Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

Kalimera!!

Danae den i3era auti tin pliroforia, se euxaristw.. Eee tote na parakalame gia ponakia :D.. Den mou eipe tipota giati 3erei pooossssoooo poli 8elw na gennisw me fisiologiko toketo, stin arxi ton eida ligo provlimatismeno xwris na mou pei tipota fisika giati 3erei pws otan 8elw kati to epidiwkw alla otan tou eipa pws oi giatroi an doun ta diskola k pws den iparxei kamia periptwsi na ta kataferoume 8a me kanoun kaisariki ton eida pio xalaro..Genika den poli anakatwnete stis apofaseis mou ok mporei na ton piesw na mou pei tin gnwmi tou alla ws ekei k eidika me to antikeimeno auto (eidos toketou) pou den to e4a3e ka8olou k den exei gnwseis den mporei na pei k kati :)

Kala na perasete!!

Efiga, paw gia perpatima..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕια σας!!

Δαναη πολυ μεγαλο πακετο τρως με την μετακομιση και νεογεννητο!!!! Εγω ειχα μονο τη μετακομιση και λιγακι τα επαιξα φαντασου εσυ. ΚΑλο κουραγιο.

Σημερα κατεβηκα κεντρο μετα απο ..... δεν θυμαμαι ποσα χρονια. Περπατησαμε αρκετα γτ ηταν κλειστη η Ομονοια και δεν μπορουσα να μπω με το αυτοκινητο στο στενο που ηταν το συγκεκριμενο μαγαζι. Μου αρεσε η βολτα αλλα λιγο ανυσηχουσα με τοσους μαυρους τριγυρω μου και εγω μονη με το καροτσι. ευτυχως ολα καλα και δεν καταλαβε και τπτ ο ανδρας μου που δεν ηθελα να του το πω.

Τελικα ειμαι λιγακι μπουκωμενη και ο μικρος περνει Atarax για τον εντονο βηχα που εχει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, ευχαριστώ για το κουράγιο που μου δίνετε!

Σήμερα ήταν καλυτερα τα πράγματα! Έχουμε δρόμο όμως ακόμη..

Αφροδίτη, τώρα που το ξαναείπες θυμήθηκα ότι είχες κι εσύ παρόμοια σκηνικά με την Αθηνούλα (αχ πως μ´αρέσει αυτό το όνομα! στο ´χω ξαναπεί νομίζω). Μέχρι στιγμής νόμιζα ότι μόνο η δική μου ζουζούνα τα κάνει αυτά.

Δανάη μου κουράγιο με τη μετακόμιση! Ευτυχώς έχεις και τη μανούλα ακόμη εκεί έτσι δεν είναι; Φιλιά στα παιδάκια σου!!!

Άντρια, καλό περπάτημα! Πως πέρασε έτσι ο καιρός!! Έρχεται και η συνονόματή μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια1Χάθηκα για τα καλά,ξέρω...

Σας διαβάζω αλλά δεν εχω χρόνο να σχολιάσω!

Δαφνη μου χαίρομαι που είσαστε όλη η οικογένεια καλά,η φωτογραφία με το μωρό ειναι απιστευτα όμορφη κ συγκινητική!Να εισαστε καλά,να χαίρεστε κ πάλι το νέο μέλος :D

Συμφωνώ κορίτσια με το θέμα του παιδικού σταθμού,σκέφτομαι να κάνω αιτηση απο Μαρτιο,πιστευω πως θα το διασκεδάζει κ η ίδια πολύ....

Αντριά μου,,εσυ βλέπω παλιά μου τέχνη κοσκινο,πάλι με την καθαριότητα τρεχεις,τωρα βεβαια εχεις την δικαιολογία γτ θες να βγεί κ το μωρακι σου,αντε με το καλό!!!

Γεωργιάννα σορρυ μωρέ αλλά εχω κόλλημα με τις φώτο,μία εβαλα στο fb με την Χριστινα γυρισμενη την πλάτη κ αυτη με επιφύλαξη,πείτε ότι ειμαι παράξενη,αλλά θα προτιμούσα να μην μπεί η Χριστινα σε φωτο.....συγχωρεσε με please!

Αναστασία μου κουραγιο κ εγω πιστευω πως περναει φάση κ όλα θα πάνε καλα.....

Παντως κ η Χριστινα αρχίζει κ εξελίσσεται σε ένα καλομαθημένο απαιτητικο κ ολίγον γκρινιάρικο,παντοτε με νάζι φυσικά.....μωρο.

Θελει να περναει το δικό της κ αντε τωρα να της εξηγησεις,συνεχεια ουρλιάζει...πχ ξυπναει το πρωι κ με πιάνει απο το μανίκι κ με τραβαει"σηκω γάλα μαμααααααα" κ μετά απαιτεί να της το δίνει ο μπαμπάς της,οτι θελει μας κάνει κ πρεπει να κοπούν αυτα....

ειμαι τοσο κουρασμενη απο την δουλειά κ που δεν εχω χρόνο να την δω,σχολαω μπανιο κ υπνο,επεσα στα βαθιά κορίτσια,τρελες υπερωριες χωρις ρεπό κ πολλη δουλειά,ειμαι ενα κινούμενο πτωμα,ψαχνω παραλληλα για αλλη δουλειά γτ εκει δεν αντεχω.

Το πρωι στραμπουληξα κ το πόδι μου,ειμαι πολύ χαλια....τελος πάντων,δεν κλαίγομαι αλλο,εγω ενα αισιοδοξο πλάσμα....φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!ευτυχώς που βγάζω γάλα κ όσο κάθομαι προλαβαίνω να διαβάζω τα νέα σας!αργότερα θα πάω στο νέο σπίτι για να πλύνω τα υπόλοιπα πιατικά.Γεωργιάννα,είναι πακέτο η μετακόμιση αλλά επειδή μεταφέρουμε κούτες σιγά σιγά κ τακτοποιούμε δεν θα γίνουν μαζεμένες όλες οι δουλειές για να μας φανεί.όπως λέει κ η Αναστασία,ευτυχώς είναι η μαμά μου εδω κ μας ξελαφρώνει,κρατάει τη μικρή όσο λείπουμε,σιδερώνει,μαγειρεύει (αν κ χθες εφτιαξα μια γαριδομακαρονάδα που έγινε ανάρπαστη :D ) κ θα μείνει μέχρι 3 φλεβάρη.

Γωγώ μου,περαστικά στο ποδαράκι σου.πολύ κούραση!ευχαριστούμε για τις ευχές που έγραψες για τη δάφνη,προφαβλως εννοούσες εμάς ;)

να εχουμε μια όμορφη-ασν κ βροχερή- Κυριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Gwgw mou kali dinami, katalavenw pws niw8eis me tin douleia :( Euxaristw gia tin euxi sou!!

Ponaw apo katw mou eswterika, 8imame tis alles fores (eimai epirrepis) pou to epa8a itan mikites, alla auti tin fora nomizw den 8a einai auto giati prin 1,5-2 evdomades eixa igra pou mirazane asxima (sorry :oops: ) mou pirane deigma gia kalliergeia k wspou na vgoun ta apotelesmata k gia na prolavoume an ipirxe kati mou eixan dwsei ena kolpiko ipo8eto k spray k evaza 2 fores tin imera gia 1 evdomada peripou, telika oi analiseis itan ka8ares..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δεν εισαι παραξενη. δεν θα ειναι στο φαις και θα βαλω καρδουλες μπροστα στο προσωπακι των μικρων. ειναι ενα φορουμ για scrapbooking ο διαγωνισμος. θα προσπαθησω να μην βαλω φωτο που ειναι η Χριστινα ή θα τα κοψω. δεχομαι την γνωμη γι αυτο και ρωτησα για να μην εχω προβληματα μετα.

το ξεκινησα και πιστευω πως θα βγει πολυ ωραιο το αλμπουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κορίτσια!

Τι κάνετε? Εμείς έχουμε λίγο πυρετούλι..... :(

Ευτυχώς όχι υψηλό και χωρίς συνοδά συμπτώματα μέχρι στιγμής. Απλά δεν θα την πάμε παιδικό και έχουμε θέμα πάλι με τις αλλαγές βάρδιας μεταξύ μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια, συγγνωμη για την αναισθησια μου, δεν σχολιαζω ( περαστικα στη γιωργια :shock: ) , ειμαι πολυ στεναχωρημενη με την αθηνουλα, απο το μεσημερι - ξαφνικα- δεν θελει να ξαπλωσει στην κουνια της και να κοιμηθει!!!! :o:o:o:o ηταν ορθια στα καγκελα, εκλαιγε ενα χαζο κλαμα και οταν την επαιρνε ο υπνος σταματουσε μεχρι που πηγαινε να πεσει και ξαναρχιζε :o και στο ενδιαμεσο σταματουσε για να χασμουρηθει :o τελικα την πηρε ο υπνος ορθια και εκει που πηγαινε να πεσει την εβαλα απαλα κατω, μυξοκλαψε αλλα ηταν τοσο κομματια που δεν κουνησε δαχτυλο!!!

τι ειναι αυτο το πραγμα, μου λετε;;;;!!! και φυσικα, οταν ψιλοξυπνησει μες στη νυχτα θα εχουμε συνεχεια....

ειμαι να σκασω... στα καλα καθουμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα Αναστασια στην Γεωργια, καλα στα ειπα και στο τηλ.!! :lol:

Αφροδιτη μου μαλλον η κυρια θελει να δοκιμασει τις αντοχες σου και βρηκε τωρα αυτο. μην υποχωρησει φυσικα με τπτ γτ αλλιως σε βλεπω να σε κανει οτι θελει!!! Αλλαγες αποφασισε να κανει στην ζωη της η Αθηνουλα!!! :lol::lol: Υπομονη και ελπιζω να μην ξυπνησει την νυχτα.

Σημερα το βραδυ εκατσα και καπως τελειωσα το αλμπουμακι!!!! μου αρεσει πολυ οπως βγαινει.λειπουν οι φωτο που ακομη δεν τις εχω εμφανισει :lol::lol: ΔΑναη να βαλω φωτο απο την συναντηση που ειχαμε στο Ν. Ηρακλειο; ετσι ωστε να μην χρησιμοποιησω καποιες φωτο που ειναι η Χριστινουλα.

Πειραζει που δεν πηρα τπτ στον ανδρα μου για τα αυριανα του γενεθλια; δεν μου περισσευουν και δεν μπορεσα να του κανω γλυκο με αυτη την γριπη που με ταλαιπωρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Αν και θα ήθελα να πω καληνύχτα γιατί είμαι με 2 ώρες ύπνο...

Αφροδίτη εσείς κοιμηθήκατε τελικά?

Η Γεωργία κάνει μόνο κάτι δεκατάκια αλλά αποκτήσαμε και άλλο "θέμα". Χτες παρατήρησα το αριστερό της ματάκι να "τρέχει" λίγο. Στις 3 τη νύχτα που πήγα να τη θερμομετρήσω, βλέπω το ματάκι της κλειστό απ΄τις εκκρίσεις και κόκκινο. 20 μηνών σήμερα και αποκτήσαμε την πρώτη μας επιπεφυκίτιδα...

Γεωργιάννα, να χαίρεσαι τον άντρα σου! Δεν πειράζει βρε που δεν του πήρες τίποτα! Κάνε του "δωράκι" το βράδυ ;) που δεν κοστίζει κιόλας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιάννα μου,μπορείς να βάλεις φωτο.δεν εχω πρόβλημα.καλή επιτυχία κ να χαίρεσαι τον ανδρούλη σου για αύριο!δεν πειράζει για το δώρο!μπορείς να του κάνεις ένα αυτοσχέδιο... :lol:

Αναστασία,περαστικά στη γεωργία!

Αφροδίτη,έτσι κάνουν τα παιδάκια!δεν είναι ρομποτάκια,που κ που ξεφεύγουν από το πρόγραμμά τους.κ η Μυρτώ σήμερα δεν ήθελε να κοιμηθεί,την έβαλα το μεσημερι στο κρεβάτι κ επί 50' γκρίνιαζε μέχρι που τη σήκωσα.τωρα επεσε ξερή κ με μυξούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια !

περαστικα αναστασια μου, ελπιζω να μην ταλαιπωρειθειτε αλλο :( κι εσεις δαναη μου, δεν ειχα ξανακουσει επιπεφυκιτιδα σε τοσο μωρουλι :(

το μεσημερι παλι δεν ηθελε , με τιποτε, να μπει στην κουνια της...τι παραμυθακια ειπαμε, τι τραγουδακια τραγουδησαμε, τι αγκαλιτσες καναμε, ανενδοτη, με το που την εβαζα κλααααμα :(:( ουφ, κι εγω, λεω τελος ο υπνος, αν δεν θες στην κουνια σου, μεινε ξυπνια... την πηρα αγκαλια, και κοιμηθηκε πανω μου κανα 5λεπτο - αφου νυσταζε το σκατουλι- αλλα με την πρωτη κινηση να την αφησω στην κουνια ξυπνησε .. :o το βραδυ, ειπιε το γαλα της στο σαλονι - οπως παντα- και την παιρνω αγκαλιτσα να την βαλω στην κουνια της, στα 2 λεπτα που την ειχα αγκαλια μου και την χαιδευα την πηρε ο υπνος!!! :shock: την αφησα στην κουνια και ανοιξε λιγο τα ματια, αλλα ευτυχως δεν εκανε τιποτε... πολυ σταναχωρηθηκα αυτες τις 2 μερες, ξαφνικα ενιωσα ανημπορη γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω τι εφταιγε, κι αυτη δεν μπορουσε να μου δωσει να καταλαβω... :?

ευχαριστω κοριτσια για το ενδιαφερον και τις συμβουλες σας, χαιρομαι που μπορω να σας μιλαω, και ελπιζω να επανελθουμε συντομα στις συνηθειες μας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμείς μια από τα ίδια είμαστε!

Πολυ νευρική, κλαίει με λυγμούς με το παραμικρό για να μας εκβιάσει και να γίνει το δικό της, το βράδυ δυσκολεύεται να κοιμηθεί και το πρωί την ξυπνάω με τα χίλια ζόρια και είναι κακοδιάθετη μετά, και γενικά δοκιμάζει τα όρια και την υπομονή μου. Ελπίζω να είναι δόντια γιατί αν την έπιασε από τώρα η φοβερή ηλικία των 2 καήκαμε! Κουράγιο και υπομονή σε όλες μας! Σας αφήνω γιατί έχω δουλειά.

Γεωργιάννα να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια κι εμείς μια από τα ίδια είμαστε!

Πολυ νευρική, κλαίει με λυγμούς με το παραμικρό για να μας εκβιάσει και να γίνει το δικό της, το βράδυ δυσκολεύεται να κοιμηθεί και το πρωί την ξυπνάω με τα χίλια ζόρια και είναι κακοδιάθετη μετά, και γενικά δοκιμάζει τα όρια και την υπομονή μου. Ελπίζω να είναι δόντια γιατί αν την έπιασε από τώρα η φοβερή ηλικία των 2 καήκαμε! Κουράγιο και υπομονή σε όλες μας! Σας αφήνω γιατί έχω δουλειά.

Γεωργιάννα να χαίρεσαι τον άντρα σου!

Φιλιά!

δεσποινα, στη δικη μου μαλλον, δεν φταινε τα δοντια....το μεσημερι επαναληφθηκε το ιδιο σκηνικο και τωρα την εχω να περιφερεται στο σαλονι... απαπα, παραιτουμαι απο τον μεσημεριανο υπνο, ας βρυκολακιασει αν θελει , δεν θα χανω το χρονο μου κοιμιζοντας την αγκαλια για να κλαιει με το που την αφηνω στην κουνια.. :evil:

μαλλον αρχισε η "εφηβεια" και μαυρα μου μακαρονια - που λεει και μια θεια μου- γιατι ειναι διδυμος με ωροσκοπο λεοντα και μια θα 'ναι ετσι, μια γιουβετσι :lol: και χτες τη νυχτα πατησε κι ενα κλαμα στις 4.30, ισα ισα για να σηκωθω αρον αρον απο το κρεβατι , να την παρω αγκαλια και να ξανακοιμηθει στο δευτερολεπτο.....

αντρια, ακομα να γεννησεις;;; :lol: νομιζω οτι ηρθε η ωρα για τα στοιχηματα.... για ν'ακουσω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας, αυτο το "δωρακι" τελικα διαλεξα και νομιζω πως ηταν καλυτερο απο κατι αλλα........ δωρα! :lol::lol:

Κοριτσια μου ολα τα μωρακι μας περνανε καμπυλη αναπτυξης και μας δοκιμαζουν!!!!!!!!!!!!!!!! Μα ολα την ιδια εποχη!!! Αφροδιτη καλυτερα να μην την μαθει να κοιματε στα χερια σου γτ σε βλεπω μεχρι την εφηβεια εκει να κοιματε!!

Εμενα κλαιει και δεν θελει να μπει στο σχολικο, μετα απο λιγο ολα καλα!!

Αχ θελουν να δουν τις αντοχες μας για να μας παρουν μετρα και να μας εχουν του χεριου τους!!! προσοχη μην υποχωρειτε.

Πολλα φιλια και απο την Ελενακος. δεν εχει ιντερνετ ακομη. και ο Γιωργακης περναει την φαση του, την βαραει, δεν θελει να μπει στο καροτσι και αλλα τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!

Ετοιμάζω το λεύκωμα του μωρού κ τυπώνω φωτογραφίες κ μόλις άκουσα μαι στριγγλιά από μέσα.ώρα να τον σηκώσω για το βραδινό μπανάκι του.Η Μυρτώ έχει λίγο πυρετό κ καταρροή κ τους έχω σε απόσταση.Το μεσημέρι πήγαμε στην παιδίατρο κ το αντράκι μας πήρε ένα κιλό σε 20 μέρες και 2,5 εκ!!όλα μια χαρά κ της χαμογέλασε κ συνειδητά!!

πάω να τον σηκώσω...Κάποια από αυτές τις μέρες θα μας κόψουν κ το ιντερνετ γιατί κάναμε αίτηση για μεταφορά στη νέα διεύθυνση.Αύριο το πρωί θα έχω ρεπό!!θα αφήσω γάλα,θα κατέβω στο νεο σπίτι για να καθαρίσω λίγο κ μετά για καφεδάκι με την κουμπάρα μου!έφυγαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ωραία παρεούλα...Μπήκα για λίγο, ξέρω έχω εξαφανιστεί συγνώμη ..Δανάη μου να σου ζήσει ο γιόκας σου.. να ναι πάντα γερός και καλότυχος.. Γεωργιάννα μου να χαίρεσαι τον άντρα σου και την οικογένεια σου.. Άντρια πότε πέρασε ο καιρός και είναι να γεννήσεις και εσύ.. Έχουμε μήπως και καμιά άλλη εγκυούλα; Αρχίζω και ζηλεύω τις κοιλίτσες...Αφροδίτη και Δέσποινα και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια τώρα νιώθω μια ανακούφιση γιατί και μένα έχει τα ίδια συπτώματα και μερικές φορές είμαι έτοιμη να υποχωρήσω αλλά το ξανασκέφτομαι και μένω να κοιμάμαι όρθια.. κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά.. έχω μείνει πολύ πίσω στα νέα σας πάω να διαβάσω λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη είναι κιόλας 4 εβδομάδων ο Νικόλας! Απίστευτο πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός...

Η Άντρια τι να γίνεται άραγε? Ελπίζω να μας ειδοποιήσει με κάποιο τρόπο.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Αληθεια η Ανδρια που ειναι; σιγουρα θα μας ειδοποιησει!!!

Κοριτσια ξεφουσκωνει και η τελευταια αντε να φουσκωσει καμια αλλη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ιωαννα να μπαινεις οποτε μπορεις να μας λες τα νεα σου. Γενικα ολες μας θα χανομαστε που και που γτ εχουμε αλλες προτερεοτητες πια. Για μωρακι σκεφτεστε Ιωαννα;

Δαναη μου μια χαρα ειναι το ζουζουνι σου!! να προσεχεις τωρα με την μικρη στην αναρρωση, περαστικα της.

Καλα ακομη δεν σαραντησες και πηρες και ρεπο;;;; :lol::lol::lol:

Εγω σημερα θα ειμαι σπιτακι μου και χαιρομαι!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!

ιωαννα μου, καλη χρονια με υγεια και με νεα σπορακια!!! χαρηκα που ακουσα τα νεα σου, να μπαινεις, μας λειπεις!!εγω κοριτσια, ζηταω και επισημως να με βαλετε στο ματι γιατι θελω να μεινω εγκυος το καλοκαιρι, ποια ειναι η "σαββατογεννημενη" που εχει γκαστρωσει τις εγκυουλες μας;;; :lol::lol::lol:

και ελπιζω το δευτερο να μου βγαλει ολη τη δυστροπια του σαν νεογεννητο που θα εχω αδεια απο τη δουλεια, γιατι η αθηνουλα μου ηταν αγγελακι περυσι που καθομουν και φετος που παω σχολειο με εχει ξετιναξει!!! :o:o:o κοιμαμαι ορθια, μιλαμεεεεεεεεε!!!! τωρα κοιμαται στην πολυθρονα του σαλονιου, βρε κοριτσια, αν εχει το θεο της!!! :o καθομουν κι εγω, κουκουλωμενη, και ηρθε στην διπλανη πολυθρονα, ξαπλωσε κι αυτη και την πηρε ο υπνος.... αποψε, 3 φορες σηκωθηκε με κλαμα πολυ, ισα ισα για να την παρω αγκαλια και να την ξαναβαλω στο κρεβατι της.... κομματια ημουν το πρωι....

ααααααχχχχ..... το πηρα αποφαση ομως, ετσι ειναι το παιδακι μου, δυστροπο και απαιτητικο, δεν πειραζει, ειναι το αθηνουλι μου και το αγαπω :x

τι να πω κι εγω ;)

ναι βρε δαναη, σε θαυμαζω που ουτε που σαραντισε ο μικρος και πας για καφεδακι!! μπραβο , καλα να περασεις!!! αντρια, γεννησες η ακομα;;; λοιπον, εγω λεω αυριο 17/1 που ειναι και του αγιου αντωνιου, εσεις τι λετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη μαλλον γεννησε :lol: εγω λεω εχθες 15/1.

Υπομονη με την Αθηνουλα φαση ειναι και θα περασει!!! Με το καλο απο το καλοκαιρι να μεινεις εγκυος στο αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγω στο κοριτσακι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aφροδιτη μαλλον γεννησε :lol: εγω λεω εχθες 15/1.

Υπομονη με την Αθηνουλα φαση ειναι και θα περασει!!! Με το καλο απο το καλοκαιρι να μεινεις εγκυος στο αγορακι!!!!!!!!!!!!!!!!! και εγω στο κοριτσακι :lol::lol::lol::lol:

ευχαριστω φιλεναδα!! και το αντιστροφο, παντως, δε με χαλαει!!ζηλεψα τις κοριτσομανες!!! :lol::lol:

αντε, καλε, λες να γεννησε και να μην ειπε τιποτε;;; εχω αρχισει και ανησυχω..... :?

λοιπον, φτου να μην το ματιασω, πριν 20 λεπτα εβαλα την αθηνουλα στο κρεβατι της, και ουτε κλαματα , ουτε γκρινια, ουτε τιποτε!!!! ΔΙΔΥΜΟΣ, αλλο παιδι χτες, αλλο σημερα!!! :o:o τι να πω, μακαρι να ηταν φαση και να περασε, γιατι θελω να κοιμηθωωωωωωω!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
    • Είχε ζοριστεί που με έβλεπε τότε με τους εμετούς συνέχεια ξαπλωμένη γιατί ερχόταν και με πείραζε  για να σηκωθώ μετά από ένα σημείο άρχισε να μου τραβάει και τα μαλλιά για να με σηκώσει 😅 τωρα όχι γιατί την παίρνω αγκαλιά αλλά επειδή περπατάει κιολας Εεε δεν την ζητάει συνέχεια την αγκαλιά αλλα οποτε απλώσει χερι να την παρω την παίρνω απλά δεν θα την κρατήσω πολύ ώρα μετά από λίγο την αφήνω 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...