Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΚΑΙ ΤΑ ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΣ


Recommended Posts

αντρια, αυτο που σου ειπε η γιατρος μου φανηκε υπερβολικο, δε νομιζω οτι χρειαζεται νοσηλεια μεχρι να γεννησεις :o:o αλλα, με το αγχος της αποτριχωσης γελασα βρε κοριτσακι!!! τι καημο εχεις κι εσυ με τις τριχες!! :lol::lol:

Afroditaki mou exei sxedon 3 mines na ta kanw, egina mia arkouditsa :lol: exw pou exw poli trixofuia twra to pragma parapige..Telika ta ekana simera ir8a prin ligo, anoi3e to institouto tis gia mia siggenisa tis k me vole4e k mena, ponesa poli omws eee ma logiko itane ta afisa k eginan dasos :lol: an arxisoun na vgenoun pali 8a ta kanw k ligo me to 3irafaki k kanei, ee ma pia..Mou efige ena terastio varos, twra opote 8elei as er8ei i zouzouna..Gia ta nixia mou den me poli noiazei (paraskevi exw rantevou)..

K egw vlepw poli ipervolika auta pou mou eipe i giatros alla ti na pw? :?

Na perasete oles wraia simera stin Gewrgianna, pieite kati k gia emas pou den mporoume na er8oume (Danae, Daphne, Gioulaki ktl) signwmi an 3exasa kapoia :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 697
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μπήκα να σας ευχηθώ,να περασετε πανέμορφα,να ειστε γερες κ ευτυχισμένες κ εσεις κ τα μωρά σας...οτι καλυτερο για το 2013,αχ μου την σπαει το 13,δεν το συμπαθω,αλλά τι να κάνω ενας χρόνος ειναι θα περάσει :lol:

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!

πηγαμε παιδιατρο σημερα γιατι δεν παλευεται αλλο η κατασταση, η αθηνα ηταν ενα κινουμενο ρακος :( ευτυχως δεν εχει ακροαστικα, ουτε εχει τιποτε στο λαιμο της, ειναι ομως κοκκινο το ενα αυτακι της και θα το ξανακοιταξουμε για να μην εξελιχθει ωτιτιδα :( μας εδωσε ενα διαλυμα με τομπρεξ και οτριβιν 3 φορες την ημερα και ελπιζω να παει καλυτερα, γιατι μια εβδομαδα τωρα το παιδι ταλαιπωρειται :o για την ιστορια : πρωτοχρονια του 2012 η αθηνουλα ειχε μπουκωμα και μυξες - παραμονη πρωτοχρονιας 2013 ( λιγο πριν φυγει το 12) η αθηνα εχει μπουκωμα και μυξες. τυχαιο; δεεεεε νομιζω!!!!! αυτος ο χρονος οπως μπηκε, ετσι βγαινει :?

το 2013 που ερχεται αυριο, ειναι μια ακομα μερα, αλλα φορτωμενη με ελπιδες και προσδοκιες : ας γινουν ολα πραγματικοτητα!! φιλια κοριτσακια, τα λεμε του χρονου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΧΤΕΣ ΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ SUPER!!! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΕΑΣ (ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΙ ΔΙΟΝΥΣΗ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ 2013, ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΑΝΤΡΙΑΣ!!!

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ, ΕΙΣΤΕ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΡΕΑ!!!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΗ ΑΠ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΦΕΤΙΝΗ. ΓΕΜΑΤΗ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ!!!

Οπως ειπε και η Αναστασια με το καλο η μπεμπα της Ανδριας να γεννηθει και με το καλο καινουργια μελη στην παρεα!!!!

ειχε πολυ πλακα εχθες το βραδυ με τον Γιωργακη και τον Διονυση που ο πρωτος βαραγε τον 2ο και δεν ελεγε τπτ. Την ζηλεια δεν την βγαζει προς την αδελφη του αλλα προς αλλα παιδια. :lol::lol::lol: το ιδιο που ειχε κανει και ο Αλεξανδρος λιγο πριν γεννησω!!

Περασαμε σουπερ και ξεφυγα λιγακι.

Πηρα στον Διονυση το τριποδο ζωγραφικης της Ικεα και εχει τρελαθει απο την χαρα του.

ΚΑλα να περασετε οτι και αν κανετε αποψε και αυριο!! εμεις εχουμε αυριο τραπεζι στην πεθερα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου, πολυ ομορφες οι ευχες σας!! ευχομαι να βγουν συντομα πραγματικοτητα!!!

τι ωραια που περασατε!! πολυ λυπαμαι που δεν ηρθαμε , αλλα ηθελα να ξεκουραστει λιγο η αθηνουλα γιατι ειναι συνεχεια με παππουδες -γιαγιαδες και εξαντλειται :( ελπιζω να ανακαμψει γρηγορα και να τα πουμε στις 6/1 ;)

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!! να εχουμε χρονο για τους αγαπημενους μας, και να τον αξιοποιουμε με τον καλυτερο τροπο, ετσι ωστε να ειναι τα παιδακια μας ευτυχισμενα, κι εμεις χαρουμενες :D να ειναι μια χρονια με υγεια, χωρις σκοτουρες οικονομικες και καυγαδες ;) να θυμομαστε παντα ποια ειναι τα σημαντικα στη ζωη μας και να απολαμβανουμε τα καλα που εχουμε αποκτησει με την παιδικη αφελεια που βλεπουν τον κοσμο τα μωρα μας ;) με το καλο να ερθει η μπεμπα της αντριας, ολα τα σπιτια μας να ξεχειλιζουν απο αγαπη και θαλπωρη ( κυριολεκτικη και μεταφορικη :lol: ) και οσες θελουν να δουν τις κοιλιτσες τους να φουσκωνουν με σπορακια :D

παμε να κοψουμε τη βασιλοπιτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D Γεια σας και απο εμας!!!!

καλη χρονια σε ολους με ΥΓΕΙΑ και ΕΥΤΥΧΙΑ!!! πολυ πολυ ΑΓΑΠΗ και ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

τι κανετε κοριτσακι μου? περασατε ομορφα ε?? μπραβο μπραβο!

εμεις γυρισαμε Αθηνα χθες το βραδυ με την μικρή Αριανα και το Εμμακι μου θα μεινει για λιγες μερες στην γιαγια της μεχρι να βρουμε παιδικο σταθμο εδω κοντα (θέλω να σας ρωτησω τις μανουλες που εχουν στειλει τα παιδακια τους στον παιδικο :) ) αχ και στενοχωριεμαι πολυ αλλα περναει τελεια και προσπαθω να μην το σκεφτομαι :(:(

περασαμε πολυ ωραια αν και το Εμμακι ηταν λιγο κρυωμενο και κουραζοταν ευκολα και την επιανε γκρινια...δεν πειραζει!

με την αδερφουλα της τα πανε παρα πολυ καλα βεβαια εγω καταλαβαινω οτι ζηλευει αλλα το κραταει μεσα της...

αλλα δειχνει τεραστιο ενδιαφερον για εκεινη...με το ονομα της ξυπναει και κοιμαται...ολο θελει να κοιμουνται μαζι (κοιμουνται...λεμε τωρα χαχα) την παταει απο την χαρα της, την γαργαλαει, της δινει φιλακια την χαιδευει ....μεχρι και τα παιχνιδια της δινει (καμια φορα χαχα)

ειναι τεραστια ευτυχια να βλεπεις τα παιδακια σου μαζι ...και στενοχωριεμαι που θα αποχωρισουν για ακομη μια φορα....

αλλα ελπιζουμε αυτη η φορα να ειναι η τελευταια....

κοριτσια μου θα σας δω την Κυριακη (αληθεια τι ωρα?? τι λετε για το μεσημερακι??? απλως δεν θα μας βολευε πολυ πρωι γιατι το μωρακι κανει 2 ωρες να φαει το φρουτο και πριν απο τις 13:00 δεν νομιζω να εχουμε τελειωσει)

πειτε μου οποτε μπορειτε!!!!!

και παλι καλη χρονια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια :-) :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ!!!!!!!!!! ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ??? ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟΥ 2013!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα μου μη στεναχωριεσαι που θα την στειλεις παιδικο θα της κανει καλο. αλλα να ξερεις οτι θα σου αρρωσταινει πολυ συχνα τον 1ο χρονο, μεχρι να κανει τα αντισωματα. για ιδιωτικο δεν μιλας; εγω ειμαι ευχαριστημενη και βλεπω πολλες αλλαγες στο παιδι μου. τρωμε σε μπολακι τα παντα!!! εχει αρχισει να λεει κουβεντουλες, ειπαμε τα αγορια αργουνε.

Για την ωρα την Κυριακη θα περιμενουμε την Δαφνη να γυρισει.

Να σας ρωτησω κατι εμεις εχουμε μυξουλες χωρις να ειναι ιωση, θελετε να ερθω; ΔΕΝ ΘΑ παρεξηγηθω εαν καποια κοπελα εχει προβλημα επειδη φοβατε για το παιδακι της, λογικο θα το βρω, παιδια εχω και εγω και καταλαβαινω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH XRONIA SE OLES!!!!! NA EINAI ENA ETOS ME XARES, YGEIA, EYTIXEIA K POOOOOLLLLAAAAA PAIDIKA XAMOGELA K FWNOULES!!!!

Sas euxaristw gia tis euxes sas..

I Victoria mou vrike to flouri stin manoula mou!!! Na einai geri k kalotixi!!!

Samanthoula mou PHT exw 18 tou mina twra pote akrivws 8a er8ei den 3eroume opws den 3eroume k to eidos toketou!!!

Perastika se ola ta arrwstoulika mwrakia k kali dinami stis manoules tous..

K egw prepei na kanw aitisi autes tis meres sto dimosio/koinotiko nipiagwgeio gia na doume an 8a tin dextoun apo Septemvri, euxomai na kataferoume na tis ko4oume k ta pania giati fovame pws den 8a tis dinoun tin apaitoumeni frontida/simasia sto allagma k i Victoria molis ma molis kanei kakakia prepei na tis alla3eis panaki giati sigkaiete..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Ti kanete?

Gia oses endiafereste

Emena edw k paaaara poli kairo to kanei alla na pw tin pikri mou ali8eia den pisteva na ipirxe kati na kanw k etsi den to e4a3a :oops: nomiza pws mono i Victoria to ekane :lol: k lew 8a prepei na kataskeasw kati egw :lol: telika sto asxeto vrika auto sto facebook se diafimisi apo to katastima pou 4wnizoume k eipa 8a tous parw til na ma8w timi (mas 3eroun k proswpika k etsi 8a mou kanoun kaliteri timi pistevw) k an efarmozei se opoiodipote ka8isma autokinitou giati emeis exoume to besafe pou einai apo allo katastima pou to pirame oxi apo to sigkekrimeno alla den nomizw na iparxei provlima..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Να σας βρει η νέα χρονιά υγιείς,αγαπημένους κ χαρούμενους!!!!

Εξαφανίστηκα για λίγο γιατί είμαστε πολλοί στο σπίτι,το γραφείο είναι σπάνιο άδειο για να καθίσω αλλά σήμερα είπα θα ξεκλέψω λίγο χρόνο.Ο μικρός μόλις κοιμήθηκε κ η Μυρτώ παίζει μέσα με την καινούρια της κουζίνα που της πήραμε δώρο.

Πώς περνάτε αυτές τις μέρες;;δεν πρόλαβα ακομη να διαβάσω νέα σας!από ό,τι είδα,η Άνδρια δεν γέννησε ακόμη.πώς αισθάνεσαι,κοριτσάκι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς είμαστε μια χαρά, ο μικρός Νικόλας είναι πολύ γλυκός κ ήρεμος,κοιμάται κ τρώει κάθε 3 ώρες περίπου,χθες είχαμε μια καλή νύχτα.Σήμερα τον πήγαμε για υπέρηχο νεφρών κ είναι όλα οκ!επειδή έχει μια εντομή (σαν σχεδιάκι) στο δεξί αυτάκι του.για να είμαστε σίγουρη,παρόλο που η Β' επιπέδου δεν έδειξε κάτι,μας είπε η παιδίατρος να κάνουμε έναν υπέρηχο νεφρών κ κοιλιακής χώρας κ όλα μια χαρά!

Η Μυρτώ στριφογυρνάει πάντα εκεί ππυ θηλάζω,σκαρφαλώνει,χαιδεύει το μικρό κ γενικά διεκδικεί με κάθε τρόπο την προσοχή μας.Σε γενικές γραμμές νομίζω ότι έχει προσαρμοστεί κ είναι ήρεμη.Σιγά σιγά θα πρέπει αν αρχίσουμε να πακετάρουμε για την μετακόμιση κ χαίρομαι πολύ για το νέο μας σπιτάκι!ανυπομονω να το διακοσμήσουμε κ να το γεμίσουμε με ζεστασιά!

κατά τα άλλα πολύ φαγητο αυτές τις μέρες.χθες κ προχθές φάγαμε σε μας με την πεθερά κ τον κουνιάδο μου,τους γονείς μου κ την αδελφή μου.Το φλουρί έπεσε μετά από πολλά χρόνια σε μενα!!!λέτε να μου πέσει το joker κ να παραιτηθώ από τη δουλειά;;;;;χαχαχα!!!!

πάω να σας διαβάσω!!!αααα,ο κώστας μου έκανε δώρο μια σοκολατιέρα για να φτιάχνω ζεστή σοκολάτα!!την εχει κ η κουμπάρα μου κ έιναι ΚΟΛΑΣΗ!!!Θα γίνω μια γουρούνα!!!!από κιλάκια έχω χάσει τα 7 από τα 10,μετά τη μάσα των χριστουγέννων ελπίζω να χάσω κ τα υπόλοιπα!σας φιλώ γλυκά!!!μου λείψατε! :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Otan skeftomoun pws 8a afina tin Victoria 2 vradia gia na paw na gennisw stenaxwriomoun, twra pou 8a mpw pio nwris k den 3eroume poses meres 8a parei na gennisw tremei i 4ixi mou pou 8a tin exw makria mou k pws 8a to parei i idia 8a me 4axnei k 8a klaiei? mavrizei i 4ixi mou stin ske4i pws mporei na me zita :( mou erxete na klaiw alla 8elw na prospa8isw na gennisw fisiologika, einai oneiro zwis!!!!!!!! :

Άνδρια μου,σε νιώθω απόλυτα,έτσι σκεφτόμουν κ εγώ πριν μπω να γεννήσω.Δεν είχα αφήσει ποτέ ούτε μια μέρα τη Μυρτώ,εγώ την έκανα κάθε βράδυ μπάνιο,εγώ της τραγουδούσα το νανούρισμα,εγώ την έβαζα για ύπνο,με μενα ξυπνούσε κάθε πρωί.Ζορίστηκα πολύ στη σκέψη ότι δεν θα ειμαι δίπλα της για 3 μέρες.το απόγευμα πριν γεννήσω,πριν κατέβω κέντρο για τις τελευταίες μου δουλειές την πήρα αγκαλιά,την φίλησα κ της είπα ότι ίσως όταν επιστρέψει η μανούλα (δεν ήξερα ότι θα γεννήσω..) να φέρει κ το μωρό μαζι της που είναι τωρα στην κοιλιά.Τελικά όλα πήγαν καλά,η Μυρτώ έμεινε με τη μαμά μου σπίτι,εκείνη την ανέλαβε πλήρως αφού ο κώστας κοιμόταν στην κλινική μαζί μου,μπορεί να με αναζητούσε αλλά προσαρμόστηκε.Η Βικτώρια με ποιον θα μείνει,με τη μαμά σου;Μην στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά κ η Βικτώρια θα χαρεί να σε επισκεφτεί στην κλινική κ να σε υποδεχτεί σπίτι με την αδελφούλα της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιούλη,είναι πολύς ο καιρος που θα λείψει..Μπράβο σου που το βλέπεις σαν ευκαιρία!Καλή δύναμη εύχομαι!!!Χανιά θα είναι!αν χρειαστείς κάτι,πες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναδρομικά να ευχηθώ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στη Ζήνα μας,στον άντρας της Γωγώς και στον πατέρα σου,Δάφνη!να είναι όλοι τους γεροί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ και από εδώ στη Δανάη να της ζήσει ο μικρούλης! Καλή λοχεία να έχεις γλυκιά μανουλίτσα!!!

Αναστασία μου,σ'ευχαριστώ πολύ!!!! δεν πρόλαβα να σου απαντήσω στο sms σου κ μετά ξεχάστηκα!να είσαι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danae poli glikia i perigrafi sou me tin Myrto k ton Nikola :D Euxomai k emena etsi na einai k na min zile4ei k na 8elei apokleistikotita..Den niw8w kati diaforetiko, eimai mia xara, san na k den eimai egkios :lol:

8a menei me ton George i Victoria eutixws mporei na tis kanei ta panta mpanio, taisma, ntisimo, na tin valei sto krevvataki tis gia ipno ktl alla ena agxos to niw8w an klaiei k me zita alla tou eipa an dei pws den ta vgazei pera na tin paei stin mama mou..Fisika o George akomi den 3erei an 8a exei douleia to prwino k pws 8a to sindiasei,an parousiastei kati 8a prepei na tin pernei to prwi stin mama mou me to autokinito mou k na girna sto spiti mas na pernei to diko tou (einai tis douleias tou k einai gemato me ergaleia) k na pigenei..8a einai megali talaipwreia.. Pleon doulevei monos tou, den 3erw an sas to eipa alla ston teleutaio afentiko pige mono gia liges evdomades k meta opote eixe douleia ton zitouse mia stis toses k siga-siga arxise na doulevei monos tou k etsi den mporei na akirwnei douleies giati einai diskoloi kairoi.. Sto nosokomeio den epitrepete na menoun mazi mas alla k pali den 8a i8ela na menei k stin Victoria moni mou emena k eilikrina den me peira3e, efeuge ligo prin koimi8w to vradi, to prwi pigene douleia (itan se afentiko k den mporouse na parei adeia) k meta erxotan k mas evlepe..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου,καλή χαρούμενη χρυση Χρονιά να έχουμε!

Πανω απολα να ειναι γερά τα μωράκια μας τα νυν κ τα καινουργια μέλη!

Να περναμε καλά όσο μπορουμε!

Σας ευχαριστω κ για τις ευχες σας!

Τα Χριστουγεννα γιορτασαμε σπίτι,Αγιο Βασιλη τελικά φετος δεν ειδαμε...ειχα μια ευκαιρια αλλά την ειχα κοπανίσει κ δεν μπορουσα να περιμένω...

Στο γκαζι-τεχνόπολης.Εχτες την πήγα στο helexpo στην Εθνικη Λαμίας αλλα δεν ειχε Αγιο Βασίλη....σνιφ.

Πρωτοχρονιά την βγαλαμε σπίτι αγκαλίτσα με την κόρη μου γτ ο Χρηστος δουλευε κ να σας πω την αλήθεια δεν μου πηγαινε καρδια να την αφησω για να πάω στην παρέα,οπότε σπιτι κ μετα την αλλαγη του χρόνου,νανι!

Α λοιπόν,τωρα που βρηκαμε ημερομηνια θα εχουμε θεμα στην ωρα?ωχχχ

Γτ η Χριστίνα το μεσημέρι κοιμάται κ το απόγευμα γιορταζει η αδερφη μου,ειναι των Φωτων...για να δουμε τι θα αποφασίσετε....φιλακια,σημερα εχω σπαστο κ στις 5 πιάνω δουλεια πάλι...ποσο βαριεμαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε!

Καλή χρονιά εύχομαι, με υγεία για όλους μας, με πολλές χαρές, με χαμογελαστά μωράκια και καινούρια σποράκια!

Περάσαμε όμορφα, έχω πολλά να σας πω αλλά αύριο...

Για τη Κυριακή εγώ έλεγα κατά τις 10.30 - 11 να τα πούμε. Επικοινωνούμε τηλεφωνικώς ή με μήνυμα αν δε μπορούμε να μπούμε εδώ. Ποιοι θα είμαστε??

Φιλιάαα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι έτσι άδοξα έληξε και το θέμα της συνάντησης. τόση συνεννόηση για να μη μπορεί κανείς τελικά τη τελευταία στιγμή... μπράβο μας!

καλημέρα και καλό Σαββατοκύριακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα εγω δουλευω. ισως μια αλλη φορα που θα μπορουν περισσοτερες κοριτσια.

φιλια να δω τι ωρα θα σχολασω σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη χρονια!ευχομαι το 2013 να μας φερει πιο κοντα στα αγαπημενα μας προσωπα κυριολεκτικα και μεταφορικα,υγεια,αγαπη και αισιοδοξια!

Αν καταλαβα καλα ακυρη η συναντηση αυριο;

Ειχαμε μαστορεματα και βαψιματα σπιτι και δεν προλαβα να ενημερωσω,αλλα πρωι θα ηταν δυσκολο για μενα:|

Ελπιζω να περασατε ομορφα τις γιορτες.θα σας γραψω νεα αναλυτικακι εγω.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Eutixws ftiaxtike k to mammy giati etsi opws itan den mporousa na gra4w mou edine sta nevra :twisted:

Ti kanete? Emeis akomi anamenoume :D X8es eixa pali ponous dinatous gia ligo k stamatisane, to prwi pali eixa gia poli ligo k pali tipota, mallon proetoimazete i mitra!!! X8es eimoun k moni mou i Victoria koimotan k o george douleia k ton pira til na ton enimerwsw, eutixws itan idi ka8odon gia spiti..

Avrio 8a paw sto nosokomeio gia elegxo, twra na doume ti 8a mou poune..

Danae esi ola kala me ton Nikola? Prosarmostikate? :)

Oi ipoloipes ti kanete? To 8emataki mas adeiase :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...