Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα πολύτιμα στολίδια μας!Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12!!v14


Recommended Posts

filenades mouuuuu xronia pollaaaaaaaaaaaa!!! pos perasate??? sas euxaristo oles gia tis euxes sas :D:D na xaireste tis oikogeneies sas :D emeis edo kaname paramoni sto spiti mas mazi me tous goneis mas kai kati filous ;) kala itan... mono pou kourastika ligo na mageirepso tosa fagita kai na mazepso to spiti meta :? alla den pirazei kala perasame auto exei simasia ;) mas eferan polla dora gia ta mora ;) polla rouxa kai paixnidia... kai emena bebaia mou piran oraia pragmatakia ;) eimai tora kai 3 meres arrostoula :(:( ponaei o laimos mou kai bixo sunexeia kai trexei kai i muti mou :cry::cry: kai eimai oli tin ora me maska min kollisoun ta mora mou :? o manolis mou exei muksoules kai sunexeia tou bazo oro. o tonis mou eutuxos kala einai ;)

pao na aploso ta rouxa kai tha sas diabaso se ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρονια πολλα!!!!Να χαιρεστε οτι αγαπατε!υγεια και αγαπη πανω απο ολα ευχομαι!Χριστινακια να χαιρεστε τα ονοματα σας!

Αν τε και καλη Πρωτοχρονια να εχουμε :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

; Καλημέρα κούκλες

Είδα πολύ ωραίες φωτογραφίες, η μικρή Βαλερια πανέμορφη και τα μπισκοτοσπιτα πολύ επαγγελματικα, έφτιαξα και εγω ενα :P

Σταυρούλα να χαίρεσαι τον σύζυγό, αφού είχες βοήθεια απο τισ μαμαδες στη γιορτή μια χαρά εισαι

Χριστίνα περαστικά, να προσεχείς μη κολλήσουν τα μικρουλια.

Αντωνία έβγαλε δοντακι ο Ανάστασης, μακάρι να μην έχει γκρίνια ούτε σε αυτό ούτε στα υπόλοιπα.

Σοφία δεν φαίνεται το τικερακι σου.

Εγώ είμαι Θεσσαλονίκη σήμερα αλλά θα φύγω το απόγευμα και σασ γράφω από το κινητό.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα!!

χρονια πολλα κοριτσια μου,δεν εχω να ευχηθω,σας ευχομαι υγεια κ αγαπη στις οικογενειες σας κ να εχουμε καλη χρονια!

εμεις τα περασαμε ωραια,στη πεθερα μου φαγητο ανημερα,κ το απογευμα βολτα στην αθηνα κ χθες φαγητο σε μενα κ το απογευμα πηγαμε για καφε με τη κουνιαδα μου κ δυο φιλους στο ξενοδοχειο που δουλευει ο αντρας μου.περασαμε ομορφα απλα οταν γυρισαμε ειχε πολυ γκρινια η μπεμπα,παροτι δευτερομανουλα πανικοβληθηκα ετσι οπως εκανε.πηρα την πεθερα μου κ ειχε ματι.βεβαια λενε τα αβαπτιστα δε ματιαζονται..δε ξερω παντως το λαδι εγινε νερο.κ κατα τις 5 που ξυπνησε για γαλα ειχε πυρετουλη.μπορει κ απο αυτο να εκλαιγε..

να ευχηθω χρονια πολλα στις χριστινες μας!να ειστε καλα κοριτσια μου,με υγεια κ ευτυχια στις ζωες σας!

δε σχολιαζω,μπηκα βιαστικα.ισως μπω κ μετα.

σας στελνω πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!χρονια πολλα σε όλες και στιςδυο χριστινουλες μας για τη γιορτη τους!!!!!!

ετοιμαζεστε για τη συναντηση ε??????ζηλευουμε!εμενα το ελενακι δεν με πηρε τηλ να βρεθουμε, θα της τηλ εγω αργοτερα!λογικα ηρθαν γιαννενα αφου εχει μερες να γραψει στο ποστακι μας!

εμεις καλα περασαμε με πολυ φαγητο και τις δυο μερες στους γονεις μου!(καθοτι με τα πεθερικα δεν τα παμε καλα!)

ναταλακι τα σπιτακια ειναι ετοιμα απο τα ικεα και εσυ πρεπει να κολλησεις τους τοιχους, τη σκεπη , τη καμιναδα και να τα στολισεις!μπορεις να τα κανεις και τελειως μονη σου αλλα εχουν παρα πολυ δουλεια, ειχα κανει πριν 3 χρονια!

εδω σημερα βρεχει!!!!!!!

βικακι περαστικα στη μπουμπου σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπες ??!!

Χρονια πολλα και παλι!

χαιρομαι που ειστε καλα ολες!Κι εμεις ομορφα περασαμε,ολο με κοσμο και με παιδακια ημασταν,η καλυτερη του δηλαδη του Τουλη!Ολο τους γελαγε και τους χαιδευσει ολους,ειναι και πλακατζης εχει πολυ γελιο!

Μονο που ειχε να κανει κακα απο τις 23 του μηνα,παρ'ολο που τον ειχα συνεχεια να πινει νερο.Και υπεφερε ο καημενος και σφιγγοταν.Τελικα χτες αφου δεν ειχε κανει ακομα του εβαλα υποθετακι(το χαμομηλι δεν εκανε δουλεια,ουτε οι ασκησουλες)και ξαλαφρωσε ο καημενος...

Επισης την παραμονη εσκασε και το αλλο μας δοντακι!Εχουμε 4 και δαγκωνουμε πολυ!! :D

Εχει πολυ ωραιο καιρο!

Κικιτσα η κορη σου ειναι τρομερη φατσουλα!Ο τροπος που κοιταζει,ειναι σκετη γλυκα!

Τα σπιτακια σου τελεια!!

Ελενα χρονια πολλα στον αντρα σου,να ειναι καλα και να προσεχει τις γυναικες της ζωης του! :D

Παω να δω ομαδα αν γραψατε κανενα κουτσομπολιο. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia??

Ti kanete??

Xronia polla kai pali se olous, na xairomaste ta paidakia mas kai na exoume mia kali prwtoxronia kai o xronos pou erxetai na einai kalos gia olous mas!!!

Oles kala perasate e?? Mprabo!! Kai emeis olo boltaroume...kai simera pou exei polu kalo kairo bgikame bolta sta magazia! 18 bathmous eksw! Fusika h Ebelina einai ntumeni me to omorfo foremataki tis apto prwi giati giortazei o pateroulis tis!! :D

Lela kai Anthouli sas euxaristw polu gia tis euxes sas!!

Ari simera piga sta mother care kai pira kati adiabroxes saliares megales....den pira tis alles tis olosomes giati itan ufasmatines kai ithela na einai adiabroxes...alla einai kales kai autes pou pira mia xara!!

Kikitsa h Baleria einai kouklitsa!!

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας, ερημιές το ποστάκι λόγω Γιορτών!

Έλενα χρόνια πολλά για τον άντρα σου και Ανθή για το όνομά σου!

Λία, 4 δοντάκια?Μπράβο!!!Είδες τελικά που περάσατε καλά?

Κικίτσα, άντε έχει το ικέα έτοιμα μπισκοτόσπιτα??!

Ναταλία, καλά περάσατε και σεις, ειδα και φώτο στο fb,κούκλα στην στολισμένη Θεσνίκη!

Βικύ, εμεις πιστεύω θα τα πούμε και απο κοντά!

Εδώ ο καιρός έχει χαλάσει :( και έτσι σήμερα είμαστε μέσα και ετοιμάζουμε βαλίτσες.

Κατερινάκι, εσυ Θεσνικη?Εκδρομούλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνεχίζω από την σελίδα 3. Λελούκο ευχαριστώ για τις ευχές για τον άντρα μου κι εσύ να τους χαίρεσαι όλους.

Μαράκι τελειώσαμε με την αποθήκη. Μπήκανε οι ντουλάπες και πετάξαμε πολύ πράμα. Κι έχουμε ακόμα να τακτοποιήσουμε. Πάντως είναι πολύ βολικές οι ντουλάπες είναι όλα τακτοποιημένα και όχι σε κούτες που δεν τα βρίσκεις. Μαράκι εγώ πέρσι δεν σας είχα ανακαλύψει ακόμα :lol:

Λελούκο έκανες ρεβεγιον στα μέρη μας? Δεν παράταγες την πεθερά να έρθετε από δω να το γλεντήσουμε :lol: Τέλειος ο άγιος βασίλης σουυυ.

Κικίτσα η μπέμπα μου αρέσει που γουρλώνει τα μάτια στις φωτογραφίες. Αχχχ πρέπει να σας βάλω κι εγώ μερικές.

Έλενα κλασικά κι εμένα όποτε έχω γιορτή ή εκείνη ή την επόμενη μέρα θα μου ξυπνάει συνέχεια. Λες και το κάνουν επίτηδες.

Lilακι περαστικά σου.

Σας αφήνω κλαίει ο μπουμπούκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!!!!!!!!!

Κατερινακι θεσσαλονικη εισαι :?::?: δεν μας ειχες πει οτι θα ρθεις...

Λιακι ειδες που περασατε καλα :?::?::?: μια χαρα ο τουλης σου...

Αρι ποτε φευγετε :?::?::?:

Ελενα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου..να περασετε καλα!!!!!

Ανθη χρονια πολλα κ σε σενα....

εγω εχω ευχαριστα να σας πω..περα απο το δοντι που φανηκε κ ολο γκρινιαζει ...φαγαμε κ το φαγακι μας σημερα :D:D

Σταυρουλα η αλοιφη για τα δοντια κανει δουλεια :?:

ολες βολταρετε :?::?: καλα να περνατε :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ μου!!!!!επεστρεψα!!!!!χρονια πολλα σε ολες σας κ στις χριστινουλες μας!!!υγεια κ ευτυχια να εχουμε!!!!

εγω ξεκουραστηκα κ γυρισα με πολλα πολλα πλυντηρια!!!!!αλλαζαν κ τα τρια 3 φορες την ημερα επομενως καταλαβαινετε τον χαμο..βγηκαμε κ ενα βραδυ αλλα κοριτσια πολυ κουραστικο..την επομενη μερα σερνομουν..κ παροοτι ειχα την πεθερα μου δεν καταφερα να κοιμηθω καθολου κατα την διαρκεια της ημερας..

απο οτι διαβασα στα γρηγορα δεν εγινε κατι συνταρακτικο ετσι δεν ειναι;

σε 6 μερες ειναι κ τα γενεθλια της ζουζουνας μου!!σημερα εκανα κ τον φιογκο της τουρτας γιατι μου ειπε η κοπελα που πηρα τις ζαχαροπαστες οτι πρεπει να τον φτιαξω μια εβδομαδα πριν για να σκληρεινει κ να στεκεται οπως κ τα αυτια της μινι.εδωσα κ την λιστα με τα τελευταια ψωνια στον αντρα μου να παει αυριο.πλησιαζει η μερα της υπερπαραγωγης που τοσο καιρο σας ζαλιζω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!!εμεις πολυ χαλια..θα σας πω στην ομαδα..κ μεσα σε ολα αυτα καταστραφηκαν ολες οι φωτο που ειχα στο λαπτοπ..4,5 χρονια ζωης σβηστηκαν σε 10 λεπτα γιατι το κολολαπτοπ εσβησε στα καλα καθουμενα κ εκανε φορματ..εκλαιγα σαν μικρο παιδι,γιατι ολες οι φωτο απο διακοπες απο γλεντια απο τα παιδια μου απο την γεννα απο λεχωνα πανε ολα..τι να λεω τωρα..τωρα ψαχνω που εχω στειλει μεσω σκυπε να μου στειλουν οσα εχουν.. :cry::cry:

σταυρουλα,ελενα να χαιρεστε τους αντρες σας!!χρονια πολλα!!

ανθη χρονια σου πολλα!!!!! :)

αντωνια βγαλατε δοντακι?μεγεια σας κ με λιγη γκρινια να τα βγαλει κ τα υπολοιπα!!θα σου ελεγα καθολου γκρινια.. ;) εφαγε κ το φαγακι?φανταζομαι πως θα εκανε ε/μπραβο τον ανασταση μας!!!

κατερινα ηρθες σαλονικα?

κικιτσα τι ομορφα ματια που εχει η κορουλα σου?φτου φτου!!! :)

νανσυ καλως μας ηρθες!!!καλες ετοιμασιες να εχεις για το παρτι!!

αριαδνη πολλα πολλα φιλια!!!

ναταλια πως δεν πηρες ενα τηλ να ερθετε για καφε οταν πηγατε στο χωριο?απο διπλα μας σχεδον περασατε!δεν ειδα φωτο στο fb..εχω 2 μερες να μπω..ο ανδρεας μπαινει στο δικο μου κ παιζει το παιχνιδι μου!

sonia,tseboyla k se ola ta koritsia polla filia sas stelno!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia mou....

maraki eimastan me ta petherika k ton mpampa mou tha kanonisw meta tis giortes na sou erthw popo ti pathate k egw polu to fovamai auto min pathei tpt k ta xasw ola... are palia oles oi fwto itan tupomenes k den tis xaname twra pia ena koumpi einia k xanontai ola.... egw arxisa na ta apothikeuw se duo upologistes k otan kleisei xronos lew na tis sugkentrwsw se ena dvd na exw to kefali mou isuxo... den ginete apo ton skliro disko na vrethoun? tha rwtisw ton saki na mou pei... ti pathate elpizw oxi kati sovaro...

antwnia ti kala pou efage o anastasis ante twra tha trwei apo dw k pera... me to kalo k ta upoloipa dontakia

elena na xairesai ton antra sou..

anthi na xairesai to onomataki sou..

ari kala na perasete zileuw pou tha vretheite oles mazi...

katerinaki isoun thessaloniki giati den eipes tpt...

nansy kalws irthes vlepw piastikes pali me ta genethlia... pws k pws ta perimenoume k emeis na doume fwto apo tis dimiourgies sou...

lia k 4o donti ti kala wria perasete...

emeis exoume thema me ton mikro emathe oti mporei na kathete k den thelei katholou ksapla pia k den mporei k na katsei akoma kala monos ntelaparei k thelei sunexeia na kathomai k egw mazi...

ta vradia mou exoun ginei efialtika ksipnaei k kanei pseftiko vixa ton pernw k oute aggalia thelei ta idia kanei den mporw na katalavw ti ton pianei k ti thelei.... me exei trelanei autes tis meres...

den thimamai alla filakia polla se oles stelnw mia pros mia ...

mou xestike o kurios paw na ton allaksw k nani mpas k koimithw k egw ligo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

μαρακι ειχα παθει κ εγω πριν λιγο καιρο το ιδιο κ εμενα ειχαν χαθει ολα..ρε γαμωτο κ ειχες πολυ ωραιες φωτογραφιες..

κ εμενα τα παιδια λιγο συναχακι αλλα μαλλον ηταν απο τα κλιματιστικα στο χωριο γιατι μωλις γυρισαμε ως δια μαγειας σταματησε σε ολα..αλλα τον μπεμπη τον ενοχλουσε αυτο κ μου εκλαιγε..

σημερα θα μου ερθουν οι νονοι της σαντυς γιατι δεν μπορουσαμε την προιγουμενη εβδομαδα

μπεμπουλα μαζεψες δωρακια ε;εγω κοριτσια τιποτα!!εκτος απο μια ξαδερφη του αντρα μου κανενας αλλος δεν μας εκανε..ουτε καν οι παππουδες κ γιαγιαδες..γιατι τον τελευταιο καιρο ειχαν πολλα οικονομικα ζορια.κ απο εδω μονο ο πατερας μου κ η νυφη μου μας πηραν τα διδυμακια μου που δεν εχουν καν νονους τι να πουν :lol::lol::lol:

πασχαλιτσακι μου να ξερεις πως προσευχηθηκα για την μανουλα σου..

λια μου μουχλασιε το ταβανι ε;τον μπεμπη σου να προσεχεις γιατι η υγρασια ειναι πολυ ατοιμη!!

πολλα δοντακια ακουω!!εμεις ακομα τιποτα!η σαντυ ειχε βγαλει το πρωτο 6 μηνων για να δω τα μωρα.

ο μπεμπης δεν στεκεται καν στα ποδια του λογω κιλων η μπεμπα θελει συνεχεια να την σηκωνω ορθια θα εχουν μεγαλη διαφορα στην αναπτυξη πιστευω.αν κ μου ειπαν οτι τα περισσοτερα αγορακια ετσι ειναι.

βικακι ολα καλα με την μπεμπα;

ανθη μου χρονια πολλα κ σε εσενα κοριτσακι

παω να δω μηπως εχετε γραψει τιποτα στην ομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ωραιες φωτογραφιες εχετε βαλει..αλλα λια μου δεν ειχες πει οτι ειχες παρει κ εσωρουχα;;;που ειναι;;; :lol::lol::lol:

βρεθηκατε τελικα;χαμπαρι δεν ειχα παρει δυστηχως εγω με τρια δεν μπορω να ερθω με τιποτα κ δεν εχω ανθρωπο να μου τα κρατησει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.

Περασαμε ομορφα τις μερες αυτες. Ανημερα Χριστουγεννων πηγαμε σε ενα συγγενικο σπιτι και ...ξεχασα πως εχω παιδια, ηταν απο τη μια αγκαλια στην αλλη οπου κατακοπα αποκοιμηθηκαν στις αγκαλιες. Ευτυχως γιατι ηπια κι εγω τα κρασακια μου και ειχα κανει κεφαλι. Την επομενη πηγαμε στο βαφτιστηρι μου και ηταν Κυριες γιατι ειχαν χαζεψει με τα δυο μεγαλυτερα παιδια της οικογενειας που τους γελουσαν και επαιζαν μαζι τους. Βεβαια εχουμε το εξης θεμα , μη δουνε να πινουμε και να τρωμε θελουν να το βουτηξου. Ειδικα την ωρα του φαγητου θελουν να τις κρατας και να παρατηρουν τι τρως. Σου μετραν τις μπουκιες λεμε!

Μπεμπουλα να χαιρεσαι το Μανολη σου και περαστικα του. Μεγεια τα πραγματακια σας.

Κατερινακι επεστρεψες? Ελπιζω να πηγαν ολα καλα πάνω.

Βικακι μπορει η ανοχλησουλα της μπεμπας να ηταν απο τον πυρετο και να διαμαρτυροταν, Πως ειναι σημερα?

Κικιτσα εκανα κκι εγω σπιτακι για το βαπτιστηρι μου με πτι μπερ και smarties και η κουμπαρα μου δεν ηθελε να του το δωσει να το φαει και του ειπε πως δεν τρωγεται αλλα αυτο αναγνωριζε τα smarties και πηγε και ζηταγε να τα φαει :lol:

Lia καλοριζικο το δοντακι σας. Το μπεμπακι σου δειχνει κοινωνικο απο τη σμπεριφορα του. Μπραβο σας.

Εστε μεγεια οι ντουλαπες, μεγαλη ανακουφιση τα τακτοποιημενα πραγματα.

Κοκονα με το καλο το δοντακι και μπραβο που εφαγε το φαγακι του. Ειδες μπηκε και αυτος στο γιορτινο πνευμα των ημερων και της καλοφαγιας!

Ελενα να χαιρεσαι το συζυγο. Μεγεια τις σαλιαρες. Ο καιρος προσφερεται για βολτουλες, μπραβο.

Νανσυ καλως ηρθες. Αυτό που δεν μπορούσες να κοιμηθεις μες στη μερα ειναι σπαστικο, αλλα αν εχεις συνηθισει να σαι ξυπνια ολη μερα μετα ο πρωινος υπνοςπαει περιπατο. Με το καλο το παρτυ της μικρης σου!

Delphine, πολυ λυπαμαι για τις φωτο κι εγω θα ειχα σκασει! Μολισ γεννηθηκαν οι μπεμπες πηρα ενα σκληρο μεγαλης χωρητικοτητας και εχω τις φωτος τους ανα μηνα στο Pc μου στον σκληρο και στον υπολιγιστη της μανας μου. Αλλα θελει συνεπεια να τις περνας καθε μηνα, γιατι μετα σε παιρνει η μπαλα και με τις τοσς φωτο που βγαζουμε ξεχνιομαστε.

Maxim υπομονη με το βραδυνο υπνο, μπορει να βγαζει δοντακια και να ζητα παρηγορια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,είστε καλά?

Σόνια, μπράβο, περάσατε πολύ ωραία!

Νάνσυ, μια χαρά και σεις.Άντε κοντεύει και το πάρτυ!

Μαράκι, σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί έπαθα και γω κάτι παρόμοιο.Επίσης ούτε οι σκληροί δίσκοι εγγυώνται απόλυτη ασφάλεια γιατί είναι μεγάλης ευαισθησίας και μπορεί με ένα τράνταγμα να δημιουργηθεί πρόβλημα.Εγω τώρα τα έχω στον υπολογιστή,στον σκληρό τον εξωτερικό και κάποια διάσπαρτα σε στικάκια.Κάποιες φώτο που έχασα, δεν τις είχε κανείς και δεν μπορώ να τις ξαναβρώ :cry: Επίσης έχασα όλες τις εργασίες του μεταπτυχιακού, δουλειά 2 χρόνων.Πίκρα.

Εγώ είμαι πάρα πολύ στενοχωρημένη γιατί απο χθες ο άντρας μου έχει όλα τα συμπτώματα γαστρεντερίτιδας και σήμερα δεν μπορεί ούτε απο το κρεββάτι να σηκωθεί.Σε λίγο θα πάει στο γιατρό αναγκαστικά γιατί είναι πολύ χάλια.Και έχουμε όλα τα πράγματα έτοιμα γιατί θα φεύγαμε το μεσημέρι και δεν ξέρω τί θα γίνει.Είμαι να σκάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...

euxaristw gia tis euxes sas gia ton antra mou!

Xtes parolo pou eipame mono se 3-4 atoma na erthoun wraia perasame...alla re koritsia to bradu mas ksekane h mikri...ma ti einai auto to pragma kathe fora pou thelw na kanw mia giorti h kati sto spiti mas bgainw ksino to bradu!! ksupnise 2:30 kai den ithele na ksana koimithei...ksanakoimithike 4:30 alla imoun kommatia kai meta aptin uperentasi den me epairne o upnos!

Stauro kai esu na xairesai ton antra sou!!

Kiki auto to kareklaki pou kathetai ti wraio!!

Tony euxaristw polu!! Bgalate kai donti!!! Mprabo!! Ante na dw emeis ti tha kanoume! Fagate kiolas?? woooow! Megali ekseliksi o Anastasis mas!!!

Delphina ti epathes?? :shock: Sigoura ekane format??? Den tis eixes kai pouthena allou tis fwto?? Emeis tis bazoume kai stous 2 upologistes h se flas h se cd gia na eimaste sigouroi!

Ari perastika ston kwsta :( na ginei grigora kala!

Koritsia h Ebelina ekane ta prwta bimata sto mpousoulima! Steketai orthia moni tis an tin balw na akoumpaei ta xerakia sto trapezaki kai ipie apo to kalamaki!! haha

Auto to teleutaio to anakalipsame extes...bgikame bolta kai egw paraggeila ena xumo kai to koitaze kai etsi gia plaka tis ebala to kalamaki sto stoma kai trabikse mia roufiksia mikri prwta kai tis arese kai meta mia megali!!

Simera pou tis ekana ti froutokrema pou itan ligo araih, kapou stin mesi den etrwge allo kai tis bazei o suzuks ena kalamaki kai ti roufikse oli tin upolipi! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου!!

:lol::lol::lol::lol: elena σοβαρα με το καλαμακι?κ την κρεμα? :lol::lol::lol: μπραβο την εβελινα!!!!στεκεται ονη της ε?εγω την εβαλα αλλα στεκεται για λιγο κ μετα λυγιζει τα ποδια της κ πεφτει!!εχει ζωηρεψει πολυ η δικια μου!ναι μεν καθεται καλα στον κολο της αλλα κουνιεται(κουνια μπελα),φωναζει την δικια της γλωσσα,κοιταει την λουση την φωναζει κ ξεκαρδιζεται να γελαει κ αλλα πολλα..χτες ηθελα να την τραβηξω βιντεο αλλα επειδη σπαστικα που τα αλλα χαθηκαν δεν την εβγαλα.. :(

αχ κοριτσια με πειραξε παρα πολυ αυτο με τις φωτο..ειχα πολυ λιγες στον μεγαλο pc alla epeidh ειναι αργος υπολογιστης γι'αυτο δεν αποθηκευα εκει..οτι ζησαμε,οπου πηγαμε εξωτερικο απο τον πολιτικο γαμο τιποτα τιποτα δεν εμεινε!!! :(:( εσβησε κ οτι βιντεακια την ειχα βγαλει κ ταινιες κ εγγραφα κ την ασφαλεια υπολογιστη..δεν αφησε τιποτα.

αριαδνη ο κ δικος μου περασε αλλα ελαφρα κ προσπαθουσα με διαφορα για να τον προλαβω..φοβηθηκα να μη με κολλισει την μικρη...περαστικα να ειναι κ γρηγορα να ανναρωσει..κ σε σενα ειχε σβησει εργασια ε?πω πω φανταζομαι πως ησουν..

χριστινουλα χρονια πολλα κ για τον μανωλη σου!!

ναταλια οποτε θελετε ελατε!!θα χαρουμε πολυ!!!αρχισε να καθεται ο στρατουλης?ναι θελει προσοχη τωρα γιατι θα πεφτει..σε καμια βδομαδα θα καθεται τελειως μονος!!!

λια 4ο δοντι?μπραβο!!! μεγια σας!!!!!καλα ο στρατος σου μας περασε ολους!!!εμεις ουτε για δειγμα δεν φαινεται!!ενω ειπε οτι θα σκασει δοντακι,αλλα μπα....

σονια μπραβο που περασατε τελεια!!αχ κ εμενα πολυ μ'αρεσει να μου παιρνουν το μωρο για να κατσω να πιω ανετα ενα κρασακι!!!

ακομα δεν εγραψα στην ομαδα..πιστευω το απογευμα να ξαναμπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι θα κανουμε τελικα αυριο??Γιατι πολλες μυξες και πυρετους ακουω..

Σορρυ για το μηνυμα στα πεταχτα!Δεν με αφηνει ο Στρατος σε χλωρο κλαρι!Πρεπει να ετοιμαστω και για σουπερ μαρκετ.

μουτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμάς κορίτσια πάει το πρόγραμμά μας, πάει η Αθήνα.Ο άντρας μου έχει όντως γαστρεντερίτιδα, πήγε στο γιατρό και τώρα τον έχω έγκλειστο στο δωμάτιο για να μην μας κολλήσει γιατί του είπε και ο γιατρός ότι κυκλοφορεί ίωση και είναι μεταδοτικό.

Περιττό να σας πω τί νεύρα έχω γιατί είχα φτιάξει βαλίτσες, είχα ετοιμάσει τα πάντα και τώρα δεν ξέρω καν αν θα πάμε Πάτρα και πότε.Είχαμε σκοπό απο Αθήνα να γυρίσουμε Πάτρα την Παραμονή Πρωτοχρονιάς.Έχω στενοχωρηθεί πολύ και για την αναστάστωση και που δεν θα καταφέρω να σας γνωρίσω απο κοντά και γιατί ανησυχώ μήπως μας κολλήσει :cry::cry:

Συγνώμη που δεν γράφω άλλα αλλά γκρινιάζει και η μπέμπα και είμαι και γω χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη μουυυ. Τι διαβάζω? Όλες στεναχωριόμαστε αλλά θα βρεθεί κι άλλη ευκαιρία που θα πάει. Θα το βάλετε στο πρόγραμμα και όταν ξαναέρθετε θα ξανακανονίσουμε. Καλά να είμαστε και όλα θα γίνουν. Περαστικά στον αντρούλη σου. Χάλια ίωση η γαστρεντερίτιδα να προσέχετε. Πες του να φοράει μάσκα.

Κοριτσάκια μου δεν προλαβαίνω καθόλου να σας διαβάσω. Ο μικρός δεν κάθεται μόνος του και μόνο όταν κοιμάται βρίσκω ευκαιρία να μπω ή να κάνω ένα σωρό δουλιές που έχουν μείνει πίσω. Μου φέρανε χτες την μοκέτα και είναι παρατημένη στο σαλόνι. Να δω πότε θα την βάλουμε. Ο μικρούλης μου έχει συναχάκι και έχουμε ξενύχτια το βράδυ. Δεν μπορεί να αναπνεύσει καλά. Πάω να σας βάλω κι εγώ φωτογραφίες από την βόλτα μας στο γκόλντεν χολ το περασμένο Σάββατο πριν τα Χριστούγεννα.

Αν δεν καταφέρω να ξαναμπώ. Καλά να μας μπει...ο χρόνος και να περάσετε τέλειααα. Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα,ειστε καλα;

αριαδνη μου πολυ κριμα που αρρωστησε ο αντρας σου,σε καταλαβαινω ποσο θα σπαστηκες..κ εγω ηθελα πολυ να σε γνωρισω..αν κ η δικια μου ειχε παλι χθες βραδυ λιγο πυρετο κ ειχε κ προχθες δεκατα.κ δε ξερω τι να κανω για τη συναντηση.την ημερα ειναι μια χαρα,ορεξη εχει,ολα καλα.απλα φοβαμαι μην την τριγυρναει κατι κ κολησω καποιο παιδακι..εχω σκασει,αυτο ελεγα τωρα του αντρα μου ποσο πολυ περιμενα κ εγω αυριο τη μερα. :( κ δε θελω να νομιζετε οτι το κανω επιτηδες..ηθελα παρα πολυ να σας γνωρισω..πηρα κ τη παιδιατρο μας πριν αλλα μιλαγε κ θα ξαναπαρω σε λιγακι. :?:cry:

εν τω μεταξυ εφαγα κολημα κ δε θυμαμαι αν το ντεπον το δινουν τα μισα των κιλων η το ενα τριτο.της εδωσα τα μισα εγω κ με κολησε ο αντρας μου οτι εδωσα πολλα.νομιζω τα μισα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Delphina opoios tin exei dei na stekete exei pathei plaka! Kai egw den mporw na to pistepsw...kai oxi mono gia liga deuterolepta...stekete polu wra!

Ari perastika ston antra sou :( Na prosexei na min kollisei to mwro....nomizw oti h gastrenteritida krataei mono 3 meres kai meta tha mporeite na pate Patra kai pali tis paramones...alla sigoura den einai kai oti kalitero na allazeis ta sxedia sou gia kati tetoio.

Bikaki perastika sti mpoumpou....euxomai na min einai kati...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...