Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τα αγιοβασιλακια 6ου-7ου-8ου '12 περιμενουν τον Santa!ν13


Recommended Posts

αριαδνη ναι της fisher price einai..ειναι πολυ βολικο..οταν πεφτουν τα παιχνιδια της τα πιανει απο τα πλαγια!! :lol::lol: δεν πεφτει..το δοκιμασα κ στην καρεκλα κ ειναι ντουρασελ!!μεχρι κ σουζα εκανα την καρεκλα(test drive)k ηταν εκει σταθερα! :lol: 30ε απο τα τζαμπο.εχει 3 σχεδια.το απλο 20ε αυτο που πηραμε 30ε κ το σχεδιο που ειχες βαλει 40ε..αλλα δεν μου αρεσαν τα παιχνιδια.δεν εκαναν θορυβο κ ξερω οτι θα τα βαριοταν..θελουμε ζωηρους ηχους! :lol: σε βαζω φωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αριαδνη καλη επιτυχια στα μελομακαρονα!!

κατερινα καλα να περασετε σημερα στο παιδοτοπο!!κ παλι χρονια σας πολλα!!!!!!!φιλια πολλα!! :)

ναι θελει αλλαγη το ποστακι μας! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααα έχουμε κι εμείς τέτοιο καρεκλάκι. Της fisher price το rainforest και μόλις τον πρωτοέβαλα ενθουσιάστηκε. Του το πήρε η μητέρα μου για να το έχει όταν κατεβαίνουμε κάτω και το ζήλεψα αν και εγώ δεν το χρειάζομαι γιατί εμείς συνήθως τρώμε στο σαλόνι (κακή συνήθεια :lol: ). Πήρα όμως ένα σαν αυτό που είχε η Λέλα που έχει βεντούζες από κάτω και βασικά είναι για το μπάνιο γιατί δεν ξέρω πόσο ακόμα θα τον κρατήσει η βάση στην ντουζιέρα και φοβάμαι γιατί είναι ψηλά και αν πέσει θα έχουμε δράματα.

Κοριτσάκια μου δεν έχω βρει χρόνο να σας διαβάσω και μάλλον δεν θα βρω γιατί έχω πολύ δουλειά με τα πράγματα της αποθήκης που βγήκαν όλα έξω για να μπούνε οι ντουλάπες.

Θα σας τα πω αναλυτικά στην συνάντηση.

Τελικά χτες ο μικρός δεν έφαγε τίποτα δεν ξέρω γιατί μου το κάνει αυτό τελευταία. Σήμερα πάλι στην αρχή δεν έτρωγε και τον πήγα στα πεθερικά μου όπου του κάνανε διάφορα και άρχισε να τρώει. Χτες είχε τρελό εκνευρισμό και έκανα βλακεία που τον έβαλα να θηλάσει μπας και ηρεμήσει και με δάγκωσε 2 φορές. Πέθανα στον πόνο και με πιάσαν τα κλάμματα γιατί φοβήθηκα ότι θα αναγκαστώ να κόψω τον θηλασμό. Αλλά τελικά σκέφτηκα να του βάλω λίγο τζελ και όταν τον είδα λίγο ότι ηρέμησε τότε τον ξαναέβαλα στήθος και μια χαρά αλλά φοβόμουν να τον βάλω στην αρχή κρατούσα σε επιφυλακή το δάχτυλο για να τον αποτρέψω σε περίπτωση που ξανασυνέβαινε το ίδιο. :lol:

Μάλλον βγάζουμε τα επάνω τώρα και έχουμε να τραβήξουμε κι άλλα. Πάω να κάνω καμιά δουλειά γιατί πολύ κάθισα. Τα μελομακάρονα βγήκαν τέλεια με την σοκολάτα και μάλιστα τα έκανα και σχεδιάκια με κουπ πατ καρδούλες και αστεράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου μπραβο σας και καλοφαγωτες οι δημιουργιες σας!!Νοικοκυρουλες! :D

Αρι καλη επιτυχια στα πρωτα σου μελομακαρονα!Και του χρονου!Θα μυρισει τελεια το σπιτακι σας!

Μαρακι με γεια το καθισμα!Τελεια η Αννουλα!Σαν καλη μαθητρια καθεται στο θρανιο της :D

Καγκουρακι εχετε το παρτυ σημερα!!Να περασετε σουπερ και να το ευχαριστηθουν με την ψυχη τους τα παιδακια!Φυσικα περιμενουμε φωτο!

Χριστινακι πολλα φιλια στην κοιλιτσα και τον αστερια σου!Εισαι πολυ χαρουμενη και ''ακουγεται''!!

Οποτε μπορεις να μπαινεις! @};-@};-@};-

Ελενα ,Αντωνια ΖΖΖΖΖΖΖΖΜΟΥΤΣ!!!!! :-*

Παω να ανοιξω θεματακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινάκι ναι τα simply δεν είναι καλά. Ευτυχώς πάντως που ήταν αυτό και ξεμπερδέψατε γρήγορα.

Βικάκι τι διαβάζω? Είχε η μικρή αίμα στα κακά? Τι ήταν τελικά?

Αντωνία μου καλές ετοιμασίες και καλά κουράγια. Εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα. Και μόνο που σκέφτομαι πόσες δουλειές έχω αγχώνομαι.

Το καρεκλάκι είναι όντως πολύ βολικά όχι μόνο για το σπίτι αλλά και για έξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...