Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ ΚΥΗΣΗΣ...ΤΩΡΑ???


maria5

Recommended Posts

Λοιπον, δεν αφορα εμενα αλλα την κολλητη μου η οποια απο την τρομαρα της ουτε ανασαινει!!! Επρεπε να ειχε αδιαθετησει την Πεμπτη 29-11 σε κυκλο 28-29 ημερων...Το Σαββατο βλεπει κατι καφετια ισα ισα να λερωθει το σλιπακι...Ωστοσο κατι την ετρωγε και εκανε σημερα ενα τεστ-οχι με πρωινα ουρα και δεν το κρατησε το στικ 5 δευτερα αλλα λιγοτερο απο την ταραχη της- αποτελεσμα: Μια αχνη αχνη γραμμη.....

Εχει στο ιστορικο της 2 βιοχημικες και εχει φρικαρει!!Νομιζει οτι με καθε της κινηση θα αποβαλλει...

Και ερωτω: Υπαρχει θεμα να εγινε λαθος? Δηλαδη να ειναι ψευδως θετικο?Εχει τυχει σε καμια κατι παρομοιο....Αυριο απογευμα θα κανει και χοριακη, αλλα μεχρι τοτε την βλεπω με τα μυαλα στα...καγκελα!!!

Οποια μπορει να μας πει κατι...ευπροσδεκτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστευω πως η φιλεναδιτσα σου ειναι εγκυουλα..με το καλο..αυτα τα καφε να μην την ανησυχουν....μπορει να ηταν εμφυτευση,μπορει να ηταν οτιδηποτε....Αν το εμβρυο ειναι οκ δεν υπαρχει κινδυνος αποβολης....η φυση προβλεπει και μας προστατευει....να παει στον γιατρο η να κανει ακομη ενα τεστ ........με ψυχραιμια αυτη τη φορα!!!Και το δικο μου αχνα θετικο ηταν....οπως βλεπεις ειμαι στην 16 εβδ....ευχομαι τα καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εμένα μου έχει τύχει να μου βγει αχνό θετικό τεστ και να μην είναι έγκυος, αφού η χοριακή ήταν αρνητική και την επομένη μου ήρθε η περίοδος.

Πάντως, αν είναι έγκυος, όπως λέει και η Δώρα, αν είναι εντάξει το έμβρυο γιατί να αποβάλει; Εύχομαι να είναι εγκυούλα αφού το θέλει τόσο πολύ!

Εσύ τι γίνεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις....εκανε το τεστ ετσι απο προαισθημα....γιατι κατι στα συμπτωματα δεν της καθοταν καλα.....τι να πω πια με τα τεστ και την αναγκη μας να γινουμε μανες....

Μακαρι να ειναι η περιπτωση που λεει η φιλη Δωρα....γιατι προσπαθουν πολυ τα παιδια....

Οσο για εμενα...εκλεισα ενα χρονο απο την προωρη καισαρικη και δειλα δειλα εχουμε ελευθερα επαφες...και ο Θεος βοηθος......Δε θελω να αγχωθω...το περασα και αυτο το λουκι και δεν ειναι ευχαριστο...

Σας φιλω γλυκα αποψε..θα μαθω αυριο τα αποτελεσματα της πολυποθητης χοριακης και θα λυθει η απορια μας!!!

Καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω ότι είναι εγκυος!!!!!

Και το εύχομαι!

Και γιατί να αποβάλλει;; έκανε και το τεστ με καθυστερηση, εγώ το είχα κάνει μια βδομάδα πριν και είχε βγει αχνό θετικό και η φαρμακοποιος τότε μου είχε πει να περιμένω να έχω καθυστέρηση γιατί πριν μπορεί να είναι βιοχημική....

Μακάρι να πάνε όλα καλά!

MDJKp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΟΥς ΖΗΣΕΙ...ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΕΣ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΝΙΝΙ ΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΤΗΣ...ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΜΑΝΤΑΤΑ ΟΠΩΣ ΑΥΤΑ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ....ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου ακομη δεν πηγε .....και ακομη φυσικα να αδιαθετησει....ολο ποναει λεει και αρα θα αδιαθετησει και το αναβαλλει το μικροβιολογικο.....τι να πω.....μολις παει θα σας πω τα νεα γιατι κι εμενα με κραταει σε αγωνια!!!αααχχχχχ αντε να μενουμε μια μια εγκυες σιγα σιγα :lol::lol::lol: :lol

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκανε τελικα την Τεταρτη και ειχε χαμηλη χοριακη αλλα θετικη..28 μοναδες ..και τελικα σημερα το πρωι αδιαθετησε και την εχουμε στα πατωματα τη φιλεναδα...

Αχ τελικα αυτα τα τεστ φαρμακειου τι τα θελουμε??1000 φορες χοριακη τελικα....

Κοριτσια σας ευχαριστω για την ανταποκριση και κυριως για τις θετικες σκεψεις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχνό τεστ και χαμηλή χοριακή, μήπως ήταν βιοχημική;

Ελπίζω να συνέλθει γρήγορα και σύντομα να έχει μια θετικότατη χοριακή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

\

δεν ηξερε δεν ρωταγε??????????

να μιλησω εγω για την νειλα που περασα??????????

και τωρα περιμενω την πεμπτη σαν παλαβη να δω αν ειναι καλα το αγγελουδι μας το δευτερο....καρδουλα ειναι να ακουσουμε πρωτα ο θεος!!!

μακρια απο τεστ πριν την καθυστερηση της περιοδου καμια μερα....προς θεου μην αγχωνομαστε κιαλο...γιατι το κανουμε αραγε αυτο στους εαυτους μας φιλες μου???

παμε γερα τον επομενο μηνα πες της....σαν να μην εγινε τιποτα...γιορτουλες να χαλαρωσει να παει καμια εκδρομουλα με τον αντρα της και ο αγιος βασιλης ξερει το εργο του....κριμα ρε γαμωτο!!!

Εκανε τελικα την Τεταρτη και ειχε χαμηλη χοριακη αλλα θετικη..28 μοναδες ..και τελικα σημερα το πρωι αδιαθετησε και την εχουμε στα πατωματα τη φιλεναδα...

Αχ τελικα αυτα τα τεστ φαρμακειου τι τα θελουμε??1000 φορες χοριακη τελικα....

Κοριτσια σας ευχαριστω για την ανταποκριση και κυριως για τις θετικες σκεψεις σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μαλλον βιοχημικη πρεπει να ηταν...

Ελπιζω τα Χριστουγεννα να δωσει σε ολες...αυτο που επιθυμουμε!!

Ευακι μου τελικα ελπιζω με την καρδουλα να την ακουσατε και ολα μα ολα να ειναι καλα!!!!

Υποσχομαι οτι θα επανελθω με νεοτερα πιο ευχαριστα!!! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου τι κανεις κοπελαρα μου?

ευχομαι ολα να πανε καλα....και συντομα να εισαι και παλι εγκυουλα...

λυπαμαι για τη φιλη σου.....ειναι συνηθες οι βιοχημικες.....το εχω περασει και εγω......αντε τωρα φιλεναδιτσες να γκαστρωθητε μαζι να εχετε παρεουλα....

φιλιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...