Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Geia σας τι μου κανετε;

Εμεις τα ιδια!!!! ξεκιναμε και προετοιμασια για την εκθεση και λιγακι ειμαι αγχωμενη εαν θα πουλησω ευχολογια.

Που χαθηκαν τα υπολοιπα κοριτσια; Γιουλη, Σουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργιάννα τι μαθαίνω; Θα έρθει η μαμά σου..τι καλά, κοίτα να τη χαρείς..και καλη επιτυχία για τα ευχολόγια! Γωγώ περαστικά στη Χριστινούλα σου..όσο για τη δουλειά δεν σταματάει ποτέ οπότε μην αγχώνεσαι! Εμείς πήγαμε στη παιδίατρο και μας άνοιξε το τσουτσουνάκι τελικά και πονάει το καημένο.. φοβάται να κατουρήσει και απο χθες δεν έχει κάνει κακάκια. Χθες είχε κολλήσει στην αγκαλιά μου σήμερα είναι λίγο καλύτερα απο ψυχολογία.. αρχίζει και παίζει πάλι.. μόνο όταν θέλει πιπί του τσιρίζει! Άνδρια εμένα με ανακούφιζε πολύ το μασαζ και μετά κατόπιν ο θηλασμός.. είναι καλύτερα τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!

μου λειψατε πολυ,εχω μεινει πολυ πισω στα νεα σας ευτυχως σας διαβαζω στο facebook!!!

αντρια να σου ζησει κ παλι η κοριτσαρα ειναι μια κουκλα κ ιδια η αδερφουλα της!!!!!!

πολυ συγκηνηθηκα!!!!!!

αντε κ στις υπολοιπες τωρα!!!!ευχομε να σας ερθει συντομα ο πελαργος!!!!!!!!!!

μπηκαμε για τα καλα στον χορο οποτε αρρωστενη η μια τσουπ να σου κ η αλλη απο πισω!!!

ευτυχως της εχω συντονιση κ κοιμουντε ξυπνανε μαζι!!!!!!

παντως ως τωρα βλεπω ολα τα αδερφακια μοιαζουν μονο οι δικες μου ειναι η μερα με την νυχτα....ντιπ πουθενα σαν δυο αγνωστες ειναι!!!η μια ξανθουλα η αλλη μαυρουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ιωαννα μου δεν το ειχες ανοιξει εσυ μονη σου σιγα σιγα; εγω του το ανοιξα τελειως και ολα καλα. στον Αλεξανδρο ειχα καθυστερηση και του το ανοιξα τελειως στα 4 και τον πονεσε παραπανω. τωρα να προσεχεις και στο μπανιο του να του το ανοιγεις για να μην κλεισει ξανα. πριν λιγες μερες διαβαζα ενα αρθρο που εγραφε ο παιδιατρος της Θεσσαλονικης και ελεγε οτι κατεβαινει μονο του και να μην του το ανοιγουμε. δυστηχως πολλες μαμαδες που το αφησανε ετσι παθανε φυμωση τα πουλακια τους και παιδευτικανε.

Ναι ερχετε η μανουλα μου μεσα Απριλιου!!! περιμενω πως και πως!!! θα ειναι και στην γιορτη μου εδω.

Σουλιτσα μου ουτε εγω με την αδελφη μου μοιαζουμε, η μια ειναι στο μπαμπα και η αλλη ιδια η μαμα.

Ακουσα και ενα καλο σημερα απο το αφεντικο μου: Να προσεξουμε αυτες την Παρασκευη να πανε ολα καλα γτ κυνδινευουμε να μας απολυσει εμενα και το αλλο παιδι. Θα λειπει στην Γερμανια και εμεις θα μεινουμε να στειλουμε πραγματα στα μαγαζια, ενω η αλλη κοπελα (κουνιαδα του και συναδελφος μου) θα ειναι στην εκθεση. Δεν θα κατσω να σκασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς σήμερα είναι καλύτερα το τσουτσουνάκι του.. τώρα που είδα πως το έκανε η παιδίατρος, αν κάνω δεύτερο θα το ανοίξω μόνη μου.. του το τραβούσα αλλά φαίνεται όχι τόσο όσο έπρεπε! Με το καλό να ρθεί λοιπόν να τη χαρείς και εσύ τη μανούλα σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ελπίζω όλες οι μανούλες και τα παιδάκια να είναι καλά!

Γεωργιάννα να υποθέσω ότι ήθελες να είσαι στην έκθεση για να πουλήσεις τα ευχολόγια και στο χαλάσανε ε? Κρίμα. Ελπίζω να βρεις άλλον τρόπο να τα προωθήσεις.

Δάφνη καλά ξεμπερδέματα με τα μαστορέματα! Κι εγώ δεν τα μπορώ καθόλου άλλα όλο κάτι προκύπτει...

Σούλα περαστικά στα κοριτσάκια σου. Τι ωραία που κοιμούνται μαζί κι έτσι ξεκουράζεσαι κι εσύ λίγο.

Χοανίτα πολύ επώδυνη ακούγεται αυτή η διαδικασία για τα αγοράκια. Μακάρι να είναι καλύτερα τώρα ο μικρούλης σου.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! Ευχαριστώ και για τις απαντήσεις για την εκπαίδευση τουαλέτας - θα την ξεκινήσω μόλις ανοίξει ο καιρός, εκτός κι αν μου δώσει δείγμα πως είναι έτοιμη νωρίτερα.

Οι λεχώνες τι κάνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα μου δεν ηταν για να τα προωθησω. ξερω πολυ καλα οτι η αλλη κοπελα θα μου τα προωθησει μια χαρα. ηθελα να κανω κανενα μεροκαματο επιπλεον και για να γνωρισω τους πελατες μας απο κοντα. ξερεις τι ειναι να μιλας ει χρονια στο τηλ. και να μην ξερεις πως δειχνει; ασε που μου αρεσει πολυ να πηγαινω στην εκθεση γτ γνωριζω και καινουργια ατομα. γενικα εχει πλακα.

Δαφνη μου τι εγινε με το μαγαζι τελικα; το εφτιαξες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

εχω την αθηνα 1 ωρα στην κουνια της, και ακομα να κοιμηθει : μιλαει μονη της, χαζευει, τραγουδαει, ο,τι θες κανει και απο υπνο τιποτε!!! :o:o ελπιζω οπου να'ναι να την παρει ο υπνος ;) παω να βαλω καφεδακι , να δω τα νεα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον κοιμηθηκε το καμαρι μου :D

σουλακι, χαθηκες!!! πως τα πας με τις κορακλες σου;; βλεπω τις συντονισες στον υπνο!! μπραβο βρε θηριο, πως τα καταφερες;;; :lol: πραγματι, οι δικες σου κορες μοιαζουν πιο πολυ με ξαδερφες, παρα με αδερφες!! η καθεμια εχει την δικη της ομορφια!!! και οι δυο ειναι κουκλες!!!

γεωργιαννα, καλη επιτυχια στην εκθεση!!! σε καταλαβαινω, κι εμενα μου αρεσει ο τζερτζελες!!! δεν πειραζει, την αλλη φορα!!!

ιωαννα, αυτο ειναι ενα θεμα με τα αγορακια, κι εγω το φοβαμαι αν κανω δευτερο αγορακι!!! βρε κοριτσια, χαζευα τις φωτο απο τη βαφτιση ( ακομα δεν εχω αποφασισει ποιες θα παραγγειλω, ολο βαριομουν να διαλεξω :oops: ) και με επιασε μια νοσταλγια ..... ηταν ολα τοσο ομορφα, και αρχισα να σκεφτομαι τι θα κανω στο δευτερο!!! :lol: οκ, ακομα δεν τον ειδαμε.... τον βαφτισαμε!!! :lol::lol:

δαφνη, ευχομαι να ειναι μικρο το κακο με τα μαστορεματα!!! αληθεια, οταν εισαι στο θαλερο, τον αρη τον κραταει η μαμα σου;;

δαναη, ετοιμαζεστε για τη μετακομιση;;;

αφρο, σε χασαμε... :( μπες να μας πεις καμια κουβεντουλα, τι κανει η αννα σου.....πως πας με τα μαθηματα.... πανελληνιες θα δωσεις;;

γιουλη, εφυγε ο νικος; πως τα παει ο αλεξακος; εσυ;

μου λειψατε, μπαινουμε ολο και πιο σπανια και αναρωτιεμαι τι κανετε....

αναστασια, καλα ειναι η γιωργια; προσαρμοστηκατε;

γωγω, τι κανει το χριστινακι; ειναι ακομα αρρωστουλι;; εσυ με τη δουλεια;

ελενα, τελικα θα πας την εμμα παιδικο; αληθεια, εσυ θα κανεις βαφτιση 2 σε ενα;;; :lol::lol: ποτε με το καλο;; αθηνα η γιαννενα;; θα φτιαξεις και cupcakes;;;; καλα, με δυο κουκλες θα κανεις παραμυθενια βαφτιση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και συνεχιζω το μπιρι-μπιρι.... :D που λετε, απο το σκ και μεχρι τωρα η αθηνουλα, αλλος ανθρωπος!!! μια γλυκα, μια ομορφια, ενα παιδακι που επικοινωνεις και συννενοεισαι πολυ καλυτερα, σαν να μεγαλωσε και να ωριμασε!!! :o και μετα θυμηθηκα τα "οροσημα" στην αναπτυξη των παιδιων, κατα τα οποια βιωνουν σημαντικες αλλαγες, οπως τα πρωτα βηματα, οι πρωτες λεξουλες, και εκφραζονται με εντονη ανησυχια στον υπνο και το φαγητο, και μαλλον συμπεραινω οτι αυτο μας συνεβη :)

τωρα ειμαστε μια χαρα,κοιμομαστε μια χαρα, λεω "παμε για νανι;" και με παιρνει απο το χερι να ανεβουμε τη σκαλα :o βγαινουμε εξω βολτα, και δεν παιρνουμε καροτσι, παμε παντου με το χερακι, και οταν κουραστουμε καθομαστε για καφεδακι :) αν χρειαστει να της αφησω το χερακι, καθεται διπλα μου και περιμενει, δεν κουναει ρουπι 8-) την ρωταω και μου απανταει, κι αυτη με τη σειρα της μου λεει τι θελει με τα " αθηνιστικα της" : τοτό (φαγητο) λααααδι ( αχλαδι) τετέ ( ασανσερ) τουτού ( αμαξι) παπά ( παπουτσια) κ.τ.λ.....

στεναχωρηθηκα αρκετα με το μωρακι στη λερο, γιατι ξεκινησα να παρακολουθω την ιστορια σαν ενα απλο θεμα σε ενα φορουμ οπου η κοπελα ζητουσε συμβουλες, και λιγο αργοτερα ακουσα για το θανατο του και αμεσως μετα ενα ανελεητο ανθρωποκυνηγητο :( πειτε μου κι εσεις βρε κοριτσια, ειμαι πολυ θυμωμενη και με τα μμε που διαστρεβλωσαν τα παντα, και με τον δημαρχο :!: που εσπευσε να κατηγορησει τη μανα, και με τους γιατρους που δινουν οδηγιες σε λεχωνα να δινει χαμομηλι στο νεογεννητο, και με το κρατος που αφηνει ενα νησι χωρις παιδιατρο..... μονο τη μανα ποναω, που θα ζει για παντα με αυτο το σταυρο.... :(

ααα εδω βρεχει καμια δεκαρια μερες, και το μεγαλο μας προβλημα ειναι τα ρουχα : εχουν μαζευτει ενα σωρο σεντονια στα απλυτα, σε λιγο δεν θα εχουμε που να κοιμηθουμε!! και οταν λεμε βροχη εννοουμε οτι τα χωραφια εχουν γινει λιμνες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!! μπηκα να πω ενα γρηγορο γεια !! πολυ δουλεια εχει πεσει τον τελευταιο καιρο και σε λιγεσ μερες τυπωνω επιτελους την διατριβη μου την οποια ξεκινησα πριν απο 6 ολοκληρα χρονια, λιγο πριν γνωρισω τον αντρα μου και αν μου ελεγε καποιος οτι θα την παρουσιαζα με 2 παιδια και μετα απο τοσο καιρο δεν θα τον πιστευα.........δεν πειραζει ομως...η ζωη δεν χωραει σε αριθμους, χρονια, πρεπει κλπ κλπ... :D:D:D:D

μολις παρουσιασω θα αρχισω να οργανωνω την διπλη βαφτιση των κοριτσιων !! ναι Αφροδιτη ετσι ειναι!! δυο σε ενα χιχιχιχιιχιχ !!! και φυσικα ειστε ολες καλεσμενες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! στο Ψυχικο θα γινει η βαφτιση κοντα στο σπιτι μας! :D:D:D

και εγω στενοχωρηθηκα πολυ με το μωρακι στην Λερο....γυρνανε ενα σωρο σκεψεις στο μυαλο μου και ενα μεγαλο γιατι...................ειναι ομως τελικα τοσο ευθραυστος ο ανθρωπος που μπορει απο την μια στιγμη στην αλλη να γινει το κακο...

θα σας πω ενα παραδειγμα, πριν απο μερικους μηνες μπηκε μια γνωστη μου να γεννησει στο ιασω...εσπευσμενα γιατι λεει οι γιατροι ειδαν καποιο προβλημα στο μωρο...(υγρο στο κεφαλι) γεννιεται που λετε το μωρο, και λενε οι γιατροι του Ιασω: δεν εχει τιποτα τελικα ολα καλα ελατε να το δειτε (συγγενεις κλπ) και το πρωι το μωρακι εξεπνευσε...............με τοσους γιατρους με τοσο συγχρονα συστηματα στο Ιασω...ο πονος της μανας φυσικα ηταν τεραστιος...

για αυτο και θυμωνω με οσους κατηγορουν την μανα γιατι ναι μεν εγω δεν διαβαζω το "ειμαι μαμα" που εγραψε η κοπελα, αλλα τα διαβασα ολα εκ των υστερων και μπηκα στην θεση της και με επιασε τρομος....γιατι και εγω και ισως και εσεις ειχατε αγωνιες με τα μωρακια σας γιατι δεν τρωνε, γιατι δεν κοιμουνται, κολικοι, μην πνινγουν και ενα σωρο αλλα..........και εμενα (δεν ξερω για εσας) παντα περνουσε το χειροτερο απο το μυαλο μου...............αλλα ευτυχως δεν ηρθε ποτε...ΤΥΧΗ? ΠΡΟΣΟΧΗ?? ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ? ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ?? ποιος ξερει.............

Αφροδιτη μου μπραβο για την Αθηνουλα σας! ειναι αγγελουδι το ξερω! Και εμενα οταν ειναι ζωηρουλα με στενοχωρει αλλα σκεφτομαι ΠΑΝΤΑ οτι δεν πρεπει να την ΄κρινω' (αν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε αυτη τη λεξη για τα παιδακια μας...) με τα δικα μας κριτηρια, αυτα δηλαδη που κρινουμε τους ενηλικες η τα παιδιακια μεγαλυτερης ηλικιας....τα ιδια λεω και σε μια φιλη μου που η κορη της την δερνει συνεχεια και την δαγκωνει και αυτη στενοχωριεται ....

σας φιλω φιλεναδες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου μπραβο για την Αθηνουλα σας! ειναι αγγελουδι το ξερω! Και εμενα οταν ειναι ζωηρουλα με στενοχωρει αλλα σκεφτομαι ΠΑΝΤΑ οτι δεν πρεπει να την ΄κρινω' (αν μπορουμε να χρησιμοποιησουμε αυτη τη λεξη για τα παιδακια μας...) με τα δικα μας κριτηρια, αυτα δηλαδη που κρινουμε τους ενηλικες η τα παιδιακια μεγαλυτερης ηλικιας....τα ιδια λεω και σε μια φιλη μου που η κορη της την δερνει συνεχεια και την δαγκωνει και αυτη στενοχωριεται ....

σας φιλω φιλεναδες!!!!!!!!!!

μονο αγγελουδι δεν ειναι η αθηνα μου, ισα ισα ειναι ζωηρουλα και εχει και νευρακια οταν δεν περναει το δικο της!!! :lol: μπραβο για την διατριβη σου, ειναι σωστος αθλος για μια μητερα εργαζομενη με 2 μωρα!!! καλη επιτυχια!!!

ποτε η βαφτιση;;; ευχαριστω προκαταβολικα για την προσκληση!! ( ρωταω γιατι εγω ειμαι με το ενα ποδι αρτα και με το αλλο αθηνα :( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι πρωτες φωτο απο το αλμπουμακι!! Σιγα που θα αντεχα να μην σας δειξω πριν το τελειωσω να το επεξεργασω. Θελω να μου πειτε την αληθεια εαν σας αρεσει!!! οχι ψεμματακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορειτε να μπειτε και στο blog μου να τα δειτε ολες μαζι.

http://polleseuhes.blogspot.gr

Αφροδιτη μου ευχαριστω!!

Σαμανθα με το καλο ολα να γινουν την καταλληλη ωρα :lol::lol:

Συγνωμη αλλα εγω δεν θα δεχομουνα να με χτυπησει το παιδι μου ουτε να με δαγκωσει. εαν το κανει τωρα που ειναι μικρος μετα τι αλλο θα κανει οταν μεγαλωσει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕια σας!!!

που χαθηκατε ολες; δουλιτσες; ή μηπως ασχολιστε με τον ανδρα σας;;;; οτι και να κανετε καλα κανετε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΗΜΕΙΑ ΖΩΗΣ! χα,χα!

ΜΟΝΟ ΤΕΤΕΙΕΣ ΩΡΕΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ!!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! ειπα να δωσω κι εγω σημεια ζωης :lol::lol:

αναστασια μου, βαρβαρο να πηγαινεις στη δουλεια πρωι πρωι κυριακατικα!!! :o:o καθε τεταρτη πρεπει να φευγω 7.20 απο το σπιτι και το φερνω βαρεως η γομαρα!!!

εδω εχει συννεφια και δεν μπορω να καταλαβω αν θα βρεξει ( οπως συνηθως :evil: )... τελος παντων, δεν ξερω τι να κανω, να βγω καμια βολτουλα με την αθηνα;; βαριεμαι και μονη μου, επηξα...

καλη κυριακη σε ολες, χουχουλιαρικη και αγαπησιαρα :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Ολες μαζι χαθηκατε, ελπιζω να μην ειναι επειδη δεν σας αρεσε το αλμπουμακι και δεν θελετε να μου το πειτε :lol::lol::lol::lol:

Εχθες πηγα στην εκθεση και στεναχωρηθηκα λιγακι αλλα και χαρηκα απο την αλλη. Τα ευχολογια μου ενω ειχανε πει θα τα εβαζαν σε καλυτερη θεση τελικα χειροτερα νομιζω απ την προηγουμενη. τα στησανε στο πισω τοιχο που δεν περναγε κανεις και ενα κομματι μπροστα κατω. Εκανα μια βολτα και βρηκα την Εβιτα απο το σιτε www.MariaEvita.gr και ειδε τα δειγματα μου και μου προτεινε να συνεργαστουμε!!!! βεβαια υπαρχει ενα προβληματακι θελει να της κοβω τιμολογιο και ετσι δεν ξερω εαν θα δεχτει το αφεντικο μου να κοβω στην εταιρεια. Ειδωμεν!!! Ευχηθητε μου καλη τυχη σ αυτη την συνεργασια!!!!! πολυ την εχω αναγκη και εσεις το ξερετε καλυτερα.

Ανδρια τι γινετε; η μπουμπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΝΑ ´ΜΑΙ ΠΑΛΙ ΠΡΩΙ-ΠΡΩΙ!!!

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ "ΚΑΤΣΕΙ" ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ!!

ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΩ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ... 6:30 ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΜΕ!

ΦΙΛΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!σας γραφω απο το κινητο.χθες κοιμηθηκαμε πρωτο βραδυ στο καινουριο σπιτι.γινεται ενας μικρος χαμος ακομη αλλα πιστευω οτι μεχρι το βραδυ θα εχουν μπει ολα στη θεση τους.

Γεωργιαννα πολυ ομορφα τα αλμπουμ!!καλη επιτυχια με τη νεα συνεργασια!

Φιλια σε ολες.δεν εχω προλαβει να διαβασω νεα.δεν εχουμε τηλ και ιντερνετ ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...