Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια!

Άντρια, να σου ζήσει κουκλίτσα μου η μικρή Αναστασία! Έμεινα με ανοιχτό το στόμα όταν διάβασα ότι τα κατάφερες να γεννήσεις φυσιολογικά! Ένθουσιάστηκα και χάρηκα πάρα πολύ! [smilie=blob6.gif]

Χίλια μπράβο για την επιμονή σου, καθώς δεν είχες και πολλούς "σύμμαχους" κοντά σου (εννοώ γιατρούς και μαίες)!

Γεωργιάννα, περαστικά στον Αλέξανδρο!

Δανάη, χαρούμενα μηνογενέθλια για τον μπέμπη! [smilie=binkybaby.gif] :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Einai oi ormones, einai i kourasi me kanate k dakrisa me ta iperoxa logia sas!! Sas euxaristw k pali!!

I nixta mas den itan k toso kali olo 3ipnouse gia agkalia k 8ilasmo mallon mperde4e tin mera me tin nixta giati tin mera me poli ligo 8ilasmo koimate arketa k tin 3ipnaw egw, tin vazw k sto fws mpas k katalavei tin diafora :) alla to prwi pou koimotan analave o george tin Victoria k koimi8ika kanena 2wro.. Simmaze4a k arketa to spiti k taktopoiisa tis tsantes mas to prwi pou koimontousan k oi dio k o george petaxtike se ligo se mia douleia k niw8w 4ixologika kalitera.. Ton esteila na paei se cafe na dei to podosfairo tou giati vlepw poli voi8eia k ipostiri3i apo auton k 8elw na ton euxaristisw :) stin arxi skeftotan an 8a ta vgalw pera alla ton epeisa, prostoparwn mia xara ta pame, fisika einai wra tou na er8ei..

I Victoria epimenei k ton leei eugenio, 8a nomizei pws ola ta vrefakia legonte eugenios :? tis lew Anastasia alla ekeini ekei, mono otan tis pw mwraki to epanalamvanei :D Otan paw na alla3w pani tis Victorias mou fenete terastia, gigantas mprosta stin Anastasia :lol:

Oi 8iles mou einai xalia, fouskwsan k einai pligwmenes, dokimasa elaiolado, mustela k mia alli me lanolini alla den eida k terastia diafora, eidika i mia 8ili mou evgaze k aima k ipie k to mwro ligo :oops: k otan to antilif8ika tin evala sto allo sti8os k twra fovame na to dwsw stin mikri.. Fisika sto teleutaio geuma tin evala se auto to sti8os me 4euto8ili k ipie 1 fora giati eixe petrwsei to sti8os mou, sto nosokomeio aidiaze tis 4euto8iles k gi'auto ftasame se auto to xali..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια μου πολυ γελαω με την βικτωρια που λεει την αδερφη της ευγενιο!!!!αχαχχαα :lol::lol: θα της μεινει μαλλον της αναστασιας κι εμεις "ευγενιο" θα τη λεμε!!! (πλακα κανω ;) )

καλα θα ηταν να μην ξεκινησεις τις ψευδοθηλες, να αεριζεις το στηθος με γαλα για να επουλωθει, και πααααααρα πολυ προσοχη στον τροπο που την τοποθετεις για να πιανει οχι μονο τη θηλη αλλα τη θηλαια αλω :D εεε τα υπολοιπα τα ξερεις, υπομονη και επιμονη με το θηλασμο τις πρωτες 40 μερες... θυμαμαι στη βικτωρια ειχες ταλαιπωρηθει, ελπιζω τωρα να ειναι πολυ πιο ευκολα τα πραγματα ;) μπραβο που σκεφτεσαι και το γιωργο σου :) η βικτωρια πως δεχτηκε το νεο μωρακι;; διεκδικει περισσοτερο την προσοχη σου η οπως πριν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Afrodite mou, fwnazei poli, den mporei na milaei xamilofwna, einai iperkinitiki k kanei trellitses gia na mas travaei tin prosoxi k mazi mou tin eida poli ekfrastiki, prin tin kratousa agkalia k tis ekova ta nixia tis k girnouse k mou edine filia i otan 8ilazw tin Anastasia ka8ete plai mou k mou leei mama k me xaidevei.. Nomizw pws einai allo mwro :) mou fenete pws mou tin paxinane ligo :) k nomizw pws makrinane ta mallia tis, leei kainourgies le3eis k einai poli pio ekfrastiki, kanei san tin megali.. Sto nosokoneio pou mou tin fernane tous elega poso alla3e, idea mou 8a einai, einai pou ekana wres na tin dw stin diarkeia tou toketou einai pou tin sigkrinw me tin mikrokamwmeni Anastasia? Den 3erw :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου,ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!

Συγχαρητηρια Αντριά μου,άξια κ δυνατή,πραγματικά τώρα δεν εχεις να αντιμετωπίσεις καμια δυσκολία στην ζωη σου,εφόσον κατάφερες κάτι που δυσκολα συναντιέται μετα απο καισαρική,να εισαστε γεροί κ δυνατοί,μια δυνατη πυγμή για μια όμορφη οικογενεια :D

Καλή λοχεία,καλή δύναμη κ πολλά φιλιά κ στην πρωτοτοκη κορούλα σου,Βικτώρια!

Δανάη μου,περασε ενας μηνας απο τον ερχομό του μωρού σου?

Να χαιρεσαι το μωμό σου :lol: και την κουκλιτσα σου !

Αχ συγκινούμαι πολύ,το 2014 λέμε να αποκτησουμε κ εμεις ενα μωράκι γτ η Χριστίνα μας εχει "καβαλήσει"που λενε....

Απο προχτες μας εκανε κατι μικρα κυματα πυρετου αλλά ευτυχως δεν ειναι κατι σοβαρό,μονο λίγο βηχα εχει που προφανως εχει κολλησει απο την ξαδερφη της...

Ειμαι κομματια βρε κοριτσια κ δεν προλαβαιμω να μπω,ξυπνησα στις 6 το πρωι λογο υπερεντασης κ τωρα που ειμαι ηρεμη σας γραφω....

Σας στελνω πολλα φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Σας εστειλα πριν απο λιγο ενα mail με καποια γιατροσοφια. ειναι πολυ καλο να τα γνωριζουμε. μου το ειχε στειλει το αφεντικο μου στο μαιλ της δουλειας και απο τα λιγα που διαβασα το θεωρησα πολυυυυυυυ χρησιμο. Καλα διαβαστε το τελευταιο με το ασπραδι, δεν το ηξερα!!!

Εχθες το βραδυ βγηκαμε οικογενειακος και πηγαμε για φαγητο. μου αρεσε παρα πολυ και μου ειχε λειψει επεισης πολυυυυυυ.

Γωγω μου χαιρομαι που ακουω και εσενα λιγακι θετικη για μωρακι!!!!! με το καλο του χρονου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να αρχισουμε τα στοιχηματα πια θα ειναι η επομενη;;;;;; βασικα ποια εχει βαλει μπρος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ean pane ola kala η μαμακα μου θα ερθει για ενα μηνα τον Απριλιο-Μαι. Λιγο πριν τα γενεθλια του Διονυση και για πΑσχα!!!!!!!!!!!!!!!!! Ειμαι παρα πολυ συγκινημενη γτ δεν εχει ερθει ποτε για γενεθλια των παιδιων και θα κανουμε μετα απο 13 χρονια Πασχα μαζι!!!! Θεουλη μου να πανε ολα καλα και να ερθει!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgoula mou se euxaristw paaara poli gia ta kala sou logia!!! Euxomai to 2o na sas er8ei sintoma :D

Danae mou akousa gia tin mendela kala logia alla den etixe na tin dokimasw k i marka lansinoh HPA LANOLIN mou fanike poli kali, mou eferan ena mikro deigma sto nosokomeio k me to ligo pou evala eida mia mikri diafora alla meta ton 8ilasmo pali apo tin arxi..Na dinw to sti8os auto i den kanei? An piei ligo aima einai kako? An den to dinw ekeino to sti8os to gala ti na to kanw gia na min petrwnei to sti8os mou? Aa kerdisa k se ena diagwnsimo sto fb anamesa se 946 atoma mia keraloifi k otan mou ziti8ike poia tous eipa gia tis 8iles, mou efere gouri i Anastasia mou :) 8a mou tn steiloun apo Ellada..

Gewrgianna mou sou euxomai apo kardias na er8ei i manoula sou k na perasete teleia meta apo tosa xronia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

της mendela την αλοιφη για τις θηλες ειχα κι εγω και με ανακαουφιζε :)

γεωργιαννα μου, πολυ ωραια νεα !!! ευχομαι τα σχεδια σας να πραγματοποιηθουν και να περασετε ενα πολυ ομορφο πασχα, και ωραια γενεθλια!!!! εμεις ειπαμε να ξεκινησουμε για μπεμπε μετα το πασχα ;) αλλα , οπως βλεπεις, προετοιμαζομαι ψυχολογικα .... ;)

γωγω μου, περαστικα στο χροστινακι!! και καλη ξεκουραση!!

μουντος ο καιρος και δεν πηγαμε πουθενα, μαλλον θα παμε στον παιδοτοπο το απογευμα, να χαρει η αθηνουλα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afroditi θα προσπαθησω να στο ξαναστειλω.

Εφτιαξα ενα αλμπουμακι περιπου σαν αυτο που θα βαλω τις φωτο των συναντησεων για τον ανδρουλη μου. ειναι αναρτημενω στο μπλογκ μου.

http://polleseuhes.blogspot.gr

KAi το αλλο αλμπουμακι ειναι ετοιμο αλλα μου λειπουν οι φωτο που πρεπει να εμφανισω αυτες τις μερες.

Ανδρια εγω στο θηλασμο πονεσα παρα πολυ γυρω στο 2ο μηνα. να φανταστεις δαγκονομουνα για να μην ουρλιαξω μετα ομως ολα καλα, δεν ειχα βαλει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια δες εδώ: http://www.mitrikosthilasmos.com/2009/10/blog-post.html

Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα να καταπιεί λίγο αίμα το μωρό, αλλά το θέμα είναι να μην υποφέρεις εσύ, δοκίμασε διαφορετικές στάσεις θηλασμού, βεβαιώσου πως η μικρή πιάνει σωστά και πρόσεχε το τρόπο που απομακρύνεις το στήθος από το στόμα της. Να αερίζεις συχνά τις θηλές και να βάζεις το γάλα σου πάνω τους. Εκτός από τις κρέμες που ανέφεραν τα κορίτσια, καλή δουλειά κάνει και το σκέτο ελαιόλαδο!

Γεωργιάννα εύχομαι κι εγώ να έρθει η μανούλα σου και να περάσετε σούπερ!

Γωγώ κι εγώ χαίρομαι που μπαίνεις σιγά σιγά στο τριπάκι για δεύτερο!

Σήμερα ήταν μια όμορφη Κυριακή, είχα κόσμο από νωρίς το μεσημέρι μέχρι τις 9, είμαι κομμάτια αλλά περάσαμε καλά!

Γλυκές καληνύχτες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΤΡΙΑ!!!!

Να σας ζήσει η μικρή Αναστασία και να είστε πάντα καλά να χαίρεστε την όμορφη οικογένειά σας! Χάρηκα πάρα πολύ και συγκινήθηκα με τα νέα σου. Η επιμονή, η τόλμη και το κουράγιο σου μου θύμισαν ότι κάθε γυναίκα κρύβει μέσα της μια μικρή ηρωίδα και αυτό πρέπει να έχουμε στο μυαλό μας κάθε φορά που η ζωή μας φέρνει μικρές ή μεγάλες δυσκολίες. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με το θηλασμό και να έχεις καλή λοχεία.

Και εύχομαι το επόμενο σποράκι να πρόλαβε να μπήκε σε κοιλίτσα (της Ιωάννας ισως!!!!) πριν ξετρυπώσει η Αναστασία - έτσι για να παραδώσει τη σκυτάλη ;) Και σε όλες τις υπόλοιπες όποτε το επιθυμούν!

Εγώ θα ήθελα να μείνω έγγυος ή φέτος το καλοκαίρι (αν και δύσκολο το κόβω) ή πιο πιθανόν του χρόνου. Μου αρέσουν τα ανοιξιάτικα μωράκια!

Πολλά φιλιά σε όλες και καλή εβδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάτι που ήθελα να σας ρωτήσω καιρό: Έχετε ξεκινήσει/ πότε σκέφτεστε να ξεκινήσετε εκπαίδευση για την τουαλέτα? Η Κατερίνα εδω και 2 μήνες μου λέει όταν έχει κάνει κακά να πάμε να τα βγάλουμε και ελάχιστες φορές μου το λέει την ώρα που τα κάνει. Δεν θέλω να την πιέσω, ούτε να βιαστώ αλλά μήπως να ξεκινούσα εμφανίζοντας ένα γιογιό? Έχω ήδη ένα που μοιάζει με μικρή τουαλέτα. Σκέφτομαι να το πάω στη μάνα μου όπου περνάει αρκετές ώρες και σε μας να της βάλω σκαμνάκι και ειδικό καθισματάκι στη λεκάνη. Ή να περιμένω να κλείσει τα 2? Επίσης θα ήθελα να την αναλάμβανα εγώ την εκπαίδευση γιατί δεν μπορώ να είμαι σίγουρη ότι θα το χειριστούμε με τον ίδιο τρόπο με τη μάνα μου και δεν θέλω να μπερδευτί αλλά δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τον Αύγουστο που θα πάρω άδεια.

Εσείς τι λέτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεσποινα, το θεμα της τουαλετας σκεφτομουν να το ξεκινησω το καλοκαιρι γιατι η αθηνα θα ειναι μεγαλυτερη και θα φοραει λιγοτερα ρουχα λογω ζεστης ;) δεν θεωρω οτι ειναι κατι δυσκολο να μαθει, απλα θελει υπομονη, επιμονη και συνεπεια, οπως ολα τα πραγματα..... δηλ. να ρωτας 500 φορες μεσα στην ημερα αν θελει να κανει τσισα κ.τλ. ξερω οτι πρεπει και σωματικα να ειναι ετοιμη, γι'αυτο βλεποντας και κανοντας.... θεωρω βλακεια, ομως, να μην το δοκιμασω αυτο το καλοκαιρι που θα εχει κλεισει τα 2....

κι εγω, αυτη τη φορα, θελω ενα ανοιξιατικο μωρο , να εχει ξεπεταχτει το καλοκαιρι για τα μπανια μας :D θελετε να κανουμε μια "φουσκωλιστα 2013" ; για τις μανουλες που θελουν να μεινουν εγκυες το '13 και να γεννησουν το '14;

παλι βρεχει :( πολυ κωλοκαιρος! ελπιζω το σκ που θα'ρθει ο γιωργος να ειναι καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια τι κάνετε?

Εγω πήρα αδεια σημερα γτ η μικρή μας κανει πυρετους απο την Παρασκευη,οχι υψηλους αλλά η φωνη της εχει αλλοιωθει κ ο βηχας της ειναι τρομακτικός.

Το απογευμα θα τηλ στον γιατρό μηπως κ μας δεχτει να μας δεί....τηλ μου εχει δωσει φαρμακευτικη αγωγη με μασκες ayrolin κ αλλο ενα σπρευ.

Στην δουλειά πρεπει να ψιλοστραβωσαν αλλα τι να κάνω...κ αλλοι εχουν εκει οικογενεια κ οταν αρρωσταινουν τα παιδια τα αφηνουν σε ασφαλες χερια,μπαμπας ανεργος,μαμα ανεργη η πεθερα κ μανα ολη μερα πανω απο το παιδι τους.Κατι που σε μας δεν υσχυει...η πεθερα εχει κ την αλλη εγγονη αρρωστη κ ειναι συνεχεια εκει...κ ποιος θα της δωσει μασκα η ντεπον?Που δεν καθεται?Ειναι πολυ ζορι...το Σαββατο δεν πηγε ο Χρηστος κ σημερα εγω,ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα τα πραγματα...!

Δεσποινα συμφωνω κ εγω περιμενω να ζεστανει ο καιρός κ να αρχισουμε την εκπαιδευση,ηδη μου ερχεται να μου πει κακά κ την βαζω στο γιογιο της ντυμενη για να περνει μια ιδέα!

Οσο για το μωρό,καλή μου Δαφνη,ειπα μια ιδεα,δεν το εχω παρει κ ζεστα το θεμα,ισως το 14 να το ξανασκεφτώ,μηπως κ το αλλο μου δινει περισσοτερο σημασία απο οτι στον πατερα τους :D

Καλα οταν ειναι ο μπαμπάς,απλά δεν υπάρχω!Αναστασια ειπες κατι?

Γεωργιαννα καλα να περασεις με την μανουλα σου κ συγχαρητηρια για τα ευχολογια σου!

Καλες δουλειες!

Αφροδιτη ευχομαι να κανει καλο καιρο το επομενο σκ κ να μην στο χαλασει!

Φιλια στην Αθηνουλα κ σε ολα μας τα μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω μου περαστικα στο χριστινακι!!! ελπιζω να της περασει γρηγορα και ανωδυνα :)

πολλη βροχη.... τα κλαδια των δεντρων, να φανταστειτε, εχουν βγαλει βρυα και λειχηνες!!! :lol::lol: μακαρι να σταματησει αυτην την εβδομαδα, την παρασκευη ερχεται ο γιωργος!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ περαστικά στη Χριστινούλα - τι να κάνουμε κι αν στράβωσαν στη δουλειά, μάνα είσαι!

Εμείς με την Κατερίνα έχουμε άλλο πρόβλημα: δεν θέλει καθόλου να αγκαλιαζόμαστε με τον μπαμπά της ! Έρχεται και τον διώχνει από πάνω μου! Κι όταν μας δει στον καναπέ κοντά, έρχεται και κάθεται πάνω μου και με αγκαλιάζει. Το έχει από μικρή που μούγκριζε μόλις με πλησίαζε αλλά σκέφτομαι ότι αν με έβλεπε να θηλάζω μωρό θα το πέταγε από το μπαλκόνι! Τώρα τελευταία έχει αρχίσει να ερωτεύεται τον μπαμπά της, φαντάζομαι στα 3 θα είναι πιο εμφανές, αλλά εμένα με θέλει σε αποκλειστικότητα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη εγώ θα ήθελα να μείνω έγκυος ή το Πάσχα ή το καλοκαίρι, άντε να δούμε πότε θα το πάρει απόφαση κι ο άλλος...

Εκπαίδευση τουαλέτας κι εγώ θα ξεκινήσω το καλοκαίρι.

Περαστικά στη Χριστινούλα και μη σκας για τη δουλειά Γωγώ, έχεις παιδί άρρωστο, τι να κάνεις δηλαδή?

Δέσποινα τα ίδια μου κάνει και ο Άρης, δε θέλει να έχω πολλά πολλά με τον πατέρα του!

Μου'χει βγει μια υγρασία στο θαλερό και μου φουσκώνει το πάτωμα κι έχω εκνευριστεί πολύ! Πάλι μαστορέματα... ουφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεσποινα μου και ο Διονυσης το κανει καμια φορα, δηλ. να μπαινει αναμεσα μας, αλλα οσο πιο πολυ επιμενει αλλο τοσο και εμεις. Και στον Αλεξανδρο το ειχα κανει αυτο, βεβαια το παιδακι μεχρι 4 ετων με ειχε αποκλειστικα, του περασε και καταλαβε οτι θα με μοιραζετε.

Οσο κοριτσακια μου για το γιογιο ειναι ακομη νωρις. μετα τα 2 σιγα σιγα. Βεβαια εαν το παιδι δεν ειναι ετοιμο και δεν θελει, δεν προκειτε να πετυχουμε τπτ!!!! Ειχα βαλει τον Αλεξανδρο Μαι μηνα στο γιογιο μετα που εκλεισε τα 2 επι μια ωρα και δεν εκανε τπτ μολις του εβαλα το βρακακι εκανε και τσισα και κακα. Ετυχε και ελειψα μια εβδομαδα στο εξωτερικο και την ημερα που γυρισα του ειπα Τελος η πανα ετσι και εγινε, απο εκεινη την ημερα μονο στο γιο γιο. Η νυχτα ειναι λιγακι δυσκολη.

Εγινε χαμος στην δουλεια σημερα και με στεναχωρησανε παρα πολυ. Κριμα που δεν μπορω να καθομαι σπιτι!!!

Γωγω μου Περαστικα στην Χριστινουλα.

Αυτο το καιρο μακρυα απο παιδοτοπους, κυκλοφορει μια ιωση που λεγετε κοξακι. δεν ειναι επικυνδινη αλλα το παιδακι υποφερει. ειναι με υψηλο πυρετο, σπυρακι στα χερια- ποδια - στομα , πονολαιμος. σε μας ειχαν 2 κρουσματα στο παιδικο, το ενα στο τμημα μας κιολας!!!!! παρακαλαω τωρα να μην κολησει.

Δαφνη μου και εγω το ιδιο με εσενα λεω Ποτε θα το παρει αποφαση ο αλλος;;;;;;; οεο;

Αφροδιτη μου ωραια ιδεα η λιστα σου!!! θα την βαλεις σε σενα; εμενα οχι για καποιους αλλους λογους, μη μπει και δει κανεις απο την δουλεια, ποτε δεν ξερεις.

Εμενα ειναι κολλημενος απανω μου ο Διονυσης!!! θελω μια κορη να κολησει στο μπαμπα της :lol:;) Βεβαια ο ανδρουλης μου οταν ξυπναει την νυχτα πηγαινει αυτος εαν ειναι ξυπνιος, κοιματε μετα τις 4. και ετσι μου αρεσει που δεν συκωνομαι πια συνεχεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Daphne mou 8a dw to site pou mou dimosieuses.. Euxaristw.. Oso gia to elaiolado evaza sto nosokomeio alla den eida k kamia diafora, agorasa mendela x8es to vradi k vazw meta apo ka8e 8ilasmo vazw ligo gala k meta vazw mia xontri strwsi kremas k eida poli diafora, twra exw allo provlima, xtes to vradi den mporousa na sikwsw tin masxali mou ekana sto sti8os kouvaria, fouskwse poli k to ponousa stis 3 ta 3imerwmata meta ton 8ilasmo evgala me to 8ilastro 100ml k apo ta dio sti8oi alla k pali den eixa iremisei k simera pali ta idia to apogeuma evgala 110ml.. K kompreses ekana, k zesta mpania k masaz alla eidika to ena akomi me ponaei.. Prin evala se olo to sti8os krema k ekana masaz k arxise ligo ligo na malakwnei..Fovame gia mastitida k prospa8w na tin prolavw giati exw k rigos..

Despina mou se euxaristw para poli gia ta wraia sou logia!! Auto lew k egw exoume mia eswteriki dinami mesa mas pou den tin gnwrizoume k otan tin xreiastoume tin anakaliptoume..

Gwgw mou perastika sas!! K mena to afentiko mou oute ena til na mou euxi8ei pou gennisa k mia sinaderfisa mou pou ir8e na me dei mou eipe pws etixe k rwtise tin tetarti k tou eipe pws gennisa.. Min agxwnese gia tin douleia mono ton euato tous vlepoun oloi..

K emeis leme na 3ekinisoume ekpaideusi gia na ko4oume ta pania to kalokairi.. I Victoria proskolli8ike poli panw mas, niw8ei pws xanei tin prwteia k diekdika tin agapi mas? Den 3erw..Simera ka8ws evgaza gala stekotan anamesa sta podia mou k mou edine sandwich na faw ka8ws ta xeria mou itan apasxolimena i me agkaliazei, me fila i gernei to kefalaki tis panw mou k mou leei me nazi mama.. Mou fenete para3eno giati me xilia zoria mas edine ena fili k twra ola auta, apo tin gi ws ton ourano i allagi tis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια ζεστές κομπρέσες ή μασάζ με το ντους πριν το θηλασμό και κρύες κομπρέσες μετά το θηλασμό στο πονεμένο στήθος. Δοκίμασε επίσης να βάλεις πάνω (σαν κομπρέσα) φύλλα από λάχανο, κάνουν θαύματα! Και δοκίμασε διαφορετικές στάσεις θηλασμού στο πονεμένο στήθος έτσι ώστε το σαγόνι την μικρής να "δουλεύει" πάνω στο σημείο που είναι τα γρομπαλάκια. Και πρόσεχε τα σουτιέν να μη σε πιέζουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Daphne mou se euxaristw paaaaara poli gia tis plirofories..Auto me to laxano den to gnwriza..Milisa k me tin proedro twn simvoulwn 8ilasmou prin ligo, den mou eipe k kati pou den gnwriza alla tin pira til mipws k mou pei kanena "kolpo" gia ta grompalakia..Gia tis kries kompreses mou to eipe i 3aderfi mou k to ekana, evre3a ena pani k evala to vizi mou mesa :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...