Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα βγεί αποτέλεσμα;;;


martha1

Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

Να σας ρωτήσω κάτι;; Έκανα απόξεση για παλίνδρομη στις 28/09/08. Ο γιατρός είπε να περιμένουμε δύο μήνες και να ξεκινήσουμε ξανά τις προσπάθειες.

Οι δύο μήνες πέρασαν :laugh: και τώρα μπορούμε να ξεκινήσουμε.

Μου ήρθς την παρασκευή και πήρα η ανυπόμονη τεστ ωορηξίας. Μέσα λέει να μην χρησιμοποιηθεί όταν υπάρχει πρόσφατη αποβολή.

Τι λέτε ; να μην το κάνω; δεν θα δείξει τίποτα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τεστ ωορρηξίας αλλά πιθανόν οι οδηγίες να αναφέρονται στο διάστημα των δύο μηνών που σας είπε και ο γιατρός!

Εγώ θα σου πρότεινα είτε το χρησιμοποιήσεις είτε όχι να μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ και όλα θα γίνουν μόνα τους!! Δεν θέλει άγχος και αφού συνέλαβες μια φορά, μπορείς σίγουρα να το ξανακάνεις!!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ τεστ ωορρηξίας αλλά πιθανόν οι οδηγίες να αναφέρονται στο διάστημα των δύο μηνών που σας είπε και ο γιατρός!

Εγώ θα σου πρότεινα είτε το χρησιμοποιήσεις είτε όχι να μην το σκέφτεσαι τόσο πολύ και όλα θα γίνουν μόνα τους!! Δεν θέλει άγχος και αφού συνέλαβες μια φορά, μπορείς σίγουρα να το ξανακάνεις!!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα...

Φιλιά πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου, καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου σχετικά με το τεστ...Αλλά γιατί να χρησιμοποιήσεις;;Εγώ ούτε σταθερό κύκλο είχα ούτε ασχολήθηκα ποτέ με το πότε έχω ωορηξία κι όμως έμεινα έγκυος με την πρώτη..Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι γλυκιά μου...Αφού έμεινες έγκυος ήδη μια φορά, μπορείς να ξαναμείνεις σίγουρα..Απόλαυσε τον έρωτα με τον άντρα σου όποτε έχεις την επιθυμία ( κι όχι όποτε είναι πιθανό να συτλλάβεις), και θα έρθει και το μπεμπάκι που τόσο επιθυμείς..Αν ωστόσο επιμένεις στο τεστ ωορηξίας τηλεφώνησε στο γιατρό σου...Φιλάκια πολλά κι εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα για τη ζωούλα που θα μεγαλώνει μέσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου, καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου σχετικά με το τεστ...Αλλά γιατί να χρησιμοποιήσεις;;Εγώ ούτε σταθερό κύκλο είχα ούτε ασχολήθηκα ποτέ με το πότε έχω ωορηξία κι όμως έμεινα έγκυος με την πρώτη..Δε χρειάζεται να αγχώνεσαι γλυκιά μου...Αφού έμεινες έγκυος ήδη μια φορά, μπορείς να ξαναμείνεις σίγουρα..Απόλαυσε τον έρωτα με τον άντρα σου όποτε έχεις την επιθυμία ( κι όχι όποτε είναι πιθανό να συτλλάβεις), και θα έρθει και το μπεμπάκι που τόσο επιθυμείς..Αν ωστόσο επιμένεις στο τεστ ωορηξίας τηλεφώνησε στο γιατρό σου...Φιλάκια πολλά κι εύχομαι σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα για τη ζωούλα που θα μεγαλώνει μέσα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...