Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

Α απο γιαουρτακι μου ειπε το advance,ειτε το λευκο ειτε με τα φρουτα,αλλα οχι αυτο με τα δημητριακα.Τωρα που το ξαναειδα το προγραμμα,γραφει το γιαουρτι την ιδια εβδομαδα που θα εισαγω μπανανα.

Αυγο ποτε σας ειπε?Εμενα 10 μηνων κροκο,και 12 ασπραδι.

Θα σας γραψω το προγραμμα πως μου το εχει δωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki perastika me to daxtulo

egw akoma den kserw ti rizaleuro na tou dwsw dwste kamia voitheia....

liaki prin sto skype irthe o antras mou dipla k ithele na vlepei ti grafw gia auto sto ekleisa etsi.. den ton afisa omws...

aaa twra to parataei to laptop tha paizei sto playstation leei.... opote tha to exw eleuthero...

xristinaki na xairesai ton antra sou na eiste etsi agapimenoi panta k oses exoun kapoion pou giortazei na ton xaireste..

katerinaki perimonoume nea apo giatro....

gia auto simmera grafw oli mera eleipe kiolas to prwi....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εβαλα φωτο με το τεραστιο δεντρο μας!!!!!!

Και οσο μου αρεσουν τα μεγαλα δεντρα....αλλα εμεις με τις μετακομισεις και τα νεα καθε φορα σπιτια δεν μπορουμε να εχουμε μεγαλο :(. Ετσι βολευομαστε με ενα μικρουτσικο αλλα στολιζουμε ολο το σαλονι και την πορτα και τα φωτιστικα. Βαζουμε κρεμαστους Αη βασιληδες, πολλες μποτες στους τοιχους, διαφορους αη βασιληδες που χορευουν σε γωνιες και μεγαλους χιονανθρωπους!!!! Γενικα δημιουργουμε ατμοσφαιρα με αλλους τροπους εκτος του δεντρου.

Σας εβαλα μια γωνια στολισμενη του σπιτιου με το δεντρο και μετα ειναι μια την καστορια μπαι ναιτ οπως φαινεται απο το μπαλκονι μας.

Οι υπολοιπες ειναι απο το ουρανιο τοξο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σταυρουλα ωραιο το φιλτρο που εχετε..πρεπει να κανει πολυ καλη δουλεια.Με το καλο να ρθει η μανουλα σου να σε βοηθησει λιγο...πω πω δυο φορες πεταξες το φαγακι του Στρατου...ειναι ταλαιπωρια οντως..α αμα θες δοκιμασε το βιολογικο ρυζαλευρο της hip..εσεις ποτε θα ξεκινησετε σουπιτσες???ωραιο το δεντρακι σας..κ του χρονου..

Λια γραψε το προγραμμα που σου εδωσε η παιδιατρος σου να δουμε την αποψη της..πραγματικα πρωτη φορα τακουω αυτο το προγραμμα..νευριασες με τον αντρα????πιειτε κανενα κρασακι..να τον χαλαρωσεις...

με γεια το σερβιτσιο του Τουλη..μπραβο για τον υπνο σας..μακαρι να στρωσει μηπως παρει σειρα κ ο δικος μου..

Μαρακι μου σκεφτομαι μηπως κατεβω την Δευτερα με ταξι να παω στην παιδιατρο..θα το συζητησω με τον αντρα μου κ αν ειναι θα σου πω..καλα θα ηταν να ειχα αυτοκινητο..τα πραγματα θα ηταν πολυ πιο ευκολα..

Ναταλακι παρε μια μαρκα απο τις κρεμες αφου δεν θες βιολογικο κ μετα δοκιμαζεις να δεις πια θα σε βολεψει..

Κατερινακι τι ωραιο τοπιο περιγραφεις με το χιονι..θα περιμενουμε νεακια απο το γιατρο..κ την νεραιδουλα σου..

Αρι καλες βολτουλες..

Ελενιτσος..κανε ενα ελληνικο...κ ελα να τα πουμε :lol::lol::lol::lol::lol: δεν της λες κ συ το φλυτζανι...κανενα κακο μαντατο για να μην ξαναρθει :lol::lol::lol::lol:

παω να δω φωτο Κατερινακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι να χαιρεσαι τον Νικολα σου..αν κ ειναι αβαπτιστος κ δεν ξερω αν τον γιορταζετε.

Κατερινακι ειδα το δεντρακι σας..κ του χρονου...καλα πρεπει να εχεις πολυ ωραια θεα απο το παραθυρο :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εβαλα 5 φωτο και μονο τη μια εμφανιζει :cry::cry::cry::cry::cry:

Ακομη λεει "μεταφορτωση"....... να περιμενω ή να το κλεισω? Θα τις ανεβασει τις υπολοιπες ή οχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eimai arnitiki k me to biologiko alla sto super pou koitaksa den to vrika mono sto farmakeio exei?

apla thelw kapoio pou na mporw na to ftiaxnw me to gala mou....

katerinaki logika tha tis anevasei alla den kserw k na sou pw sigoura...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τις ανεβασει κατερινα...περιμενε λιγο..

κατερινα να χαιρεσαι τον νικολα σου!!!! :)

ναταλια τι βιολογικο θελεις?ρυζαλευρο?λογικα εκει που πουλανε βιολογικα προιοντα..στο φαρμακειο δεν τα εχουν ολα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!καλα ειστε;

εγω εχω στεναχωρηθει παρα πολυ με μια πολυ καλη μου φιλη..χθες εκανε αυχενικη κ το μωρακι ηταν πεθαμενο..κ μαλιστα πεθανε το πρωι.δηλ λιγες ωρες πριν κανει την αυχενικη..σημερα πηγε κ της το πηραν.εχει μια κορουλα σαν τον αντωνη μου αλλα ο πονος ειναι ο ιδιος κ ας εχεις 10 παιδια.αχ θυμηθηκα παλι τα δικα μου,γενικα εχω πεσει πολυ απο αυτο..

κ εγω οταν παω μαρκετ χαιρομαι παρα πολυ.καλα με το μαρκετ παντα ειχα κολημα αλλα ειδικα τωρα που δε πολυβγαινω ειναι το καλυτερο μου!

νανσυ μου πανε οι νονοι;πω πω τι θα κανουμε..ουτε εγω εχω..με αγχωνει πολυ αυτο βρε κοριτσια,περναει ο καιρος γρηγορα.κ θα ηθελα μεχρι 1 ετους να βαπτιστει το παιδι.πηγες σκλαβενιτη μηπως;στο μεγαλο;γιατι κ εμεις παμε εκει κ πανω εχει παιχνιδια.αχ αυτη η μινυ ειναι τελεια.εγω σκεφτομαι να παρω της μπεμπας ενα περιστρεφομενο γιατι δεν εχω.

ελεναρα μου κ εγω θελω παρα πολυ να δω το ''ΑΝ''.κ το ελεγα στον ανττρα μου κ μου ειπε να παω.πως να παω ομως,ισως αν πηγαινα με τη κουνιαδα μου η οποια ειναι πολυ σινεφιλ κ αφηνα τα μωρα στον αντρα μου.η εστω τον αντωνη στη πεθερα μου.παντως λενε οτι ειναι φοβερο.κ εγω θελω να το δω πολυ,σας το ειχα ξαναγραψει.

σταυρουλα κ πασχαλιτσακι πολυ ομορφα τα δεντρακια σας!κ του χρονου!

σταυρουλι μου μην στεναχωριεσαι απο τωρα για το πλυσιμο που λες για τη φρουτοκρεμα.αυτο ειναι τιποτα,οσο μεγαλωνουν τοσο πιο πολλα θα εχεις.αχ κοριτσια μου μου φαινονται πολυ ευκολα αυτα που περιγραφετε,παιχνιδακι.οσο μεγαλωνουν καποια πραγματα δυσκολευουν αλλα κ καποια αλλα γινονται καλυτερα,οπως π.χ οταν μιλησουν η να μπορειτε να παιξετε μαζι τους,η να πινουν μονα τους γαλα η φαγητο π.χ.αλλα ας πουμε λερωνει πολυ πιο ευκολα το σπιτι,πρεπει να εχετε το νου σας μη χτυπησουν,μη βαλουν κατι στο στομα.ολες οι ηλικιες εχουν κ καλα κ κακα.

αντωνια μου ο αναστασης ειναι για φαγωμααα!!!!ειναι πολυ γλυκας το αγορακι μου,αχ πως να νευριασεις με ενα τοσο γλυκο μωρακι οσα κ αν σου κανει! :D

μαρακι μου πολυ ωραιο το μαλλι,η αννουλα τελεια στο τιμονι!

εγω περιμεω να ξυπνησει ο τονι να παμε να εμφανισουμε κατι φωτο κ να παρω ντεπον γιατι το παλιοδοντι ακομα με ποναει.ειναι φυσιολογικο ρε κοριτσια;να το εχω βγαλει κ να νιωθω σαν να ειναι ενα σφυρακι μεσα κ να με χτυπαει.. :roll:

σημερα το μενου ειχε μακαροναδα με σαλτσα που περιειχε πιπερια,κρεμμυδακια κ ζαμπον ζβαν.κ εστειλε κ η πεθερα κοτο με πατατες λεμονατες.

αυριο το πρωι εχω κ εγω τη φοβερη εξοδο για σουπερ! :lol:

κατερινιω μου να χαιρεσαι αν κ αβαπτιστος ακομα τον νικολακη σου!

λιακι στον σκλαβενιτη που ειναι κοντα στο αττικο νοσοκομειο λες οτι πηρες αυτα τα σκευη;με γεια κ τα πραγματακια σας!!ειχα παρει κ εγω στον αντωνη στολη αη βασιλη επειδη γενηθηκε κοντα στα χριστουγεννα.

συμφωνω που λετε οτι με τιποτα δεν ευχαριστιομαστε κ χαιρομαι απο τη μια που βλεπω οτι υπαχρουν ανθρωποι που σκεφτονται οπως εγω.δηλ εγω βλεπω π.χ τη κουνιαδα μου που μονο μια δουλεια εχει κ βοηθαει κ στο σπιτι σε δουλειες αλλα δεν τα κανει κ ολα,εχουν μοιρασει τις δουλεις με τη πεθερα μου.,αλλα ειναι 39 ετων χωρις σχεση κ οπως παει δε νομιζω να κανει οικογενεια.ε αυτο δεν το θελω κ ας ξενυχταω καθε μερα με το μωρο κ ας κουραζομαι.

ναταλακι να στο παρει το ταμπλετ,αλλα οπως λες θα απομακρυνθειτε τελειως!

σιγουρα κατι εχω ξεχασει,αλλα θα ξαναμπω μαλλον το βραδυ γιατι αργει να σχολασει ο συζηγος κ θα εχω αυπνιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μου ξεχασα να γραψω πριν οτι χαιρομαι παρα πολυ που ολα πανε καλα!!!\

ετσι θα συνεχισουν θα δεις,σε λιγους μηνες θα κρατησεις το μωρο σου αγκαλια κ ολα τα αλλα θα ειναι ενα κακο ονειρο...να μας γραφεις πιο συχνα κ με αγωνια περιμενουμε κ τη β επιπεδου!!πολλα φιλακια!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανηλθα..

Βικακι τραγικο αυτο με τη φιλη σου...Δεν θελω ουτε να τα φανταζομαι τετοια πραγματα,ομως ειναι στη ζωη...Να μην το ξαναζησει καμια γυναικα.

Απο εκεινο το Σκλαβενιτη τα πηρα,ενας καινουριος σχετικα.

Αντωνια υπεροχος ο Τασικας!Ποσο γλυκα χαμογελαει!!Πιστευω ερχεται η σειρα σας...Θα χαλαρωσει.Του εβαλα διπλη κουβερτα και ενα φανελακι που φορουσα διπλα του,και κολλησε το μουτρακι πανω και κοιμηθηκε,δεν ξερω τι απ'ολα εκανε τη διαφορα.Το γεγονος πως φεραμε το κρεβατι του στο δωματιο μας?Το γεγονος πως χαλαρωσα και αποφασισα να τον αφηνω να εκφραζεται οπως θελει και ας κοιμαται και μαζι μας?Το μπλουζακι?Η πιο ζεστη κουβερτουλα?Ισως ολα μαζι,ισως να ειναι και τυχαιο.Θα δειξει.

Ελενα εισαι μαγισσα!!Ξερεις και απο μαντζουνια??

Συμπεθερα μου αρεσει το γουστο σου!Και το μικρο σας δεντρακι ειναι πολυ χαριτωμενο!

Τελεια θεα και ομορφο ουρανιο τοξο.Μου φαινεται πως ειναι και διπλο ε??

Θα σας βαλω κι εγω μερικες φωτογραφιες αλλα το δεντρο μου ενω απο κντα φαινεται πλουσιο και πλουμιστο,δεν ξερω γιατι αλλα στη φωτογραφια φαινεται σαν ξεστολιστο!Και η μπαλες φαινονται πολυ σκουρες..Τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Krima re koritsia kserete posa eixa grapsei????Mou ebgainan kati grammatoseires kinezika,poios kserei kati tha peiraxa pali....

Xrsitnaki mou,xaromai polu me nea sou,ola kala ua phgainoun,na xairesai kai ton Niko sou.

Katerinaki,kangaro,apo tou xronou tha leme kai xronia polla ston Nikola sou,to idio onoma exei kai o mpampas mou....

Xthes phgame kai ston plastiko xeirourgo mas eipe oti polu grhgora ethrepse h plhgh opote den xreiazetai na mas ksanadei syntoma alla stous exi mhnes kai meta 4 etwn gia na doume thn omilia .To 90% twn periptwsewn den xreiazetai tipota ena 10 % omws xreiazetai logotherapeia.Mas eipe oti eimaste ''tavri'',poly dynath....Kai genika epanhlthame polu grhgora.xasame ligo varos alla oxi kati to tromero,twra eimaste 6400.Apo edw kai sto ekshs epitrepetai na ksekinhsei tis trofes an ksi leei oxi akomh afou pinei mhtriko gala.

Shmera egxeirizetai kai to Katerinaki mou,ena allo koritsaki pou me thn mama tou opws kai me alles mamades exoume dethei polu(omoiopathouses) apo to parents.Ola na pane kala sto xrysafakai mou.....

Maraki mou perastikoulia....

Natalaki akomh o antras einai olh mera me sena???? :evil:

To savvato tha paw me thn koumpara mou ston nyfiko oiko pronovoia na dokimasw dyo sygkekrimena......Stavroula tha sta deixw....

Elena ki egw kserw na lew to flutzani,lew twra.....Eixa kati files symfoithtries apo ton Tyrnavo ths Larisas opou den ekanan allh douleia....Antwnitsa kouklos o Anastashs......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bikaky polu lypamai gi ayto pou synevh sth filenada sou.Eipe tipota o giatros?gia poio logo egine???

Lil mou pou eisai??????Pw pw ayksanontai oi ypoxrewseis mas kai xanomaste siga.....eidika emeis pou tha gyrisoume sth douleia alla kai xwris na gyriseis sth douleia otan exeis dyo h tria paidia dysoleyoun ta pragmata....

Ki egw re koritsia pragmatika polu kleisoyra,den ebgaza thn mpempa prin to xeirourgeio oute twra den kanei,prepei na prosexw polu,na thn kyriakh phgame st nikaia stoys dikous mou....alla lew as einai kala to paidaki mou kai o antroulhs mou,mwrouli exoume akomh tha ksepetaxtei se ligo.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kokones mou...

molis koimisa ton mikro polu gkrinia k klama oute na faei ithele oute agkalia oute na koimithei mono gkrinia ti ton epiase den kserw... nomizw ta dontia einai.. uparxei peripwsi na vgazei apo panw donti?

pigame mia voltoula perpatisame ligaki o mikros xazeue molis gurisame arxisan ta organa...

bikaki polu asximo auto me tin fili sou eipan apo ti egine? to donti tha se ponaei merikes meres k emena ponousan k eperna antiviwsi eixa vgalei 4 otan evala siderakia

nene mou ti kala pou egine kala i mikroula sou polu xairomai...

me to kalo k tis filis sou ola kala na pane....

liaki polu wraio to dentro k mikros ola ta lefta....

katerinaki ti wraio ouranio tokso... wraio to dentraki sou k o stolismos theloume k ton upoloipo stolismo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μεταμεσονυχτια διαδικτυακη σας φιλη ειναι ξανα εδω! :lol::lol:

μα τι κολημα ειναι αυτο,δε μπορω να χαλαρωσω κ να απολαυσω τη μοναξιαμου..καποτε εκανα σαν τρελη να μεινω μονη,πριν κανω την οικογενεια.μου φαινεται οσο μεγαλωνω εχω κ πιο πολυ ανασφαλεια..η ισως απο αυτα που ακουμε κ επηρεαζομαι κ γι'αυτο φοβαμαι να μενω μονη.

η φιλεναδιτσα μου εμαθα κ ξεχασα να το γραψω το μεσημερι οτι ελειπε το ρηνικο οστο..αρα γι'αυτο δεν αντεξε το μωρο.λογικα θα ειχε συνδρομο,ετσι δεν ειναι;ε κ συνηθως οτι δεν ειναι φυσιολογικο η φυση προσπαθει να το αποριψει..την σκεφτομαι συνεχεια,την νιωθω παρα πολυ.αν κ εμενα ηατν γολγοθας επειδη κρατησε εναμιση μηνα κ καθηλωμενη στο κρεβατι μη ξεροντας τι μου ξημερωνει.βεβαια δεν το συζητω,οπως κ να εχει το αποτελεσμα ειναι ενα κ δε συγκρινω,προς θεου..οπως λες λια μου καμια μανουλά να μη το ξαναζησει..

κατερινακι μου τι τελεια θεα εχετε..πω πω θα χανομουν κοιταζοντας αυτη την θεα..το μεσημερι δεν τις ειδα αυτες,τρελαθηκα.πολυ τελειες φωτο.

λιακι μου κ εσενα ο στραταρας ενας γλυκας!!αν βρεθουμε θα τον φαω!κ εσεις πολυ ωραιο στολισμα κ του χρονου ευχομαι!

εγω τελικα πηγα εμφανισα φωτο απο το κινητο που ειχα πολλες κ θελω να διαγραψω καμια για να εχω χωρο να βγαζω κ αλλες.πηγαμε κ λιγο στην πεθερα μου κ κατσαμε με τα παιδια κ μπορω να πω οτι ξεφυγα λιγο.απλα οταν γυρισα ειχα να κανω μπανιο κ τα δυο,να κανω εγω,να ταισω αντωνη,να φαω εγω,η μπεμπα καθε βραδυ γκρινια κ ετρεχα σαν τρελη..χωρια να πλυνεις πιατα,κατσαρολες,να μαζεψεις,να τα κοιμησεις.

αυτα τα νεα μου κοριτσια μου,σας φιλω γλυκα εσας κ τα μωρακια σας κ θα τα πουμε πρωτα ο θεος αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλες

Σας ευχαριστω για τις ομορφες ευχές σας, αν και επισήμως θα γιορτάζουμε απο του χρόνου, οι ευχές ειναι παντα ευπροσδεκτες!

Σας διαβάζω βιαστικά γιατι ειναι περασμένη και η ωρα :geek:

Χριστίνα πολυ ευχάριστα τα νεα σου, όλα καλα πηγαίνουν! Σίδηρο και εγω το πρωι μαζι με πορτοκαλαδα και μετα απο μια ώρα έτρωγαν πρωινό. Να χαιρεσαι και τον άντρα σου και με το καλο να ερθει ο μπεμπακος σας σε λίγους μήνες.

Νανσυ έκανες τη βόλτα σου, ωραία και τα δώρα των παιδιών. Καλα ο δικός σου περνάει και μας εμένα ήταν 7200 περίπου στους 4,5 μήνες.

Ναταλακι πες ναι στο tablet. Το φρούτο δύσκολα βγαίνει απο τα ρούχα ειδικά με τα βρεφικα απορρυπαντικά. Για το δοντακι που ρωτάς συνήθως πρώτα βγαίνουν τα κάτω και μετα πανε εναλλάξ δηλαδή θα βγάλει δυο κάτω, μετα δυο πάνω, μετα πάλι δυο πάνω, και θα εχει 4 πανω, και μετα πάλι κάτω, μετα κάτω και μετα πανω. Μήπως ήταν ματιασμενος απο τη βόλτα και ειχε τόσο γκρίνια.

Έλενα δεν της άρεσε με την μπαμπανα...μην απελπιζεσαι ειναι νεα γεύση δες και τις επόμενες μερες πως θα τα παει.

Κατερίνα χιονακι ε οι φωτο τελειες! Εγω που τα έβαψα μου ειπε ότι ειναι βαφή χωρις αμμωνία σα νεροχρωμα μου το ειπε. Άντε τυχερή και εσυ θα κανεις τη βόλτα σου :lol::lol: . Πως τη βρήκε ο γιατρός τη νεραιδουλα?

Σταυρουλα θα έχεις τη μανούλα ωραία και βοήθεια και δεν θα είσαι μονη.

Αριαδνη όπως είπαν τα κορίτσια πολυ συμπραγκαλο μέχρι να φτιάξεις μια κρέμα και μετα φαγητο αλλα συνηθιζεις :lol: καλα να περνάς στην Πάτρα και να βολταρεις αφου κρατάει η μαμα το μπισκοτακι.

Αμαλιτσα μεγεια τα πράγματα και του μπεμπη και τα δικα σας ;) τι διαβάζω κοιμήθηκε ο Στραταρας μπράβο το αγόρι μας έτσι να συνεχίσει!

Αχ Βικακι ποσο δύσκολα θα περνάει η φίλη, έτσι και σε μένα ειχε γινει πριν τον μπεμπη είχα χάσει δίδυμα στην 9η εβδομάδα και μου είχαν πει ότι το ένα ειχε σταματήσει η καρδούλα του εκείνη την μερα και στο αλλο κανα δυο μερες πριν :( . Ειναι δύσκολο εχει το κοριτσάκι της και κάπως θα ξεχνιέται μέσα στη μερα αλλα παντα θα ειναι στο μυαλό της και μονο ένα νέο μωρακι θα της παρει λίγο τον πόνο. Οπως ειπε η φύση ο Θεός ξέρουν ....

Ελενακι μπράβο στο κοριτσάκι σου που ειναι όλα καλα η μικρη αγωνιστρια τα κατάφερε και ευχομαι όλα να ειναι καλα και να μην εχει κανένα πρόβλημα μεγαλώνοντας. Να χαίρεσαι και τον μπαμπα σου και τον δικο μου Νίκο τον λένε.

Άντε καλο βραδυ ζουζουνες, με βλέπω πάλι αυριο να μην μπορω να ξυπνησω και όταν φύγει η μικρη για τον παιδικο να κοιμηθώ με το αντρακι μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι εμεις με τα δυο έτσι και εγω ξεκινάω κατα τις 8 να τα κάνω μπάνιο να πιουν γάλα να κοιμηθούν και μετα να μάζεψω μπάνιο κουζίνα και ότι αλλο εχει παει έντεκα στην καλύτερη περίπτωση.

Καλο βραδυ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια

σας εβαλα κ εγω φωτο το δεντρο μας!μην τρομαξετε με το αδειο σημειο ειχε περασει πριλ λιγο ο σιφουνας κλεφτης μπαλων.. :lol::lol:

εστε μου το δενεις στην κουνια κ βασεις το μωρακι κ το κλωτσαει με τα ποδια του κ αυτο κανει ηχους απο ζωακια!ειναι πολυ ωραιο η σαντυ δεν σταματαγε να χτυπαει τα ποδια της κ εχει 30 ευρω.βασικα το επαιζε μεχρι μεγαλη αργοτερα με τα χερια κ στην περιοδο ταρζαν χοροπηδαγε με τα ποδια :lol::lol:

το θεμα με τους νονους ειναι μια πολυ πονεμενη ιστορια!κ εχτες ειχαν ερθει οι νονοι της σαντυς κ δεν ανοιξαν καθολου συζητηση ενω πριν λιγο καιρο μας ρωταγαν συνεχεια.. :lol::lol: φοβουνται μη τους πουμε κ για τα διδυμα :lol::lol: ουτε ξερω τι θα κανουμε..ειναι ολοι χαλια ακομα..

βικακι εμεις για μεχρι να χρονισουν δεν βλεπω να εμφανιζεται κανεις..ασε δε θελω να το σκεφτομαι γιατι στεναχωριεμαι..

εχτες εμενα η μπεμπα για πρωτη φορα τσακισε το ριζαλευρο!!δεν το πιστευα..στον μπεμπη εχω να δωσω 2 μερες

ξερετε επειδη ειναι χοντρος! :lol::lol: ας φαει λιγο απο το λιπος του! :lol::lol: γιατι ρε κοριτσια την τρωει ολη κ μετα θελει κ ενα μπουκαλι γαλα!!μαλλον την περναει για φρουτο! :lol::lol: αφου λεω ευτυχως που δεν θελει αγκαλιες γιατι δεν θα την παλευα!

σημερα δεν εχω μαγειρεμα αλλα πρεπει να ασχοληθω με τα γενεθλια γιατι περναει ο καιρος!

α!πηρα κ καινουργια μαλλια για πλεξιμο τελεια!τωρα ποτε θα γινουν δεν ξερω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsoudia!

Ti kanete simera?

Edw exei liakada...to mesimeri mas kalesan kati filoi na pame sto spiti tous gia fagito...gia na doume pws tha ta pame me tin Ebelina...tha pare to port mpempe na tin koimisw.

Bikouli makari na mename konta na pigainame mazi na doume tin tainia!! Kai mena mou eipe mia fili pou to eide oti einai polu kali...basika egw eixa dei polu palia mia tainia kseni h opoia moiazei para polu me ton An...opote tin exei antigrapsei...alla itan apo tis kaliteres tainies pou eixa dei auti opote sigoura tha mou aresei kai to An...H kseni legetai "sliding doors".

Lioumpa oxi apo matzounia den kserw alla ama exei zitisei to thema tha mathw :lol:

Alla ap'oti blepw sto postaki oloi theloume kai kapoio matzouni...h mia gia tin pethera stafidomoura, h alli gia ton antra gia perissotero sex, h alli gia ligotero, kai oles kati theloume! :lol:

Nene kai esu?? Na anoiksoume mazi kafeneio! :lol:

Min anisixeis gia ti mikri, einai dunati kai tha perasoun ola! Kai euxomai kai sto allo koritsaki to idio...kai genika se ola ta paidakia pou exoun kapoio problima...einai toso krima na pernane kati tetoio toso mikra...

Kagouro nai auto skeftomai kai gw, tha to dokimasw gia liges meres na dw mipws to sunithisei giati einai nea geusi...kai na skefteis oti otan imoun egkuos etrwga kathe mera mpananes!

Ti sto kalo mono emena einai duskoli sto fagito??

Den exw prolabei na dw fotos akoma.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια..

Ολες οι φωτιγραφιες σας ειναι ονειρο..κ του χρονου κοριτσακια..

Ελενα να περασετε καλα σημερα..λες να χει θεμα κ η Εβελινα με την αλλαγη περιβαλλοντος...ευχομαι οχι..

Βικακη..σκεφτομουν ολο το βραδυ αυτο που μας εγραψες για την φιλη σου..πω πω δυσκολες καταστασεις..οπως ειπε κ η Λια καμμια μανουλα να μην το ζησει..

Ελενη μια χαρα η κορουλα σου..μπραβο..ευχομαι σε ολα τα παιδακια του κοσμου να ειναι καλα χωρις προβληματα..δεν μαρεσει νακουω για αρρωστα μωρακια στεναχωριεμαι πολυ..απο δω κ περα να μην σας βρει τιποτα...με το καλο να δοκιμασεις κ τα νυφικα κ να μας πεις..αν σου αρεσαν..

Λιακι πολυ ενδιαφερον το προγραμμα διατροφης που σου εδωσε ;);) η παιδιατρος ειναι συμβουλος θηλασμου :?::?: βεβαια αυτες τις μερες που μιλαω με μια συμβουλο θηλασμου..μου ειπε πως τα παιδια εινα καλυτερο να ξεκινανε με κρεατακι γιατι μονο αυτο μπορει να προσφερει τα απαραιτητα στοιχεια που λειπουν απο τ μωρακια μας..αλλα ολοι οι παιδιατροι επμενουν σε ρυζαλευρα,κρεμες..κ τετοια..

τον βαζεις σε στρατα τον Στραταρα σου.. :?::?: ετσι φαινεται κατω απο τον δεντρο :!::!::!:

Μαρακι πως εισαι σημερα :?::?: ο Αντρεας :?::?: ρε συ ειπανε απο βδομαδα οτι θα κανει πολυ κρυο κ θα χει χιονια..μηππως να το αναβαλουμε να παμε την μεθεπομενη βδομαδα :?::?::?: γιατι δεν ερχεσαι καμμια μερα για καφε με την μκρη..οταν δουλευει ο Αντρεας :?::?::?:

Αρι τι επαθε η μικρη χθες :?::?: τα ειδε ολα η μανουλα..σου

Ναταλακι κ ο δικος σου..τιγινετε τι εχουν παθει τα μωρακια μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι καλα στοπ. δεν βγαινω απο το σπιτι στοπ... περασαμε πυρετους και παλι ειμαστε μια χαρα στοπ... η μικρη παιζει ολη μερα με το λαπτοπ γιαυτο δεν σας διαβαζω. τωρα ευτυχως την πηρε ο μπαμπας της και πηγαν σουπερ για φρουτα γιατι δεν τους προλαβαινω. τρωμε μια χαρα και ευτυχως κοιμομαστε το βραδυ, λιγο οι μυξες μας ταλαιπωρουν αλλα τι να κανουμε

αν δεν ξαναμπω μεχρι τις γιορτες καλες γιορτες σε ολες σας να χαιρεστε τα παιδακια σας

ααα δεντρο ακομη δεν στολισα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική, ίσως επηρρεάζει και το γεγονός ότι θηλάζεις ακόμα, δε ξέρω τι να πω... Πάντως σίγουρα μην αγχώνεσαι, θα σου ρθει μια μέρα ένα κύμα ναυτίας και θα λες τι καλά που ήμουν πριν χαλαρ΄η 🤣🤣
    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...