Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΕΣ ΜΑΝΕΣ ΓΕΝΝΟΒΟΛΟΥΝ ΞΑΝΑ ΜΕ ΜΑΝΙΑ.. ΕΠ37


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σωθηκαμε με το πατινι μεσα στο σπιτι...ακομα και για τσισα στο μπανιο γρηγορα του λεω...παει με το πατινι και το "παρκαρει" διπλα στη λεκανη :lol::lol::lol::lol:

καλα πολυ γελιο εριξα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα η σκηνη ειναι αποθεωτικη...

την Παρασκευη ηθελε να το παρει στο σχολειο...

αυτο μου τη δινει με αυτο το παιδι..μερικες φορες τα θεωρει ολα δυνατα... :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μας..

καλε αληθεια δυσκολευονται ταπ αιδια σας να φυσηξουν;;μου φαινεται τοσο αστειο..γιατι πολυ απλα νομιζω οτι ειναι εμφυτο αυτο..

τεσπα!!

πηγαμε λιντλ το πρωι..

1 χαρα..παιδια η μικρη...ειναι πολυ σουρουκλεμε σας λεω!!

οταν ειναι ξυπνια..θελει παρεα...τι να πω!!

ελενη περιμενουμε μεα σου!!

εγω εκανα φασολακια..ελπιζω να πετυχανε..γιατι αν οχι,,,φταιει η χυτρα και κριμα στα λεφτα!!

καλη δουλεια χρυσουλα!!

ντομ εχει να πμοιασει ημαρθα..απλα το θεωρω πολυ μικρο για να κανει τα τερτιπια τηε μανας..

εννεοιται και θα κρατηθει το φασολι..με ττοια μαναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανούκα πες για το σπρευ της μύτης.Ψάχνω κατι να ξεβουλώνει τη μύτη σε σπρέυ για παιδιά για τον ύπνο ,καταλαβες γιατί βάζω σταγόνες otrivin και εκτος ότι δε κάθονται οι μικρες νομίζω ότι δε μένει και τίποτα μέσα ενώ με το σπρευ θα είμαι πιο σιγουρη.Ρωτησα φαρμακειο αλλα μου παν δε βγαινει Otrivin ή κατι παρομοιο σε σπρευ και μου ξαναδωσαν otrivin.

Ντομ ΄δύσκολα να την "πατήσω" εγώ για τρίτο αν και πολύ θα το ήθελα αλλά από ότι φαίνεται δε μπορούμε να συλλάβουμε φυσιολογικά 4,5 χρόνια παντρεμένοι ελεύθερες επαφές και δεν μας έχει κάτσει ποτέ.Ε δε μπορεί αν γινόταν θα χε συμβεί.Και άντε πριν την εξωσωματική είχα άγχος μετά που χαλάρωσα...μπούρδες άμα υπάρχει θέμα υπάρχει.Οπότε αν πάμε για το τρίτο πρέπει να ναι συνειδητή επιλογή για την εμβρυομεταφορά των κατεψυγμένων μας που μας τα κρατάνε για άλλα 2 χρόνια.Και πάλι αν επιζησουν απο την απόψυξη και αν πιάσουν.Αλλιώς εχώ πει φάρμακα δε ξαναπαίρνω και φτου και από την αρχή η όλη διαδικασία γιατί επιβαρύνεται και η υγεία με τόση ορμόνη.

Σωστά τα ψυχολόγησες τα κορίτσια μου.Η ξανθιά η Δήμητρα είναι η τσαούσω της παρέας και η χοντρούλα η Χρυσάνθη είναι η ζουζούνω της παρέας..Ούτε σαν αδέρφια δε μοιάζουν ούτε φυσιογνωμικά ούτε σα χαρακτήρες η μέρα με τη νύχτα όπως ακριβώς εγώ και η αδερφή μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ σωσω ερωτηση...

που βλεπεις τις προσφορες που εχει το σουπερ μαρκετ????

ποσο κανει μια χυτρα περιπου της φισλερ??

οπως ειπα η δικη μου χαλασε....

επισης πιστευεις οτι τωρα της βγαινει της μαρθας η ζηλεια???? μετα απο δυο μηνες?????? η πιστευεις οτι ειναι αναλαμπη...

ντομ εγω σαυτη την εγκυμοσυνη ειμαι συνεχεια με μυκητες και ντακταριν...

οποτε καταλαβαινεις οτι δεν εχει να κανει...

μην αγχωνεσαι το φασολακι δεν παθαινει τιποτα...

χρυσουλα το πατινι θελω να της παρω κι γω...

αλλα δεν θελω να γεμιζω το δωματιο της με τετοια παιχνιδια συνεχεια..

σκεφτομαι να το παρω στην γιορτη της...

το αρμονιο που της πηρε ο νονος της δεν το παιζει καθολου...

πολυ στεναχωριεμαι οταν δεν παιζει τα παιχνιδια της και απλα πιανουν τοπο...

μαρντ περαστικα σας...

μην λες μεγαλες κουβεντες για τριτο..

μετα απο 2 χρονια ισως εχεις αλλαξει γνωμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poιες απο ολες τις προσφορες των σουπερ;;το λιντλ εχει σελιδα..ολα τα αλλλα....δεν ενημερωνωομαι γιατι δε βλεπω τηλεοραση..

ελενη..μπορει να τα παιξει αργοτερα..

ποτε δε ξερεις..

και εγω θελω να τα πετραξω ολα γιατι πιανουν ψωρο..

χωρο εννοω..και δεν ειναι και πολλα..

αλλα ειναι πολλα τζιτζιρι μιτζιρι..αναλαμπη ητανε της μαρθας..

αλλα ερχονται και αλλοα..μην αγχωνεστε!

εμεις ανακαλυψαμε τη φτηνοτερη φισλερ της αγορας..

ψαχνουμε στο σκρουτζ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως χθες τρόμαξα στην ιδέα ότι μπορεί να μαι εγκυος και να πρέπει να μαι καθηλωμένη σε ένα κρεβάτι από την αρχή με εμετούς και ζαλάδες όπως είχα χθες και πόνο στο στομάχι.Και αυτό όχι για μένα αλλά για τα παιδιά που δε θα μπορούσα να παίξω μαζί τους ή να τους μαγειρεύω πράγματα ή να έχω το σπίτι καθαρό να τα κάνω εγώ μπάνιο να πηγαίνω να τα παίρνω από το σχολείο.Ενω ξέρω ότι στα δύσκολα θα μπορούσε να ζοριστεί και η μάνα μου και ο άντρας μου και να με βοηθήσουν,αλλά επειδή τα κάνω εγώ και έχω το πλήρη έλεγχο τρόμαξα ότι δε θα μπορώ πια και πως θα τα καταφέρουν οι άλλοι σε περίπτωση ακινησίας μου.Επίσης πως θα το έπαιρναν στη δουλεια αν έπρεπε να καθήσω καιρό;;;όλο τέτοιες σκέψεις έκανα αντί να χαρώ που ίσως είχε γίνει και για μένα ένα θαύμα.Καλά έκανε μάλλον ο Θεός και δε μου το στειλε.Κάθε πράγμα στο καιρό του.όχι βέβαια ότι θα αλλάξει κάτι μετά,πχ θα αυτοεξυπηρετούνται τα παιδιά σε 1-2 χρόνια και δε θα χουν την ανάγκη μου...Μπα τζάμπα όνειρα κάνα με τα 2 καμάρια μου θα μείνω και αι μεγειά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσώκι, σου έστειλα τα λεφτά μαζί με κάτι πραγματάκια...

τα έστειλα συστημένα.

του δικού μου δεν του αρέσουν τα ρούχα του.

το κάνουν και τα δικά σας;

όλα είναι παλιά...

επίσης, μου τη δίνει γιατί με φωνάζει "κόρη".

θέλω να τον πλακώσω στο ξύλο...

από την άλλη, το λέει τόσο γλυκά που μου 'ρχεται να τον φάω!!!

χαχαχα!!!

μαρντ, το φυσιομέρ χρησιμοποιώ.

ο Π μου έχει απαγορεύσει να του αγοράσω το παραμικρό δωράκι...

έχει πάρα πολλά!!!

Ελένη έχει κι ο δικός μου πιάνο.

το οποίο το έχει παίξει πολύ αλλά το αγοράσαμε πριν 1,5 χρόνο.

θέλω να πω ότι αρέσει περισσότερο στα μικρότερα παιδάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α το physiomer το ξέρω εννοούσα κάτι σε σπρευ να βοηθάει στον ύπνο όταν είσαι μπουκωμένος αν υπάρχει για παιδιά όπως υπάρχει πχ για ενήλικες Otrivin σε σπρευ ή ντεξαριν.Το θαλασσινό νερό για πλύσεις το ξέρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εστειλες ρε νανα;;

τεσπα!!

τελικα καλη η χυτρα..ωραια τα φασολακια..

και μετα σπιτικο μπαουντι..

παιδια βγαινει τελεια..θα το κανω 1μερα να το βαλω στο μπλογκ!!

η πρασοπαστατοπιτα της χρυδουλας!!

με πολλες παραλαγες ψχρυσουλα...να ξερεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

καλε πόσο γραψατε;

Χρυσυολα και εμεις εχουμε απο ολα στοσπι 2 αυτοκινητακια , τραπεζακια 2 καρεκλες και 2 πουφ ενα πατινι

ενα ντραμε - μια κιθαρα απο τα ογκωδη και 1 παινχιδοκουτο τιγκα και 2 κουτια κατω απο κρεβατι πλαστικα τεραστεια απο ικεα τιγκα στο αυτοκιητακι ειναι πανω απο 300 αυκονητακια - μην περιγραψω ποσο παιχνιδι εχουν - αλλα δεν μπορω να μην τους παρω ρε γμτ μου - οταν μου ζητησουν.

Ελενη εγω σοανιως χρησιμοποιω χυτρα οποτε και να χαλασει δεν θα μου ληψει - αλλα κοιτα σκρουτζ οπως λειι η σωσω. οντως υπαρχει σαιτ με τις προσφορες σουπερ αλλα δεν το θμαμαι

Μαρντ στο εχω ξαναπει ειναι πολυ νωρις ακομα και οι μνημες προσφατες σε ενα χρονο θα τα εχις ξεχασει - εδω τα ξεχασε ο αντρας μου που κοντεψαμε να χωρισουμε απο την τρομερη γκρινια πο ειχαν α 2 τους- τρομερα γκριιααααααααααααααριιιιιικα μωρα - τρομερα ομως. ολη μερα ξυπνια και κλαιγανε ολη τη μερα

Καλε γιατι σε κορη Νανα; χαχα - εμεις ακομα με ορο βολευομαστε

Ντομ ενα δωματειο παιδικο εχουμε - ποτε και τα 3 εκει θα ειναι θελουν δε θελουν σε τριπλο κρεβατι.

Τωρα ποιος στα κραταει τα παιδια;

Σωσω θα μου βρουν τελειως φυσικο τροπο παρασκευης σαπουνιου συνταγη με σταχτη και οχι σοδα - εαν τη θες οταν τη βρει ο χημικος μας θα στη δωσω - το NAOH ειανι υτο που χρησιμποιειτε ευρεως πλεον αλλα δεν θεωρειτε φυσικο προιον.

Εγω δεν συμφωνω να μιλανε σε ξενους και αν παινυον ξενους ετσι στα καλα καθουμενα- και εμενα ειναι πολυ κοινωνικα και θα μιλησουν αλλα παντα θα με κοιταξουν να τους δωαω το οκ ακομα και για το ονομα. σε καποιν ξενο μπορει να τον φωναξουν εαν ειναι μακρυα - πχ εεε κυριρε σου επεσε αυτο - με παιδακια θα μιλησουν και θα παιξουν

αλλα ολοι οι ξενοι μεγαλοι τους εχω μαθει οτι μπορει να ειναι ΚΑΚΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ή ΚΥΡΙΕΣ που μπορει να θελουν να μας παρουν σπιτι τουςκαι δεν τους μιλαμε εαν δεν ειναι κοντα μας ο μπαμπας η η μαμα

δεν ξερω κοριτσια εγω φοβαμαι και τη σκια μου -τοσα γινοτναι ας τα εχουνμε και λιγο υποψιασμενα

Ελενη αυτο με το οτι το πουλακι μας -πιπι μας δεν το πιανει κανενας αλλος εκτος εμας τους ιδιους τους το ελεγα απο τοτε πυο πηγαν στο παιδικο φετος - σεπτεβρηδλδ και ηξερα οτι θα πηγαινουν και οι δασκλαες - ΔΕΝ ΜΑ΅ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ κανεις και εαν καποιος το κανει παντα το λεμε στη μαμα ή ον μπαμπα

Μαρακι αντε μακαιρ να παραμεινει κοπελαρα γιατι και οι γιατροι ανθρωποι ειναι :lol:

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια - θα ξανδιαβασ και θα σχολιασω οτι ξεχασα

ΑΑΑ σωσω ακουσες ο ιατροδικαστης 3 μερες ασιτια εβγαλε στη νεκροψια -κριμα και παλι κριμα \. Δεν την ατηγορω πραγματικα τη γυναικα - κοριτσια ενα μυαλο ειναι πραγματικα πολυ ανρωποι σαλευουν και εαν δεν υπαρχει ουσιατηκη βοηθεια δεν αργει να γινει το κακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλά αν είναι εύκολο θέλω να πεις στη Βαγκ ότι βγήκε η απόφαση του δικαστηρίου και με δικαίωσε εν μέρη. Μου έδωσαν 3 μήνες άδειας την οποία ξεκινώ από την Παρασκευή. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΠΟ ΤΗ ΦΡΟΣΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΑΓΚ!

τι να πω ρε παιδια για την κοπελα..δε μπορω να πω τιποτα!!

εμεις σημερα μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

σωσώ θα δεις τι σου έστειλα όταν τα παραλάβεις.

θέλω εντυπώσεις!!!

χαχαχα!!!

τα έστειλα συστημένα!

θα σου έρθει ειδοποίηση στο σπίτι.

Μάρκερ, εδώ είναι πολύ συνηθισμένη έκφραση το "κόρη".

προφανώς το ακούει από το σχολείο που το λένε τα κοριτσάκια μεταξύ τους αλλά και οι δασκάλες...

αλλά το λέει τόσο χαριτωμένα, γιατί τονίζει πολύ το "ρ" που θέλεις να τον φας!

προχθές με ρωτούσε πότε θα βγει ο Μάριος από την κοιλιά μου για να τον βάλυομε να κοιμηθεί μαζί του στο μεγάλο κρεβάτι...

αρχίσαμε να του λέμε ότι θα βάλουμε ένα μικρό κρεβατάκι στο δωμάτιο της μαμάς και του μπαμπά...

τώρα είναι στη φάση που κάνει πως τον αγαπάει.

θα τον κάνει ωωωω όταν θα κλαίει και θα του δίνει την πιπίλα του...

χθες πάω σπίτι και μου λέει: "μαμά, δες τι δυνατό χέρι που έχω..."

αντί να μου δώσει το μπράτσο μου έδωσε τον καρπό... χαχαχα!!!

έφαγε όλο του το φαγητό (φασόλι μαυρομάτικο) και η δασκάλα του είπε ότι θα γίνει δυνατός... χαχαχα!!!

προχθές ήρθε με μία κάρτα που είχε τη φωτογραφία του και τα στοιχεία του.

ήταν η εκλογική του κάρτα...

είχαν εκλογές την προηγούμενη βδομάδα... χαχαχα!!!

και μάλιστα ήταν ο πρόεδρος... χαχαχα!!!

άντε, πολλά είπα για ο καμάρι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!

νανουκα πολυ χαιρομαι τα παιδακια που εχουν ηγετικη συμπεριφορα.. αυτο σημαινει οτι εχουν αυτοπεποιθηση για τον εαυτο τους και αυτο καλλιεργειται φυσικα απο το σπιτι....

μπραβο στον ανθιμουλη.....

η δικια μου χθες μου ανακοινωσε οτι αμα μεγαλωσει λιγο ακομα θα γεννησει ενα μωρο που θα το λενε ευα...

θα παει στην εκκλησια να παντρευτει τον μπαμπα της με νυφικο με μεγαλη ουρα... και θα παει και κομμωτηριο να στολισει τα μαλλια της.... :D:D

εγω της ειπα οτι θα βρει αλλο ανδρα γιατι ο μπαμπας ειναι ο ανδρας της μαμας και δεν γινεται αλλα θα την παει ο μπαμπας στην εκκλησια..

συμβιβαστηκε στο τελος λιγο στην ιδεα....

παιδια τοσο πολυ οιδιποδειο δεν εχω ξαναδει.....

σημερα εχω γιατρο....

ελπιζω να ειναι ολα καλα...

το μπουκωμα βεβαια καλα κρατει...

ρεσυ μαρκερ απορια:

τα παιδια σου δεν σκοτωνονται που κοιμουνται μαζι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

καλα η μερα σημερα περασε νερο...δουλευω σε λιγο και με το ζορι μαγειρεψα...

ο μικρος σηκωθηκε κατα τις 6 κατακατουρημενος..και να φανταστειτε οτι επειδη ημασταν πτωματα και πεσαμε ξεροι του ειχα βαλει πανα..

κακοξυπνησε και τον επιασε η γκρινια... :(:(

ηπιε 2 μπουκαλια γαλα :shock: και μετα μουλαρωσε δεν παω σχολειο..γιατι????ειναι αρρωστοι οι φιλοι μου...αληθεια ελεγε..το ηξερα οτι ελειπαν και χθες...δεν ειμαστε καλα λεω..πλυσιμο ντυσιμο γρηγορα..ολα με γκρινια...τον πηγε ο νικος με γκρινια μπηκε...δεν πηρα τηλ...λογικα θα του περασε μετα...

του εφτιαξα μια μακαροναδα με σαλτσα κοκκινη για αν χαρει..για εμας ψαρια ψητα. :?

το βραδυ θα φαω μια σοκολατα ..το εχω ταξει στον εαυτο μου...Σωσω μην σχολιασεις :lol::lol:

Ελενη εγω τη χυτρα την ειχα παρει 180 ευρω πριν 4 χρονια...εχουν πεσει οι τιμες ομως ..προσφατα την αγορασε απο ιντερνετ φιλη μου με 160 το ιδιο κοντελο της φισλερ ακριβως..

Νανα ο,τι ακουνε στον παιδικο φερνουν..ευτυχως μονο τα καλα προς το παρον..

Σωσω θελει χερια η μικρη μαλλον...και συνεχεια κολπακια... :D:D

Μαρια και εγω σε ενα δωματιο θα τα βαλω...το 3 υπνοδωματιο ειναι το εχουμε κανει γραφειο και δεν αλλαζει με τιποτα..οταν μεγαλωσουν πολυ με το καλο βλεπουμε...

Ντομ και εγω για μουρουνελαιο ειχα σκεφτει αλλα τον λυπαμαι..και πρπεει να παιρνει μονο οταν δεν εχει ηλιοφανεια..απο Οκτωβρη μεχρι Μαρτη δηλαδη..μηπως τον ξεκινησω... :?::?:

του αντρα μου του εχει μεινει τραυμα απο μικρος :lol::lol:

Ελενιτσα καλημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελένη μου, ο Α είναι πάρα πολύ ντροπαλός και θέλω να του το εξαλείψω όσο γίνεται.

με τα παιδάκια που γνωρίζει δεν μπορώ να πω ότι έχει ηγετική συμπεριφορά, αλλά έχει άποψη και αυτοπεπείθηση.

χθες παίζαμε ένα παιχνίδι τύπου παζλ.

παλαιότερα δεν τα συμπαθούσε καθόλου.

τώρα τελευταία έρχισε να τα παίζει.

αυτό ήταν ένα παιχνίδι με διάφορα ζώς χωρισμένα στα 3 και έπρεπε να τα ενώσεις.

το έκανε για πρώτη φορά και τα έβρισκε με την πρώτη!

ενθουσιαστήκαμε τόσο πολύ μαζί του που του το δείχναμε...

δε φαντάζεσαι πόσο πολύ την ψώνισε!!!

χαχαχα!!!

κι εγώ στο ίδιο θα τους έχω για αρχή.

αν περάσουν 3 με 4 χρόνια και δεν κάνουμε τρίτο μωρό... θα τους αλλάξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις δε θα κανουμε τριτο μωρο... :D:D

στο γραφειο υπαρχουν ηδη τρεις βιβλιοθηκες γεματες και 2 υπολογιστες...δεν εχω που να τα παω ολα αυτα...

αφου μου εκατσε αγορακι θα βολευτουν μαζι..

αργοτερα μπορει να φτιαξουμε σοφιτα γιατ εχουμε πολυ χωρο σε υψος ανεκμεταλλευτο...\

ειδεςς Νανα καιο δικςο κου τωρα τα επιασε τα παζλ γα τα καλα..πριν ουτε να τα φτυσει...

η ενθαρρυνση ειναι βασικο παιδαγωγικο μεσο...μη γελιομαστε ολοι τη χρειαζομαστε..ακομη και οι μεγαλοι!!!εστω ηθικα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχές Ιανουαρίου τον έγραψα σε 2 δημόσια νηπιαγωγεία.

το ένα είναι της ενορίας μου και το άλλο είναι της ενορίας της πεθεράς μου και κοντά στο σχολείο που πηγαίνει τώρα και θα συνεχίσουν και οι συμμαθητές του.

επίσης, είναι πολύ πιο καλόφημο σχολείο από το δικό μας.

σήμερα μου τηλεφώνησε η διευθύντρια για να με ρωτήσει για πιο λόγο θέλω να τον πάω εκεί.

της είπα διάφορους λόγους και όταν έφτασα στον τελευταίο που αφορούσε τη φήμη του σχολείου... αρέστηκε... χαχαχα!!!

μου είπε χίλια ευχαριστώκαι θα βάλει δικαιολογία για να μας εγκρίνουν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα,,πηγα στο μαθημα κοπυικης...

διαφωνω οτι πεσαν οι τιμες στις χυτρες,,ειδικα οι φισλερ..απλα μπορεις να τα βρεςι λογο ποιο φτηνα..

4 θα παφ ν δω 1 σπιτι..ενοικιο..

95 τμ ..2 υπνοδ,αυτον θερμ,μπαλκονια..εδω πιο πανω ειναι..2ος οροφ χωρις αδσανσερ..

αρ κοντισιον σαλον κουζ..360 περιπου..ο λευτ το ειδε χθες.του αρεσε,,θσα παω να το δω κ γω κ αν μαρεσει..το κλεινουμε κ ας κουρευεται ο παπαρας εδω..

μακαρι..αν κ τρελαινομαι στην ιδεα της μετσακομισης...

δε θελω..αλλα πρεπει να γινει..

ελενη περιμ νεα σοτυ..να ερθουμε κανενα απογ αν θελεις..

χριυσ 1 ολοκλ σοκολ;;τι λες;;μη σου κατσει βαρια..

χθες ειδαμε τελεια ταινια..κελι 211,,ισπανικη

νηπιο του χρονοτυ νσνσ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελατε αυριο να παιξουν τα κοριτσια....

δεν ειμαστε αρρωστοι....

αχ χρυσουλα και γω στεναχωρηθηκα που το γραφειο το καναμε βρεφικο δωματιο...

τωρα το γραφειο και τις βιβλιοθηκες τα εχω μεταφερει στην κρεβατοκαμαρα μας...

χωρανε δεν λεω.... αλλα δεν μου αρεσει που στο χωρο που κοιμομαστε δουλευουμε κιολας...

αλλα αμα δεν εχεις επιλογη.....

μια χαρα μου ακουγεται σωσω...

ειδικα στην περιοχη που μενεις ειναι πολυ φθηνο... καντου παζαρι να κατεβει καμοια 40 ευρω με μειωμενη αποδειξη..

παιδια η χυτρα ειναι κατι απαραιτητο για μενα... ειδικα για το μαγειρεμα των μωρων.... πρεπει οπωσδηποτε μεχρι να πανε 6 μηνων να εχω αγορασει...

τωρα φισλερ εχω παλι... εχει χαλασει ομως η βαλβιδα και κανει περισσοτερη ωρα για να ψησει... δεν νομιζω να αντεχει για πολυ ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που λέτε για χύτρες.

είχα αγοράσει μία fest με 35 ευρώ.

ζήτημα αν την έχω χρησιμοποιήσει 10 φορές.

πριν καμιά βδομάδα πήγα να βράω κρέας και έβγαινε νερό γύρω γύρω από το καπάκι.

χάλασε ή δεν την είχα κλείσει σωστά;

φοβήθηκα η αλήθεια είναι και δεν την ξαναχρησιμοποίησα...

χωρια ασανσέρ δε θα είναι ζόρι ρε Σωσώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω ρε συ αν ειναι τοσο ζορι χωρις ασανσερ....δεν πηγα να το δω ακομα..αλλα δε θα μεινουμε και 1 ζωη εκει..

ξερω γω!!

και αλλο κακο οτι δεν συγκοινωνει με κανενα σπιτι..

και ειναι γωνια το σπιτι..

τεσπα!!

ελενη.θα δουμε για αυριο..θα μιλησουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...