Μετάβαση σε περιεχόμενο

αυριο ειναι η μεγαλη μερα!!!


Recommended Posts

κοριτσια αυριο παω για β χοριακη.:unsure: αυτη η εξεταση δειχνει μετα απο ποσες μερες καθυστερησης σωστα?εγω εχω 1 εβδομαδα. κοριτσια πειτε μου ομως λιγο..εχω εδω και 7 μερες τσιμπηματα κατω αριστερα και δυνατα καμια φορα,και η θερμοκρασια καθε πρωι στους 37 .επισης ειχα δει την ημερα που επρεπε να αδιαθετησω 2 ροζ σταγονες αιμα και μετα τιποτα.με πιανουν ξαφνικες εντονες ζαλαδες και τις 2 τελευταιες μερες εχω τασεις για εμετο και λαχταρω φαγητα.επισης εχω κολπικα υγρα.ολα αυτα μπορει να ειναι απλες συμπτωσεις??????????:dry::S πειτε μου σας παρακαλω τι νομιζετε????νομιζετε πως ειμαι σιγουρα συμφωνα με την εμπειρια σας???γιατι εμενα δεν μου ξαναεχουν συμβει ολα αυτα!!ευχαριστω πολυ!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα 37 σταθερα θερμοκρασια και ροζ την ημερ που περιμενα να αδιαθετησω(ιμα εμφυτευσης )και η χοριακη βγηκε 300

τωρα αυτα για το φαγητο ειναι συμπτωματα πιο μετα στην εγκυμοσυνη

περιμενουμε νεα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα 37 σταθερα θερμοκρασια και ροζ την ημερ που περιμενα να αδιαθετησω(ιμα εμφυτευσης )και η χοριακη βγηκε 300

τωρα αυτα για το φαγητο ειναι συμπτωματα πιο μετα στην εγκυμοσυνη

περιμενουμε νεα αυριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ. ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΒΓΩ ΑΛΗΘΙΝΗ. ΕΙΧΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ!!!!!ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!

μαρινιω η β΄χοριακή δεν χρειάζεται να έχουμε καθυστέρηση για να δείξει! Σε εμένα έδειξε 14 ημέρες μετα τη σύλληψη (πιθανή ημερομηνία σύλληψης). Περίπου μία εβδομάδα πριν την ημερομηνία της περιόδου που θα είχα εάν δεν ήμουν έγκυος.. Σίγουρα λοιπόν θα δείξει..

Τα αποτελέσματα τα πήρα μετά από μία ώρα (τιμή εάν σε ενδιαφέρει 15 ευρώ πέρυσι τον Νοέμβριο)

Τα συμπτώματα που γράφεις τα είχα και εγώ...

Μακάρι να είσαι έγκυος και αύριο να μας γράψεις τα ευχάριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και από μένα!!

μαρινιω η β΄χοριακή δεν χρειάζεται να έχουμε καθυστέρηση για να δείξει! Σε εμένα έδειξε 14 ημέρες μετα τη σύλληψη (πιθανή ημερομηνία σύλληψης). Περίπου μία εβδομάδα πριν την ημερομηνία της περιόδου που θα είχα εάν δεν ήμουν έγκυος.. Σίγουρα λοιπόν θα δείξει..

Τα αποτελέσματα τα πήρα μετά από μία ώρα (τιμή εάν σε ενδιαφέρει 15 ευρώ πέρυσι τον Νοέμβριο)

Τα συμπτώματα που γράφεις τα είχα και εγώ...

Μακάρι να είσαι έγκυος και αύριο να μας γράψεις τα ευχάριστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΝΙΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΕΚΑΝΑ ΕΝΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 2ΜΙΣΗ ΜΗΝΩΝ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου νομίζω ότι είσαι εν δυνάμει μανούλα..Όλα αυτά που μας περιγράφεις είναι κλασικά συμπτώματα εγκυμοσύνης...Εκτός βέβαια από το φαγητό που κατά την άποψή μου είναι απλώς ένας μύθος...Καλά αποτελέσματα λοιπόν! Περιμένουμε αύριο τα ευχάριστα!Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινάκι μου νομίζω ότι είσαι εν δυνάμει μανούλα..Όλα αυτά που μας περιγράφεις είναι κλασικά συμπτώματα εγκυμοσύνης...Εκτός βέβαια από το φαγητό που κατά την άποψή μου είναι απλώς ένας μύθος...Καλά αποτελέσματα λοιπόν! Περιμένουμε αύριο τα ευχάριστα!Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EINAI POLU NWRIS GIA TA SUMPTWMATA POU

PERIGRAFEIS,AYTA 3EKINANE META TON 2o

MHNA POU ARXIZEI TO MWRAKI K MEGALWNEI

K ETSI ARXIZOUN K OI ENOXLHSEIS..

TON 1o MHNA TO MONO SYMPTWMA EINAI H KA8YSTERHSH!!

EYXOMAI NA EISAI EGYOS K OLA NA PANE KALA!;)

KALH EPITYXIA GIA AYRIO:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EINAI POLU NWRIS GIA TA SUMPTWMATA POU

PERIGRAFEIS,AYTA 3EKINANE META TON 2o

MHNA POU ARXIZEI TO MWRAKI K MEGALWNEI

K ETSI ARXIZOUN K OI ENOXLHSEIS..

TON 1o MHNA TO MONO SYMPTWMA EINAI H KA8YSTERHSH!!

EYXOMAI NA EISAI EGYOS K OLA NA PANE KALA!;)

KALH EPITYXIA GIA AYRIO:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας!!!:) μακαρι να ειναι ολα καλα...κατι παραπανω ξερετε και εσεις που ειστε ηδη μανουλες!φιλακια πολλα!θα σας πω νεα μου...:) και αν δεν ειναι τιποτα δεν πειραζει μικρουλα ειμαι ακομα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολες σας!!!:) μακαρι να ειναι ολα καλα...κατι παραπανω ξερετε και εσεις που ειστε ηδη μανουλες!φιλακια πολλα!θα σας πω νεα μου...:) και αν δεν ειναι τιποτα δεν πειραζει μικρουλα ειμαι ακομα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινιώ καλή τύχη κι από μένα...

Όλα τα συμπτώματα που αναφέρεις, εκτός των σχετικών με το φαγητό, μου είναι πολύ γνωστά!! Οπότε μάλλον θα μπεις στο club κι εσύ...

Θα περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρινιώ καλή τύχη κι από μένα...

Όλα τα συμπτώματα που αναφέρεις, εκτός των σχετικών με το φαγητό, μου είναι πολύ γνωστά!! Οπότε μάλλον θα μπεις στο club κι εσύ...

Θα περιμένουμε νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...