψυχολογική βία την οποία δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε στα παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω...

αλλα αμα δεν εχει αλλη λυση ειναι καλυτερα να τον πιασει στο φιλοτιμο παρα να γινεται χαμος καθε βραδυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...